Virtuální konference jako jedinečný obsah

Virtuální konference


Slušný kus světa se pohybuje online. Od socializace po maloobchodní trh otevíral zcela nový svět možností interakce. Sdílení nápadů se neliší. Od rozhovorů TED až po celodenní týdenní akce se profesionálové pohybují online, aby sdíleli informace, nápady a produkty.

Virtuální konference jako takové’říkají, stávají se životaschopnou (i žádoucí) alternativou ke skutečným událostem ve světě. A nejlepší věc? Hostitelem může být libovolný web. Do toho samozřejmě spadá spousta tvrdé práce, ale s každým dalším rokem se to zdá být stále cennější. Když je obsah králem, je opravdu velmi cenné být webem, kde odborníci sdílejí nápady.

Co jsou virtuální konference?

Virtuální události jsou konference, které Netflix má v televizi: autonomie publika. Darováním ‘účastníků’ flexibilitu, zlepšují celkovou angažovanost. Ti na druhé straně světa jednoduše zavedou svůj počítač. Ti, kteří mohou’t sledovat tři o’hodinový hovor může událost pouze uložit do záložek a dobít ji později.

Jsou o krok za webináři. Existuje více pohyblivých částí, více reproduktorů a lepší příležitost k síti.

Existuje celá řada online konferencí. Níže je jen několik příkladů:

 • BogCommerce’s Ať je velký
 • HubSpot’s Den příchozích prodejů
 • Agilní vládní vedení

Události mohou být bezplatné a otevřené, nebo uzavřené a exkluzivní. Někteří udržují záznam rozhovorů naživo jako druh archivu, zatímco jiní, jako BigCommerce, poskytují konečné okno, ve kterém mohou sledovat rozhovory.

Stručně řečeno, oni’znovu neuvěřitelně flexibilní.

Proč je??

Existuje mnoho důvodů, proč se lidé rozhodnou pro online konference.

Jsou levnější. Organizace konference v reálném světě obvykle vyžaduje desítky tisíc dolarů. Událost musí být někde hostována. To je třeba zaplatit. Reproduktory se musí dostat kamkoli’je držen a musí někde zůstat. To je třeba zaplatit. Při hostování online to často není’t problém.

Dobře vedené události zvyšují povědomí o značce a posilují její autoritu v daném oboru. Lidé se o vás dozvědí a od vás se učí. Vyhrajte vítězství. Dobře vedené konference se mohou stát základem průmyslu.

Krokem za zvyšováním povědomí roste následující. Pokud se chystáte na skvělou akci, účastníci se vrátí příští rok – a oni by mohli přinést přítele. Konference se obvykle konají každoročně a kdy’znovu úspěšní, zvětšují se.

Počet lidí, kteří se mohou zúčastnit virtuální konference, není nijak omezen. Pouze tolik lidí se vejde do místnosti, ale miliony mohou navštívit webovou stránku. Vaše virtuální konference není’Nebude se hrabat v názorech milionů (promiň), ale je to’Je to fantastická logistika, o kterou se nemusíte starat. Pronajatý prostor potřebuje X počet platících účastníků, aby zaplatil sám za sebe; webová stránka ne’nemám stejný problém.

Na velikosti záleží méně. Tam’je mylná představa, že konference potřebují stovky účastníků a velká jeviště s vlastními sadami. To není pravda, zejména online. Konference jsou setkání lidí, kteří sdílejí společné zájmy. Že’je to. Nápady a zkušenosti jsou sdíleny, navazují spojení a každý se vrací ke svým životům.

Virtuální události jsou levnější a mohou být mnohem ambicióznější. 20 reproduktorů a 1 000 účastníků je v reálném světě noční můrou – ne tak online. To’Je to stále spousta práce, ale pravděpodobnost, že se věci stanou katastroficky špatnými, se sníží.

David Spinks, zakladatel CMX, to pěkně shrnuje “jedna věc, která trumfne na všechno ostatní, je obsah vaší scény a způsob, jakým spojujete účastníky, aby spolupracovali.” Krása virtuálních konferencí spočívá v tom, že se nic z toho nemusí ztratit. Tón bude odlišný, energie se změní, ale základní hodnota události je zachována.

Když je vše řečeno a hotovo, velká virtuální událost inspiruje diskusi a dobrou vůli ve stejné míře, takže na vašem webu zanechá celou řadu jedinečného a hodnotného obsahu. Když to’je hotovo, to je.

Co do nich jde?

Účast na informativní, inspirativní a krásné události, aniž byste museli opustit svůj stůl, je pěkná vize, ale nechte ji’nepředstírá to’Vyžaduji tvrdou práci. Konference online nebo off zahrnují mnoho pohyblivých částí.

Ne tolik, jak si myslíte, zvláště ve srovnání s logistikou skutečné konference. My’nebudu dělat full-foukané ‘jak’ na to (zde’je úžasný od HubSpot). Spíše my’znovu se podívám na hlavní prvky virtuální události a jak to ovlivní web, který ji hostí.

Logistika

Logistika uvedení na konferenci don’Nechoď pryč, protože ty’dělá to online – prostě se mění. Digitální události vyžadují digitální práci a mnoho z nich se přehrává na vašem webu.

První věc první: reproduktory! Konference žijí a umírají podle kvality svých řečníků. Získejte reproduktory brzy a zapojte je v dostatečném předstihu před událostí.

Jakmile se míč pohybuje, je nezbytné stanovit a ‘umístění.’ Konference nemusí být nalezena na žádné mapě, ale stále potřebuje domov na webu. Nejvíce se to vyřeší vytvořením webů (nebo jejich částí) speciálně pro danou událost.

BigCommerce zvolil přístup microsite a konferenci umístil na svém hlavním webu s následující adresou URL:

https://www.bigcommerce.com/ make-it-big / konference /

Události pak seděly na stránkách v této sekci. Například řeč o velkoobchodě lze nalézt na adrese:

https://www.bigcommerce.com/ make-it-big / konference / zasedání / velkoobchodní prodej srdce a věda /

Je to dost jednoduché, ale to jsou důležité základy dobře organizované akce. Vytvoření jasně strukturovaného online místa umožňuje uživatelům snadnou navigaci v událostech. Nikdo nemá rád ztrátu.

Videa jsou klíčová. Vaše reproduktory je třeba vidět a slyšet, jinak se všechno rozpadne.

U videa je několik velkých rozhodnutí. První je, zda je hostit na vašem webu nebo na platformě třetích stran, jako je YouTube. Hostování na místě znamená, že účastníci musí navštívit váš web, aby mohli sledovat rozhovory, ale také to znamená méně obočí.

Druhým velkým rozhodnutím je, zda nahrát rozhovory předem nebo je vysílat živě. Nahrané rozhovory mohou vypadat mnohem profesionálnější, ale zapojení v reálném čase je mnohem těžší. Můžeš’zeptat se koneckonců na dvojtýdenní videa, ne, aniž by vypadal trochu divně.

Živá videa slouží v tomto smyslu komunitním aspektům konference mnohem lépe. Rozhovory nemusí vypadat jako leštěné, ale díky tomu, že mluvčí v reálném čase reagují na dotazy publika – ať už se jedná o skupinový chat nebo videohovor -, stojí to za to.

povýšení

Konference don’nestane se ve vakuu. To’Nejlepší je nebankovat hlasem boha, který lidem říká o vaší konferenci. Musíte ji propagovat.

E-mail je skvělý způsob, jak přimět lidi, aby se zaregistrovali k vaší události, zejména pokud je to’je zdarma. Pokud váš web obsahuje seznam e-mailů’Jednoduše jde o zasílání e-mailů připojujících událost a povzbuzujících lidi k přihlášení.

Ne každý má velké seznamy adres. Téměř každý však má sociální média. Platformy jako Facebook, Twitter a LinkedIn jsou ideální pro vytváření sítí s podobně smýšlejícími profesionály. Dobře strukturovaná událost se zajímavými řečníky získá trakci – lidé ji prostě potřebují znát’s děje.

To’Je zásadní, aby vaši hostující řečníci propagovali akci na svých vlastních kanálech. Konference spojují lidi a vystavují ostatní’Sledování může být dobré pouze pro všechny zúčastněné.

Mít účel a jasně a důsledně s ním komunikovat.

A za co?

Dobrá virtuální konference se vyplatí spustit sama pro sebe, pokud ji můžete vytáhnout. Jsou levnější, mohou oslovit více lidí a zanechají na vašem webu velké množství obsahu. Jsou jednoznačně lepší než jejich protějšky ze skutečného života? Ne. Jsou odlišné, ale mnoho z těchto rozdílů je pro web, který se snaží zlepšit jeho postavení.

Velké konference jsou nenapodobitelné. Díky jednomu (nebo několika) na vašem webu budete nenapodobitelní. Že’je cenný. Chris Coyier, spoluzakladatel společnosti CodePen, to nedávno uvedl lépe, než jsme kdy dokázali.

ڋ? V «­«H®ú"qäá® ?? + ^ ^ + Jw_jYh ~ ?? Zµú + ?? ƧvÊ ?? © gzÜ (®K (?? ë-jwljZ’zÈb ??) à)¶Eºm? çè ?? 8 ^ Yæì ?? × ?? r·????¶???­Ë ?? ² + ^ ?? «jÛezǮƧuÈZ ?? {0­ªiyÖ «¢éÝ ?? Û0j + – ?? Ö¬?? (k ?? À¨Ê ‘«râ ± Ê2 ?? êÀº¬·_6 –

Obsah je víc než jen kopie. Jedná se o odborné znalosti, zprostředkování, závazek ke sdílení a diskusi myšlenek. Online konference jsou úžasnou příležitostí k vytvoření jedinečné hodnoty pro váš web. Je to spousta práce, ale když klikne, výsledky jsou hluboce potěšující. Něco přispíváš. Váš web je rozbočovač.

Je snadné shazovat moderní uživatele internetu, jak mají nárok, líní spratci s pozorností přesahující zlaté rybky, ale nikomu nic dobrého. Váš web je součástí komunity. Lidé v této komunitě budou mít společné zájmy a zkušenosti. Online konference jsou fantastickým způsobem, jak tyto zkušenosti sblížit, a vy můžete být sami sebou.

Může to vypadat jako úkol s vysokým úsilím a nízkou odměnou, ale to je špatný způsob, jak to zarámovat. Lidský element zatmění všechny ostatní faktory. Všichni si pamatujeme ty, kteří šli extra míli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map