10 geriausių 2020 m. Svetainių kūrėjų


Contents

Mes’Iki šiol išbandėte 53 svetainių kūrėjus. Čia’tai mūsų dešimtukas

geriausi svetainių kūrėjaiSvetainių kūrėjai yra internetiniai įrankiai, kurie leidžia greitai, lengvai ir be vargo kurti savo svetainę. Jie siūlo labiau biudžetą tausojantį variantą nei samdyti žiniatinklio dizainerį, o geriausia, ko jums nereikia’net nereikia žinoti, kaip koduoti!


Manome, kad visi turėtų turėti galimybę sukurti svetainę ir plėsti savo buvimą internete, nepriklausomai nuo to, ar jūs’visiškas pradedantysis arba laiko spaudžiantis verslininkas. Tai’Dėl šios priežasties mes siekėme, kad jūs pateiktumėte geriausius internetinių svetainių kūrėjus.

Išbandžius daugiau nei 50 svetainių kūrėjų, rezultatai pateikti…

10 geriausių 2020 m. Svetainių kūrėjų

1. Wix
2. Kvadratas
3. Weebly
4. SITE123
5. Stulbinančiai

6. Duda
7. Varyk Tėti
8. „WordPress.com“
9. Jimdo kūrėjas
10. 1&1 IONOS

„Wix“ yra geriausias bendras internetinių svetainių kūrėjas – joje derinamas paprastumas naudoti ir visiška kūrybinė laisvė, todėl pradedantiesiems lengva kurti profesionaliai atrodančias svetaines. „Squarespace“ dizainas yra geriausias rinkoje, tai reiškia’puikiai tinka kūrybai, o Weebly’Dėl savo ypatybių jis idealiai tinka mažoms įmonėms ir portfeliams.

Sužinokite, kaip trys geriausi surinkti mūsų tyrime žemiau:

Mes’Per sekundę pasidalysite išsamiau apie visus geriausius interneto svetainių kūrėjus – šis straipsnis suskaidys kiekvieną iš jų ir padės išsirinkti, kuris jums tinkamiausias. Galite spustelėti žemiau esantį laukelį, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų tyrimų procesą, arba galite palyginti statybininkus mūsų suvestinės lentelėje.

Kokie yra geriausi svetainių kūrėjai? Šalutinis palyginimas

Tinklalapių kūrėjai būna įvairių formų ir dydžių – vieni bus jums tobuli, o kiti laimėjo’t. Tai’ne visada reikia surasti geriausią ar populiariausią svetainių kūrėją; vietoj to’apie tai, kas surado’tau geriausia.

Prieš pradėdami nagrinėti kiekvieno iš jų apžvalgas, pažvelkite į toliau pateiktą suvestinės lentelę, kad sužinotumėte, kuris statybininkas gali būti jūsų geriausias pasirinkimas:

Nemokamas planas / nemokamas bandymas? Kainų diapazonas geriausiai tinka mūsų įvertinimui iš 5 Wix Kvadratas Weebly SITE123 Stulbinančiai Duda Varyk Tėti „WordPress.com“ Jimdo 1&1 IONOS
Nemokamas planas 13–500 USD Geriausias bendras svetainių kūrėjas 4.7
14 dienų nemokamas bandymas 12 USD – 40 USD Kūrybinės industrijos 4.3
Nemokamas planas 6 USD – 26 USD Mažos įmonės 4.1
Nemokamas planas 12,80 USD – 17,40 USD Pagalba ir palaikymas per tiesioginį pokalbį 4
Nemokamas planas 8 USD – 49 USD Vertė už pinigus 4
14 dienų nemokamas bandymas 14 USD – 55,50 USD Kelių kūrybinių svetainių kūrimas 4
1 mėnesio nemokamas bandymas 10 USD – 25 USD Greitai sukurkite svetainę 3.8
Nemokamas planas 4 USD – 45 USD Dienoraščiai 3.7
Nemokamas planas 9 USD – 40 USD Skelbimų pašalinimas už mažą kainą 3.6
Ne 1 USD – 45 USD Daugiakalbės svetainės ir „baltųjų apykaklių“ verslas 3.6

Kaip matote, kiekvienas statytojas turi savo stipriąsias puses ir patenkina įvairius poreikius (ir biudžetus). Palyginę juos taip, jūs turėtumėte geriau suprasti, kuris svetainių kūrėjas jums tinka. Sužinokite apie tai skaitydami santraukas apie mėgstamiausius – mes’Aprašysime dangų savybes, kainas, dizainą ir dar daugiau.

# 1. Wix

Geriausias universalus internetinių svetainių kūrėjas

Kainų diapazonas: nemokama – 500 USD per mėnesį

„Wix Pros“ „Wix Cons“
Geriausias universalus internetinių svetainių kūrėjas Gali’t pakeisti šabloną, kai svetainė bus aktyvi
Labiausiai tikėtina, kad tai rekomenduos vartotojai Programų mastelio didinimas
Paprastas naudoti ir draugiškas pradedantiesiems Funkcijų skaičius gali būti didelis

„Wix“ apžvalga

Wix yra nepaprastai pradedantiesiems tinkantis svetainių kūrėjas, suteikiantis visišką kūrybinę savo svetainės kontrolę. Kitaip nei kai kurie kiti statybininkai, taip nėra’nereikia paaukoti galios ar pritaikomumo dėl patogumo – vietoj to, derina paprastus redagavimo įrankius, kuriuos galima nuvilkti, ir daugybę funkcijų..

Jis turi nemokamą planą ir aštuonis priemokos planus, kurių kaina prasideda nuo 13 USD per mėnesį. Gaunate daugiau nei 500 šablonų, iš kurių galite rinktis, bet rinkitės atsargiai – galite’Nejunkite šablono, kai svetainė taps aktyvi.

Mūsų bandymuose, Wix gavo aukščiausią “greičiausiai rekomenduos” rezultatas iš mūsų vartotojų – taigi, mūsų patarimas yra, jei jūs’Nesate tikri, kurį tinklalapio kūrėją naudoti, suteikite „Wix“ nemokamą sukimąsi ir pažiūrėkite, kaip jums sekasi.

„Wix“ geriausias svetainių kūrėjas „Wix“ yra mūsų geriausiai įvertintas svetainių kūrėjas, nes visiems pradedantiesiems ji suteikia įrankius sukurti tikrai gražią svetainę.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų išsamią informaciją „Wix“ apžvalga už pilną žvilgsnį į Wixą’savybes, naudojimo paprastumą ir dar daugiau
 • Kas daro „Wix“ už geriausią kainos ir kokybės santykį? Perskaitykite mūsų „Wix“ kainų apžvalga suskirstyti savo kainų planus ir tai, ką jūs gaunate su kiekvienu priemokų paketu
 • Norite parduoti internetu? Mūsų „Wix“ elektroninės prekybos apžvalga pasakoja viską, ką reikia žinoti apie internetinės parduotuvės „Wix“ kūrimą

# 2. Kvadratas

Geriausiai tinka kūrybiniams ir kokybiškiems dizainams

Kainų diapazonas: 12 USD – 40 USD per mėnesį

„Squarespace Plus“ Squarespace Cons
Aukščiausios kokybės bet kurio statytojo savybės Gali būti sunku susivokti
Geriausi šablonų dizainai rinkoje Ne greičiausias statybininkas, kuriantis svetainę su
Idealiai tinka kūrybinėms industrijoms Ribotas kainų planų skaičius gali jaustis ribojantis

Lauko erdvės apžvalga

Kvadratas yra sudėtingas svetainių kūrėjas, turintis daug ką pasiūlyti tiek skelbimams, tiek verslui. Tai’Tai nėra pats lengviausias statybininkas, tačiau jis vis tiek laimėjo’nereikia ilgai priprasti – tam reikia tik šiek tiek daugiau laiko ir kantrybės nei „Wix“.

Kur „Squarespace“ iš tikrųjų šviečia, yra jo šablonų dizainai – jie’jie yra geriausi rinkoje ir puikiai tinka skelbimams, norintiems vizualiai įspūdingos svetainės. Tai’tačiau tai ne stiliaus, o esmės esmė – „Squarespace“ taip pat turi didžiulį funkcijų spektrą suteikti savo svetainei reikalingos galios.

„Squarespace“ taip pat yra 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis. Jei jums patinka teismo procesas ir norite užsiregistruoti, galite pasirinkti keturis priemokos planus, pradedant nuo 12 USD per mėnesį.

kvadratinių erdvių geriausias svetainių kūrėjas skelbimams„Squarespace“ yra geriausias svetainių kūrėjas skelbimams – jis’galingas, stilingas ir profesionaliai suprojektuotas.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų Erdvės peržiūra jei norite išsamiai pažvelgti į šį aukščiausios kokybės statybininką ir sužinoti, ar jis’s yra teisingas pasirinkimas jums
 • Turite produktų, kuriuos norite parodyti? „Squarespace“ sujungia stulbinančius vaizdus su pažangiais pardavimo įrankiais: perskaitykite viską apie tai mūsų tinklalapyje Elektroninės komercijos erdvės apžvalga
 • Ką’„Squarespace“ yra toks geras’dizaino vis tiek? Peržiūrėkite mūsų Erdvės šablono dizaino peržiūra sužinoti!
 • Ar verta pinigų? Mūsų Ploto kainodaros peržiūra gilinasi į „Squarespace“’kainų planus ir ar jie pasiūlo gerą kainos ir kokybės santykį
 • Ieškai nuolaidos? Pažvelkite į mūsų išskirtinius „Square“ pasiūlymo kodas, o tai sutaupys 10% bet kokio „Squarespace“ plano išlaidų
 • Nesate tikri? Mūsų „Wix vs Squarespace“ palyginimas išskaido kiekvieno statytojo stipriąsias ir silpnąsias puses’funkcijų, šablonų ir dar daugiau, kad rastumėte jums geriausią variantą

# 3. Weebly

Geriausiai tinka mažoms įmonėms ir portfeliams

Kainų diapazonas: nemokama – 26 USD per mėnesį

Weebly Pros Weebly Suvart
Geriausios svetainės mastelio didinimo savybės Šablono struktūra riboja kūrybinę laisvę
Didelė programų parduotuvė Jokios asmeninės atkūrimo parinktys reiškia jus’pasikliaukite „Weebly“, kad atkurtumėte savo svetainę
Integruoti SEO vadovai Aukštesnių kainų planai yra gana brangūs

„Weebly“ apžvalga

Weebly yra paprastas svetainių kūrėjas, tačiau, nepaisant to, jis pateikia didelę funkciją, ypač kalbant apie el. prekybą ir tinklaraščių kūrimą. Tai’„S“ yra gana paprastas naudoti, tačiau dizainas ir pritaikomumas yra labiau riboti nei konkurentų.

Jis turi nemokamą planą ir tris mokamus planus, nuo 6 USD iki 26 USD per mėnesį (apmokestinami kasmet). Šie pigūs starto planai daro „Weebly“ vienas iš prieinamiausių svetainių kūrėjų rinkoje.

Geriausias mažų įmonių statybininkasWeebly yra gražus ir paprastas naudoti, ir puikus pasirinkimas, jei jūs’verslo svetainės ar internetinio portfelio kūrimas.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų „Weebly“ apžvalga detaliam šio statytojo suskirstymui’Privalumai, minusai, funkcijos ir paprastas naudojimas
 • Peržiūrėkite mūsų „Weebly“ kainų apžvalga sužinoti, kuris planas jums tinka
 • Nustatote internetinę parduotuvę? Perskaitykite mūsų „Weebly“ elektroninės prekybos apžvalga daugiau informacijos apie Weebly’pardavimo įrankiai, kainodara ir kita
 • Pagrobė tarp Wixo ir Weebly? Mes’ve tik daiktas! Mūsų „Wix“ ir „Weebly“ palyginimas kelia šiuos rinkos lyderius į galvą, padėdamas jums rasti geriausią

# 4. SITE123

Geriausia pagalba ir palaikymas per tiesioginį pokalbį

Kainų diapazonas: nemokama – 12,80 USD per mėnesį

SITE123 Argumentai „SITE123“ suvart
Puikus tiesioginių pokalbių palaikymas Trūksta kūrybinės kontrolės
Lengva sukurti pagrindinę svetainę Funkcijoms trūksta kokybės ir mastelio
Pradedantiesiems draugiškas Gali’t pakeisti šabloną, kai svetainė bus aktyvi

SITE123 apžvalga

„SITE123“ grįš prie pagrindų ir pateiks jums nepaprastą ir pradedantiesiems tinkantį svetainių kūrėją. Tai’Geriausiai tinka tiems, kurie neturi technologijos patirties, nes jei per daug to paklausite, tai gali greitai tapti ribojančiu.

SITE123 leidžia lengvai kurti paprastas svetaines. Dėl tiesioginių pokalbių palaikymo ir paprasto dizaino galite paskelbti savo svetainę nepraleisdami nė akimirkos.

Puikus klientų palaikymas yra šios svetainės kūrėjas’pagrindinė stiprybė. Tiesioginio pokalbio funkcija reiškia, kad galite lengvai gauti pagalbos, jei įstrigote kurdami ar redaguodami savo svetainę. Jei tu’Jei esate pradedantysis arba norite greitai nustatyti savo svetainę, SITE123 yra saugus pasirinkimas.

Vis dėlto’Jis nėra galingas statybininkas – jam trūksta papildomų funkcijų, ir jis nėra’t keičiamas variantas auginant svetainę. Vis dėlto turėdami nemokamą planą ir puikų palaikymą, „SITE123“ yra puikus pasirinkimas pirmą kartą dirbantiems statybininkams.

„site123“ geriausias tiesioginių pokalbių palaikymasSITE123 yra saugus pasirinkimas, ypač nervingiems pradedantiesiems, kurie nori daug palaikymo.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų SITE123 apžvalga jei norite išsamiau pažvelgti į šį populiarų svetainių kūrėją
 • Sužinokite, kaip SITE123 kaupiasi šiame straipsnyje Pigiausi svetainių kūrėjai rinkoje

# 5. Stulbinančiai

Geriausias kainos ir kokybės santykis

Kainų diapazonas: nemokamas – 49 USD per mėnesį

Stulbinamai priešingai Stulbinančiai minusai
Geriausia kainos ir kokybės santykis Ribota kūrybinė kontrolė
Puikūs internetinių dienoraščių įrankiai Gali sukurti tik vieno puslapio svetaines
Pradedantiesiems draugiškas Trūksta mastelio

Ryški apžvalga

Įspūdingai yra dar vienas pradedantiesiems tinkantis svetainių kūrėjas, kuris specializuojasi vieno puslapio svetainėse. Tai taip pat numato geriausią kainos ir kokybės santykį iš visų mūsų išbandytų svetainių kūrėjų!

Tai’nėra ideali vieta sudėtingoms svetainėms, tačiau stulbinančiai’Į nemokamą planą įtrauktos puikios pagrindinės funkcijos, todėl jis tampa populiarus tinklaraštininkai ir laisvai samdomi darbuotojai. Nepaisant to, jums gali atrodyti, kad vieno puslapio dizainas ir pagrindinis pritaikymo lygis yra riboti, jei turite puikių savo svetainės planų.

Jei norite naudoti suasmenintą domeno vardą, jūs’Jums reikės vieno iš „Stulbinančiai“’trys premium planai, kurie svyruoja nuo 8–49 USD per mėnesį (mokama kasmet).

nepaprastai geriausios vertės svetainių kūrėjaiĮspūdingai siūlo puikų kainos ir kokybės santykį bei yra geras internetinių dienoraščių kūrėjas pradedantiesiems.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų Ryškiai peržiūra daugiau apie šį statybininką’savybes, naudojimo paprastumą ir kainą

# 6. Duda

Geriausia skolinant kūrybinę ranką

Kainų diapazonas: 14–74 USD per mėnesį

Duda Pros Duda Cons
Kūrybinis valdymas remiasi šablonu’dizainas Brangūs kainų planai
Siūlo neįtikėtinus vidinius valdiklius ir programas Mažiau kūrybinės laisvės nei kitiems statybininkams
Paprastas, patogus dizainas Pagrindiniai SEO įrankiai

Duda apžvalga

„Duda“ yra aiškus nugalėtojas visiems, ieškantiems tinklalapio dizaino’Tai grynas, poliruotas ir paprastas.

Sukūrėją lengva naudoti, nes suteikiama vilkimo ir nuleidimo funkcija kartu su struktūruotais ir stilingais šablonais. Dėl to jis puikiai tinka visiems, kuriems rūpi dizainas, bet nėra’nepasiruošę visiškos kūrybinės laisvės savo svetainėje.

Yra per 90 šablonų pasirinkti iš įvairių pramonės sričių, pradedant verslu ir baigiant gyvenimo būdu. Jūs galite kūrybiškai valdyti tinkinimą, tačiau naudodami šabloną’s ribos – tu’vis dar didžiąja dalimi vadovaujasi jūsų pasirinktu dizainu.

Šios savybės daro „Duda“ idealų interneto dizaineriai, kuriantys kelias svetaines klientams – iš tikrųjų tai’tai, kam iš pradžių buvo pastatyta Duda!

Pagrindinis Duda trūkumas yra tas, kad ji’yra brangiausias svetainių kūrėjas mūsų sąraše, kurių kainos prasideda nuo 14 USD per mėnesį. Vis dar ten’Tai 14 dienų nemokama bandomoji versija, kurią galite naudoti toliau.

„Duda“ yra geriausias kūrybinių patarimų kūrėjas„Duda“ yra labai į dizainą orientuota svetainių kūrėja, kuri padeda jums sukurti stilingą svetainę.

# 7. Varyk Tėti

Geriausia greitai kurti ir skelbti svetaines

Kainų diapazonas: 10–25 USD per mėnesį

„GoDaddy“ privalumai „GoDaddy“ trūkumai
Greičiausias internetinės svetainės kūrėjas Trūksta kokybės savybių – tinka tik pastatyti pagrindines aikšteles
Bet kada pakeiskite šablonus Ribota kūrybinė laisvė
Labai patogus vartotojui Pigiausias planas to nepadarė’neteikti SEO priemonių

„GoDaddy“ apžvalga

„GoDaddy“ yra labai patogus naudoti ir yra greičiausias tiesioginis svetainės kūrėjas kuriant svetainę. Projektavimo pagalba reiškia, kad jums tereikia įvesti savo duomenis, prieš „GoDaddy“ sukūrus jums pritaikytą svetainę.

Paprastas išdėstymas ir nurodymai, kaip pridėti elementus į savo svetainę, yra labai paprastas ir greitas.

Tačiau „GoDaddy“ nėra’geriausias pasirinkimas galingoms ar sudėtingoms interneto svetainėms – tai gali pasiūlyti greitį ir paprastumą, tačiau tai taip pat reiškia’Tai nėra geriausias pasirinkimas kuriant tikrai suasmenintą svetainę.

„GoDaddy“ gali būti geriausias svetainių kūrėjas greičio atžvilgiu, tačiau jos kainos nėra’t gana įspūdinga – planai svyruoja nuo 10 USD iki 25 USD per mėnesį. Laimei, „GoDaddy“ turi labai dosnus vieno mėnesio nemokamas bandomasis laikotarpis, taigi galite tuo įsitikinti’s jums tinka prieš prisijungiant.

„godaddy“ greičiausias svetainių kūrėjas„GoDaddy“ yra geriausias svetainių kūrėjas visiems, kuriems reikia kuo greitesnės, stilingos internetinės svetainės.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonės apžvalga gauti informacijos apie šį greitą gamintoją, pradedant nuo patogumo naudoti ir baigiant DUK
 • Norite parduoti internetu? Perskaitykite mūsų „GoDaddy“ el. Prekybos apžvalga sužinoti, ar tai yra geriausias jūsų internetinės parduotuvės svetainių kūrėjas

# 8. „WordPress.com“

Geriausiai tinka tinklaraščiams kurti

Kainų diapazonas: nemokamas – 25 USD per mėnesį

„WordPress.com“ privalumai „WordPress.com“ trūkumai
Idealiai tinka tinklaraščiams kurti Ne pradedantiesiems draugiškas
Didelis asortimentas funkcijų Reikia pagrindinio kodavimo
Protingos kainos Šablonai, skirti tik tinklaraščiams kurti

„WordPress.com“ apžvalga

„WordPress.com“ yra paprastesnė populiarios internetinių dienoraščių platformos „WordPress.org“ versija.

„WordPress.com“ yra geriausias internetinių tinklaraščių kūrėjas – tai’Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori dienoraščio, bet nėra’Aš vis dar pasirengęs imtis WordPress.org sudėtingumo.

Beje, WordPress.com vis dar nėra’t lengviausias svetainių kūrėjas – naudodamiesi maksimalia nauda iš kūrėjo ir plėsdami savo svetainę, jūs’Turėsiu su kai kuriais susitvarkyti pagrindinis kodavimas.

WordPress.com turi vieną nemokamą planą ir keturis premium planus, pradedant nuo Nuo 4 iki 45 USD per mėnesį (mokama kasmet).

Daugybė funkcijų, aukštos kokybės tinklaraščių rašymo priemonės ir protingos kainos daro „WordPress.com“ puikų pasirinkimą. WordPress.com yra lengviau naudoti nei WordPress.org, bet vis tiek netinkamas naujokams puikiai tinka tinklaraštininkams, turintiems tam tikrą techninį pasitikėjimą.

wordpress.com geriausias internetinių dienoraščių kūrėjasWordPress.com yra populiari platforma, kuri’Tai ypač galinga, kai kalbama apie internetinius dienoraščius.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite visą mūsų „WordPress.com“ apžvalga jei norite išsamiai susipažinti su šia idealia internetinių dienoraščių platforma, įskaitant jos kainų planus, funkcijas, naudojimo paprastumą ir dar daugiau!
 • Nesate tikri dėl skirtumas tarp WordPress.com ir WordPress.org? Peržiūrėkite išsamų palyginimą, kad sužinotumėte apie pagrindinius panašumus ir skirtumus.

# 9. Jimdo

Geriausia pigiai pašalinti skelbimus

Kainų diapazonas: nemokamas – 40 USD per mėnesį

„Jimdo“ privalumai „Jimdo“ trūkumai
Mažiausiai imami mokesčiai už skelbimų pašalinimą iš savo svetainės (9 USD / mėn.) Labai mažai kūrybinės kontrolės
Lengva pridėti elementų į savo puslapį Ribotas dizainas ir griežtas redagavimo procesas
Galite parduoti pagal nemokamą planą Nėra atkūrimo parinkties

„Jimdo“ apžvalga

Jimdo yra pagrindinis svetainių kūrėjas’s geriausia kurti paprastas svetaines, o ne nieko sudėtingo ar prašmatnaus.

Jimdo iš tikrųjų turi du skirtingus redaktorius – Jimdo Dolphin ir Jimdo kūrėjas. „Jimdo Dolphin“ naudoja ADI, kad padėtų jums sukurti jūsų svetainę, o „Jimdo Creator“ leidžia jums sukurti jūsų svetainę savo būdu (panašiai kaip „Wix“, „Squarespace“ ir „Weebly“)..

„Jimdo Creator“ turi visas pagrindines funkcijas, kurių jums reikia norint sukurti savo svetainę. Bet jei norite galios redaguoti, suasmeninti ar sukurti ką nors tobulesnio, statybininkas labai greitai pradės jaustis griežtai.

Kiekvienas redaktorius turi savo kainų planų rinkinį ir abu ateina su nemokamu planu taigi galite kurti nerizikinga. „Jimdo Dolphin“ turi keturis planus nuo 9 USD iki 39 USD per mėnesį (apmokestinama kasmet), o „Jimdo Creator“ turi keturis planus nuo 10 USD iki 40 USD per mėnesį (apmokestinama kasmet)..

„jimdo“ yra geriausias statybininkas, kad pigiai pašalintų skelbimus„Jimdo“ yra vidutinio lygio statybininkas, aptarnaujantis mažas įmones, norinčias prisijungti prie interneto.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų Jimdo apžvalga kad sužinotumėte, ar tai jums geriausias svetainių kūrėjas
 • Gali’t nuspręsti? Mūsų Wix vs Weebly vs Squarespace vs Jimdo palyginimas išdėstomi geriausių svetainių kūrėjų privalumai ir trūkumai, padėsiantys jums pasirinkti tinkamą

# 10. 1&1 IONOS

Geriausiai tinka daugiakalbėms svetainėms ir „baltųjų apykaklių“ verslui

Kainų diapazonas: 1 USD – 45 USD per mėnesį

1&1 „IONOS“ privalumai 1&1 „IONOS“ min
Daugybė priemonių jūsų verslui išplėsti Dizainai yra pagrindiniai ir datuoti
Daugiakalbės galimybės Jokio nemokamo plano ar nemokamo bandomojo laikotarpio
Šablonai apima daugybę pramonės sričių Nepatogi redagavimo sąsaja

1&1 „IONOS“ apžvalga

1&1 „IONOS“ turi viską, ko reikia norint sukurti funkcionalią, standartinę svetainę. Tai laimėjo’Negalima atrodyti kaip „Squarespace“ svetainė ar laimėti apdovanojimų už savo dizainą, tačiau darbas bus atliktas. Statybininkas turi visas pagrindines jums reikalingas funkcijas, ypač skirtas mažos įmonės.

Tai’taip pat a puikus pasirinkimas tiems, kurie turi biudžetą, nes nors 1&1 „IONOS“ to nedaro’t neturite nemokamo plano, jo kainos prasideda nuo vos 1 USD per mėnesį!

Vienas iš pagrindinių 1 trūkumų&1 IONOS yra tai jo dizainas atrodo gana pasenęs palyginti su kitais geriausiais šio sąrašo svetainių kūrėjais. 1&1 „IONOS“ yra funkcionalus, o ne stilingas svetainių kūrėjas – ji laimėjo’nesukurkite geriausiai atrodančios svetainės internete, tačiau joje yra funkcijų, leidžiančių jūsų svetainei ar verslui pasisekti.

1&1 „IONOS“ apmokestina 1 USD už pirmą mėnesį, tada apmokestina 5 USD per mėnesį po to pagal pigiausią planą. Iš viso yra keturi planai, trys iš jų skirti internetinėms parduotuvėms kurti.

1 ir 1 „ionos“ geriausias daugiakalbių svetainių kūrėjas1&1 „IONOS“ yra pigus svetainių kūrėjas, į visus savo planus įtraukiantis kelių kalbų įrankius.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų 1&1 „IONOS“ svetainių kūrimo priemonės apžvalga ir išsiaiškink ar tai’Tai idealus atitikimas jums

Kaip išsirinksite geriausią svetainių kūrėją?

Dabar jūs žinote 10 geriausių svetainių kūrėjų rinkoje. O kas, jei tu’vis dar jautiesi šiek tiek suklupęs? Kurį iš šių puikių statybininkų turėtumėte pasirinkti??

Deja, mes galime’neskaitykite savo minties per ekraną ir tiesiai pasakykite. Tik jūs žinote apie norimą sukurti svetainės tipą, jei reikia, apie jūsų konkrečius poreikius’Parduosite produktus arba jei jūs’Būsite dienoraščiuose ar demonstruosite kūrybą.

Tačiau galime duoti keletą naudingų patarimų, kaip rasti geriausią svetainių kūrėją – skaitykite tris greitus ir naudingus patarimus.…

# 1. Išnaudokite visas nemokamų bandymų ir nemokamų planų galimybes

Daugelis mūsų sąraše esančių svetainių kūrėjų siūlo nemokamą bandomąją versiją arba nemokamą jūsų naudojimosi planą. Tai yra puikus būdas nuspręsti, ar tai’jums tinkamas svetainės kūrėjas – pabandykite sukurti svetainę ir atlikite toliau nurodytus veiksmus:

 • Kaip lengva
 • Kiek laiko tai trunka
 • Kas tau patinka ir don’t patinka
 • Ką tu’Norėčiau būti kitoks
 • Jei tu’džiaugiamės sukurta svetainės pavyzdžiu

Tada išbandykite daugiau svetainių kūrėjų. Net jei pirmasis bandote yra tobulas, jis taip’vis tiek verta turėti su kuo palyginti.

# 2. Galvok apie tai, ką nori padaryti

Tai atrodo akivaizdu, tačiau tiek daug žmonių pasirenka svetainių kūrėją dėl to, kaip tai daroma’reklamuojami arba tiesiog skirti nemokamoms prekėms, kurios įmetamos. Saugu pasakyti, kad tai nėra’tai protingas būdas išsirinkti jums geriausią svetainių kūrėją.

Tu’Jau žengėte pirmąjį žingsnį skaitydami šį straipsnį – kitas žingsnis yra nuspręsti dėl jūsų svetainės tikslo ir tada susiaurinti statybininkų sąrašą remiantis tuo. Donas’negali būti apakintas dėl pardavimo kainų ar jūsų siūlomų funkcijų’t tikrai reikia!

Pvz., Jei norite įkurti aplanko svetainę, geriausias pasirinkimas bus „Squarespace“, „Wix“, „Weebly“ ir „Duda“. Išbandykite juos visus ir sužinokite, kuris jums labiausiai patinka.

Šiame pavyzdyje išsirinkti geriausią svetainių kūrėją bus daug lengviau, nes galite ignoruoti kitus kūrėjus (pvz., 1&1 „IONOS“ ir „WordPress.com“), nes, nepaisant jų kitų pranašumų, jie nenaudoja’atitinka jūsų specifinius poreikius.

# 3. Veiksnys jūsų biudžete

Tu ne’nenorite per daug išleisti savo svetainės – tai’ai taip paprasta. Peržiūrėkite kiekvieno statytojo kainų planus, nuspręskite, kiek galite sau leisti išleisti, ir išsiaiškinkite, ar norite mokėti iš anksto už metus ar mėnesį (mėnesinės kainos bus brangesnės, tačiau suteiksite daugiau lankstumo)..

Donas’Nedarykite klaidos nepakankamai finansuodami savo svetainę – visada turėtumėte mokėti už geriausią statybininką, kurį galite sau leisti. Taip, yra daugybė puikių nemokamų planų, tačiau laimėjo nemokami planai’nesuteikite savo svetainei funkcijų, kurių reikia norint sėkmingai veikti ilgainiui.

Geriausi svetainių kūrėjai: Apibendrinimas

Tu’Dabar jūs matėte, kaip mūsų geriausi geriausi svetainių kūrėjai rinkoje, ir tikiuosi, kad jūs’Suvokėme, kurie statybininkai geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Visos mūsų rekomendacijos yra pagrįstos išsamiais tyrimais ir žmonių, kaip jūs, atsiliepimais – jie’mes ne tik išsirinkome iš oro, kad galėtumėte jaustis įsitikinę, kad informacija, kurią mes’jei pateikėte, kad šis straipsnis yra teisingas ir tikslus.

Leisti’greitai atsimename 10 geriausių svetainių kūrėjų…

10 geriausių 2020 m. Svetainių kūrėjų

 1. Wix – geriausias universalių svetainių kūrėjas.
 2. Kvadratas – geriausiai tinka kūrybai ir dizainui.
 3. Weebly – geriausia mažoms įmonėms ir portfeliams.
 4. SITE123 – geriausia pagalba ir palaikymas.
 5. Stulbinančiai – geriausios kainos ir kokybės santykis.
 6. Duda – geriausia norint paskolinti kūrybinę ranką.
 7. Varyk Tėti – geriausiai tinka greitai pastatyti.
 8. „WordPress.com“ – geriausia tinklaraščiams.
 9. Jimdo kūrėjas – geriausia pigiai pašalinti skelbimus.
 10. 1&1 IONOS – geriausiai tinka daugiakalbėms svetainėms.

Kaip matote iš mūsų sąrašo, kiekvienas internetinės svetainės kūrėjas turi savo stipriąsias puses. Nesvarbu, ar norite pažangiausios, stilingos svetainės, puikios kainos ir kokybės santykio, ar net pagalbos rankos, ten jums padės statybininkas..

Vis dėlto iš esmės geriausias mūsų tinklalapio kūrėjas buvo „Wix“. Paprasta vilkimo ir nuleidimo sąsaja daro jį labai lengvu naudoti (net technofobams), o didžiulis šablonų ir funkcijų, tokių kaip kontaktinės formos ir žiniasklaidos galerijos, asortimentas reiškia, kad galite tikrai pritaikyti savo svetainę ir padaryti ją savo.

Jei tu’Tikrai nežinai nuo ko pradėti, šokinėdamas ant „Wix“’Nemokamas planas yra puikus būdas susikurti pastatą ir išsiaiškinti, kas yra ir ko nėra’t tau tinka.

Išbandykite kuo daugiau svetainių kūrėjų naudodamiesi siūlomais nemokamais bandomaisiais variantais (arba planais). Tai suteiks tikrą jausmą kiekvienam iš jų ir užtikrins, kad išsirinksite geriausią pagal jūsų poreikius.

Vis dar nežinote, kuris svetainių kūrėjas jums yra geriausias?

 • Tinklalapių kūrėjų palyginimo lentelė – išsamus aukščiausio lygio svetainių kūrėjų palyginimas
 • Svetainių kūrėjų viktorina – gaukite rekomendaciją, kuris svetainių kūrėjas jums yra geriausias, atsižvelgiant į jūsų poreikius

DUK

Tai yra vieni iš populiariausių klausimų’mūsų skaitytojų dar kartą paklausė apie svetainių kūrėjus.

Suradote klausimą, į kurį norite sužinoti atsakymą? Norėdami sužinoti atsakymą, spustelėkite +.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map