Jak přijímat platby online: 7 metod vydělávání peněz

Do konce roku 2020 to’Odhaduje se, že bude asi 2,05 miliardy globálních online nakupujících. Že’je o 25% světa’populace. Tyto čísla ukazují, že my’znovu se přibližujeme k bezhotovostní společnosti, ale je vaše firma připravena na vzestup elektronického nakupování?


Pokud jde o vydělávání peněz pro vaše podnikání, víme, že se vyplatí provést váš výzkum. Že’to je proč’Sestavil jsem seznam nejlepších způsobů, jak provádět platby online pro rok 2020, zahrnující vše od kreditních karet a platebních bran po eChecky a opakující se fakturační software.

Vy’Dozvíte se také informace o drobných drsných částech platby, jako jsou transakční poplatky, rady ohledně nejlepšího softwaru a rady, jak implementovat každou metodu na svůj web. Podívejte se na náš seznam níže pro rychlý přehled toho, co vy’Naučím se.

Nejlepší způsoby, jak provádět platby online, jsou:

 1. Přijímejte kreditní a debetní karty
 2. Přidejte platební bránu
 3. Nastavení inkasa
 4. Použijte eCheck
 5. Integrujte platby prostřednictvím mobilní peněženky
 6. Odesílejte faktury kliknutím
 7. Nainstalujte software pro opakovanou fakturaci

Každopádně dost řeči. Nechat’dostat vaše podnikání zaplaceno…

1

Přijímejte kreditní a debetní karty

V roce 2019 bylo v Severní Americe použito přibližně 1,06 miliardy kreditních karet – což není překvapivé, vzhledem k tomu, že Američané vlastní v průměru čtyři kreditní karty.

jestli ty’znovu přemýšlím, jak přijímat platby online, na prvním místě byste se měli podívat na pokorné duo kreditních a debetních karet, bez ohledu na to, jaký typ elektronického obchodování vlastníte.

jak přijímat platby online kreditní kartyPřijímání plateb kreditními kartami je jednoduché a důležité pro růst vašeho podnikání

Než začnete přijímat kreditní karty online, však, vy’Budu potřebovat účet obchodníka.

Také známý jako zpracování kreditní karty, obchodní účet je typ bankovního účtu což umožňuje vašemu obchodu přijímat platby online.

(Psst! Pokud jste již přijímali platby kreditní a debetní kartou ve vašem kamenném obchodě, pak vy’Už budete mít účet obchodníka, takže můžete přeskočit na další sekci Pokud máš rád.)

Jakmile se zákazník pokusí něco koupit z vašeho webu, účet obchodníka drží prostředky dočasně, zatímco jsou prováděny určité peněžní kontroly. Proces obvykle vypadá takto:

 1. Zákazník provede nákup
 2. Účet obchodníka kontroluje, zda jsou k dispozici prostředky
 3. Transakce ověřená přidružením karet (Visa nebo Mastercard atd.)
 4. Peníze vstupují na váš obchodní bankovní účet

Peníze jsou obvykle drženy v obchodním účtu po dobu několika pracovních dnů, zatímco je platba ověřena, autorizována a považována za bezpečnou.

Jak jsme řekli, obchodní účet je typ bankovního účtu propojili byste svůj obchodní účet s vaším webem stejně jako s jakýmkoli jiným typem bankovního účtu. Obchodní účet můžete snadno otevřít téměř v jakékoli bance a vy’Za službu se obvykle účtuje paušální poplatek 10 až 30 $ měsíčně. Pokud jde o typy kreditních karet, které byste měli přijmout, patří mezi nejčastěji používané Vízum, Mastercard, a American Express.

2

Přidejte na svůj web platební bránu

Jednoduše řečeno, platební brána propojí váš web s pokladním systémem. Propojí váš web se stránkami Visa, Mastercard a American Express, a to buď vložením pokladny na váš web, nebo přesměrováním vašich zákazníků na platební bránu’vlastní web k dokončení nákupu.

Platební brány se snadno nastavují a nabízejí celou řadu služeb přizpůsobených různým odvětvím. Níže jsou uvedeny některé z našich oblíbených možností snadno se používá, přijímá všechny hlavní kreditní karty a nabízí nulové poplatky za nastavení…

Proužek

Nejlepší pro podniky založené na předplatném

jak přijímat platby online

Stripe je jedním z nejvíce přizpůsobitelné platební brány tam, což vám umožní plně přizpůsobte si a vložte do svého webu elegantní pokladnu. Většina alternativ vyžaduje, abyste použili vlastní šablonu pokladny, nebo donutí vaše zákazníky opustit váš web a použít platební bránu’s webovou stránku za účelem platby.

Proužek’s hlavní funkce je Prokládání faktur, což vám umožní rychle a snadno nastavit opakující se účty nebo jednorázové faktury.

Stripe poplatky:

 • Měsíční poplatek: 0 $
 • Instalační poplatek: 0 $
 • Online transakční poplatek: 2,9% plus 30 centů na transakci
 • Náklady na fakturaci pruhů: Zdarma za prvních 1 milion dolarů v příjmu, poté 0,4%

PayPal

Nejlepší pro přidání pokladny zdarma

přijímat platby online pomocí paypal

Jako jméno domácnosti PayPal’s pokladny poskytují věřte signálům svým zákazníkům, dát jim vědět, že jejich peníze jsou v bezpečných rukou. Zatímco PayPal’s pokladny jsou celkem základní, lze je snadno přidat bez nákladů. PayPal’s hlavní funkce je Jednodotyková pokladna, vytváří pro vaše zákazníky elegantní zážitek.

Poplatky PayPal:

 • Měsíční poplatek: 0 $
 • Instalační poplatek: 0 $
 • Online transakční poplatek: 2,9% plus 30 centů na transakci
 • Fakturační platby: 2,9% plus 30 centů na transakci

Náměstí

Nejlepší pro malé podniky

přijímejte platby online pomocí čtverce

Nejlepší volba, pokud’znovu od ‘čtvercový’, tato platební brána je jednoduchá a cenově dostupná pro malé podniky, které chtějí přijímat platby online. Můžete dokonce vytvořit webové stránky zdarma pomocí Tvůrce náměstí online.

Čtvercové poplatky:

 • Měsíční poplatek: 0 $
 • Instalační poplatek: 0 $
 • Online transakční poplatek: 2,9% plus 30 centů na transakci
 • Fakturační platby: 2,9% plus 30 centů na transakci

Platforma elektronického obchodování typu vše v jednom

Zatímco my’zmínil jsem pouze tři platební brány, jsou tam stovky. Pouhá volba může být ohromující, co se všemi různými transakčními poplatky a funkcemi zpracování kreditních karet, které je třeba zvážit.

S ohledem na to byste měli zvážit použití nástroje pro tvorbu elektronického obchodu. Tyto nabízejí ‘vše v jednom’ řešení, kombinující snadno použitelné nástroje pro tvorbu webových stránek ve světě’s předními integracemi platebních bran.

Shopify je nejlepší všestranná platforma elektronického obchodování na trhu, kombinace úžasných prodejních nástrojů s intuitivní funkcí, kterou vy’Budu rád používat. Mezitím je Wix Elektronický obchod dobrou volbou, pokud máte’znovu se snažím vybudovat krásný web a prodat pár položek na straně.

Služba Shopify dokonce nabízí svou vlastní platební bránu Shopify Payments, která je součástí dodávky nulové transakční poplatky! Služba Shopify se však také integruje s více než 100 různými platebními branami – včetně PayPal, Square a Stripe – takže můžete mít své možnosti otevřené.

přijímejte platby online pomocí shopifyVlastní platební brána Shopify uplatňuje nulové transakční poplatky

Další informace:

 • Shopify vs Wix Elektronický obchod: Kdo vyjde na vrcholu v bitvě o nejlepší?
 • Recenze Shopify Pricing: Jsou nějaké skryté ceny Shopify?
 • 9 nejlepších bezplatných platforem elektronického obchodování v roce 2020: Ušetřete při prodeji pomocí našich nejlepších bezplatných možností
 • 10 nejlepších tvůrců webových stránek pro elektronický obchod pro malé firmy: Vytvořte pro svůj podnik nejlepší možný online obchod
 • Top 6 Alternativy Shopify: Možná byste měli nakupovat ‘do úmoru?

3

Nastavení inkasa

Než začneme, měli byste vědět, že použití inkasa je není vhodný pro platby za elektronický obchod. To’je pomalý proces. Inkaso požaduje, aby plátce udělil podniku oprávnění k výběru peněz přímo z jejich vlastního účtu, proto by se majitelé internetového obchodu měli držet kreditních karet a platebních bran.

Přímé inkaso je však užitečné pro weby, které musí přijímat platby velmi zřídka, například webové stránky místní správy, které dostávají peníze z pokut nebo pokut, nebo webové stránky, které používají poplatek založený na předplatném.

Inkaso pro vaši firmu lze snadno nastavit prostřednictvím internetu Automatizovaný zúčtovací dům (ACH), síť zodpovědná za inkaso v USA. V roce 2015 bylo v síti ACH provedeno více než 25 miliard transakcí, přičemž inkaso tvořilo 62% těchto transakcí.

4

Použijte eCheck

Zajímá vás, jak přijímat platby online bez obchodování s kartami nebo hotovostí? Pak se podívejte na eChecks. Typ Elektronický převod peněz, eCheck funguje stejně jako kontrola papíru, ale online!

Stejně jako jejich papírové protějšky, eChecks vloží peníze od zákazníka’s bankovním účtem vaší firmy’ bankovní účet, prostřednictvím softwaru ACH (Automated Clearing House). Vše, co musí zákazník udělat, je přidat některé bankovní údaje do online platebního formuláře, který pak zpracovává ACH. Použití eChecků umožňuje vaší firmě vydělávat peníze a zachránit stromy – hurá!

5

Integrujte platby v mobilní peněžence

Do roku 2023 to’s předpovídalo, že více než 1,31 miliardy lidí na celém světě bude používat mobilní platební aplikace v průběhu nejméně šesti měsíců. Je jasné, že pokud’znovu zmapovat, jak přijímat platby online pro vaši dlouhodobou strategii, pravděpodobně budete muset začít přijímat mobilní platby.

Tyto aplikace, známé také jako mobilní peněženky, ukládají podrobnosti o vaší bankovní kartě do smartphonu, což vám umožní provádět rychlé platby online (pokud internetový obchod přijímá platby za mobilní aplikace, to je!)

Vy’Rozpoznám mobilní peněženky široce používané v Americe, například Apple Pay, Samsung Pay, a Google Pay, ale některé jsou obrovské populární alternativy v Číně – počítaje v to AliPay a WeChat Pay – co byste měli zvážit, pokud’znovu se snaží prodat na čínský trh.

jak přijímat platby online mobilní peněženkyMobilní peněženky jsou budoucností online plateb

Většina platforem elektronického obchodování – včetně elektronického obchodu Squarespace, BigCommerce – poskytne vašemu webu možnost přijímat platby za digitální peněženky v rámci jejich nejzákladnějších cenových plánů..

Další informace:

 • Recenze cen BigCommerce
 • Přezkoumání cen čtvercového prostoru

6

Odeslat e-mailové faktury s možností platby

Toto’je to docela samo-vysvětlující. Faktury můžete svým zákazníkům zasílat e-mailem, který je poté může zaslat zaplatit během několika kliknutí. To’Je to jeden z časově nejefektivnějších způsobů, jak vaše firma přijímá platby online, a zároveň snižuje vaši společnost’s použití papíru. Každý’s vítězem!

Software pro automatizovanou fakturaci můžete použít k rychlému a bezproblémovému rozesílání mnoha faktur. Mezi nejoblíbenější automatizovaný fakturační software patří:

 • Invoicera
 • Zoho faktura
 • Certifikujte nákup
 • TimeSolv
 • Ariba

Tyto typy softwaru integrují vaše webové stránky, formulář platby faktury a vaši zákaznickou databázi na jednom místě, nechat tě vidět kdo’je zaplaceno a kolik jste’Dosud jsem vydělával z faktur.

7

Nainstalujte software pro opakovanou fakturaci

Možná si pamatujete, že platební brána Proužek umožňuje odesílat opakující se účty jako součást balíčku. Zatímco Stripe nabízí mnoho různých funkcí, které umožňují provádět platby online, můžete se rozhodnout investovat software, který se specializuje na automatické zasílání faktur vašim zákazníkům.

I když jsou velmi podobné, faktury a účty se liší. An faktura obsahuje seznam zboží nebo služeb, které mají být dodány, s výpisem dlužné částky, zatímco a účtovat označuje příjem platby za již použité zboží.

Myslete na to takto. Truhlářská firma by poslala fakturu obsahující zařízení a služby, které’Budu vyžadován pro práci, zatímco online streamingová služba by poslala měsíční účet.

Software pro opakující se fakturaci – také nazývaný automatizovaný fakturační software – je ideální pro podniky založené na předplatném, protože umožňuje vašim zákazníkům automaticky platit pokaždé, když je platba splatná, díky čemuž jsou vaši zákazníci’ život jednodušší – a zajistit, že dostanete zaplaceno včas! Stačí myslet, že spokojení zákazníci znamenají šťastné zisky.

Pokud chcete vytvořit internetový obchod, měli byste vědět, že tvůrci webových stránek elektronického obchodu, například Shopify, podporuje možnost odesílat opakující se objednávky, faktury a předplatné prostřednictvím aplikací třetích stran.

Jak přijímat platby online: Shrnutí

Očekává se, že výdaje na elektronický obchod se v příštích několika měsících prudce zvýší’Je důležité, aby vaše firma byla připravena zvládnout nárůst poptávky. Jinými slovy, vaše firma musí být připravena přijímat platby online různými způsoby, s menším počtem zákazníků nakupujících v kamenných obchodech.

To’Také stojí za zmínku, že způsob, jakým přijímáte platby, závisí na tom, kde jste’znovu prodáváte své výrobky. Například pokud’znovu prodáváte prostřednictvím online trhu’Budete muset dodržovat pravidla platebních možností. Při nastavování elektronického obchodu získáte zdarma vládu nad tím, jak přijímáte platby online. Ale dovolte’Rychle zrekapitulujeme to, co jsme zakryli, aby jsme si mohli vzpomenout…

Nejlepší způsoby, jak provádět platby online, jsou:

 1. Přijímejte kreditní a debetní karty
 2. Přidejte platební bránu
 3. Nastavení inkasa
 4. Použijte eCheck
 5. Integrujte platby prostřednictvím mobilní peněženky
 6. Odesílejte faktury kliknutím
 7. Nainstalujte software pro opakovanou fakturaci

Nezapomeňte, že přijímáte platby kreditními a debetními kartami’Musím si zřídit účet obchodníka prostřednictvím vybrané banky – ale to’je to opravdu snadné. Realizace všech výše uvedených metod je ve skutečnosti celkem bezproblémová. Po přečtení tohoto článku by již nemělo být otázkou jak přijímat platby online, ale když.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map