BigCommerce SEO огляд: продажів шипа з видатною оптимізацією

Огляди BigCommerce


Приєднуйтесь до нас, коли ми розбиваємо для вас BigCommerce SEO. У цьому огляді ми’Поясню, що це таке, чому це’s важливо, і як це може допомогти вашому інтернет-магазину.

Оптимізація пошукових систем або короткий варіант SEO – це термін, який у світі електронної комерції значно обмежений. Але що саме таке SEO та як це впливає на вас при продажу?

SEO – це процес налаштування вашого сайту так’легко зрозуміти пошукові системи, такі як Google та Bing. По суті, чим простіше Google дізнатися, про що йдеться у вашому інтернет-магазині, тим більше шансів на ранжирування – тобто з’явитись на першій чи другій сторінці результатів пошуку.

Подумайте про SEO, як про одну велику моторну гонку. Всі машини (веб-сайти) змагаються за місцем номер один (рейтинг), але повинні постійно оновлювати частини своїх транспортних засобів (оптимізувати), щоб залишатися конкурентоспроможними. Ви можете мати чудовий автомобіль зовні, але якщо ваші конкуренти пакують двигуни Ferrari, ви, на жаль, не вступаєте’t не має шансу.

Маючи стільки інформації про SEO там, все це може бути трохи непосильним. Це’s також важко знати, з чого почати, і що ще важливіше, як ви можете застосувати всю цю інформацію до свого сайту.

Це’s, куди заходить BigCommerce. Це’s платформа електронної комерції, яка допомагає тисячам звичайних людей створювати власні інтернет-магазини – без будь-яких технічних знань!

Сама BigCommerce говорить, що середній бренд, що використовує свою платформу, щорічно зростає на 28%! BigCommerce SEO відіграє величезну роль у цьому.

BigCommerce має багато вбудованих функцій SEO, які ми’Я обговорюю в цьому посібнику. Прочитавши лише кілька хвилин, ти’Я буду мати чітке уявлення про те, що таке SEO, що таке BigCommerce’s Особливості SEO є, і як ви можете застосувати їх до власного інтернет-магазину.

1

Contents

Що таке SEO?

Там’s немає жодної надійної речі, яку ви можете зробити, щоб отримати високий рейтинг вашого веб-сайту. За даними Google, існує багато факторів, що впливають на SEO – понад 200 з них. Однак ви можете розбити ці фактори на необхідне SEO та просунуте SEO.

Основні SEO це те, що всі сайти повинні виглядати, щоб нігті. Це основні налаштування, які кожен може зробити у своєму інтернет-магазині. Якщо ваша присутність у пошукових системах практично не існує, ці зміни, безумовно, допоможуть вашому сайту почати рейтинг.

Розширений SEO це те, що відокремлює сайти на двох-трьох сторінках результатів пошуку від тих, що на першій. Як випливає з назви, це більш технічні або нішеві зміни, які ви можете впровадити, щоб допомогти вашому рейтингу, як тільки ви’я отримав необхідне на місце.

Ви також можете реалізувати те, що’s відомий як ‘платний пошук’, де ви платите за показ у результатах пошукової системи на основі конкретних фраз, відомих як ‘ключові слова’. Однак у цьому огляді буде зосереджено увагу на неоплачуваних, або ‘органічні’, пошук.

BigCommerce допомагає вам створити як важливі, так і передові SEO. Нижче ми’Я обговорюю, що це за SEO фактори, чому вони’Вам важливо, і як BigCommerce’s Функції SEO можуть допомогти вашому інтернет-магазину.

2

4 основні особливості SEO у BigCommerce

Основна SEO – це низка невеликих змін, які можуть мати великий вплив. Для початку багато SEO орієнтоване на ключові слова. Ключові слова – це по суті пошукові терміни, які люди вводять, щоб знайти речі.

Якщо, наприклад, покупець хоче придбати певний тип кросівок, вони можуть шукати ‘Білі чоловіки’s кросівки Nike’. Якщо у вашому магазині є запаси кросівок Nike, ви’збираюся ‘цільовий’ ці слова, розміщуючи їх на вашому веб-сайті.

Тепер це’s очищений, нехай’s погляньте на деякі основні фактори SEO:

Заголовки сторінок та мета-описи

Що це?

Назви сторінок та метаописи стосуються тексту, який ви бачите, коли щось вводите в пошукові системи. Посилання, яке можна натиснути, відоме як заголовок сторінки (або мета), в той час як інформація під ним – мета опису.

Приклад метаданихБільшість людей знайомі з Google’s результати пошуку та представлення веб-сайтів.

Чому це важливо?

Назва вашої сторінки – це те, що пошукові системи представлять користувачам. Потрібно переконатися, що всі ваші сторінки мають унікальні заголовки сторінок, безпосередньо пов’язані із вмістом у них.

Мета описи можуть змінити значення того, хто відвідує ваш сайт або прокручує наступне посилання – тут’s ваш шанс продати свій сайт їм! Метаопис також повинен містити ключові слова на основі того, що сторінка містить.

Як допомагає BigCommerce?

BigCommerce дозволяє вам вручну вводити власні заголовки сторінок і метаописи, щоб ви могли бути впевнені в їх’релевантні та націлені на потрібні ключові слова.

Це’Я також скажу вам, чи є те, що ви вводите’t the ‘оптимальна довжина’. Як правило, заголовки сторінок мають становити від 50 до 60 символів, а мета-описи мають містити близько 128-150 символів.

Це допоможе вам уникнути страху ‘…’ в кінці вашої назви / опису. Тут Google відрізає вас, як те, що ви’ve putn’не вписується в результати пошуку. Коли ти’Ви намагаєтесь залучити клієнтів, останнє, що ви хочете, – це назва, яка зупиняє середній вік…

Метадані BigCommerceBigCommerce’Зручна форма дозволяє додавати власні метадані.

Alt теги

Що це?

Короткий для ‘альтернатива’, alt теги можна просто розглядати як описи зображень. Тег alt складається з невидимого тексту, який ви вводите, щоб пошукові системи знали, що ваш сайт’s фактично показують зображення.

Чому це важливо?

Алт-теги – це не лише чудовий спосіб приєднання ключових слів до зображень’також чудово підходить для людей із вадами зору, оскільки спеціалізоване програмне забезпечення може ідентифікувати тег та прочитати опис зображення тим, хто може не в змозі їх переглянути.

Як допомагає BigCommerce?

З BigCommerce ви знаєте’не потрібно турбуватися про теги Alt. Описи вашого продукту автоматично збільшаться вдвічі, оскільки ваші зображення змінюють теги, заощаджуючи ваш цінний час. Однак це може дратувати, якщо ви хочете мати окремі описи продуктів та теги alt.

Мобільна оптимізація

Що це?

Як випливає з назви, це процес переконання, що ваш веб-сайт підходить як до екранів мобільних пристроїв, так і для планшетів. Якщо ваш інтернет-магазин не оптимізований для мобільних пристроїв, люди можуть дуже ускладнити перегляд та придбання вашої продукції.

Чому це важливо?

Станом на 2018 рік більше пошукових запитів Google відбувається на мобільних пристроях, ніж на настільних комп’ютерах. Через це Google зараз карає сайти, які не реагують на мобільні пристрої. Дані смартфони сьогодні є додатковою частиною, а переконання, що ваш сайт працює в усіх розмірах екрана є (буквально) важливим.

Як допомагає BigCommerce?

BigCommerce має вибір тем, на вибір яких заповнений вміст прикладу. Це надає вам заздалегідь розроблену базу для роботи під час першого будівництва вашого інтернет-магазину. Усі теми BigCommerce реагують на мобільні пристрої, тобто вони автоматично підлаштовуються під усі пристрої, тому ви не працюєте’не доведеться піднімати палець.

Фільтрація продукту

Що це?

Розбийте свої продукти на категорії – наприклад, чоловіки’s та жінки’s, топи та кросівки, Nike та Adidas. Потім ці фільтри можуть з’являтися на вашому сайті, тож користувачі можуть знайти те, що вони’шукаєш з мінімальними клопотами.

Фільтрація продуктів BigCommerceСегментування продуктів, щоб їх можна було відфільтрувати, полегшує потенційним клієнтам, які шукають щось конкретне.

Чому це важливо?

Окрім економії часу та розумності клієнтів під час пошуку продуктів, фільтрація продуктів також робить ваш сайт легко ‘сканувати’ для пошукових систем.

Все це означає, що пошукові системи можуть визначати, де перебувають конкретні продукти, тож вони можуть потім посилати людей на відповідну сторінку. Подумайте про це, як заголовки та підзаголовки в статті – це’s набагато простіше в навігації, ніж просто блокувати текст.

Як допомагає BigCommerce?

Щоразу, коли ви додаєте новий фільтр продуктів у BigCommerce, він створюватиме URL-адресу для цієї сторінки (наприклад, https://www.websitebuilderexpert.com/ecommerce-website-builders/bigcommerce/bigcommerce-seo-review/). Слід бути обережним – дублюється вміст – кожна URL-адреса повинна бути унікальною, а веб-сторінки повинні бути індивідуальними, що може зажадати певної ручної роботи. Якщо вони’ні, Google на це нахмуриться.

3

4 розширені можливості SEO в BigCommerce

Розширений SEO – це те, що відокремлює топ-сайти від решти пакета. Кожен, хто серйозно займається продажем в Інтернеті, подбає про найважливіші питання SEO, але лише ті, хто ввійшов у життя, візьмуть передові справи у свої руки..

Мікродані

Що це?

Також відомий як ‘багаті фрагменти’, мікродані додають ще один рівень інформації до того, як ваш веб-сайт відображається в результатах пошуку. Показана інформація може бути рейтинговою, ціновою, торговою маркою або рівнем акцій.

Приклад мікроданихМи’Я використовував мікродані, щоб дати зрозуміти користувачам BigCommerce’s загальний рейтинг, перш ніж натиснути.

Чому це важливо?

Дослідження показали, що мікродані не тільки збільшують ймовірність того, що хтось натисне на ваш веб-сайт, але й збільшують ваші шанси на конверсію (тобто здійснення продажу).

Чим більше інформації ви можете надати людям у пошукових системах, тим краще. Ваш інтернет-магазин стає більш авторитетним, і відвідувачі будуть формувати рівень довіри до вас.

Як допомагає BigCommerce?

Більшість тем Bigcommerce містять мікродані. Ця інформація буде автоматично витягнута з інформації, яку ви надаєте під час додавання товару. Чим детальніше ви можете бути під час введення інформації, тим більше шансів отримати кліки на ваш сайт.

301 перенаправлення

Що це?

Переадресація 301 автоматично передає людей з однієї URL-адреси в іншу. Якщо ви перемістите веб-сторінку на іншу URL-адресу, відвідувачі будуть миттєво перенаправлені на неї, якщо вони введуть стару URL-адресу.

Чому це важливо?

Для початку, ти’не дозволяючи жодному марному трафіку ковзати через мережу! Якщо постійні відвідувачі вводять ваші URL-адреси прямо у своїх браузерах, вони’Якщо ви цього не зробите, ви отримаєте повідомлення про помилку 404’у вас є 301 переадресація.

Як допомагає BigCommerce?

Це ще один фактор SEO, який BigCommerce обробляє автоматично. Якщо ви зміните назву товару, наприклад, BigCommerce оновить сторінку продукту’URL-адреса, щоб відобразити його нове ім’я та встановити переспрямування для всіх, хто шукає за старим іменем.

CDN (мережа доставки вмісту)

Що це?

Мережа доставки вмісту працює з вашим інтернет-магазином, щоб покращити швидкість сайту. Він спрямований на завантаження фотографій, відео та інших медіа-джерел якомога швидше, щоб уникнути людей, які залишають ваш сайт нетерплячим.

Чому це важливо?

47% споживачів очікують завантаження веб-сторінки за дві секунди або менше. Більшість інтернет-магазинів будуть сповнені зображень та відеозаписів, так що’s життєво важливий ти’не створюйте поганого першого враження при повільній швидкості сайту. Швидкість завантаження сторінки також є важливим фактором ранжування для Google – у цій ситуації повільна та стабільна не виграє гонку!

Як допомагає BigCommerce?

BigCommerce має центри обробки даних по всьому світу, від Лондона до Лос-Анджелеса та Сіднея до Сінгапуру. Усі ці центри обробки даних зберігатимуть ваш веб-сайт’файли і завантажуватиме ваш веб-сайт на найближчий до відвідувача сервер. Це означає, що ваш сайт завантажиться так само швидко для всіх, незалежно від їх географічного розташування.

Безпека HTTPS

Що це?

HTTPS – це комбінація HTTP (протокол передачі гіпертексту) та SSL (шару захищених сокетів). Він захищає ваш веб-сайт за допомогою шифрування зв’язку, що допомагає запобігти злому та збільшити кількість користувачів’ безпека під час перегляду та введення платіжних даних.

Чому це важливо?

Кібербезпека – це завжди турбота для інтернет-покупців. Ризик зламати або клонувати свою карту за шахрайство – це те, що всі хочуть уникати. Підтримуючи HTTPS, ваш сайт захистить покупців’ особисту інформацію, в якій вони можуть бути впевнені завдяки значку замка та ‘https: //’ у вашій URL-адресі.

Приклад HTTPSПіктограма замка – це універсальний символ, який використовується для того, щоб показати, що веб-сайт захищений.

Як допомагає BigCommerce?

BigCommerce пропонує вбудований HTTPS у всіх своїх цінових планах. Це не тільки дає усім вашим споживачам спокій і впевненість у вашому магазині’s також те, що пошукові системи люб’язно виглядають. Google виграв’не хочу порекомендувати посилання на незахищені сайти, тому будь-який один магазин без HTTPS одразу знаходиться в невигідному становищі.

4

Моніторинг & Вимірювання SEO-успіху за допомогою BigCommerce

Це’s все добре і добре внесення всіх цих змін для покращення вашого веб-сайту’s SEO, але як ви можете сказати, якщо це’s дійсно працює?

Це’s, де використовується аналітика. Хоча ранжування – це очевидний спосіб оцінити успішність ваших оптимізацій SEO, інші показники також можуть дати вам чітку оцінку того, наскільки вони ефективні’я був.

Такі речі кількість відвідувачів, коефіцієнт конверсії та дохід – це хороші способи вимірювання того, як зміни SEO впливають на ваш інтернет-магазин. Можливість оцінювати це на сторінці окремо, також чудово, оскільки ви можете пробувати зміни на одній веб-сторінці, перш ніж розгорнути їх на своєму веб-сайті (якщо вони’знову успішний).

BigCommerce Analytics

BigCommerce SEO має власну вбудовану аналітику. Це дає чітке розбиття всіх ключових показників, які слід враховувати при відстеженні рівнів ефективності.

Поряд зі спостереженням за показниками продажів, ви також можете бачити кількість відвідувачів та те, як люди відвідують ваш сайт (пошук, прямі, соціальні медіа тощо).

Додатки для BigCommerce SEOBigCommerce’s інформаційна панель аналітики. Джерело: BigCommerce.

Усі ці статистичні дані допоможуть вам тримати вкладку щодо продуктивності SEO. Якщо ви додасте метадані на сторінку продукту вперше, ви зможете побачити вплив, який він має на всі ваші інші показники.

Google Analytics

Для більш глибокого ознайомлення подивіться на свій веб-сайт’s виконання, ви можете інтегрувати BigCommerce з Google Analytics.

Google Analytics дозволяє реально копатись до показників на окремих сторінках. Ви можете графік поведінки сторінки в часі і дізнатися, чи дали вам зміни в SEO ‘підняття’ (тобто більше відвідувачів та конверсій на сайті).

Все, що вам потрібно зробити, – це створити обліковий запис Google Analytics, а потім вставити ідентифікатор відстеження – який буде створений для вас під час реєстрації – у свою аналітику BigCommerce. Звідти ти’У вас буде доступ як до BigCommerce, так і до Google Analytics, що допоможе вам максимально розширити свій інтернет-магазин’s SEO.

5

Скільки коштує SEO з BigCommerce?

BigCommerce має чотири різні цінові плани: Стандартний, Плюс, Про і Підприємство. Ось’s погляд на те, як вони розбиваються на щомісячні витрати:

План BigCommerceВартість (щомісяця)
Стандартний29,95 дол
Плюс79,95 дол
Про249,95 дол
ПідприємствоПотрібно зв’язатися з BigCommerce за пропозицією

Як ти’Будьте собі, чим більше ви платите, тим кращі функції ви отримуєте Нижче, ви можете бачити, які функції включені в яку ціну:

Майже вся BigCommerce’s Особливості SEO включені у кожен план. Виняток становлять відгуки клієнтів Google, користувацькі SSL та фільтрація продуктів – для цих функцій ви’Потрібно мати план Pro ($ 249,95 на місяць) або вище.

BigCommerce також пропонує безкоштовну, 14-денну пробну версію. Це чудово для тих, хто хоче спробувати, перш ніж купувати, і відчути справжнє відчуття для BigCommerce, не повністю зобов’язуючись цього..

Преміум BigCommerce SEO

Ми’Ви вже обговорювали фільтрацію продуктів у нашому важливому розділі SEO, але тут’s деяке розуміння інших функцій, ексклюзивних для BigCommerce’s План плану:

відгуки покупців нехай покупці оцінюють вашу продукцію. Це дає вам більше вмісту, який може містити ключові слова, і є гарною вказівкою Google, що люди схвалюють ваші продукти та що вони’хороша якість (якщо, звичайно, відгуки позитивні!)

Спеціальна SSL дозволяє перенести існуючий сертифікат безпеки SSL на ваш сайт BigCommerce. Зважаючи на те, що HTTPS вбудований у кожен план, однак це не так’t дійсно проблема.

Крім цих функцій SEO, BigCommerce також пропонує додатки, які ви можете придбати.

Додатки для BigCommerce SEOBigCommerce’s магазин додатків рясніє додатковими інструментами SEO, якими ви можете скористатися.

Усі додатки мають короткий опис та зірковий рейтинг. Кожен з них виконує іншу цільову оптимізацію, ціни коливаються від безкоштовного до 45 доларів на місяць.

Фаворит SEO на сьогоднішній день є найпопулярнішим додатком для SEO, має понад 100 відгуків і середній 5-зірковий рейтинг. Це допомагає вам з такими речами, як метадані, SEO аудит, відстеження рейтингу та аналітика.

6

BigCommerce SEO проти конкурентів SEO

Особливості вашого будівельника Розширений план базового плану логотип bigcommerce Прочитайте повний огляд Налаштувати метадані Теги зображення Alt Мобільна оптимізація 301 перенаправлення Підтримка ключових слів Прочитайте повний огляд порівняння створених веб-сайтів веб-логотипу wix Прочитайте повний огляд Налаштувати метадані Теги зображення Alt Мобільна оптимізація 301 перенаправлення Підтримка ключових слів Прочитайте повний огляд shopify логотип невеликий будівельник веб-сайтів Прочитайте повний огляд Налаштувати метадані Теги зображення Alt Мобільна оптимізація 301 перенаправлення Підтримка ключових слів Прочитайте повний огляд

Що стосується BigCommerce vs Shopify vs Wix SEO, то всі платформи у своїх пропозиціях досить схожі. BigCommerce та Shopify – це цілі, створені для інтернет-магазинів, так що ми’Буду рекомендувати їх SEO через Wix, як це’спеціально розроблена для електронної комерції.

Однією з переваг, яку BigCommerce має над Shopify, є підтримка ключових слів. BigCommerce має широкий посібник із підтримки ключових слів, який навчає їх роботи та створення контенту, збагаченого ключовими словами. Цей посібник є безцінним для тих, хто шукає, щоб провести певні дослідження ключових слів.

7

BigCommerce SEO: що це може’t Робити

BigCommerce досить добре обладнаний у відділі SEO. З огляду на це, деякі завдання SEO повинні вирішуватися за допомогою спеціалізованих інструментів. Так що’час закатати рукави та підготуватися до ручної роботи з SEO!

Дослідження ключових слів це одна така практика, яка може’не можна робити на BigCommerce. Такі інструменти, як SEMrush, можна використовувати в тандемі з BigCommerce, але вони можуть допомогти вам визначити, які ключові слова потрібно включити у ваш вміст.

Зворотні посилання є ще одним вашим SEO фактором’доведеться робити самому. Тут ви отримуєте інші веб-сайти для посилання на ваші, щоб створити що’s відомий як ‘авторитет домену’. Чим надійніші веб-сайти, які розміщують посилання на вашу, тим краще вам’Подивлюся до Google.

Внутрішнє пов’язування також є сприятливою технікою SEO. Для цього вам потрібно додати гіперпосилання у свій власний вміст, який підключається до відповідних сторінок. Наприклад, якщо у вас є блог, ви маєте посилатися на сторінки свого продукту під час та під час їх обговорення. Це допомагає пошуковим системам визначити, що ви’створює відповідний та експертний контент.

8

BigCommerce SEO: Підсумок

Тепер у вас має бути досить чіткий погляд на SEO: що це таке, чому це’s важливо, і як внести зміни SEO у свій інтернет-магазин. Ми’Ви також обговорювали SEO BigCommerce, і як це допомагає вам досягти своїх цілей у рейтингу.

Для резюме, нехай’Погляньмо назад на кожен розділ і коротко висвітлімо те, що ми дізналися:

РозділПідсумок
Що таке SEO?SEO – це процес внесення змін до вашого веб-сайту, які допоможуть покращити вашу видимість у пошукових системах, таких як Google та Bing.
Основні SEO BigCommerce
 • Метадані – додавання назв сторінок та описів, що відображаються в результатах пошуку.
 • Alt теги – надання описів зображень, щоб Google міг розпізнати, що вони відображають.
 • Мобільна оптимізація – забезпечення вашого веб-сайту автоматично підлаштовуватися під різний розмір екрана.
 • Фільтрація продукту – групування ваших продуктів за категоріями для полегшення читання пошукових систем.
Розширений SEO BigCommerce
 • Мікродані – додавання додаткової інформації в результати пошуку з рейтингами, цінами, рівнями акцій тощо.
 • 301 перенаправлення – автоматично надсилати користувачів до нової URL-адреси, якщо ви її зміните та вони шукають стару.
 • CDN – система, яка допомагає розмірам файлів завантажуватися швидше, залежно від того, звідки користувачі отримують доступ до вашого сайту.
 • HTTPS – рівень безпеки, який захищає вас і вашого споживача’s особисті дані.
Вимірювання SEO-успіху на BigCommerceBigCommerce має власний набір аналітики, де ви можете вивчити ключові показники, такі як кількість відвідувачів, поїздки користувачів та дохід. Ви також можете підключити Google Analytics для подальшого ознайомлення.
Скільки коштує SEO на BigCommerce?BigCommerce має 14-денну безкоштовну пробну версію, і плани становлять від $ 79,95 до $ 249,95 / місяць. Більшість функцій SEO доступні в усіх планах, але деякі є лише на плані Pro та вище.
BigCommerce SEO проти своїх конкурентівBigCommerce має вражаючі функції SEO у порівнянні з Shopify та Wix, а також SEO та ключові слова, що стосуються електронної комерції.
Що може’t BigCommerce SEO робити?Певні методи SEO залежать від вас. Дослідження ключових слів, зворотних посилань та внутрішніх зв’язків потрібно робити вручну.

Загалом, BigCommerce – це чудова платформа з точки зору SEO. Він має всі функції, які вам потрібні для високого ранжування, і дозволяє вам робити будь-яку додаткову роботу з SEO, яку ви вважаєте за потрібне. BigCommerce ідеально підходить для малого та підприємницького рівня, і може відповідати будь-якому розміру компанії залежно від плану, на який ви працюєте.

Єдиний спосіб’знаю, чи це’Правильно для вас, однак, це, взявши BigCommerce за віджимання. Чому б сьогодні не взяти 14-денну безкоштовну пробну версію, і дозволити BigCommerce поставити вас на водійське місце.

9

BigCommerce SEO: FAQ

Скільки часу буде потрібно Google, щоб оновити заголовки сторінок і метаописи?

Оновлення назви сторінок та метаописів зазвичай може зайняти 1-2 дні, щоб з’явитись у результатах пошуку. Ви повинні переконатися, що заголовки сторінок мають не більше 60 символів, щоб уникнути їх обрізання в результатах пошуку.

Скільки часу потрібно, щоб зміни SEO почали діяти?

Це може зайняти до цілого року, щоб побачити повну користь змін SEO, але вам слід почати бачити покращення через пару місяців. Ви можете слідкувати за своєю ефективністю SEO, використовуючи такі інструменти, як Google Analytics.

Як SEO BigCommerce порівняється з WordPress SEO?

BigCommerce – явний переможець. У ньому є багато вбудованих функцій SEO, які WordPress пропонують лише як доповнення. Якщо ви встановите Yoast SEO як плагін на WordPress, ви можете отримати доступ до безлічі функцій SEO, хоча це надходить за додаткову плату.

Платити за SEO варто грошей?

Це дійсно залежить від вашого бюджету та досвіду. Платний пошук або професійна підтримка SEO, очевидно, вигідні, але зазвичай це не так’не дешево. Так чи інакше, ти’Ви все одно хочете визначити ключові слова, які ви’Я б хотів орієнтуватися, щоб ви мали чітке уявлення про те, що’s потрібні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map