Вартість вимкнення Інтернету

вартість відключення Інтернету


Опора в Інтернеті для щоденних функцій швидко стала світовим явищем.

Наша залежність від Інтернету речей лише зростає з недавнім виверженням цифрових домашніх помічників, а концепція розумного дому вже не просто плід уяви.

Багато людей, як особисто, так і професійно, втратили б без Інтернету.

Підприємства, як малі, так і великі’не зможете продовжувати свою повсякденну діяльність, якщо вимкнеться Інтернет.

Уряди, навіть, прийшли б до місця, коли вони не в змозі забезпечити Інтернет.

Відключення в Інтернеті – це сучасний еквівалент відключення, за винятком того, що не має нічого, що нетехнологічний персонал міг би зробити з цим. Немає цифрового еквівалента запалення свічки, щоб ви могли функціонувати за допомогою живлення.

Існує глибокий розрив між нашою здатністю користуватися Інтернетом і нашим розумінням того, як це насправді працює. Ми були б безпорадними перед лихом.

Уявіть собі розчарування, обурення та, зрештою, фінансові втрати, понесені, якщо всесвітнє припинення електроенергії у всьому світі.

Відключення в Інтернеті, повна і цілковита втрата зв’язку, призведе до того, що особа буде збентежена втратою контакту з друзями і не в змозі сміятися з Трампом’останні помилки у Twitter.

Щогодини в Google надходить понад 230 тис. Пошукових запитів. Це означає, що без Інтернету всього за одну годину 230 тисяч питань залишилися б без відповіді.

А що робити, коли Інтернет зламався на день? Це’s понад 5,5 мільярдів питань, які залишатимуться загадкою для допитливих умів, які їх задають.

З цих пошукових запитів багато хто матимуть комерційний характер. Це означає, що без Інтернету найбільше постраждає бізнес та електронна комерція.

Індустрія електронної комерції у всьому світі втратила б мільйони, якби Інтернет був відключений навіть на одну годину.

Який ризик відключення Інтернету?

Маловідомий факт, що у багатьох країнах світу уряди мають Інтернет-комутатор. Це дає їм можливість вимкнути Інтернет, якщо вони вважають за потрібне.

У США, як кажуть, є програма, яка дає змогу уряду відключити Інтернет у періоди надзвичайних ситуацій у країні, якщо це стане необхідним.

Існує певна спекуляція, чи це так ‘Kill Switch’ насправді існує, але якщо це станеться, Інтернет в США буквально знаходиться в руках президента Трампа – це означає, що все може статися!

У Сполученому Королівстві Секретар з питань культури, засобів масової інформації та спорту має право призупинити Інтернет-послуги у разі серйозних порушень кібербезпеки..

І Китай’s горезвісно нестабільний Інтернет контролюється та цензурується їхнім урядом, тобто регулярні локальні відключення не є рідкістю в країні.

Однак це’s не лише уряди, які могли б спричинити інтернет-перерви для країни’s захист. Втрата зв’язку також може бути наслідком шкідливих засобів.

Однією з останніх загроз Інтернету є різання кабелів. Передача інформації за допомогою волоконно-оптичних кабелів – це те, що підтримує Інтернет живим – адже 99% усіх даних Інтернету передається через них.

Багато хто з цих кабелів проживає під океаном і їх саботували гачки глибокого моря, як стверджують військові експерти, Інтернет зазнає катастрофічних наслідків.

Але які саме це наслідки? А скільки б світу’s економіки страждають без Інтернету?

Фінансовий вплив Інтернет-затемнення

Ми розглянули загальнодоступні дані від eMarketer щодо щорічних продажів електронної комерції, здійснених у 22 країнах світу, які мають значну кількість електронної комерції.

Розділення щорічних доходів від електронної комерції на кількість годин за рік дало нам шокуючу статистику:

Топ-10 програв

Зниження за годину (мільйони)# 1Китай№2US# 3UK# 4Японія# 5Німеччина№ 6Індія№7Франція# 8 Південна Корея# 9Канада# 10Росія
179,04 дол
55,02 дол
15,10 дол
13,98 дол
$ 9,43
6,31 дол
6,08 дол
5,77 дол
4,54 дол
3,47 дол

Якщо у світі виникне відключення Інтернету, Китай на сьогодні найбільший програш. За кожну годину без Інтернету, країна’s економіка втратила б цілих 179 мільйонів доларів.

Китай’Збитки більше ніж утричі втрати США, другий за величиною програш, котрий побачить щомісячний витрата 55 мільйонів доларів від своєї економіки з обвалом кіберсфери.

Насправді, Китай’Збиток майже вдвічі перевищує втрати інших країн, що входять в топ-5!

Щоб ще більше зруйнувати цю проблему, якщо Інтернет вимкнеться навіть на хвилину, Китай втратить трохи менше 3 мільйонів доларів (2,98 мільйона доларів), а США трохи менше 1 мільйона доларів (916 933).

Це означає, що за одну хвилину Китай’s катаклізматичні втрати перевершують те, що втратить більшість країн поза топ-10 за годину!

Щоб заглибитися у фінансовий вплив кібер-краху, ми посилаємось на кожну країну’з погодинними втратами з річним ВВП. Незважаючи на те, що цифри є незначними щодо% ВВП, втраченого за годину без Інтернету, це дослідження дало цікавий рейтинг.

Тож хто втрачає найбільше ВВП без Інтернету?

RankCountry№1№2№3№4№5№6№7№8№9№10
Китай
Великобританія
Данія
Південна Корея
Фінляндія
Норвегія
Японія
Канада
НАС
Німеччина

Фінляндія та Данія, які займають 1 і 2 місця відповідно до країн, які втратили б найменше внаслідок відключення Інтернету, фактично втратили б більший відсоток свого ВВП, ніж більшість інших країн у списку.

Данія посідає третє місце за величиною програшів за відсотком втраченого ВВП, а Фінляндія посідає п’яте місце.

Слов’янські економіки в більшій мірі покладаються на електронну комерцію, ніж країни Латинської Америки, Мексика та Бразилія без Інтернету втрачають деякі найменші пропорції свого ВВП.

Вони займають 3 і 4 місце відповідно за країнами, які втрачають найменший% ВВП. Це незважаючи на рейтинг Бразилії, що знаходиться за межами 10 найбільших одноразових програшів (11-е місце).

Дивно, незважаючи на те, що він є другим найбільшим програшком у чистому грошовому вираженні, США посідають 9-те місце за показниками втрат ВВП. Незважаючи на те, що витрати на електронну комерцію є другими за величиною в усьому світі, їх економіка не відповідає’t покладатися так само сильно на онлайн-продажу, як і інші, щоб заграти великі гроші.

Перегляньте наш повний набір даних, щоб побачити, де знаходиться ваша країна!

Методика

Щоб дізнатися, скільки втратить кожна з цих 22 країн, якщо Інтернет відключиться на годину, ми просто взяли річний дохід від продажу електронної комерції та поділили її на кількість годин на рік.

Щоб дізнатися, який відсоток ВВП втрачає кожна країна через годину без Інтернету, ми посилаємося на свої результати з кожною країною’з річним ВВП, а потім оцінювали їх відповідно.

Це дослідження було корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map