Jak akceptować płatności online: 7 metod zarabiania pieniędzy

Do końca 2020 r. To’szacuje się, że na świecie będzie około 2,05 miliarda kupujących online. Że’chodzi o 25% świata’populacja. Takie liczby pokazują, że my’zbliża się coraz bardziej do społeczeństwa bezgotówkowego, ale czy Twoja firma jest przygotowana na wzrost liczby zakupów e-commerce?


Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy dla Twojej firmy, wiemy, że opłaca się przeprowadzić badania. Że’dlaczego my’opracowaliśmy listę najlepszych sposobów dokonywania płatności online na 2020 r., obejmującą wszystko, od kart kredytowych i bram płatniczych po eCheck i oprogramowanie do rozliczeń cyklicznych.

ty’Dowiesz się także o drobiazgach płatniczych, takich jak opłaty transakcyjne, otrzymaj porady na temat najlepszego oprogramowania i skorzystaj ze wskazówek, jak wdrożyć każdą metodę na swojej stronie. Sprawdź naszą listę poniżej, aby uzyskać szybki przegląd tego, co Ty’nauczę się.

Najlepsze sposoby przyjmowania płatności online to:

 1. Akceptuj karty kredytowe i debetowe
 2. Dodaj bramę płatności
 3. Skonfiguruj polecenie zapłaty
 4. Użyj eChecks
 5. Zintegruj płatności z portfela mobilnego
 6. Wysyłaj faktury typu „kliknij, aby zapłacić”
 7. Zainstaluj oprogramowanie rozliczeniowe cykliczne

W każdym razie dość gadania. Pozwolić’dostaniesz swoją firmę…

1

Akceptuj karty kredytowe i debetowe

W 2019 r. W całej Ameryce Północnej użyto około 1,06 miliarda kart kredytowych – nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że Amerykanie posiadają średnio cztery karty kredytowe.

Jeśli ty’zastanawiasz się, jak przyjmować płatności online, pierwsze miejsce, na które powinieneś spojrzeć, to skromny duet kart kredytowych i debetowych, bez względu na to, jaki rodzaj e-commerce prowadzisz.

jak przyjmować płatności online kartami kredytowymiAkceptowanie płatności kartą kredytową jest proste i ma kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy

Zanim jednak zaczniesz akceptować karty kredytowe online, ty’Potrzebuję konta handlowca.

Znane również jako przetwarzanie kart kredytowych, konto kupieckie jest rodzajem konta bankowego co umożliwia Twojemu sklepowi akceptowanie płatności online.

(Psst! Jeśli już przyjmowałeś płatności kartą kredytową i debetową w swoim tradycyjnym sklepie, to ty’Mam już konto handlowca, więc możesz przejdź do następnej sekcji Jeśli lubisz.)

Gdy klient spróbuje kupić coś z Twojej witryny, konto handlowca tymczasowo przechowuje środki, podczas gdy przeprowadzane są pewne kontrole pieniężne. Proces zwykle przebiega następująco:

 1. Klient dokonuje zakupu
 2. Konto sprzedawcy sprawdza, czy środki są dostępne
 3. Transakcja zweryfikowana przez stowarzyszenie kart (Visa lub Mastercard itp.)
 4. Pieniądze wpływają na konto bankowe firmy

Zazwyczaj pieniądze są przechowywane na koncie handlowym przez kilka dni roboczych, podczas gdy płatność jest weryfikowana, autoryzowana i uważana za bezpieczną.

Jak powiedzieliśmy, konto handlowca jest rodzajem konta bankowego, więc połączysz swoje konto handlowe ze swoją witryną, tak jak z każdym innym rodzajem konta bankowego. Możesz łatwo otworzyć konto handlowe w prawie każdym banku, a Ty’Zazwyczaj będzie naliczana stała opłata w wysokości od 10 do 30 USD miesięcznie za usługę. Jeśli chodzi o rodzaje kart kredytowych, które powinieneś zaakceptować, najczęściej używane to Wiza, Karta MasterCard, i American Express.

2)

Dodaj bramkę płatności do swojej witryny

Po prostu, bramka płatności łączy twoją stronę z systemem kasowym. Łączy twoją stronę z takimi kartami jak Visa, Mastercard i American Express, osadzając kasę na twojej stronie lub przekierowując klientów do bramki płatności’własna strona internetowa do sfinalizowania zakupu.

Bramki płatności są proste w konfiguracji i oferują różnorodne usługi dostosowane do różnych branż. Poniżej znajdują się niektóre z naszych ulubionych opcji łatwy w użyciu, akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i oferuje zerowe opłaty instalacyjne…

Naszywka

Najlepsze dla firm korzystających z subskrypcji

jak przyjmować płatności online pasek

Stripe jest jednym z najbardziej konfigurowalny bramki płatnicze, które pozwalają w pełni dostosuj i umieść elegancką kasę w swojej witrynie. Większość alternatyw wymaga albo użycia własnego szablonu płatności, albo zmusza klientów do opuszczenia witryny i korzystania z bramki płatności’strona internetowa w celu realizacji transakcji.

Naszywka’Najważniejszą funkcją jest Rozliczanie w paski, co pozwala szybko i łatwo skonfigurować powtarzające się rachunki lub faktury jednorazowe.

Opłaty za paski:

 • Miesięczna opłata: 0 USD
 • Opłata instalacyjna: 0 USD
 • Opłata transakcyjna online: 2,9% plus 30 centów za transakcję
 • Koszty faktur w paski: Bezpłatnie przez 1 milion dolarów przychodu, a potem 0,4%

PayPal

Najlepiej za dodanie kasy za darmo

akceptuj płatności online za pomocą PayPal

Jako nazwisko gospodarstwa domowego, PayPal’s kasy zapewniają sygnały zaufania do klientów, informując ich, że ich pieniądze są w bezpiecznych rękach. Podczas gdy PayPal’Kasy są dość proste, można je łatwo dodawać bez żadnych kosztów. PayPal’Najważniejszą funkcją jest Kasa za jednym dotknięciem, tworząc eleganckie wrażenia dla klientów.

Opłaty PayPal:

 • Miesięczna opłata: 0 USD
 • Opłata instalacyjna: 0 USD
 • Opłata transakcyjna online: 2,9% plus 30 centów za transakcję
 • Płatności faktur: 2,9% plus 30 centów za transakcję

Plac

Najlepsze dla małych firm

przyjmuj płatności online za pomocą kwadratu

Najlepsza opcja, jeśli ty’zaczynam od ‘punkt wyjścia’, ta bramka płatności jest prosta i niedroga dla małych firm, które chcą akceptować płatności online. Możesz nawet zbudować stronę internetową za darmo, korzystając z Kwadratowy konstruktor sklepu internetowego.

Opłaty kwadratowe:

 • Miesięczna opłata: 0 USD
 • Opłata instalacyjna: 0 USD
 • Opłata transakcyjna online: 2,9% plus 30 centów za transakcję
 • Płatności faktur: 2,9% plus 30 centów za transakcję

All-in-One Platforma e-commerce

Podczas gdy my’Wspomniałem tylko o trzech bramkach płatności, są ich setki. Sam wybór może być przytłaczający, biorąc pod uwagę wszystkie różne opłaty transakcyjne i funkcje przetwarzania kart kredytowych.

Mając to na uwadze, warto rozważyć użycie narzędzia do tworzenia witryn e-commerce. Te oferują ‘wszystko w jednym’ rozwiązanie, łączenie łatwe w użyciu narzędzia do tworzenia stron internetowych ze światem’wiodące integracji bramek płatniczych.

Shopify to najlepsza wszechstronna platforma e-commerce na rynku, łącząc niesamowite narzędzia sprzedażowe z intuicyjną funkcjonalnością’Uwielbiam używać. Tymczasem Wix Ecommerce jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie’chcę zbudować piękną stronę internetową i sprzedać kilka przedmiotów z boku.

Shopify oferuje nawet własną bramę płatności, Shopify Payments, która jest w komplecie zero opłat transakcyjnych! Jednak Shopify integruje się również z ponad 100 różnymi bramami płatniczymi – w tym PayPal, Square i Stripe – dzięki czemu możesz pozostawić otwarte opcje.

przyjmuj płatności online za pomocą shopifyWłasna bramka płatności Shopify stosuje zerowe opłaty transakcyjne

Dalsza informacja:

 • Shopify vs Wix E-commerce: Kto wychodzi na szczycie w bitwie o najlepsze?
 • Recenzja cen Shopify: czy są jakieś ukryte koszty Shopify?
 • 9 najlepszych darmowych platform e-commerce w 2020 r .: oszczędzaj, sprzedając, korzystając z naszych najlepszych bezpłatnych opcji
 • 10 najlepszych twórców stron internetowych dla małych firm: zbuduj najlepszy sklep internetowy dla swojej firmy
 • Top 6 alternatyw Shopify: Może powinieneś zrobić zakupy ‘dopóki nie upuścisz?

3)

Skonfiguruj polecenie zapłaty

Zanim zaczniemy, powinieneś wiedzieć, że korzystanie z polecenia zapłaty jest nie nadaje się do płatności e-commerce. To’to powolny proces. Polecenie zapłaty wymaga od płatnika autoryzacji firmy do wypłaty pieniędzy bezpośrednio z własnego konta, dlatego właściciele sklepów internetowych powinni trzymać się kart kredytowych i bramek płatniczych.

Mimo to polecenia zapłaty są przydatne w witrynach internetowych, które muszą akceptować płatności bardzo rzadko, takie jak witryny samorządu lokalnego otrzymujące pieniądze z grzywien lub kar lub witryny korzystające z abonamentu.

Polecenia zapłaty dla Twojej firmy można łatwo skonfigurować za pośrednictwem Zautomatyzowana izba rozliczeniowa (ACH), sieć odpowiedzialna za polecenia zapłaty w USA. W 2015 r. Dokonano ponad 25 miliardów transakcji w sieci ACH, przy czym polecenia zapłaty stanowią 62% tych transakcji.

4

Użyj eChecks

Zastanawiasz się, jak akceptować płatności online bez konieczności korzystania z kart lub gotówki? Następnie sprawdź eChecks. Rodzaj EFT (elektroniczny transfer środków), eChecks działa jak czek papierowy, ale online!

Podobnie jak ich papierowe odpowiedniki, eChecks zdeponuje pieniądze od klienta’konto bankowe do Twojej firmy’ konto bankowe, za pośrednictwem oprogramowania ACH (Automated Clearing House). Wystarczy, że klient doda dane bankowe do formularza płatności online, który zostanie następnie przetworzony przez ACH. Korzystanie z eChecks pozwala Twojej firmie zarabiać pieniądze i uratuj drzewa – hura!

5

Zintegruj płatności z portfela mobilnego

Do 2023 r. To’Przewiduje, że ponad 1,31 miliarda ludzi na całym świecie będzie korzystało z aplikacji do płatności mobilnych w ciągu co najmniej sześciu miesięcy. Oczywiście, jeśli ty’Ponowne mapowanie sposobu przyjmowania płatności online w ramach długoterminowej strategii, prawdopodobnie musisz zacząć akceptować płatności mobilne.

Te aplikacje, zwane także portfelami mobilnymi, przechowują dane karty bankowej na smartfonie, umożliwiając szybkie dokonywanie płatności online (to znaczy, jeśli sklep internetowy akceptuje płatności za aplikacje mobilne!)

ty’Poznam portfele mobilne szeroko stosowane w Ameryce, takie jak Apple Pay, Samsung Pay, i Google Pay, ale są ogromne popularne alternatywy w Chinach – włącznie z AliPay i WeChat Pay – które powinieneś rozważyć, jeśli tak’Szukam sprzedaży na rynku chińskim.

jak akceptować płatności portfele mobilne onlinePortfele mobilne to przyszłość płatności internetowych

Większość platform e-commerce – w tym Squarespace Ecommerce, BigCommerce – zapewni Twojej witrynie możliwość przyjmowania płatności z portfela cyfrowego w ramach najbardziej podstawowych planów cenowych.

Dalsza informacja:

 • Przegląd cen BigCommerce
 • Przegląd cen Squarespace

6

Wysyłaj faktury e-mail typu „kliknij, aby zapłacić”

Ten’jest całkiem oczywiste. Możesz wysyłać faktury do klientów za pośrednictwem e-maila, który może wtedy zapłać w ciągu kilku kliknięć. To’to jeden z najbardziej efektywnych czasowo sposobów akceptowania płatności przez firmę, przy jednoczesnym ograniczeniu firmy’użycie papieru. Wszyscy’jest zwycięzcą!

Za pomocą automatycznego oprogramowania do fakturowania można szybko i bezproblemowo wysyłać liczne faktury. Niektóre z najpopularniejszych automatycznych programów do faktur to:

 • Invoicera
 • Faktura Zoho
 • Potwierdź zakup
 • TimeSolv
 • Ariba

Tego rodzaju oprogramowanie zintegruje Twoją stronę internetową, formularz płatności faktury i bazę danych klientów w jednym miejscu, pozwalając zobaczyć kto’zapłacone i ile ty’jak dotąd zarabiałem na fakturach.

7

Zainstaluj oprogramowanie rozliczeniowe cykliczne

Możesz pamiętać, że brama płatności Naszywka pozwala wysyłać rachunki cykliczne jako część pakietu. Chociaż Stripe oferuje wiele różnych funkcji, które umożliwiają przyjmowanie płatności online, możesz zainwestować oprogramowanie, które specjalizuje się w automatycznym wysyłaniu rachunków do klientów.

Chociaż są bardzo podobne, faktury i rachunki są zupełnie inne. Na faktura zawiera listę towarów lub usług, które jeszcze nie zostaną dostarczone, wraz z wykazem należnej kwoty, a rachunek oznacza potwierdzenie zapłaty za już wykorzystany towar.

Pomyśl o tym w ten sposób. Firma stolarska wysłałaby fakturę zawierające sprzęt i usługi, które’Będę wymagane do pracy, podczas gdy usługa przesyłania strumieniowego online wysyłałaby miesięczny rachunek.

Oprogramowanie do rozliczeń cyklicznych – zwane także oprogramowaniem do rozliczeń automatycznych – jest idealne dla firm korzystających z subskrypcji, ponieważ pozwala klientom płacić automatycznie za każdym razem, gdy płatność jest należna, dzięki czemu klienci’ żyje łatwiej – i gwarantuje, że otrzymasz wynagrodzenie na czas! Pomyślcie, zadowoleni klienci oznaczają zadowolone zyski.

Jeśli chcesz zbudować sklep internetowy, powinieneś wiedzieć, że twórcy witryn e-commerce, tacy jak Shopify, wspierać możliwość wysyłania cyklicznych zamówień, faktur i subskrypcji za pośrednictwem aplikacji innych firm.

Jak akceptować płatności online: Podsumowanie

Spodziewane jest, że wydatki na e-commerce wzrosną w ciągu najbliższych kilku miesięcy’ważne jest, aby Twoja firma była gotowa poradzić sobie z gwałtownym wzrostem popytu. Innymi słowy, Twoja firma musi być gotowa na przyjmowanie płatności online na różne sposoby, mniej konsumentów robi zakupy w sklepach stacjonarnych.

To’Warto również zauważyć, że sposób przyjmowania płatności zależy od tego, gdzie jesteś’sprzedajesz swoje produkty. Na przykład jeśli ty’sprzedajesz przez rynek online, ty’Będę musiał przestrzegać zasad dotyczących opcji płatności, a utworzenie sklepu e-commerce daje Ci swobodę decydowania o sposobie przyjmowania płatności przez Internet. Ale niech’szybko podsumowujemy to, co omówiliśmy, aby pobudzić nasze wspomnienia…

Najlepsze sposoby przyjmowania płatności online to:

 1. Akceptuj karty kredytowe i debetowe
 2. Dodaj bramę płatności
 3. Skonfiguruj polecenie zapłaty
 4. Użyj eChecks
 5. Zintegruj płatności z portfela mobilnego
 6. Wysyłaj faktury typu „kliknij, aby zapłacić”
 7. Zainstaluj oprogramowanie rozliczeniowe cykliczne

Pamiętaj, aby akceptować płatności kartą kredytową i debetową’Będę musiał założyć konto handlowe za pośrednictwem wybranego banku – ale to’jest naprawdę łatwe do zrobienia. W rzeczywistości wszystkie wyżej wymienione metody są dość łatwe do wdrożenia. Po przeczytaniu tego artykułu nie powinno być już mowy o tym w jaki sposób akceptować płatności online, ale kiedy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map