Роботи вкрадуть вашу роботу (але лише якщо ви – чоловік)

роботи, які крадуть робочі місця по всьому світу


Наукова фантастика давно попереджає нас про зростання роботів.

Візьміть Оруелла’s 1984 р., наприклад, з ‘телеекран’ що Вінстон вважає, що він дивиться, коли насправді це’s екран, що’s спостерігаючи за ним. Або Кубрик’s Космічна Одісея, яка передбачає штучний інтелект Сірі та Алекса.

Але чи є ці вигадки на межі втілення в життя? Чи скоро ми побачимо світ, яким керують роботи?

Понад 70% американців стурбовані цим самим явищем, згідно з останнім опитуванням дослідницького центру Pew. Майже три чверті побоюються, що роботи не лише візьмуть на себе їх роботу, але й загалом їхнє життя.

Поширеність та вплив штучного інтелекту зростає експоненціально у всьому світі. Це’Стаємо рушійною силою багатьох дій, які ми виконуємо щодня і повністю приймаємо як належне.

Під час перегляду Netflix сервіс потокової передачі використовує штучно інтелектуальний алгоритм для надання нам персоналізованих пропозицій на основі нашої попередньої діяльності. Аналогічно, спеціальні пропозиції пошуку з’являються в Google завдяки AI.

І сьогодні, коли електронна комерція стає все більш популярним способом здійснення покупок, все більше і більше функцій онлайн-обслуговування клієнтів виконують автоматизовані, штучно інтелектуальні чат-боти.

Але хіба ботів чогось бояться чи сприймають? У 2017 році Facebook змушений був закрити пару ботів після того, як вони винайшли власну мову, незрозумілу дослідникам.

У той час як Facebook оцінив експеримент як великий успіх і крок вперед у створенні чатів, які можуть міркувати і посперечатися, чи не так’t це трохи хвилюється, що їх дискурс став неможливим для нас? Чи сигналізує це про потенційне повстання робота?

Не за словами Ендрю Нг, головного вченого дослідницького центру Baidu, та лектора Стенфорда, який стверджує, що AI має погану репутацію.

Він порівнює тривожних роботів-вбивць AI з турботою про перенаселення на Марсі – так що ми можемо зараз гаразд.

З іншого боку, те, що він вважає, це те, що він вірить театрально демонізуючий ШІ – це фронт реальної загрози: переміщення робочих місць роботами.

Але хто найбільше ризикує викрасти роботу роботом? Ми хотіли з’ясувати, який ринок праці у світі найбільше загрожує домінуванням роботів. І ми хотіли знати, чи буде правило роботи рівним за статтю.

З Трампом у Білому домі кроки до гендерної рівності застоюються. Незважаючи на протести та жорсткий громадський контроль, розрив у гендерній оплаті в США не наближається до скорочення, а жінкам у всьому світі все ще платять менше, ніж їхні чоловіки..

На сторіччя (деяких) жінок, які отримують голосування у Великобританії, ми повинні запитати себе, чи думають суфрагети, що ситуація буде кращою на даний момент?

Питання, яке ми задаємо Експерту для створення веб-сайтів: буде зростання роботів дискримінаційним чи ні? Хто більше ризикує втратити роботу, чоловіки чи жінки?

Ми видобували загальнодоступні дані, щоб спробувати відповісти на ці запитання. Ось’s, що ми виявили.

Ключові висновки

Японія

В цілому, і для чоловіків, і для жінок Японія очолює стіл, оскільки населення, яке найбільше загрожує втратою роботи, перетвориться на робота.

Тут ми бачимо парадокс автоматизації. Японія, можливо, перебуває на передньому плані інноваційних технологій та винаходів, але це залишає їх найбільш сприйнятливими до захоплення роботів.

Японія’s ринок роботи значною мірою залежить від технічних працівників, які сприяють розвитку штучно інтелектуальних роботів, створених для революції у світі праці, з трохи більше 1/5 їх робочої сили, зайнятої в цій галузі.

На жаль для них, саме їх створення може бути їх скасуванням.

Виграш для жінок

Хоча автоматизація представляє загрозу для деяких, жінки, нарешті, побачать певну розраду за свої роки недостатнього представництва та недооплати праці в робочій силі.

У 80% із 33 країн ОЕСР у дослідженні чоловіки ризикують втратити роботу робота, ніж жінки.

Найбільшими переможцями є жінки в Ізраїлі, які є найменш сприйнятливим населенням світу до поглинання роботів. Це пов’язано з 30,4% ізраїльських жінок, які працюють на наукових та інтелектуальних ролях, які мають низьку ймовірність автоматизації.

Дискримінація роботів

Поки це чоловіки’З робочих місць, які в цілому є найбезпечнішими, у більшості країн різниця між чоловіками та жінками незначна.

Латвія, однак, є країною, де роботи будуть дискримінувати більшість, коли вони прийдуть на роботу. Чоловіки в Латвії мають на 8,4% більше шансів, що їх роботу вкрадуть роботи, ніж їхні жінки.

І навпаки, Фінляндія вважатиметься раєм, рівним статтю, коли роботи керують верхом, ретельно слідкує за Чехією, а США посідають поважну третину.

Що стосується гендерної рівності з поглинанням роботів, Швеція та Норвегія є потворними потворними сестрами у Фінляндії’s Попелюшка, що займає 3 та 4 місце за дискримінаційне поглинання.

Суперніття Великобританії та США

Ці два магнати Західного світу часто вступають у жорстоку конкуренцію один з одним, але хто вийде на перше місце, коли роботи підняться?

Велика Британія’s робоча сила статистично більше ризикує втратити роботу робота, ніж у США. А в США ймовірність автоматизації також є більш врівноваженою між гендерними категоріями, ніж у Великобританії.

Американські жінки безпечніші за своїх чоловіків, тоді як жінки у Великій Британії наражаються на більший ризик роботизації, ніж чоловіки, факт, що долає світовий тренд.

Так загалом, це’s надійний виграш для США на цьому.

Європа

Європа’s найбезпечніші та найбільш зникаючі країни – це бій Давида проти Голіафа. Східний гігант Туреччина є європейською країною, яка найбільше загрожує автоматизацією, тоді як західний карлик Люксембург займає перше місце за найменш схильним до захоплення роботами..

Битва між Сходом і Заходом триває з точки зору рівного за гендерним рівнем світу роботів. Між чоловіками значно більше розбіжностей’s та жінки’s ризик автоматизації у Східній Європі, ніж на Заході.

ОЕСР, 10 найбільших, що ризикують автоматизацією

Загалом

RankCountryProbability of Automation# 1Японія# 2Мексико# 3Чілі# 4Турецька№ 5Республіка Кореї№6 Словаччина# 7Угорщина# 8Італія# 9 Чехія# 10Пошкодження
64.26
57.32
56,85
56,68
54,95
54.67
53.25
52.28
52.05
51.24

70% цих перших 10 країн, що найбільше ризикують, мають економіку, що має найбільшу вагу до сфери послуг.

Це має порівняно високу ймовірність автоматизації – думають, що офіціанти-роботодавці та кабінетний персонал або отримують персоналізовані рекомендації щодо покупок у магазині через штучно інтелектуальні пристрої – це означає, що ті, хто працює в цьому секторі, швидше за все, будуть без роботи.

Чоловіки

RankCountryProbability of Automation# 1Японія# 2Мексико# 3Чілі# 4Турецька№ 5Республіка Кореї№6 Словаччина# 7Угорщина# 8Латвія# 9Польща# 10Італія
65.26
58,61
57,60
57.00
56,69
56.40
54.40
53.17
52.53
52,50

Це’s не виглядає чудово для східноєвропейських чоловіків, коли роботи приходять правити.

Ці економіки, як правило, покладаються на робітників, які займаються торгівлею та торгівлею, наприклад, будівельників, електриків та професій, які потребують кваліфікованої ручної праці. На жаль для них, роботи розглядають ці завдання для браконьєрства.

Жінки

RankCountryProbability of Automation# 1Японія# 2Чілі# 3Турецька# 4Mexico№5 Словаччина№ 6Республіка Кореї№7 Чехія# 8Угорщина# 9Італія# 10Німеччина
63.06
55,73
55.58
55.28
52,70
52,69
51,85
51.762
51.757
51.22

Цікаво, що жінки Німеччини проникли в топ-10. Провідною галуззю для жінок в Німеччині є технічні працівники та спеціалісти-професіонали. Сюди входять такі професії, як наукові та медичні працівники та асистенти, або юридичні та ділові партнери.

Жінки в Німеччині піднялися на середину професійних сходів, якщо вони зможуть зламати скляну стелю та здобути керівні посади, ризик їх автоматизації різко зменшиться.

Топ-10 ОЕСР з найменшими ризиками автоматизації

Загалом

RankCountryProbability of Automation№1 Люксембург# 2Ізраїль# 3USA# 4Ніколи# 5Ісландія# 6Зведенний# 7Швейцарія# 8УК# 9Нідерланди# 10Австралія
39.49
39,75
41.24
42.37
42,73
43.45
43.45
43,63
44,66
45,73

Усі країни, що входять до першої десятки країн, що мають найменший ризик автоматизації, мають економіку, яка базується на наукових та інтелектуальних професіоналах.

Ця категорія роботи – це категорія ISCO (Міжнародна стандартна класифікація професій), найменш ризикована автоматизацією, імовірність їх становить лише 0,1%.

Чоловіки

RankCountryProbability of Automation№1 Люксембург# 2Ізраїль# 3USA№4Швейцарія№5УК# 6Нідерланди# 7Ніколи# 8Ісландія# 9Зведенний№10Фінландія
38,97
40,65
41.54
42.19
43,63
44.16
44,96
45.13
45,96
46,83

Чоловіки в США посідають вражаюче третє місце за найменшим ризиком автоматизації, незважаючи на те, що їх провідна галузь займається ремеслом і торгує робітниками, що має відносно високу ймовірність автоматизації..

Їх заощаджувальна благодать дуже мало покладається на службовців служби підтримки, які набагато частіше опікуються штучним інтелектом – думають роботодавці-роботодавці або вже існуючий чат-сервіс із обслуговування клієнтів.

Жінки

RankCountryProbability of Automation# 1Ізраїль# 2Ніколи# 3Ісландія№4 Люксембург# 5Зведенний# 6USA# 7Естонія# 8УК# 9Australia# 10Замітка
38,78
39.51
40.03
40.08
40,70
40,90
44.13
44.22
44.38
44.56

У 80% цих країн найбільш поширеною галуззю для жінок є наукові та інтелектуальні професіонали. Цікаво, що єдиними двома країнами, де це відрізняється, є США та Великобританія, де жінки значною мірою працюють у сфері послуг.

Хоча жінки, що займаються професійними ролями, займають друге місце для обох країн, ми можемо’не допоможу, але задаюся питанням, чи можна зробити більше у цих західних гігантів, щоб заохотити жінок до більшої участі в економіці знань, а отже, ще більше знизити ризик автоматизації..

Методика

Ми поєднали Карла Фрея & Майкл Осборн’s Оксфордський дослідний документ: ‘Майбутнє зайнятості: наскільки сприйнятливі роботи до комп’ютеризації’ з публічно доступними даними Міжнародної організації праці (МОП) для пошуку ймовірності автоматизації для кожної статі та робочого сектора в 33 країнах ОЕСР.

У роботі, використовуючи нову методологію, детально описана ймовірність автоматизації для понад 700 робочих місць, враховуючи дев’ять ключових навичок, необхідних для її виконання: переговори, соціальна сприйнятливість, оригінальність, переконання, спритність пальців, спритність вручну, образотворче мистецтво, допомога турбота про інших та необхідність працювати у тісному робочому просторі.

МОП має базу даних про відсоток людей (всього чоловіків і жінок) у кожній країні, які працюють у визначених категоріях робочих місць на основі Міжнародної стандартної класифікації професій (ISCO).

Ми класифікували 700 робочих місць у Фреї & Осборн’s вивчення кожної з класифікацій ISCO, і з цього вдалося обчислити середню ймовірність автоматизації для кожної категорії:

Працездатність автоматизаціїМенеджериПрофесіоналиТехніки та асоційовані фахівціСлужбовці службової підтримкиСпівробітники з обслуговування та продажуКваліфіковані сільського господарства, лісового та рибного господарстваРемісничі та пов’язані з цим робітникиОператори та засідателі машин і механізмівЕлементарні професії
0,16
0,1
0,52
0,74
0,56
0,68
0,54
0,83
0,71

Потім ми помножили цей середній показник на відсоток людей, які працюють у кожній категорії в кожній країні, і склали це, щоб знайти кожну країну’s загальний ризик автоматизації. Ми повторили цей розрахунок для чоловіків та жінок, щоб знайти гендерно специфічний ризик комп’ютеризації.

Ми вирішили включити до дослідження лише країни ОЕСР, оскільки це країни, у яких є фінансові ресурси для здійснення економічного переходу на робочу силу, де переважають роботи.

Джерела

Фрей та Осборн, майбутнє зайнятості: наскільки сприйнятливі роботи до комп’ютеризації

Міжнародна стандартна класифікація професій (ISCO)

Міжнародна організація праці (МОП)

Повний набір даних

Висновок

Це дослідження було корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map