Інтернет-оголошення потребують епохи Відродження

Інтернет-оголошення потребують епохи ВідродженняЗображення Даніеля Дрісена


Інтернет-оголошення – це дратівливий факт життя. Вони часто є важливими для веб-сайтів, які залишаються на плаву, і з цією залежністю прийшов відчай, щоб змусити їх працювати. Оголошення в Інтернеті значною мірою трактуються як наукові, перевірені та вдосконалені.

Проблема в тому, що це було зроблено настільки сильно, що мистецтво реклами втратилося, і браузери починають помічати. Зростання AdBlock (на понад 600 мільйонів пристроїв і підрахунку) говорить про зростаючу неприємність до онлайн-оголошень у їхньому теперішньому вигляді. У міру зменшення поля багато веб-сайтів ризикують потрапити вниз.

Для реклами потрібен епоха Відродження. Не більше – лорд ні – але вища якість, з новою увагою до їх продуманості та досвіду, який вони створюють. Ставтесь до реклами як до холодних, безхарактерних рівнянь та іншого’s як вони’Буду отриманий. Ставтеся до них як до творчих, продуманих починань, і люди можуть просто знову почати їх терпіти.

Банерна сліпота

Люди ні’я не хочу знати. Насправді багато з нас не роблять’я навіть не знаю, що ми’я не хочу знати. Ми’настільки звикли до онлайн-оголошень, які ми’знову навчитися їх ігнорувати автоматично. Сьогодні 45% користувачів Інтернету кажуть, що так’більше не помічайте реклами в Інтернеті, навіть якщо вони не є’t блокувати їх.

Там’s назва для цього: сліпота банера. Цей термін був придуманий Ян Панеро Бенвей та Девід М. Ланен у дослідженні 1998 року про те, як браузери реагують на банери. Вже тоді банери були на третину менше ‘видно’ ніж звичайніший текстовий веб-контент. Через двадцять років явище лише загострюється. Лише 8% користувачів Інтернету припадає на 85% кліків оголошень. Більшість з нас не роблять’я не хочу знати.

Пошук – це найбільший формат інтернет-реклами, який становить 46% усіх доходів від інтернет-реклами в 2017 році, і навіть це не звільняється від явища сліпоти. Користувачі навчаються пропускати результати реклами в Google. Я знаю, що роблю.

Це’s питання про наміри. Оголошення не’не слугуватимемо намірам перегляду, тому ми їх ігноруємо. Які б ми не були’шукаємо Інтернет, будь то інформація чи натхнення, ми’навчився розпізнавати рекламу як марна трата часу.

Реклама стала наукою

Це не так’не зупиняйте рекламу на життєвому рівні онлайн-заробітку. Торік доходи від інтернет-реклами в США склали 88 мільярдів доларів, при цьому 50 мільярдів доларів надійшли з мобільного. Оголошення в пошуковій системі (ті, які відображаються в Google, Bing тощо) – це найбільший ринок, за яким слідують банери та відео.

Багато грошей тягне за собою багато жаргону, а реклами в Інтернеті є багато. CTR, CPC, CPA, CPM, CPM, PPC і, звичайно, RTB. Як ми могли забути? Рентабельність інвестицій завжди була ключовою увагою в рекламі, але цифровий вік підштовхнув її до нових областей математики.

Це багато в чому чудово. Ти можеш’t вимірюйте кількість людей, які відповідають на рекламний щит, але майстри реклами в Інтернеті мають усі ці дані під рукою. Тест A / B №508 показує відтінок № 4756 рожевого кольору на 0,67% вище, ніж тінь № 7350 фіолетового… зробіть все рожевим тощо.

Навіть коли взаємодія з рекламою продовжує падати, решта оголошень можуть відточувати їх ефективність з мікроскопічною точністю. Там’s лише один маленький елемент, відсутній у цьому славному новому світі: людство.

Поклоніння ритуалу

Скорочення кількості має важливе значення для сучасної реклами, але якщо це не залишилося, це буде архітектор власного падіння. Напруга між перевіреними методами та творчою інтуїцією не раптом з’явилася з появою Інтернету. Є уроки, які слід засвоїти з попереднього часу.

Білл Бернбах був провідною фігурою в рекламі’с ‘творча революція’ 1950-х та ‘60-ті роки. Подумайте, Дон Дрейпер з меншим багажем (Mad Men в значній мірі надихнувся Бернбахом’s робота). Він зробив своє ім’я в Сірому Нью-Йорку до відставки у 1947 році, посилаючись на жорсткість успіху. Його лист про відставку містить цікаві підказки. Все це варто прочитати, але цей уривок виділяється в нинішньому кліматі:

Я’м хвилююся, що ми’потрапляємо в пастку величі, що ми’збираємось поклонятися техніці замість субстанції, що ми’будемо слідувати історію, а не робити її, що ми’затоплюватимуться поверхневістю, а не насиченими міцними основами. Я’м хвилюється, щоб не почалося загартовування творчих артерій.

У цій сучасній рекламі, її масштабності в екосистемі в Інтернеті є чіткі відгомони цього. Використання правил і чисел для диктування рекламної стратегії – це як “поклоняючись обряду замість Бога.” Кількість хрускіт і встановлені конвенції виграли’не зв’яжу вас із трансцендентним.

Жук - думай малимПодумайте, малий, одна з найбільш шанованих рекламних кампаній ХХ століття. Зверніть увагу на повну відсутність неприємного пориву

Зараз мені подобається праведний гнів від самозваних творчих типів настільки ж, як і наступний хлопець – те’s до чого я прагну – але реальність знаходиться десь між крайнощами. Зрештою, злісний Грей все ще сильний через 70 років. Сам Бернбах визнав там’s баланс, який потрібно досягти:

Вища технічна майстерність зробить хорошого чоловіка кращим. Але небезпека – зайняття технічною майстерністю або помилка технічної майстерності для творчих здібностей.

Обмінятися ‘технічні’ для ‘технологічні’ і більш-менш мають баланс. Бернбах не був сліпим до значення методу. Це’набагато простіше оптимізувати щось таке’s вже має творчу цінність.

Зробіть рекламу ще раз чудовою

Інтернет-реклама потребує власної революції, епохи Відродження, і вона повинна охоплювати всіх – від рекламодавців до веб-сайтів. Оголошення потрібно націлювати вище, ніж допустимо; їм потрібно покращити досвід перегляду.

Незважаючи на успіх оголошень за останні 20 років, гроші, які зараз завантажуються на мобільний ринок, не мають’не сидіти дуже добре, адже 70% веб-переглядачів не люблять мобільну рекламу. Коли технічні працівники витісняють кожну останню краплі з аналітики, це число’s тільки збирається піднятися.

І все ж 68% учасників того ж дослідження сказали, що вони будуть добре з рекламою, якщо вони не будуть’t дратує Досадно, очевидно, термін, очевидно, але він свідчить про те, що браузери – це не так’t проти реклами на повній зупинці. Як підсумовує HubSpot, “реклама повинна виглядати так, як за ними покладено якусь думку.”

Як виглядають оголошення з думкою за ними? Диверсифікація та інновації, словом. Епоха Відродження була подружжям мистецтва, літератури, науки, архітектури, математики тощо – рекламі потрібно буде відображати цей протеановий підхід. Методи можуть включати:

 • Рекламний… Розмивання меж між вмістом та рекламою може бути складним, але правильно зробити це може підвищити якість обох. Бути прозорим – це добре, і ти’Вас зловить, якщо ви’ні в якому разі.
 • Рідна реклама… Це, звичайно, вже зловживають, але якщо реклама може відповідати тону та суті веб-сайтів, які вони містять’З’явившись, вони стають надбанням, а не тим, що слід терпіти. Гарна нативна реклама – це також хороший редакційний контент.
 • Помірність… Звичайна реклама в Інтернеті була переобтяжена, і тому вона перенасичена. Повернення крайнощів спливаючих вікон та банерів отримає нагороду за особливий вид, не змушуючи людей активно не любити рекламу.

Про це сказав Вільям Бернбах, “Реклама – це принципово переконання, і переконання бувають не наукою, а мистецтвом.” Правда десь посеред. Точна форма рекламного ренесансу приймала б’t для мене, щоб сказати – це’s для художників, які відкриють, а техніків для оптимізації.

У поєднанні з технологічною силою сучасної аналітики, оновлена ​​творча енергія могла побачити, як рекламні оголошення відроджуються, але для цього вони повинні оскаржувати власні умовності. Це’З давніх-давен реклама в Інтернеті мала свою творчу революцію не лише заради себе, але й для Інтернету’s також.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map