Príklady elektronického obchodu 5 Inšpiratívne prípadové štúdie pre vás

Príklady elektronického obchoduKeď sme prvýkrát začali vytvárať webové stránky, aby sme sa pokúsili zarobiť dodatočný vedľajší príjem pre naše vtedajšie firemné pracovné miesta, vždy sme zistili, že je inšpirujúce a povzbudivé čítať príklady elektronického obchodu a prípadové štúdie..


Snaha o vybudovanie firmy nie je ľahká a úprimne povedané, v prvých dňoch je úplne odrádzajúce..

Ak máte prácu na plný úväzok, deti, mimoškolské aktivity alebo iné “život” povinnosti, snažiť sa vytlačiť niekoľko hodín denne alebo týždeň na vybudovanie firmy, je dosť ťažké.

Pre nás to, čo skutočne pomohlo rozjasniť niektoré dni alebo nám dalo trochu viac energie na to, aby sme pokračovali, bolo stretnúť sa s príkladmi úspechu z príkladov elektronického obchodu..

Dalo nám nádej, že aspoň niektorí ľudia dosahujú úspechy a že by sme to mohli tiež dokázať, keby sme ich držali. Ukázalo sa nám, že ľudia, ktorí sa od nás príliš nelíšia, môžu “urobiť to”.

Tieto príklady elektronického obchodu nám okrem toho poskytli užitočné informácie o tom, aké stratégie, taktiky alebo nástroje, ktoré použili pri budovaní svojich podnikov. Považujeme ich za zaujímavé a vzdelávacie, a to až do dnešného dňa.

Okrem sledovania Shark Tank, tu je niekoľko ďalších príkladov elektronického obchodu, ktoré budú pre vás tiež inšpiráciou.

my’Tiež sa s vami podelím o jeden z našich obľúbených zdrojov učenia sa od iných úspešných firiem (a ich zlyhaní) neskôr v tomto príspevku nižšie.

PRÍKLAD E-OBCHODU # 1: PREDAJ ŠTÁTNEJ HODINY 170 000 USD za 10 MESIACOV

Tam to máte. Ty nie’Aby som bol úspešný, nemusím vymýšľať ďalší Facebook!

Casey a Morgan si pripravili vlastnú horúcu omáčku pomocou surového medu a chilli vločiek a predali ich za 1 rok 170 000 dolárov..

Príklady elektronického obchodu - zmiešanéKliknutím na tento obrázok zobrazíte prípadovú štúdiu

Táto prípadová štúdia obsahuje niekoľko užitočných tipov, lekcií a nástrojov, ktoré používajú na podporu svojho elektronického obchodu s elektronickým obchodom.

PRÍKLAD E-OBCHODU # 2: AKO TÝCHTO PLATOBNÝCH RODIČOV PREDÁVA DOLL ODEVNÉ OBLEČENIE A ZAREGISTRUJTE ZA 50 MESIACOV V OBCHODE

Táto prípadová štúdia je mimoriadne inšpiratívna, pretože pár, ktorý postavil tento podnik, sú rodičia na plný úväzok.

Ukazuje tiež, ako môžete vytvoriť veľmi úspešný podnik, a to aj vo veľmi úzkych oblastiach. V tomto prípade predávajú vzory bábikového oblečenia (naozaj !!)

Príklady elektronického obchodu - Pixie FaireKliknutím na tento obrázok zobrazíte prípadovú štúdiu

Jason a Cinnamon našli problém, ktorý si vyžadovali riešenie, využili svoje zručnosti a predali digitálne produkty svojim zákazníkom.

Toto je vynikajúci príklad toho, ako digitálne produkty fungujú, ako fungujú’lepšie využiteľné ako fyzické produkty a aké nástroje použili na predaj produktov na digitálne sťahovanie.

PRÍKLAD E-OBCHODU # 3: AKO ČERSTVÁ ŠŤASTNÁ SPOLOČNOSŤ PREDAJA OD 8 000 USD za MESIAC až 96 000 USD za MESIAC

to’Nie je ľahké predať akýkoľvek produkt a získať impulz na zvýšenie predaja je rovnako náročné.

Jessica, zakladateľ spoločnosti Raw Generation, podobne ako všetky malé podniky, prešla fázou zisťovania, ako generovať predaj..

Príklady elektronického obchodu - surová generáciaKliknutím na tento obrázok zobrazíte prípadovú štúdiu

Musela prísť na to, ako umiestniť produkt na odšťavovanie a aký je najúčinnejší spôsob, ako generovať väčší predaj. Experimentovala s obchodnými miestami (napríklad Groupon atď.) A odtiaľ rástla.

V tejto prípadovej štúdii sa Jessica delí o 5 dôležitých lekcií, ktoré získala prostredníctvom vlastných skúseností s budovaním svojho podnikania.

PRÍKLAD E-OBCHODU č. 4: EXKRIMINÁLNA BUILT ONLINE PODNIKANIE, KTORÉ VYDÁVÁ 80 000 USD MESAČNOU V PREDAJI

Naozaj to tak nie je’nezáleží na tom, čo sa ti stalo v minulosti. Ak vystrelí tvrdú prácu, vytrvalosť a neustále sa učíte, môžete tiež uspieť pri budovaní firmy.

Robert Nava bol v nápravných zariadeniach od 11 do 27 rokov. Ale to sa nestalo’Zastavte ho v dosahovaní úspechu pri predaji outdoorového výstroja.

Zameral sa na budovanie dropshipping podnikania tak, ako to robil’Nemám na predaj žiadny z jeho vlastných výrobkov a získal si trakciu budovaním sledovateľov prostredníctvom Facebooku.

Príklady elektronického obchodu - depa národných parkovKliknutím na tento obrázok zobrazíte prípadovú štúdiu

Úspech pri budovaní podnikania v elektronickom obchode nevie’• Vždy diskriminujte svoju minulosť. Svoju budúcnosť môžete ovládať, ak na to dáte súhlas.

PRÍKLAD E-OBCHODU č. 5: AKO PODNIKATEĽSKÝ BUDOVAŤ OBCHODNÉ OBCHODNÉ OBDOBIE 7-OBRÁZKOV Z MLÁDEŽE

Väčšina ľudí sa domnieva, že jediný spôsob, ako predať potenciálnym kupujúcim, je prostredníctvom tradičných reklamných kanálov, ako sú reklamy v novinách alebo časopisoch.

To, čo tento manželský a manželský tím urobil, bolo napojenie na YouTube – jeden z najrýchlejších a najpopulárnejších kanálov – na predaj produktov na predlžovanie vlasov.

Príklady elektronického obchodu - Luxy HairKliknutím na tento obrázok zobrazíte prípadovú štúdiu

Spôsob, akým to urobili, bolo prostredníctvom poskytovania skvelého a hodnotného obsahu publiku tým, že im ponúkli bezplatné videonávody o tom, ako si vytvoriť okouzlujúci účes (inšpirovaný celebritami) sami..

toto “zadarmo” spôsob marketingu je mimoriadne silný a efektívny. Výukové programy sú vynikajúcim spôsobom budovania značky, fanúšikovskej základne a prípadne marketingu užitočných produktov pre vaše publikum, aby si ich mohli kúpiť, aby dosiahli svoje ciele (v tejto prípadovej štúdii vytvorte krásne účesy).

JEDEN ZDROJ NA ZISTENIE PRÍKLADOV INŠPIRÁCIE & PRÍBEHY

Keď sme prvýkrát začali budovať naše podniky, našli sme úžasnú webovú stránku, ktorá viedla rozhovory s úspešnými podnikateľmi. Na týchto rozhovoroch sme ocenili to, že tzv “nočné úspechy” sa stalo v priebehu rokov bojov a neúspechov.

Okrem pochopenia stratégií a taktík toho, ako tieto veľké a malé podniky zvykli rásť v ich podnikoch, rozhovory tiež prešli hlboko do psychológie podnikateľov a s čím zápasili..

oni’koniec koncov sme len ľudia a my sme určite súviseli s ich skúsenosťami a zistili sme, že ich príbehy nám dali povzbudenie a silu presadiť niektoré z našich ťažkých časov..

Táto webová stránka je Mixergy.com a ja’d dôrazne odporúčame sledovať alebo počúvať niektoré rozhovory ako vy’S najväčšou pravdepodobnosťou ich tiež považujú za veľmi užitočné.

ZÁVER – AKO PRÍKLADY E-OBCHODU MÔŽU POMOCI NÁJDETE SVOJ ÚSPECH

Táto príručka je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map