Najobľúbenejšie americké štáty boli odhalené

Najobľúbenejšie štáty USA


S miláčikom’s Deň hneď za rohom, Amerika’Milované páry a túžobné trofeje dotvárajú romantické plány.

Od Kansasu po Kentucky, Wyoming až po Wisconsin sa 14. februára Spojené štáty stanú krajinou slobodnej lásky.

Milióny sú pripravené požiadať miláčika, aby sa stal ich miláčikom, ale chceli sme vedieť: ktorý štát USA je najobľúbenejší?

miláčik’s Deň môže byť o romantike, ale romantika je veľký biznis.

Reštaurácie, kvetinárstva, klenotníci a čokoládové obchody sa pripravujú na najnáročnejší nákupný deň maloobchodného kalendára

Celkové výdavky v roku 2018 by mali dosiahnuť 19,6 miliárd dolárov, pričom oslava sviatkov plánuje 55% obyvateľstva.

V minulom roku bolo podľa National Retail Federation vydaných viac ako 190 miliónov kariet.

V tomto roku NRF očakáva, že cukrík bude najobľúbenejším darčekom (55%), po ktorom nasledujú pozdravy (46%) a kvety (35,6%)..

Ale ak budete kopať za čísla, kde v USA bude Amor’Šípky nájdu svoj cieľ najčastejšie?

Rozhodli sme sa to zistiť…

Ktorý je najobľúbenejší štát v Amerike?

Naša romantická mapa horúčav ukazuje, ktoré štáty USA sú najobľúbenejšie Havaj na číslo jedna!

Pozrite sa, kde sa váš štát radí na našej mape Ameriky’je to najviac (a najmenej) milované štáty. Ak by ste chceli používať našu mapu, pošlite e-mail, aby bol korunovaný na najobľúbenejší štát USA.

Polynézsky ostrov má jednu z najnižších rozvodovosti, vysokú mieru sobášnosti a nízke percento domácností jednotlivca. Nielen to, ale Havajania míňajú oveľa viac svojich ťažko zarobených dolárov ako priemerný Američan na svojich partnerov na Valentína’s deň.

Havajské páry, prezývané Tichý raj, sa zdajú byť v milovanej utópii.

Na druhom konci tabuľky’s nie sú dobré správy pre páry vo Vermonte. Môžu byť hlavným producentom javorového sirupu, ale s hľadaným výrazom ‘miláčik’s deň’ najmenej populárne vo Vermonte počas výstavby na minuloročnú dovolenku, milovníci v krajine’Najsevernejší štát musí byť trochu sladší.

to’je to podobný príbeh v stredozápadných štátoch, pričom v prvých 15 sa umiestnila iba Severná Dakota.

Iowa, Minnesota, Kansas, Južná Dakota a Wisconsin skončili v dolnej časti 15.

Výsledky určite prinesú priateľskú rivalitu medzi severnou a južnou Dakotou.

Kým Severná Dakota prišla do piatich najobľúbenejších štátov, ich znechutené južné sesternice sa dostali na dno 10. Možno, že Severné Dakotania budú tento rok zdieľať perly múdrosti.?

Naše zistenia tiež ponúkajú fascinujúci pohľad na starú otázku: ‘peniaze kupujú šťastie?’

Štyri z desiatich najbohatších amerických štátov podľa priemerného príjmu domácnosti – Virgínia, New Jersey, Kalifornia a Havaj – všetky naše najobľúbenejšie štáty v našej komplexnej štúdii.

Môže to byť štát preslávený svojou riekou, ale v Mississippi priebeh skutočnej lásky nebeží hladko. Štát Magnolia zaradil ľahostajných 41 do zoznamu najobľúbenejších amerických štátov USA. Je zaujímavé, že Mississippi má tiež jeden z najnižších príjmov domácnosti v akomkoľvek štáte.

Spolubojovníci Louisiany a Alabamy tiež skórovali romantiku, obaja sa objavili v dolnej časti 10. Mnohí Američania budú šokovaní, keď uvidia takú časť krajiny, ktorá je zameraná na rodinu, tak nízko v našich rebríčkoch pre najšťastnejšie páry..

Pozrite sa, kde sa vaše skóre umiestnilo v našich úplných výsledkoch nižšie:

metodológie

Použili sme verejne dostupné údaje z amerického sčítania ľudu, štatistík a spoločnosti zaoberajúcej sa strojovým vzdelávaním Getsidecar.com, aby sme našli celoštátne údaje o percentuálnom podiele osôb, ktoré sa nikdy nevydali, o sobáši a rozvode, o jednočlennej domácnosti a priemernej valentine.’s denné výdavky.

Údaje služby Google Trends odhalili stavy, kde ‘miláčik’s deň’ bol najobľúbenejší hľadaný výraz za mesiac vedúci k Valentine’s Deň 2017, ako zlomok celkových vyhľadávaní v tomto mieste.

Sidecar analyzoval údaje služby Google Analytics z 9,2 milióna používateľských relácií maloobchodníkov s elektronickým obchodom’ weby od 1. februára 2016 do 14. februára 2016 a od 1. februára 2015 do 14. februára 2015 na určenie priemerného valentína’s denné výdavky štátu USA.

Zoradili sme údaje a každému stavu sme pridelili skóre od 1 do 10, pričom 10 je vysoké a 1 je nízke pre každý súbor údajov. Zoberie sa priemer každého súboru údajov a stavy sa zoradia od najvyšších (najobľúbenejších) po najnižšie (najmenej milované), aby sa dosiahli konečné výsledky..

Tam, kde sa v konečnom skóre zviazali dva štáty, bol štát s vyššou mierou sobášnosti ohodnotený vyššie. Miera sobášnosti sme vybrali ako najsilnejší ukazovateľ milovaného stavu kvôli obom údajom’dôveryhodnosť (záznamy amerického sčítania ľudu) a pretože manželstvo je všeobecne akceptované ako barometer romantického nasadenia.

zdroj:

  • AmericanFactFinder, sčítanie ľudu USA – 2016
  • Getsidecar.com – 2016
  • Štatistika 2016
  • Trendy Google

záver

Nemáme’Neviem, či’s slnkom alebo tempom života, ale Havaj je jasným víťazom v našej analýze najobľúbenejších amerických štátov..

Vyzerá to, že tam’je niečo v morskom vzduchu. Všetky naše tri najlepšie krajiny – Havaj, Texas a Kalifornia – majú pobrežia.

Ak vidíte, že váš štát je slabo ohodnotený, vypustil váš balón v tvare srdca, nie’strach! S miláčikom’s Výdavky na deň sa len zvyšujú’stále hráme, keď sa ponáhľame smerom k 14. februáru 2018. Hore ante a zistite, či môžete veriť svojmu stavu’povesť.

Alebo si jednoducho zarezervujte let na Havaj…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me