Ako založiť spoločnosť predplatného

Všetko, čo potrebujete vedieť o začatí spoločnosti s predplatným v krabici s ľahkosťou

Skôr ako to zistíte ako Ak chcete založiť spoločnosť predplatného, ​​tam’s ďalšou otázkou’Musím odpovedať: mali by založíte spoločnosť s predplatným?


Podľa všetkých účtov, odpoveď je áno. Trh predplatného elektronického obchodu rástol od roku 2013 do roku 2018 o viac ako 100% ročne a nevykazuje žiadne známky spomalenia. Niet pochýb o tom’je tam veľa konkurencie, ale ak vytvoríte predplatné, ktoré ľudia skutočne chcú, potom tam’s bez obmedzenia možného úspechu, ktorý by ste mohli mať!

Ako teda môžete využiť tento najnovší trend v elektronickom obchode? Ako môžete skočiť na rozbehnuteľný vagón a zároveň predávať jedinečný produkt? my’Vytvoril som dokonalého sprievodcu pre začatie podnikania v oblasti predplatného, ​​plný poznatkov od podnikateľov, ktorí’som tam bol. Tu’s rýchly pohľad na kroky, ktoré sme’Obal:

Ako začať predplatné box

 1. Nájdite svoje miesto
 2. Cena predplatného
 3. Vytvorte sociálne médiá
 4. Vyberte predajnú platformu
 5. Rozhodnite sa pre prepravné riešenie
 6. Propagujte svoj box

Pripravený? nechať’je to začať.

1

Nájdite svojho výklenku

Na prvý pohľad to vyzerá kontraintuitívne, ale trik maximalizácia zapojenie je v skutočnosti zúženie vaše publikum. Nakoniec, ak sa pokúsite potešiť všetkých, vyhráte’t konkrétne odvolať niekto, a ľudia chcú investovať do produktu, ktorý sa im prispôsobí. V skutočnosti je 80% zákazníkov s väčšou pravdepodobnosťou kupujú od spoločnosti, ktorá ponúka osobné skúsenosti.

Prvým krokom je rozhodnúť, aký druh služby chcete, aby predplatné poskytovalo. Na výber sú tri hlavné modely: objav, pohodlie, a prístup:

Príklad definície modelu
objav Zostavenie krabice zábavných a zaujímavých predmetov tak, aby si zákazníci nedali’Nemusím sa zaoberať hľadaním nových výrobkov, ktoré sú v súlade s ich záujmami Trade Coffee dodáva nové, ručne vyberané kávové pražené na základe predplatiteľa’s individuálne preferencie
pohodlie Dopĺňanie potrieb, ako sú potraviny alebo zásoby na holenie, bez toho, aby si ich zákazník musel pamätať Modrá zástera dodáva recepty spolu so všetkými potrebnými ingredienciami, čím eliminuje úsilie domáceho jedla
prístup Zlepšenie prístupu k produktom, ktoré je ťažké nájsť Slobodný japonský trh ponúka bezplatnú prepravu po celom svete v mesačných škatuliach s japonským občerstvením

Raz ty’Mám vypracovanú kategóriu, môžete brainstorming druhov výrobkov, ktoré ste’rád by som zahrnul do vašej krabice. Úlohou je nájsť rovnováhu medzi nimi’je to už presýtené a to je medzera’je to trochu dobre… tiež výklenok.

vy’Keď to uvidíte (všade), poznám tie presýtené veci, ale môže byť ťažšie povedať, či bude mať váš nápad dosť trakcie. Skvelý spôsob, ako to dosiahnuť, je skontrolovať kanály sociálnych médií a populárne fóra, ako je Reddit, aby ste zistili, či existujú’s dostatkom organických zvukov okolo vami zvoleného výklenku.

Trendy Google môžete tiež použiť na zobrazenie popularity rôznych hľadaných výrazov v priebehu času. Napríklad micelárna voda v posledných rokoch explodovala ako trend v oblasti zdravia a krásy a vo výsledkoch vyhľadávania vidíte túto popularitu:

Príklad prieskumu google trendov

Obrovský nárast počtu vyhľadávaní okolo roku 2014 viedol k stabilnej trakcii.

Ak ty’Po uviaznutí v procese brainstormingu môžete ako referenciu vždy použiť svoje osobné záujmy. že’s tým, čo Tanja Quinn, marketingová riaditeľka predplatného pije službu Popaball, radí:

“Pozrite sa na celý rad vašich predplatných schránok’d osobne sa chcel pripojiť, a potom premýšľajte o dôvodoch, prečo by ste sa rozhodli. Napríklad to môžu byť náklady na poštovné, náklady na škatuľu, frekvenciu, variáciu produktov… nech už nájdete čokoľvek, pravdepodobne budú aj iní, ktorí si myslia to isté, a preto vy’našiel som výklenok!”

popaball predplatné boxyPopaball je spoločnosť so sídlom vo Veľkej Británii, ktorá sa špecializuje na príslušenstvo na miešané nápoje, od praskania bublín po trblietavé spreje.

Raz ty’našiel som výklenok, podľa toho si prispôsobte svoje podnikanie. Popaball to neurobil’V skutočnosti nezačíname ako spoločnosť s predplatným, ale túto funkciu ste pridali neskôr – a to ako “spôsob, ako vrátiť hodnotu našim verným zákazníkom,” a čo najlepšie využiť rýchlo rastúci trend. Pridanie schránok na odber je skvelým nápadom pre každého, kto sa snaží rozšíriť existujúce podnikanie a dostať sa pred hru.

Schopnosť zostaviť hrubý profil priemerného zákazníka vám tiež pomôže zabezpečiť, aby vaša služba bola čo najrelevantnejšia. Rachel Wood, zakladateľka klubu Rare Birds Book Club, vedela, že jej spoločnosť by ponúkla službu predplatného kníh’s cieľové publikum:

“Našimi hlavnými zákazníkmi sú tisícročia a majú tendenciu byť šťastní a pohodlní za to, že za veci platia predplatným; to’je ako’zvyknutý platiť, a vedel som, že flexibilita bude dôležitým faktorom, takže to malo zmysel.”

Môžete získať základné informácie o svojej zákazníckej základni – ako je vek a geografická poloha – z analytických integrácií vo vašej spoločnosti’s webovú stránku alebo stránku na Facebooku.

domovská stránka klubu vzácnych vtákov

Knižný klub Rare Birds Book Club ponúka službu mesačného predplatného, ​​kde si čitatelia vyberajú medzi dvoma osobne vybranými, nedávno uverejnenými románmi, ktoré napísali ženy. Odberatelia milujú myšlienku, že už nebudú prať internet a hľadajú skutočne dobré čítanie.

Ešte lepšie, vzácne vtáky’ online prítomnosť slúži dvojakému účelu. Nielenže je to jednoduchý spôsob zadávania objednávok, ale aj predplatitelia sa môžu skutočne prihlásiť na web a zúčastňovať sa digitálneho kníhkupectva každý mesiac. Ak sa váš nápad na predplatené pole hodí k akejkoľvek digitálnej aktivite alebo komunite, určite to využite! Činnosti, ako je táto motivácia, motivujú ľudí k nadšeniu a zvyšujú propagáciu prostredníctvom ústneho podania.

2

Cena predplatného

Ďalším krokom je premýšľať o logistike založenia spoločnosti s predplatným – konkrétne, koľko to bude stáť. Rachel tvrdí, že rozpočet bol dôležitým krokom, keď sa klub kníh o zriedkavých vtákoch práve začínal:

“Väčšina výziev sa týkala peňazí – a presnejšie povedané, snažila sa prísť na to, ako byť s nimi čo najinteligentnejší. Keď ty’pracujete s malým rozpočtom’vždy robím triage a zisťujem, kde to je’je najmúdrejší utratiť a kde to je’je najmúdrejší na záchranu.”

Existujú dve zložky rozpočtovania, ktoré máte’Budem chcieť venovať osobitnú pozornosť. tvoj cena predaného tovaru a obstarávacie náklady zákazníka započítajú obidve ceny do konečnej ceny’Budem musieť nastaviť, aby sa zisk z krabice. Keď ty’znovu začínate, ostatné body analýzy, ako je miera odlivu zákazníkov (ako často sa ľudia odhlasujú) a hodnota životnosti zákazníka (celková suma, ktorú zákazník strávi medzi registráciou a deaktiváciou), vyhrala’byť tak užitočný – to’s údajmi, ktoré vy’Budem môcť zbierať v priebehu času!

Cena predaného tovaru

Náklady na predaný tovar pokrývajú všetko, čo je potrebné na to, aby ste hotovú schránku na odber dostali k zákazníkovi’s rukami. Zahŕňa to cenu každej položky v krabici, cenu samotnej škatule a náklady na dopravu, aby ste dostali škatuľu od vás k vášmu kupujúcemu..

Môžete si tieto náklady udržať tým, že si kúpite krabicové položky prostredníctvom veľkoobchodných dodávateľov. Veľkoobchodní dodávatelia sú vybavení na zvládnutie hromadnej povahy obchodných objednávok a veľkoobchodné výrobky sú zvyčajne lacnejšie ako maloobchodné výrobky. Krása vedenia podnikania v oblasti predplatného znamená, že môžete svoje výrobky skladať z ľubovoľných zdrojov, ktoré sa vám páčia – inými slovami, väčšinu vašej schránky by mohli tvoriť veľkoobchodné produkty, a potom by ste sa mohli stretnúť s jedným alebo dvoma jedinečnými položky, aby bolo naozaj zvláštne.

Ďalšou otázkou je, kam by ste hľadali tieto jedinečné veci? Stoly by ste vždy mohli otočiť a vyskúšať online trhoviská ako spotrebiteľ. Z tohto dôvodu sme’d odporučiť Etsy, pretože to’s platformou pre ručné a originálne výrobky všetkého druhu. Ak ty’ste ochotní zaplatiť, vy’Určite niečo nájdem’je to jedinečné a kompatibilný s témou vášho predplatného. Iba jedno rýchle vyhľadávanie “náhrdelník” na Etsy sa vrátil štyri milióny výsledky, takže niekde je určite dokonalé prispôsobenie!

Výsledky hľadania etsy náhrdelník

Ďalšie miesto, kde hľadať jedinečné položky, je miestne obchody. Poskytne vám to osobitnú výhodu, pretože predplatiteľom mimo vašej oblasti sa skutočne poskytne prístup k položkám, ktoré by chceli’o ktorých som inak nevedel. Najlepšie na tom je, že tieto produkty môžete vidieť osobne skôr, ako sa rozhodnete ich zahrnúť, a cítiš sa dobre, že ťa poznajú’podpora miestneho podnikania!

Môžete dokonca naraziť na niektoré bezplatné produkty, zatiaľ čo vy’obstaranie zásobníka, ktoré zvyčajne ponúkajú nové podniky, ktoré chcú získať expozíciu. Naša rada, pokiaľ ide o bezplatné výrobky, je predtým, ako sa rozhodnete ich použiť, otestujte ich kvalitu vo vašej krabici. Môže byť lákavé prijať každú bezplatnú položku’ponúkané (najmä keď sú rozpočty na začiatku nízke), ale náklady na dobré meno produktov nízkej kvality nakoniec prevážia peňažné náklady na lepšie položky!

Raz ty’Vypracovali sme vaše náklady na predaný tovar’Budem vedieť, koľko peňazí musíte účtovať za krabicu, aby ste sa nerozbili, ale aby ste dosiahli slušný zisk.

Obstarávacia cena zákazníka

Toto je priemerná suma, ktorú miniete za marketing na získanie zákazníka. Ak máte dosť dobrý marketing v oblasti sociálnych médií, je to tak’Vyrobím veľa zvukových slov a vy’Dokážete udržať svoje náklady na akvizíciu zákazníkov nižšie.

Vyhral si’netreba klásť dôraz na rozbitie banky na túto – náklady na marketing, povedzme, medzinárodnému publiku a obrovskému demografickému vývoju, sú nevyhnutným nákladom len pre veľké spoločnosti, ktoré už mám tento rozpočet minúť.

V prípade novej spoločnosti, ktorá poskytuje predplatné, náklady na poskytnutie niekoľkých bezplatných polí rodinám a priateľom v prvom mesiaci alebo zaplatenie niekoľkých sponzorovaných príspevkov na Facebooku a Instagrame – jeden sponzorovaný príspevok Instagramu stojí kdekoľvek medzi 20¢ a 2 doláre za kliknutie – bude stačiť. Reklamný model ceny za kliknutie (CZK) je skvelý, pretože vy’platíte iba vtedy, keď niekto skutočne klikne na vašu reklamu, čo znamená, že ste vyhrali’nebude nič vyhadzovať pre neefektívne príspevky.

Konečným cieľom je zarobiť viac zákazníkov od ich zákazníkov “život” s vašou spoločnosťou, ako ich trávite ich získavaním – a so sociálnymi médiami na vašej strane je to veľmi dosiahnuteľný cieľ!

Potrebujete viac informácií? náš Ako oceniť produkt Sprievodca sa podrobne venuje cenám produktov. 3

Nastaviť sociálne médiá

Interakcia so zákazníkmi na sociálnych sieťach je najlepším spôsobom, ako získať od spoločnosti pravidelný, bez sponzorských spoločností nejaký neoceniteľný sociálny dôkaz. Ako sa Tanja poučila zo svojich skúseností s Popaball:

“Je užitočné mať sociálne účty, aby ľudia s vami zdieľali obrázky, ktoré potom môžete znova odovzdať, a ukázať nasledovníkom, aké skvelé dobroty získajú za tak dobrú cenu..”

Ako teda vytvoríte obsah, s ktorým sa ľudia budú samozrejme chcieť zaoberať? Musíte vedieť, o čom v súčasnosti ľudia vo vašom výklenku hovoria. vy’Čo už mám všeobecnú predstavu’Je to populárne, pretože je pravdepodobné, že toto je oblasť, v ktorej ste’nadšený – tak don’t to premyslieť! Svoje vedomosti môžete tiež doplniť prehliadaním na stránkach Instagram a Twitter a zistiť, čo hovoria používatelia.

Horný tip: Twitter je úžasný zdroj na udržanie prsta na pulze. Hashtag však rýchlo miznú z módy. Ak naozaj chcete vidieť, čo si ľudia myslia o očnom makeupe, napríklad vy’lepšie hľadať konkrétne kľúčové slová ako “vodotesná riasenka” ako hľadanie hashtagov ako #mascara. Pri vyhľadávaní kľúčových slov na Twitteri sa vo výsledkoch objaví každý nedávny tweet, ktorý obsahuje hľadanú frázu!

Len kúsok výskumu pôjde dlhú cestu. Aaron Taylor, generálny riaditeľ predplatiteľskej spoločnosti na liečbu psov Snack vo Franks, vysvetľuje, ako jeho tím využil sociálne médiá na to, aby sa stal integrovanou súčasťou ich cieľovej komunity:

“Ako rodičia bábätiek vieme, aký druh online obsahu je pre nás dôležitý, a založením komunity a interakciou s inými komunitami zameranými na psov naprieč kanálmi sme začali vidieť viac ľudí, ktorí sa s nami zaoberajú. Náš model teraz zahŕňa vytváranie, správu a doručovanie zaujímavého obsahu z celého internetu, zatiaľ čo dodávame chutné a zdravé občerstvenie a prekvapenia.”

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Večera Franks Candlelit #ForTheWoof #dreamy

Príspevok zdieľaný samotným Frankom 2. februára 2020 o 9:21 hod. PST

Stránka Snack at Franks Instagram uverejňuje skvelú kombináciu ponúk, fotografií výrobkov a samozrejme rozkošných obrázkov psov..

Ak ty’pri správe viacerých sociálnych účtov existuje veľa “správa sociálnych médií” nástroje, ktoré môžu pomôcť udržať veci usporiadané a hladko fungovať. Populárne platformy ako Hootsuite a SocialPilot môžu:

 • Sledovaním viacerých prúdov môžete ukázať, čo ľudia hovoria o vašej spoločnosti v reálnom čase
 • Naplánujte a naplánujte si veľký počet pracovných miest vopred
 • Koordinujte svoje príspevky medzi rôznymi sieťami sociálnych médií

Top tip: Najlepší čas na uverejňovanie príspevkov na sociálnych médiách – AKA, čas, kedy váš príspevok získa najviac názorov a zaujme používateľa – sa líši podľa platformy. Tu sú optimálne časy uverejnenia pre najpopulárnejšie platformy:

 • Facebook: Pracovné dni medzi 23:00 a 13:00 CST.
 • Twitter: Pracovné dni medzi 20:00 a 16:00 CST.
 • Instagram: Pracovné dni medzi 22:00 a 13:00 CST.
 • LinkedIn: Pracovné dni medzi 20:00 a 13:00 CST.

4

Vyberte predajnú platformu

Predplatné boxy sú ideálnym produktom na predaj online, pretože celý zážitok sa točí okolo kupujúceho’s pohodlie. Otázka teda znie: ako vytvoriť webovú stránku služby predplatného?

Existujú iba dva typy platforiem, ktoré sa zaoberajú začatím podnikania v oblasti predplatného: Tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod, a online trhoviská. my’Budem zakrývať obe do hĺbky, ale najprv tu’ako sa líšia na prvý pohľad:

Tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod

 • prispôsobiteľné
 • Vstavaná pomoc a podpora

Online trhoviská

 • Rýchla inštalácia
 • Vstavaná zákaznícka základňa

Teraz nechajme’s rozobrať, takže si môžete vybrať svoju obľúbenú platformu:

Tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod

Tvorcovia webových stránok elektronického obchodu, ako sú Shopify a BigCommerce, sú najjednoduchší spôsob, ako nastaviť prispôsobený internetový obchod pod značkou. Jednoducho si vyberte šablónu pre svoj obchod a potom ju navrhnite presunutím prvkov myšou okolo stránky – nie je potrebné žiadne kódovanie. Môžete tiež ľahko integrovať rôzne aplikácie elektronického obchodu, od nákupných vozíkov po platobné brány, aby ste vylepšili svoj prispôsobený obchod..

Spustenie schránky na odber pomocou nástroja na tvorbu webových stránok pre elektronický obchod

náklady$ 20 – 30 $ mesačne, plus transakčné poplatky
ProsPrispôsobiteľné, ľahko použiteľné, interná zákaznícka podpora
ZáporyŽiadna vstavaná základňa nakupujúcich
Najlepšie preVytvorenie značkového, prispôsobeného nakupovania

Ak sa rozhodnete používať tento typ platformy, môžete’Budem mať veľa možností. Odporúčame službu Shopify, pretože jej jednoduché používanie a výkonné funkcie ju zaraďujú na prvé miesto v našom rebríčku najlepších platforiem elektronického obchodu. A my nie’Toto hodnotenie neberieme na ľahkú váhu – my’venovali sme hodiny podrobného výskumu na informovanie o našich rozhodnutiach. Môžete sa tiež pozrieť na našu stránku Kontrola obchodu a Recenzia BigCommerce pre podrobnejšie informácie o týchto platformách!

nakupovať zobrazenie domovskej stránky

Shopify je škálovateľný, na funkcie bohatý nástroj na vytváranie obchodov online, ktorý zďaleka nie je schopný’t obete ľahké použitie. V súčasnosti poskytuje služby viac ako 800 000 firmám a ponúka špičkové funkcie elektronického obchodu, ako sú napríklad výpočet dane a opustené vymáhanie košíka..

Shopify’s Základný plán elektronického obchodu stojí 29,00 $ mesačne, čo je v porovnaní s odvetvovým štandardom. Ak použijete platobnú bránu Shopify Payments, dodatočné náklady na transakčný poplatok 2,9% klesnú na 0%.

Ďalšie informácie

Ak Shopify nie’Ak znie ako šálka čaju, môžete sa pozrieť na naše úplné poradie Top 7 tvorcov webových stránok pre elektronický obchod objaviť ďalšie možnosti.

Online trhoviská

Internetové trhy, ako sú Cratejoy a Etsy, sú najrýchlejší spôsob, ako začať predávať online. Po registrácii účtu na existujúcej webovej stránke môžete jednoducho začať so zoznamom svojich položiek, nie je potrebné žiadne nastavenie.

Hlavnými problémami, ktoré treba mať na pamäti pri online trhoviskách, sú provízie, ktoré prijímajú za váš predaj. Väčšinu času tento poplatok vyhral’Prekročiť 3% z predajnej ceny, ale pre mnohých nových predajcov to môže byť frustrujúce prekvapenie.

Spustenie predplatného na online trhovisku

náklady19,00 $ mesačne, plus 10¢ transakčné poplatky a 1,25% z predaja
ProsMimoriadne rýchle nastavenie, vstavané publikum
ZáporyObrovská konkurencia od ostatných predajcov, nedostatok prispôsobenia
Najlepšie preUrýchlenie procesu predaja

vy’Ak sa rozhodnete predávať prostredníctvom online trhu, budete mať tiež veľa možností. Odporúčame Cratejoy, pretože to’je venovaná výhradne predaju predplatných schránok; Etsy je skvelá platforma, ale vaša krabica sa môže stratiť v množstve ďalších produktov.

zobrazenie domovskej stránky Cratejoy

Cratejoy ponúka integrované nástroje, ktoré vám pomôžu spravovať predplatné, zhromažďovať platby prostredníctvom viacerých brán a získavať informácie o zákazníkoch. V skutočnosti si môžete jednoducho zobraziť informácie o zákazníkoch, aby ste získali prehľad o svojej cieľovej skupine – čo, ako vieme, sú kľúčové informácie, ktoré majú mať na propagačné účely.

Koľko stojí predaj Cratejoya??

cenová stránka cratejoy

Vybrali sme strednú vrstvu Cratejoy’Súhrn troch cenových plánov: to stojí 19 dolárov mesačne, plus 1,25% z vášho predaja a 10¢ poplatok za transakciu.

Podľa toho, aký plán si vyberiete, vy’Dostanem zodpovedajúce množstvo funkcií. Najjednoduchší Cratejoyov plán stojí 0,00 dolárov mesačne, ale zaberá 11,25% z vašich predajov plus obvyklých 10¢ poplatok za transakciu. Pre porovnanie Etsy účtuje 20¢ poplatok za výpis za položku plus 3,5% z vašej predajnej ceny.

Ktorá platforma pracuje pre vás?

Výber medzi tvorcom webových stránok elektronického obchodu a trhom online je v konečnom dôsledku na vás. Ak chcete skvelé prispôsobenie a nie’nevadí vám vynaložiť ďalšie úsilie na propagáciu vášho obchodu, potom bude najlepší tvorca webových stránok. Ak chcete začať rýchlo predávať a nie’nevadí vám nedostatok personalizácie, potom online trh urobí trik. Ak ty’znovu prilepené, môžete použiť náš Porovnanie Shopify vs Etsy ako prípadová štúdia!

Ako už bolo uvedené, odporúčame vám použiť nástroj na tvorbu webových stránok pre elektronický obchod, pretože tieto platformy ponúkajú dôležitú príležitosť na posilnenie vašej značky a na poskytnutie dôveryhodného digitálneho cieľa svojim zákazníkom. Aaron vysvetľuje hodnotu, ktorú má osobná online prítomnosť pre spoločnosť Snack v spoločnosti Franks:

“Naše webové stránky sú dôležitou súčasťou nášho obchodného modelu a nie doplnkom k obchodným stránkam. Bez nej by sme jednoducho nemohli fungovať. Nielen, že ukazuje, čo robíme, a dáva ľuďom vedieť, kto sme, ale umožňuje im hlbšie kopať a nájsť odpovede, ktoré potrebujú vedieť..”

Vplyv dobrého brandingu môžete vidieť na domovskej stránke Snack na stránke Franks:

desiatu na domácej stránke frankov

Farebná schéma je príjemná, fotografia produktu je spredu a uprostred a “O nás” Odkaz na stránku je ľahko dostupný – všetky ingrediencie pre skvelý zážitok zo strany zákazníka! “Kľúčová vec na webe,” hovorí Aaron, “je to, že aj keď môžete predávať prostredníctvom rôznych iných platforiem a médií online, pre predplatiteľskú spoločnosť to je’Je to váš hlavný nástroj vo vašej zbrojnici… to je nakoniec miesto, kde získate zákazníkov.”

Rachel popisuje podobný zážitok s knižným klubom Rare Birds Book Club:

“Nemáme’mať kamenný obchod, takže náš web je kritický; to’kde pochádzajú prakticky všetky naše tržby, a domov nášho online knižného klubu, kde sa členovia každý mesiac vracajú, aby hovorili o knihe, ktorú majú’práve som čítal. Byť online znamená, že máme oveľa viac dosahu, ako by sme inak dosiahli – máme zákazníkov z viac ako 20 krajín, a to’Je to všetko možné vďaka webu.”

Integrácia procesora platieb

Je veľmi dôležité, aby si zákazníci čo najjednoduchšie kúpili svoje predplatné online – používatelia, ktorí majú negatívny dojem na mobilnej webovej stránke, majú v budúcnosti o 62% menšiu pravdepodobnosť, že si od tohto podniku kúpia.. “Najväčšou prekážkou pri získavaní predplatného je technický prvok,” hovorí Tanja. “Napríklad získanie aplikácie a platobnej brány, ktorá umožňuje opakované platby, bez toho, aby zákazník musel konať.”

Schopnosť prijímať opakujúce sa platby – v tomto prípade mesačne – je nevyhnutná na zabezpečenie pohodlného nakupovania, takže je to faktor číslo jedna, na ktorý treba pamätať pri zvažovaní rôznych spracovateľov platieb..

Dobrou správou je, že tvorcovia webových stránok a online trhoviská vás podporia, pokiaľ ide o spracovanie platieb – rôzne platformy však poskytujú rôzne stupne podpory. Služba Shopify ponúka integráciu s viac ako 100 poskytovateľmi platobných služieb z celého sveta’v skutočnosti je veľmi jednoduché poskytnúť svojim zákazníkom to najlepšie, čo sa dá v oblasti platby.

Domovská stránka nakupovať platby

Cratejoy podporuje Stripe pre váš obchod. Stripe je skvelý platobný procesor, ale ak áno’znovu používate Cratejoy’Je to do veľkej miery vaša jediná voľba – čo môže veci skomplikovať’znovu založiť svoju firmu v krajine, ktorá to nerobí’Neužívajte napríklad Stripe.

5

Rozhodnite sa pre prepravné riešenie

Akonáhle budete mať krabicu a zákaznícku základňu, budete’Musím premýšľať o logistike prepravy. Svoje výrobky môžete poslať z domu alebo ich môžete zadať externe tretej strane.

Doprava z domu

Odporúčame aspoň začínate s týmto modelom, pretože to výrazne zníži náklady a vy’Pravdepodobne budete mať veľmi zvládnuteľné množstvo prepravy, ktorá sa má vykonať v priebehu niekoľkých prvých mesiacov. Tu’Čo treba zvážiť pri preprave z domu:

 • Sú vaše škatule zapečatené a chránené? vy’Chcem, aby bola vnútorná strana obalu chránená pred nárazmi, a vonkajšia strana obalu pred vplyvom počasia.
 • Ste pripravení tlačiť prepravné štítky z domu? Vy všetci’Potrebujete to, čo je tlačiareň štítkov (môžete si vyzdvihnúť minimálnu tlačiareň za menej ako 50 dolárov)
 • Ste pripravení komunikovať so zákazníkmi o ich objednávkach? Môžete použiť sledovacie čísla, aby ste sa uistili, že všetko funguje hladko, keď je škatuľka mimo vašich rúk. Určite si uschovajte tabuľku týchto informácií a poskytnite zákazníkom informácie o svojich dodávkach!

Po vás’Už niekoľko mesiacov posielate svoje škatule z domu, môžete byť vyčerpaní tlačou všetkých štítkov a sledovaním objednávok. Môžete tiež odosielať viac krabíc, ako dokážete zvládnuť doma – čo je veľký problém! že’s keď’je čas premýšľať o doprave prostredníctvom tretej strany.

Preprava prostredníctvom tretej strany

Keď vaša spoločnosť s predplatným začne rásť, môžete svoje schránky poslať na adresu logistická spoločnosť tretej strany že’Je vybavené na manipuláciu so zásobami vo veľkom meradle. V tomto okamihu, vy’Budete mať dostatok zákazníkov, aby sa mohli vo vašom rozpočte prispôsobiť prepravám tretích strán. Niektoré z vecí, ktoré pre vás logistická spoločnosť tretej strany zvládne, sú:

 • Držanie inventára
 • Bezpečne balte svoje krabice a posielajte ich von
 • Sledovanie toho, čo’boli odoslané a doručené
 • Udržiavajte si prehľad o tom, čo’boli odoslané a doručené

Outsourcing je najjednoduchší spôsob prepravy, keď váš objem rastie. Najlepšie na tom je, že si môžete vybrať z mnohých logistických spoločností tretích strán, aby ste našli poskytovateľa, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu obchodnému modelu..

6

Propagujte svoj box

to’Je dôležité začať propagovať váš box pred spustíte to! Ak získate záujem v dostatočnom časovom predstihu, hneď ako bude vaša predajná schránka v predaji, bude ďalších ľudí pripravených kúpiť.

Ako presne teda môžete začať vytvárať tento záujem? my’Zhromaždil som niektoré menej zrejmé tipy a triky nižšie. Potom my’Budem hovoriť o najväčšom nástroji vo vašom arzenáli – sociálne médiá – a ako to napraviť.

Ako propagovať predplatné

Urobte skvelé fotografie produktu

Zostavte prototyp svojej skrinky a zahrňte výrobky na značke, ktoré skutočne reprezentujú to, čo zákazníci dostanú každý mesiac. Majte na pamäti, že ľudia čiastočne platia za prezentáciu, takže každý produkt by mal byť jasne viditeľný a samotná škatuľa by mala byť dekoratívna! my’Napísali sme návod, ako fotografovať výrobky, ktoré si môžete prečítať, aby ste sa uistili, že dostanete vysoko kvalitný záber, ktorý dopĺňa vašu krabicu..

Použite e-mailový marketing

Existuje množstvo e-mailových marketingových služieb, pomocou ktorých môžete túto úlohu skutočne zjednodušiť, od MailChimp po Constant Contact. Keď máte poskytovateľa služieb, zákazníci sa môžu prihlásiť na prijímanie aktualizácií od vás. E-maily, ktoré odošlete, by mali byť zdravou zmesou marketingových správ a osobne zaujímavejšieho obsahu, aby čitatelia skutočne videli svoje záujmy zastúpené a’Cítim sa bombardovaný predajným obsahom každým e-mailom.

Osobne povýšiť

Všetko, čo môžete urobiť, aby ste svoje slovo dostali osobne, či už ide o rozdávanie letákov alebo ponúkanie bezplatných vzoriek v obchodoch, pomôže nesmierne – ľudia radi dokážu tvárou v tvár značke, ktorú majú’nakupujete znova! Aaron vysvetľuje, ako Snack at Franks prekonal prekážku získania jeho názvu tam: “Založili sme prechádzky po parku v meste a pozvali sme každého psa, ktorého sme poznali so svojimi ľuďmi, aby sa stali našimi testermi vkusu. Pýtali sme sa veľa, veľa sa naučili a samotné občerstvenie bolo okamžitým úspechom!”

Ako začať predplatné Box: Zhrnutie

Poplatkové boxy v poslednej dobe explodovali v popularite a to, že nárast dopytu nie je’Zdá sa, že nejde nikam – takže vy’určite s ohľadom na správny typ podnikania! Ešte lepšie, teraz vy’vyzbrojený všetkými základnými znalosťami, ktoré ste’Musím začať.

Zhrnutie: Tu je šesť krokov, ktoré treba podniknúť pri zakladaní spoločnosti s predplatným.

Ako vytvoriť predplatné box

 1. Nájdite svoje miesto
 2. Cena predplatného
 3. Vytvorte sociálne médiá
 4. Vyberte predajnú platformu
 5. Rozhodnite sa pre prepravné riešenie
 6. Propagujte svoj box

Postupujte podľa týchto pokynov a vy’Budem na dobrej ceste k úspechu v rámci predplatného. Môžete sa dokonca začať volať na podnikateľa na večere… hoci by sme to urobili’neodporúčam že.

Veľa šťastia – a informujte nás o nich v komentároch!

Ako začať predplatné Box: FAQs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me