Umiejętności cyfrowe, których możesz nauczyć się w domu

Jak w pełni wykorzystać umiejętności cyfrowe

Jak większość z nas, którzy teraz tkwią w domu, możesz mieć do czynienia z nieoczekiwanym przestojem. Tam’nie ma wstydu w poczuciu przytłoczenia tym nowo odkrytym “wolność.” Ale dobra wiadomość jest taka’Nie brakuje umiejętności cyfrowych, których możesz nauczyć się pomagać zabijać czas.


I oni’Będę czymś więcej niż tylko rozrywką – nowe umiejętności wirtualne mogą pomóc Ci rozwinąć swoje CV, rozpocząć boczny pośpiech i oczywiście dobrze się bawić. W tym duchu my’zidentyfikowaliśmy cztery umiejętności cyfrowe, których możesz się teraz nauczyć:

Najlepsze umiejętności techniczne do nauczenia się

 1. Projekt – jak stworzyć oszałamiającą pracę wizualną.
 2. Copywriting – jak zmaksymalizować wpływ swoich słów.
 3. SEO – jak zoptymalizować witrynę pod kątem pozycji w wynikach wyszukiwania.
 4. Kodowanie – jak nauczyć się podstaw bez dyplomu informatyki.

Internet jest pełen zasobów na wszystkie te tematy, ale my’przeprowadziliśmy badania i oddzieliłem dobro od zła. A co najważniejsze my’znaleźliśmy najlepsze bezpłatne zasoby do podnoszenia umiejętności cyfrowych. Pozwolić’spójrz!

1

Projekt

Pierwsze wrażenia z witryny są związane w 94% z projektowaniem, a prawie połowa wszystkich użytkowników podaje projekt witryny jako najważniejszy czynnik kształtujący ich opinię o firmie. Najwyraźniej projektowanie jest lukratywną umiejętnością’nigdzie się nie wybieramy – i jest to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

ty’słyszałem o gigantach projektowych, takich jak Photoshop i InDesign, i mogłeś mieć kiedyś doświadczenie z tymi platformami. Ale czy wiesz, że Internet faktycznie wypełnia się darmowymi zasobami projektowymi, których możesz użyć, aby uzyskać informacje, uzyskać inspirację, a nawet nauczyć się nowych umiejętności?

Poprosiliśmy projektantów o najlepsze bezpłatne materiały, z których planują skorzystać, pozostając w domu – i w odpowiedzi otrzymaliśmy skarbnicę możliwości wirtualnej nauki.

Amerykański Instytut Grafiki opracował listę 16 bezpłatnych e-booków dla projektantów, które możesz czytać w swoim czasie na własnym komputerze. Oferowane książki obejmują wszystko, od wstępnego projektu logo, przez typografię, po proste inspiracje. A skoro oni’jesteś wolny, ty nie’muszę zmierzyć się z tą klasyczną decyzją dotyczącą księgarni, którą kupić – ta wiedza jest bezcenna!

Więcej praktycznego ucznia? To też działa. Internetowa akademia DesignDesign.Space oferuje bezpłatne warsztaty cyfrowe w odpowiedzi na blokadę koronawirusa na całym świecie. W ciągu najbliższych miesięcy zaplanowano wiele dat, a Ty możesz zarezerwować sobie miejsce na kursy typografii, technik szkicowania, a nawet ulepszyć swój obecny obszar roboczy.

strona główna designdesignspaceWarsztaty DesignDesign.Space zwykle składają się z kilku sesji i obejmują forum internetowe, na którym studenci mogą dzielić się pracą i zadawać pytania.

Jeśli po całym tym nowym czasie nauki ty’bardzo cieszymy się z praktycznego wykorzystania wiedzy projektowej’znalazłem świetny sposób, aby to zrobić. InVision, cyfrowa platforma do projektowania produktów z siedzibą w Nowym Jorku, oferuje bezpłatne zestawy zasobów pełne ikon i szablonów wielokrotnego użytku, których można użyć do przebudowy własnych projektów.

gotowy żeby zacząć? Sprawdź nasz przewodnik po Projektowanie strony internetowej aby rozpocząć wdrażanie nowych umiejętności!

2)

Copywriting

Copywriting mógł nie być wysoko na twojej liście umiejętności technicznych do nauki. Ale każda dobra strona internetowa wymaga świetnej kopii, więc czy ty’ponownie uruchamiając (lub otwierając) osobiste portfolio, stronę internetową firmy lub sklep e-commerce, to’Warto poprawić swoje pisanie. Nie tylko to, ale możesz znaleźć kilka nowych wskazówek dotyczących pisania w szczególności dla Internetu.

Istnieje kilka doskonałych darmowych zasobów dostępnych online, ale najpierw my’zidentyfikowaliśmy dwie proste wskazówki, które możesz od razu wdrożyć, aby stworzyć lepszą kopię internetową:

 1. Zwróć uwagę na nagłówki: 80% odwiedzających witrynę czyta twoje nagłówki – mimo że tylko 20% czyta resztę strony. Z tego powodu ty’Pragnę, aby Twoje nagłówki mówiły zarówno użytkownikom przeglądającym strony, jak i oddanym czytelnikom. Możesz to zrobić, upewniając się, że nagłówki, czytane w kolejności, tworzą dokładne i interesujące podsumowanie reszty treści na stronie. Staraj się, aby były krótkie, konkretne i wyjaśniające!
 2. Zwróć jeszcze większą uwagę na wezwania do działania: Spersonalizowane wezwania do działania lub wezwania do działania przyciągają o 42% więcej odwiedzających niż nieukierowane wezwania do działania. Wezwania zwykle przyjmują postać przycisków na stronie internetowej, które prowadzą do strony produktu, formularza lub dodatkowych informacji. Zwykle wykrzykują takie rzeczy “Kup Teraz!” lub “Dowiedz się więcej.” CTA don’dotyczą tylko witryn e-commerce – każdy typ witryny wymaga od użytkowników bezpośredniego działania. Możesz dodać personalizację do swoich wezwań do działania, dostosowując je do konkretnej strony – innymi słowy, po co to mówić “Czytaj więcej”, kiedy możesz powiedzieć “Przeczytaj więcej o [wstaw temat tutaj]”?

Teraz pozwól’Mówimy o jednych z najlepszych cyfrowych zasobów podnoszących umiejętności dostępnych dla początkujących copywriterów.

ConversionXL’s Szybki kurs na temat skutecznej witryny Copywriting to wirtualny kurs informujący o wszystkim, od prowadzenia badań po zwiększenie konwersji. Przeczytaj to i rób notatki – to’jest równie dobry jak klasa osobista! A kiedy ty’ve “ukończył studia,” możesz skorzystać z KlientaBoost’s Strona docelowa Copywriting Blueprint. To’Zasadniczo jest to platforma, na której możesz polegać, aby utworzyć świetną kopię strony docelowej witryny.

Chcesz skupić się na copywritingu jako silnym kolorze cyfrowym? Sprawdź nasz szczegółowy przewodnik po założenie bloga! 3)

SEO

W tym momencie wiesz o projektowaniu i podstawach copywriting, które tworzą silną obecność w Internecie. Ale co z promowaniem tej obecności online? Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) to jedna z najważniejszych umiejętności cyfrowych, których można nauczyć się zwiększać ruch na stronie internetowej.

SEO to proces powiększania strony internetowej’rankingi na stronach wyników wyszukiwania (lub SERP). Dobry ranking jest nieoceniony: 67% wszystkich kliknięć trafia do pierwszych pięciu bezpłatnych wyników w SERP.

Sprawdź te ustalenia z Zaawansowanych rankingów internetowych, w których CTR oznacza współczynnik klikalności, a dokładna pozycja odnosi się do każdej witryny’Ranking na SERP:

przykładowy wykres seo

Nauczenie się podstawowych SEO może pomóc Ci w promowaniu czegokolwiek, od strony internetowej po pojedynczy post na blogu’jest także coraz bardziej praktyczną umiejętnością rozwijania się, ponieważ coraz więcej prac staje się przede wszystkim cyfrowymi. Na szczęście istnieje mnóstwo bezpłatnych zasobów online, które pomogą Ci zacząć. Oto kilka naszych ulubionych:

 • Firma programowa Moz oferuje kompleksowe usługi Początkujący’Przewodnik po SEO, w komplecie z siedmioma rozdziałami i glosariuszem dla początkujących i obejmującym wszystko, od słów kluczowych po budowanie linków.
 • Moz’s Tablice piątkowe seria filmów pomoże Ci być na bieżąco z nowościami i teoriami w świecie SEO.
 • Studiowanie Google’s Przewodnik dla początkujących SEO to świetny sposób na poznanie SEO z najpopularniejszej wyszukiwarki.
 • Popularna firma SEO Yoast oferuje jej darmową wersję Szkolenie SEO, co obejmuje dokładnie to, co Google’Rola to plus wskazówki dla “szybkie zwycięstwo” ulepszyć swoją witrynę’ranking. Tam’więcej wiedzy na temat płatnej wersji Yoast’Oczywiście, ale uważamy, że darmowa wersja jest przydatna sama w sobie.

Zainteresowany uzyskaniem widoczności online? Przeczytaj nasze Jak promować swoją stronę internetową przewodnik po więcej wskazówek, niektóre dotyczące SEO, a niektóre z innych dziedzin! 4

Kodowanie

Wiemy, wiemy – kodowanie wydaje się być umiejętnością, która zdecydowanie wymaga trochę żmudnej pracy lub wyższego wykształcenia. I zdecydowanie nie’Trzeba znać dowolny kod, aby stworzyć własną stronę internetową.

Ale nikt nie musi się martwić, że zostanie samoukiem – zamiast tego my’Mówię o różnych bezpłatnych możliwościach zapoznania się z kodem. Odrobina znajomości pozwoli Ci na dodanie większej liczby dostosowań do swojej witryny. Ponadto możesz stać się źródłem pomocy innym osobom w podobnej sytuacji.

Więc od czego zacząć? My’zebraliśmy najlepsze bezpłatne zasoby, aby pomóc w kodowaniu nowicjuszy:

 • Projekt Odin pozwala kompletnym początkującym programistom stać się ekspertami programistycznymi. Jeśli przeraża Cię myśl o zostaniu ekspertem, don’martw się – możesz nauczyć się tyle, ile chcesz! Pełny zakres tego projektu jest podzielony na strawne moduły. Na przykład kurs Web Development 101 pomoże ci odkrywać języki takie jak HTML i CSS, które przydadzą się, jeśli wszystko, co chcesz zrobić, to przebudować własną stronę internetową.
 • Codecademy to interaktywna platforma, która oferuje zajęcia w 12 różnych językach programowania. Z Codecademy wygrałeś’po prostu robię notatki – ty’Ćwiczę swoje umiejętności techniczne!

strona domowa codecademyCodecademy jest powszechnie uznawana za świetny zasób dla początkujących.

Korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn to świetna okazja do przetestowania rosnącego poziomu komfortu dzięki kodowaniu. Ponieważ ty nie’Musisz znać dowolny kod, aby korzystać z kreatora stron internetowych, możesz zbudować praktyczną stronę internetową, zanim zaczniesz się uczyć, a następnie stopniowo zacznij majstrować przy kodzie. My’już umieściliśmy w rankingu 10 najlepszych twórców stron internetowych 2020, z których wszystkie oprócz jednej oferują bezpłatne wersje próbne lub bezpłatne plany – możesz zacząć ćwiczyć, kiedy chcesz!

Nie wiesz, od czego zacząć? My’napisałem poradnik Kodowanie dla początkujących artykuł do inspiracji!

Cyfrowe podnoszenie umiejętności: podsumowanie

W dobie internetu to’Nigdy nie było łatwiej odróżnić się od konkurencji, ucząc się czegoś nowego. Podsumowując, oto nasze 4 najlepsze umiejętności techniczne do zbadania:

Najlepsze umiejętności cyfrowe do nauki w domu

 1. Projekt
 2. Copywriting
 3. SEO
 4. Kodowanie

Masz mnóstwo darmowych zasobów i mnóstwo czasu’nie mamy nic do stracenia – możesz zyskać nowe hobby lub pomysł na biznes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map