Jak prodávat umění online – vydělávejte peníze ze své vášně

prodávat umění online


“To’Otázka, která trápí všechny umělce: jak můžete své umění prodávat online, abyste vydělali peníze?”

Tento průvodce je tu proto, aby vám přesně pomohl.

Nech mě hádat: ty’ve vašem studiu pravděpodobně pohodlnější než na počítači. Můžete si to dokonce myslet’Je příliš technická na prodej umění online.

Zjistíte-li, kde začít, můžete nechat sklíčit štětce z frustrace.

Jak zasíláte své umění? A co platební možnosti??

Don’t panika.

jestli ty’znovu prodávám vaše umění online, já’Mám pro vás dobrou zprávu:

Vytvoření online galerie a prodej vaší práce nebylo nikdy snazší.

Můžete zobrazovat a prodávat umění online pomocí tvůrců webových stránek, jako jsou Wix, Squarespace a Weebly.

Jedná se o snadno použitelné nástroje, které vám umožní vytvořit obchod, aniž byste věděli, jak kódovat! Můžete propagovat výstavy a přilákat zákazníky – to vše bez opuštění domova.

Miluji umění a trávím spoustu volného času v galeriích, takže vím, kolik času a úsilí tě věnuji’dal jsem se k vytvoření vaší práce.

V této příručce jsem’Provedu vás všemi informacemi, které potřebujete k prodeji umění online, včetně:

 • Sbíráme nejlepší tvůrce webových stránek a vytvořte si svůj online umělecký obchod
 • Nahrání kresby a přidání efektivních popisů a obrázků
 • Ceny umění a nastavení plateb
 • Pojištění pro vaše umělecká díla a bití copycaty
 • Propagujte svůj umělecký obchod a objevte ho ve vyhledávačích, abyste přilákali zákazníky

Ať už děláte cokoli, vy’znovu na správném místě. Na konci tohoto průvodce vás’Budu připraven prodat své umění online.

Zní to dobře?

Nechat’je ponořit.

1

Jaký je nejjednodušší způsob, jak prodávat umění online?

“Tvůrci stránek jsou nejsnadnějším způsobem, jak si vytvořit vlastní osobní online galerii. Mohou vám také pomoci prodat vaše umění online bez obav z technické údržby, například ujistit se, že váš web nefunguje’t selhání.”

My’Vyzkoušeli jsme mnoho stavitelů, aby našli to nejlepší kolem. Naši nejlepší tři k prodeji umění online jsou:

 • Wix
 • Čtvercový prostor
 • Weebly

Každý z výše uvedených tvůrců vám může pomoci prodat vaše umění online, protože všichni nabízejí elektronický obchod (nebo ‘internetový obchod’) plány. Plány elektronického obchodu umožňují přijímat platby a doručovat objednávky, nejen předvést svou práci.

jestli ty’Pokud prodáte malý objem umění, plán elektronického obchodování s některým z našich tří stavitelů uspokojí vaše potřeby. My’Krátce si projdeme klíčové rozdíly mezi jednotlivými staviteli hlouběji, ale prozatím se podívejme na přehled tohoto grafu:

Tito stavitelé vám pomohou umístit vizuální prvky dopředu a na střed. Ony’flexibilní použití. Jako umělec (a budoucí online umělecký prodejce) jsem’Hádám, že tyto věci jsou pro vás důležité?

Všechny nabízejí bezplatný plán nebo bezplatné zkušební období, takže je můžete vyzkoušet ještě před odevzdáním jakýchkoli peněz.

Možná se obáváte, že vaše umění bude online příliš dlouho nebo je příliš technicky obtížné.

Že’s, kam přicházejí stavitelé obchodů.

Myslete na svůj web jako na svou vlastní osobní online galerii. Tvůrci webových stránek vám umožní sestavit a přizpůsobit vaši galerii bez kódování. Můžete ovládat rozvržení, barevné schéma, písma, ceny a informace. Je to proto, že přicházejí s editory drag-and-drop.

Drag and drop znamená to, co říká na plechovce. Prvky své online galerie můžete změnit kliknutím myši a přetažením na požadované místo.

“To’jako by dostali šablony a spoustu různých sprejových barev. Získáte základní strukturu, která vás povede, ale vy’můžete experimentovat s různými pohledy.”

Dvě velké výhody, které získáte pomocí nástroje pro tvorbu obchodů, jsou:

Ony’znovu levné a rostou s vámi

S tvůrcem webových stránek jste vyhráli’Chcete-li vytvořit svůj web, musíte najmout drahého návrháře. Stavitelé vám dávají sílu to udělat sami. Tvůj stavitel bude také hostovat váš web zdarma – dejte mu někde žít na internetu. Něco ty’d jinak musí vyřešit a zaplatit za sebe.

Chcete-li prodávat umění online, musíte se zaregistrovat do placeného plánu elektronického obchodování. Plány začínají od 8 $ měsíčně – méně než dvě velké kávy Starbucks! Ony’skvělá hodnota za peníze a mnohem levnější řešení než placení za všechny jednotlivé bity sami.

Za malý měsíční poplatek získáte vše, co potřebujete k prodeji svého umění online. To’je také velmi pohodlné. Svou jedinou galerii můžete spravovat z jednoho místa. To’Je to jako když se připojíš do tělocvičny’zkusím se přizpůsobit. Získáte přístup ke všem strojům, které potřebujete, a osobní trenéři jsou připraveni odpovědět na všechny vaše otázky. Ber to jako investici do své kariéry jako umělce.

Placené plány (my’Za chvíli vám vysvětlím, proč jej potřebujete), poskytuji vám úžasné úložiště a šířku pásma. To znamená, že můžete nahrát spoustu vysoce kvalitních obrázků své kresby a udržet svůj web svěží. Šířka pásma je o tom, kolik dat váš web potřebuje ke spuštění. Myslete na to jako na palivo v autě! Čím větší šířku pásma máte, tím více návštěvníků může váš web využít.

Tvůrci webových stránek se také starají o zabezpečení vašeho webu poskytováním certifikátů SSL (Secure Sockets Layer). Chrání vaše data před hackery. Do panelu adresy URL také přidává malý zelený zámek, který zvyšuje důvěryhodnost vašich zákazníků. Čím bezpečnější se cítí na vašem webu, tím je pravděpodobnější, že si vaše umění zakoupí!

Výsledek!

Ony’snadno se používá

Tvůrci webových stránek’ editory drag-and-drop vám velmi usnadňují provádění změn v online galerii.

Můžeš’Nepodceňujte, jak je to důležité.

To znamená, že váš čas vyhrál’nezačněte s prováděním změn na vašem webu. Místo toho ty’Budu se moci soustředit na to, na čem záleží: na vašem umění.

My’Později se v příručce podrobněji podíváme na výběr a přizpůsobení šablon.

Prozatím tady’proč vám šetří čas:

 • Ony’znovu naplněné obsahem – vše, co musíte udělat, je přepnout’je v
 • Ony’jsou již navrženy tak, aby byly připraveny k použití v mobilních zařízeních

Může být lepší začít s prázdným plátnem, pokud’znovu malovat, ale to’s rozhodně lepší (a časově efektivnější) použití šablony při vytváření vašich webových stránek. Váš web by mohl být online dříve, než vaše barvy vyschnou!

prodávejte své tvůrce webových stránek onlinePomocí nástroje pro tvorbu webových stránek je nejjednodušší způsob, jak prodat své umění online

Tyto arény’• Jediným přínosem je použití nástroje pro tvorbu obchodů k prodeji umění online…

 • Vyhrál jsi’nebude konkurovat jiným umělcům’ práce. Na rozdíl od online trhu nebo galerie z cihel a malty.
 • Vyhrál jsi’t být zasažen vysokými poplatky za provizi. Na rozdíl od galerie, která může účtovat 30-40%. Můžete platit transakční poplatky (v závislosti na tom, který stavitel / plán si vyberete), ale obvykle se pohybují kolem 2%.

Dobře, takže tvůrci webových stránek jsou skvělí, jak si vybrat, s kým chcete své umění prodat?

Nechat’je to zjistit…

2

Výběr vašeho perfektního tvůrce webových stránek

“Chcete-li prodávat umění online, musíte si vybrat správného tvůrce obchodu”.

V této části I’Projdu našimi třemi nejlepšími staviteli, kteří prodávají umění online (a hlavní rozdíly).

Pamatujte, že všichni nabízejí bezplatné zkušební verze (Wix a Squarespace) nebo 30denní záruku vrácení peněz (Weebly – skutečně bezplatná zkušební verze). Takže ne’Necítíte se pod jakýmkoli tlakem, abyste se zaregistrovali, aniž byste nejprve experimentovali. Přemýšlejte o tom, jako byste se vydali na degustační kurz a vyzkoušeli všechny různé lahve, než se rozhodnete koupit jednu.

Tyto nástroje jsou tvůrci webových stránek, které vám umožňují online připojení opravdu rychle a bezbolestně. Ale všichni přicházejí s chytrými plány elektronického obchodování, které vám umožní proměnit vaši online galerii v internetový obchod.

Můžete porovnat nejlepší funkce a zaregistrovat se do zkušební verze zdarma, nebo si přečíst naši úplnou recenzi v našem srovnávacím grafu:

Jde o to, že různé galerie a různé typy uměleckých děl mají různé potřeby. Při testování stavitele mějte na paměti, jaké umění chcete prodat.

Wix

Wix je naše číslo jedna kvůli své všestrannosti. Můžete si vybrat z více než 510 přizpůsobitelných šablon Ať už prodáváte jakékoli umění, Wix bude schopen vyhovět vašim potřebám. Stačí najít šablonu, kterou jste’jste spokojeni a začněte přidávat svůj obsah.

Najdeme Wix’s editor velmi snadno zvládnout. Pokud se ztratíte, umístěte ukazatel myši na ikonu otazníku a získáte užitečné tipy.

Trh aplikací Wix je velmi komplexní. Například Wix Art Store je aplikace navržená speciálně pro umělce, jako byste chtěli prodávat online.

Je dodáván s řadou speciálních funkcí. To zahrnuje e-mailová oznámení, takže můžete zůstat na špičkách objednávek a integrace sociálních médií. Díky tomu mohou zákazníci sdílet své umění na Facebooku a Pinterestu a zvýšit tak základnu publika.

Prostřednictvím trhu s aplikacemi poskytuje Wix skvělou integraci se službami třetích stran, takže vaši zákazníci mohou tisknout vaše umělecká díla na věci, jako jsou trička. Ony’je to dobrá volba, pokud jste’prodej tištěného zboží.

Pokud uvíznete, Wix má k dispozici vynikající podporu prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo živého chatu. To’jako byste měli specializovaného obchodního poradce, který vám pomůže prodávat vaše umění online.

Celkově vzato Wix vytváří perfektní rovnováhu mezi tím, jak usnadnit návrh online galerie a pomoci vám prodat vaše výrobky.

Čtvercový prostor

Squarespace je nejlepší platforma pro vytváření vizuálně působivých webových stránek. Poskytují velký výběr profesionálně navržených šablon.

Pokud tedy’malíř nebo fotograf, Squarespace může být nejlepším místem pro prodej umění online.

Jejich šablony jsou velmi elegantní a díky prázdnému prostoru se vaše kresba objeví na obrazovce. Ony’znovu přehledný a dejte své pracovní místnosti dýchat. Čtvercový prostor’s editor není tak intuitivní jako Wix, ale stále se můžete naučit lana rychle a jako Wix’s dostatkem zákaznické podpory k dispozici.

Čtvercový prostor’Plány jsou o něco dražší než Wix, ale přicházejí s působivými funkcemi. To zahrnuje neomezené stránky, úložiště a šířku pásma. Čtvercový prostor’Plány elektronického obchodu jsou velmi atraktivní. Funkce elektronického obchodu je plně integrována. To znamená, že můžete nastavit platby a přidat svá díla do své online galerie aniž byste se museli pohrávat s doplňky třetích stran.

Perfektní, pokud’znovu se snaží spravovat svou online galerii na jednom místě.

Jedna věc k poznámce je to s Squarespace (na rozdíl od Wix) můžete měnit šablony dokonce po výběru jednoho. To je velmi užitečné, pokud si uvědomíte, že vaše umění vyhovuje jiné šabloně’s potřebuje lépe.

Obzvláště se nám líbí kontrola, kterou získáte nad variantami produktu, což jsou různé verze stejného produktu. Můžete například prodat tisk Golden Gate Bridge v červené, modré a zelené barvě. Každá barva by byla jinou variantou.

Tento druh flexibility znamená, že můžete zákazníkům nabídnout skvělé zkušenosti. Pro rozšíření funkčnosti vašeho webu poskytuje Squarespace řadu oficiálních integrací. To’je omezenější než rozsah Wix’s integrací do platformy. To je skvělé pro snadné použití, protože je můžete nastavit, aniž byste opustili svůj web Squarespace.

umělci šablony čtvercůNáměstí je známé svými ohromujícími šablonami. Tento příklad, ‘Studny’, je oblíbený u fotografů

Weebly

Weebly je podle našeho názoru nejsnadnější stavitel.

jestli ty’při hledání nejjednodušší cesty k prodeji umění online, Weebly stojí za zvážení.

Weebly’Šablony jsou pevné a jasné. Ony’snadno na oko, ale ne tak poutavý jako Squarespace’s nebo Wix’s.

Weebly se nám líbí’s jednoduchý drag-and-drop editor. Provedení změn na vašem webu je velmi plynulé a nevypadá’nezaberám hodně času.

Nemluvě o tom, že umělec jako vy máte prostor pro ohýbání svých kreativních svalů…

Weebly’s elektronický obchod je také docela slušný. I na plánu Starter můžete prodat až 10 produktů a získat pomoc s optimalizací vyhledávače (SEO). SEO je místo, kde se vaše galerie řadí na Google, když lidé vyhledávají online obsah související s vaším uměním. Čím lepší je vaše hodnocení, tím větší je šance’Vybírám provoz (a prodej).

Přemýšlejte o tom, že máte mimo vaši galerii cihel a malty poutavé znamení. Čím lepší je vaše znamení a čím relevantnější je pro vaše zákazníky, tím je pravděpodobnější, že lidé vstoupí do vaší galerie.

Při testování stavitelů internetového obchodu si položte tyto otázky:

 • Je pro vás snadné provádět změny vzhledu a funkčnosti webu?
 • Můžete přidat nová umělecká díla?
 • Existuje dost rozmanitosti designu?
 • Do šablony zobrazují vaše kresby v nejlepším světle?
 • Je podpora zákazníka dostatečně nápomocná, když narazíte na blok?

umělci čtvercové hlíny šablonyŠablony určené pro internetové obchody vám pomohou prodat vaše umělecká díla ve stylovém prostředí, nejen je vystavovat. Stačí se podívat na tento příklad z Squarespace!

Stále si nejste jisti, který stavitel je nejlepší pro váš online umělecký obchod? Chcete získat doporučení přizpůsobená vašim potřebám?

My’Vytvořili jsme tento kvíz se čtyřmi otázkami, který vám na základě vašich odpovědí doporučí, který stavitel je pro vás ten pravý. To’s rychlé, snadné a zdarma!

kvíz tvůrce webových stránek 3

Zaregistrujte se do plánu elektronického obchodu

“Chcete-li co nejlépe využít svůj online umělecký obchod, vy’Musím si vybrat vybrat plán, který vám umožní přijímat platby online a spravovat prodej a dodávky.”

Pokud chcete své umění prodávat online, potřebujete více než jen web. Potřebujete web pro elektronický obchod. V roce 2016 dosáhly tržby na uměleckém trhu online 3,75 miliardy dolarů – 15% nárůst oproti roku 2015 (Hiscox).

Bez webu, který dokáže přijmout prodej, riskujete, že vám přijde. Velká jména jako Christie’dominuje, ale tam’to není žádný důvod’nedostanu kousek koláče.

Naši tři nejlepší stavitelé’ ceny začínají od 8 $ měsíčně. Méně než vana barvy od Walmarta!

Nejzákladnější plány, které podporují prodej umění online, jsou:

 • Elektronický obchod Wix – 17 $ / měsíc
 • Business ve čtvercovém obchodě – 18 $ / měsíc
 • Weebly Starter – 8 $ / měsíc

Dovolte mi vysvětlit, proč je placený plán elektronického obchodu inteligentní investicí.

Bez placeného plánu se na vašem webu zobrazí stavitel’Logo a název vaší domény budou svázány s vaším tvůrcem.

Například na bezplatném plánu bude vaše doménové jméno wixsite.myart.com.

K získání osobního názvu domény budete potřebovat placený plán. Toto je název vašeho webu, který nemá žádný odkaz na vašeho tvůrce. Například yournameartwork.com. (My’za doménové jména jsem dostal víc za chvíli).

Placené plány také odstraní veškerou reklamu na místě. Na bezplatném plánu, váš stavitel’Logo se na vašem webu zobrazí.

Mít vlastní doménové jméno a zbavit se reklam znamená, že můžete vytvořit web se svou osobností.

Neomezená šířka pásma, kterou získáte na placeném plánu, je zvláště užitečná pro umělce. Šířka pásma je množství provozu a dat, které váš obchod zvládne. Přemýšlejte o tom jako o počtu aut a nákladních automobilů, které může most trvat, než se zhroutí. Umělecké weby mají často velké zatížení, protože potřebují spoustu kvalitních obrázků. Ale s neomezenou šířkou pásma, kterou ne’Nemusíte se obávat velkých souborů, které zpomalují váš web.

Za cenu barvy barvy každý měsíc můžete své umění prodat v online galerii’Vytvořil jsem a ovládáte.

Dokonce i na placeném plánu může být někdy užitečné upgradovat na pokročilejší plán. Například můžete prodávat umění online pomocí Weebly Starter. Ale ty’znovu omezeno na 10 produktů a zákazníci budou platit na adrese Weebly.com.

Je to jako požádat zákazníka v reálné galerii, aby překročil silnici a dokončil objednávku v jiné budově, když chce nakupovat..

Pokud upgradujete na web Weebly Business, zákazníci ve vaší doméně zaplatí a můžete prodávat neomezené množství produktů (umělecká díla).

Chcete-li porovnat cenové plány našich nejlepších tvůrců prodeje vašeho umění online, podívejte se na následující tabulku:

Váš Tvůrce nabízí základní pokročilé funkce logo-wix-100x100 Vyberte si svůj přehled čtení cen recenze Prémiová podpora Obnova košíku Certifikát SSL zdarma Vyberte si svůj přehled čtení cen recenze Vyberte si svůj přehled čtení cen recenze Prémiová podpora Obnova košíku Certifikát SSL zdarma Vyberte si svůj přehled čtení cen recenze logo-weebly-100x100 Vyberte si svůj přehled čtení cen recenze Prémiová podpora Obnova košíku Certifikát SSL zdarma Vyberte si svůj přehled čtení cen recenze

Nejste si jisti některými funkcemi v grafu? Nech mě to vysvětlit:

Prémiová podpora – Při práci na tom, jak prodávat své umění online, možná budete potřebovat malou pomoc. Tvůrci webových stránek se systémy prémiové podpory mají k dispozici pomoc prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu.

Opuštěné zotavení košíku – pokud váš zákazník miluje vaše dílo, vloží jej do svého košíku, ale ne’Pokud ji skutečně koupíte, tato funkce jim automaticky pošle e-mail s upozorněním na jejich zapomenutý nákup. To jim připomene, jak moc vaši práci milují, a přiměje je, aby se vrátili, a doufejme, že si ji koupí – zvýší váš prodej a zisky!

SSL certifikát – to znamená, že všechna data, která prochází vaším online obchodem s uměním, tak budou bezpečně a bezpečně provedena. Vy ani vaši zákazníci se nemusíte bát – a bezpečný zákazník je šťastný zákazník!

4

Výběr vašeho doménového jména

“Velkou část prodeje vašeho umění online je výběr názvu domény. Dobrý název domény dává vaší online galerii identitu a znamená, že vás mohou najít fanoušci vaší práce.”

Myslete na své doménové jméno jako na internetový ekvivalent svého studia’s adresa. To’s bit v adrese URL, který identifikuje váš obchod. Pokud měl například web Picasso, URL by mohla být https: // www.picassoart.com. Já’dali jsme název domény tučně.

S některým z našich doporučených stavitelů’ plány elektronického obchodu, získáte zdarma doménové jméno na rok. Název domény můžete získat také od registrátorů, jako je doména.com, ale pokud to uděláte prostřednictvím svého tvůrce, bude tento proces velmi jednoduchý.

Není to špatné?

Zde jsou čtyři rychlé tipy, které můžete použít k výběru skvělého názvu domény:

 1. Drž to stručně – čím delší je vaše doménové jméno, tím těžší je zapamatovat si ho. Doporučujeme ne déle než čtyři slova.
 2. Jdi na místní – jestli ty’umělec, který pracuje v určité oblasti, přemýšlejte o tom, že jej zahrnete do názvu domény. To by také mohlo fungovat, pokud je váš styl spojen s určitou oblastí. Můžete vyzvednout vyhledávání od lidí, kteří hledají umění o konkrétním místním prostředí. Mějte na paměti, že pokud přesunete své doménové jméno, může dojít ke ztrátě relevance.
 3. Uveďte své jméno – nejlépe vaše příjmení nebo jméno vás’známý jako umělec. Podívejte se například na umělce Brad Albright’s web – alrightillustration.com.
 4. Jdi výklenek – abyste vynikli z davu, zvažte přidání klíčového slova vztahujícího se k typu vytvořeného umění. Klíčové slovo je slovo, které popisuje obsah stránky. Lidé je používají ve vyhledávačích, když jsou’znovu se snažím něco najít. Například klienti, kteří hledají obrázky Texasu, by mohli napsat ‘Texanské obrazy’ na Google. Austinartgarage.com jsou dobrým příkladem webu používajícího tuto metodu. Čím více vaše doménové jméno může odrážet klíčové slovo, tím větší je šance, že se při vyhledávání tohoto klíčového slova objeví vysoko.

Jedinečný název domény přidává osobní nádech a dělá vaši galerii vypadat profesionální.

5

Sbíráme šablonu

“Výběrem šablony si vyberete, jak bude váš online umělecký obchod vypadat. Můžete nechat své tvůrčí šťávy proudit”.

Šablony jsou předem navržené styly, které rozhodují o vzhledu vašeho online uměleckého obchodu. Stavitelé jako Wix a Squarespace přicházejí s celou řadou profesionálně navržených šablon. Předvyplněný obsah usnadňuje swap na vlastní pěst a prodává umění online opravdu rychle.

Představte si šablony jako sadu oblečení. Pokud ne’Chcete-li, jak jeden soubor vypadá nebo se cítí, můžete vyzkoušet další.

Vyberte motiv, který předvádí vaše umění. Velké obrázky a spousta bílého prostoru zajistí, že vaše kresba bude správně vystavena.

Experimentujte s různými šablonami od svého tvůrce a ujistěte se, že má funkce a funkce, které vaše galerie potřebuje. Například Squarespace’s Flatiron šablona podporuje multimédia, díky čemuž je oblíbená u režisérů a ilustrátorů.

umělci šablony plochých plochOhromující šablony jako Flatiron jsou ideální pro umělce, kteří chtějí předvést a prodat práci online

Výběr šablony může být trochu ohromující. Wix má na výběr přes 510, takže víme, jak se cítíte!

Například Urban Art Store je zaměřen na pouliční umělce pracující v tisku. Je dodáván s ‘O’ a ‘Kontakt’ a umožní vám přidat umělecká díla na ‘Prodejna’ sekce.

wix městské umění ukládat šablony umělcůŠablony Wix jako Urban Art Store vás připraví s obchodem a ‘o’ a ‘Kontakt’ stránky. Vše, co musíte udělat, je přidat předlohu a informace!

Stále se cítím trochu ztracená?

Můžete filtrovat šablony podle různých kategorií, což vám pomůže zúžit výběr.

Don’t být omezen pouze na šablony ve vaší kategorii. Protože můžete přizpůsobit šablony (více k tomu níže), můžete si vybrat ze široké škály.

Některé šablony se mohou zdát drahé, ale považujte je za dlouhodobou investici do vašeho webu. Pokud vám to pomůže prodat umění online, brzy se vyplatí!

Všichni naši doporučení stavitelé’ šablony jsou mobilní. To je obrovské plus, protože stále více lidí používá různá zařízení k prohlížení a nakupování online. Ve skutečnosti bude mobilní elektronický obchod do roku 2020 tvořit 45% amerického trhu elektronického obchodování, podle Business Insider.

Chcete kousek toho koláče správně?

6

Přizpůsobení šablony

“Sběr šablony pro prodej vašeho umění online je jen začátek. Dalším krokem je přizpůsobení vaší šablony k vytvoření online galerie s vaší osobností.”

Tvůrci webových stránek vám umožňují přidávat nové stránky a funkce jako ‘Nakupuj teď’ tlačítka, dokud vy’Vytvořil jsem vás’znovu spokojený.

Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je začít.

Zde je několik bodů pro inspiraci:

 • Přidejte své logo a značku na domovskou stránku, aby se známka na vašem novém webu otiskla.
 • Vytvořte ‘O’ stránku a přidejte obsah, který popisuje váš příběh jako umělce
 • Nahrajte umělecké dílo’znovu se snaží prodat a dát mu název
 • Přidejte kontaktní formulář, aby se návštěvníci mohli s vámi spojit

jestli ty’Když přemýšlím o najímání návrháře, může to nakonec stát dražší, než si myslíte.

Designéři jsou drahé a jsou tam’s žádnou zárukou, že vám vyrobí práci’znovu spokojený. Je to proto, že oni’interpretovat vaše nápady. I po více úpravách nemusí produkovat to, co chcete. Investujte trochu času do svého stavitele a do vás’Budu moci vytvořit web, který vyhovuje vašim potřebám.

7

Jak předvést své umění

“Online umělecký trh má nyní 8,4% podíl na celkovém uměleckém trhu – oproti 7,4% v roce 2015,” (Hiscox)

Prodej umění online je pro umělce stále důležitější.

Ale zde’s rub: vaše kresba bude pouze tak efektivní jako obrázek, který používáte v obchodě.

Prodej umění online s fotografiemi na stejných úrovních by bylo jako podat životopis bez vašich nejlepších pracovních úspěchů. Co ty?’hotovo může být skvělé. Ale ty’když se to opravdu počítá.

jestli ty’vážně o prodeji svého umění online, zvažte pronájem profesionálního fotografa. Nebo alespoň investujte do dobrého digitálního fotoaparátu (10 megapixelů nebo více).

Wix, Squarespace a Weebly vám umožní předvést své umění v nejvyšší kvalitě obrazu. To’je nejlepší zajistit, aby všechny obrázky, které nahrajete, byly stejné velikosti. To šetří místo a udržuje kvalitu.

Můžete zvýraznit klíčové funkce vaší práce. Klienti se také mohou podívat na detaily a textury detailů a vidět práci z různých úhlů.

Šablona fotografů umělců WixPomocí nástrojů pro tvorbu obchodů můžete nahrávat obrázky ve vysoké kvalitě a prodávat své umění. Tento příklad od Wix ukazuje fotografa’s rozsah a kvalita.

Při nahrávání kresby nezapomeňte přidat alt tagy a meta popisy.

Alt značky zajistí, že vaše obrázky přispívají k Googlu’s pochopením vašeho webu jako celku. Čím lépe Google rozumí vašemu webu, tím lepší je vaše hodnocení. Čím lepší je vaše hodnocení, tím více klientů budete přitahovat. Myslete na alt tagy jako na klasifikační systém knihovny. Pomáhají Googlu při organizaci a mohou uživatelům přinést ty správné obrázky’ pozornost při vyhledávání online.

Popisy metadat označují, o čem váš web je. Pomáhají také vylepšit vaše stránky na Googlu’s žebříčku. Ony’jako karty pod prací v muzeu.

8

Psaní neodolatelných popisů

“79% zákazníků chce více informací o interpretovi a objektu.” (Hiscox)

Co byste tedy měli dělat?

Udělejte si čas na psaní podrobných popisů své kresby, samozřejmě.

Rozdělte popisy do dvou částí. Tomu říkám: fakta a příběh.

Fakta zahrnují:

 • Rozměry – centimetry a palce. Chcete-li prodávat umění online, musíte si být jisti, že zákazníci vědí, že se umělecká díla hodí tam, kde ji plánují zobrazit.
 • Materiály – z čeho jste vytvořili kresbu. Například akrylová barva nebo omítka. Také stojí za to zahrnout typ plátna.
 • Cena – kolik stojí pracovní náklady.
 • dodávka – možnosti kurýra a dopravy.
 • Obal – děláte bublinkovou fólii? Může zákazník nechat kresbu válcovat a natahovat?

Pravidelně revidujte kresbu a zkontrolujte, zda jsou tyto informace aktuální.

…A příběh:

Zákazníci mají rádi příběhy. Don’nebojte se vysvětlit, proč jste vytvořili kresbu a jak.

Myslete na svou práci jako na autobiografii ve velkém knihkupectví. Lidé si knihu mnohem pravděpodobněji koupí, pokud vysvětlí příběh příběh.

V každém popisu kresby vysvětlete:

 • Proč k vytvoření díla jste použili jakékoli speciální techniky nebo materiály
 • SZO nebo co tě inspirovalo
 • Co to pro vás osobně znamená jako umělce
 • Jak Týká se to celé vaší práce

Chcete-li ji doplnit, ujistěte se, že vaše umělecká díla’ popisy jsou bohaté na klíčová slova.

Například pokud’namaloval jste malebnou krajinu texaské krajiny, váš popis by mohl číst:

“Ohromující malování z Texanská krajina v vodové barvy místním umělcem”.

Slova tučně jsou klíčová slova.

Co’je to důležité?

Kupující umění (vaši potenciální zákazníci), kteří vyhledávají na Googlu, vás s větší pravděpodobností najdou. V tomto příkladu byste tedy mohli přilákat kupce, který hledá akvarelu krajiny Texan.

Používání klíčových slov je neomylné.

Nakonec se vraťte zpět k popisu a zkontrolujte, zda nedošlo k pravopisným nebo gramatickým chybám.

Pravopisné a gramatické chyby jsou nejjednodušší cestou, jak zajistit, aby vaše galerie vypadala nedbalá. Možná budete mít krásné umělecké dílo, ale pokud je popis facka, budete se jej snažit prodat. Klienti vyhráli’nevěřím ti. Pokud ne’Nevěřím ti, určitě vyhráli’nekoupím od vás.

weebly art store about násVytvoření ‘O nás’ stránka a vyprávění návštěvníků o vaší umělecké cestě je snadné pomocí nejlepších tvůrců webových stránek 9

Správná cena produktů

Představte si to: vy’Napsal jsem poutavý popis a použil ohromující obrázek. Vaše kresba je připravena k prodeji.

Než začnete počítat dolary, počkejte chvilku.

Musíte mít správné ceny – a nejen účtovat, co si myslíte, že vaše umělecká díla stojí za to.

Umění tvorby cen je delikátní věda a musí brát v úvahu několik různých faktorů. Má to více společného s trhem s uměním než vy jako umělec. Proveďte svůj výzkum a získejte referenční cenu.

Vzít v úvahu:

 • Vaše kariérní historie / resumé
 • Předchozí historie prodeje
 • Vaše konkrétní místo na trhu

Přemýšlejte o tom jako o cenách nemovitostí. Ceny nemovitostí jsou založeny na tom, za co se v okolí prodaly další nemovitosti. Zámek s 10 ložnicemi v Beverly Hills bude oceněn velmi odlišně od stejného majetku v poušti Nevada.

Ve světě umění nahrazujte sousedství kontextem. Vaše umění může být podobné jako jiné umění’prodává se v:

 • Styl
 • Materiály
 • Čas potřebný k vytvoření
 • Publikum
 • Datum výroby

Jednou’porovnal jsem vaše kresby se zbytkem trhu, to’je čas to ocenit. Chcete-li prodávat umění online, je to klíčový krok.

Přečtěte si o několika technikách, které můžete použít k nalezení spravedlivé ceny, když prodáváte své umění online.

umělecké dílo v čtvercovém prostoruPřidávání produktů s cenami je u tvůrce webových stránek jednoduché’s plán elektronického obchodování. Dávejte však pozor, abyste neuváděli příliš mnoho předmětů do prodeje. Riskuje to zlevnění vaší kresby.

 • Najděte umělce, který’Je to podobné vám a uvidíte, co účtují. Porovnejte podle geografické polohy, zkušeností a rychlosti výroby.
 • Cenu své práce na základě dobrého starého času, práce a materiálů. Nejdůležitější, pokud vy’právě začínáte. Použijte kalkulačku a vypracujte hodinovou mzdu’znovu spokojený. Vynásobte to časem potřebným k vytvoření kresby a zajistěte si pokrytí nákladů na materiál a dopravu.

Jedna věc k zapamatování: ujistěte se, že jsou vaše ceny konzistentní. Vaši zákazníci ztratí důvěru ve vás, pokud vás najdou’Prodal jsem práci levněji jinde.

Kde byste měli zobrazit ceny?

Dva nejoblíbenější způsoby, jak zobrazit ceny při prodeji umění online, jsou:

 1. Na samotném uměleckém díle
 2. Na samostatné stránce s cenami (tvůrci obchodu usnadňují vytváření nových stránek)

Zjistěte, kdo jsou vaši zákazníci, a vyberte si toho, který vám nejlépe vyhovuje. Pokud ne’Nechci, aby cena ovlivnila vaše zákazníky’ zážitek z vašeho umění, možnost 2 je atraktivní.

10

Kategorizace vaší kresby

Stejně jako každý úspěšný obchod s elektronickým obchodem by vaše kresba měla být správně uspořádána.

Když chodíte po muzeu, pokoje jsou zařízeny. Ony’uspořádány podle tématu, umělce nebo období v historii. Návštěvníci mohou chodit po galerii a neztratit se.

Proč by se vaše online galerie měla lišit?

Všichni naši tři nejlepší stavitelé vám umožňují vytvářet kategorie. Můžete například vytvořit ‘Nejlepší kolekce’ vaší nejlepší práce, která se zobrazuje na vaší domovské stránce. Kategorie můžete také použít k uspořádání své kresby do logické struktury. Návštěvníci (potenciální kupci) mohou skočit na umělecká díla, která chtějí. Tohle by mohlo být:

 • Typ uměleckého díla – například sochařství nebo malba
 • Téma – krajina nebo portréty
 • Období ve vaší kariéře – 2001-2011

Přidání související a doporučené sekce uměleckých děl je skvělý způsob, jak se rozšířit.

Můžete také použít filtry, abyste se ujistili, že zákazníci mohou třídit podle různých typů prací a také podle ceny, velikosti, materiálu a možnosti doručení.

Velkou výhodou tvůrců webových stránek je to, že vám pomohou prodat velké množství děl s více variantami. Pokud tedy’při prodeji tisku, který je dodáván v různých barvách, můžete tyto barvy uvést jako různé varianty stejného tisku.

Například v programu Squarespace můžete přidat až 100 variant pro každý nahraný produkt (kresbu). Zákazníci si mohou vybrat z různých možností pomocí rozbalovací nabídky.

umělecké kolekceSeskupte své nejlepší umělecké dílo do ‘Nejlepší kolekce’. Sbírku můžete nastavit tak, aby se objevila na vaší domovské stránce a dala jí fantastický název.

To’Je to dobrý nápad omezit se na 40-60 děl. Více a vaše galerie se může stát uklizenou.

Udržujte zdravou rovnováhu mezi prodaným a neprodaným. Příliš mnoho uměleckých děl v prodeji a riskujete zlevnění svého umění.

Přidejte starší díla do jiné kategorie. Přinášíme-li novější díla dopředu, získá vaše online galerie pocit svěžesti.

Možnosti přizpůsobení vaší online galerie jsou neomezené. Hrajte si ve svém staviteli a najděte strukturu, která odráží váš styl.

11

Nastavení plateb

“Nyní je vaše kresba rozdělena do kategorií, nechte mě hádat: chcete začít vydělávat peníze? Koneckonců, vy’Zde můžete prodávat umění online, nejen vytvořit galerii správně?”

Skvělá věc je, že tvůrci webových stránek usnadňují přijímání plateb.

wix art store price artworkPomocí plánu elektronického obchodu budou vaši návštěvníci moci přidat vaše kresby do nákupního košíku a koupit je. Nejen vypadat a obdivovat!

Můžete nastavit způsob platby a umožnit zákazníkům, aby si své umění kupovali pomocí kreditní nebo debetní karty nebo PayPal. Ve vašem staviteli to trvá jen několik minut’s admin nástroj pro nastavení plateb.

Tady’jak snadné je nastavovat platby ve Wixu, například:

Přejděte do správce obchodu na levé straně Wix Editoru a stiskněte ‘Spravujte svůj obchod’. Odtud byste měli najít připojení platby snadné.

Pamatujte si, kterýkoli stavitel vás’Pokud budete prodávat své umění online, můžete požádat o pomoc.

Každý stavitel přichází s vynikající zákaznickou podporou, takže pokud potřebujete pomoc, kontaktujte nás! Můžete kontaktovat Wix, Squarespace a Weebly online nebo telefonicky.

12

Odeslání a zabalení vašich objednávek

Dobře, vím co ty’znovu přemýšlet v této fázi.

“Jak se ujistím, že umění je doručeno bezpečně klientovi?”

Zajistěte, aby vaše umění bylo správně zabaleno.

Balení vašeho umění

Zajištění správného zabalení vašich produktů je velmi důležité.

Při plnění objednávky musíte zvolit možnost balíčku od svého tvůrce. Vyberte si balíček, který vyhovuje vašemu doručení’s potřeby. Prostřednictvím svého tvůrce se můžete spojit s kurýrními společnostmi, jako jsou UPS a Fedex, a doručit vaše umělecká díla. Tyto kurýrní společnosti budou podporovat většinu typů obalů.

Vy’Musím vybrat typ balení, hmotnost a rozměry. Často to určí cenu, kterou je klientovi účtován na stránce pokladny.

Poraďte se se svým stavitelem’s zákaznickou podporu, pokud jste’znovu si jistý, jaký obal je pro vaši práci vhodný.

Představte si, jaké by to bylo, kdyby bylo o obal postaráno. Mohli byste trávit více času na své vášni: své umělecké dílo.

Sen už ne!

Různí stavitelé odemykají různé přepravní funkce prostřednictvím integrace s jinými společnostmi.

Například obchod Wix Art Store pro vás zajistí veškeré přepravy, balení a zpracování plateb. Propojením vašeho obchodu Squarespace s ShipStation můžete pracovat se službami plnění, které vám zabalí a uskladní vaše kresby. Poté, co objednávky začnou proudit, budou zpracovávat zásilku!

Nechat’s rozbalte některá obecná pravidla:

 • Pro tisky a plakáty, vy’nejlepší s kartonovými zkumavkami
 • Menší výtisky mohou být dodány v pevných kartonových poštovních obálkách
 • Chraňte výtisky uvnitř balení s polstrováním nebo bublinkovou poštou.

Nejlepší tip: Chcete-li snížit náklady na přepravu obrazů, podívejte se, zda můžete plátno rozbalit, vrátit jej do zkumavky a poté jej odeslat. To může zákazníkům snížit náklady na dopravu. Zákazník pak může nechat plátno lokálně obnovit.

Stránka produktu pro nahrávání uměleckých děl WixNahrávání uměleckých děl do stavitelů, jako je Wix, je velmi jednoduché. Můžete jim dát názvy a cenovky.

Nastavení dopravy

Dalším krokem po vyřešení balení je nastavení vašich přepravních nastavení.

Chcete-li to provést, musíte přejít na ‘Lodní doprava’ část vašeho stavitele’s palubní deskou.
Klíčem je najít nastavení dopravy, které vyhovuje vašemu uměleckému obchodu. Můžete spolupracovat s předními kurýrními společnostmi, jako jsou Fedex a UPS, a integrovat se službami třetích stran a rozšířit tak možnosti přepravy.

Chcete-li začít doručovat své umění, musíte zadat velikost balíčku a adresu původu. Původní adresa je zvláště důležitá, pokud odesíláte své umění z adresy, která’není to vaše studio, kancelář nebo domov. Tím je zajištěno, že všechny daně a sazby za dopravu jsou správné.

K tisku štítků a získání nabídek potřebujete dodací adresu původu.

Stavitelé jako Wix a Squarespace mohou velmi snadno nastavit efektivní dodávku. Při rozhodování o tom, jak předat své umělecké dílo zákazníkům a jak je nabít, máte na dosah ruky mnoho možností.

Dovolte mi představit několik z nich:

 • Paušální sazby za dopravu: všechny náklady na umělecká díla se dodávají stejně. Atraktivní, pokud prodáváte vysoce hodnotné umění v malých obalech, jako jsou ručně vyráběné miniatury. Nebo pokud má vaše kresba stejnou velikost a váhu.
 • Vypočítaná přeprava dopravcem: Vaše přepravní náklady jsou automaticky vypočteny na základě předpisů Fedex a UPS. Musíte zadat každou kresbu’s velikost a hmotnost.
 • V závislosti na hmotnosti: přepravní sazby se liší podle hmotnosti. To je užitečné, pokud prodáváte umění s velmi odlišnými hmotnostmi (jako jsou bronzové sochy a ilustrace).
 • Dodání následující den: doručení následující den je velká remíza. Zkontrolujte, zda si to můžete dovolit!
 • Ceny se liší podle oblasti: účtujete klientům různé částky v závislosti na tom, v jakém regionu’znovu z.
 • Obchod nebo místní vyzvednutí: Líbí se mi tato možnost. Pokud máte místní přítomnost, je pozvat své klienty, aby vyzvedli umělecká díla, skvělý způsob, jak si vybudovat osobní vztah.

Existuje tolik různých způsobů dopravy, doporučujeme kontaktovat svého stavitele’s tým podpory, pokud jste’Nejste si jisti, který z nich je vhodný pro vaše potřeby.

Nejlepší tip: zákazníci, zejména kupující umění, milují osobní dotek. Pokud máte čas, přidejte do každé zásilky poznámku poděkování za jejich objednávku.

Weebly Shipping Checkout PageKdyž se zákazníci dostanou na stránku pokladny 13, vaši zákazníci si budou moci vybrat z celé řady různých možností dopravy

Pojištění! Chraňte své kresby před katastrofou

Než začnete prodávat své umění online, ujistěte se, že jste’Mám správné pojištění.

Prodávat své umění online bez správného pojištění by bylo jako nosit svůj nejlepší oblek v zimě, ale zapomenout si vzít deštník. Pokud prší, váš oblek je zničený.

Dopravci jako FedEx a UPS nabízejí na většinu balíčků omezené pojištění. Například společnost UPS odpovídá za škody až do výše 100 USD za domácí balíčky bez deklarované hodnoty. Pokud vaše kresba přesáhne tuto hodnotu, budete muset při nastavování zásilky zadat hodnotu.

Podívejte se na konkrétní náklady na pokrytí a omezení každého kurýra’s pojistným krytím. Čím cennější je vaše umění, tím lepší pojištění byste měli mít.

Pokud ano, obraťte se na svého stavitele’znovu pochybujte.

14

Co dělat s Copycats

Pokud se rozhodnete prodávat umění online, existuje riziko plagiátů.

Internet je daleko od Divokého západu, ale je to’Není neobvyklé, že umělci mají opětovně přidělenou práci.

Doufejme, že to dokážeme’nestane se ti.

Častěji než tam’je nevinné vysvětlení plagiátorství. Návštěvník vašeho webu může vaši práci opravdu milovat a chtít ji zveřejnit někde jinde.

Ujistěte se, že vaše galerie obsahuje ‘Kontaktujte nás’ stránku s vaším e-mailem a telefonním číslem. Dejte fanouškům tolik šancí vás kontaktovat přímo. Mohlo by to vést k bezplatné propagaci!

To znamená, že musíte být připraveni postavit se za svá práva. Tvůrci webových stránek vám zde mohou pomoci.

Obrázky můžete chránit pomocí přizpůsobeného vodoznaku. Pokud vodotisk přidáte vkusně, mohou vaši značku opravdu vylepšit. Pokud někdo předvede vaše kresby, váš vodoznak a značka budou stále viditelné.

Udržování velikosti obrázků také pomáhá zabránit plagiátorům. Obrázky se šířkou 1 500 až 2 500 pixelů a menší než 500 kB se tisknou méně snadno. Chcete-li předvést své umění, musíte samozřejmě použít snímky s vysokým rozlišením. Ale pokuste se najít rovnováhu!

Když vás’Našel jsem, že někdo zvedl vaše kresby, začněte tím, že se na ně obrátíte sami. Vysvětlete, že jste originální umělec a oni’znovu používat svou práci bez svolení. Před zahájením soudního řízení pošlete e-mail s následnou kontrolou.

Pointa je: máte práva jako umělec. Pokud si myslíte, že’Protože jste se stali obětí plagiátorství, máte právo kontaktovat právního zástupce.

15

Propagujte svůj umělecký obchod

“Jednou z nejobtížnějších výzev při prodeji vašeho umění online je zajistit, aby to správní lidé viděli”.

Don’Nedovolte, aby vaše láskyplně vytvořené kresby byly uloženy v ignorovaném koutku internetu.

Část z toho je na SEO (nebo jak dobře optimalizovaný váš web je pro online viditelnost). Můžete však také aktivně propagovat svůj umělecký obchod.

Naši doporučovaní stavitelé vám pomohou integrovat se s různými nástroji, které podporují váš marketing.

Zde je několik rychlých technik, které můžete vyzkoušet:

Emailový marketing

Připojte online galerii k e-mailové platformě, jako je MailChimp.

Posílání e-mailů vašim klientům a fanouškům je skvělý způsob, jak navázat osobní vztah. Můžete propagovat prodej, inzerovat vyskakovací události a sdílet nová umělecká díla.

Začněte přidáním tlačítka pro odběr do galerie. Můžete to udělat kliknutím na tlačítko ve staviteli’s obchod s aplikacemi.

Jak váš seznam odběratelů roste, budete shromažďovat více informací o svých zákaznících. To vám umožní odesílat cílené kampaně. Pokud například víte, že zákazník má zájem o olejomalby, můžete jim poslat speciální e-mail se svými nejlepšími olejomalbami. Zákazník dostane velmi osobní e-mail. Zvyšujete svou šanci na prodej.

To’s win-win.

Vydejte se ke svým stavitelům’ App Store pro procházení výběru e-mailových marketingových integrací.

Dovolte mi, abych vás ukázal správným směrem:

 • Obchod Wix App Store
 • Integrace čtvercového prostoru
 • Weebly App Center

Sociální média

“Sociální média jsou pro umělce stále důležitější. Natolik, že 91% galerií aktivně využívá sociální média k propagaci svého umění (Hiscox).

Naštěstí stavitelé obchodů usnadňují propojení vaší online galerie s platformami sociálních médií.

Experimentujte na Facebooku, Flickru a Pinterestu. Vytvořte události na Facebooku pro prodej galerie.

Zapojte se s ostatními umělci do sociálních médií a pravidelně sdílejte své názory na umění. Staňte se součástí správných rozhovorů.

Mějte na paměti, že zatímco Facebook a Twitter byly v roce 2016 dvěma dominantními kanály, Instagram je rostoucí silou. 57% galerií říká, že Instagram považuje za nejúčinnější z hlediska zvyšování povědomí, ve srovnání s 42%, kteří říkají Facebook (Hiscox).

Stejně jako integrace e-mailů najdete i doplňky pro sociální média ve vašem staviteli’s obchod s aplikacemi.

Vytvořte blog

“Toto je nejjednodušší forma marketingu. Pokud opravdu ne’Nemám čas ušetřit, měli byste to dělat!”

Začněte blogovat přidáním nové stránky do své online galerie. Až bude váš blog nastaven, začněte psát o své vášni.

Jak vám to pomůže prodat vaše umění online?

Vyprávění příběhu vám pomůže spojit se se svými zákazníky. Čím více zákazníků cítí, že se s vámi mohou vztahovat, tím je pravděpodobnější, že si je koupí.

Stavitelé poskytují snadné editační systémy a nástroje pro propagaci vašeho blogu na sociálních médiích. Společnost Google miluje zejména čerstvý obsah a pokud bude chtít, zvýhodní vaše stránky’je pravidelně aktualizována.

Ony’re-one-stop-shop pro provozování úspěšného blogu.

stránka blogu čtverceNa svém blogu můžete představit novou kolekci a vysvětlit inspiraci za ní. Tím získáte skutečné spojení se svými zákazníky. 16

Offline v Online: Zvažte vyskakovací obchod

Prodej umění online by NEMĚL nahradit žádné úsilí offline. Pokud provozujete galerii, vystavujete na výstavách nebo prodáváte umění v místních kavárnách nebo restauracích, pokračujte v tom.

Pokud ne’t, teď’je ideální čas začít.

Vaše offline a online prodej by neměl být oddělený. Myslete na ně jako na vaši levou a pravou ruku. Oba by měli spolupracovat na propagaci vaší práce a hledání klientů.

Protože jde o průvodce prodejem umění online, vyhráli jsme’jít do tun detailů…

Ale dotkneme se jedné nebo dvou technik, které můžete okamžitě začít zkoušet:

 • Partner s galerií – podívejte se do galerie’s sociální média účet získat představu o jeho velikosti a umělecké zaměření. Pokud se to, co dělají, sladí s vaší prací, proč se nevstoupit a navázat vztah? Kontaktujte je profesionálním e-mailem, nikoli prostřednictvím sociálních médií.
 • Pop-up obchod – mohlo by to být tak jednoduché jako požádat o místní umění & řemeslný obchod, který vám umožní nastavit obchod na týden. Můžete také požádat místní kavárny nebo večeře, aby vaši práci pověsili na zdi.
 • Otevřete své studio pro veřejnost – pokud pracujete ve studiu, otevřete dveře a pozvěte lidi. Inzerujte akci v místních barech a kavárnách a samozřejmě ve vaší nové online galerii.

Jedna věc k zapamatování: ujistěte se, že vaše ceny jsou stejné offline jako na vašem webu. Zákazníci se budou cítit podvedeni, pokud se přihlásí do vaší online galerie a najdou jiné ceny, než když viděli umění sami.

Domovská stránka šablony umělce WixNa svém novém webu můžete ohlásit jakékoli výstavy v reálném životě nebo vyskakovací galerie’s homepage 17

Závěr – Čas začít prodávat vaše umění online!

“Prodej umění online je nyní možný pro každého umělce – bez ohledu na to, jak velký nebo malý, nebo jak důvěru v technologii”.

Můžete si vytvořit online galerii, která představí vaše umění světu. Kromě toho můžete své umění prodávat online prostřednictvím své galerie.

Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je použít tvůrce, který poskytuje funkce, které potřebujete k vytvoření internetového obchodu.

Nedělejte s tím chybu: potřebujete web, pokud ano’umělec.

“Dnes’s uměleckým trhem by umělec bez webových stránek byl jako člun bez plachty. Můžete se vznášet, ale vy’vám nedávají nejlepší šanci na postup vpřed.”

Tvůrci webových stránek’ Funkce elektronického obchodování znamená, že váš web může také generovat příjmy.

V této příručce jsme’Vysvětlil jsem některé klíčové aspekty prodeje umění online.

Teď jste’Budu vědět, jak přidat své produkty, nastavit platby, vyřešit doručení a zbytek!

Toto je část, ve které dokončíte dotyk do své galerie a začnete přijímat objednávky!

Jen pro shrnutí…

Nejlepší způsob, jak prodávat umění online

Naši tři nejlepší stavitelé, kteří prodávají umění online, jsou:

 1. Wix
 2. Čtvercový prostor
 3. Weebly

Wix je tím, že kombinuje skvělou funkčnost elektronického obchodu s řadou šablon. To’s velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním.

Každý z našich doporučených stavitelů vás vyřeší, protože se stará o všechny technické aspekty provozu vašeho obchodu. Ty ne’Chcete-li udržovat svoji online galerii v chodu, nemusíte najímat vývojáře nebo designéry nebo se učit kód sami.

Pomocí bezplatných testů dostupných od každého tvůrce zjistěte, který z nich je pro vás nejjednodušší.

Jak řekl Picasso, “akce je základním klíčem k úspěchu”.

Tak proč počkat, jednat a prodávat své umění online ještě dnes!

Jděte na vrchol

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me