10 geriausių nemokamų svetainių kūrėjų 2020 m

geriausi nemokamų svetainių kūrėjai


Šis vadovas skirtas visiems, kurie nori sukurti nemokamą svetainę, bet to dar neturi’Nežinau, kurį svetainės kūrėją pasirinkti. Galbūt galvojate, kad nemokamų svetainių kūrėjas skamba per gerai, kad būtų tiesa. Kažkada taip galvojome ir mes – bet ten’Iš tikrųjų ten yra tikra kokybė.

Mes’Rūšiavome gėrį iš blogo, naudodamiesi mūsų pačių nepriklausomais tyrimais. Mes taip pat kviečiame žmones, tokius kaip jūs, išbandyti kiekvieną nemokamų svetainių kūrėją ir pateikti savo atsiliepimus, kuriuos naudojame kiekvienai platformai vertinti atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip naudojimo paprastumas ir šablonų dizainas..

Be to, mes’visada būtinai pažiūrėkite į ‘kaina’ jūs mokate už šiuos nemokamus svetainių kūrėjus kompromiso būdu. Nesvarbu’Puošni reklama, netvarkingai atrodantis domeno vardas ar ribotas saugojimas, mes’apims kiekvieną nemokamą planą’s ‘minusai’ pakankamai išsamiai, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

10 geriausių nemokamų svetainių kūrėjų

Remiantis mūsų tyrimais, geriausios nemokamos svetainės yra kuriamos naudojant:

 1. Wix – geriausias universalių svetainių kūrėjas. Perskaitykite apžvalgą
 2. Weebly – Idealiai tinka mažoms įmonėms. Perskaitykite apžvalgą
 3. SITE123 – Puiki pagalba projektavimo srityje. Perskaitykite apžvalgą
 4. „WordPress.com“ – Puikiai tinka tinklaraščiams. Perskaitykite apžvalgą
 5. Stulbinančiai – Sukurtas paprastoms interneto svetainėms. Perskaitykite apžvalgą
 6. Jimdo – Mažas internetinės parduotuvės kūrėjas. Perskaitykite apžvalgą
 7. MP kūrėjas – Puikiai tinka „White Label“ verslui. Perskaitykite apžvalgą
 8. „Webnode“ – greitas ir lengvas sąranka. Perskaitykite apžvalgą
 9. Mozello – Sukurkite paprastas daugiakalbes svetaines. Perskaitykite apžvalgą
 10. „SimpleSite“ – Puikus mobiliųjų įrenginių redaktorius. Perskaitykite apžvalgą

Iš šių nemokamų svetainių kūrėjų mes’Dėl kelių svarbių veiksnių „Wix“, „Weebly“ ir „SITE123“ užėmė trečią vietą. „Wix“ turi labai dosnų nemokamą planą, kurį naudoti labai paprasta – jame kūrybinė laisvė derinama su daugybe funkcijų. Weebly’Paprastas, stilingas dizainas ir patogūs įrankiai daro jį idealų mažoms įmonėms. SITE123 yra labai patogi pradedantiesiems, daugiausia dėmesio skiriant padėti prisijungti prie interneto.

Šio vadovo pabaigoje jūs’Turėsite daug aiškesnę mintį apie tai, kas daro gerą nemokamą svetainių kūrėją, kurios yra geriausios platformos, kurias galite naudoti, ir kaip išsirinkti sau tinkamiausią..

Tolimesnė informacija

 • Kaip šie statybininkai sutampa? Sužinok mūsų Tinklalapių kūrėjų palyginimo lentelė.
 • Pažvelkite į Pigiausi svetainių kūrėjai jei norite pigių statybininkų.
 • Ar norite savo svetainei tik geriausio? Mūsų apžvalga 10 geriausių 2019 m. Svetainių kūrėjų pateikia galutinį sąrašą.

Wix

Geriausias universalių svetainių kūrėjas

Wix yra pats geriausias universalus internetinių svetainių kūrėjas šiandien.”

Kas mums patinka# 1# 2# 3# 4
Paprasta naudoti nuvilkimo funkciją
Platus šablonų pasirinkimas
Daugybė funkcijų, kurias galima įsigyti nemokamai
Didžiausias pritaikymas
Ką reikia tobulinti# 1# 2# 3
Nemokamų domenų vardai atrodo taip: https://jūsų vardas.wixsite.com/jūsų svetainė – jie’vėl ne pats patraukliausias!
Nemokamo plano lipnūs skelbimai yra labai pastebimi
Gali’Nekeiskite savo šablono, kai svetainė taps aktyvi

Naudodami „Wix“ galite sukurti ir paskelbti savo svetainę neišleisdami nė cento. Tu ne’t neturite atnaujinti po tam tikro laiko – jei jūs’Jei norite, galite amžinai palikti savo svetainę nemokamą. Būtent tai ir daro Wixą’nemokamas planas, neįprastai dosnus interneto svetainių kūrėjui, ir dėl šios priežasties jis viršija mūsų sąrašą!

„Wix“ pasirodė populiariausių naudotojų bandymų metu dėl patogumo. Pasirinkus daugiau nei 500 šablonų (kurių dauguma yra nemokami), taip pat gausus įrankių ir elementų, tokių kaip galerijos, mygtukai ir socialinės medijos piktogramos, pasirinkimas., Wix interneto svetainių kūrimas tampa lengvesnis nei bet kada anksčiau.

„wix-free-site-ads-pavyzdys“Dauguma „Wix“ šablonų yra prieinami jo nemokamo plano vartotojams, įskaitant šį, ‘Kraštovaizdžio fotografija’

Rasite „Wix“ apribojimų’vis dėlto nemokamas planas. Pradedantiesiems, ten’Tai „Wix“ reklaminis skydelis, kuris lieka vietoje, kai slinkite žemyn svetainėje. Tai’gana subtilus, bet šiek tiek įkyrus.

Jūs taip pat galite’nenaudoti asmeninio domeno (dar žinomo kaip jūsų asmeninės svetainės adresas) jūsų domenas bus tokio formato: www.pavadinimas.wixsite.com/jūsų svetainė. Taigi, užuot www.lucycarneyphotography.com, jūs’Įstrigsite su www.lucycarney5.wixsite.com/lcarneyphotography (jūs’perribotas iki 20 simbolių ‘jūsų svetainė’ jūsų adreso dalis).

Turint nemokamą planą, saugykla ir pralaidumas ribojami tik 500 MB. Tai neleis jums naudoti per daug vaizdų ar vaizdo įrašų savo svetainėje, taip pat galimai sumažinsite, kiek lankytojų galite sulaukti. Jūs taip pat galite’neparduoda jokių produktų per „Wix“ pagal savo nemokamą planą.

„Premium“ planai pradžia nuo 13 USD / mėn. Remiantis mūsų tyrimais, „Wix“ yra geriausios kainos ir kokybės santykis, taigi, jei jūs kada nors nuspręsite atnaujinti jus’vėl gerose rankose!

Wix’Populiariausias mokamas planas yra jo neribotas planas, skirtas verslininkams ir laisvai samdomiems darbuotojams. Už 17 USD / mėn. Jis pašalina visus skelbimus, leidžia naudoti asmeninį domeną ir suteikia neribotą pralaidumą, taip pat 20 kartų daugiau vietos saugykloje.!

Weebly

Idealiai tinka mažoms įmonėms

Weebly yra vienas iš lengviausiai naudojamų nemokamų svetainių kūrėjų, turintis puikų planą mažoms įmonėms.”

Kas mums patinka# 1# 2# 3
Pagrįstas nemokamo plano domeno vardas: www.yoursite.weebly.com
Paprasta naudoti
Geri SEO patarimai – idealiai tinka įmonėms, norinčioms rasti per „Google“
Ką reikia tobulinti# 1# 2# 3
Ribotos funkcijos nemokamame plane
Ne tiek kūrybinės laisvės, kiek Wixui
Iškylantis skelbimas kampe yra gana atitraukiantis

Weebly turi panašų ‘trauk ir mesk’ „Wix“ redaktoriui, kuris yra labai patogus vartotojui. Derinkite šį patogumą naudodami puikius SEO įrankius, taip pat daug erdvės augimui, kad padidintumėte savo svetainę, o „Weebly“ išsiskiria geriausiu nemokamų svetainių kūrėju mažoms įmonėms..

Gaunate tinkamų šablonų pasirinkimą – nors jų nėra tiek daug, kiek „Wix“ -, kurie apima daugumą nišų, įskaitant verslą, tinklaraščius, renginius ir aplankus. Profesionaliai atrodančią svetainę galite lengvai gauti tiesiog per kelias valandas.

„Weebly“ nemokamo plano skelbimaiTurėdami nemokamą „Weebly“ planą, jūs’svetainės kampe turėsite nedidelį skaidrių skelbimą. Tai’gana subtilus, nors kai perbrauki, tai jis ‘slenka aukštyn’ kad atrodytų žemiau pateiktas vaizdas: nemokamo plano skelbimo pavyzdysAr tu’d pirmenybę teikiu šiam ar didesniam ‘lipnus’ skelbimas (kaip ir „Wix“) priklauso nuo jūsų!

Šablonai taip pat reaguoja į mobilųjį telefoną, todėl nemokama svetainė atrodys gerai bet kuriame įrenginyje ir be jūsų įvesties! Su daugiau nei 50% srauto, kurį sukelia mobilieji įrenginiai, ji’Svarbu, kad jūsų svetainė būtų visiškai optimizuota.

Jūs ne tik rasite, kad „Weebly“ yra lengva naudoti, bet ir dėl visos platformos svetainės kūrimas yra labai greitas ir efektyvus. Jūsų vartotojo prietaisų skydelis yra aiškus, įrankius lengva valdyti, o palaikymo vadovai yra labai naudingi.

Jums tik reikia praleisti kelias valandas vieną vakarą ir jūs’Būsiu pasirengęs prieš miegą paskelbti savo svetainę internete. Skamba gerai, teisingai?

Nemokama versija yra gera, tačiau jei jums tai pakankamai patinka, galbūt norėsite pagalvoti apie naujovinimą. Tai būtina norintiems parduoti internetu, kaip turite atnaujinti, kad atrakintumėte „Weebly“’elektroninės prekybos funkcijos.

Weebly yra ypač įspūdingas, kai jūs prisijungiate prie Pro planą (12 USD / mėn.), Kuris jums suteiks neribota saugykla ir leisk tau panaikinti reklamas. Tu gali’Mėgaukitės šiomis asmeninio plano funkcijomis.

SITE123

Puiki pagalba projektavimo srityje

“„SITE123“ yra paprasta naudoti svetainių kūrimo priemonė, skirta padėti prisijungti prie interneto.”

Kas mums patinka# 1# 2# 3
Pirmą kartą nusileidus svetainėje nematomi jokie skelbimai
Puiki visą parą dirbanti pagalba ir palaikymas per tiesioginius pokalbius
„Site123“ pasirenka jums šabloną, todėl tai yra geras pasirinkimas ne skelbėjams
Ką reikia tobulinti# 1# 2# 3
Baigiasi nemokamas domeno vardas ‘.aš’, vietoj stipresnių ‘.com’
Maža kūrybinė laisvė
Ribotas pasirinkimas svetainių šablonų, kurie atrodo pasenę, palyginti su konkurentais’

Tiesioginis „SITE123“ trūkumas yra tas, kad jis to neturi’nesuteiks jums pasirinkimo šablonų. Taigi skirtingai nuo „Wix“, „Weebly“ ir kitų nemokamų svetainių kūrėjų, kurie leidžia jums pasirinkti šabloną, kuris patenkins jūsų poreikius, naudodami „SITE123“’Negalima pasirinkti iš įvairių iš anksto užpildytų dizainų.

Vietoj to, prieš pateikdami numatytąjį svetainės dizainą, pasirenkate norimą svetainės tipą iš 11 skirtingų kategorijų (įskaitant aplanką, tinklaraštį, muziką ir CV). Tu’laisvai redaguokite tai naudodamiesi platforma’Įvairūs įrankiai, su kuriais lengva susitaikyti.

123 nemokamos svetainės pavyzdysKai pirmą kartą nusileidžiate svetainėje, nematomi jokie SITE123 skelbimai – didžiulis pliusas123 nemokamos svetainės skelbimo pavyzdysKai pradedate slinkti svetainėje žemyn, pasirodo paprastas reklaminis skydelis

SITE123’nemokamo domeno vardo formatas yra www.yoursite.site123.me. .Me pabaiga yra ne tokia galinga kaip .com parinktis, tačiau kitaip’Tai gana protinga.

SITE123 greitai prisijungia prie interneto, teikia tinkamą klientų aptarnavimą tiesioginių pokalbių metu. Tai sakė, tai’Jis tikrai nėra toks universalus ar modernus, kaip kiti nemokami svetainių kūrėjai šiame sąraše.

Bet jei norite paprasto ir nesudėtingo tinklalapio kūrimo proceso, tada jį’verta išbandyti.

„WordPress.com“

Puikiai tinka tinklaraščiams

“Ši nemokama platforma, sukurta internetiniams dienoraščiams, turi visas jūsų tinklaraščiui reikalingas funkcijas, sujungdama galingus įrankius su supaprastintu svetainių kūrimo dizainu.”

„WordPress.com“ privalumai# 1# 2# 3
Puikiai tinka tinklaraščiams
Geriausias bet kokio nemokamo plano domeno vardo formatas
Platus nemokamų šablonų pasirinkimas
„WordPress.com“ minusai# 1# 2
Gali prireikti šiek tiek kodavimo – nelabai tinkamo pradedantiesiems
Šablonai ir dizainai yra skirti tinklaraščiams


„WordPress.com“ yra sukurtas tinklaraščiams kurti ir rodo. Automatiškai integruotos plačios internetinių dienoraščių funkcijos, tokios kaip analizė, paieškos funkcija, komentarai, rodymo kategorijos, archyvavimas ir dar daugiau.

„WordPress.com“ turi visas savo didžiojo brolio „WordPress.org“ galias, tačiau su supaprastintu svetainių kūrėjo dizainu.

Jums vis tiek gali pasirodyti, kad sunku naudoti, jei to nepadarote’Vis dėlto nėra daug techninių žinių. Galite pasiekti, net nekoduodami, tačiau tikėtina, kad jūs’Norėdami gauti maksimalią naudą iš WordPress.com, turėsite žinoti pagrindus.

„wordpress.com“ populiariausias internetinių tinklaraščių kūrėjas„WordPress.com“ yra geriausias nemokamas internetinių tinklaraščių kūrėjas, pasižymintis galingomis internetinių dienoraščių funkcijomis ir modernizuotu dizainu.

Tai sakant, jei tu’vėl gana tech pasitiki, bet don’Jei norite sukurti savo dienoraštį, nereikės mokėti nė cento, tada „WordPress.com“ yra geriausias pasirinkimas. „WordPress.com“ nemokamas domenas taip pat yra vienintelis, kuriame neįtrauktas statytojo vardas – žemiau esančioje svetainėje mūsų domeno vardas buvo www.lucyskitchennightmares.food.blog („food.blog“ automatiškai priskiriamas atsižvelgiant į ‘tikslas’ jūs nustatėte savo svetainei).

„wordpress.com“ nemokamų svetainių skelbimaiŠtai mūsų sukurtas maisto tinklaraštis. Kaip matote, tai gana paprasta

Tačiau, jei jūs ne’Jei neturite tinklaraštininko, gali būti sunku pritaikyti savo svetainę pagal savo skonį. Čia patenka „WordPress.com“ – jis pradeda jaustis ribotas, kai bandote sukurti ką nors kitą, išskyrus tinklaraštį su jo šablonais.

Dėl to mes ne’t nerekomenduoja „WordPress.com“ tiems, kuriems reikalinga labai pritaikyta verslo ar asmeninė svetainė.

Stulbinančiai

Sukurtas paprastoms interneto svetainėms

“Paprastas naudoti nemokamas statybininkas, kuris sukuria paprastas, stilingas vieno puslapio svetaines ir pasiūlo puikų kainos ir kokybės santykį.”

Stulbinantis privalumas# 1# 2# 3
Subtili reklama nemokamame plane
Klientų palaikymas visą parą iš ‘laimės pareigūnai’ per tiesioginį pokalbį
Galimybė parduoti vieną produktą pagal nemokamą planą
Stulbinantis minusas# 1# 2# 3
Sklypai, sukurti pagal nemokamą planą „Don“’t įtraukti SSL sertifikatą
Galite kurti tik vieno puslapio svetaines
Ribotos galimybės redaguoti šablonus, tai reiškia, kad trūksta kūrybinio valdymo

Stulbinančiai’Pagrindinis dėmesys skiriamas jums pigiai, lengvai ir greitai prisijungti prie interneto. Dėl to jūs don’t neturi tokio paties lygio kūrybinio valdymo kaip kai kurie intuityvesni svetainių kūrėjai, pvz., „Wix“.

Ryškiai sukuria vieno puslapio svetaines su iš anksto suformuotu jūsų pasirinktu dizainu. Skirtingai nuo daugelio kitų nemokamų svetainių kūrėjų, galite pakeisti savo šabloną tiek kartų, kiek norite, kai jūsų svetainė bus aktyvi.

stulbinančiai nemokamos svetainės pavyzdysPirmą kartą nusileidus į nemokamą svetainę „Stulbinantis“, joks skelbimas nėra matomas. Šablonai yra gana stilingistulbinančiai nemokamo svetainės skelbimo pavyzdysŠiek tiek slenkant puslapiu žemyn, šis mažytis skelbimas pasirodo ekrano apačioje

Su Stulbinančiai’nemokamą planą, galite sukurti tiek daug nemokamų svetainių, kiek jums patinka. Tu’Taip pat gausite 5 GB per mėnesį pralaidumą, klientų aptarnavimą visą parą ir visą parą bei galimybę parduoti vieną produktą kiekvienoje svetainėje naudodamiesi „Paprastos parduotuvės“ funkcija..

Stulbinančiai’Iki šiol reklama yra subtiliausia iš bet kurių statybininkų, o domeno vardo formatas – www.yoursite.strikingly.com – yra ypač tinkamas. Pavyzdžiui, šios svetainės domeno vardas buvo www.lucyssupersidehustle.strikingly.com.

Tačiau neigiama yra tai, kad – skirtingai nuo visų aukščiau išvardytų statybininkų – Stulbinančiai’nemokamo plano’t įtraukti SSL sertifikatą. Tai reiškia, kad jūsų svetainė bus pažymėta kaip ‘Nesaugus’ visiems, bandantiems joje apsilankyti – Negerai!

Dėl šios priežasties mes’d siūlau išbandyti stulbinamai’nemokamą planą, tada atnaujinti į ‘Ribotas’ sumokėtą planą vos už 8 USD per mėnesį’vėl laimingas. Tu’gausite pasirinktinį domeną, iki 50 GB pralaidumo per mėnesį, ir galimybę savo svetainėje parduoti iki penkių produktų, todėl tai bus labai naudinga.

Jimdo

Geras ‘Išankstinė parduotuvė’ Pasirinkimas

“Jimdo yra geras nemokamų svetainių kūrėjų pasirinkimas, jei norite vėliau įsteigti internetinę parduotuvę ir parduoti per savo svetainę.”

Kas mums patinka# 1# 2# 3
Maloni estetika
Mažiausia rinkliava, jei norite pašalinti skelbimus iš savo svetainės
Jimdo reklaminių juostų ar iššokančiųjų langų skelbimų nėra, tik užrašas poraštėje
Ką reikia tobulinti# 1# 2
Sunku naudoti nuvilkimo funkciją
Trūksta dizaino ir kūrybinės kontrolės

„Jimdo“ komanda labai aistringai padeda kurti nemokamą svetainę, o viskas yra paprasta, kad galėtumėte pereiti tiesiai į vidų. Tai gali būti tikrai patogu, jei jūs’vėl naujas interneto svetainių kūrimo pasaulis.

Jei tu’Tačiau jūs išbandėte Wixą ir Weebly’Jimdo šiek tiek trūksta palyginti. Šablonų pasirinkimas taip pat yra daug ribotas.

Raginimai pradžioje reiškia, kad galite tikrai greitai susikurti svetainę ir išvengsite pervargimo dėl pasirinkimo. Taip pat nėra reklaminių juostų ar iššokančių „Jimdo“ skelbimų su nemokamu planu, tik maža pastaba poraštėje.

„jimdo“ nemokamos svetainės pavyzdysČia’Tai paprastos svetainės, kurią sukūrėme naudodamiesi „Jimdo“, pavyzdys„jimdo“ nemokamos svetainės pavyzdžio skelbimasMažytis raštelis poraštėje yra vienintelis dovanų ženklas’nenaudojate mokamo plano

Domeno vardo formatas yra gana standartinis: www.your-site.jimdosite.com. Pavyzdžiui, šios svetainės adresas buvo www.lucy-bakes.jimdosite.com.

Apskritai, mes’d rekomenduokite „Jimdo“, jei jums reikia greito ir lengvo tinklalapio, kuriame būtų internetinės „Facebook“ parduotuvės ar panašios informacijos pagrindas. Tai’Išties nesunku (ir gana pigu) atnaujinti savo planą, kad būtų galima įgalinti el. prekybą pačioje svetainėje, jei nuspręsite tai padaryti vėliau..

MP kūrėjas

Puikiai tinka „White Label“ verslui

“Jei tu’Jei norite sukurti akį traukiančią nemokamą svetainę su daugybe vaizdų, tada „IM Creator“ gali būti jums.”

Kas mums patinka# 1# 2# 3
Akį traukiantys šablonai
Studentai, menininkai ir nevyriausybinės organizacijos gali nemokamai kreiptis į nemokamą temą, kurioje nėra skelbimų
Geras pagrindinių funkcijų pasirinkimas
Ką reikia tobulinti# 1# 2
Didelės nemokamo plano reklamos (prieinamos visiems kitiems) ir nepatogus domeno vardas
Nėra el. Prekybos funkcijos

IM kūrėjas daugiausia dėmesio skiria padėti greitai sukurti nemokamą svetainę (o aš turiu omenyje greitą!).

Užpildę šią formą, studentai, menininkai, nevyriausybinės organizacijos ir labdaros organizacijos gali nemokamai kreiptis dėl papildomos „IM Creator“ programinės įrangos. Tada bendruomenės praturtėjimo komanda peržiūri jūsų paraišką, paprastai per 72 valandas. Jei licencija bus patvirtinta, licencija bus pridėta prie pirmosios jūsų paskelbtos svetainės ir joje nebus jokių skelbimų. Tu’Taip pat galėsite prijungti savo domeno vardą.

Šablonai yra iš anksto užpildyti turiniu, kurį galite greitai pakeisti savo ‘trauk ir mesk’ redaktorius. Tai sutaupys jums darbą, nes turėsite ką nors pastatyti ar suprojektuoti nuo nulio.

geriausia nemokama svetainės programinės įrangos kūrėjaMP kūrėjas’Paprastieji šablonai leidžia lengvai išjungti demonstracinį turinį savo reikmėms, taupant laiką ir pastangas!

Jei tu’Jei esate studentas, menininkas ar nevyriausybinė organizacija, „IM Creator“ siūlo dosnų būdą nemokamai naudotis aukščiausios klasės funkcijomis, todėl tai yra puikus pasirinkimas. Jei ne, galbūt jums geriau pažvelgti į statybininkus, išvardytus aukščiau šiame sąraše.

„Webnode“

Greitas ir lengvas sąranka

“„Webnode“ yra populiarus nemokamų svetainių kūrėjų pasirinkimas, turintis daugiau nei 30 milijonų vartotojų aplink pasauli.”

Kas mums patinka# 1# 2# 3
Prisijunkite greitai – gali užtrukti vos 5 minutes!
Jokių „Webnode“ reklamjuostių ar iššokančiųjų langų skelbimų, tik užrašas poraštėje
Beveik nėra mokymosi kreivės
Ką reikia tobulinti# 1# 2
Trūksta kūrybinės laisvės
Nelabai lankstus šablono dizainas

Tai’Tai tikrai lengva nustatyti naudojant „Webnode“. Visas svetainės kūrimo procesas galėtų būti atliktas per maždaug penkias minutes – dabar jau taip’greitai!

„Webnode“’Redaktorių labai lengva naudoti, tačiau jis yra daug lankstesnis nei kitų nemokamų svetainių kūrėjų, tokių kaip Weebly ar Wix. Tai’„beveik“ nuvilkimo redaktorius, bet ne visai.

Galite perkelti elementus, tačiau jie atitiks iš anksto nustatytus dizainus. Pvz., Jei perkelsite paveikslėlį iš puslapio vidurio į dešinę, puslapio dizainas pasikeis, kad tilptų į tai, o ne paprasčiausiai leisite mesti paveikslėlį ten, kur norite. Tai tikrai tinka kurti paprastas, minimalistines svetaines:

webnode pavyzdžio svetainėDėl modernaus ir minimalistinio dizaino „Webnode“ yra puikus pasirinkimas renginio svetainei, pavyzdžiui, vestuvėms ar vakarėliui„webnode“ nemokamos svetainės poraštės skelbimo pavyzdysSubtilus poraštės plakatas puikiai dera su svetaine’estetika

„Webnode“ yra tinkamas pasirinkimas nemokamų svetainių kūrėjų, jei galite’Nereikia skirti daug laiko šablonų kūrimui ar norite, kad statytojo mokymosi kreivė būtų beveik lygi nuliui – tačiau tai neriboja jūsų kūrybinio potencialo, palyginti su kitais mūsų sąrašo statytojais..

„Webnode“ tikrai yra skirtas ‘įvykis’ svetainėse, tokiose kaip vakarėliai ar vestuvės. Mes galime pamatyti apeliaciją, o galiausiai mums patiko mūsų sukurtos svetainės išvaizda.

Mozello

Sukurkite paprastas daugiakalbes svetaines

“„Mozello“ yra paprastas, lengvai naudojamas svetainių kūrėjas, leidžiantis visiškai nemokamai kurti daugiakalbes svetaines.”

Kas mums patinka# 1# 2# 3
Sukurkite daugiakalbes svetaines nemokamai
El. Prekyba įgalinta naudojant nemokamą planą
Subtiliausia bet kurio nemokamo tinklalapio kūrėjo reklama
Ką reikia tobulinti# 1# 2# 3
Labai ribotas redaktorius
Nėra SSL saugumo
Trūksta lankstumo ir pritaikymo

„Mozello“ yra lengvai naudojamas ir paprastas svetainių kūrėjas. Jis turi paprastų funkcijų, tokių kaip tinklaraščių rašymo įrankiai ir net el. Prekybos funkcijos. Galite įsteigti internetinę parduotuvę pagal nemokamą planą ir parduoti iki 10 produktų.

Vienas iš geriausių „Mozello“ dalykų yra tai, kad galite nemokamai sukurti daugiakalbes svetaines. Tai reiškia, kad galite pasiekti platesnę auditoriją pateikdami savo turinį kitomis kalbomis. Tai reta savybė, kurią reikia įtraukti į nemokamą planą, todėl Mozello tikrai vertas šio šauksmo.

nemokamos mozello svetainės pavyzdysGalimybė kurti savo puslapių versijas skirtingomis kalbomis yra labai dosni dėl nemokamo plano. Pažiūrėk, kaip mes’Į šį pagrindinį puslapį įtraukėte variantų prancūzų ir ispanų kalbomis?nemokamos „mozello“ svetainės skelbimo pavyzdysMozello’nemokamo plano reklama yra subtili – tik šiek tiek teksto užrašo poraštėje

Domeno vardo formatas yra www.your-business.mozello.com. Šioje svetainėje mūsų svetainė yra www.lucys-architects.mozello.com.

Naudodamiesi šiomis savybėmis, jums gali kilti klausimas, kodėl „Mozello“ nėra’t aukščiau geriausių nemokamų svetainių kūrėjų sąrašo. Pagrindinis „Mozello“ trūkumas yra jo ribotas redaktorius – jis’Tai paprastas ir pradedančiajam draugiškas, tačiau šį paprastumą atspindi jo savybės ir lankstumas.

Mozello taip pat nedaro’neapima SSL saugumo, kaip daro kiti statytojai. Tai yra šifravimas, leidžiantis vartotojams ir paieškos varikliams žinoti, ar jūsų svetainė yra saugi ir patikima. Tai’Tai tikrai svarbu, jei norite, kad jūsų svetainė būtų saugi lankytojams ir į ją būtų žiūrima rimtai internete.

„SimpleSite“

Puikus mobiliųjų įrenginių redaktorius

„SimpleSite“ yra viena iš seniausių platformų, leidžiančių lengvai redaguoti svetainę iš savo mobiliojo telefono.

Kas mums patinka# 1# 2# 3
Labai lengva naudoti
Gausus nemokamas planas
Palaiko mobiliesiems pritaikytą redagavimą mobiliojo telefono naršyklėje
Ką reikia tobulinti# 1# 2# 3# 4
Neįtrauktas SSL sertifikatas
Nėra prieigos prie trečiųjų šalių integracijų
Ribotas klientų aptarnavimas
Pasenęs redaktorius

„SimpleSite“ teikia malonumą mobiliesiems telefonams. Jis pasižymi išties įspūdinga specialybe – suteikia galimybę kurti svetainę tokiu pat mastu, kaip ir darbalaukyje, bet iš savo mobiliojo prietaiso.

Dėl to jis idealiai tinka užimtiems vartotojams, kurie visada yra kelyje.

paprastas nemokamos svetainės pavyzdys„SimpleSite“ pirmiausia skirta tiems, kurie nori reklamuoti savitarnos paslaugas, todėl galite pamatyti, kaip gali padėti mobiliojo įrenginio redaktoriaus suteiktas lankstumas

Tai’sukurtas pirmiausia tiems, kurie nori reklamuoti savitarnos paslaugas, todėl galite pamatyti, kaip gali padėti jo mobiliojo redaktoriaus teikiamas lankstumas. Ten’tai tik vienas mažas ‘lipnus’ skelbimas ir vėl tinkama domeno vardo struktūra: www.yoursite.simplesite.com (arba mūsų atveju www.lucycarneydaycare.simplesite.com).

Tačiau yra keletas didelių trūkumų. Tu ne’iš tikrųjų negalėsite pakeisti jūsų svetainės mobiliosios versijos, kai jūs’dirba iš darbalaukio, o „SimpleSite“’„Premium“ planai yra palyginti brangūs, palyginti su kitų svetainių kūrėjais, jei norite pasiekti daugiau funkcijų. Nors jis turi nemokamą planą, priemokų galimybės svyruoja nuo 9,99 USD iki 28,95 USD per mėnesį.

Kaip ir „Strikingly“ ir „Mozello“, „SimpleSite“’nemokamo plano’įtraukti SSL sertifikatą, paliekant jūsų svetainę atvirą – didelis trūkumas mūsų akyse.

Apskritai, „SimpleSite“ gali tikti nuolat keliaujantiems ar neturintiems prieigos prie kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio – bet galiausiai tai’s paskutinėje vietoje dėl priežasties.

Ar verta atnaujinti mokamą planą?

Kaip ir tu’matėme, nors kai kurie nemokamų svetainių kūrėjai yra gana dosnūs, jie paprastai yra gana ribojantys.

Sukurti Gerai svetainė gali būti nemokama, tačiau kuriant puiku gali būti labai pigu. Jūsų svetainei verta skirti laiko ir pinigų, kad ji taptų būtent tokia, kokios norite.

Nors tai skiriasi priklausomai nuo to, kokį individualų tinklalapio kūrėją jūs naudojate’Žvelgiant iš naujo, yra daugybė puikių funkcijų, kurias galite atrakinti beveik bet kuriame apmokamame plane. Pagrindinės iš jų yra:

Panaikinti reklamas

Pagal nemokamus planus jūsų svetainės statytojas reklamuosis jūsų svetainėje. Nesvarbu, ar tai per subtili reklamjuostė, ar erzinantis iššokantis langas, tai gali sugadinti jūsų profesinį įvaizdį’iš naujo reklamuoti savo prekės ženklą ar valdyti verslą.

Dėl mokamų planų, tokių kaip „Wix“’„Combo“ plane šie skelbimai pašalinami, paliekant jūsų svetainę laisvai nuo bet kokio blaškymo. Tai panašu į nemokamos „Spotify“ versijos naudojimą, palyginti su „Premium“ sąskaitos turėjimu – vis tiek galite klausytis muzikos abu, bet laisvu planu’vėl nutraukė skelbimus!

Prijunkite pasirinktinį domeną

Nemokamame plane jūsų svetainės adresas atrodys maždaug taip: https://manosvetainė.strikingly.com arba https://joebloggs.wixsite.com/mysite. Šie interneto adresai gali būti ilgi, painūs ir sunkiai randami’lankytojas, ieškantis jūsų svetainės internete.

Tinkintas domenas leidžia pasirinkti labiau suasmenintą adresą, pvz., Www.mysite.com, kuris yra daug geresnis prekės ženklo reklamavimui ir potencialių jūsų svetainės lankytojų susiradimui! Net jei perkate naują savo svetainės domeną ar jau turite savo, kurį norite perkelti, turėsite mokėti planą, kad galėtumėte iš tikrųjų prisijungti ir naudoti jį kaip savo svetainės adresą. Paprastai galite nusipirkti ir prijungti pasirinktinį domeną pigiausiu pasiekiamu atnaujinimu, pavyzdžiui, „Weebly“’s ‘Prisijungti’ planas, taigi jis’Tai prieinamas pasirinkimas.

Nustatykite internetinę parduotuvę & Priimti mokėjimus

Kai kuriuose statybininkuose, pavyzdžiui, „SITE123“ ir „Stulbinantis“, galite sukurti internetinę parduotuvę pagal nemokamą planą ir parduoti vieną ar du elementus, tačiau norėdami parduoti daugiau, turite atnaujinti. Kai kuriuose galite sukurti parduotuvę, tačiau turite mokėti planą, kad galėtumėte iš tikrųjų priimti mokėjimus per savo svetainę (pvz., „Wix“). Kiti laimėjo’visai neleisite jums sukurti parduotuvės, nebent jūs’vėl moka, pavyzdžiui, Weebly.

Taigi ji skiriasi, tačiau vienas dalykas išlieka tas pats: jei norite turėti sėkmingą ir keičiamą internetinę parduotuvę, anksčiau ar vėliau turėsite pereiti prie mokamo plano. Kartą jūs’Jei naudojate mokamą planą, galite atrakinti tokias funkcijas kaip skirtingų mokėjimų tipų sujungimas (pvz., „PayPal“, kredito / debeto kortelės ir pan.), atsikratyti operacijų mokesčių, sekti ir valdyti atsargas ir dar daugiau!

Gaukite daugiau (arba net neribotą) saugyklos ir pralaidumo

Įprasta, kad saugykla ir pralaidumas bus apriboti nemokamais planais. Gaunama suma dažnai padidėja, kai dirbate per kainų pakopas, o tai leidžia išplėsti ir išplėsti savo svetainę savo tempu. Daugybė svetainių kūrėjų, tokių kaip „Wix“, suteiks jums neribotą pralaidumą ir neribotą saugojimo vietą!

Išplėstiniai rinkodaros įrankiai

Rinkodara yra didžiulė jūsų svetainės reklamavimo dalis, nesvarbu’savo portfelį, prekės ženklą ar verslą, norite, kad žmonės jus rastų! Nors nemokamuose planuose dažnai yra pagrindinės rinkodaros ar informacinio biuletenio priemonės, jei jūs’Jei mokėsite, turėsite prieigą prie daug sudėtingesnių rinkodaros įrankių, tokių kaip el. pašto kampanijos, ir geresnės svetainės analizės bei statistikos. Tokiu būdu galite susisiekti su savo lankytojais ir tada stebėti, kaip sėkmingai jūsų kampanijos padėjo skleisti žodį!

Kaip tik iš šių savybių’nesunku pastebėti, kaip tai yra’verta atnaujinti, kad atvertumėte geriausias savo svetainės galimybes. Geros žinios yra tai, kad ji laimėjo’kainuos rankos ir kojos! Pagrindiniai planai prasideda nuo maždaug 5 USD per mėnesį. Pereiti nuo nemokamo plano prie pagrindinio plano yra tikrai nebrangus būdas padidinti savo svetainę ir pridėti šias puikias savybes, kad būtų kuo daugiau jūsų buvimo internete. O jei tu’Jei norite patobulinti ne tik pagrindinį planą, jūsų naujos funkcijos jums atsipirks dešimteriopai. Pavyzdžiui, Weebly’„Pro“ planą pateikia su pristatymo skaičiuokle, kad pagerintų apsipirkimo patirtį, o jo verslo planas leidžia automatizuoti “apleistas krepšelis” el. laiškus, kad klientai galėtų grįžti į kasą.

Geriausi nemokami svetainių kūrėjai: Išvada

Mes’supažindinote jus su 10 nemokamų svetainių kūrėjų privalumais ir trūkumais, taip pat apie naujovinimo į mokamą planą pranašumus, kai įmanoma. Tu’Dabar jame yra viskas, ko reikia norint pasirinkti svetainių kūrėją ir įdėti savo skaitmeninį rašiklį į skaitmeninį popierių.

Leisti’greitai susikaupkite…

10 geriausių nemokamų internetinių svetainių kūrėjų yra:

 1. Wix – geriausias universalių svetainių kūrėjas.
 2. Weebly – Idealiai tinka mažoms įmonėms.
 3. SITE123 – Puiki pagalba projektavimo srityje.
 4. „WordPress.com“ – Puikiai tinka tinklaraščiams.
 5. Stulbinančiai – Sukurtas paprastoms interneto svetainėms.
 6. Jimdo – Mažas internetinės parduotuvės kūrėjas.
 7. MP kūrėjas – Puikiai tinka „White Label“ verslui.
 8. „Webnode“ – greitas ir lengvas sąranka.
 9. Mozello – Sukurkite paprastas daugiakalbes svetaines.
 10. „SimpleSite“ – Puikus mobiliųjų įrenginių redaktorius.

Mūsų 10 populiariausių nemokamų svetainių kūrėjų sąraše „Wix“ laikomas geriausiu universaliu statytoju, turinčiu daugybę nemokamų funkcijų. „Weebly“ yra idealus mažoms įmonėms, o „WordPress.com“ yra puikus tinklaraščių kūrimas.

Tiesiog atminkite, kad nemokamų svetainių kūrėjai beveik visada riboja jums prieinamas funkcijas ir funkcijas – jums gali būti, kad šiuo metu viskas gerai, tačiau tai gali pasirodyti labai varginanti..

Beveik visada rekomenduojame užsisakyti priemokų planą.

Pagalvokite apie tai kaip apie investiciją. Jūs sumokate šiek tiek papildomai iš anksto ir pasinaudojate pranašumais ilgesnį laiką. Be to, tai’Tai investicija, kainuojanti tiek, kiek didelis latte ar greito maisto mėsainis kiekvieną mėnesį!

Vis tiek, jei tu ne’Tuomet esi visiškai įsitikinęs, kad moki mėnesinį mokestį už „premium“ sąskaitą rekomenduojame pasinaudoti nemokamais svetainių kūrėjų bandymais.

Šių bandymų naudojimas yra puikus būdas išbandyti įvairius svetainių kūrėjus ir pamatyti, kuris variantas jums labiausiai tinka – ir jūs galite tai padaryti nieko nekainuodami nė cento!

DUK

Tolimesnė informacija

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map