Kategoria: Bez kategorii

Dzięki 3,8 miliarda aktywnych użytkowników media społecznościowe są kopalnią złota. Możemy’t dla ciebie fizycznie, ale możemy pokazać ci siedem najlepszych miejsc, w których możesz zabrać ze sobą kilof i łopatę. Że’ma rację – dzięki naszym dostosowanym wskazówkom możesz zacząć zarabiać od miejsca, w którym jesteś’siedzę teraz.


Nie uczy się, jak zarabiać w mediach społecznościowych’muszą być trudne, ponieważ nasze wskazówki są dla wszystkich. Czy ty’jesteś nowicjuszem w mediach społecznościowych lub potęgą technologiczną, ty’Znajdziemy metodę zarabiania pieniędzy pasującą do Twojego stylu, wraz z naszymi własnymi wskaźnikami trudności, które pomogą Ci zdecydować, które ścieżki obrać.

Najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy w mediach społecznościowych to:

 1. Załóż sklep na Instagramie
 2. Rozpocznij marketing afiliacyjny
 3. Dołącz do społeczności Influencer
 4. Zostań menedżerem mediów społecznościowych
 5. Załóż kanał na YouTube
 6. Promuj swoją sztukę na Pintereście
 7. Zarabiaj na swojej muzyce na SoundCloud

Bez dalszych ceregieli pozwól’dowiedz się, jak zarobić pieniądze w mediach społecznościowych….

1

Załóż sklep na Instagramie

Trudność: łatwa

Wymagania: konto biznesowe na Instagramie i katalog e-commerce

Gromadzisz ubrania w swojej garderobie? Utknąłeś z resztek zapasów z zamkniętego sklepu stacjonarnego? Tak czy inaczej, ty’wokół domu leżą dolary.

W 2019 roku Instagram uruchomił funkcję kasy. Oprócz narzędzia Zakupy (służącego do przekierowywania kupujących do własnego sklepu internetowego) usługa Checkout sprawiła, że ​​zarabianie pieniędzy w mediach społecznościowych jest jeszcze szybsze i łatwiejsze. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą kupować twoje produkty bezpośrednio przez platformę. Kasa okazała się popularna – każdego miesiąca 130 milionów użytkowników Instagrama korzysta z postów w sklepach.

Otwarcie sklepu na Instagramie jest łatwe, szczególnie jeśli masz już sklep internetowy. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto na Instagram Business, a następnie podłączyć swój katalog do Instagrama. Don’po prostu uwierz nam na słowo – sprawdź oficjalny przewodnik konfiguracji sklepu na Instagramie, aby przekonać się, jakie to łatwe.

Don’Masz już sklep internetowy? Nie ma problemu. Możesz szybko i łatwo go utworzyć za pomocą Shopify, Instagram’oficjalny partner e-commerce. Widząc, że funkcja Checkout utrzymuje użytkownika na Instagramie, nie masz’musisz nawet zbudować całą stronę internetową dla swojego sklepu e-commerce – wystarczy katalog produktów do sprzedaży.

jak zarabiać w sklepie społecznościowym InstagramMożesz teraz sprzedawać produkty bezpośrednio z Instagrama, dzięki czemu zarabianie pieniędzy jest szybsze i łatwiejsze 2

Promuj produkty stowarzyszone

Trudność: łatwa

Wymagania: blog i / lub dobre umiejętności pisania

Brak produktów do sprzedania? Nie ma problemu. Możesz użyć linków partnerskich, aby skierować użytkowników mediów społecznościowych na inną stronę internetową, prowizja za każde kliknięcie lub sprzedaż wypełnione przez twój link. To’jest jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w mediach społecznościowych i jednym z naszych ulubionych pomysłów na biznes online.

Najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie kariery partnerskiej jest Amazon. Możesz przejrzeć produkty Amazon, a następnie skierować obserwujących w mediach społecznościowych na tę stronę produktu za pośrednictwem linku partnerskiego – zarabiać do 10% dla każdej sprzedaży.

Aby stać się odnoszącym sukcesy partnerem marketingowym, to’najlepiej założyć blog, aby przejrzeć i omówić produkty stowarzyszone. Następnie możesz udostępnić swój post na blogu w kanałach społecznościowych, aby uzyskać maksymalną widoczność.

Pisząc swoją recenzję, to’najlepiej zachować przejrzystość wobec swoich czytelników i nie bać się wspominać o aspektach, które dasz’podoba mi się produkt lub usługa. Budowanie zaufania jest niezbędne do zarabiania pieniędzy w mediach społecznościowych, więc don’zepsuć to!

zarabiać pieniądze w mediach społecznościowych AmazonAmazon ma miliony produktów, które możesz promować na swojej stronie internetowej poprzez linki partnerskie 3

Dołącz do społeczności Influencer

Trudność: średnia

Wymagania: ponad 1000 obserwujących na Instagramie

Pozwolić’mówię ci’Od jakiegoś czasu udostępniam treści w mediach społecznościowych związane z wybranym hobby – golfem – na przykład. Dzięki ciągłemu przepływowi cennych treści golfowych ty’zbudowaliśmy lojalną bazę 1 000-20 000 obserwujących, którzy są zainteresowani tym, co Ty’ponownie się dzielę.

Jeśli dołączysz do strony społeczności wpływowych, marki golfowe mogą zacząć płacąc za reklamowanie swoich produktów obserwatorom mediów społecznościowych. Nazywa się to marketingiem wpływowym. A dokładniej, ‘marketing mikro influencerów’, ponieważ masz mniej niż około 20 000 obserwujących.

Istnieje wiele witryn społeczności wpływowych, takich jak Stack Influencer, które ułatwiają zarabianie pieniędzy jako mikro-wpływowy. jednak, ta metoda nie jest’opłacalne dla wszystkich – potrzebujesz stosunkowo dużej i lojalnej bazy obserwujących (tj. Użytkowników, którzy angażują się w to, co Ty’powtarzam), aby zostać wpływowym.

jak zarabiać pieniądze na społeczności wpływowych mediów społecznościowychDołączenie do stron społeczności wpływowych ułatwi znalezienie marki przez marki 4

Zostań menedżerem mediów społecznościowych

Trudność: trudna

Wymagania: Doskonałe umiejętności pisania

91% marek detalicznych korzysta z dwóch lub więcej kanałów mediów społecznościowych, a 81% małych i średnich firm korzysta z co najmniej jednej platformy społecznościowej. Ponieważ reklamy w mediach społecznościowych stają się coraz bardziej popularne, większość firm będzie potrzebować pomocy w zarządzaniu kontami społecznościowymi.

Że’gdzie możesz (mógłbyś) wejść!

Niezależnie od tego, czy startup potrzebuje profesjonalisty, aby pomóc mu się rozwijać, czy dział marketingu potrzebuje więcej rąk do zbudowania kampanii reklamowej na Twitterze, Ty’Znajdę w Internecie niezliczone role związane z zarządzaniem mediami społecznościowymi.

Jeśli rozumiesz trendy społeczne i ty’z twoich uszu dobiegają wulgarne napisy, więc może to być dla Ciebie idealna praca. Widząc, że większość z nas pracuje obecnie z domu, ty’Zanim zaczniesz ubiegać się o nową pracę, najpierw upewnij się, że Twoje CV online jest kompletne!

jak zarabiać w mediach społecznościowych za pomocą TwitteraMożesz przekształcić swoje umiejętności pisania w pieniądze, które opłacają rachunki dzięki roli zarządzania mediami społecznościowymi 5

Załóż kanał na YouTube

Trudność: średnia

Wymagania: 1000 subskrybentów kanału YouTube

Na całym świecie ludzie oglądają 1 miliard godzin filmów na YouTube każdego dnia. Tam są takie liczby oglądalności’nie ma lepszego miejsca do zarabiania pieniędzy w mediach społecznościowych poprzez vlogowanie niż na YouTube. Zapytaj YouTube’najlepiej zarabiający Ryan, który w 2018 r. przyniósł rekordową kwotę 22 mln USD.

My’nie mówię ci’Zostanę milionerem, takim jak Ryan, ale mając YouTube płacącego średnio 3 USD 5 USD za 1000 wyświetleń filmów, możesz zacząć zarabiać pokaźne dochody. Zazwyczaj YouTube zaczyna płacić, gdy Twój kanał osiągnie 1000 obserwujących, więc zachęć wszystkich znajomych i rodzinę do udostępniania, udostępniania, udostępniania!

Aby zostać płatnym vloggerem lub twórcą wideo, wystarczy rozsądna kamera (większość najnowszych smartfonów ma zabójcze kamery), mikrofon i interesujący temat do dyskusji na ekranie, który Twoi obserwatorzy pokochają oglądać, polubić i udostępniać online.

Możesz także dołączyć do programu partnerskiego YouTube, aby uzyskać dostęp do szerszego zakresu funkcji monetyzacji, a także do zespołu pomocy twórców filmów. Tutaj’szybki zrzut tego, co Ty’Aby wziąć udział w programie partnerskim, musisz zrobić:

 • Postępuj zgodnie ze wszystkimi zasadami monetyzacji YouTube
 • Mieszkaj w kraju lub regionie, w którym dostępny jest program partnerski
 • Posiadaj ponad 4000 ważnych publicznych godzin oglądania w ciągu ostatnich 12 miesięcy
 • Mieć ponad 1000 subskrybentów
 • Posiadaj połączone konto AdSense

zarabiać na kanale youtube w mediach społecznościowychYouTube umieszcza reklamy na Twoich filmach, aby pomóc Ci zarabiać na swojej pasji online 6

Promuj swoją sztukę na Pintereście

Trudność: łatwa

Wymagania: sklep internetowy

Co jeśli powiedzieliśmy ci, że możesz zamienić swoje hobby w pracę na pół etatu – a nawet pracę na pełny etat? W końcu ambicja nigdy nikomu nie zaszkodziła.

W każdym razie teraz my’wzbudzając Twoje zainteresowanie, możesz zacząć zarabiać pieniądze na Pinterest, reklamując swoją sztukę i rzemiosło.

Możesz także użyć innych wizualnych kanałów mediów społecznościowych, takich jak Instagram (pamiętasz funkcję kasy?), Facebook, lub Świergot, ale Pinterest został zaprojektowany tak, aby pokazać Twoje artystyczne upodobania i talenty. W rezultacie ty’Na tej platformie znajdę najbardziej odpowiednich klientów.

Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedawać biżuterię online za pośrednictwem Pinteresta, czy modne meble za pośrednictwem Facebooka, Ty’Będę musiał zbudować sklep internetowy dla swoich produktów, aby zaakceptować płatności, jeśli nie’mam już jeden. My’d. Polecam używanie Shopify do sprzedaży na Pinterest, ponieważ oferuje ‘szpilki do kupienia’ które możesz po prostu dołączyć do swoich zdjęć, zabierając użytkowników bezpośrednio do katalogu rzemiosła. Fajne hę?

promuj swoją sztukę na Pinterest, aby zarabiać w mediach społecznościowychZ łatwością możesz przenosić użytkowników z postów na Pinterest bezpośrednio do swojego sklepu internetowego 7

Zarabiaj na swojej muzyce na SoundCloud

Trudność: łatwa

Wymagania: sklep internetowy do sprzedaży produktów do pobrania

Wstrzymaj się. My’nie mówię ci’Zostanę kolejnym J Biebz, ale nadal możesz zarabiać pieniądze przez SoundCloud, jeśli zarejestrujesz się w subskrypcji Premier, z platformą płacącą artystom około 35 USD za 1000 strumieni.

Inną opcją jest połączenie muzyki SoundCloud ze sklepem internetowym, w którym możesz sprzedawać swoje utwory jako produkty do pobrania. Większość twórców witryn e-commerce, takich jak Wix Ecommerce lub Shopify, pozwala sprzedawać tego rodzaju produkty.

Don’masz czas na budowę sklepu internetowego? Możesz zarabiać pieniądze bezpośrednio przez SoundCloud, ale to’O wiele trudniej jest odnieść sukces w ten sposób. Aby SoundCloud zaczął zarabiać na swoich utworach, Ty’Będę musiał zdobyć 5000 sztuk w ciągu ostatniego miesiąca z ustalonej listy krajów.

zarabiaj w mediach społecznościowych dzięki usłudze SoundCloudSoundCloud’Subskrypcja Premier została zaprojektowana, aby pomóc Ci szybko i łatwo zarabiać na swojej muzyce

Która metoda jest dla mnie odpowiednia?

Wybór metody zarabiania pieniędzy zależy od kilku rzeczy. Przede wszystkim jednak pozwól’podsumuj naszą listę.

Najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy w mediach społecznościowych to:

 1. Załóż sklep na Instagramie
 2. Promuj produkty stowarzyszone
 3. Dołącz do społeczności Influencer
 4. Zostań menedżerem mediów społecznościowych
 5. Dołącz do programu partnerskiego YouTube
 6. Promuj swoją sztukę na Pintereście
 7. Zarabiaj na swojej muzyce na SoundCloud

Który powinieneś wybrać? Cóż, założenie sklepu na Instagramie, promocja sztuki na Pinterest i zarabianie na muzyce w SoundCloud będzie wymagać sklepu internetowego do sprzedaży produktów. Możesz już mieć jednego i siebie’Chciałbym promować Twoje akcje w mediach społecznościowych lub Ciebie’Będę musiał stworzyć nowy sklep e-commerce od podstaw – co, jak my’Pokazano, że można to łatwo zrobić za pomocą Shopify lub Wix.

Marketing afiliacyjny i zarządzanie mediami społecznościowymi najlepiej nadają się dla tych z pewnym doświadczeniem w pisaniu, podczas gdy vlogowanie na YouTube i sprzedaż muzyki na SoundCloud będzie wymagało ciężkiej pracy wraz z mnóstwem kreatywności.

Jednak każdy może zarabiać w mediach społecznościowych przy użyciu dowolnej z tych metod – wystarczy skupić się na tym i ciężko pracować (banalne, ale prawdziwe!), A wkrótce możesz zamienić swoje tweety w kamień na zimno..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map