Jak zrobić CV online: Proste kroki, aby utworzyć CV online

Przeciętny rekruter poświęci nie więcej niż 10 sekund na sprawdzenie twojego CV. Oznacza to, że twoje CV musi przyciągnąć ich uwagę i sprzedać swoje wrażenia w czasie potrzebnym do obejrzenia filmu na TikTok. Ambitne rzeczy, bez wątpienia – ale da się to zrobić!


W obecnej erze cyfrowej tworzenie CV online nigdy nie było łatwiejsze. Ty masz dwaopisywany obraz, jak wznowić online opcje: możesz użyć dedykowanego narzędzia do tworzenia CV, takiego jak Zety, aby utworzyć eleganckie, dostępne do pobrania CV, lub możesz użyć narzędzia do tworzenia witryn, takiego jak Wix lub Squarespace, aby utworzyć stronę CV. Korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn jest bardziej odpowiednie dla Ciebie’jesteś w branży kreatywnej i chcesz zaprezentować swoje umiejętności w bardziej wizualny, wyróżniający się sposób.

Pod tobą’Znajdziesz obszerny przewodnik na temat korzystania z każdej opcji do tworzenia CV online, a także zalety, wady, dos i don’ts za korzystanie z dedykowanego narzędzia do tworzenia CV i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

To’łatwo jest odłożyć na później, jeśli chodzi o pisanie CV, ale to się kończy dzisiaj! Pozwolić’pomożemy ci znaleźć wymarzoną pracę.

1

Opcja 1: użyj dedykowanego narzędzia do tworzenia CV

Konstruktorzy CV online są po prostu tym. Udostępniają szablony dokumentów CV, które można dostosować i pobrać, aby udostępnić je osobom rekrutującym online. Platformy te pozwalają tworzyć szybkie i szybkie CV odpowiednie dla wszystkich niereatywnych ról branżowych.

Jak zrobić CV przy użyciu dedykowanego kreatora CV:

 1. Wybierz konstruktora CV
 2. Wybierz szablon CV
 3. Podaj informacje kontaktowe
 4. Podaj swoje doświadczenie zawodowe
 5. Wyświetl podgląd i dostosuj swoje CV
 6. Zarejestruj się, aby uzyskać plan cenowy, aby pobrać swoje CV
 7. Aktywuj swoje CV

Krok 1: Wybierz narzędzie Resume Builder

ty’ponownie rozpieszczani wyborem, jeśli chodzi o wznawianie konstruktorów, więc tak’ważne jest, aby wybrać właściwy. Oto nasze najlepsze wybory:

 • Zety (od 5,99 USD / miesiąc)
 • ResumeGenius (bezpłatny)
 • ResumeBuild (od 7,99 USD / miesiąc)
 • NovoResume (bezpłatny)

Wszystkie te dedykowane kreatory CV są naprawdę łatwe w użyciu, otwierając możliwości kariery dzięki pięknie spreparowanym szablonom CV.

Podczas gdy ResumeGenius jest darmowy, inne platformy mogą wymagać rejestracji w planie w celu pobrania CV – ale to’to nigdy więcej niż kilka dolarów.

Niektórzy twórcy wznowień dostarczają sugestie na miejscu, gdy Ty’ponownie tworzysz swoje CV, podczas gdy inni pozwolą Ci wybrać z wcześniej napisanych punktów doświadczenia zawodowego, aby nadać swojemu CV profesjonalny, zwięzły wygląd.

W sumie możesz’naprawdę źle działa z którymkolwiek z naszych rekomendowanych konstruktorów CV.

Krok 2: Wybierz szablon CV

Podstawą każdego solidnego CV, wybrany szablon może stanowić różnicę między twoim CV a tym samym doświadczonego konkurenta. Podstawowy lub nieestetyczny szablon może zmienić CV mordercy w resu-meh. Don’Przyspiesz swój wybór!

Pozwolić’Weźmy na przykład Zety. Ma ponad 20 zgrabnych, profesjonalnych szablonów CV, z których każdy zawiera list motywacyjny. Znowu możesz’naprawdę źle działają z którymkolwiek z szablonów – one’wszystkie są nowoczesne i eleganckie, z różnymi rodzajami grafiki i kolorowymi akcentami.

Decyzja o projekcie może być jedną z najbardziej przyjemnych faz uczenia się, jak zrobić CV online, ale nie’zapomnij, jak ważne jest wybranie tego, które najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość.

jak zrobić CV online za pomocą dedykowanego narzędzia do tworzenia CV

Wybierz szablon z funkcjami, które mogą dokładnie i skutecznie zaprezentować Twoje wrażenia. Na przykład niektóre wznawiane grafiki mogą lepiej odzwierciedlać Twoją biegłość w różnych językach, podczas gdy inne mogą reprezentować Twoje 15+ lat w I.T. bardziej odpowiednio.

Najlepsza wskazówka: Wybierz szablon, który może łatwo wyświetlać całe doświadczenie zawodowe na jednej stronie. Że’to najsłodsze miejsce, w które powinieneś trafić, a rekruterzy pokochają to.

Krok 3: Podaj dane kontaktowe

Nieprofesjonalny adres e-mail wyświetlany na górze CV jest biletem pierwszej klasy do kosza na śmieci. Masz żenujący adres e-mail od swoich nastolatków? Teraz’czas się odświeżyć. Firmy don’chcę zatrudnić styl ="grubość czcionki: 400;">Więc raz’wybrałem szablon CV, ty’Następnie musisz podać swoje pełne imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i adres domowy. Dodanie adresu ulicy nie’t oznacza, że ​​rekruterzy będą pukać – to’tylko po to, żeby mogli zobaczyć, gdzie jesteś’ponownie oparty, ponieważ wnioskodawca’Lokalizacja i potencjalne dojazdy mają duży wpływ na proces rekrutacji.

Najlepsza wskazówka: Upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawdziwy i profesjonalny oraz potrójnie sprawdź, czy wpisałeś go poprawnie, ponieważ większość osób rekrutujących początkowo skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail.

Krok 4: Dodaj swoje doświadczenie zawodowe

Począwszy od ostatniej lub bieżącej pracy’Następnie musisz dodać swoje doświadczenie zawodowe. Ta sekcja jest najważniejszą częścią faktycznego wznowienia – jeśli utkniesz na czasie, rekruterzy szybko zeskanują twoje tytuły doświadczenia zawodowego i szybko ocenią, czy’jesteś godny, więc licz tę sekcję!

Dedykowane narzędzia do budowania CV ułatwiają tworzenie CV online, zapewniając jasno określone pola, które po prostu musisz wypełnić. Upewnij się, że wyróżniasz te obszary doświadczenia, które są najbardziej odpowiednie dla wykonywanej pracy’ponownie ubiegam się o to’przecież tego szuka firma.

jak tworzyć CV online z ZetyZety używa pól danych, aby Twoje CV nigdy nie było zaśmiecone Najlepsza wskazówka: Don’nie zapomnij dodać żadnych osiągnięć związanych z pracą, dużych lub małych, które pokazują Twoje zastosowane umiejętności – może pomóc w podtrzymaniu punktów!

Krok 5: Wyświetl podgląd i dostosuj swoje CV

ty’Mamy teraz całą Twoją historię pracy, talenty i umiejętności na jednej pięknej stronie. gratulacje!

Przed pobraniem CV należy wyświetlić podgląd arcydzieła i poczwórnie sprawdzić błędy, a nawet wypróbować różne formaty. Czy przypadkiem napisałeś, że lubisz jabłka, niż że tam pracowałeś? To’łatwy do popełnienia błąd.

Kiedyś ty’jesteś zadowolony ze swojego CV, możesz pomyśleć o pobraniu CV i udostępnieniu go szerszemu światu. Ale tam’jest jeszcze jeden krok!

Najlepsza wskazówka: Poproś znajomego lub członka rodziny o przejrzenie podglądu CV, aby uzyskać osobną opinię na temat jego wyglądu’łatwo przejść ‘wznowić w ciemno’ Jeśli ty’wpatrywałem się w to od wielu godzin!

Krok 6: Zarejestruj się w planie pobierania CV

Oczywiście ten krok jest konieczny tylko w przypadku płatnych twórców CV, takich jak Zety. Istnieje kilka darmowych konstruktorów CV, takich jak Resume Genius i NovoResume, których można używać od początku do końca, ale nie’t daje dostęp do tylu szablonów lub pomocnych narzędzi, co płatne opcje.

Aby pobrać swoje CV na stronie Zety, Ty’Będę musiał wybrać jeden z trzech planów cenowych 5,99 USD, 17,99 USD, i 34,99 USD na miesiąc. Im wyższy plan cenowy, tym więcej Cię wznawia’Będę mógł korzystać z każdego miesiąca, a szerszy zakres CV i list motywacyjny oferuje’Będę miał dostęp do.

Najlepsza wskazówka: ty’Przekonasz się, że najbardziej podstawowe plany cenowe wystarczą do wznowienia ambicji budynku.

Krok 7: Aktywuj

Teraz najbardziej ekscytująca część: aktywacja CV! Jest to podobne do publikowania strony internetowej na żywo, ale zamiast ciebie’Ponownie tworzysz dokument, który możesz łatwo dołączyć do wiadomości e-mail i aplikacji. Pozwolić’s szybko podsumuj kroki tworzenia CV za pomocą narzędzia do tworzenia CV.

Jak zrobić CV przy użyciu dedykowanego kreatora CV:

 1. Wybierz konstruktora CV
 2. Wybierz szablon CV
 3. Podaj informacje kontaktowe
 4. Podaj swoje doświadczenie zawodowe
 5. Wyświetl podgląd i dostosuj swoje CV
 6. Zarejestruj się, aby uzyskać plan cenowy, aby pobrać swoje CV
 7. Aktywuj swoje CV

To’to szybki i łatwy proces przygotowania genialnego CV, który pomaga wyróżnić się wśród tłumu kandydatów. Wszystko to’Pozostało nam powiedzieć powodzenia!

Że’s, chyba że chcesz dowiedzieć się, jak utworzyć oszałamiające wizualnie CV, idealne dla branż kreatywnych, za pomocą narzędzia do tworzenia witryn, takiego jak Wix, Weebly lub Squarespace. W takim przypadku my’mam dla Ciebie prezent!

2)

Opcja 2: skorzystaj z Kreatora stron internetowych

Krok 1: Wybierz narzędzie do tworzenia witryn

Najważniejszy jest pierwszy krok. Chcesz wybrać odpowiedni kreator witryn dla siebie. I bez zbędnych ceregieli tutaj’Nasza lista najlepszych:

 • Squarespace
 • Wix
 • Weebly
 • Idź Tato
 • Uderzająco

Możesz przeczytać więcej na ten temat w naszej recenzji najlepszych konstruktorów CV.

Jedną z najlepszych funkcji twórców stron internetowych jest łatwość ich używania. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i pomysł! Możesz szybko i łatwo stworzyć stylową i profesjonalną stronę internetową ze wznowieniem pracy, bez znajomości kodu.

Większość twórców stron korzysta z projektu edycji metodą przeciągnij i upuść. Po prostu przeciągasz elementy, takie jak pola tekstowe i obrazy, w wybrane miejsce na swojej stronie. Niektórzy, jak Wix i GoDaddy, używają Artificial Design Intelligence (ADI), aby utworzyć spersonalizowane CV.

Do wznowienia online potrzebujesz wysokiej jakości wzorów i przydatnych funkcji, takich jak formularze kontaktowe, zdjęcia i referencje. Inne rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, to ile kosztuje usunięcie reklam i korzystanie z niestandardowej domeny. Zanim wybierzesz konstruktora stron do wznowienia, zastanów się, ile chcesz twórczej swobody i jak łatwo potrzebujesz kreatora stron.

Jak możesz sobie wyobrazić’tam jest duży wybór! Skorzystaliśmy z naszych własnych badań, aby znaleźć pięć najlepszych witryn konstruktorów CV wymienionych powyżej, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję CV online. W naszej pełnej recenzji możesz przeczytać o pięciu najlepszych witrynach do tworzenia CV, ale oto krótki przegląd trzech najlepszych programów do tworzenia CV, które zalecamy do utworzenia Twojego CV online:

Wszystkie mają wysokiej jakości, profesjonalne szablony i różne funkcje. Żadne z nich nie wymaga specjalistycznej wiedzy (jak kodować!) I zawiera szereg planów cenowych dopasowanych do Twojego budżetu.

Wix jest naszym najlepszym wszechstronnym narzędziem do tworzenia stron internetowych i jest świetny dla początkujących, a jednocześnie oferuje mnóstwo kreatywnej kontroli. Squarespace jest najlepszym wyborem dla kreacji ze względu na jego wysokiej jakości projekty i dodatkowe funkcje, ale jest nieco trudniejszy do opanowania. Weebly jest najlepszym narzędziem do budowania portfolio i wznowienia działalności dzięki mniejszej gamie elastycznych i specyficznych dla branży szablonów.

Dowiedz się więcej:

 • Przeczytaj naszą recenzję Best 5 Resume Builder Websites, aby zobaczyć, co ci twórcy witryn mają do zaoferowania i która jest naprawdę najlepsza dla Ciebie!
 • Przeczytaj naszą recenzję Wix, aby dowiedzieć się, dlaczego tak jest’s nasz najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych.
 • Przeczytaj naszą recenzję Weebly, aby dowiedzieć się więcej o jej funkcjach, cenach i łatwości użytkowania.
 • Przeczytaj naszą recenzję Squarespace, aby dowiedzieć się, dlaczego’to marzenie twórców.
 • Zobacz naszą ogólną listę najlepszych twórców stron internetowych

Krok 2: Zarejestruj odpowiedni plan

ty’dokonałem wyboru. Masz przed sobą swój idealny kreator CV. Ale teraz musisz wybrać najlepszy plan rejestracji.

Może po prostu chcesz zacząć od stworzenia witryny i wypróbowania pomysłów, nie wydając ani grosza. W takim przypadku zacznij od bezpłatnego abonamentu. Twórcy stron internetowych, tacy jak Wix i Weebly, oferują bezpłatne plany, w których możesz tworzyć, edytować i publikować swoje CV online.

Ale pamiętaj: jeśli ty’Jeśli korzystasz z bezpłatnego abonamentu, w twoim CV pojawią się reklamy. Czy to’to baner reklamowy Wix lub wyskakujące okienko informujące użytkowników o korzystaniu z Weebly, reklamy nie wyglądają profesjonalnie i mogą zniechęcić potencjalnych pracodawców.

Jakie masz inne opcje? Spójrz na oferowane płatne plany premium. Usuwają reklamy z Twojej witryny CV i pozwalają połączyć się z domeną niestandardową.

Jest to kluczowe, jeśli chcesz być traktowany poważnie przez rekruterów. Domena niestandardowa oznacza, że ​​możesz mieć własny spersonalizowany adres URL, taki jak www.twoja-nazwa.com, a nie coś długiego i niezgrabnego, np. Www.twoja-nazwa.wixsite.com/twoja-resume-website, która zawiera kreatora’branding.

Zwykle możesz usunąć reklamy i podłączyć niestandardową domenę w najtańszych płatnych planach. Ponadto większość konstruktorów oferuje bezpłatną domenę, jeśli zarejestrujesz się na abonament roczny, co jest świetną premią. Squarespace’Najtańszy plan zaczyna się już od 12 USD miesięcznie (rozliczane co roku), który oferuje wszystkie funkcje, których możesz potrzebować do wznowienia online, takie jak bezpłatna domena niestandardowa oraz nieograniczona liczba stron, galerii i miejsca do przechowywania. Wix’s Zestaw combo 10 $ miesięcznie jest najtańszą opcją usuwania reklam, natomiast Weebly’8 USD miesięczny plan początkowy oferuje jeszcze niższe ceny.

Twój konstruktor oferuje bezpłatny abonament logo-squarespace-100x100 Zacznij od 12 USD miesięcznie Przeczytaj przegląd cen Bez reklam Domena osobista nieograniczona przepustowość Mobilne szablony responsywne Sklep z aplikacjami Zacznij od 12 USD miesięcznie Przeczytaj przegląd cen logo-wix-100x100 Zacznij od 5 $ / miesiąc Przeczytaj recenzję cennika Bez reklam Domena osobista nieograniczona przepustowość Mobilne szablony responsywne Sklep z aplikacjami Zacznij od 5 $ / miesiąc Przeczytaj recenzję cennika logo-weebly-100x100 Zacznij od 8 USD miesięcznie Przeczytaj przegląd cen Bez reklam Domena osobista nieograniczona przepustowość Mobilne szablony responsywne Sklep z aplikacjami Zacznij od 8 USD miesięcznie Przeczytaj przegląd cen

To pokazuje, jak łatwo jest sprawić, by Twoje CV było profesjonalne, a jednocześnie nie przekroczyło budżetu. Zdecydowanie zalecamy zapisanie się na abonament premium przed utworzeniem strony internetowej z CV.

 • Dowiedz się więcej:
  • Przeczytaj naszą recenzję cen Squarespace, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat jej stosunku jakości do ceny i nie tylko.
  • Przeczytaj naszą recenzję cennika Wix, aby uzyskać pełny podział tego konstruktora’plany cenowe.
  • Przeczytaj naszą recenzję cen Weebly, aby dowiedzieć się, który plan jest odpowiedni dla Ciebie.

Krok 3: Wybierz nazwę domeny

Więc teraz ty’uaktualniono do planu premium. Możesz mieć własną, niestandardową nazwę domeny – ale jak ją wybrać?

Zalecamy, aby był on krótki, prosty i rzeczowy. Możesz mieć domenę jako swoją nazwę – na przykład www.johnsmith.com – lub nawet dodać w swoim zawodzie, na przykład www.johnsmith-photography.com. To pokazuje pracodawcom dokładnie to, co oni’ponownie szukam: ty!

Tworząc internetową stronę CV, Ty’tworzę osobistą markę, a ty nie’Chcę, aby wiadomość, że jesteś osobą zatrudnioną, zgubiła się. Mówiąc krótko i stosownie, pomagasz zachować profesjonalizm. I, co równie ważne, ułatwia pracodawcy zapamiętanie!

Jeśli Twoja domena ma pół mili długości, istnieje prawdopodobieństwo, że ludzie nigdy jej nie zapamiętają. Ponadto Twoja krótka, słodka i spersonalizowana domena będzie wyglądać znacznie lepiej na wizytówkach i platformach społecznościowych, takich jak LinkedIn.

Krok 4: Wybierz szablon CV

Teraz część naprawdę fajna! Spójrz na wszystkie szablony, które oferuje wybrany przez Ciebie kreator CV, i znajdź taki, który Ci odpowiada. Chcesz styl, który odzwierciedla zarówno Twoją osobowość, jak i zawód.

Znajdź projekt, który w naturalny sposób pokaże twoje umiejętności i przedstawi twoje doświadczenia w prosty i jasny sposób. Potencjalni pracodawcy muszą łatwo znaleźć informacje w CV online! Więc nie’wpaść w to. Wypróbuj różne szablony i baw się nimi przed dokonaniem wyboru.

Liczba dostępnych szablonów CV jest różna w zależności od producenta. Wix ma ponad 40 szablonów w “Teczka & CV” kategoria, z których 16 to dedykowane szablony CV. Squarespace oferuje szeroką gamę wysokiej jakości wzorów z możliwością dostosowania 15 wznowić określone szablony w ‘Profesjonalne usługi’ Kategoria. Możesz przeglądać kategorie lub filtrować według określonych słów kluczowych, aby znaleźć odpowiedni typ szablonu.

Chociaż możesz dostosować dowolny szablon do swoich upodobań’Prawdopodobnie najlepiej jest wyszukiwać strony z CV, CV lub portfolio, aby zapewnić najlepszy możliwy start.

wix wznowi szablony konstruktorów stron internetowychWix’Szablony zapewniają wstępnie uformowany układ do naśladowania, niezależnie od tego, czy Ty’jesteś modelką lub naukowcem, dzięki czemu możesz szybko stworzyć profesjonalne CV online.

Jeśli zmienisz zdanie na temat projektu szablonu po uruchomieniu CV online, don’martw się! Niektóre wznawiają konstruktory, takie jak Squarespace, Weebly i Strikingly, pozwalają zmieniać szablon nawet po tobie’trafiłem opublikować. Jedną z jedynych wad Wix jest to, że możesz’t przełączaj między szablonami, więc wybieraj mądrze.

 • Dowiedz się więcej:
  • Przeczytaj naszą recenzję cen Squarespace, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat jej stosunku jakości do ceny i nie tylko.
  • Przeczytaj naszą recenzję cennika Wix, aby uzyskać pełny podział tego konstruktora’plany cenowe.
  • Przeczytaj naszą recenzję cen Weebly, aby dowiedzieć się, który plan jest odpowiedni dla Ciebie.

Krok 5: Dostosuj swój szablon

Czas się utknąć. Zmień układ, dodaj nowe strony, wstaw własne zdjęcia i filmy, zintegruj swój profil LinkedIn – wszystko, co najlepiej pokaże twoje umiejętności i doświadczenie.

Dostosowanie jest bardzo łatwe dzięki kreatorom przeciągania i upuszczania. Możesz zmienić układ i projekt, po prostu klikając i przeciągając obrazy, pola tekstowe i tła, aż się pojawią’jesteś dokładnie tam, gdzie chcesz.

Wix wznawia witrynęTo CV stworzone przez Wix zajęło mniej niż godzinę, a na swojej stronie głównej używa zdjęć i linków. To’łatwo dostosować i używać różnych stron w witrynie.

Możesz również dodać mnóstwo ciekawych funkcji, takich jak pudełka referencji i formularze kontaktowe, aby Twoje CV było jeszcze lepsze! Kolejną atrakcją jest dodawanie aplikacji do CV online, aby rozszerzyć jego funkcje. Doskonałym tego przykładem jest aplikacja wizytówek LinkedIn na Wix, która umożliwia potencjalnym pracodawcom przeglądanie danych biznesowych LinkedIn, a nawet udostępnianie ich jednym kliknięciem.

To Twoja szansa na zwrócenie uwagi pracodawców poprzez stworzenie profesjonalnie wyglądającego CV, które w przejrzysty i angażujący sposób pokazuje Twoją historię zatrudnienia i kompetencje. Jeśli chcesz po prostu podać swoje informacje bez martwienia się o projekt, skorzystaj z konstruktora ADI (Artificial Design Intelligence), takiego jak Wix lub GoDaddy?

Dajesz kilka prostych informacji o sobie, typie strony, którą chcesz’tworzenie i styl projektowania, który najbardziej Ci się podoba, i tworzy dla Ciebie CV online! Zawsze możesz zmienić projekt i dostosować go później, ale to’to szybszy sposób na skonfigurowanie CV niż rozpoczęcie od zera.

Pamiętaj, pierwsze wrażenia się liczą. Jeśli ty’ponownie korzystasz z obrazów, upewnij się, że’są wysokiej jakości i odpowiednie do podania o pracę. Jeśli nie podoba ci się pomysł rozchlapywania twarzy w witrynie, użyj obrazów przedstawiających Twoją pracę (np. Jeśli Ty’jesteś fotografem) lub które odzwierciedlają branżę, w której pracujesz.

Poszukaj inspiracji na przykładowej stronie poniżej.

wix wznowił przykład strony głównej Annie Atkins

Strona główna jest pierwszą rzeczą, którą zobaczą odwiedzający, więc to’ważne jest, aby je przyciągnąć. Może przedstawisz siebie z obrazem i opisem misji lub podsumowaniem, cokolwiek czujesz najlepiej oddaje to, kim jesteś, co robisz i co robisz’mamy do zaoferowania.

Jedną z najlepszych części tworzenia CV online jest Ty’nie ogranicza się do umieszczenia wszystkich informacji na jednej stronie. Użyj swojej strony głównej, aby przejść do innych stron w witrynie CV. Zamiast opisywać i wymieniać swoje hobby, przedsięwzięcia i umiejętności, możesz umieścić je tam, aby pracodawca mógł je zobaczyć.

Mieć różne strony z historią zatrudnienia, osobistymi projektami lub wolontariatem, mieć stronę prezentującą twoje umiejętności lub stronę galerii z portfolio swojej pracy. Link do strony Twojej małej firmy lub strony fotograficznej – cokolwiek pokazuje twoje mocne strony jako profesjonalista i oddaje twoją osobowość.

Często to’dobrym pomysłem jest link do CV w wersji PDF, którą potencjalny pracodawca może wydrukować lub zapisać. Możesz również utworzyć link do istniejącej witryny, którą masz, niezależnie od tego, czy jest to portfolio czy blog. Jest to naprawdę mocna strona posiadania CV online; możesz umieścić całą swoją pracę w jednym miejscu!

 • Czytaj więcej:
  • Dowiedz się o najlepszych twórcach stron internetowych z portfolio
  • Potrzebujesz pomocy z projektowaniem? Dowiedz się, jak wybrać dobry schemat kolorów dla swojej witryny w naszym przewodniku!
  • Zachowaj profesjonalizm: przeczytaj o tym, jak wybrać idealny styl czcionki dla swojej witryny
  • Dodajesz zdjęcia? Dowiedz się, gdzie znaleźć profesjonalne obrazy w naszym pomocnym artykule
  • Bystre oko na CV? Dowiedz się, dlaczego pisanie CV może być Twoim następnym biznesem online

Krok 6: Przejrzyj i przetestuj swoje CV online

Gdy już w pełni dostosujesz i ukończysz CV online, oprzyj się chęci natychmiastowego opublikowania.

To’Zawsze warto najpierw wyświetlić podgląd, aby dokładnie zobaczyć, jak będzie wyglądał’s na żywo w Internecie. W ten sposób możesz zobaczyć i rozwiązać wszelkie problemy, czy to’jest niewyraźne pole tekstowe lub obraz w pikselach.

Kiedyś ty’ciesz się, zrób rekrutację! Poproś znajomych, rodzinę lub współpracowników, aby wypróbowali swoje CV online. To najlepszy sposób na sprawdzenie, czy to możliwe’jest przyjazny dla użytkownika. Chcesz złapać linki, które nie’t pracy, stron, które mają problemy z otwarciem lub jakiejkolwiek niejasnej nawigacji.

Lepiej, żeby mama narzekała, że ​​mogą’znajdź swoje dane kontaktowe, niż potencjalny szef frustrujący klikający witrynę i nigdy się z tobą nie kontaktujący.

Innym bardzo ważnym czynnikiem do sprawdzenia jest upewnienie się, że witryna CV działa na komputerach i urządzeniach mobilnych. Szablony do tworzenia stron internetowych są zazwyczaj zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, ale tak jest’zawsze warto podwójnie i potrójnie sprawdzić na wszelki wypadek!

Szukasz sposobów na uzupełnienie swojego CV? My’opracowaliśmy bogaty w zasoby przewodnik na temat umiejętności cyfrowych, których można nauczyć się w domu.

Krok 7: Opublikuj swoje CV online

Wygląda pięknie i profesjonalnie, działa i pomyślnie przeszedł testy użytkownika w żywych kolorach. To’czas opublikować swoje CV online.

Upewnij się, że’postępowaliśmy zgodnie z instrukcjami SEO (Search Engine Optimization) określonymi przez twórcę witryny, aby przyspieszyć Twoje CV’szanse na znalezienie przez rekruterów online.

To wszystko’Pozostało mi nacisnąć ten przycisk publikowania i cieszyć się poczuciem, że Twoja własna strona internetowa jest uruchomiona!

Podsumowanie

Korzystanie z narzędzia do tworzenia stron internetowych do tworzenia CV jest szybkie i łatwe i może naprawdę pomóc, aby Twoje doświadczenie świeciło jasno wśród innych nudnych i nudnych CV. To’jest jednym z najbardziej kreatywnych sposobów tworzenia CV online’masz krótkie podsumowanie kroków, które musisz wykonać, aby utworzyć CV online.

Jak zrobić CV online za pomocą Kreatora stron internetowych:

 1. Wybierz narzędzie do tworzenia witryn: porównaj różnych budowniczych, korzystając z bezpłatnego planu
 2. Zarejestruj odpowiedni plan: usuń reklamy i połącz własną domenę niestandardową
 3. Wybierz nazwę swojej domeny: krótko mówiąc, sprecyzuj i spersonalizuj
 4. Wybierz szablon CV: znajdź styl i motyw, który Ci odpowiada
 5. Dostosuj swój szablon: edytuj szablon, aby zaprezentować swoje umiejętności i doświadczenie
 6. Wyświetl podgląd i przetestuj swoje CV online: upewnij się, że tam’nie ma błędów
 7. Opublikuj swoje CV online: połącz się z Internetem i zostań znaleziony przez pracodawców

Z drugiej strony możesz wybrać dedykowane narzędzia do tworzenia CV, takie jak Zety, które pozwalają tworzyć proste, ale profesjonalne CV w ciągu kilku godzin, odpowiednie dla większości zadań biurowych. Niezależnie od tego, którą trasę wybierzesz, ty’Skończę z życiorysem, z którego będę dumny i chętnie udostępniam online.

Dobrze, że’wszyscy od nas, ludzie. My by powiedz powodzenia w poszukiwaniu pracy, ale dzięki oszałamiającemu życiorysowi po drodze, nie’potrzebuję żadnych!

Jak zrobić CV online: FAQ

Czy możesz zmienić swój szablon po sobie?’opublikowałem twoje CV w kreatorze stron internetowych?

Wznów narzędzia do tworzenia witryn, takie jak Squarespace, Weebly i Strikingly, pozwalają na zmianę szablonu w dowolnym momencie. Ale inni twórcy stron internetowych, tacy jak Wix, nie są’całkiem proste. Jeśli zmienisz szablon, tracisz całą treść i musisz zacząć od nowa, co może być czasochłonne i frustrujące.

Czy możesz edytować swoje CV po tobie?’opublikowaliśmy go na temat konstruktorów CV i konstruktorów witryn?

Czy ty’Korzystając z narzędzia do tworzenia witryn lub twórcy CV, możesz w dowolnej chwili łatwo edytować informacje o CV. W końcu aktualizowanie CV online jest niezwykle ważne. Wszystko, co musisz zrobić, to wrócić do edytora i wprowadzić tyle zmian, ile chcesz, a następnie nacisnąć przycisk “Aktualizacja” lub “Publikować” w kreatorze stron internetowych lub ‘Ściągnij’ na wybranym konstruktorze CV.

Czy możesz zrobić CV online za darmo?

Tak. Ale chociaż możesz utworzyć CV online całkowicie za darmo za pomocą twórców stron takich jak Wix, Weebly i Uderzająco, to’warto uaktualnić. Dlaczego? Ponieważ na bezpłatnych planach masz reklamy w swoim CV i możesz’t użyć niestandardowej domeny. Tworzy to nieprofesjonalny wizerunek, który może zniechęcać osoby rekrutujące. Możesz także skorzystać z bezpłatnych dedykowanych twórców CV, takich jak ResumeGenius.

Co’Różnica między kreatorem CV, takim jak Zety, a Kreatorem stron internetowych, takim jak Wix?

Internetowe narzędzia do tworzenia CV, takie jak Zety i Resume.com, są pomocnymi narzędziami, które zapewniają szablony do tworzenia tradycyjnego CV i pobierania go. Platformy te są naprawdę łatwe w użyciu i nadają się do tworzenia CV dla dowolnej roli biurowej.

Korzystanie z narzędzia do tworzenia stron internetowych do tworzenia CV online jest nieco inne. Tworzysz witrynę internetową z własną domeną, którą można znaleźć w Google. Masz dużo swobody twórczej i możesz zamieścić swoje tradycyjne CV na swojej stronie. Ponadto możesz zaprezentować swoje umiejętności zamiast je opisywać, na przykład prowadzić portfolio, blog lub witrynę firmową obok CV online.

Jak długo trwa wznowienie online?

Prawda jest taka, że ​​to zależy. Jeśli ty’ponownie korzystam z Wix ADI (Artificial Design Intelligence) do stworzenia witryny, odpowiedź to kilka minut. Jeśli ty’przy użyciu Squarespace, aby utworzyć wysoce spersonalizowane i spersonalizowane CV, potrwa to dłużej. To zależy od tego, ile czasu masz’chętnie zainwestujesz w tworzenie swojego CV online. Zazwyczaj zajmuje to jednak kilka godzin – twórcy stron internetowych sprawiają, że tworzenie strony internetowej jest szybkie i łatwe, ale ty nie’chcę się spieszyć!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map