10 geriausių fotografijos svetainių kūrėjų Įdėkite savo fotografijos dėmesį į šiandien!

geriausi fotografijos svetainių kūrėjai


Jei tu’vėl rimtai apie fotografiją, tada ji’Labai svarbu, kad turėtumėte internetinį portfelį, kuriame galėtumėte pasidalinti savo darbu – tokiu būdu potencialūs klientai gali jus rasti, pamatyti jūsų darbą ir net nusipirkti jūsų daiktus. Geros naujienos yra tai, kad vilkite ir upuść svetainių kūrėjai tapo lengviau nei bet kada anksčiau gauti internete.

Mes patys atliekame kruopščius tyrimus ir išbandome šimtus platformų, kad jūs to nepadarytumėte’t turi. Norėdami parodyti geriausius fotografijos svetainių kūrėjus, ypatingą dėmesį skyrėme šioms svarbioms sritims: dizainui, SEO, internetinių dienoraščių funkcionalumui ir naudojimo paprastumui..

Be šių pagrindinių tyrimų sričių, mes taip pat išanalizavome kainos ir kokybės santykį, pagalbą ir palaikymą, savybes ir klientų pasitenkinimą. Nepaisant išvadų, mes’ve atrinkome mūsų populiariausių vietų sąrašą:

Contents

Geriausi fotografijos svetainių kūrėjai:

 1. Kvadratas – geriausias fotografijos svetainių kūrėjas.
 2. Wix – lengviausiai naudojamas fotografijos svetainių kūrėjas.
 3. SmugMug – geriausias nuotraukų saugumui.
 4. Weebly Pigiausias fotografijos svetainių kūrėjas.
 5. Duda – geriausiai tinka šablonų dizainui.
 6. SITE123 Geriausias palaikymas.
 7. „WordPress.com“ – geriausia tinklaraščiams.
 8. Varyk Tėti – puikiai tinka laiko spaudžiamiems skelbimams.
 9. Stulbinančiai – idealiai tinka mažiems fotografijų portfeliams.
 10. Jimdo – geriausiai tinka vartotojui.

„Squarespace“ užima svarbiausią vietą dėl nuostabių, į vaizdą orientuotų šablonų, užtikrinančių pusiausvyrą tarp meniškos ir profesionalios.

Wix’Naudotojui patogi sąsaja daro ją stipria antra ir „SmugMug“’Dėl specializuoto fotografijos kūrėjo statuso, jis ypač geba saugoti jūsų nuotraukas.

Skubantiems iš jūsų, šioje greita peržiūroje pateiktoje palyginimo diagramoje pažiūrėkite į tris geriausius statybininkus:

Norėdami gauti išsamų suskirstymą į šoną, peržiūrėkite mūsų fotografijos kūrėjų palyginimo lentelę. Arba eikite į mūsų straipsnį apie geriausias ten esančias svetainių kūrimo platformas.

Kaip likusiems jums, tegul’pradėkite, kad galėtumėte rasti geriausią fotografijos tinklalapio kūrėją pagal jūsų poreikius.

Geriausi fotografijos svetainių kūrėjai

Leisti’Trumpai apžvelkite 10 geriausių fotografijos svetainių kūrėjų ir sužinokite apie juos šiek tiek daugiau:

„Builder“, kurio kainos yra geriausios (/ mėn., Mokama kasmet) nemokama bandomoji versija arba nemokamas planas? Kvadratas Wix SmugMug Weebly Duda SITE123 „WordPress.com“ Varyk Tėti Stulbinančiai Jimdo
Geriausias fotografijos svetainių kūrėjas 12 USD – 40 USD 14 dienų nemokamas bandymas
Lengviausiai naudojamas fotografijos svetainių kūrėjas 13 USD – 49 USD Nemokamas planas
Geriausias nuotraukų saugumas 4 USD – 30 USD 14 dienų nemokamas bandymas
Pigiausias fotografijos svetainių kūrėjas 8 USD – 38 USD Nemokamas planas
Geriausiai tinka šablonų dizainui 14 USD – 74 USD 14 dienų nemokamas bandymas
Geriausiai tinka palaikyti 12,80 – 34,80 USD Nemokamas planas
Geriausiai tinka tinklaraščiams kurti 5 USD – 45 USD Nemokamas planas
Puikiai tinka laiko spaudžiamiems skelbimams 10 USD – 25 USD 1 mėnesio nemokamas bandymas
Idealiai tinka mažiems fotografijos portfeliams 8 USD – 49 USD Nemokamas planas
Geriausias vartotojui 10 USD – 40 USD Nemokamas planas

# 1. Kvadratas

Geriausias fotografijos svetainių kūrėjas

Kvadratas yra svetainių kūrėjas, žinomas kaip sukuriantis stulbinančias, į mobilumą reaguojančias svetaines. Tai gerai atlikta atliekant tyrimus ir pateikiami išties patrauklūs dizainai.

„Squarespace“ yra geriausia platforma, kurią galite pasirinkti, jei norite, kad svetainė atrodytų profesionaliai ir joje būtų šlifuota, aukščiausios klasės savijauta..

Šis statybininkas yra populiarus pasirinkimas tarp fotografų, nes jo aukščiausios kokybės planai yra nebrangūs, o platforma yra gana lengva naudoti. Net pagal pigiausią mėnesio planą (12 USD per mėnesį ‘Asmeninis planas’), gausite neribotą pralaidumą ir saugyklą. Tai iš karto pašalina visus jums rūpimus klausimus, susijusius su daugybės didelės raiškos nuotraukų su dideliais failais įkėlimu ir saugojimu – neblogai tik už 12 USD per mėnesį.!

Pliusai, minusai
„Squarespace“ šablonai yra nepaprastai puošnūs ir ypač gerai tinka skelbimams. Joks statybininkas nėra geresnis už stilingą fotografijos foną „Squarespace“ yra šiek tiek brangesnis nei kai kurių kitų svetainių kūrėjų, tačiau standartiškai suteikia daugiau funkcijų. Dėl to ilgalaikėje perspektyvoje jis yra geriau vertas pinigų
„Squarespace“ lavina visas savo funkcijas namuose. Kadangi trečiųjų šalių įskiepiai pučia karštą ir šaltą, naudodami „Squarespace“ žinote viską, ką galite’pakartotinis naudojimas yra aukščiausio lygio Mokymosi kreivė yra statesnė su „Squarespace“. Tai’S yra sudėtingesnis nei dauguma statybininkų, tačiau dėl to sunkiau susitvarkyti

Kvadratas’kainodara

Kvadratas’Keturi kainų planai svyruoja nuo 12–40 USD per mėnesį – trys iš šių planų leidžia jums parduoti per savo svetainę, kuri yra tobula, jei jūs’Norite užsidirbti pinigų parduodant atspausdintus šonus iš savo fotografijos.

„Squarespace“ neturi nemokamo plano – vietoj to gausite dviejų savaičių bandomąją versiją.

„Premium“ planai leidžia jums susieti savo pasirinktinį domeną (suasmenintą svetainės adresą), todėl jūsų svetainė tampa profesionalesnė ir įsimenama. Su papildoma erdve, galimybėmis ir pritaikymo galimybėmis, Pasirinkę „Squarespace“ yra patikimas būdas užtikrinti, kad ateityje jūsų svetainė turėtų augti.

Daugeliui fotografų asmeninis planas (12 USD / mėn.) Atrodys tinkamas, tačiau pasinaudokite trumpa viktorina ir patikrinkite, kuris planas geriausiai atitinka jūsų poreikius:

„Square“ pasiūlymo kodasNaudokite pasiūlymo kodą "WBE" Kasoje su 10% nuolaida

Gaukite 10% nuolaidą už bet kokį kvadrato plotą
Visiem, kas noklusina, tacu
Ar esate pasiruošę leisti „Squarespace“? Savo skaitytojams turime išskirtinį pasiūlymo kodą sutaupyti 10 proc. dėl bet kokio „Squarespace“ plano kainos! Norėdami išpirkti šią nuolaidą, tiesiog įveskite:
Pasiūlymo kodas: “WBE”
prie kasos.

Lengvas naudojimas

„Squarespace“ kūrėjas yra sudėtingas, todėl jis yra šiek tiek sudėtingesnis nei kiti statytojai, tokie kaip „Wix“ ir „SmugMug“. Dėl to šiek tiek sumažėjo, kai tikrinome patogumą naudoti – jis įvertino tik 3,4 iš 5 žvaigždučių.

Vis dėlto, jei turite šiek tiek laiko ir kantrybės, po trumpos pažinties turėtumėte susitvarkyti su „Squarespace“. Kreipkitės į jį su šiek tiek pasitikėjimo ir entuziazmo, ir jūs’Netrukus būsiu profesionalas!

Kvadratas’s šablonai

Viena iš „Squarespace“’Geriausias pranašumas yra siūlomų temų pasirinkimas – jie tikrai yra vieni gražiausių fotografijos šablonų. Mūsų tyrime, „Squarespace“ gavo daugiausiai balų už dizaino lankstumą, šioje srityje įvertindama 4,8 žvaigždutės iš 5.

Kodėl jis taip gerai įvertintas dėl dizaino? Be to, visi jų šablonai yra ne tik profesionaliai sukurti, bet ir kiekviena tema reaguoja į mobilųjį telefoną, o tai užtikrina, kad jūsų nuotraukos atrodys nuostabiai bet kuriame įrenginyje. Erdvės plotas netgi leidžia lengvai perjungti šablonus, jei norite atnaujinti savo svetainę’dizainas bet kurioje vietoje.

kvadratinės erdvės fotografijos šablono pavyzdys„Square“ erdvė yra gerai žinoma dėl gražių ir profesionalių šablonų dizaino

Šablonų dizainas yra ryškus, profesionalus ir orientuotas į lazerį, kad jūsų nuotraukos atrodytų neįtikėtinai – nesvarbu, ar tai spalvingas viso ekrano fonas, ar nuotraukų koliažo stiliaus siena, yra dešimtys patrauklių dizaino stilių, kuriuos galima pamatyti.

kvadratinės erdvės geriausių fotografijos kūrėjų šablonaiKvadratas’„s“ šablonai yra aiškūs, švarūs ir minimalistiniai. Jie priverčia jūsų fotografijos svetainę pakenkti profesionalumui

„Squarespace“ yra puikus pasirinkimas asmeninių fotografijų portfeliams, taip pat profesionalams, norintiems paversti savo aistrą verslu. Jame yra dizainai, skirti parodyti jūsų darbus, taip pat įrankiai, skirti jūsų svetainei paleisti’augimas ilguoju laikotarpiu.

Čia kalbėjome su vyresniuoju vaizdo įrašų redaktoriumi Alexu Greene’u’ką jis turėjo pasakyti apie „Squarespace“:

“Prieš įsidarbindamas dabartiniame darbe, buvau laisvai samdomas darbuotojas, todėl turėjau internetinę svetainę, kaip būdą geriausiai save reklamuoti būsimiems klientams. Aš naudojau „Squarespace“, kuris buvo gana geras. Kai aš mokiausi universitete, jie labai gerai pabrėžė, kokia gera būtų buvimo internete forma, kaip priemonė parodyti mūsų darbą ir aplanką. Mano bendraamžiai ir universiteto dėstytojai rekomendavo „Squarespace“ dėl to, ar gerai rodomos galerijos, vaizdo įrašai ir kita. Ir jie negalėjo’t buvo teisingesni!”

SEO

„Squarespace“ pateikia naudingus vadovus, kaip palaikyti už rankos, optimizuojant savo svetainę SEO (Search Engine Optimization), taip pat palengvinant jūsų vaizdų pridėjimą prie aprašymų ir kitų žymų.’juos įkėliau.

Taip pat galite įtraukti papildomų elementų į savo svetainę, pvz., Sukurti tinklaraštį, kad sudomintumėte lankytojus ir reklamuoti savo darbą, arba pridėdami kontaktų formas užklausoms priimti.

Tolimesnė informacija

 • „Squarespace Review“ – daugiau apie „Squarespace“’bendrą pasiūlymą, žiūrėkite išsamią pagrindinę apžvalgą.
 • „Squarespace Kainos peržiūra“ – išsamiam Squarespace suskirstymui’kainų nustatymo planai
 • „Squarespace“ pasiūlymo kodas – reikalaukite 10% nuolaidų už pirmąjį pirkinį naudodami išskirtinį nuolaidos kodą
 • „Wix vs Squarespace“ – sužinokite, kas laimėjo mūšį, kai šie du svetainių kūrėjai užrakino ragus.
 • Kaip sukurti fotografijos svetainę – žingsnis po žingsnio vadovas, kaip sukurti puikią svetainę.

# 2. Wix

Lengviausiai naudojamas fotografijos svetainių kūrėjas

„Wix“ yra patogus naudoti vartotojui ir universalus svetainių kūrėjas. Tai’nesunku pasiimti, suteikia daugybę šablonų, iš kurių galite pasirinkti, ir stebėtinai gerai įkelia ir saugo aukštos kokybės nuotraukas..

„Wix“ yra dar viena stipri visuotinė priemonė, tačiau mūsų tyrimuose ji išsiskyrė savo populiarumu tarp vartotojų. Jis gavo aukščiausią klientų balą iš visų statybininkų – mūsų vartotojai suteikė ne mažiau kaip 5 iš 5 žvaigždžių išbandę patys!

Wix’Kita stipri mintis yra ta’s lengviausias naudoti fotografijos svetainių kūrėjas, vis dar pakuodamas galingą perforatorių pagal savo dizainą ir savybes. Tai daro jį puikiu pasirinkimu pradedantiesiems – skirtingai nuo kitų platformų, „Wix“ to nedaro’t, kad naujokai aukotų kokybę, kad būtų patogiau naudoti.

Vietoje to, „Wix“ naudoja „drag and drop“ redagavimo įrankius, kad profesionalų tinklalapį būtų lengva sukurti bet kam ir visiems. Tai’todėl jis buvo įvertintas įspūdingu 4,3 iš 5 žvaigždučių, kad būtų patogu naudoti mūsų tyrimuose!

Pliusai, minusai
„Wix“ siūlo nepaprastai daug kūrybinio valdymo. Vilkimo redaktorius reiškia, kad galite įsivaizduoti, kad galite tai padaryti. „Wix“ yra labai pritaikyta labai pritaikytai fotografavimo platformai Tu gali’Nekeiskite savo šablono, kai svetainė pradės veikti. Tai gali sukelti galvos skausmą, jei norite pakeisti savo fotografijos portfelio dizainą toliau
„Wix“ sukurtos svetainės automatiškai optimizuojamos veikti įvairiose platformose. Jūsų nuotraukos mobiliųjų įrenginių ekranuose atrodys lygiai taip pat slidžiai, kaip ir darbalaukyje Nors kūrybinio valdymo mastas daugeliui yra pliusas, kitiems jis gali būti nepaprastas. Jei personalizavimas nėra’t prioritetinis „Wix“ gali būti jums netinkamiausias

Wix’kainodara

„Wix“ yra gana dosnus nemokamas planas, tai reiškia, kad galite kurti savo svetainę – jei norite, – jūsų pasitikėjimas savimi’pradedantysis – prieš investuodamas sunkiai uždirbtus pinigus. Nemokamas planas to nepadarė’Vis dėlto, atrodo, kad neprofesionalu, todėl mes to nedarome’t nerekomenduojate pasilikti joje per ilgai – ne tik rodysite „Wix“ reklamą, bet ir galite gana greitai išnaudoti saugyklą..

Apskritai, tai’tikrai verta apsvarstyti vieną iš Wix’priemokos planai už nedidelę mėnesinę investiciją. Už 13 USD per mėnesį (apmokestinama kasmet) galite pridėti savo pasirinktinį domeną ir URL (pvz., Www.lucysphotos.com), pašalinti visą „Wix“’reklamuokitės ir pasiekite platesnį šablonų ir įrankių rinkinį.

Tu’Taip pat naudosite padidėjusia saugykla, leidžiančia įkelti daugiau aukštos kokybės nuotraukų ir padedančia jūsų svetainei augti.

Tiems, kurie tikisi parduoti savo fotografiją per savo svetainę, „Wix“ taip pat turi ką nors ir jums – jos el. Prekybos planai prasideda nuo 23 USD per mėnesį (apmokestinama kiekvienais metais) ir pateikiamas visas pardavimo įrankių asortimentas..

Pasirinkimas „premium“ planas yra geriausias sprendimas, kad jūsų svetainė išsiskirtų ir užtikrintų puikų pirmąjį įspūdį.

Jūsų „Wix“ svetainės kūrimas

Wix’Naudodami „drag-and-drop“ redaktorių, galite lengvai sukurti savo svetainę ir suteikti daugybę kūrybinės laisvės. Tai veikia pasirenkant elementus, pvz., Tekstą ir vaizdus, ​​ir nuleidžiant juos ten, kur norite. Tokiu būdu jūs tiksliai žinote, kaip jūsų svetainė atrodys realiai, ir galite suprojektuoti savo svetainę, kad ji galėtų efektyviausiai parodyti savo darbą..

„Wix“ taip pat turi kitą redaktorių, vadinamą „Wix ADI“. Tai reiškia dirbtinį dizaino intelektą, kuris iš tikrųjų sukuria jums svetainę. Tiesiog atsakykite į keletą paprastų klausimų, pavyzdžiui, apie ką kalba jūsų svetainė, ir jūs’Turėsite automatiškai sugeneruotą svetainę per kelias minutes.

Galite atlikti pakeitimus ir redaguoti savo svetainę’turinio, tačiau su „Wix ADI“ sunkiausia kėlimas buvo padarytas jums – palikite jums galimybę pridėti linksmų dalykų!

Nuotraukų įkėlimas, redagavimas ir tvarkymas yra neįtikėtinai lengvas – įkėlimas užtrunka tik keletą paspaudimų, o pagrindinius redagavimus galite atlikti „Wix“’nuotraukų redaktorius.

geriausi fotografijos svetainių kūrėjai„Wix“ siūlo labai paprastą vaizdų įkėlimą ir valdymą. Tai leidžia jums lengvai valdyti kolekcijas ir gali sutaupyti daug laiko.

Nuotraukų įkėlimo greitis yra įspūdingas, o tai sutaupo daug laiko, kai masiškai įkeliami failai, ir jūs galite tęsti redagavimą, kol įkėlimas vyksta fone..

Kai nuotraukos bus įkeltos, galėsite pridėti ‘alt žymos’ kiekvienam atvaizdui, padedant „Google“ ‘skaityti’ juos ir patobulinti savo svetainės SEO. „Wix“ netgi padeda optimizuoti SEO visos svetainės lygmeniu – idealiai tinka kelti jūsų reitingą.

Bet kaip mes’Anksčiau aptarėme – susirasti yra tik pusė mūšio. Jūs turite patraukti savo skaitytojus’ atkreipkite dėmesį ir laikykite juos puslapyje!

Wix’s Fotografijos šablonai

Taigi faktas, kurį teikia „Wix“ daugiau nei 500 profesionaliai sukurtų šablonų tai yra didžiulis pliusas kiekvienam pradedančiam fotografui, kuriam reikalinga svetainė. Tai taip pat apima daugiau nei 30 šablonų, specialiai sukurtų fotografams!

„Wix“ fotografijos šablonai„Wix“ suteikia jums daugybę nuostabių dizainų, iš kurių galite rinktis – kiekvienas iš jų yra mobiliesiems optimizuotas ir visiškai pritaikomas.

Tai yra ideali laiko taupymo priemonė, nes galite tiesiog pakeisti tekstą ir atnaujinti vaizdus esamose galerijose prieš tai pavadindami diena ir paskelbdami internete.

Arba galite nuspręsti visiškai pakeisti savo šabloną’dizainas. Tai laimėjo’nebūkite greitas ar lengvas, tačiau „Wix“ suteikia kūrybinę laisvę atlikti tiek pakeitimų, kiek jums patinka.

geriausias fotografų svetainių kūrėjasNeskubėkite pasirinkti „Wix“ šablono – negalėsite jo pakeisti vieną kartą’pasirinkote vieną, todėl raskite tokį, kuris atspindi jūsų stilių, pvz ‘Miesto fotografija’ aukščiau!

Yra daugybė galerijų parinkčių kolekcijų demonstravimo galimybių, pradedant nuo griežtų grupių miniatiūrų ‘Miesto fotografija’ į minimalistinį kadrą ‘Meninė fotografija’. Ten’netgi skirtingi galerijos stiliai; nuo interaktyvių skaidrių demonstracijų iki šviesdėžių, kad vaizdai būtų pop. Tai’Neabejotinai verta apsižvalgyti, kad rastumėte savybes, kurios geriausiai atspindėtų jūsų darbą.

Be įvairių būdų, kaip padaryti jūsų fotografiją išsiskiriančią ir patraukti lankytojus, „Wix“ taip pat leidžia labai lengvai į savo puslapius įtraukti kontaktų formas ir socialinės medijos ryšius..

Tolimesnė informacija

 • „Wix“ apžvalga – norėtumėte daugiau sužinoti apie „Wix“? Peržiūrėkite mūsų išsamų ekspertą ir išsamią apžvalgą čia.
 • „Wix“ redaktorius vs „Wix ADI“ – spustelėkite čia, jei norite pamatyti skirtumą tarp „Wix“’dvi svetainės kūrimo parinktys

# 3. SmugMug

Geriausias nuotraukų saugumas

„SmugMug“ yra fotografijos svetainių kūrėjas, kuris suteikia paprastą būdą demonstruoti ir parduoti jūsų nuotraukas. Kaip specializuotas statybininkas, „SmugMug“ yra puikus tuo, ką daro, tačiau gali jaustis ribotas, palyginti su įvairesniais statybininkais, tokiais kaip „Wix“ ar „Squarespace“..

Kaip ir „Squarespace“, „SmugMug“ nesiūlo nemokamo plano. Jūs gausite 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, tada turėsite užsiprenumeruoti vieną iš „SmugMug“’Keturi priemokų planai – nuo 4 USD per mėnesį pagrindiniam planui iki 30 USD per mėnesį „Pro“ planui. Už planus atsiskaitoma kasmet, todėl pigiausias planas kainuoja 48 USD per metus.

Pliusai, minusai
Suteikia puikias fotografavimo ypatybes, įskaitant plačias bet kokių jūsų svetainėje publikuojamų vaizdų saugos galimybes Dėl savo portfelio specializacijos jis gali jaustis šiek tiek ribotas, palyginti su universaliais interneto svetainių kūrėjais. Dėl ne portfelio funkcijos „SmugMug“ to nedaro’t gana susilaikyti
„SmugMug“ yra puikus būdas gauti pajamų iš savo nuotraukų iš kelionių pradžios. Tai’esate pasirengęs padėti jums parduoti produktus ir atspausdintus paveikslėlius, kai tik prisiregistruosite Visas portfelio planas kainuoja 15 USD per mėnesį (apmokestinamas kasmet). Tai gerai, jei jūs’iš tikrųjų galite užsidirbti iš savo darbo, bet yra šiek tiek staigūs tiems, kurie tik pradeda

Kadangi „SmugMug“ yra specializuotas fotografijos kūrėjas, jis ateina su tam tikromis privilegijomis ir ypatybėmis, kurių neturi kiti mūsų sąrašo statytojai’t. Faktiškai, jis įvertino 5 žvaigždutes už savo savybes, pranoksta visus kitus statybininkus!

Vienas iš mūsų mėgstamiausių yra galimybė apsaugoti jūsų nuotraukas nuo parsisiuntimo iš trečiųjų šalių.

Kuo daugiau mokėsite už savo planą, tuo daugiau galimybių turėsite dėl nuotraukų saugumo:

 • Įgalinkite dešiniojo pelės mygtuko paspaudimo apsaugą, kurioje pateikiamas suasmenintas pranešimas apie autorių teises, kai lankytojai dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jūsų svetainę
 • Pridėkite pasirinktinius vandens ženklus prie savo atvaizdų
 • Puslapius, aplankus, galerijas ar net visą jūsų svetainę apsaugokite slaptažodžiu

Galite suprasti, kodėl mes’Ve „SmugMug“ pažymėti kaip geriausius nuotraukų saugumui!

Kokias kitas savybes siūlo „SmugMug“, kad ji išsiskirtų iš labiau aplinkinių platformų? Čia’Trumpai apžvelgiame tik keletą mūsų mėgstamiausių:

 • Neribotas nuotraukų ir vaizdo įrašų įkėlimas
 • Sinchronizuokite savo nuotraukų biblioteką su „Lightroom“
 • Bendradarbiaujama su profesionaliais spaustuvininkais, kad lankytojai galėtų užsisakyti spaudinius / gaminius tiesiai iš jūsų svetainės, nereikia jokių papildomų integracijų
 • Plati socialinės žiniasklaidos integracija, kad galėtumėte palaikyti ryšį su savo auditorija
 • Užfiksuokite keliaudami ir įkelkite savo vaizdą tiesiai iš telefono į savo svetainę keliaudami
 • Įkelkite vaizdų albumus iš kelių vietų, iš „Dropbox“ į „Apple“

Tai tik subraižo paviršių, todėl taip’Verta atidžiai palyginti planus, kad pamatytumėte, ką gausite už mėnesinį mokestį.

Pagrindinis „SmugMug“ trūkumas’bruožai yra tai ten’Nėra integruoto tinklaraščių parinkimo – tiesiog tai, ką reikia žinoti kuriant savo fotografijos svetainę.

Jūs taip pat galite’nenaudokite savo domeno pagal pigiausią planą – turite pakilti iki antros pakopos ‘Galia’ suplanuokite šią parinktį. Tai šiek tiek nelinksma, nes mokami planai paprastai tai siūlo kaip įprastą pardavimo tašką. Kita vertus, ten’Jokios reklamos puslapyje, o tai yra didelis pliusas ir neužkerta kelio jūsų svetainei. Ypač svarbu fotografijos svetainėje.

Parduodama su „SmugMug“

Tikrasis „SmugMug“ pranašumas prieš konkurentus yra tai, kad jis pasiruošęs padėti jums parduoti tiesiai iš dėžutės! Galite imti mokestį už atsiųstą nuotrauką, sudaryti klientams tinkintus kainoraščius ir tiesiogiai parduoti atspausdintus paveikslėlius ir dovanas, nereikia jokių papildomų integracijų.

Tai suteikia puikią galimybę sukurti savo prekės ženklą ir matomumą lankytojų tarpe, o tai gali būti dar pagerinta pridedant pasirinktinius vandens ženklus prie jūsų nuotraukų. Prie to pridėkite tai, kad išlaikote 85% pelno, o „SmugMug“ yra labai patraukli platforma užsidirbti iš savo fotografavimo įgūdžių.

„SmugMug“ šablonai

Nors „SmugMug“ spindėjo fotografijai būdingomis savybėmis, už savo dizainą ji sulaukė kur kas daugiau balų. Jos pasiūla yra gana ribota, ypač jei jūs’pigų planą – ir net brangesnius planus galite pasirinkti tik iš 21 šablonų.

smugmug fotografijos šablonas„SmugMug“ suteikia kuklią paprastų dizainų kolekciją, kuri skirta fotografijoms parodyti, tačiau yra ribota.

Tai’tai ne tik kiekis’taip pat ribotas. SmugMug’Projektuojant visą dėmesį sutelkiant į jūsų atvaizdus, ​​o tai puiku, tačiau tai reiškia, kad prarasite papildomas funkcijas, tokias kaip kontaktinės formos ir žemėlapiai. Tai nėra’Tai yra būtina, tačiau jie jūsų svetainei suteikia papildomo profesionalumo.

Tu’Rasite, kad tinkinimas yra gana paprastas ir kartais net griežtas – pavyzdžiui, koreguojant vaizdo dėžių aukštį ir plotį. Tai nėra’t statytojas gali pasirinkti, ar norite daugybės kūrybinių pastangų;, tai’Geriausia, jei nuotraukos leidžia kalbėti patys už save.

SEO

Verslo augimą palaiko SEO funkcijos, leidžiančios žymėti savo vaizdus aprašymais ir raktiniais žodžiais, taisyti atskirų puslapių meta duomenis (tinklalapio aprašymas panašus į užpakalį knygos gale) ir sukurti svetainių schemas, kurias „Google“ pateikti veikti kaip jūsų svetainės katalogas.

Tolimesnė informacija

 • „SmugMug“ apžvalga – norite sužinoti daugiau apie „SmugMug“? perskaitykite mūsų apžvalgą ir sužinokite, ką jūs manote.
 • Tinklalapių kūrėjų palyginimo lentelė – taip pat žiūrėkite į mūsų palyginimo lentelę ir pažiūrėkite į kitas platformas rinkoje.

# 4. Weebly

Pigiausias fotografijos svetainių kūrėjas

Weebly yra pigiausias svetainių kūrėjas, kurį galite pasirinkti kurdami profesionalią fotografijos svetainę.

Yra trys mokami planai, pradedant nuo tiesioginio 6–26 USD per mėnesį (apmokestinama kasmet). Ten’Tai taip pat nemokamas planas, nors, kaip visada, mes to nedarome’Nerekomenduokite to, jei norite profesionalios svetainės.

Čia’Trumpai peržvelkite kiekvieną planą prieš tyrinėdami Weebly’savybės ir dizainas:

 • Nemokamas planas: 0 USD – 500 MB talpos, rodomi „Weebly“ skelbimai
 • Asmeninis planas: 6 USD / mėn – 500 MB saugyklos, prijunkite pasirinktinį domeną, rodomi „Weebly“ skelbimai, pagrindinė el. Prekyba
 • Profesinis planas: 12 USD / mėn – neribota saugykla, 1 metų nemokamas domenas, nėra „Weebly“ skelbimų, išplėstinė el. Prekyba
 • Verslo planas: 26 USD / mėn – neribota saugykla, 1 metų nemokamas domenas, nėra „Weebly“ skelbimų, pilna elektroninė prekyba, pažangūs rinkodaros įrankiai

Iš visų šių planų, mes rekomenduojame profesionalų planą pradėti nes jis siūlo geresnę kainos ir kokybės santykį nei asmeninis planas. Neribotas saugojimas ir jokių reklamų nėra būtina bet kurioje profesionalioje fotografavimo svetainėje!

Pliusai, minusai
Weebly’„App Center“ yra neprilygstamas. Kadangi programų įvairovė yra vienintelė jūsų svetainės funkcionalumo didinimo riba yra jūsų vaizduotė Kvadratas neseniai nusipirko Weebly. Tai nuostabi žinia el. Prekybai, tačiau gali reikšti, kad reikia atsitraukti nuo kūrybiškesnių svetainių – pavyzdžiui, fotografijos rinkinių.
Pastato sąsaja pasiekia gerą pusiausvyrą tarp pritaikomumo ir struktūros. Jei norite parodyti savo fotografiją iš dėžutės, galite. Jei norite pridėti funkcijų ir žaisti su šablonais, galite tai padaryti ir jūs Jokio asmeninio atkūrimo parinkties – jei jūsų svetainė nyksta, turite laukti „Weebly“ palaikymo, kad jūsų svetainė būtų atkurta jums

Weebly’temos yra patrauklios, bet paprastos – jūs laimėjote’Nerandate jokio naujoviško ar žandikaulį mažinančio dizaino, tačiau rasite kuklų, maždaug 50 švarių, stilingų išdėstymų pasirinkimą. Pastaraisiais metais jie tikrai patobulėjo, tačiau jų temos vis dar nenagrinėjamos’t atitiktų akį traukiančią „Wix“ ar „Squarespace“ kokybę. Dizainai yra paprastesni ir paprastesni – idealūs, jei kovojate techniškai, bet jei norite’vėl ieškai kažko, kuo daugiau nei tu’Turėsiu ieškoti toliau.

Mes rekomenduojame ieškoti po ‘Portfelis’ ir ‘Asmeninis’ kūrybingesnių ir vizualių dizainų kategorijos.

weebly fotografijos šablonaiWeebly’„S“ šablonai yra paprastesni, tačiau su jais lengviau dirbti – tai puiki laiko taupymo priemonė, jei jums greitai reikia fotografavimo svetainės

Weebly nėra’t lengviausias statybininkas rinkoje – mūsų bandymuose jis įvertino gana vidutiniškai 3,5 iš 5 žvaigždžių, tačiau paprastumas, kurį galite įkelti ir pridėti nuotraukas į savo svetainę, padeda vaizdus išdėstyti priekyje ir centre.

Norėdami pridėti galeriją ir pradėti įkelti vaizdus, ​​užtenka vos dviejų paspaudimų, o tai palengvina reikalus ir taupo daug laiko. Be to, galite tęsti savo svetainės redagavimą, kai įkėlimai tęsiami fone. Tai gali sutaupyti dar daugiau laiko, jei įkeliate daug nuotraukų vienu metu.

Weebly taip pat to nedaro’t neįkelti įkeltų nuotraukų matmenų apribojimų, taigi ten’Nereikia jaudintis, kad bus pakeistas 4000 pikselių pločio vaizdo dydis. „Weebly“ rekomenduoja geriausios praktikos pavyzdžius ir optimaliausius dydžius vietiniuose vadovuose, tačiau neįgyvendina šių rekomendacijų, paliekant pasirinkimą pačiam.

Vis dėlto reikia atsiminti, kad „Weebly“ automatiškai optimizuoja vaizdus žiniatinkliui įkeliant. Tai gali šiek tiek išplauti jūsų spalvų paletę, taigi’Svarbu, kad po redagavimo „Lightroom“, jūs eksportuotumėte vaizdus į „sRGB“ ir galėtumėte įterpti į spalvą profilį, kad sumažintumėte vaizdų gyvybingumą.

geriausias internetinių fotografijų svetainių kūrėjas„Weebly“ įkelia nuotraukas fone, todėl galite dirbti toliau, nelaukdami, kol bus baigti įkėlimai.

„Weebly“ už savo savybes tyrime įvertino gana stipriai – už „SmugMug“ atsidūrė 4,4 žvaigždutės iš 5. Tai yra „Weebly“ kokybė.’internetinių dienoraščių įrankiai, kurie įmontuoti, kad būtų tvarkingai sėdima šalia jūsų darbo.

Kalbant apie SEO, „Weebly“ programų centre yra daug naudingų programų. Dažniausiai jas gali įsigyti tik „premium“ klasės abonentai, kurie, atsižvelgiant į jūsų ambicijas, gali padaryti dar labiau logišką žingsnį į mokamą planą. Tai’Taip pat paprasta pridėti alt tekstą prie įkeltų nuotraukų ir patikslinti savo svetainės nustatymus, kad dar labiau optimizuotumėte savo svetainę’SEO ir padėkite jam reitinguoti aukštesnį lygį paieškos sistemose.

„Weebly“ yra tvirtas pasirinkimas, pasižymintis dideliais pranašumais – galbūt jis neturi patraukliausių dizainų rinkoje, tačiau fotografams, kurių biudžetas yra mažas’Tai protingas pasirinkimas.

Tolimesnė informacija

 • „Weebly“ apžvalga – jei turite fotografijos verslą, jūs’Norėsiu išsamiau perskaityti „Weebly“.
 • „Weebly“ elektroninės prekybos apžvalga – jei tu’Jei ieškote vietos savo vaizdams parduoti, peržiūrėkite mūsų apžvalgą apie „Weebly“ kaip internetinę parduotuvę.

# 5. Duda

Geriausiai tinka šablonų dizainui

„Duda“ yra internetinių svetainių kūrėja, kuri buvo sukurta norint sukurti internetinius dizainerius’ gyvena lengviau. Turint tai omenyje, tai’Nenuostabu, kad pasirodo patys stilingiausi dizainai rinkoje.

Mūsų tyrime, Duda buvo aukščiausia balų skaičiavimo priemonė už dizaino lankstumą, lenkdamas konkurentus įspūdingomis 4,8 žvaigždutėmis iš 5 – tai yra’balas atitiko tik „Squarespace“!

Pliusai, minusai
Dėl geriausių dizainų rinkoje tai yra stilingas pasirinkimas demonstruoti savo darbus Dėl brangių kainų planų mūsų tyrime Duda gavo mažiausią kainos ir kokybės santykį
Pateikiama daugybė funkcijų ir valdiklių, skirtų pritaikyti savo aplanką Mažiau kūrybinės laisvės nei kitiems fotografijos kūrėjams, tai reiškia, kad turite pasikliauti savo šablonu’dizainas

Jūs gaunate per 90 šablonų pasirinkti iš Dūdos’biblioteka – ir kiekvienas yra profesionaliai sukurtas ir mobiliai reaguojantis.

Kitaip nei Wix, tu gali’visiškai neatnaujinkite savo šablono’dizainas. Vietoj to, jūsų dizainas daugiausia priklauso nuo jūsų pasirinkto šablono, taigi, jo’verta pasirinkti vieną, kurį mylite.

Galite tinkinti savo dizainą, bet to nereikia’t gauti visišką kūrybinę laisvę. Tjo pasitikėjimas jūsų šablonu gali sutaupyti laiko ir pastangų – tiesiog įkelkite savo atvaizdus, ​​pridėkite teksto, padarykite kelis pataisymus čia ir ten, ir Duda’Likusį darbą jūsų dizainai atlieka už jus. Paprasta!

Jei pasirinksite šabloną ir vėliau apsigalvosite, „Duda“ leis jums perjungti dizainą neprarandant viso turinio – tai reiškia, kad bet kada galite lengvai pertvarkyti savo portfolio.

duda fotografijos statytojo šablonai„Duda“ siūlo daugiau nei 90 profesionaliai sukurtų šablonų, kurie padės sukurti fotografijos svetainę.

Vienas geriausių būdų, kaip „Duda“ leidžia tinkinti savo aplanką, yra naudojant valdiklius. Tai yra tarsi programos, kurios prideda papildomų funkcijų jūsų svetainei – pavyzdžiui, galite įdiegti iššokančius langus, kontaktų formas ir atsisiunčiamus failus..

Kitos funkcijos apima:

 • Dienoraščiai
 • Nemokama vaizdų biblioteka
 • Nuotraukų redaktorius
 • Mobilusis redaktorius (kad galėtumėte tvarkyti savo portfelį keliaudami)

Taigi, kaip lengva naudoti „Duda“? Atsakymas yra: gana paprasta. Tai’Tai nėra pats lengviausias, bet to neturėtų’Tai taip pat nesukelia galvos skausmo – jis yra kažkur tarp „Squarespace“ ir „Wix“, kiek tai yra draugiška pradedantiesiems..

Duda’kainodara

Kur Duda pateko į mūsų tyrimus, buvo vertinga pinigai. Tiesą sakant, tai buvo šios srities krūva, įvertinusi tik 1,2 žvaigždutes iš 5. Duda yra vienas brangiausių mūsų sąrašo statytojų, kurių kainos prasideda nuo 14 USD per mėnesį (mokama kasmet).

Jūs gaunate 14 dienų nemokamą bandomąją versiją pagal 22 USD per mėnesį komandos planą, po kurio jūs’Reikės pasirinkti iš Duda’Trys kainos planuoja tęsti statybą. Jei tu’Tvarkydami klientus ar bendradarbiaudami su komanda jūsų portfelio svetainėje, jūs’Jums reikės arba 22 USD per mėnesį komandos plano, arba 74 USD per mėnesį agentūros planas.

Ten’neabejoju, kad Duda’stipriosios pusės yra jo dizainas. Jei norite stilingo fotografijų portfelio, tai’Jį nesunku sudėti – ir tu ne’Negalima mokėti už tai papildomai – tada Duda yra geras pasirinkimas. Tai suteikia gerą pusiausvyrą tarp išvaizdos ir galios, bet nėra’tinka fotografams, turintiems biudžetą!

# 6. SITE123

Geriausiai tinka palaikyti

„SITE123“ yra gana paprastas statybininkas, išsiskiriantis savo klientų aptarnavimo pranašumais. Jei kurdami jaučiatės, kad jums reikia kokių nors patarimų, „SITE123“ yra puikus pasirinkimas.

Pliusai, minusai
Neįtikėtinai naudinga „backend“ pagalba, padėsianti nustatyti fotografavimo svetainę Kūrybinė laisvė yra gana ribota, ir jūs galite’t šablonų perjungimas, kai jūsų svetainė bus aktyvi
Gavę aukštą klientų balą mūsų tyrime, tai parodė’malonus, taip pat lengvai naudojamas Funkcijos yra gana paprastos, tai reiškia’nėra labai keičiamas pasirinkimas – ypač turint 270 GB talpos saugyklą

Norėdami pradėti, jums tereikia pasirinkti, apie ką jūsų svetainė – mes pasirinkome ‘Fotografija’ – tada įveskite savo svetainės pavadinimą kartu su el. Pašto adresu ir slaptažodžiu.

SITE123 sukuria svetainę, kurią galite redaguoti, ir iškart suteikia jums prieigą prie 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymo. Tai taip pat pateikia naudingą apžvalgą, kad galėtumėte lengvai susipažinti su redaktoriumi.

„site123“ fotografijos kūrėjų palaikymas„SITE123“ teikia tiesioginį pokalbių palaikymą, ekskursiją į vidų, pagalbos vaizdo įrašus ir iššokančius langus, kurie padės jums kurti procesą..

Visur yra klaustukų mygtukai, kuriuos galite perkelti, norėdami sužinoti daugiau apie įvairius elementus, ir naudingi nurodymai, kurie padės jums, SITE123’Statybininkas yra tarsi turintis draugišką auklėtoją, laikantį už rankos, kol nori, kad tau pasisektų.

Ši palaikomoji programa yra viena iš priežasčių, kodėl mūsų vartotojai taip gerai įvertino „SITE123“, suteikdami jai vidutiniškai 4,6 žvaigždutes iš 5. Šis kūrėjas taip pat labai lengvai naudojamas ir aprūpinamas visomis pagalbos bei palaikymo galimybėmis – mes jau minėjome 24/7 tiesioginiai pokalbiai, tačiau kartu su pagalbos centru ir palaikymu el. Paštu.

SITE123 dizainas

SITE123’„s“ dizainai yra pakankamai gražūs ir labai nesudėtingi. SITE123 iš tikrųjų naudoja ADI, kad sukurtų jums svetainę pagal jūsų pasirinktą kategoriją. Po to jūs galite pakeisti savo temą, bet ji’Ne taip lengva radikaliai pertvarkyti savo svetainę.

Tai’Taip pat verta paminėti, kad galite’t šablonų perjungimas, kai jūsų svetainė bus paskelbta.

„site123“ fotografavimo modulio nustatymasSITE123 naudoja ADI, kad jūsų svetainė būtų kuriama kuo paprasčiau – tiesiog pasirinkite tinkamą kategoriją, o SITE123 pateikia jums pagrindus!

Puiku yra tai, kad SITE123 automatiškai suteikė mums visus pagrindinius fotografavimo svetainės pagrindus. Mums buvo duoti dideli vaizdų skyriai, integruotas aplankas ir galerija, integracija į socialinę mediją ir kontaktinė forma – mums visiems nereikėjo pakelti piršto.

Šias savybes turėti yra gerai, tačiau išbandydami mes nustatėme, kad jos nebuvo naudingos’t mega galingi – jiems trūksta tam tikro gylio, todėl, jei jums reikia sudėtingo fotografijų portfelio ar kuriate verslą, SITE123 nėra’t puikus ilgalaikis sprendimas.

SITE123 kainodara

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad SITE123 turi tik du kainų planus – nemokamą planą ir 12,80 USD per mėnesį „Premium“ planą. Tačiau prisiregistravę prie nemokamo plano, jūs iš tikrųjų gaunate prieigą prie keturių mokamų planų, kurių dydis svyruoja nuo 12,80 USD iki 34,80 USD per mėnesį (apmokestinama kasmet)..

„SmugMug“ ir „Squarespace“ suteikia neribotą saugyklos vietą iš „get-go“, naudodamiesi „SITE123“, jūs gaunate tik iki 270 GB atminties savo brangiausiu planu. Mūsų tyrime galite pamatyti, kodėl SITE123 už kainos ir kokybės santykį įvertino tik 2,7 iš 5 žvaigždučių!

Apskritai, „SITE123“ yra paprastas ir draugiškas kūrėjas, suteikiantis įrankius lengvai sukurti pagrindinę, sėkmingą fotografavimo svetainę. Tai’Tai tiesiog nėra labiausiai keičiamas pasirinkimas rinkoje.

Tolimesnė informacija

 • „SITE123“ siūlo puikų „backend“ palaikymą – sužinokite, ką dar siūlo mūsų ekspertų „SITE123 apžvalga“

# 7. „WordPress.com“

Geriausiai tinka tinklaraščiams kurti

Negalima painioti su milžiniška WordPress.org, „WordPress.com“ yra lengviau naudojama garsiosios dienoraščių CMS versija. Tai sujungia „WordPress.org“ galią ir internetinių dienoraščių rašymo sugebėjimus su patobulinta ir patogesne svetainių kūrėjo redaktoriumi.

Rezultatas yra galingas, tačiau gana sunkus statybininkas, kuris gali’Negalima sumušti už savo tinklaraščių rašymo įrankius ir taip pat siūlo didelę pinigų kainą.

Pliusai, minusai
Geriausias internetinių dienoraščių kūrėjas, teikiantis visą integruotų įrankių asortimentą Labai sunku naudoti, todėl tai yra ne toks idealus pasirinkimas pradedantiesiems
Siūlo puikią kainos ir kokybės santykį dėl daugybės funkcijų, kurias gausite pagal savo planus Pirmiausia sukurta internetiniams dienoraščiams, turint omenyje jo ypatybes nuotraukoms ir dizainą’Ne tokia gera, kaip konkurentų, tokių kaip „Squarespace“ ar „SmugMug“

Nors WordPress.com naudoti yra tikrai lengviau nei WordPress.org, jis’Vis dar daug sunkiau nei daugumai kitų statybininkų, mūsų tyrime jis įvertintas mažiausiai tiek dėl patogumo naudoti, tiek dėl klientų įvertinimo.

Tai pasakė, jei tu’Jei norite tvarkyti tinklaraštį kartu su savo fotografijos svetaine, jūs laimėjote’t rasti geresnį internetinių dienoraščių kūrimo priemonių kūrėją.

wordpress.com fotografijos tinklaraščių kūrėjas„WordPress.com“ yra paprastesnė „WordPress.org“ versija ir ypač tinka kurti tinklaraščius.

„WordPress.com“ suteikia jums visą dienoraščių rašymo įrankių asortimentą, pradedant socialinėmis žymėmis ir baigiant vartotojų komentarais. Tačiau taip nėra’Atkreipkite dėmesį į savo nuotraukoms būdingus bruožus – palyginti, pavyzdžiui, su „SmugMug“’Tai gana standartas. Jei tu’neketinate derinti savo aplanko su tinklaraščiu, tai nėra’t jūsų geriausias pasirinkimas.

Tačiau ten, kur WordPress.com iš tikrųjų išsiskyrė, buvo jos vertė už pinigus. „Weebly“ yra pigiausias fotografijos svetainių kūrėjas, tačiau „WordPress.com“ stebėjo savo verte, įvertindama 4,5 iš 5 žvaigždučių.

Jis turi nemokamą planą ir keturis mokamus planus, pradedant nuo 5–45 USD per mėnesį (apmokestinama kasmet). Norėdami pašalinti „WordPress.com“ prekės ženklą, atrakinkite maksimalią 200 GB saugyklą ir pasiekite SEO įrankius’Jums reikės 25 USD per mėnesį verslo plano.

Jei ne’Nereikia šių funkcijų, 8 USD „Premium“ planas yra puikus tik mažoms fotografijos svetainėms, turintiems 13 GB atminties ir galimybę užsidirbti iš savo svetainės.

„WordPress.com“ dizainas

„WordPress.com“ turi 339 temos pasirinkti iš įvairių stilių ir pramonės sričių. Galite ieškoti svetainės tipo’kurkite arba tiesiog filtruokite pagal pramonės šakas, įskaitant aplanką, žurnalus, tinklaraščius ir verslą.

„wordpress.com“ fotografijos šablonai„WordPress.com“ turi šimtus temų – čia galite pamatyti pasirinktą jos aplanko dizainą.

Ne visos temos yra nemokamos – taip pat yra prieinamų temų, kurias sumokate įdiegti. Jei tu’Jei naudojate 5 USD per mėnesį asmeninį planą, galite naudotis tik nemokamomis temomis. Jei norite naudoti „premium“ temą, jums reikia bent 8 USD per mėnesį „Premium“ plano. Yra 109 nemokamos ir 183 geriausios temos.

Mūsų tyrime „WordPress.com“ įvertino gana prastai dėl dizaino lankstumo – 2,8 žvaigždutės iš 5 nukreipia ją į pakuotės dugną. Pagrindinė to priežastis yra WordPress.com’ribotas pritaikymas, nes trūksta nuvilkimo įrankių.

Redaguojate savo turinį ir dizainą atskirai. Tai gali jaustis sudėtinga ir kūrybingai ribojama’vėl bandote iš esmės pakeisti jūsų pasirinktą šabloną.

Apversta yra ta, kad galite bet kada perjungti temas, o visas jūsų turinys ir laikmenos bus automatiškai perjungtos į naują dizainą.

Apskritai, WordPress.com yra idealus, jei jūs’iš naujo vedate tinklaraštį, kad reklamuotumėte savo fotografiją, ir arenos’t atidėtas iššūkiu. Tai’Sunkiausias statybininkas, kurį naudoti mūsų sąraše, todėl mes to neteikiame’Nerekomenduokite to pradedantiesiems.

Tolimesnė informacija

 • Jei turite klausimų apie WordPress.com, perskaitykite mūsų išsamų šios galingos platformos suskirstymą mūsų WordPress.com apžvalgoje
 • Jei tu’jei nesate tikri dėl WordPress.com ir .org skirtumų, peržiūrėkite mūsų WordPress.com ir WordPress.org palyginimus

# 8. Varyk Tėti

Puikiai tinka laiko spaudžiamiems skelbimams

Galbūt pažinsite „GoDaddy“, kad esate pasaulis’didžiausias domenų registratorius, tačiau jis’s niekas apgauti ponis. Tai taip pat turi populiarus svetainių kūrėjas’metams bėgant nuolat tobulėjo.

Pliusai, minusai
Itin greitas ir paprastas naudojimas, taupantis laiką – jei norite, internetinę svetainę galite pamatyti per kelias minutes! Dizainas nėra’Tai nenuostabu, kaip geriausi fotografijos kūrėjai, o kūrybinės kontrolės stoka gali nusivilti
„GoDaddy“ neturėtų būti pradedantiesiems draugiškas ir visą parą palaikantis’nepalikite galvos skausmo Nepaisant daugybės funkcijų, vis dėlto joms trūksta tikro gylio ir galios

Varyk Tėti’Svetainių kūrėjas yra paprastas, bet efektyvus. Geriausias dalykas yra ADI naudojimas – jūs atsakote į kelis paprastus klausimus, tokius kaip svetainės pavadinimas ir paskirtis, o „GoDaddy“ sukuria jums suasmenintą svetainę pagal jūsų atsakymus.

Galite išsirinkti jums labiausiai patinkantį dizainą ir redaguoti iki tol’Esate laimingas, tačiau tai, kaip GoDaddy automatiškai atlieka didžiąją dalį kojos už jus, taupo laiką ir jėgas. Tai’Tai greičiausias būdas sukurti fotografijos svetainę, todėl tai puikus pasirinkimas, jei tiesiog norite kažko internetinio ASAP.

Tai’Tai nėra pats prašmatniausias, gražiausias ar galingiausias svetainių kūrėjas, tačiau jei jums reikia greičio, „GoDaddy“ laimėjo’neleis tavęs nuleisti.

„godaddy“ fotografijos svetainių kūrėjas„GoDaddy“ yra statybininkas, padedantis projektuoti, todėl nepaprastai greitai sukuriate savo fotografijos svetainę.

Tai’nenuostabu, kad „GoDaddy“ įvertino patikimas 3,8 žvaigždutes iš 5, kad jas būtų patogiau naudoti’beveik nėra mokymosi kreivės, o didžioji darbo dalis padaryta už jus. Nes tai’Jei esate gana paprastas statybininkas, galite pradėti varginti, kai reikia patobulinti pritaikymą – „GoDaddy“ lengviausia naudoti, kai esate’vėl laimingas prilipdamas prie savo dizaino.

„GoDaddy“ to nedaro’neturi tokio paties stulbinamo dizaino lygio kaip kai kurie jo konkurentai, tačiau jis vis tiek suteikia didelį pasirinkimą modernių, vaizdinių šablonų, kurie puikiai tinka jūsų fotografijoms demonstruoti..

„godaddy“ fotografijos šablonaiVaryk Tėti’„s“ šablonai yra modernūs ir švarūs, dažniausiai pasižymi didelėmis vaizdų sekcijomis ir su pramone susijusiomis funkcijomis.

Kadangi „GoDaddy“ sukuria jūsų svetainę remdamasi jūsų atsakymais, automatiškai integruosite su pramone susijusias funkcijas. Pavyzdžiui, žemiau sukurtoje svetainėje „GoDaddy“ buvo galerija, kontaktinis puslapis, užsakymo forma ir prenumeratos naujienlaiškis. Viskas, mums nereikia pakelti piršto!

Godaddy fotografijos statytojo pavyzdys„GoDaddy“ automatiškai sukūrė fotografijos svetainę su atitinkamomis funkcijomis, tokiomis kaip galerija, kontaktų puslapis ir užsakymo forma.

Šios savybės yra puikus įtraukimas, tačiau jos tik tiek toli. Tu ne’Negaukite to paties lygio fotografijai skirtų įrankių, kuriuos teikia „SmugMug“, taip pat nei „Squarespace“ teikiamų galių ir kokybės.. „GoDaddy“ daro darbą, bet to nepadaro’ne tik savo ypatybėmis.

Tai sakė, tai’verta paminėti GoDaddy’SEO įrankis, kuris labai palengvina optimizavimą pradedantiesiems. Jo SEO vedlys užduoda paprastus klausimus, kad suteiktų naudingų patarimų, kaip patobulinti savo svetainę’SEO.

„GoDaddy“ kainodara

Taigi, kiek kainuoja „GoDaddy“? Taip nėra’neturite nemokamo plano – vietoj to jis jums duoda dosnus vieno mėnesio nemokamas bandomasis laikotarpis kad galėtum žaisti. Po to jis turi keturis kainų planus, pradedant nuo 10–25 USD per mėnesį (mokama kasmet).

„godaddy“ kainodaros fotografavimo svetainė„GoDaddy“ turi keturis kainų planus, pradedant nuo 10 USD iki 25 USD per mėnesį, kai mokama kasmet. Visi planai pateikiami vieno mėnesio nemokamam bandomajam laikotarpiui, todėl galite juos išbandyti nerizikuodami.

Pigiausias bazinis planas suteikia jums galimybę juos redaguoti kelyje, „PayPal“ mygtuką, penkis socialinius pranešimus ir atsakymus kiekvieną mėnesį bei 100 el. Pašto rinkodaros pranešimų per mėnesį. Tu laimėjai’tačiau neturite jokių SEO įrankių, todėl dėl šios priežasties, vietoj to mes rekomenduojame 15 USD per mėnesį standartinį planą.

GoDaddy to nepadarė’Negalima nuginčyti, kai reikia pinigų vertės – jis įvertino 2,9 žvaigždutes iš 5. Vis dėlto nemokama bandomoji versija yra ilgiausia mūsų sąraše, todėl rekomenduojame išnaudoti visas galimybes, kad įsitikintume, ar „GoDaddy“ gali būti tinkamas tu!

Tolimesnė informacija

 • Ar norėtum pasinerti į „GoDaddy“’detalės? Pažvelkite ne į mūsų „GoDaddy“ svetainių kūrėjo apžvalgą

# 9. Stulbinančiai

Idealiai tinka mažiems fotografijos portfeliams

Jei norite, kad dalykai išliktų maži ir paprasti, tuo pat metu būdami stilingi, tada „Stulbinantis“ galėtų būti fotografijos kūrėjas jums. Įspūdingai pirmiausia skirta kurti vieno puslapio svetaines, todėl tikrai rekomenduojame tik nedidelėms darbų kolekcijoms.

Įspūdingai yra statybininkas, kurio tikslas yra suteikti kiekvienam ir visiems galimybę sukurti savo buvimo vietą internete, nesvarbu, kokia jų techninė patirtis. Tai daro suteikdama jums pagrindiniai įrankiai ir gerai suplanuoti šablonai, taigi net pradedantieji gali sukurti gerai suapvalintą svetainę.

Tai’Puikiai tinka fotografams, mėgėjams kurie nori lengvai valdomos svetainės, kurioje visas jų darbas būtų rodomas vienoje vietoje. Tai laimėjo’Nepalaikysite didelio ar sudėtingo aplanko, tačiau jis puikiai parodys nedidelę nuotraukų kolekciją.

Pliusai, minusai
Labai valdomas, ypač pradedantiesiems ir norintiems parodyti nedidelę darbų kolekciją Vieno puslapio svetainės dizainas ir pagrindinės savybės reiškia, kad tai nėra’Tai geras pasirinkimas dideliems, sudėtingiems ar ypač profesionaliems portfeliams
Pagrindiniai internetinių dienoraščių ir pardavimo įrankiai leidžia sukurti mažą, gerai suapvalintą fotografijų rinkinį Riboti įrankiai ir dizaino galimybės gali būti lengvai išnaudojami ir gali nusivilti, jei norite patobulinti savo įgūdžius

Stulbinančiai’s dizainai

Įspūdingai yra nedidelis šablonų pasirinkimas, kuriuos galite naršyti vieną kartą’sukūrėte nemokamą sąskaitą. Yra septyni šablonai ‘Kūrybingi’ kategorija, o 17 pagal ‘Asmeninis’ Kategorija.

įspūdingi fotografijos šablonaiČia’tai nedidelis pasirinkimas Stulbinančiai’s šablonai po ‘Kūrybingi’ Kategorija. Galite pamatyti, kaip jie visi turi didelius foninius vaizdus – puikiai tinka fotografuoti!

Galite peržiūrėti kiekvieną šabloną prieš jį pasirinkdami ir net vieną kartą’paskelbėte savo fotografijos svetainę, bet kuriuo metu galite pakeisti šablonus.

Ten’Tai puikus didelių antraščių vaizdų ir mažesnių galerijos skyrių derinys, kad galėtumėte pasirinkti geriausius savo darbo demonstravimo būdus. ‘Žiežirbos’ žemiau pateiktas šablonas yra puikus pavyzdys.

ryškus fotografijos dizaino didelis pavyzdysČia galite pamatyti’Tai jau didelė erdvė, kur galite užpildyti savo įvaizdį, sudominti lankytojus’ dėmesį ir sukurkite gerą savo svetainės įspūdį. ryškus fotografijos dizaino mažas pavyzdysŽemiau puslapio, ten’tai galerijos skyrius, suteikiantis galimybę parodyti didesnį savo darbų pasirinkimą. Spustelėjus vieną iš vaizdų, jis atidaromas viso ekrano skaidrių demonstracija.

Stulbinančiai’dizaino nėra’t novatoriškas, bet jie’esate tikrai pakankamai geras, kad galėtumėte parodyti savo darbus draugams, šeimos nariams ir kitiems fotografams!

Stulbinančiai’s savybės

Kur stebėtinai krito mūsų tyrimų metu, buvo jos ypatybės.

Jei tu’vėl visiškai naujas interneto svetainių kūrimas, tada jūs’Rasite stulbinamai’Funkcijas galite valdyti ir smagu naudoti, bet vieną kartą jūs’įgijote šiek tiek pasitikėjimo savimi arba pradėjote svajoti apie savo svetainę šiek tiek didesnę, jūs’Greitai juos surasi.

Jis turi gana gerus tinklaraščių rašymo įrankius (nors gali’konkuruoti su WordPress.com), ir jūs netgi galite parduoti vieną produktą nemokamame plane – tobulas, jei turite tą mėgstamą spaudinį, manote, kad žmonėms patiks!

Tačiau po to Stulbinančiai’Funkcijos kovoja dėl didesnių konkurentų. Pvz., SEO nėra ko šaukti – gausite SEO kontrolinį sąrašą, tačiau nėra daug išplėstinių parinkčių, kad jūsų svetainė būtų įtraukta į paieškos rezultatų viršų..

Dėl savo neplatinamų savybių ir neturinčių konkrečioms nuotraukoms skirtų įrankių, atlikdami funkcijų tyrimus „Strikesly“ pateko į pakuotės dugną ir įvertino tik 2,2 iš 5 žvaigždučių.

Stulbinančiai įkainota

Stulbinančiai turi laisvą planą, ir trys apmokami planai nuo 8 USD iki 49 USD per mėnesį (apmokestinama kasmet).

stulbinančiai fotografijos statybininkų kainosStulbinančiai iš viso turi keturis planus, nors mes to neturime’t nerekomenduojate per ilgai būti laisvajame plane.

Nemokamas planas yra ribojantis, todėl mes rekomenduojame bent 8 USD per mėnesį ribotą planą, tai leidžia parduoti iki penkių produktų ir suteikia daugiau erdvės lankytojams, turintiems 50 GB pralaidumą per mėnesį. Vis dėlto’Verta žinoti, kad įspūdingus skelbimus galite pašalinti tik atnaujinę „16 USD“ per mėnesį „Pro“ planą.

Apskritai, „Stulbinantis“ yra geriausias mažoms ar pomėgių fotografavimo svetainėms. Jei tu’planuodami ateityje padidinti savo portfelį ar paversti savo aistrą verslu, tai nėra’Tinkamiausias pasirinkimas, tačiau jis idealiai tinka tiems, kurie nori paprastesnio gyvenimo.

Tolimesnė informacija

 • Sužinokite, ar šis statybininkas jums tinka, mūsų įspūdingų svetainių kūrėjų apžvalgoje

# 10. Jimdo

Geriausias vartotojui

„Jimdo“ yra statybininkas, kuris ateina su dviem redaktoriais: „Jimdo Creator“ ir „Jimdo Dolphin“. „Jimdo Creator“ yra pagrindinė platforma, ji yra panaši į „Wix“, „Weebly“ ir kitus tokius statytojus. Tuo tarpu Jimdo Dolphin naudoja ADI, kaip ir „GoDaddy“, SITE123 ir „Wix ADI“..

Kai reikia sukurti savo fotografijos svetainę, „Jimdo Creator“ suteikia daugiau galimybių valdyti savo svetainę, todėl rekomenduojame naudoti tai norint parodyti savo darbus. „Jimdo Dolphin“ yra greitas ir lengvas, tačiau yra labiau ribotas, kai reikia redaguoti.

„jimdo“ fotografijos svetainių kūrėjas„Jimdo“ yra svetainių kūrėjas, kuris suteikia jums galimybę pasirinkti: rankiniu būdu sukurti savo svetainę, ar naudoti ADI, kad greičiau nustatytumėte.

Vienas pagrindinių „Jimdo“ pranašumų yra tas, kad jo šablonai yra sukurti atsižvelgiant į UX (vartotojo patirtį).

Turėti stiprią UX yra svarbu, nes tai daro žmones labiau linkusius naudotis jūsų svetaine. Pagalvokite apie jūsų sukurtas svetaines’Jūs lankėtės ten, kur buvo nepatogu, nepatogu ar sunku susirasti kelią – tikriausiai to nepadarėte’t ilgai laikosi toje svetainėje!

Pliusai, minusai
Puiki vartotojo patirtis, integruota „Jimdo“’S dizainai Jimdo gavo blogiausią dizaino lankstumo balą iš visų mūsų išbandytų fotografijos statytojų
Remdamiesi savo techninėmis galimybėmis, galite pasirinkti, ar naudoti „Jimdo Creator“, ar „Jimdo Dolphin“ Gali jaustis nemandagus ir riboti kurti

Jimdo’s dizainai

Mes’būsiu sąžiningas – Jimdo’tikriausiai laimėjo šablonai’t tavęs neišpūs. Jie tikrai to nepadarė’Neišmesk mūsų kojinių – iš tikrųjų Jimdo gavo mažiausią balą už dizainą iš visų mūsų išbandytų fotografijos statytojų.

Nepaisant to, kad jo žvaigždutėms suteiktas 2,5 balo iš 5 žvaigždučių, mes privalome atiduoti garsus Jimdo už puikų UX. Kaip jau minėjome, jei norite, kad jūsų svetainės lankytojai smagiai naršytų jūsų fotografijos svetainę, Jimdo’s šablonai yra puikus pasirinkimas.

„jimdo“ fotografijos šablonaiMūsų tyrime „Jimdo“ gavo prastus balus už dizaino lankstumą, tačiau jo šablonai suteikia puikią vartotojo patirtį.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios Jimdo prastai įvertino dizainą, buvo lanksti’bandant redaguoti šabloną yra labai ribojantis. Galite pridėti ir redaguoti elementus, pavyzdžiui, teksto laukelius ir vaizdus, ​​bet jei norite drastiškai perjungti skyrius ir tikrai padaryti juos savo,’Pradėsi kovoti.

Kitas trūkumas buvo tai, kad net kategorijoje ‘Fotografija ir aplankas’, labai trūko specifinių fotografijos bruožų. Be to, dizainui trūko aptakaus krašto, kokio tikėtumėtės iš profesionalios portfelio svetainės.

Visose kitose mūsų išbandytose srityse, tokiose kaip funkcijos, patogumas ir naudojimas, Jimdo to nepadarė’Turi daug kuo išsiskirti dėl gerų ar blogų priežasčių. Paprastai jūs kažkur pakuotės viduryje’Stengsimės rasti daugybę išskirtinių šio nesudėtingo statytojo funkcijų.

„Jimdo“ paprasta naudoti, o dar lengviau, jei nuspręsite pasirinkti „Jimdo Dolphin ADI“ variantą. „Jimdo“ buvo gana populiarus mūsų vartotojų hitas, kurio reitingai padėjo „Jimdo“ uždirbti 4 žvaigždutes iš 5 už savo klientų balą.

Bet šis paprastumas yra ir Jimdo’žlugimas – nors kai kuriems vartotojams patiko, kaip lengva, kitiems tai atrodė nepatogu ir ribojantys naudojimą. Prieš įsipareigodami rekomenduojame išbandyti „Jimdo“, kad įsitikintumėte, jog jis atitinka jūsų pageidavimus.

Jimdo’kainodara

Tiek „Jimdo Creator“, tiek „Jimdo Dolphin“ ateina su nemokamu planu. Jei pasirinksite „Jimdo“ kūrėją, mokami planai svyruoja nuo 10 USD iki 40 USD per mėnesį (mokama kasmet). Jei pasirinksite Jimdo Dolphin, jūs’vėl žiūrite nuo 9 iki 39 USD per mėnesį (apmokestinama kasmet) – taigi ten’s nelabai jame!

„Jimdo“ yra vienas pigiausių statybininkų, norinčių pašalinti skelbimus iš savo svetainės, tačiau jūs turite SEO funkcijas ir neribotą saugojimą’Jums reikės 20 USD per mėnesį verslo plano. Turint omenyje, kad abu šiuos dalykus galite gauti už 12 USD per mėnesį naudodami „Squarespace“, tai atrodo gana staigiai.

Apskritai, „Jimdo“ yra vienas pasirinkimas, jei norite palikti savo svetainę’dizainas ir UX jūsų pasirinktam šablonui, ir nereikia’Negalima už tai prarasti kūrybinės kontrolės mainais.

Tolimesnė informacija

 • Ar norite sužinoti daugiau apie Jimdo? Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų išsamią „Jimdo“ apžvalgą

Kitos fotografijos svetainių kūrėjo parinktys

Mes’Mes vėl pasitikime savo rekomendacija 10 geriausių fotografų svetainių kūrėjų. Mes’Šių platformų testavimui ir klasifikavimui skyrėte daug laiko ir tyrimų. Beje, yra keletas fotografijai skirtų svetainių kūrėjų, kurie to nepadarė’t gana supjaustyti, bet vis dar verta paminėti:

Formatas

Formatas tikrai sukurtas atsižvelgiant į aplankus. Planai prasideda tik nuo 9 USD / mėn’Tai tikrai prieinamas pasirinkimas, o dėmesys autorių teisėms ir privatumui daro jį populiariu tarp fotografų. Tai’vis dar šiek tiek klaidingas mūsų skoniui, bet tai’tikrai žiūrėti.

Pixpa

„Pixpa“ yra skirta tik fotografams, tiekiama su nedidele šablonais, o jos kaina prasideda nuo 8 USD / mėn. Mes manome, kad dar reikia žengti kelią, kol jis užginčys „Squarespace“, „Wix“ ir „SmugMug“ pamėgtus dalykus, tačiau iš esmės jo nuomonė yra teigiama..

„Zenfolio“

„Zenfolio“ geriausiai tinka renginių fotografams, nes jame yra galimybė prisijungti prie klientų ir turėti daug saugyklos vietos. Jei tu’bando pritraukti naujų srautų, tačiau „Zenfolio“ nėra’t iki nulio – SEO funkcijos yra prastos, o vartotojai skundžiasi, kad dizainas taip pat nėra intuityvus.

Kaip pasirinkti geriausią fotografijos svetainių kūrėją

Surasti tinkamą savo fotografavimo svetainės kūrėją gali būti tikras iššūkis – turėdami tiek daug galimybių pasirinkti, kaip net pradėti?!

Norėdami šiek tiek sumažinti spaudimą, mes’nustatėme svarbiausius dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kai apsipirkinėjate.

Taigi atminkite, kad patys geriausi fotografijos kūrėjai:

 • Padėkite parodyti savo fotografiją
 • Pateikite prieinamą ir lengvai prieinamą profesionalią svetainę
 • Būk lengva pasiimti ir naudoti
 • Gebėti saugoti ir rodyti aukštos skiriamosios gebos fotografijas
 • Padėkite pritraukti daugiau klientų ir uždirbti daugiau pinigų

Įsitikinkite, kad statytojas parodo geriausias jūsų fotografijas

Svetainių kūrėjai leidžia lengvai parodyti jūsų darbus ir reklamuoti jūsų svetainę, kad kiti galėtų rasti ją naršyti ir mėgautis.

Kiekvienas, turintis fotoaparatą ir „Flickr“ paskyrą, gali save vadinti fotografu, taigi tai’Labai svarbu, kad jūsų darbas išsiskirtų labai gausioje rinkoje.

Mūsų rekomenduojami statytojai teikia laiko taupymo šablonus, skirtus specialiai fotografams, iš anksto įdėtus su puikiomis funkcijomis, kuriomis galite nedelsdami naudotis, pvz., Ekranų galerijomis ar kontaktų puslapiais, arba redaguoti, kaip jums atrodo tinkama.!

Pagalvokite apie šablonus kaip apie receptą. Ingredientus galite naudoti tiksliai taip, kaip rekomenduoja, arba galite padaryti juos savo, įmaišydami savo kūrybinius papildymus.

„Wix“ fotografijos svetainės šablonasKaip ir „Wix“ nuotraukų galerija’s ‘Šeimos fotografas’ šablonas (aukščiau), bet nesate tikri dėl spalvų ir šriftų? Na, tiesiog pasirinkite šabloną ir tada pakeiskite šriftą ir spalvas redaktoriuje – tai tikrai taip paprasta!

Taip pat galite integruoti programas, kurios prideda papildomų funkcijų į jūsų svetainę – kaip ir jūsų išmaniajame telefone! Tai gali būti papildomi HD nuotraukų galerijos stiliai ar net socialinių tinklų integracija jūsų vaizdams reklamuoti skirtingose ​​platformose.

Kaip žinote, ekspozicija skatina sėkmę (atleiskite, kad nereikia!), Todėl jūsų svetainės kūrimas yra puikus būdas reklamuoti jūsų darbą. Tačiau jei žmonės negali jūsų rasti internete, jums bus sunku sugeneruoti tiek srauto ar dėmesio, kiek jums gali patikti.

Geriausi fotografijos svetainių kūrėjai taip pat gali padėti pagerinti jūsų svetainės SEO (Search Engine Optimization). Tai gali būti labai patogu pridedant ‘meta duomenys’ į savo tinklalapius taip pat ‘žymės’ ir ‘alt tekstas’ prie vaizdų – abu jie yra svarbūs reitinguojant „Google“ ir gerinant jūsų matomumą paieškos sistemos rezultatuose.

Naudojant akį traukiantį šabloną yra puikus būdas greitai sukurti profesionaliai atrodančią svetainę – derinkite tai su galingomis SEO tobulinimo funkcijomis ir jūs’Turėsite svetainę, kurią dažniau ras vartotojai, ir užtikrinsite, kad jūsų darbas patrauktų dėmesį!

Pagrindinės sąlygos

Žymos – Prie nuotraukų pridedamos etiketės vietoje, kurios padeda rūšiuoti jūsų vaizdus ir yra naudingos lankytojams, kuriuos domina tam tikro tipo nuotraukos (pvz., Kalnai, automobiliai ar žaibolaidžiai)..

Alt tekstas – Etiketės, apibūdinančios vaizdą paieškos sistemoms ir tinkančios interneto indeksavimui SEO (taip pat naudingos regos negalią turintiems vartotojams, kurie naudojasi ekrano skaitytuvu, kad garsiai išgirstų svetainę)..

Meta duomenys – Aprašomoji informacija apie jūsų svetainę, kuri padeda paieškos varikliams ją rūšiuoti, suskirstyti į kategorijas ir indeksuoti pagal atitinkamus paieškos terminus.

Geriausi fotografijos svetainių kūrėjai: verdiktas

Ten tu tai žmonės. Apibendrinant: mes pasirinkome fotografijos kūrėjui svarbiausias sritis ir kiekviena iš jų pateko į savo griežtą tyrimų procesą. Sritys, į kurias atkreipėme ypatingą dėmesį, buvo dizainas, SEO, internetiniai dienoraščiai ir paprastas naudojimas.

Be kitų svarbių sričių, tokių kaip pagalba ir palaikymas, kainos ir kokybės santykis bei klientų įvertinimai, mes išbandėme kiekvieną statybininką ir įvertinome jį.

Mes pasirenkame 10 geriausių fotografijos svetainių kūrėjų variantų:

 1. Kvadratas – geriausias fotografijos svetainių kūrėjas.
 2. Wix – lengviausiai naudojamas fotografijos svetainių kūrėjas.
 3. SmugMug – geriausias nuotraukų saugumui.
 4. Weebly Pigiausias fotografijos svetainių kūrėjas.
 5. Duda – geriausiai tinka šablonų dizainui.
 6. SITE123 Geriausias palaikymas.
 7. „WordPress.com“ – geriausia tinklaraščiams.
 8. Varyk Tėti– puikiai tinka laiko spaudžiamiems skelbimams.
 9. Stulbinančiai – idealiai tinka mažiems fotografijų portfeliams.
 10. Jimdo – geriausiai tinka vartotojui.

Jūsų fotografijos svetainė turėtų atvaizdus išdėstyti priekyje ir centre, juos parodydama taip, kad išsiskirtumėte internete ir galėtumėte pritraukti lankytojus ir net potencialius klientus peržiūrėti jūsų darbus.

„Squarespace“ yra mūsų pagrindinis fotografijos tinklalapio kūrėjas nes jame derinami stulbinantys dizainai su galingomis funkcijomis, pradedant SEO, baigiant tinklaraščių kūrimu ir ne tik. Tai’Tai nėra lengviausias naudoti statybininkas, tačiau jis’gana greitai susitvarko su.

Šis kūrėjas suteikia jums didžiulę kūrybinę laisvę demonstruoti savo fotografijas, bet sukurti tikrai stulbinančią svetainę.

Jūs gaunate neribotą erdvę ir pralaidumą (o tai leidžia daugiau žmonių aplankyti jūsų svetainę!) Visuose „premium“ planuose, o nuotraukų įkėlimo greitis yra vienas greičiausių’matėte, kas palaiko kokybę ir neturi’t sumenkinti tavo darbą.

Jei nuspręsite pradėti dirbti su daugeliu profesionaliai sukurtų fotografijos šablonų, tada jūs’Sutaupysite daug laiko ir vis tiek pateiksite labai įspūdingai atrodančią svetainę.

„Wix“ ir „SmugMug“ pasižymi patrauklesniais galerijų ir šablonų stiliais. „Wix“ yra labai lengva naudoti, vis dar siūlo daugybę kūrybinės laisvės ir „SmugMug“ turi visas specifines fotografavimo funkcijas, kurių jums gali prireikti.

Suapvalinti dalykus, „Weebly“ yra pigiausias naudoti fotografijos svetainių kūrėjas – taigi, jei tu ne’nereikia visų galingesnių statytojų siūlomų modernių variantų, tada „Weebly“ yra tvirtas pasirinkimas parodyti ir reklamuoti jūsų.

Dienos pabaigoje raskite geriausią fotografavimo platformą jūsų poreikiams, tai’Visada verta išbandyti nemokamus bandymus. Susipažinkite su tuo, ką galite ir galite’t., turimus įrankius ir šablonus, taip pat tai, kaip lengva yra išplėsti savo svetainės mastelį – prieš įsipareigodami platformai ir investuodami į ją.

Jei radote, kad mylite „Squarespace“’nemokama bandomoji versija, mes’ypač gavome pagarbą mūsų skaitytojams. Užuot mokėję pilną kainą, kai prisiregistruojate, įveskite kodą WBE prie kasos ir mėgaukitės išskirtiniu 10% nuolaidomis!

Kitas…

Kartą jūs’Suradote geriausią fotografavimo tinklalapio kūrėją jūsų poreikiams, perskaitykite mūsų devynių žingsnių vadovą Kaip sudaryti internetinį aplanką pradėti kurti profesionalų portfelio tinklalapį!

Geriausi fotografijos svetainių kūrėjai: DUK

Ar atsidavę fotografijos svetainių kūrėjai yra geresni nei universalūs svetainių kūrėjai?

Priklauso. Jei norite, kad svetainė būtų visiškai kontroliuojama, kaip atrodo visavertis kūrėjas, pavyzdžiui, „Wix“ ar „Squarespace“, tai siūlo. Jei norite laisvų rankų įrangos, mano fotografija pati savaime supranta, kad tokios platformos kaip „SmugMug“ greičiausiai labiau tinka. Tai’kodėl taip svarbu naudoti nemokamus bandymus. Tik jūs tikrai galite žinoti, kas atitinka jūsų poreikius.

Gali’t Aš tiesiog naudojuosi „Instagram“?

Galite, bet nenorėtume’t to rekomenduoti. Svetainė yra vienintelė platforma, kuria galite tikrai pasitikėti, kad neištrauktumėte kilimėlio iš kitų kojų. Visur kitur esate svečias dėl kažkieno’s platforma. Be abejo, naudokitės „Instagram“ – tai’Tai puikus pasirinkimas visų juostų menininkams, bet nereikia’nesinaudokite tik „Instagram“.

Ar galiu nemokamai pasidaryti fotografijos svetainę??

Jei jums nepatinka netvarkingi domenų pavadinimai ir skelbimai, tinkuoti visoje jūsų svetainėje, jūs’jums teks išleisti keletą dolerių, kad jūsų fotografijos svetainė būtų ne vietoje. Plynų fotografijų svetainių nereikia’t nemokama, bet jie pigūs. Jei tu’verta rimto savo amato keletą dolerių per mėnesį.

„Website Builder Expert“ siekia pateikti jums sąžiningus duomenis. Tai’Todėl mes patys atliekame tyrimus ir gauname tiesioginę, asmeninę įžvalgą. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map