Яка країна ЄС найбільш уразлива для кіберзлочинності?

Чому вам слід піклуватися про кібербезпеку?

Безпека відвідувачів вашого веб-сайту є важливою увагою для всіх, хто будує веб-сайт. Це’s ще важливіше мати на увазі під час запуску веб-сайту електронної комерції, оскільки користувачі довіряють вам важливими фінансовими деталями. Якщо ваш сайт може’t захистити ці дані, то користувач’s довіру буде порушено, і це може мати серйозні наслідки для вашої репутації.


Кібербезпека стає все більш важливою темою, і багато питань, з якими ми звертаємося до читачів, стосуються функцій безпеки, доступних для їх веб-сайтів.
eu найбільші жертви кіберзлочинності

Це хіба що’t дивно, враховуючи кількість гучних кібератак, які відбулися лише в першій половині 2017 року – ми’у вас були викуп програмного забезпечення WannaCry, витік CloudBleed та потенційна експозиція записів виборців хакерами.

Ми хотіли скласти уявлення про те, наскільки вразливими можуть бути країни до кіберзлочинності, і вирішили подивитися на Європейський Союз через багатство загальнодоступних даних, кількість залучених країн та соціально-економічне різноманіття між цими 28 країнами.

На які фактори ми звернули увагу у своєму дослідженні?

У цьому дослідженні було розглянуто низку факторів, які, на наш погляд, були важливими для вимірювання того, наскільки вразливими країнами є потенційна кіберзлочинність. Такими факторами були:

1.Скільки жителів вже зазнали кіберзлочинності

Переглядаючи дані Європейського Союзу, ми змогли оцінити відсоток кожної країни ЄС’s населення, яке стало жертвою кіберзлочинності.

2.Як часто мешканці стикаються зловмисних програм та вірусів щороку

Кіберзлочинність країн Євросоюзу найменш підготовленаНам вдалося розібратися, як регулярно жителі Європи стикаються із шкідливим програмним забезпеченням та вірусами (які використовуються для зараження комп’ютерів та вчинення кіберзлочинності), переглядаючи загальнодоступні дані від Microsoft.

3.Кожна нація’s відданість ініціативам кібербезпеки

Ми оцінили зобов’язання окремих країн щодо боротьби з кіберзлочинністю, використовуючи дані Глобального індексу кібербезпеки, опитування, яке вимірює такі фактори, як правові рамки, технічна спроможність, організаційні заходи, розбудова потенціалу та співпраця з іншими країнами.

4.Як відкриті підключення до Інтернету були в кожній країні

Ваш Інтернет-з’єднання складається з безлічі маленьких точок з’єднання, які називаються ‘вузли’. Кожен з цих вузлів відповідає за передачу різного типу інформації, наприклад вузол POP3, який ви можете розпізнати зі свого смартфона, – це вузол, який передає інформацію про мобільну електронну пошту. У кожній країні дуже багато цих вузлів є громадськими, що означає, що вони піддаються впливу та можуть бути вразливими до нападу. Отже, чим менше вузлів у країні виявлено, тим захищенішими є користувачі Інтернету. Ми зібрали дані про кількість опромінених вузлів у кожній країні ЄС, вивчивши Національний індекс експозиції, створений компанією Internet Security, Rapid7.

Безпека в кіберзлочинності ЄС

Про що нам розповіли результати?

Результати показують, що Мальта, розташована лише на південь від Італії в Середземному морі, була країною, найбільш вразливою до потенційних атак на кіберзлочинність, незважаючи на те, що мальтійці потрапляють у середину пакета за фактичні зловмисні програми та кіберзлочинності..

Це тому, що в нашому дослідженні хотілося розглянути вразливість та Мальту’s надзвичайно високий відсоток відкритих підключень до Інтернету (73%), відсутність законодавства про кібербезпеку та слабке міжнародне співробітництво означає, що Мальта’s населення, незважаючи на те, що кіберзлочинність зустрічається трохи менше, ніж їхні європейські сусіди, насправді піддаються набагато більшому ризику в довгостроковій перспективі, маючи небагато захисних та запобіжних заходів.

Греція, Румунія та Словаччина складають решту п’ятірки найбільш вразливих країн.

Найменші жертви кіберзлочинності країн ЄвросоюзуНа протилежному кінці шкали ми виявили, що Фінляндія є найбільш захищеною від кібер-країн в ЄС з рейтингом вразливості всього 29% – зовсім не погано! Ми вважали Фінляндію найбезпечнішою, оскільки вона має найнижчий рівень зустрічі з кіберзлочинністю в Європі і є також однією з найбільш підготовлених держав, з чіткими зобов’язаннями з кібербезпеки та високим відсотком не підданих доступу до Інтернету.

Естонія стала близьким претендентом на Фінляндію з оцінкою уразливості 30%, що відображало зміни, внесені до державних стратегій безпеки, законодавчих рамок та організацій у відповідь на загальнодержавні кібератаки у 2007 році.

Німеччина, Нідерланди та Великобританія склали решту п’ятірки найменш вразливих країн, що повинно стати полегшенням для цих економічних енергоблоків.

Кіберзлочинність країн Євросоюзу найбільш підготовленаВ іншому місці – і дещо дивно – ми виявили, що Піренейський півострів Іспанії та Португалії є одними з країн, найбільш уразливих до кібератак та злочинів. Зокрема, в Іспанії є вражаюче висока частка інтернет-зв’язків, підданих потенційним загрозам (76%), а також дуже середня прихильність до законодавства та ініціатив з питань кібербезпеки..

Повні результати

Джерела

Це дослідження було корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map