Největší online vydavatelé na světě odhalili

největší světové výdaje na světě


Od nástupu internetu se kybernetika proměnila z informačního centra v digitální nákupní centrum.

I když internet stále funguje jako zdroj, jeho používání se v průběhu let značně diverzifikovalo.

Nyní je svět neoddělitelně propojen sociálními sítěmi a denně jsou digitálně převáděny miliardy dolarů.

Předvídal si Sir Tim Berners Lee při vymýšlení World Wide Web takové množství využití??

Představoval si pouhé množství peněz, které (obrazně) prochází kilometry optických kabelů napájejících internet?

Pohybování peněz přes internet již není vyhrazeno pro finanční transakce prováděné obchodníky a investory. Každý, kdo k němu má přístup, je nyní schopen (a dělá to velmi často!) Posílat střílení peněz prostřednictvím kyberprostoru.

Fenomén online nakupování je způsoben spotřebiteli generace X (narozen 1966-1981). To je v rozporu s obecným přesvědčením, že právě tento technologicky důvtipný tisíciletí (nar. 1982-2001) je hnacím motorem tak prudkého růstu elektronického obchodu..

Digitální zákazníci z generace X skutečně nakupují online o 20% více než jejich mladší protějšky.

My’nyní žijí ve věku, kdy se Baby Boomer (narozený v letech 1946-1965) probouzí k pohodlí online nakupování a Millenial s ním vyrostl. To znamená, že výdaje na elektronický obchod jsou nastaveny tak, aby rostly i v následujících letech.

Ale kolik lidí utratí online? Odhaduje se, že do roku 2021 celosvětový prodej elektronického obchodování vzroste na neuvěřitelných 4,5 bilionu dolarů. To znamená, že za 3 roky se toto číslo téměř zdvojnásobí z příjmů v roce 2017, přibližně 2,2 bilionu dolarů.

Teď znáte globální čísla, ať’s ponořte se hlouběji a zjistěte, která země má největší zvyk na online výdaje!

Kdo tráví nejvíce online?

RankCountryEcommerce Výdaje na obyvatele# 1Spojené království# 2Spojené státy# 3Jižní Korea# 4Francie# 5Čína# 6 Austrálie# 7Kanada# 8Japonsko# 9Izrael# 10Německo
4 201 $
3 428 $
2 591 $
1 946 $
1 855 $
1,764 $
1,746 $
1 488 $
1,361 $
1 283 $

V čistě peněžním vyjádření Britové utrácejí nejvíce online, přičemž jejich výdaje na elektronický obchod na obyvatele činí 4 021 USD. Překvapivě to bylo více než zdvojnásobeno v porovnání s renomovaným elektronickým obchodním gigantem v Číně.

Více zajímavé statistiky vyšly najevo, když jsme tyto údaje porovnali s průměrným platem každé země ve studii. To znamená, že jsme pak mohli vidět, ve které zemi lidé utratili největší procento svého platu online.

# 9France4,69%

RankCountry% z platu stráveného online# 1Čína# 2Mexiko# 3Indonésie# 4Spojené království# 5Indie# 6Rusko# 7Spojené státy# 8Jižní Korea# 10Kanada
19,34%
17,31%
12,66%
11,14%
10,63%
10,55%
7,63%
6,96%
4,41%

Tady je Čína’Předchází mu pověst elektronického obchodu. I když země nemusí být na špičce čistého peněžního utrácení, utratí vyšší% svého platu online než kterákoli jiná země na světě.

Téměř pětina jejich platu se utrácí spíše ve virtuálním než ve fyzickém světě.

Zatímco Spojené království utratí největší jednorázovou částku, více než dvojnásobnou oproti Číně, procento jejich platu, který Číňané tráví online (19,34%), téměř zdvojnásobuje to, jaké má Spojené království (11,14%)..

A v poměru k Číně utratí online nakupující v USA téměř třikrát méně platu online.

Na druhém místě je Mexiko, které, když přichází relativně blízko dna balíčku pro paušální výdaje (7. nejnižší, 819 $), utrácí 17,31% svého platu online.

Je zajímavé, že co se týče procenta platu stráveného online, neexistuje žádná korelace mezi LEDC a MEDC. Mexiko, Indonésie a Indie všichni bydlí v top 5 pro největší podíl platu stráveného v kyberprostoru.

Jihoafričané jsou nejúspornější online a utratí 171 $, což se rovná nejnižšímu procento vynaložené mzdy (1,04%).

Podívejte se na naši kompletní sadu údajů a zjistěte, kde se vaše země řadí!

Metodologie

Použili jsme veřejně dostupná data od Ecommerce Foundation’Globální zpráva o elektronickém obchodování B2C k nalezení nákladů na elektronický obchod na obyvatele pro každou zemi.

Poté jsme použili kalkulačku CNN Money Davos Global Wage Calculator pro přístup k průměrnému platu pro každou zemi ve studii. Převedli jsme ji z místní měny na americké dolary a křížově jsme ji odkazovali na výdaje za elektronický obchod na obyvatele, abychom našli% platu online.

Zdroje:

  1. Výdaje na elektronický obchod na obyvatele – Nadace elektronického obchodu: Globální zpráva o elektronickém obchodování B2C, www.ecommercefoundation.org/reports. Úplnou zprávu zde.
  2. Průměrná mzda – CNN Money Davos 2017 Globální mzda kalkulačka

Závěr

Tento výzkum byl užitečný?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map