Ako nastaviť Facebook Store 2020: 2 jednoduché spôsoby, ako začať s predajom

ako predávať na facebooku


Ak máte internetový obchod alebo ho chcete nastaviť, používanie služby Facebook je jednoduchý a efektívny spôsob, ako zvýšiť svoj predaj.

Facebook Store je stránka, prostredníctvom ktorej môžete predávať svoje výrobky, aby ste oslovili širšiu zákaznícku základňu. Možno ste to počuli aj ako Facebook Shop – to je presne to isté, len pod trochu iným menom.

Možno sa čudujete, prečo ste’chcem vytvoriť obchod Facebook. Určite to’je dosť na to, aby ste mali skvelý web pre elektronický obchod? Dobre premýšľajte! Facebook má každý mesiac viac ako 2 miliardy aktívnych používateľov. že’je príliš veľa potenciálnych zákazníkov, aby sa odvrátili!

Všetci títo používatelia sú tam’oplatí sa vytvoriť stránku v službe Facebook Store, ktorá by ich oslovila a priniesla ich vlastné. Ale čo’je to najlepší spôsob, ako to dosiahnuť?

Existujú dva spôsoby predaja na Facebooku:

1 – Použite Facebook’s samotnou platformou na vytváranie vášho obchodu Facebook, zoznam produktov a nastavenie nákupného košíka na pripojenie platieb. Toto je základnejší spôsob predaja.

2 – Vytvorte internetový obchod pomocou nástroja na tvorbu webových stránok pre elektronický obchod a potom svoje produkty automaticky prepojte so svojou stránkou Facebook Store. Vyžaduje si to malé technické know-how a jednoduché nastavenie a správu.

Odporúčame možnosť dva. to’lepšie predávať prostredníctvom Facebooku pomocou nástroja na tvorbu elektronického obchodu, ako je Shopify: nielenže je táto možnosť omnoho jednoduchšia, ale vášmu online obchodu poskytuje oveľa rozsiahlejšiu online prítomnosť.

Facebook má obmedzené funkcie elektronického obchodu v porovnaní s týmito špecializovanými tvorcami webových stránok. Napríklad má pre svojich zákazníkov menej platobných možností, môžete predávať iba fyzické produkty a niektoré možnosti sú k dispozícii iba v USA..

Pripojením svojho online obchodu k Facebooku získate to najlepšie z oboch svetov!

V tomto článku sme’Prevediem vás tým, čo to znamená predávať cez Facebook. my’Odporúčam trom najlepším tvorcom elektronického obchodu, aby sa pripojili k vášmu Facebooku, a ukážem vám, ako nastaviť obchod s každým z nich..

my’Tiež si ukážem, ako to urobiť s Wixom plus my’Odpoviem na niektoré často kladené otázky (FAQ), aby sme pokryli akékoľvek ďalšie otázky, ktoré by ste mohli mať. Teraz nechajme’Začíname vo svete predaja Facebooku…

1

Čo je to Facebook Store?

Obchod Facebook umožňuje predávať produkty prostredníctvom svojej stránky Facebook.

Môžete si pre svoju firmu vytvoriť stránku na Facebooku, ktorá je oddelená od vášho osobného účtu Facebook.

vyhral som’t ísť do toho, ako vytvoriť firemnú stránku Facebook tu, ale existuje veľa dobrých sprievodcov krok za krokom, ak ich hľadáte iba na Google.

Raz ty’Ak ste si nastavili svoju firemnú stránku Facebook, môžete začať predávať na Facebooku vytvorením karty pre svoj obchod na tejto stránke.

Ako predať na facebookovom obchode - Store TabOznačené tu ako “predajňa” namiesto “sklad”, obchod môžete vidieť ako jednu z kariet na tejto stránke Facebook.

Keď ľudia navštívia vašu stránku na Facebooku, môžu kliknúť na kartu Obchod a nakupovať produkty priamo v obchode Facebook.

Netreba dodávať, že ak chcete prinútiť ľudí, aby nakupovali z vášho Facebooku, mali by ste rozširovať svoje publikum / komunitu na Facebooku ako súčasť vášho celkového obchodného marketingového plánu.

Zapojenie vašej komunity na Facebooku je vynikajúci spôsob, ako rozšíriť svoje podnikanie. Facebook vám uľahčuje zacielenie na používateľov so špecifickými záujmami a zdieľanie (vírusový marketing) zdieľanie vášho obsahu je oveľa jednoduchšie, ako držať sa jednej platformy..

2

Tvorcovia webových stránok: najlepší spôsob, ako začať predávať na Facebooku

Tvorcovia webových stránok elektronického obchodu majú špeciálne funkcie a funkcie, ktoré maximalizujú vaše podnikanie’ online prítomnosť. Ak si vytvoríte svoj Facebookový obchod priamo cez Facebook, existujú obmedzenia pre vás a vašich zákazníkov: medzi ne patrí nedostatok synchronizácie a spôsobov platby, ako aj obrázky produktov nižšej kvality..

Pripojením webovej stránky Shopify k svojmu Facebooku Store sa však môžete vyhnúť týmto frustráciám. vy’Oslovíte rovnaké široké publikum pri zachovaní pokročilých funkcií elektronického obchodu, ktoré prichádzajú s použitím špecializovaného staviteľa.

Použitím nástroja na tvorbu webových stránok na prepojenie svojho obchodu Facebook Store budú všetky nákupy automaticky vychádzať z vášho inventára. To vám uľahčí správu obchodu! Môžete si nechať pokladňu na stránke Facebook, aby ste čo najviac uľahčili cestu pre používateľov, alebo môžete nasmerovať zákazníkov na svoj vlastný web.’s pokladnica predstaviť širšiu škálu typov platieb.

Aký je teda najjednoduchší spôsob, ako začať predávať na Facebooku?

Tvorcovia webových stránok vám umožňujú rýchlo a jednoducho nastaviť obchod Facebook, a to všetko bez toho, aby ste sa museli vôbec kódovať. Prvú vec, ktorú musíte urobiť, je vytvoriť si firemnú stránku na Facebooku. Je to nevyhnutné pri predaji prostredníctvom Facebooku a pri vytváraní obchodu Facebook. Potom stačí pridať aplikáciu do svojho internetového obchodu a vy’Budem predávať na Facebooku v žiadnom momente!

predaj na facebookuPoužitie nástroja na tvorbu webových stránok na predaj na Facebooku naozaj nemôže byť jednoduchšie!

Nie ste si istí, čo je tvorca webových stránok? Jednoducho povedané, tvorca webových stránok je najrýchlejším, najjednoduchším a najlacnejším spôsobom vytvorenia webovej stránky alebo internetového obchodu.

Ešte lepšie správy? Existuje niekoľko platforiem elektronického obchodu, ktoré dokážu automaticky prepojiť všetky vaše produkty s obchodom Facebook Store. Skontrolujte ich nižšie:

 • Shopify – náš tvorca webových stránok s elektronickým obchodom s najvyšším hodnotením
 • BigCommerce – sen pre podniky, ktoré chcú predávať veľké množstvo produktov online
 • Squarespace – ideálny pre kreatívne podniky vďaka svojim špičkovým šablónam a dizajnom

Odporúčame týchto troch tvorcov elektronického obchodu, pretože ponúkajú služby najvyššej úrovne pre široké spektrum firiem. Shopify je najlepšia voľba pre všetky online obchody a má viac ako milión aktívnych používateľov na celom svete. BigCommerce’Vďaka výkonným funkciám a pôsobivému obchodu s aplikáciami je populárnou voľbou pre veľké podniky spravujúce rozsiahly inventár. A Squarespace je ideálny pre kreatívne firmy, vďaka svojim vysoko kvalitným dizajnom a kalkulačke prepravných poplatkov.

Po vytvorení vlastného internetového obchodu môžete svoju obchodnú prítomnosť rozšíriť tak, že vytvoríte obchod Facebook a začnete predávať na Facebooku.

Ak ty’Na vytvorenie elektronického obchodu ste použili nástroj na vytváranie elektronického obchodu, automaticky sa vykonajú všetky zmeny alebo aktualizácie vašich produktov “tlačil” až do svojho obchodu Facebook.

Výhodou je, že stačí aktualizovať produkt iba raz a váš obchod Facebook Store bude tiež plynule aktualizovaný – šetrí vám tak čas a rozum.!

my’do tejto príručky sme zahrnuli Shopify, BigCommerce a Squarespace ako našich odporúčaných tvorcov internetových obchodov, ktorí dobre spolupracujú s Facebookom.

Teraz nechajme’Ponorte sa hlbšie do každého staviteľa, aby ste videli, aké ľahké je vytvoriť obchod Facebook.

3

Ako predávať na Facebooku s Shopify

Po prvé, čo robí Shopify v reakcii na pandémiu Covid-19?

to’Je to neistý čas začať alebo rozvíjať akékoľvek podnikanie, ale nie’t starosti – Shopify to úplne získa. V skutočnosti zaviedla v nadchádzajúcich mesiacoch veľa nových úžasných opatrení na podporu malých podnikov. Tie obsahujú:

 1. Sprístupnenie fyzických a digitálnych darčekových kariet vo všetkých plánoch. Týmto spôsobom vás môžu vaši zákazníci podporiť bez toho, aby si zakúpili akékoľvek fyzické produkty.
 2. 200 miliónov dolárov je k dispozícii na financovanie malých firiem (iba v USA). Ako súčasť vládneho partnerstva ponúka spoločnosť Shopify Capital financovanie s cieľom pomôcť malým podnikom rozvíjať sa v čase, keď môžu mať nízku hotovosť.
 3. Predĺženie bezplatnej skúšobnej verzie na 90 dní. Služba Shopify rozšírila svoju bezplatnú skúšobnú verziu zo 14 dní na 90, čo obchodníkom umožnilo ešte viac vyskúšať službu bez rizika.
 4. Podpora Spoločenstva a živé webové semináre. virtuálne ‘meetups’ s komunitou Shopify zdieľať múdrosť a podporu.

Veľké kudosy nakupujú pre svoju rýchlu reakciu a za svoj záväzok podporovať malé a stredné podniky v súčasnosti a vždy.

Shopify je jedným z najlepších a najrýchlejšie rastúcich tvorcov webových stránok elektronického obchodu na súčasnom trhu:

 • 1 milión aktívnych používateľov
 • Obchodníkom pomohli spracovať tržby v hodnote viac ako 72 miliárd dolárov
 • Profesionálne a leštené motívy dizajnu, vďaka ktorým bude váš obchod vyzerať skvele
 • Stovky aplikácií rozširujú funkčnosť vášho internetového obchodu – môžete ich pridávať s rastom firmy a vyžaduje viac funkcií
 • 24/7 podpora

Ak chcete vytvoriť svoj obchod Facebook prostredníctvom služby Shopify, stačí pridať službu Shopify’s bezplatnou aplikáciou Facebook Channel do vášho obchodu Shopify. Táto aplikácia je súčasťou všetkých platených programov Shopify. Raz ty’Po nastavení aplikácie Facebook vytvorí na vašej stránke Facebook časť Obchod. Tým sa zase zobrazia vaše produkty Shopify, aby ich ľudia mohli vidieť a kúpiť!

Aplikácia Facebook Store vytvorí kartu Obchod pre svoju stránku v službe Facebook, ktorá sa automaticky vytvorí ‘pretlačiť’ svoje produkty na Facebook. Svoje produkty môžete spravovať, sledovať predaj a spracovávať objednávky v službe Shopify, ktorá bude synchronizovať všetko, aby sa tieto zmeny zobrazili vo vašom obchode Facebook..

Vaši zákazníci potom môžu prehliadať vaše produkty Shopify na Facebooku a môžu dokonca nakupovať bez opustenia sociálnych sietí.

Ako predať na facebookovom obchode - ShopifyPredaj na Facebooku so službou Shopify naozaj nemôže byť jednoduchší!

Vyskúšajte tieto skutočne skvelé funkcie, ktoré vám služba Shopify umožňuje ovládať váš obchod Facebook:

 • Pridajte produkty na Facebook jediným kliknutím! Všetky ďalšie podrobnosti o produkte sa automaticky synchronizujú okamžite.
 • Predávať cez Facebook Messenger na vašom internetovom obchode a na stránkach Facebook. Zákazníci získajú prispôsobené prostredie na nakupovanie a môžu v službe Messenger platiť a sledovať svoje objednávky.
 • Vizuálna organizácia – Môžete pridať transparenty & zmeniť počet stĺpcov produktov
 • Vyberte výrobky, ktoré chcete predať na Facebooku, a automaticky ich importovať z obchodu Shopify do obchodu Facebook
 • Aktualizácie v reálnom čase – aktualizujte svoje výrobky v obchode Shopify a automaticky sa aktualizuje aj váš obchod Facebook.

Ak vytvoríte webovú stránku elektronického obchodu pomocou služby Shopify, táto platforma vám skutočne uľahčí prepravu vašich výrobkov do vášho vlastného obchodu Facebook..

Služba Shopify ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste mohli začať bez utrácania akýchkoľvek vlastných peňazí. Kliknutím na tlačidlo nižšie spustíte službu Shopify.

4

Ako predávať na Facebooku s

BigCommerce je ďalší veľmi renomovaný tvorca webových stránok elektronického obchodu, ktorý vám pomôže vytvoriť si vlastný internetový obchod bez obáv z kódovania:

 • Vytvorte cielené reklamy na Facebooku, aby ste prilákali nových zákazníkov a sledovali svoje kampane
 • Pomohlo obchodníkom spracovať tržby vyše 9 miliárd dolárov
 • Komplexný súbor “von z krabice” nástroje, ktoré vám pomôžu zostaviť obchod
 • Využite rôzne sociálne kanály, ktoré vám pomôžu zvýšiť predaj (napr. Facebook Store)
 • Pridajte ďalšie pokročilé nástroje prostredníctvom nástroja BigCommerce’vlastný obchod s aplikáciami (rovnako ako Shopify)

Ako predať na facebookovom obchode - BigcommerceBigCommerce je skvelý pre veľké podniky, ktoré chcú predávať online a na Facebooku. Pssst! Získajte až tri mesiace zadarmo s BigCommerce

Chceli sme vás len informovať, že spoločnosť BigCommerce v súčasnosti ponúka pri registrácii nového plánu bezplatne až tri mesiace zadarmo. Ak chcete vidieť túto ponuku naživo, choďte na webovú stránku BigCommerce!

Nastavenie obchodu Facebook s programom BigCommerce je celkom jednoduché: stačí postupovať podľa týchto krokov.

Proces je veľmi podobný procesu Shopify v tom, že vy’Musím pridať BigCommerce’Bezplatná aplikácia Facebook Shop do vášho obchodu. Týmto sprístupníte svoje produkty na svojej firemnej stránke Facebook.

Poznámka: Funkcia kontroly priamo na Facebooku je momentálne k dispozícii iba pre používateľov BigCommerce so sídlom v USA.

Pridanie aplikácie je skutočne rýchle a ľahké, takže môžete začať s predajom produktov na Facebooku v žiadnom momente!

BigCommerce je jedným z lepších tvorcov webových stránok elektronického obchodu, ktoré sú dnes dostupné na trhu. Podľa nášho názoru je ich najväčším konkurentom Shopify (diskutované vyššie) a každý z nich má svoje výhody a nevýhody.

Rovnako ako Shopify, BigCommerce ponúka bezplatnú skúšobnú dobu, takže si môžete vyskúšať a zistiť, či je’s tým správnym staviteľom pre vás. Začnite kliknutím na tlačidlo nižšie.

5

Ako predávať na Facebooku s

Program Squarespace je viac všestranným tvorcom webových stránok ako Shopify a BigCommerce. Namiesto toho, aby bol špecializovaným tvorcom elektronického obchodu, primárne sa zameriava na vytváranie bežných webových stránok, ako sú portfóliá, obchodné a blogové stránky..

Má však aj množstvo funkcií elektronického obchodu, takže si môžete vytvoriť internetový obchod, ak chcete. Vďaka tomu je služba Squarespace obzvlášť vynikajúca, ak predávate online’• jediným účelom vašej webovej stránky.

Squarespace’Vďaka vysoko kvalitným dizajnom a tvorivej slobode je ideálny na vytváranie vysoko prispôsobeného a profesionálneho webového servera elektronického obchodu. Medzi jeho vlastnosti patrí:

 • Sociálna integrácia uľahčuje zdieľanie v službách Facebook, Twitter, Instagram a Pinterest
 • Pridajte na svoj web mapy, formuláre, prieskumy a ďalšie
 • Zachyťte dlhodobých zákazníkov pomocou e-mailových kampaní
 • Neobmedzený počet produktov na predaj prostredníctvom vášho internetového obchodu
 • Na propagáciu svojich produktov použite videá, obrázky, blogové príspevky a udalosti
 • Oslovte zákazníkov pomocou obnovenia opustenej pokladne
 • Stránka optimalizovaná pre mobilné zariadenia

Služba Squarespace ponúka množstvo rôznych spôsobov pripojenia účtov sociálnych médií k vašej webovej stránke. Môžete napríklad prepojiť svoje účty Instagram a Facebook Business s označenými produktmi a uľahčovať nakupovanie pre svojich sledovateľov.

Môžete tiež pridať karty služby Squarespace, ktoré zobrazujú buď galériu, alebo normálne stránky, a tiež prepojiť svoju značku Facebook alebo obchodnú stránku so svojím webom..

funkcie elektronického obchoduProgram Squarespace má silné funkcie elektronického obchodu, ako aj štýlové a flexibilné šablóny na prilákanie a zapojenie vašich zákazníkov.

Na rozdiel od Shopify a BigCommerce môžete’Nebudem predávať priamo cez Facebook prostredníctvom služby Squarespace. Stále však môžete tlačiť, označovať, integrovať a zdieľať svoje produkty na Facebooku, ako aj na Instagram, Pinterest a Twitter..

Najprv musíte prepojiť svoj účet Facebook so stránkou Squarespace. Potom môžete pridať tlačidlo Zdieľať Facebook na položky produktov, galériu a stránky udalostí a ďalšie.

Jednou z najlepších funkcií vášho internetového obchodu je automatické posúvanie obsahu na Facebook. Nezabudnite, že na to musíte mať firemnú stránku Facebook, nie osobný profil.

To znamená, že keď vytvárate nové kolekcie alebo aktualizujete svoje produkty, stačí kliknúť ‘Uložiť & publikovať’ vo vašich nastaveniach. Týmto sa zverejní váš obsah na vašom webe a zároveň sa zdieľajú vaše aktualizácie v novom príspevku na Facebooku!

Takže, Squarespace nie je’Je to také automatické alebo synchronizované ako Shopify alebo BigCommerce, ale stále ponúka silnú sociálnu integráciu. Jeho silné stránky spočívajú v dizajne a silnom vizuáli, ktorý osloví zákazníkov, pričom využíva silné sociálne a elektronické funkcie na prilákanie návštevníkov vašich webových stránok a vašich produktov.

6

Ako predať na Facebooku s Wix

Wix je najznámejší ako tvorca webových stránok typu drag-and-drop. Aj keď jej hlavným zameraním nie je elektronický obchod (na rozdiel od služieb Shopify a BigCommerce, ktoré sa zameriavajú iba na to), spoločnosť Wix vám ponúka niektoré celkom funkčné nástroje pre danú prácu. Toto je skvelá voľba, ak chcete predávať online, ale nie’Ešte sa nepozeráte na rozšírenie svojej firmy na veľké množstvo.

Môžete predávať prostredníctvom Facebooku s Wix pomocou aplikácie Ecwid. Ecwid je aplikácia elektronického obchodu číslo jedna na Facebooku, ktorá napája viac ako 40 000 obchodov. Môže tiež odkazovať na iné stránky sociálnych médií, ako sú Instagram a Pinterest.

Ako predať na facebookovom obchode - Wix BanneryS Wixom môžete začať s predajom online v žiadnom momente! A je tiež rýchle sa spojiť s Facebookom!

 • S firmou Wix bolo vybudovaných vyše 109 miliónov webových stránok
 • Čisté rozhranie drag-and-drop, takže môžete vložiť obsah kdekoľvek na svoje webové stránky
 • Stovky krásne navrhnutých šablón
 • App Market na pridanie ďalších funkcií na váš web (pozri našu diskusiu tu)
 • Viaceré možnosti platby
 • Vytvorte kupóny a zľavy

Wix’Aplikácia elektronického obchodu, Ecwid, vám umožňuje pripojiť sa k Facebooku a iným sociálnym platformám za účelom predaja, synchronizácie a aktualizácie vašich produktov. Jediné, čo musíte urobiť, je nainštalovať aplikáciu Ecwid na svoju stránku Wix v niekoľkých jednoduchých krokoch, potom vytvoriť účet Ecwid..

Ak chcete predávať na Facebooku, musíte sa zaregistrovať v programe Ecwid Starter len za 7,99 dolárov mesačne. Je to stále lacnejšie ako napríklad zaregistrovať sa v službe BigCommerce’oplatí sa to, ak chcete predávať online, ale nie’V tejto fáze nie sme pripravení investovať viac peňazí.

Raz ty’Nastavili ste Ecwid pomocou svojej webovej stránky Wix, môžete ísť o pripojení svojho internetového obchodu k svojmu firemnému účtu Facebook!

Vďaka prémiovej verzii aplikácie sa všetky vaše produkty automaticky aktualizujú na Facebooku, ak vykonáte akékoľvek zmeny vo Wix. Svoj obchod Facebook môžete tiež úplne prispôsobiť.

wix ecwid aplikácie elektronického obchoduEcwid, aplikácia elektronického obchodu číslo jedna na Facebooku, uľahčuje používanie webovej stránky Wix na predaj produktov na sociálnej platforme..

Ecwid’Vďaka aplikácii elektronického obchodu je spravovanie vášho internetového obchodu Wix na rôznych platformách veľmi jednoduché a efektívne.

Rovnako ako Shopify a BigCommerce, aj Wix ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre svoje plány elektronického obchodu. To znamená, že môžete vyskúšať bez rizika po dobu 2 týždňov, aby ste zistili, či je’s tou správnou platformou pre vás.

7

Ako nastaviť Facebook Store: Záver

Na vytvorenie vlastného obchodu Facebook už nemusíte mať veľa technických znalostí, čo vám umožní predávať výrobky potenciálnym zákazníkom, ktorí sú na Facebooku..

Renomované platformy elektronického obchodu, ako sú Shopify a BigCommerce, ako aj tvorcovia webových stránok, ako sú napríklad Squarespace a Wix, obsahujú aplikácie, ktoré vám umožňujú rýchlo a bezbolestne vytvoriť vlastný obchod Facebook na základe existujúceho portfólia produktov..

Na rozdiel od samotného Facebooku majú títo tvorcovia webových stránok výkonné funkcie elektronického obchodu, ktoré vám pomôžu viesť vaše podnikanie a sledovať úroveň zásob, zatiaľ čo vy’predaj. Dnes’s viackanálovým svetom, predajom iba na jednej platforme nie je’dosť.

S týmto vedomím nemáme’t Odporúčame nastaviť obchod iba cez Facebook. Prepojením výkonnej a profesionálnej webovej stránky elektronického obchodu so svojím obchodom Facebook Store vy’dáva vášmu online obchodu najlepšiu šancu na úspech!

Najlepšie na tom je, že všetky aktualizácie, ktoré máte, sa automaticky synchronizujú s obchodom Facebook Store – nielen vám ušetria veľa času, ale tiež zabraňujú tomu, aby akékoľvek potenciálne ľudské chyby nemuseli opakovane robiť veľa aktualizácií..

S viac ako miliardou používateľov každý z nich minú na Facebooku v priemere viac ako 50 minút denne’Je múdre začleniť stratégiu sociálnych médií Facebook do vašej celkovej marketingovej stratégie. Rozviňte svoju komunitu na Facebooku’je to jednoduchý spôsob, ako vám pomôcť šíriť slovo o vašej firme.

8

Predaj na Facebooku: najčastejšie otázky

S ktorým tvorcom webových stránok je najjednoduchšie nastaviť obchod Facebook?

Ak si ako staviteľa online obchodu vyberiete Shopify, všetko, čo musíte urobiť, aby ste si vytvorili svoj Facebook Store, je pridať bezplatnú aplikáciu a vy’je dobré ísť! Vaše produkty sa aktualizujú automaticky a vaši zákazníci môžu dokonca platiť priamo na Facebooku.

Viac informácií o službe Shopify nájdete v našej hĺbkovej kontrole.

Aký je najlepší spôsob predaja prostredníctvom Facebooku?

Použitie nástroja na tvorbu webových stránok predstavuje najlepší spôsob predaja na Facebooku. Môžete si rýchlo vytvoriť štýlový a profesionálne vyzerajúci internetový obchod a potom ho pripojiť k Facebooku. Akékoľvek zmeny alebo aktualizácie vašich produktov sa automaticky zosynchronizujú so službou Facebook, takže predaj prostredníctvom platformy sociálnych médií si z vašej strany nevyžaduje prakticky žiadne úsilie.!

Má za to obchod Facebook?

Mať obchod Facebook je skvelý spôsob, ako rozšíriť svoje podnikanie, vďaka čomu môžete osloviť nové publikum a získať viac zákazníkov.

Vďaka tomu je zdieľanie obsahu naozaj jednoduché, takže aj to’Je to skvelý spôsob, ako uviesť na trh svoj obchod a výrobky, zvýšiť predaj a zvýšiť svoj konečný výsledok!

Ako zvýšite počet konverzií z obchodu Facebook?

Ak chcete zvýšiť počet konverzií z obchodu Facebook Store, musíte rozšíriť svoje publikum na Facebooku. To sa dá dosiahnuť propagáciou príspevkov na Facebooku – ak máte rozpočet – alebo jednoducho zvýšením aktivity na Facebooku.

Môžete tiež skúsiť vyhľadať skupiny na Facebooku súvisiace s vaším obchodom a uverejniť príspevky o svojom obchode v tých, ktoré môžu pomôcť zvýšiť vašu návštevnosť a zvýšiť počet konverzií..

Ako nastavím Facebook Store pomocou Facebooku?

Možno nebudete chcieť na vytvorenie svojho obchodu Facebook použiť webový tvorca’je v poriadku! Tieto kroky slúžia na založenie amerického obchodu:

 • Najprv sa uistite, že ste’nastavil som si svoju firemnú stránku na Facebooku.
 • Pridajte na svoju stránku sekciu Obchod.
 • Teraz pridajte svoje produkty! Nezabudnite, že môžete predávať iba fyzické produkty, a každý z nich musíte odovzdať jednotlivo.
 • Spravujte svoje produkty – pridajte veľkosti a ďalšie podrobnosti o produkte, ktoré si zákazníci môžu prezerať.
 • Nastavte možnosti platby. Môžete si vybrať, či chcete svojich zákazníkov poslať na platenie, odoslať objednávku v správe Facebook, alebo dokončiť nákup priamo prostredníctvom stránky Facebook Store.
 • Nastavte si možnosti dopravy.
 • Uložiť!

Keď Facebook skontroluje a schváli vaše produkty, zobrazia sa vo vašom obchode Facebook. Niektoré platobné funkcie zatiaľ nie sú k dispozícii vo všetkých oblastiach.

Môžem predávať digitálny tovar v mojom obchode Facebook?

Bohužiaľ, odpoveď znie nie! To je ďalší dôležitý dôvod, prečo sa nespoliehame na Facebook pri vašom online obchode. Fyzické produkty môžete predávať iba prostredníctvom svojho obchodu Facebook. Ale s tvorcami webových stránok, ako je BigCommerce, môžete ľahko predávať fyzické aj digitálne produkty!

Ktoré typy platieb akceptuje Facebook?

Závisí to od toho, kde ste. V obchodoch v USA, kde zákazníci môžu nakupovať priamo na vašej stránke Facebook, vaše peniaze prídu buď prostredníctvom služby Stripe alebo PayPal.

Ak ty’mimo USA budete musieť zariadiť iný spôsob platby. Môže ísť o bankový prevod, hotovosť alebo telefónnu platbu. Toto je najjednoduchšie, ak povolíte zákazníkom kontaktovať vašu stránku prostredníctvom aplikácie Messenger.

Táto príručka je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me