Виявлено найбільших Інтернет-ловців у світі

Найбільші в світі Інтернет-витратники


З часу появи Інтернету кіберсфера перетворилася з просто інформаційного центру в цифровий торговий центр.

Хоча Інтернет все ще функціонує як ресурс, його використання протягом багатьох років надзвичайно диверсифіковане.

Зараз світ нерозривно пов’язаний між собою соціальними мережами та мільярди доларів щодня перераховуються цифровим шляхом.

Чи передбачив сер Тім Бернерс Лі, коли винайшов всесвітню павутину, коли-небудь передбачив таке безліч застосувань для цього?

Чи уявляв він ту велику суму грошей, яка (образно) проходить через милі та милі волоконно-оптичних кабелів, що живлять Інтернет?

Переміщення грошей через Інтернет більше не зарезервоване для фінансових операцій з високими показниками, які здійснюють торговці та інвестори. Кожен, хто має доступ до нього, тепер може (і дуже часто!) Надсилати гроші, знімаючи гроші через кіберпростір.

Феномен покупок в Інтернеті – це спонукання споживачів покоління X (1966-1981 рр.). Це суперечить загальноприйнятій думці, що саме технічний кмітливий Millennial (нар. 1982-2001 рр.) Рухає таке стрімке зростання електронної комерції.

Покупці цифрових продуктів із покоління X фактично роблять на 20% більше покупок в Інтернеті, ніж їхні молодші колеги.

Ми’Ви зараз живете в епоху, коли Бебі Бумер (1946-1965 рр.) прокидається для зручності покупок в Інтернеті, і Тисячоліття виросло разом з ним. Це означає, що витрати на електронну комерцію встановлюються лише в наступні роки.

Але скільки саме люди витрачають в Інтернеті? До 2021 року глобальний обсяг електронної комерції оцінюється до 4,5 трлн дол. Це означає, що за 3 роки цей показник майже збільшиться вдвічі від доходів у 2017 році, приблизно в 2,2 трлн дол.

Тепер ви знаєте глобальних цифр, нехай’s поглибимося глибше і побачимо, яка країна має найбільшу звичку в Інтернеті!

Хто витрачає найбільше в Інтернеті?

РейтингCountryEcommerce витрачаються на душу населення# 1 Об’єднане Королівство

№2 Сполучені Штати

# 3 Південна Корея

№4Франція

# 5Кітай

# 6Австралія

# 7Канада

# 8Японія

# 9Ізраїль

# 10Німеччина

4201 доларів США
3428 доларів
2591 долар
1946 доларів
1855 доларів
1764 дол
1746 доларів
1488 доларів
1361 дол
1283 долари

У чистому грошовому виразі британці витрачають найбільше в Інтернеті, а їхня електронна комерція витрачається на душу населення – 4 021 долар. Дивно, але це більше, ніж удвічі більше, ніж у відомого гіганта електронної комерції, Китаю.

Більш інтригуюча статистика з’явилася на світ, коли ми посилалися на ці показники із середньою зарплатою кожної країни у дослідженні. Це означало, що ми зможемо побачити, в якій країні найбільше відсотків заробітної плати витрачали в Інтернеті.

# 9Франція4,69%

Ранковий відсоток заробітної плати в Інтернеті# 1Китай

# 2Мексико

# 3Індонезія

# 4 Об’єднане Королівство

№5Індія

# 6Росія

# 7 Сполучені Штати

# 8 Південна Корея

# 10Канада

19,34%
17,31%
12,66%
11,14%
10,63%
10,55%
7,63%
6,96%
4,41%

Тут знаходиться Китай’s репутація електронної комерції передує їй. Незважаючи на те, що країна, можливо, не займає перше місце за чистою грошовою витратою, вони витрачають вищий відсоток своєї зарплати в Інтернеті, ніж будь-яка інша країна світу.

Майже п’яту частину їхньої зарплати витрачають у віртуальному, а не фізичному світі.

У той час як Великобританія витрачає найбільшу одноразову суму, більше ніж удвічі перевищує дохід Китаю, відсоток їхньої зарплати, яку китайці витрачають в Інтернеті (19,34%), майже вдвічі перевищує розмір Великобританії (11,14%).

І пропорційно Китаю, інтернет-покупці в США витрачають майже 3 рази менше своєї зарплати в Інтернеті.

На другому місці стоїть Мексика, яка, приходячи порівняно біля нижньої частини пакету за одноразовими витратами (7-е найнижче, 819 доларів), витрачає 17,31% своєї зарплати в Інтернеті.

Цікаво, що за відсотком заробітної плати, витраченої в Інтернеті, немає кореляції між LEDC та MEDC. Мексика, Індонезія та Індія проживають у топ-5 за найбільшою часткою зарплати, витраченою в кіберпросторі.

Південноафриканці – найбільш ощадливі в Інтернеті, витрачаючи $ 171, що також дорівнює найменшій частці витраченої зарплати (1,04%).

Перегляньте наш повний набір даних, щоб побачити, де знаходиться ваша країна!

Методика

Ми використовували загальнодоступні дані Фонду електронної комерції’s Глобальний звіт про електронну комерцію B2C, щоб знайти витрати на електронну комерцію на душу населення для кожної країни.

Потім ми використовували калькулятор глобальної заробітної плати CNN Money Davos, щоб отримати доступ до середньої зарплати для кожної країни у дослідженні. Ми перевели це з місцевої валюти в долари США і перехресне посилання на витрати на електронну комерцію на душу населення, щоб знайти відсоток зарплати, витраченої в Інтернеті.

Джерела:

  1. Витрати на електронну комерцію на душу населення – Фонд електронної комерції: Глобальний звіт про електронну комерцію, www.ecommercefoundation.org/reports. Повний звіт тут.
  2. Середня зарплата – Калькулятор глобальної заробітної плати CNN Money Davos 2017

Висновок

Це дослідження було корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me