Mikroskop Altında Büyük Ticaret

Başarılı işletmeler hızla büyür ve yaptıklarında onlarla hızlı bir şekilde büyüyebilecek bir web sitesine ihtiyaç duyarlar. o’Mağazanızı yönetmenize yardımcı olacak güçlü araçlar ve finanstan web sitenize kadar her şeyi takip etmenize yardımcı olan kapsamlı raporlar ile birlikte gelir.’s ziyaretçileri.


Bu sayfada BigCommerce özetlenecek’sundukları ve platforma daha yakından bakan bazı ayrıntılı makalelere bağlantı.

BigCommerce nedir?

BigCommerce, özellikleriyle gurur duyan kapsamlı bir çevrimiçi mağaza üreticisidir. Bir işletmeyi ölçeklendirmek için diğer ürünlerle eklentiler satın almanız gerekebilir, ancak BigCommerce dahili bir özellik olarak düşünebileceğiniz neredeyse her şeyi ek ücret ödemeden sunar.

O’güçlü bir platform’t Karmaşık doğasından uzak durur ve Clarks ve Skullcandy gibi üst düzey şirketler tarafından kullanılır.

O’sadece basmakalıp işler de değil. NFL tarafında, Carolina Panthers 2015’te BigCommerce’e geçtikten sonra büyük bir artış gördü.

BigCommerce’in Tarihi

BigCommerce, 2009 yılında mağaza açtı ve o zamandan beri 500’den fazla kişiyi istihdam eden ölçeklenebilirlik vaadini yerine getirdi. BigCommerce, satıcıların 17 milyar doları aşmasına yardımcı oldu ve şu anda 120’den fazla ülkede mağazalara güç veriyor.

Misyonu basit ve mesele: başarı getirmek. Herkes bir e-ticaret pastası dilimi ararken, BigCommerce köşeleri kesmez ve size bir platform sunar.’saniyeler için geri döneceksin.

BigCommerce nasıl çalışır?

BigCommerce sizi web sitenizin yüzünü oluşturabileceğiniz çok çeşitli temalar ile donatır. Bundan sonra, perde arkasındaki şeylerle ilgilenebilirsiniz.

Ürünler ve satış yönetiminden finansal raporlamaya ve e-posta pazarlamasına kadar her şeye gösterge tablosundan erişilebilir. Burada, gerekli değişiklikleri yapabilir ve hatta çevrimiçi mağazanızı Facebook gibi sosyal medya platformları veya Amazon gibi pazar yerleri gibi birden fazla satış kanalıyla entegre edebilirsiniz..

O’sadece ülkenizle sınırlı değil, BigCommerce, işletmenizin uluslararası hale gelmesine gerçekten yardımcı olacak çeşitli dilleri ve para birimlerini destekliyor.

BigCommerce kimin için?

Adından da anlaşılacağı gibi, BigCommerce büyük bir işi olan veya isteyen kişiler içindir. O’Şirketinizi sıfırdan etkili ve verimli bir şekilde büyütmenize yardımcı olan ciddi bir çevrimiçi platformdur.

O’Yine de herkes için değil. Eğer yapmazsan’t Ürünlerin toplu olarak satılmasını veya her seferinde tek bir satışın devralınmasını planlarken, başka seçenekler de var. Wix, Squarespace ve Weebly gibi web sitesi oluşturucularının tümü, satmak için güç isteyen ancak’ana odak olmasını istemiyorum.

BigCommerce ile elde edeceğiniz şey, çevrimiçi mağaza inşası için güçlü bir çözümdür. İşletmenizle katlanarak büyüyebilen bir ürün. O’yarı yürekli değil – BigCommerce ile’hepsi içeride.

BigCommerce’ı öneriyoruz?

Biz’Yukarıda ele alındığında, BigCommerce belirli bir ihtiyaçları karşılamaktadır. Eğer sen’büyümek için yüce hırsları olan bir çevrimiçi mağaza kurmak istiyoruz, BigCommerce krakerinizin peyniri olabilir.

BigCommerce gerçekten güçlü, kaliteli özelliklere sahip, ancak aren olanlar için kullanımı zor olabilir’t Bu teknoloji meraklısı. Bunu sıklıkla kafa karıştırıcı bir yardım ve destek merkezi ile birleştirin ve’bilgisayar acemilerinin daha iyi yönlendirilmesini sağlamak için yeterli.

Biz’d e-ticaret dünyasında dalgalar yapmak isteyen tüm ciddi girişimciler için BigCommerce’in ellerini kaldırmasını tavsiye ederiz. Ürünü iyice test ettikten sonra,’Kapsamlı bir e-ticaret platformuna ihtiyaç duyan ve bir klavye çevresinde yollarını bilen işletme sahipleri için mükemmel.

SSS

BigCommerce’in fiyatı ne kadar?

BigCommerce, sırasıyla 29.95 $, 79.95 $ ve 249.95 $ fiyatla üç ana plana sahiptir. Onlar’biraz pahalı tarafında ama gerçekten bir durum ‘sizin için ne ödeme olsun’.

Eğer sen’işinizi büyütme konusunda ciddiyseniz, planlarını kullanarak istediğiniz zaman ve’hazırız. Kartlarınızı doğru oynayın ve aylık ücret, aylık cironuza kıyasla okyanusta bir düşüş gibi hissedecek.

Bigcommerce temaları ne kadar iyi tasarlanmış??

BigCommerce 12 ücretsiz tema sunuyor, ancak sizin gibi’d 50, teklif 50 + premium olanlar daha yüksek bir spec inşa edilmiştir. Genel olarak, e-ticaret platformları özelliklerine ve araçlarına yaratıcı kontrolden daha fazla odaklanma eğilimindedir, ancak BigCommerce her iki cephede de oldukça iyi bir iş çıkarır.

Squarespace gibi web sitesi oluşturucuları daha iyi tasarım sunar ve’Yüksek değer verdiğiniz bir şey varsa, burada Squarespace incelememize bir göz atmanız daha iyi olabilir.

Ne’Web geliştiricisi üzerinden BigCommerce kullanmanın yararı?

Günümüzde web siteleri her zamankinden daha hızlı gelişiyor. ‘bir şey yaptım’ bugün yarın modası geçmiş. Neyse ki, BigCommerce gibi platformlar zamana ayak uydurmak için sürekli değişiyor.

Bir geliştiriciyi tercih ederseniz,’sitenizi yıllık olarak güncellemek için ödeme yapmanız gerekecektir. BigCommerce ile’yeniden kontrol altında ve en son özelliklerini istediğiniz zaman çevrimiçi mağazanıza yerleştirebilirsiniz.

Biz Kimiz?

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı’nda size nasıl çevrimiçi olacağınızla ilgili bilgilendirici, ayrıntılı ve güncel içerik sunuyoruz. Kendi web sitenizi oluşturmanın göz korkutucu bir görev olabileceğini biliyoruz, ancak’olmak zorunda değil.

Özel araştırma ekibimiz aracılığıyla,’saatlerce, günlerce bile harcadım, çok sayıda platformu test ettiniz ve şimdi size her platformun neler yapabileceğini, güçlü ve zayıf yönlerini ve hangisinin kişisel ihtiyaçlarınız için en iyi olduğunu güvenle açıklayabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me