10 geriausių mažos verslo internetinės svetainės kūrėjų

geriausi mažos įmonės el. prekybos svetainių kūrėjai

Contents

Donas’„Miss Out“: atraskite geriausią savo smulkaus verslo el. prekybos kūrėją

Šiame straipsnyje apžvelgsime 10 geriausių mažosios įmonės elektroninės prekybos svetainių kūrėjų, padėsiančių nuspręsti, kuri jums tinka.


Jei tu’Jūs esate mažo verslo savininkas, norintis lengvai naudojamos platformos, leidžiančios įkurti stulbinančią internetinę parduotuvę neištuštinant banko sąskaitos, tada jūs’vėl tinkamoje vietoje.

Mes atlikome nuodugnų tyrimą, kad surastume geriausius el. Prekybos tinklalapių kūrėjus mažosioms įmonėms. Mes susisiekėme su savo lankytojais vietoje, kurie norėjo sukurti internetinę parduotuvę, ir paklausėme, kas jiems yra svarbu. Kainodara? Kūrybinė kontrolė? Pardavimų ypatybės?

Šiuos duomenis sujungėme su savo nuodugniais bandymais čia, „Web Builder Expert“, kad pateiktume jums šį galutinį sąrašą. Mes laimėjome’„Neišmeskite jo“ – 10 geriausių elektroninės prekybos svetainių kūrėjų mažosioms įmonėms yra:

 1. Wix
 2. Kvadratas
 3. Shopify
 4. Weebly
 5. „BigCommerce“
 6. Kvadratas
 7. Voliuzija
 8. Varyk Tėti
 9. 3dcart
 10. Didelis kartelis

Trys pagrindiniai mažos įmonės elektroninės prekybos tinklalapių kūrėjai yra „Wix“, „Squarespace“ ir „Shopify“. Galite pamatyti, kaip kiekvienas sekė mūsų tyrime, žvilgtelėdami į jų įvertinimus žvaigždutėmis žemiau:

Mažų įmonių savininkams pinigai gali sukelti problemų. Ar jūsų mėnesio biudžetas gali valdyti el. Prekybos platformos dydį? Laimei, kiekviena mūsų aptarta platforma turi nemokamą planą arba nemokamą bandomąją versiją, taigi, čia’kol kas nereikia jokių kredito kortelių įsipareigojimų.

Su mėnesinėmis el. Prekybos platformos kainomis, kurios prasideda tik nuo 9,99 USD per mėnesį, jos nėra’t visada turi būti didžiulė jūsų biudžeto našta.

Perskaitę šį straipsnį, jūs’Turėsite aiškią idėją, kuri platforma gali paspartinti jūsų verslą, ir sukursite internetinę parduotuvę, kuri per kelias valandas atitiks jūsų užmojus..

Tolimesnė informacija

 • Palyginkite kiekvieną internetinės parduotuvės kūrėją.
 • Norėdami gauti daugiau konkrečios įžvalgos apie elektroninės prekybos platformas, apsilankykite mūsų tinklalapyje „Geriausi 2020 m. El. Prekybos svetainių kūrėjai“.
 • Arba žiūrėkite mūsų apžvalgą Geriausios el. Prekybos platformos.

Geriausi smulkaus verslo internetinės svetainės kūrėjai

Geriausi e. Prekybos tinklalapių kūrėjai smulkiajam verslui:

 1. Wix – geriausias bendras e. Prekybos svetainių kūrėjas mažoms įmonėms
 2. Kvadratas – geriausia kūrybinei kontrolei
 3. Shopify – geriausiai tinka specifinėms pardavimo funkcijoms
 4. Weebly – tas, kurį reikia žiūrėti
 5. „BigCommerce“ – geriausias daugiakanaliam pardavimui
 6. Kvadratas – geriausiai tinka derinti internetinį ir neprisijungusį pardavimą
 7. Voliuzija – daugiau nei reikia, bet puikus augimui
 8. Varyk Tėti – lengviausia naudoti
 9. 3dcart – sudėtingesnis nei jis’verta
 10. „BigCartel“ – laisvai parduodama, tačiau labai ribojanti

Tu ne’Jums nereikia jokių kodavimo žinių, kad galėtumėte naudotis elektroninės prekybos platformomis, ir to nereikia’nereikia organizuoti interneto prieglobos ar saugos – bet kas gali prisijungti prie elektroninės prekybos partijos!

Skamba puikiai, ar ne’t tai? Tiesą sakant, pati sudėtingiausia dalis yra sprendimas, kokią platformą naudoti. Platformos pasirinkimas priklausys nuo jūsų poreikių; yra daug dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, tačiau keli iš svarbiausių yra šie:

 • Turimų produktų skaičius
 • Produktų tipas (t. Y. Skaitmeninis, fizinis, paslaugų)
 • Kiek nori kūrybos
 • Jūsų biudžetas
 • Laiko apribojimai
 • Jūsų verslo mastelis

Dabar leisk’pasinerkite į kiekvieną svetainių kūrėją, kad sužinotumėte daugiau informacijos…

Tolimesnė informacija

 • Jei norite palyginti šiuos el. Prekybos kūrėjus, patikrinkite mūsų Internetinių parduotuvių statybininkų palyginimo lentelė.
 • Sužinokite, kaip patobulinti savo el. Prekybos svetainę, naudodamiesi mūsų vadovu Geriausi internetinio verslo įrankiai.

# 1 Wix

Geriausias bendras e. Prekybos svetainių kūrėjas mažoms įmonėms

Kainų diapazonas: nuo 23 USD iki 49 USD per mėnesį (mokama kasmet)

Galva į viršų: gaukite 10% nuolaidą „Wix“ planui

„Wix“ turi didelę pinigų vertę, pradedant nuo to, bet ten’Niekada nebuvo geresnio laiko tai išbandyti. Įveskite reklamos kredito kodą TAKE10 prie kasos sutaupyti 10 proc. bet kuriame Metiniame „Premium“ plane, išskyrus „Combo“ ir „Connect Domain“. Pradėkite taupyti dabar!

„Wix Pros“ „Wix Cons“
Tikrai paprasta naudoti – nereikia jokių techninių įgūdžių! Tai’Greita ir lengva sukurti parduotuvę. Mažiau galingas inventorius nei kitos platformos – pavyzdžiui, galite’t masinio įkėlimo produktai su „Wix“. Tačiau to neturėtų’tai neturi būti problema smulkiems pardavėjams.
Daug kūrybinio valdymo – galite kurti savo parduotuvę, pridėti produktų vaizdo įrašų ir dar daugiau. doesn’t palaikyti daugiakanalį pardavimą, tai reiškia, kad galite’t neparduokite „Facebook“, „Instagram“ ar „Pinterest“

Mūsų tyrime Wix ypač gerai įvertino tris pagrindines sritis: kainos ir kokybės santykį, dizainą ir paprastą naudojimą. Wix’„S“ planuose gausu funkcijų, tačiau jo kainos yra daug pigesnės nei elektroninės prekybos konkurentų, tokių kaip „Shopify“. Trumpai tariant, „Wix“ suteikia jums visišką kūrybinį valdymą, internetinės parduotuvės kūrimas pradedantiesiems yra lengvas ir įtraukia tonus į savo elektroninės prekybos planus, nepadidindamas kainų.

Pagrindinė sritis, kurioje Wix to nepadarė’Tyrimų metu mūsų pardavimų ypatybės buvo tokios geros. Nes tai’tai interneto svetainių kūrėjas, tačiau to nepadarė’neturite to paties galingų įrankių, kuriuos teikia el. prekybos platforma, kaip teikia „Shopify“. Tu gali’neparduoti per kelis kanalus, pvz., „Facebook“ ar „Instagram“.

Tačiau „Wix“ yra daugiau nei pakankamai, kad pasiūlytų mažam verslui, norinčiam pradėti veiklą internete.

„Wix“ yra pradedančiųjų svajonė – ji’Tai lengva naudoti ir leidžia kiekvienam sukurti puikią internetinę parduotuvę. Taip pat galite pridėti vaizdo įrašų apie produktą, o tai yra puiki savybė.

Wix’Šablono dizainas ir kūrybinio valdymo lygis yra įspūdingi. Tiesiog vilkite vaizdus, ​​teksto laukelius ir dar daugiau į savo puslapį, tada nuneškite juos į vietą, kur norite. Šis „drag and drop“ redagavimo stilius yra labai lengvas ir suteikia visišką kūrybinę laisvę kuriant savo parduotuvę.

„wix“ geriausias elektroninės prekybos tinklalapio kūrėjas smulkusis verslasSukurti internetinę parduotuvę su „Wix“ negalėjo’„t drag and drop“ dizainas nebus lengvesnis

„Wix“ leidžia nemokamai susikurti parduotuvę, taigi galite sukurti savo el. Prekybos imperiją’pamatai neišleisdami nė cento. Tačiau norėdami iš tikrųjų parduoti produktus, jūs’Turėsite atnaujinti bent jau pagrindinį verslo planą, kuris kainuoja 23 USD per mėnesį.

Kaip matai, ten’Daugybė priežasčių, kodėl „Wix“ yra mūsų populiariausias el. prekybos svetainių kūrėjas mažosioms įmonėms. Bet don’tiesiog žvelkime į tai. Kalbėjomės su „The Vegan Bakes“ įkūrėja Claudia, norėdami sužinoti apie jos patirtį naudojant „Wix“ kuriant savo mažą duonos kepimo svetainę.

VARTOTOJO APŽVALGA: VEGANAS KEI

„wix“ elektroninės komercijos vartotojo apžvalga

Klaudija’„Wix“ svetainė leidžia jai parduoti veganiškus kepinius klientams visoje šalyje.

Klaudija iš savo virtuvės namuose vega „Vegan Bakes“. Ji pradėjo savo verslą po to, kai tapo vegane ir stengėsi suvaldyti bet kokius nepaprastus veganų patiekalus. Tikėdama, kad niekam nereikėtų praleisti šiek tiek nuolaidžiavimo, Klaudija pasirinko „Wix“ internetinę parduotuvę, kurioje prekiaus savo pyragais, sausainiais ir pyragais..

Q&A su Klaudija

Kodėl norėjote sukurti svetainę?

“Norėjau sukurti internetinę svetainę, kad galėčiau parduoti savo kepinius internetu, kad galėčiau išsiųsti skelbimus visoje JK. Turėti svetainę reiškia, kad turiu platformą, kurią galiu parduoti didelei auditorijai.”

Kodėl nusprendėte kurti savo svetainę „Wix“?

“„Wix“ buvo pirmoji platforma po „WordPress“, kurią išbandžiau, ir man patinka, kaip lengva ja naudotis. Aš pažvelgiau ir į „Squarespace“, nes žinau, kad daug žmonių ja naudojasi, tačiau aš stengiausi susitvarkyti su taip įstrigusia „Wix“..”

Kaip lengva buvo sukurti savo svetainę naudojant „Wix“?”

“„Wix“ naudoti yra labai lengva, jis man beveik primena „Microsoft Word“ naudojimą, nes naudojama paprasta nuvilkimo sistema.”

“Aš tikrai rekomenduočiau „Wix“ visiems, norintiems susikurti savo svetainę už nedidelę kainą. Tai’Tai paprasta naudoti ir jūs galite suasmeninti kiekvieną savo svetainės dalį.”

Kas jums labiausiai patinka „Wix“ ir kodėl?

“Man patinka, kaip paprasta naršyti ir kurti gražias svetaines. Norėjau minimalios, modernios ir profesionaliai atrodančios svetainės, kurią buvo taip lengva sukurti „Wix“. Pasirinkau visiškai tuščią šabloną, kad būtų galima 100% suasmeninti. Tokiu būdu galėčiau savo svetainę sukurti tokią, kokia norėjau.”

Kas buvo sudėtingiausia kuriant savo svetainę naudojant „Wix“?

“Norėjau į savo svetainę įtraukti prenumeratos parinktį, kad žmonės kiekvieną mėnesį galėtų į savo namus pristatyti dėžutes pyragų ir sausainių! Iš pradžių, kai ieškojau šios galimybės, nebuvo’t prieinama, bet aš tapau kūrybinga ir sugebėjau naudoti programą, norėdama sukurti prenumeratos funkciją.”

Ar manote, kad „Wix“ vertė yra tinkama?

“Pradėdamas savo veganišką kepyklą, kaip ir aš, stengiausi sumažinti išlaidas’t neturi pinigų išleisti prekės ženklui ir svetainių dizainui. Manau, kad „Wix“ yra gana prieinama už tai, kas ji yra. Aš sumokėjau vienkartinę išmoką už metus, ir ji kainuoja nebrangiai per mėnesį.”

Tolimesnė informacija

 • Kaip Wixo garsas? Perskaitykite mūsų išsami „Wix“ el. prekybos apžvalga.
 • Arba pažiūrėk kaip „Wix“ lygina su „Shopify“ čia.

# 2 kvadratas

Geriausiai tinka kūrybinė kontrolė

Kainų diapazonas: nuo 18 USD iki 40 USD per mėnesį (mokama kasmet)

„Squarespace Plus“ Squarespace Cons
Puiki socialinės žiniasklaidos integracija – lengvai reklamuokite savo parduotuvę įvairiais socialiniais kanalais. Trūksta mokėjimo parinkčių – galite naudoti tik „Stripe“, „PayPal“ ar „Apple Pay“.
Geriausias dizainas – „Squarespace“ yra geriausiai suprojektuoti šablonai rinkoje ir siūlo daugybę lankstumo. Nėra programų rinkos – visa „Squarespace“’„s“ funkcijos yra integruotos. Nors tai užtikrina kokybę, tai reiškia, kad galite’• nepridėkite priedų prie savo parduotuvės.

Jei tu’norėtumėte sukurti patrauklų portfelį ar internetinį verslą, tada palikite vietos šiai platformai. Kodėl? Nes „Squarespace“ parduotuvės išsiskiria.

Mūsų tyrime, Kurdamas dizainą, „Squarespace“ pralenkė visus kitus el. Prekybos svetainių kūrėjus. Jos internetinių parduotuvių šablonai yra modernūs, dailūs ir sukurti norint parodyti jūsų gaminius. Jūs netgi galite perjungti savo šabloną bet kada, kai tik norite – puikiai tinka bet kokiems prekių ženklams, kuriuos galite turėti.

Kaip ir „Wix“, „Squarespace“ nebuvo’Mes taip stipriai tikrinome savo pardavimo savybes. Pvz., Ji palaiko daugiakanalį pardavimą, tačiau tik per „Instagram“ – gana ribotas pasiūlymas, palyginti su statytojais, tokiais kaip „BigCommerce“..

Tai pasakė, su „Squarespace“’įmontuotus įrankius, jūs’Vis tiek gausite viską, ko reikia norint įkurti mažą parduotuvę, kad pavyktų. Jūs tiesiog galite’nepridėkite papildomų pardavimo funkcijų, nes trūksta programų rinkos.

Apskritai, „Squarespace“ yra puikus pasirinkimas, jei jūs’po puikios išvaizdos parduotuvės.

Net „Squarespace“ kainos planai atrodo gerai – jei užsiregistruosi metams, tu’Aš mokėsiu tik 18 USD per mėnesį pagal pigiausią el. Prekybos planą (arba 26 USD per mėnesį pagal sutartį pagal mėnesį).

Tačiau 18 USD / mėn. Planą galite gauti tik 16,20 USD / mėn kai pirmą kartą pirkdami naudojate išskirtinį „Squarespace“ pasiūlymo kodą. Tiesiog įveskite kodą WBE prie kasos Sutaupykite 10% bet kuriame „Squarespace“ plane.

kvadratinės erdvės elektroninė prekyba„Squarespace“ padeda jūsų internetinei parduotuvei išsiskirti iš minios savo puikiais šablonais

Tolimesnė informacija

 • Skaitykite daugiau apie „Squarespace with our“ elektroninės prekybos apžvalga.
 • Arba patikrinkite mūsų Straipsnis „Shopify vs Squarespace“.

# 3 „Shopify“

Geriausiai tinka specifinėms pardavimo funkcijoms

Kainų diapazonas: nuo 29 USD iki 299 USD per mėnesį

„Shopify“ privalumai „Shopify“ trūkumai
Geriausios pardavimo savybės rinkoje – „Shopify“ turi daugybę galingų įrankių, be to, didžiulę programų rinką. Tik viena iš priežasčių 93% mūsų vartotojų teigė, kad rekomenduos „Shopify“! Prasta vertė mažoms įmonėms – „Shopify“ yra fantastiška platforma, tačiau mažiems pardavėjams jos kainos yra gana kietos.
Puikus inventorius – „Shopify“’Atsargų sistema padeda valdyti savo parduotuvę, pavyzdžiui, įspėjant, kai prekės nėra sandėlyje. Operacijų mokesčiai – „Shopify“ yra vienintelė platforma, kuriai gali būti taikomi operacijų mokesčiai, nebent naudojatės savo mokėjimo šliuzu, vadinamu „Shopify Payments“..

Jei tu’Jei rimtai ketinate parduoti ir norite paskatinti jūsų mažą verslą, „Shopify“ turi visas jums skirtas priemones’Reikės. O jei galite’t rasti tai, ką tu’vėl ieškai ten’Tai didžiulė programų parduotuvė, kurioje galite naršyti!

„Shopify“ yra skirta elektroninės prekybos platforma, tai reiškia’sukurta tik tam, kad padėtų jums sukurti internetinę parduotuvę. Tai’todėl joje yra žymiai sudėtingesni pardavimo įrankiai nei svetainių kūrėjams, pvz., „Wix“ ir „Squarespace“.

Mūsų tyrime „Shopify“ to nepadarė’tiesiog užima aukščiausias vietas pagal savo pardavimo savybes – ji taip pat gavo aukščiausią klientų balą. Mes apskaičiuojame šį balą gaudami žmones išbandyti statybininką, o tada įvertiname pagal savo patirtį. „Shopify“ buvo žmonės’mėgstamiausia kuriant internetinę parduotuvę.

Ypač puikus „Shopify“ bruožas yra tas, kad jis pateikiamas su įmontuotais lašų gabenimo įrankiais. Taigi, jei jūs’Jei mažas verslas stengiasi rasti jūsų produktų saugyklas, „Shopify“ galėtų būti puikus sprendimas.

Jei tu’Jau parduodant „Shopify“ yra programų, leidžiančių sinchronizuoti savo atsargas, todėl lengva valdyti visus pardavimus vienoje vietoje. „Shopify“ taip pat turi puikių daugiakanalių pardavimo galimybių, įskaitant integraciją su „Instagram“, „Facebook“ ir net „Amazon“ bei „eBay“.

„Shopify“ to nepadarė’Nepaisant to, kiekviename skyriuje mes esame – pati reikšmingiausia sritis, kurioje jis krito vertė už pinigus. Daug „Shopify“’Pardavimo priemonės iš tikrųjų yra per daug pažengusios mažoms įmonėms, ty jūs’vėl mokėdami už funkcijas, kurių jums gali prireikti ilgą laiką. Kada tu’Turint nedidelį biudžetą, skaičiuojamas kiekvienas centas!

Shopify’kainų nustatymo planai prasideda nuo 29 USD per mėnesį, nors tu gali Sutaupykite pinigų pasirašydami metinį planą, o ne mokėdami kas mėnesį.Jūs’Sutaupysite 10%, jei užsiregistruosite vieneriems metams, bet jūs’Sutaupysiu 20 proc. jei jūs užsiregistruosite dvejiems metams, tai reiškia, kad galite sutaupyti beveik 190 USD per metus „Shopify“ plane, kurį galėtumėte padengti kelionės išlaidoms, biuro įrangai ar naujoms vizitinėms kortelėms padengti!

Gera žinoti… Nebent pasirinksite „Shopify“’Vidaus mokėjimų šliuzas, „Shopify Payments“, už pardavimus būsite apmokestinti operacijų mokesčiais. Pigiausio plano atveju tai būtų 2% sandorio mokestis.

Shopify’laimėjo galingi įrankiai’Tai jums nebus naudinga, jei norite parduoti tik vieną ar du produktus. Tačiau jei jūs’esate ambicingi ir norite suteikti savo parduotuvei tvirtą pagrindą, tada „Shopify“ turi visą paketą jūsų mažajam verslui palaikyti.

parduokite geriausią mažos įmonės elektroninę prekybą„Shopify“ yra sukurta siekiant padėti internetiniams pardavėjams susikurti savo internetinę parduotuvę, joje yra visi įrankiai, kurie gali padėti jums pasisekti.

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite visą mūsų „Shopify“ apžvalga sužinoti, ar tai galėtų būti tobulas el. prekybos kūrėjas jūsų mažam verslui.

# 4 Weebly

Tas, kurį reikia žiūrėti

Kainų diapazonas: 6–26 USD per mėnesį (mokama kasmet)

Weebly Pros Weebly Suvart
Labai paprastas naudoti – „Weebly“ yra draugiškas pradedantiesiems, todėl jūs to nereikia’nereikia daug laisvo laiko (ar jokių techninių įgūdžių). Negalima parduoti keliais kanalais – tai ypač nelinksma, jei jau turite, pavyzdžiui, „Facebook“ ar „Etsy“ parduotuvę.
Mažos kainos – „Weebly“ yra draugiškas biudžetui, ypač pigios starterio kainos. Neįmanoma pritaikyti kasos puslapio – jūsų kasos puslapio dizainas yra svarbus, tačiau „Weebly“ riboja jūsų kūrybinę laisvę.

Daugelis smulkaus verslo savininkų turėtų būti atsargūs dėl paslėptų išlaidų. Laimei, „Weebly“ yra labai draugiškas biudžetui ir turi mažiausią pradinę el. Prekybos kainą. Jūs netgi galite parduoti produktus „Weebly“’nemokamą el. prekybos planą, kuris yra didžiulė savybė, kurią galite pasiūlyti nemokamai. Be to, „Weebly“ yra labai lengva naudoti.

Nors jūs galite parduoti pagal nemokamą planą, jei jūs’Jei rimtai ketinate parduoti, mes rekomendavome mažų parduotuvių profesionalų planą arba efektyvumo planą, kuris yra geriausias elektroninės prekybos planas..

12 USD per mėnesį profesionalus planas yra pigiausias planas pašalinti „Weebly“ skelbimus iš savo svetainės, taip pat pridedamas siuntimo skaičiuoklė, nemokamas domenas ir neribota saugykla. Tai pasakė, 26 USD per mėnesį efektyvumo planas yra geriausias internetinėms parduotuvėms – gausite viską – nuo apleistų krepšelio el. Laiškų iki pristatymo nuolaidų ir pažangių el. Prekybos įžvalgų.

Weebly taip pat turi keletą puikios papildomos savybės, ypač tinklaraščių ir su slaptažodžiu apsaugotų puslapių. Neigiama pusė? Tu gali’t neparduokite „Facebook“, „Instagram“ ar „Pinterest“. Vis dėlto iš esmės „Weebly“ yra saugi rankų pora jūsų mažam verslui.

Testuodami „Weebly“ pribloškė mus savo didesnės apimties el. Prekybos pasiūlymais, todėl mes rekomenduojame tai padaryti mažos įmonės, prekiaujančios tik keliais produktais – paprasčiau tariant, tiesiog to nėra’t neturi tiek daug, kiek siūlo „Wix“ ar „Squarespace“.

Tačiau nuo tada, kai „Square“ perėmė „Weebly“, jos pardavimo ypatybės smarkiai pagerėjo – už šį perėmimą reikia padėkoti „Weebly“’naujas nemokamas elektroninės prekybos planas, taip pat didžiulė jo pardavimo funkcijų pažanga. Spektaklio planas yra puikus pavyzdys, kaip „Weebly“ neseniai pasiekė elektroninės prekybos ženklą ir padarė jį tuo, kurį reikia žiūrėti!

Gera žinoti… Mes’ve etikete Weebly as “kurį reikia žiūrėti” nes tai’rodo ženklus, kaip pritaikyti savo platformą smulkaus verslo savininkams’ poreikiai. Pvz., Jame yra automatinis mokesčių skaičiuoklė ir mobilioji programa, kad galėtumėte tvarkyti savo verslą kelyje. Vis dėlto dar reikia dar daug nuveikti, kad nesusigaudytume su trim svarbiausiais el. Prekybos kūrėjais.

Mūsų tyrime Weebly pelnė labai gerą kainos ir kokybės santykį, ir jūs galite sužinoti, kodėl. Galite parduoti nemokamai, o pigiausias el. Prekybos planas prasideda vos nuo 6 USD per mėnesį (apmokestinamas kasmet).

internetinėje parduotuvėje „weebly“„Weebly“ yra geriausios kainos ir kokybės santykio elektroninės prekybos platforma, ideali bet kokiam mažam verslui

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite visą mūsų „Weebly“ elektroninės prekybos apžvalga.
 • Kaip Weebly rungtyniauja su „Shopify“? Norėdami sužinoti, spustelėkite čia.

# 5 „BigCommerce“

Geriausiai parduodama daugiakanaliais

Kainų diapazonas: 29,95 – 249,95 USD per mėnesį

Psssst! Gaukite iki trijų mėnesių nemokamą naudodami „BigCommerce“

Tiesiog norėjome pranešti, kad „BigCommerce“ šiuo metu siūlo iki trys mėnesiai laisvi kai jūs pasirašote prie naujo plano. Eik patikrink!

„BigCommerce“ privalumai „BigCommerce“ trūkumai
Tonų daugiakanalių integracijų – galite parduoti įvairiose platformose. Sunku naudoti – „BigCommerce“ nėra labai palanki pradedantiesiems, tai reiškia, kad jums reikės daugiau laiko, kad jūsų parduotuvė būtų aktyvi.
Idealiai tinka jūsų verslui išplėsti – „BigCommerce“ yra labai keičiama platforma, padedanti jūsų verslui augti. „Advanced“ reiškia pažangų – „BigCommerce“ funkcijos yra įspūdingos, tačiau norint jas nustatyti, reikalinga mokymosi kreivė.

„BigCommerce“ turi labiausiai integruotas bet kurio el. Prekybos kūrėjo savybes, tai reiškia’mažiau priklauso nuo programų nei tokios platformos kaip „Shopify“. Tai gali padėti sumažinti jūsų išlaidas, tačiau tai taip pat reiškia, kad „BigCommerce“ yra ta pati labiausiai keičiamas el. prekybos kūrėjas rinkoje. Taigi, jei jūs’Turite didelių svajonių apie savo mažą verslą, tai yra geriausias pasirinkimas jums!

„BigCommerce“ taip pat leidžia parduoti įvairiuose kanaluose, įskaitant „eBay“, „Amazon“, „Square“, „Instagram“, „Facebook“ ir „Pinterest“. Tai leidžia išplėsti savo parduotuvę’pasiekiama išlaikant mažas išlaidas.

Pagrindinis „BigCommerce“ užkeikimas yra tas, kad daugybė jos įrankių yra skirti padėti įmonėms greitai augti ir remti dideles parduotuves. Jei tu’vėl nežiūri masto, tada tu’rasiu tave’vėl moka už funkcijas, kurių nereikia’t poreikis jūsų mažam verslui.

Būtent dėl ​​šios priežasties mūsų tyrime „BigCommerce“ pelnė išskirtinį balą už kainos ir kokybės santykį. Dėl sudėtingos terminijos, kurį ji naudoja, tai taip pat sumažėjo dėl mūsų patogumo naudoti. Tai daro mažiau nei idealu mažam verslui, norinčiam greitai prisijungti prie interneto, ir su minimaliu vargo.

Tačiau „BigCommerce“ netikėtai sulaukė aukštų įvertinimų už savo pardavimo funkcijas ir turi puikius SEO įrankius, kurie padeda jūsų verslui susirasti „Google“..

Jei norite kurti naudodamiesi „BigCommerce“, jūs’Jūs turite pasirinkti tris elektroninės prekybos planus – pigiausias prasideda nuo 29,95 USD per mėnesį.

Apskritai, „BigCommerce“ yra ideali, jei norite patobulintų įrankių po savo diržu augindami savo mažą verslą. Tai’neabejotinai yra galingas elektroninės prekybos kūrėjas, tačiau daugumai mažų parduotuvių jis yra pakuotės viduryje.

didmeninė prekyba smulkaus verslo elektroninė prekyba„BigCommerce“ dažniausiai yra skirta didelėms ir greitai augančioms įmonėms, tačiau ji turi naudingų įrankių ir mažesnėms parduotuvėms.

Tolimesnė informacija

 • Ar „BigCommerce“ skamba patraukliai? Peržiūrėkite mūsų pilną „BigCommerce“ apžvalga norėdami pamatyti, ar jis pažymėjo visas jūsų dėžutes.

# 6 kvadratas

Geriausiai derinant pardavimą internetu ir neprisijungus

Kainų diapazonas: 0–72 USD per mėnesį

Kvadrato Pros Kvadrato Suvart
Nemokamas planas reiškia, kad galite kurti ir parduoti nepasirašę prenumeratos Tikrasis parduotuvės kūrėjas yra varomas „Weebly“, o jo pritaikymo apribojimai yra tokie patys kaip ir „Weebly“
Dėl dirbtinio dizaino intelekto „Square“ yra labai greitas ir lengvas naudoti Didesni pirkliai aplenks aikštę’s savybes

„Square“ yra mokėjimų apdorojimo gigantas, kuris 2018 m. Nusipirko „Weebly“ – populiarų svetainių kūrėją. Rezultatas yra naujas aikštės parduotuvės statytojas, kuris sujungia aikštę’„Weebly“ funkcijos’statybinė platforma.

Pirmas dalykas, kurį reikia pasakyti apie šį naują vaiką bloke, yra tai, kad apskritai’jis gana panašus į Weebly. Prisiregistruojate aikštėje ir gaunate papildomų funkcijų, bet jūs’vis dar naudojate Weebly’kurkite programinę įrangą, kad iš tikrųjų sukurtumėte savo parduotuvę.

Tai ypač puiki žinia pradedantiesiems, „Weebly“ yra labai paprastas naudoti ir mūsų tyrimuose sulaukė įspūdingai aukšto klientų pasitenkinimo balų. Tačiau ji taip pat pateikiama kartu su Weebly’apribojimus, tokius kaip daugiakanalės integracijos trūkumas ir ribotos pritaikymo galimybės.

„Square“ naudoja dirbtinį dizaino intelektą (ADI), kad sukurtų jums parduotuvę’pritaikytas jūsų poreikiams. Tai yra tas pats metodas, kurį naudoja statytojai, pavyzdžiui, „GoDaddy“, užduodami klausimus apie jūsų parduotuvę, kad sukurtų suasmenintą jūsų svetainės išdėstymą..

Taigi, kodėl verta naudoti „Square“, o ne „Weebly“? Na, Aikštėje yra papildomų funkcijų ir integracijų, kurių Weebly neturi’t, pvz., stebėti klientų elgesį ir kurti pasirinktines sąskaitas faktūras.

Jis taip pat naudoja savo AI technologiją, kad padėtų jums sekti geriausią patirtį pridedant produktus – tai buvo ypatybė, kuri išties išsiskyrė, kai išbandėme „Square“’parduotuvės savininkas. Pvz., Jis gali identifikuoti produktus ir pasiūlyti jums kategorijos pavadinimą, taupant laiką.

Dėl šių savybių, Mes rekomenduojame „Square“ pardavėjams, kurie jau turi plytų ir skiedinių parduotuvę ir nori išplėsti savo verslą internete. Tai ypač pasakytina apie jus’jūs jau naudojate „Square“ kaip savo POS sistemą, nes šis derinys leidžia ypač lengvai sinchronizuoti savo fizines ir skaitmenines parduotuves.

Vienas iš akivaizdžiausių dalykų, apie kurį reikia šaukti su „Square“, yra faktas jis turi nemokamą planą, kurį galite parduoti – labai retas pasiūlymas’t prieinamas daugeliui el. prekybos kūrėjų. Aikštė turi keturis planus, nuo 0 USD iki 72 USD per mėnesį (apmokestinama kasmet).

kvadratinės elektroninės prekybos kūrėjas„Square“ yra visų pirma mokėjimo procesorius, tačiau jo parduotuvių kūrėjas turi keletą nuostabių pardavimo funkcijų, kurios padeda įmonėms prisijungti prie interneto.

# 7 Voliuzija

Daugiau nei reikia, bet puikus augimui

Kainų diapazonas: nuo 29 USD iki 299 USD per mėnesį

„Volusion“ privalumai „Volusion Cons“
Palaiko daugybę mokėjimo šliuzų – pasirinkite iš įvairių variantų, kad tiktų jūsų verslui. Labai sunku naudoti – tu’Turėsiu šiek tiek laiko praleisti kurdamas savo parduotuvę su „Volusion“.
Įžvalgios duomenų ataskaitos – sužinokite, ką jūs’jums sekasi, nes lengvai sekate savo svetainę’spektaklis. Jokio tikro nišinio pasiūlymo – „Volusion“ yra pačiame kelio platformos viduryje, be unikalaus pardavimo taško.

„Volusion“ nesudaro iliuzijų, kai kalbama apie duomenų ataskaitas. Viskas, ko reikia jūsų svetainės stebėjimui’pasirodymas ir progresas yra vienoje vietoje – tai’Tai duomenų mėgėjas’svajonė.

Tai daro jį idealiu, jei norite išplėsti savo verslą jums tinkamu tempu. Voliuzija’Duomenų įrankiai leidžia įvertinti, kaip sėkmingai sekasi jūsų puslapiai, todėl galite lengvai pritaikyti savo svetainę, kad padidintumėte pardavimus.

Mūsų tyrime, „Volusion“ įvertino prastai dėl savo svetainės funkcijų – pagrindinė problema yra ta, kad Volusion to nedaro’nesiūlyti jokių internetinių dienoraščių rašymo įrankių. Internetiniai dienoraščiai gali vaidinti svarbų vaidmenį didėjant mažoms įmonėms, taigi tai yra didelis trūkumas.

Ten, kur „Volusion“ pelnė gerą rezultatą, buvo jo pardavimo ypatybės – iš tikrųjų jis iš tikrųjų atitiko „BigCommerce“’s balai. Daugeliui mažų įmonių šiomis funkcijomis bus pasinaudota per daug.

Tačiau jei norite plėsti savo verslą, „Volusion“ yra tinkama vieta pradėti.

Voliuzija’pigiausios kainos plano išlaidos 29 USD per mėnesį. Tai’teisus – kainuoja tiek pat, kiek „Shopify“! Vis dėlto iš dviejų, tu’Jūs gausite geresnę pinigų sumą naudodamiesi „Shopify“.

„volusion“ pagrindinis puslapis„Volusion“ teikia puikią analizę, padedančią valdyti svetainę’progresas lengviau

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite visą mūsų „Volusion“ apžvalga čia.

# 8 „GoDaddy“

Lengviausia naudoti

Kainų diapazonas: 19,99 USD per mėnesį (mokama kasmet)

„GoDaddy“ privalumai „GoDaddy“ trūkumai
Greičiausias ir lengviausias pastatas – „GoDaddy“ naudoja ADI, kad jūsų parduotuvė būtų kuo paprastesnė. Kai kurioms funkcijoms trūksta kokybės – „GoDaddy“ to nedaro’t turi geriausias savybes.
Palaiko daugiau pramonės sričių nei konkurentai – ar jūs’fotografas, rašytojas ar vaikštynių šuo GoDaddy’tave apgavo. Ribota kūrybinė kontrolė – ką įgyji greičiu, prarandi kūrybinę laisvę.

„GoDaddy“ naudoja „GoCentral ADI“ Dirbtinis dizaino intelektas) per kelias minutes sukurti savo internetinę parduotuvę. Jei norite, kad jūsų verslas greitai veiktų ir veiktų internete, jis’s ne smegenis.

Be abejo, kai kurios funkcijos gali būti stipresnės – ypač kalbant apie dienoraščių rašymą -, tačiau norint sukurti paprastą ir varginančią svetainę, „GoDaddy“ yra tobula.

Įrodymai yra juodi ir balti – mūsų vartotojai „GoDaddy“ apdovanojo aukščiausiu ‘naudojimo paprastumas’ rezultatas mūsų tyrime. Taigi net jei jūs’jūs esate visiškas technofobas’Su „GoDaddy“ galėsite lengvai susipažinti.

Beje, patogumas buvo vienintelė sritis, kurioje „GoDaddy“ iš tikrųjų spindėjo – kitur ji buvo gana vidutinė. Pavyzdžiui, kol „GoDaddy“’s ADI padeda jums suprojektuoti savo svetainę, tikrojo lygio kūrybinis valdymas nėra’t puiku.

Vis dėlto tai, ką prarandate kūrybinės laisvės metu, jūs daugiau nei atsiskaitysite laiku – tu gali’t įveikė „GoDaddy“ už greitį.

„GoDaddy“ gali suteikti jums svetainę Per kelias minutes, ir mažiau nei 20 USD per mėnesį. Jis turi tik vieną elektroninės prekybos planą – tinkamai pavadintą internetinės parduotuvės kainų planą, kuris kainuoja 19,99 USD per mėnesį, (apmokestinama kasmet). Tai apima ir dosnų vieno mėnesio nemokamą bandymą.

internetinės parduotuvės „godaddy“ statybininkas„GoDaddy“ yra idealus mažų įmonių savininkams, norintiems greitai prisijungti prie interneto

Tolimesnė informacija

 • Žiūrėk mūsų pilną „GoDaddy“ el. Prekybos apžvalga Daugiau informacijos.

# 9 3D vežimėlis

Sudėtingesnis nei jis’verta

Kainų diapazonas: nuo 19 USD iki 229 USD per mėnesį

„3dcart“ privalumai „3dcart“ trūkumai
Puiki atsargų sistema – galite lengvai sekti savo produktus ir pardavimus. Mažiausiai tikėtina, kad vartotojai rekomenduos – mūsų bandymuose „3dcart“ gavo žemiausią klientų įvertinimą.
Lankstus dizainas – bet kuriuo metu galite pakeisti savo temą. Nėra programos mobiliesiems – galite’t tvarkyti savo parduotuvę kelyje.

„3dcart“ yra priešinga „Squarespace“. Tai remiasi galingi įrankiai ir atsargų funkcijos, mažiau dėmesio skiriant kūrybiškumui ir dizainui. Jei neturite jokios programos mobiliesiems, galite’Neredaguokite savo svetainės kelyje, tačiau „3dcart“ yra stebėtinai geras integruotų pardavimo įrankių asortimentas. Tai taip pat padės jums sutaupyti daugybę programų, kurias naudojant greitai pastebėsite išlaidas.

„3dcart“ atsidūrė už „Volusion“ dėl savo pardavimo funkcijų mūsų tyrimų reitinguose. Tai sakė, kad ateina su puiki inventorizacijos sistema, ir daugybė valdymo kontrolės pagrindiniame kontekste. Tai taip pat pertvarko jūsų svetainę, kai keičiate temas, uždirbdami ją dizaino kategorijoje.

Tačiau „3Dcart“ nukrito, kai išbandėme. Mūsų vartotojai, kurie tai išbandė, suteikė mažiausią klientų įvertinimą, žmonės tai padarė mažų verslų elektroninės prekybos kūrėjais.

3dcart’pigiausias planas yra 19 USD per mėnesį, kuris yra mažesnis nei „Shopify“’mažiausios kainos planas. Taigi, jei norite puikių įrankių už mažesnę kainą, „3dcart“ gali būti jums.

„3dcart“ pagrindinis puslapis„3dcart“ leidžia sukurti puikų inventorių su kai kuriais iš geriausių įmontuotų įrankių rinkoje

Tolimesnė informacija

 • Peržiūrėkite mūsų „3dcart“ el. Prekybos apžvalga išsamiau.

# 10 didelis kartelis

Parduoti laisvai, tačiau labai ribojančiai

Kainų diapazonas: nuo 0 iki 29,99 USD per mėnesį

Didelių kartelių privalumai Didelių kartelių minusai
Turi nemokamą planą – „Big Cartel“ yra vienas iš mūsų sąraše esančių elektroninės prekybos kūrėjų, leidžiantis parduoti nemokamai. Labai sunku naudoti – norint gauti maksimalią naudą iš didžiojo kartelio, jums reikės šiek tiek kodavimo įgūdžių.
Puikiai tinka mažos apimties pardavimui – „Big Cartel“ dažniausiai yra skirtas vienkartiniams gaminiams ir meno kūriniams. Prastas dizainas – didelis kartelis’Temos yra labai paprastos ir siūlo labai ribotą pritaikymą.

Didelis kartelis’Pagrindinis pardavimo taškas yra tai, kad galite kurti, skelbti ir net parduoti nemokėdamas nė cento. Tai’s gana retas. Su daugeliu kitų el. Prekybos svetainių kūrėjų turite planuoti pardavimą savo svetainėje, tačiau „Big Cartel“ sulaužė šią pelėsį.

Tačiau frazė “jūs gaunate tai, už ką mokate” ateina į galvą, nes „Big Cartel“ yra nepaprastai paprastas elektroninės prekybos kūrėjas. Tai paskutinis iš penkių iš septynių mūsų tyrimų kategorijų, todėl tapo blogiausiu statybininku:

 • Svetainės ypatybės – pavyzdžiui, „Big Cartel“ to nedaro’neturi jokių integruotų tinklaraščių rašymo įrankių.
 • Pardavimų ypatybės – tai’trūksta svarbių savybių; pavyzdžiui, tai’nėra suderinamas su PCI, ir ten’nėra apleisto krepšelio atkūrimo.
 • Dizainas – ten’yra tik nedidelis temų pasirinkimas, iš kurių nė vienas nepasiūlo gaminio mastelio keitimo, gaminio vaizdo įrašų ar klientų prisijungimo duomenų. Labai ribotas pritaikymas!
 • Pagalba ir palaikymas – pagalbos gausite tik palaikydami el. Paštu nuo pirmadienio iki penktadienio arba per pagalbos centrą.
 • Lengvas naudojimas – Panašu, kad pradėti „Didelį kartelę“ yra paprasta, tačiau greitai nusibodo, nebent jūs žinote, kaip užkoduoti.

Taigi „Big Cartel“ tvirtai užima paskutinę vietą. Tačiau nė vienas statybininkas nėra blogas, o „Big Cartel“ turi savo privalumų, uždirbančių jam vietą geriausių mažosios įmonės elektroninės prekybos kūrėjų sąraše.

Jei tu’vėl pradedamas mažas ir don’Neišmesk taip, kad didelis kartelis yra sukurtas tau.

Tai’sukurta padėti menininkams, kūrėjams ir kūrybininkams parduoti savo produktus internete, tai reiškia’Idealiai tinka parduoti nedaug unikalių daiktų. Tu gali’t masinio įkėlimo produktai, todėl būkite pasirengę pridėti kiekvieną atskirai!

Galite būti tikri, kad „Big Cartel“ nėra’nesukelsite daugybės funkcijų, kurių jums nereikia’Tai leidžia lengvai valdyti savo smulkųjį verslą.

Vienas geriausių dalykų, susijusių su dideliu karteliu, yra jo prieinamos kainos planai. Jie yra labai draugiški biudžetui ir siūlo geresnę kainos ir kokybės santykį nei dauguma kitų statybininkų, įskaitant „Shopify“!

Didelis kartelis’Nemokamas planas leidžia jums parduoti iki penkių gaminių, ir pasižymi labai pagrindinėmis savybėmis. Pigiausiai apmokamas planas kainuoja 9,99 USD per mėnesį, atrakina visus „Big Carel“’funkcijas ir leidžia parduoti iki 25 produktų. Bet kuriuo metu galite atnaujinti arba paversti ankstesne versija.

didelis kartelis smulkaus verslo elektroninė prekybaDidelis kartelis yra puikus, kad jūsų verslas ir pridėtinės išlaidos būtų mažos, tačiau turi keletą esminių trūkumų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš prisiregistruodami..

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite visą mūsų Didelio kartelio elektroninės prekybos apžvalga daugiau detalių.

Geriausi mažos įmonės elektroninės prekybos tinklalapių kūrėjai: Paaiškinimas

Yra daugybė svetainių kūrimo variantų jūsų mažam verslui. Šie statytojai leidžia jums sukurti puikią internetinę parduotuvę už palyginti mažą kainą, padėdami jums atsistoti nuo žemės paviršiaus ir patekti į el. Prekybos pasaulį..

Primename, kad 10 geriausių el. Prekybos svetainių kūrėjų yra smulkusis verslas:

 1. Wix – geriausias bendras e. Prekybos svetainių kūrėjas mažoms įmonėms
 2. Kvadratas – geriausia kūrybinei kontrolei
 3. Shopify – geriausiai tinka specifinėms pardavimo funkcijoms
 4. Weebly – tas, kurį reikia žiūrėti
 5. „BigCommerce“ – geriausias daugiakanaliam pardavimui
 6. Kvadratas – geriausiai tinka derinti internetinį ir neprisijungusį pardavimą
 7. Voliuzija – daugiau nei reikia, bet puikus augimui
 8. Varyk Tėti – lengviausia naudoti
 9. 3dcart – sudėtingesnis nei jis’verta
 10. „BigCartel“ – laisvai parduodama, tačiau labai ribojanti

Šis 10-ies sąrašas yra puikus pataisymas mažoms įmonėms, norinčioms pradėti veikti internete. Tačiau augant jūsų parduotuvei, didės ir jūsų svetainė’s poreikius.

Jei jūsų parduotuvė greitai augs ir, tikiuosi, ji išaugs, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę pereiti prie didelės verslui palankios platformos, tokios kaip „BigCommerce“, kuri yra ideali greitai augančioms el. Prekybos parduotuvėms..

Daugeliui mažų įmonių rekomenduojame vieną iš trijų geriausių. Turėtumėte naudoti:

 • Wix jei norite maksimaliai išnaudoti savo biudžetą – arba jei norite’esate pradedantysis, kuris nori visiškos kūrybinės laisvės jūsų svetainėje’dizainas.
 • Kvadratas jei norite aptakaus, modernaus šablono, kad galėtumėte pagrįsti savo parduotuvę’Sukurtas dizainas, daugybė kūrybinio valdymo galimybių ir visos jūsų įmontuotos funkcijos.
 • Shopify jei tu’rimtai domitės pardavimu ir norite galingų įrankių bei begalinio programų pasirinkimo, kurie padėtų vykdyti jūsų verslą.

Nebent turime labai specifinių poreikių’Nerekomenduoja „Big Cartel“ ar „3dcart“ – jie’tai teisinga kai kuriems mažiems verslams, tačiau dauguma jų laikosi ribojančiais ir reikalaujančiais daug laiko.

Kol kas mes rekomenduojame išbandyti vieną iš kitų aukščiau išvardytų statytojų, skirtų jūsų mažam verslui. Donas’Nepamirškite, kad kiekviena platforma siūlo nemokamą planą arba nemokamą bandomąją versiją, taigi galite pradėti kurti savo būsimos el. prekybos imperijos pamatus be asmeninių išlaidų.

DUK

Kuri yra geriausia elektroninės prekybos platforma?

„Shopify“ yra geriausia bendroji elektroninės prekybos platforma rinkoje’Tai lengva naudoti, siūlo geriausius pardavimo įrankius ir teikia išsamiausią klientų palaikymą. Mažesnėms įmonėms „Wix“ yra puikus pasirinkimas. Tai leidžia lengvai pastatyti parduotuvę ir parduoti keletą produktų.

Ar turėčiau naudoti „BigCommerce“ ar „Shopify“?

„BigCommerce“ yra skirta greitai augančioms įmonėms, norinčioms masiškai plėsti savo verslą. Jis turi geriausias bet kurios platformos funkcijas, tačiau jis’dirbti gana sudėtinga, nes joje naudojama sudėtinga kalba. „Shopify“ yra geriau mažesnėms įmonėms. Tai’Tai daug lengviau naudoti nei „BigCommerce“ – tai padeda greitai sukurti parduotuvę.

Kuris yra pigiausias el. Prekybos svetainių kūrėjas?

„Weebly“ yra geriausios vertės elektroninės komercijos svetainių kūrėjas, kurio el. Prekybos kainų planai prasideda nuo vos 6 USD per mėnesį. Tai idealiai tinka mažoms įmonėms, kurios rūpinasi savo biudžetu. „Weebly“ taip pat leidžia parduoti nemokamai, nors tai yra’S nesėkmingai ribotas. „BigCartel“ taip pat leidžia nemokamai parduoti internetu, tačiau jis negali sutapti su „Weebly“ el. Prekybos įrankiais ir funkcijomis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map