Як Інтернет руйнує художні бар’єри

Інтернет-розбиття художніх бар'єрів


Технології часто сприймають як загрозу творчості, уяві, навіть людству, якщо вірити фільмам! Але як технологія змінюється, так і змінюються способи, якими ми користуємося, думаємо та говоримо про це у своєму повсякденному житті. Триває боротьба між тим, чи Інтернет є небезпечним для розуму, чи чудодійним фактором. Тож чи справді Інтернет є місцем, де творчість та уява помирають? Що робити, якщо технології підсилюють нашу творчість, допомагають підживлювати та застосовувати нашу уяву, звільняючи наш розум, а не руйнуючи їх?

Елітні витоки

Технології та творчість зростали та розвивалися протягом багатьох років, поки вони не досягли тієї точки, коли вони майже нерозривно пов’язані. Озираючись, однак, і це’s легко зрозуміти, чому вони, можливо, були розміщені на протилежних кінцях шкали. Перший повністю функціонуючий комп’ютер називався ENIAC: Електричний чисельний інтегратор та калькулятор. Як ви можете зрозуміти з його захоплюючої назви, його головне призначення полягало у вирішенні числових задач, і це могли працювати лише ті, хто точно знав, що вони роблять.

ENIAC використовувався в період між 1946 і 1955 роками, і комп’ютери залишалися елітою і недосяжними для середньої людини аж до кінця 1970-х і початку 1980-х років. Це коли перші ПК та Стів Джов’s Домашні комп’ютери Apple вибухнули на ринок. Дон’t хвилюйтеся, це хіба що’t маскування уроку історії – ключовим тут є підвищення доступності цих нових моделей та інновацій. Завдяки цим комп’ютерам, доступним для звичайних людей у ​​звичайних будинках, бар’єри були зруйновані. Технологія була доступна не тільки висококваліфікованим геніям, але й усім, хто міг дозволити собі останню модель.

Аналогічна еволюція доступності спостерігається у творчій та художній галузях. Наприклад, видання книг було дорогим і важким процесом до винаходу газети “Гутенберг” близько 1440 року. Цей прогрес в технології дозволив випускати та випускати книги легше і швидше, роблячи книги більш доступними, і, в свою чергу, багато більш популярні. Пропустити вперед досить кілька століть, і сьогодні ви можете писати, публікувати та просувати свій власний роман, не витрачаючи жодного цента – або навіть залишаючи комфорт свого дивана.

Тож технології стали більш відкритими для більшої кількості користувачів, і цей процес відкрив широкий спектр можливостей для людей, щоб перестати покладатися на традиційні методи та почати створювати самостійно. Творчі дзвонили, і технологія відповідала.

Нова ера

Apple – один з найвідоміших і найцінніших технологічних брендів у світі – вислухав цей заклик, і зараз сильно зосереджується на творчості, витонченому дизайні, уяві та художниках як основній основі його рекламних кампаній. The “За Mac” реклами демонструють рекламні послання, що використовують і покладаються на Apple’s технології, від музикантів до фотографів до дизайнерів.

приклад продукту яблучний образApple’s фокус на кольорі, творчості та мистецтві відображається в їх рекламних кампаніях та на дисплеях товарів із ключовими словами, такими як “ідеї”, “творити”, і “уява” зазвичай використовується.

Одним із таких творців є юридично сліпий фотограф Брюс Холл, якого демонструють за допомогою свого Mac, щоб побачити деталі як у його образах, так і у зовнішньому світі. Це чудовий приклад того, як технологія розширила – а точніше – активізувала творчість, відкривши можливості, яких інакше не було б.

Гасло “Зробіть щось чудове” що супроводжує ці реклами – це далекий від математичних та наукових коренів ENIAC і свідчить про важливість привабливості для людей’s творчість, коли справа стосується продажу технологій у 21 столітті.

Підключення творчості

То що робити з тими, хто може’т дозволити собі останнє програмне забезпечення Apple? Чи можете ви досягти успіху в мистецтві лише в тому випадку, якщо у вас є новітні технології або продукти високого класу? Це би не’не слід демократизувати, а просто створювати нову елітну групу; тих художників, які можуть дозволити собі придбати останню модернізацію.

На щастя, Інтернет безкоштовний, і поки у вас є зв’язок, ви і ваше мистецтво можете бути пов’язані з мільйонами людей по всьому світу. З безкоштовними розробниками веб-сайтів, соціальних медіа та навіть продаючими платформами, такими як Etsy, будь-кому та кожному легше, ніж будь-коли, створювати, ділитися та продавати своє мистецтво.

Широкий доступ до Інтернету зруйнував традиційні бар’єри, які використовувались для контролю та вимірювання творчості – наприклад, музикантам потрібні звукозаписні книги, письменникам потрібні видавці, а художники покладаються на галереї. Але не більше! Тепер все, що їм потрібно, – це підключення до Інтернету, і вони можуть саморекламуватися одним натисканням кнопки.

З цими мистецькими перешкодами, що падають на бік технологічної та творчої свободи, воно’s зміни способу виробництва, просування та отримання аудиторією мистецтва. Колись, не так давно, мистецькі послуги, такі як дизайн дизайну, столярне мистецтво, навіть акторське мистецтво, сильно залежали від усного слова для успіху та отримання нових робочих місць.

Звичайно, старий “це’s не те, що ви знаєте, це’s кого ви знаєте” фраза є актуальною і сьогодні (але навіть цей метод докорінно розширився на таких сайтах, як LinkedIn). Тепер митці та дизайнери можуть мати власний веб-сайт, який керуватиме своїм бізнесом, а не чекати хороших оглядів їх роботи, щоб розповсюдити та створити нові робочі місця.

Завдяки безкоштовним розробникам веб-сайтів наявність присутності в Інтернеті вже не обмежується тим, хто впевнений у кодуванні або з кишенями, досить глибокими, щоб найняти приватного веб-дизайнера. Ваш талановитий художник може просто прокинутися вранці і мати повністю функціональний веб-сайт, який працює і працює до кінця дня. Насправді це можна зробити в обідній час, тому південь можна провести, створюючи наступний шедевр, який продаватимуть в Інтернеті.

Отож, коли технології стають все більш зручними для користувачів, доступ до Інтернету відкривається для того, щоб рекламодавці могли значно ширшу аудиторію. Тепер фотограф в Брукліні може ділитися ідеями з фотографом в Індії, без фінансових чи географічних обмежень.

Зверніться до зірок (соціальних медіа)

Цей зв’язок найкраще проявляється у вулиці активності та спілкування, що є соціальними медіа. Соціальні медіа далеко не просто спосіб спілкування з друзями перетворився на платформу, яка бачить музичні релізи, фотогалереї, артистів, які діляться роботами, продають в Інтернеті, рекламу тощо.

Письменники твітнуть романи 140 символів, суперечливі рукодільниці вирішують соціальні проблеми, а звичайні люди використовують свої масові підписки в соціальних мережах для реклами різних брендів.

У деяких випадках людина сама стає людиною “бренд”, монетизація соціальних платформ за допомогою реклами. Але соціальні медіа – хіба що’t лише про підтримку кардашянців Instagram – інші знаходять нові способи переробити старе мистецтво та вдихнути цифрове життя у традиційні форми.

Нью-Йоркська публічна бібліотека створила новий спосіб розповіді, використовуючи цифрові методи, співпрацюючи з незалежною творчою компанією Mother New York. Вони створили “Інста романи” де класичний роман відображається цифровим чином в історії Instagram.

NYPL Instagram Роман Аліса в країні чудесНью-Йоркська публічна бібліотека’s сторінка Instagram дає нові способи читати улюблені класичні романи у своїй історії соціальних медіа.

З художньою графікою, що супроводжує заголовки глав, та текст, який рухається та з’являється на екрані, цей оцифрований спосіб читання є більш інтерактивним та “у вас під рукою” спосіб перегляду улюблених класичних романів. Нью-Йоркська публічна бібліотека використовує цифровий простір, щоб зробити класичну літературу більш доступною для ширшої та молодшої аудиторії.

І там’s більше – а також модернізація традиційного мистецтва, цифрова сфера та Інтернет-простір забезпечують нові способи творчості. Більше того, це’Зміна відносин між художником та їхніми підписниками – тепер ви можете розпочати розмову безпосередньо зі своєю аудиторією.

В інтерв’ю успішного художника Instagram Дена Лама Архів творів розкрив, як вона здійснила свій прорив на замовлення знаменитостей. Соціальні засоби комунікації’s з’єднання створює відносини, які б не склалися в “Реальний світ” і дозволяє зіркам та послідовникам наближатися до художників по-новому та займатися. Як і у випадку з Даном Ламом, і цей потенціал сприяє слідуванню та експозиції та ставить художника на шлях до успіху.

Соціальні медіа руйнують бар’єри між художником та аудиторією, і це також змінює ролі між ними. Люди, які стежили за виконавцем в Інстаграмі або сподобалися його сторінці у Facebook, стають критиками, що надають відгуки та сумніви у роботі, покупець запитує деталі чи комісії, і навіть маркетолог через обмін, сподобання та ретвітування вмісту..

Мистецтво, мистецтво, скрізь

Зі змінами приходить опір. Коли вперше з’явився роман, він був визнаний морально небезпечним і вважалося, що він зводить людей із збитків, але зараз він вважається здоровим варіантом, на відміну від пошуку в Інтернеті. Тепер страх полягає в тому, що це відкрите для всіх середовище Інтернету руйнує цінність мистецтва. Якщо хтось і кожен може бути художником, куди’s справжній талант?

З таким насиченим ринком, як хто може піднятися над іншими, щоб досягти успіху? Чи справді ви можете заробляти на життя таким чином? Поки багато плакало “так!”, інші не так переконані. Brent Knepper пише про свій досвід роботи з Patreon, сайтом краудфандингу, який спрямований на творців, які хочуть заробити гроші під час спілкування зі своїми підписниками чи меценатами. Він стверджує, що майже міфічний успіх небагатьох людей збільшується в наданні помилкової надії більшості, просуваючи нереалістичні цілі.

Цей недолік хвилювання в мистецтві краудсорсингу також виражає письменник мистецтва Guardian Джонатан Джонс, який вірить, замість того, щоб використовувати цифрові ресурси новими та різними способами. Як завжди, схоже, це зводиться до індивідуальності проти масового виробництва.

Це завжди було боляче – тих, хто притулок’t, який дотримувався традиційного маршруту, як і раніше, все ще тримається менше, ніж їх більш звичні однолітки. Самовидані книги все ще отримують зморшки в носі, незважаючи на успіх авторів, що вийшли з друку, а зірки соціальних медіа нюхають: “що вони навіть роблять?” – поширене запитання.

Як в цій статті Рос Барбер вказує на спади самовидання, використання традиційних методів покладається на те, щоб хтось інший підтвердив і затвердив вашу роботу. Це в свою чергу сигналізує оточуючим про те, що вашу роботу варто прочитати, переглянути чи придбати. Хоча вона говорить про самостійне видавання книг, це стосується всієї ради: якщо ваше мистецтво знаходиться в галереї, хтось вирішив це’s варто туди поставити; якщо ваш фільм є на великому екрані або в магазині, хтось відредагував і затвердив його місце на цій полиці.

Ця ціннісна ідея відображена у коментарі образотворчого художника та режисера Шторма Ашера у статті CBS New York:

“Я, безумовно, думаю, що соціальні медіа дають можливість багатьом артистам отримати доступ до своєї аудиторії краще, але я також вважаю, що поріг називати себе художником став значно нижчим…”

Занепокоєння, яке оточує використання Інтернету як бар’єрного плацдарму для художників, видається тим, що кожен і кожен справді може назвати себе художником – і якщо вони’не вдається, чи заробляють собі на це гроші, вони, принаймні, можуть заробити. Незалежно від того, чи вважаєте ви це катастрофою чи мрією, вона, принаймні, сподівається зняти клеймо, що вам потрібно бути майстром олійного живопису або любити відвідувати галереї, щоб створювати або насолоджуватися мистецтвом.

Інтернет та інше

Книги, потім відеоігри, потім соціальні медіа – у якийсь момент вони були з великою підозрою. Але тільки тому, що щось популярне’t означає, що це дешево або не вистачає цінності – багато хто з літературних класиків сьогодні були прокляті як популярне сміття у свій час.

Кількість не завжди жертвує якістю. Звичайно’s краще мати мистецтво скрізь, кожен, ніж обмежитися лише декількома вибраними елітами, які можуть дозволити собі власні студії та галереї. Співпраця, підключення та креативність посилюються Інтернетом та різними платформами, які постачаються в Інтернеті. Як стверджує Холлі Вільямс, важливим ділом для боротьби є те, що руйнує бар’єри в мистецтві, аби зробити так, щоб кожен мав відношення до кожного..

Будь то’s незрячий фотограф, який використовує програмне забезпечення Apple для створення своєї роботи, або любитель соціальних медіа, який використовує Instagram, щоб поділитися своїм мистецтвом. Технології можна побачити, що покращує роботу творців скрізь, де ви дивитесь. І хоча в Інтернеті немає жодних ознак того, що кудись їздити, художники можуть також захопитись цифровою силою та прийняти зміни, що виникають із створенням Інтернету.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map