11 geriausių PHP prieglobos paslaugų teikėjų

Contents

Kaip išsirinkti geriausią savo svetainės PHP prieglobos paslaugų teikėją

PHP yra populiari serverio scenarijų kalba, tai reiškia, kad PHP kodas vykdomas serveryje, o ne naršyklėje. PHP priegloba yra keičiama, pritaikoma ir puikiai tinka kurti dinaminius puslapius, tokius kaip pirkinių vežimėliai ar prisijungimo ekranai.


PHP scenarijus galima interpretuoti tik serveryje, kuriame įdiegtas PHP, taigi, jei norite mėgautis PHP prieglobos pranašumais,’Turėsite pasirinkti žiniatinklio prieglobą, kuri ją palaiko.

11 didžiausių PHP prieglobos paslaugų teikėjų

 1. „Bluehost“ Geriausias PHP prieglobos paslaugų teikėjas.
 2. „HostGator“ – geriausia naudoti.
 3. „InMotion“ Geriausia saugiam PHP prieglobai.
 4. A2 talpinimas Geriausias PHP prieglobos palaikymas.
 5. „SiteGround“ Geriausiai tinka PHP funkcijoms.
 6. Varyk Tėti – geriausia savarankiškam.
 7. „Hostinger“ – geriausia už prieinamą kainą.
 8. „iPage“ Geriausias PHP atnaujinimams.
 9. „DreamHost“ – geriausiai tinka saugojimo vietai.
 10. WP variklis – geriausiai tinka masteliams didinti.
 11. „HostPapa“ – geriausiai tinka patarimams internete.

Mes’ve atliko išsamius tyrimus su pagrindiniais hostingo tiekėjais, palaikančiais PHP, ir įvertino kiekvieną teikėją’našumą daugelyje sričių, pradedant darbu ir baigiant klientų aptarnavimu. Ar pasiruošę atidžiau pažvelgti, kas išskiria kiekvieną teikėją? Leisti’s pradėti!

1

„Bluehost“

Geriausias bendras PHP prieglobos paslaugų teikėjas

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 2,95 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 30 dienų
Uptime: 99,98%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip

„bluehost“ pagrindinis puslapis

„Bluehost“ palaiko PHP versijas nuo 7.0 iki 7.3. Galite pritaikyti savo versiją naudodamiesi PHP tvarkyklėmis ir sukonfigūruoti aplinką naudodami php.ini. „Bluehost“ taip pat siūlo įvairias su PHP nesusijusias funkcijas. Peržiūrėkite mūsų bendrą „Bluehost“ apžvalgą žemiau:

Planai ir kainodara

PHP talpinimas „Bluehost“’s bendri planai prasideda nuo 2,95 USD / mėn., ir yra keturi skirtingi planai. Pigiausias yra „Basic“ planas, kuriame yra neišmatuotas pralaidumas ir 50 GB SSD atminties. „Pro“ planas yra pats didžiausias ir apima neišmatuotą pralaidumą, neribotą SSD saugyklą ir tam skirtą IP adresą.

„Bluehost“ palaikymas

„Bluehost“’Žinių bazėje yra daugybė naudingų straipsnių apie PHP prieglobą. Jos bendrosios pagalbos ir palaikymo paslaugos taip pat yra patikimos – visą parą ir visą parą galite susisiekti telefonu ir tiesiogiai kalbėtis.

„Bluehost“ saugumas

„Bluehost“ taip pat apima plačias saugumo priemones, įskaitant savo nemokamą SSL, „Secure Shell“ prieigą ir „Spam Assassin“ apsaugą. Be abejo, yra ir patobulintų saugos funkcijų, už kurias galite papildomai mokėti – tačiau šiame vadove mes’Apžvelgsime tik saugos funkcijas, pateiktas kartu su kiekvienu paslaugų teikėju’planai.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų „Bluehost“ apžvalga Daugiau informacijos
 • Sužinokite daugiau apie išlaidas mūsų svetainėje „Bluehost“ kainų apžvalga

2

„HostGator“

Geriausiai tinka naudoti

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 2,75 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 45 dienos
Uptime: 99,99%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip, kas savaitę

pagrindinio kompiuterio pagrindinio puslapio vaizdas

„HostGator“ siūlo PHP talpinimą pagal savo bendrus planus, o jo serveriai jau sukonfigūruoti naudojant standartinius PHP parametrus, kuriuos „HostGator“ administratoriai nustatė kaip optimaliausius. Tačiau visada galite nepaisyti šių numatytųjų nustatymų, sukurdami savo PHP.ini failą.

Planai ir kainodara

„HostGator“’s bendri planai yra optimizuoti PHP prieglobai, kurių kainos prasideda nuo 2,75 USD / mėn.

„Hatchling“ planą sudaro vienas domenas, neišmatuotas pralaidumas ir nemokamas domenas. Verslo planą sudaro neriboti domenai, neišmatuotas pralaidumas, nemokamas skirtas IP adresas, nemokami SEO įrankiai ir nemokamas domenas..

„HostGator“ palaikymas

„HostGator“ siūlo plačią žinių bazę, kurioje galima ieškoti, kurioje, kaip ir „Bluehost“, yra daugybė informacijos apie PHP prieglobą. Be to, „HostGator“ siūlo tiesioginį pokalbį visą parą ir palaikymą telefonu.

„HostGator“ sauga

Taigi, ką apie „HostGator“’saugumo priemonės? Kiekvienas planas siūlo nemokamą SSL sertifikatą, dar geriau – „HostGator“’Duomenų centrai įgalina apsaugą nuo potvynių, kad būtų išvengta DDoS atakų.

Sužinoti daugiau

 • Sužinokite daugiau apie šį teikėją iš mūsų „HostGator“ apžvalga
 • Išsamų išlaidų paskirstymą gaukite iš mūsų „HostGator“ kainų apžvalga

3

„InMotion“

Geriausiai tinka saugiam PHP prieglobai

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 6,39 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 90 dienų
Uptime: 99,97%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip

inmotion php namai

„InMotion“’s PHP planus sustiprina suPHP įrankis, kuris vykdo PHP scenarijus su jų savininkų leidimais. Kitaip tariant, suPHP funkcijos daro jūsų žiniatinklio prieglobą saugesnę.

„InMotion“ taip pat teikia daugybę kitų, ne PHP savybių, kurias mes’paaiškinsiu žemiau “Planai ir kainodara.” Bet pirmiausia pažiūrėkite į mūsų „InMotion“ apžvalgos santrauką:

Planai ir kainodara

„InMotion“’s bendri planai pradžia nuo 6,39 USD / mėn. Be palaikymo PHP priegloboje, kiekviename plane yra nemokami vietos perkėlimai, suplanuotos duomenų atsarginės kopijos ir nemokami kietojo kūno (SSD) diskai..

„InMotion“ palaikymas

„InMotion“ siūlo palaikymą telefonu visą parą ir tiesioginį pokalbį, taip pat paieškos palaikymo centro žinių bazę su daugiau nei 5000 straipsnių..

„InMotion“ saugumas

Kalbant apie saugumą, „InMotion“ apima nemokamą SSL, „Secure Shell“ prieigą ir DDoS atakų apsaugą. Šis teikėjas taip pat apima „HotLink“ apsaugą, kad būtų išvengta pavogto pralaidumo.

Sužinoti daugiau

 • Sužinokite daugiau naudodamiesi mūsų „InMotion“ apžvalga
 • Pažiūrėkite, kokia yra „PHP“ pagrindinio kompiuterio kaina # ir 3 „InMotion vs Bluehost“ bendras palyginimas

4

A2 talpinimas

Geriausiai tinka PHP hostingo palaikymui

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 3,92 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Taip: bet kada
Uptime: 99,95 proc.
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip

a2 php namo

A2 priegloba leidžia pasirinkti iš daugybės siūlomų PHP versijų, iš kurių naujausia yra PHP 7.4. Kitos versijos, kurias teikia „A2 Hosting“, yra nuo 7.0 iki 7.3. Peržiūrėkite, ką dar gali padaryti šis teikėjas:

Planai ir kainodara

„A2 Hosting“ siūlo PHP interneto prieglobą visuose trijuose bendri planai: „Lite“, „Swift“ ir „Turbo“. Bendri planai prasideda nuo 3,92 USD / mėn. Pigiausiu šio spektro galu „Lite“ planas yra puikus tiems, kurie tik pradeda veiklą, o „Turbo“ planas vykdomas labai greitai ir puikiai tinka svetainėms, turinčioms daug failų ir turinio..

Visi A2’Bendri planai siūlo neribotą SSD saugojimą ir perkėlimą, nemokamą svetainių perkėlimą ir populiarųjį „cPanel“ valdymo skydelį.

A2 prieglobos palaikymas

A2 talpinimas’Klientų palaikymo komanda – kitaip žinoma kaip „Guru“ įgula – prieinama visą parą, 7 valandas per telefoną ir tiesioginius pokalbius. Taip pat galite pateikti bilietus el. Paštu su pagalbos užklausomis. A2 talpinimas’Ieškomas žinių centras yra toks pat tvirtas kaip ir konkurentų. Čia galite rasti daug straipsnių su PHP susijusiomis temomis..

A2 prieglobos saugumas

„A2 Hostingas“ taip pat įgyvendino vidaus nuolatinio saugumo iniciatyvą, kad užtikrintų savo svetainių saugumą, įskaitant:

 • „HackScan“ apsauga
 • Dviguba prieglobos ugniasienė
 • Serverio grūdinimas
 • Sustiprinta DDoS atakos apsauga

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų A2 prieglobos apžvalga kad sužinotum daugiau
 • Kiek kainuoja interneto svetainės prieglobos išlaidos? Mes’ve suskirstė bendrąjį biudžetą

5

„SiteGround“

Geriausiai tinka PHP funkcijoms

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 0,33 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 30 dienų
Uptime: 99,98%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip

php namo

„SiteGround“’s PHP priegloba prasideda nuo stulbinančio 33 centų per mėnesį, ir už tokią kainą jūs’Turėsite prieigą prie 7.0–7.4 versijų. „SiteGround“ didžiuojasi labai saugiais PHP vykdymais ir automatiniais PHP atnaujinimais. Be to, galite jaustis gerai dėl šio teikėjo, jei’vėl bandai tapti ekologiškesnis: „SiteGround“ siūlo 100% atsinaujinančios energijos atitiktį savo PHP planuose.

Planai ir kainodara

„SiteGround“ siūlo PHP prieglobą visose savo svetainėse bendri planai. „StartUp“ planas yra (akivaizdžiai) pigiausias – 0,33 USD / mėn., Paskui – „GrowBig“ planas – 5,95 USD / mėn., O galiausiai „GoGeek“ planas – 11,95 USD / mėn..

Vadovaukitės įvadinėmis kainomis: tai’Ne paslaptis prieglobos pramonėje, kad dauguma tiekėjų pirmaisiais metais mėgsta siūlyti daug mažesnes kainas. Bet mes supratome’d. priminsiu jums apie laikinas įvadines kainas, nes tas 0,33 USD / mėn. atrodo toks geras sandoris. Tai geras pasiūlymas – tiesiog atminkite, kad atnaujinant „StartUp“ planas padidėja iki 11,95 USD / mėn! Panašiai „GoGeek“ planas šokteli nuo 11,95 USD / mėn. Iki 34,95 USD / mėn.

Visas „SiteGround“’Bendri planai apima neprivalomą duomenų perdavimą ir neribotą sub-ir rezervuotų domenų skaičių. Be to, SSD atminties paskirstymas pagal planus yra 10 GB „StartUp“, 20 GB „Grow Big“ ir 30 GB „GoGeek“..

„SiteGround“ palaikymas

Be 24 valandas per parą veikiančių telefoninių ir tiesioginių pokalbių palaikymo bei savo žinių bazės, „SiteGround“ taip pat siūlo specialias mokymo programas, skirtas įvairioms užduotims ir įrankiams, kurie padės pakelti svetainę į kitą lygį..

„SiteGround“ saugumas

„SiteGround“’Saugos priemonės apima nemokamą SSL ir 24/7 serverio stebėjimą. „SiteGround“ taip pat veikia įsilaužimo prevencijos sistema, kuri gali nustatyti vartotojus, kurie bando apgauti jūsų slaptažodžius, ir tada greitai išjungti prieigą prie užpuoliko.’IP adresas.

Sužinoti daugiau

 • Mūsų „SiteGround“ apžvalga pateiks jums visą informaciją apie šį teikėją
 • Pradėkite planuoti savo biudžetą, turėdami pilną „SiteGround“ kainodaros peržiūra

6

Varyk Tėti

Geriausia savarankiškam

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 3,99 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Ne
Uptime: 99,97%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip

„godaddy“ prieglobos pagrindinio puslapio vaizdas

„GoDaddy“ siūlo PHP prieglobą, bet jei jūs’jei ieškote specialios pagalbos ir palaikymo, tada jis gali būti ne jums teikėjas. Ieškoma “PHP” žinių centre „GoDaddy“ pateikiami 102 rezultatai, tačiau tiesioginių patarimų nėra daug. Tai pasakė, jei tu’Jei esate savarankiškas koderis, galite neprieštarauti!

Planai ir kainodara

Varyk Tėti’s „Linux“ bendri planai pradžia nuo 3,99 USD / mėn. Visuose planuose yra vieno spustelėjimo programų diegimas, 1 GB „MySQL“ duomenų bazės saugykla ir neišmatuotas pralaidumas. Pagrindinis planas yra „GoDaddy“’„Priciest“ bendrąjį planą, taip pat apima 2X apdorojimo galią ir atmintį, nemokamą „premium“ DNS ir neribotas duomenų bazes.

„GoDaddy“ palaikymas

„GoDaddy“ siūlo paieškos centrą, kuriame galima rasti žinių, ir palaikymą telefonu visą parą, todėl komandos narys visada gali padėti. Varyk Tėti’Tiesioginio pokalbio funkcija taip pat galima nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 5 iki 18 valandos MST.

„GoDaddy“ saugumas

Visi „GoDaddy“ planai taip pat apima 24/7 saugumo stebėjimą ir DDoS apsaugą, kad būtų išvengta išpuolių.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų „GoDaddy“ hostingo apžvalga Daugiau informacijos
 • Sužinokite daugiau naudodamiesi mūsų „GoDaddy“ hostingo kainų apžvalga

7

„Hostinger“

Geriausiai prieinamos kainos

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 0,99 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 30 dienų
Uptime: 99,90%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip: kas savaitę

hostinger php namo

„Hostinger“’s PHP planai siūlo „Git“ integraciją, skirtą diegti programas, versijų valdymą, kad būtų galima perjungti PHP versijas nuo 5.2 iki 7.4, ir serverio talpyklą, kad būtų padidintas puslapio greitis. Sužinokite, kaip „Hostinger“ sekėsi mūsų tyrimų kategorijose:

Planai ir kainodara

„Hostinger“ siūlo PHP prieglobą visose bendri planai, kurios prasideda nuo 0,99 USD / mėn. Pigiausias planas yra bendras PHP planas, kuris apima 100 GB pralaidumą ir 1X apdorojimo galią bei atmintį. Kitame spektro gale „Business PHP“ plane yra neribotas pralaidumas, 4X apdorojimo galia ir atmintis bei kasdieninės atsarginės kopijos.

„Hostinger“ palaikymas

Leisti’Pirmiausia išsiaiškinkite vieną dalyką: Hostinger to nepadarė’Šiuo metu nėra palaikymo telefonu. Kai kuriems tai gali sukelti nusivylimą, tačiau „Hostinger“’Palaikyti el. laišką el. paštu, bilietus ir 24 valandas per parą veikiančius tiesioginius pokalbius užtenka norint juos kompensuoti, o po to – keletą. „Hostinger“ taip pat teikia žinių bazę ir mokymo programą visomis temomis biblioteką, kad galėtumėte mokytis sau patogiu metu.

„Hostinger“ saugumas

„Hostinger“ savo „Business PHP“ plane siūlo nemokamą SSL sertifikatą, tačiau turintieji bendrą ir „Premium“ bendrą planą turės įsigyti SSL sertifikatą atskirai. Tai sakant, Hostinger’Norėdami užtikrinti aukštą saugos lygį, serveriai taip pat naudoja patobulintus saugos modulius, tokius kaip „Suhosin PHP“ grūdinimas ir „PHP open_basedir“ apsauga..

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų „Hostinger“ apžvalga Daugiau informacijos
 • Peržiūrėkite mūsų bendrą sąrašą Geriausi pigūs interneto teikėjai

8

„iPage“

Geriausiai tinka PHP atnaujinimams

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 1,99 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 30 dienų
Uptime: 99,98%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip

„iPage“

„iPage“ leidžia lengvai perjungti PHP versijas, o tai padeda naršant po nuolatinių naujų leidimų pasaulį. „iPage“ taip pat automatiškai atlieka PHP atnaujinimus patogumui. Taip pat galite modifikuoti php.ini failą, kad galėtumėte labiau valdyti, kaip PHP kodas veikia jūsų „iPage“ paskyroje.

Planai ir kainodara

„iPage“ yra išskirtinis tuo, kad siūlo: “vienas dydis tinka visiems” bendras priegloba planuoti 1,99 USD / mėn. Kol tu ne’Šiuo klausimu nėra daug pasirinkimo, aprėpti visi bendro bendrojo prieglobos plano pagrindai, įskaitant neribotą vietą diske, keičiamą pralaidumą ir pirmus metus nemokamą domeną..

„iPage“ palaikymas

„IPage“ komanda visada yra pasirengusi padėti per visą parą veikiančius telefoninius ir tiesioginius pokalbius, taip pat bilietų pardavimo sistemą ir plačią žinių bazę, kuriai galima ieškoti. „IPage“ žinių bazėje yra tik 39 „PHP“ prieglobos užklausų rezultatai, tačiau jei jūsų klausimas nėra’Jei ten atsakėte, galite būti tikri, žinodami, kad komanda padės jums.

„iPage“ sauga

„iPage“ planuose yra 24/7 tinklo stebėjimas ir patobulintas saugos rinkinys, kurio vertė 100 USD, nemokamai.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų „iPage“ apžvalga Daugiau informacijos
 • Pažiūrėkite, kaip „iPage“ kainos yra mūsų reitingų sąraše 8 geriausios bendro naudojimo hostingo paslaugos

9

„DreamHost“

Geriausiai tinka saugojimo vietai

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 2,59 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 97 dienos
Uptime: 99,95 proc.
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip

„dreamhost“ pagrindinio puslapio vaizdas

„DreamHost“ palaiko PHP versijas 7.2, 7.3 ir 7.4. Šiuo metu, kai „DreamHost“ skydelyje pridedate naują domeną, pagal numatytuosius nustatymus pasirenkamas PHP 7.3. „DreamHost“ siūlo PHP talpinimą pagal savo bendrus planus.

Planai ir kainodara

„DreamHost“ siūlo du bendri planai: „Shared Starter“ – 2,59 USD / mėn., O „Shared Unlimited“ – 3,95 USD / mėn. Abu planai apima nemokamą domeną, neribotą srautą ir SSD saugyklą. Šiek tiek brangesnis „Shared Unlimited“ planas taip pat siūlo neribotus el. Pašto adresus, pasibaigiančius @ jūsų domenas.

„DreamHost“ palaikymas

„DreamHost“ leidžia pateikti skaitmeninio palaikymo užklausas ir atsiliepti į juos siūlo skambučius. Tai pasakius, jūs galite’Neskambinkite „DreamHost“ tiesiai telefonu, o tai kai kuriuos gali sujaudinti. Tačiau jei vis dėlto galite atsakyti į klausimus telefonu, vis tiek’norėčiau vieno. Be to, „DreamHost“ siūlo tiesioginius pokalbius nuo 5:30 iki 9:30 PST, bilietus el. Paštu ištisą parą, visą parą ir ieškomą žinių bazę..

„DreamHost“ saugumas

„DreamHost“’Saugumo priemonės apima:

 • Nemokamas SSL
 • Kenkėjiškų programų šalinimo priemonė
 • Domeno privatumas
 • Žiniatinklio programos užkardos

Trumpai tariant, kiekvienas „DreamHost“ planas labai stengiasi apsaugoti jūsų svetainę nuo atakų.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų „DreamHost“ apžvalga Daugiau informacijos
 • Išsamų išlaidų suskirstymą rasite mūsų tinklalapyje „DreamHost“ kainų apžvalga

10

WP variklis

Geriausias dėl mastelio

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 25,00 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 30 dienų
Uptime: 99,98%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip

wp variklis

„WP Engine“ yra unikali, nes ji ypač tinka „WordPress“ vartotojams ir siūlo mastelį, kurio reikia daugiau komercinių svetainių. Nėra tikro „WP Engine“ plano, tinkančio asmeninėms ar labai mažo verslo svetainėms, tačiau daugumai verslo ir komercinių svetainių „WP Engine“ yra puikus augimo skatinimo įrankis..

Planai ir kainodara

„WP Engine“ siūlo tris „WordPress“ prieglobos planai: „StartUp“ (25,00 USD / mėn.), Augimas (95,83 USD / mėn.) Ir mastelis (241,67 USD / mėn.). Augimo ir masto planai yra žymiai brangesni, jei taip’Vėl priglobdami didžiulę svetainę, jie’vėl verta pagalvoti.

Vis dėlto daugiausiai dėmesio skirsime pigesniam „StartUp“ planui. Tai gali būti iki 25 000 apsilankymų per mėnesį ir apima:

 • 10 GB vietinės atminties
 • 50 GB mėnesio pralaidumo

WP variklio palaikymas

WP variklis’s Sprendimų centras teikia švietimo patarimų, kaip patobulinti jūsų svetainę. „WP Engine“ teikia paramą ištisą parą telefonu, el. Paštu ir tiesioginiais pokalbiais, nors jūs turite būti prisijungę prie savo paskyros, kad galėtumėte ją pasiekti.

WP variklio apsauga

WP variklis’Saugumo priemonės apima patentuotą ugniasienę, kuri automatiškai nukreipia gerą ar blogą ar kenksmingą srautą, taip pat apsaugą nuo disko įrašymo, kad kenksmingas kodas nebūtų įterptas į svetainę – abi išsamios priemonės jūsų svetainei apsaugoti..

Sužinoti daugiau

 • Peržiūrėkite mūsų WP variklio apžvalga kad sužinotum daugiau
 • Pradėkite biudžetą naudodamiesi mūsų WP variklio kainų apžvalga

11

„HostPapa“

Geriausias patarimas internetu

Pagrindiniai bruožai

PHP pradinė kaina: 3,95 USD / mėn
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 30 dienų
Uptime: 99,98%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip

hostpapa php namuose

„HostPapa“ siūlo PHP optimizuotus serverius su plačia duomenų bazių pagalba. Dar geriau, kad jos skaitmeninėje žinių bazėje yra daugybė naudingų vadovėlių apie PHP prieglobą. Pažvelkite į mūsų bendrą „HostPapa“ apžvalgą žemiau:

Planai ir kainodara

„HostPapa“’s bendras PHP priegloba planai prasideda nuo 3,95 USD / mėn. ir apima nemokamą domeno registraciją ir neišmatuotą pralaidumą. Pigiausias planas yra „Starter“ planas, kuriame siūloma 100 GB SSD atminties, tuo tarpu „Business“ ir „Business Pro“ planuose siūloma neribota SSD saugykla..

„HostPapa“ palaikymas

„HostPapa“’Paieškos žinių bazėje yra nemažai straipsnių PHP temomis – ir beveik bet kokia kita tema. Žinių bazėje taip pat yra bendruomenės forumas, kuriame klientai gali padėti atsakyti vieni kitiems’s klausimai. „HostPapa“ taip pat siūlo tiesioginį pokalbį telefonu 24 valandas per parą ir palaikymą telefonu, todėl į klausimus galite atsakyti tiesiogiai komanda.

„HostPapa“ sauga

Kalbant apie saugumą, visi „HostPapa“’„s“ planuose yra gerai įrengta nemokama SSL, DDoS atakų prevencija ir „ModSecurity“ žiniatinklio programos ugniasienė.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų „HostPapa“ apžvalga Daugiau informacijos
 • Peržiūrėkite mūsų reitingą Geriausi „Linux“ prieglobos paslaugų teikėjai

Geriausi PHP prieglobos paslaugų teikėjai: galutinės mintys

Ten’Netrūksta galimybių, kai kalbama apie stiprius PHP internetinius kompiuterius, tačiau sprendimas galų gale nulemia tai, ką teikėjas vertinate labiausiai. Apibendrinant, šie yra 11 geriausių ir jų viršutinių atributų:

Geriausi PHP prieglobos paslaugų teikėjai

 1. „Bluehost“ – geriausias bendras PHP prieglobos paslaugų teikėjas (2,95 USD / mėn.).
 2. „HostGator“ – geriausia naudoti (2,75 USD / mėn.).
 3. „InMotion“ – geriausia saugiam PHP prieglobai (6,39 USD / mėn.).
 4. A2 talpinimas – geriausias PHP prieglobos palaikymas (3,92 USD / mėn.).
 5. „SiteGround“ – geriausiai tinka PHP funkcijoms (0,33 USD / mėn.).
 6. Varyk Tėti – geriausia savarankiškam (3,99 USD / mėn.).
 7. „Hostinger“ – geriausias įperkamumas (0,99 USD / mėn.).
 8. „iPage“ – geriausias PHP atnaujinimams (1,99 USD / mėn.).
 9. „DreamHost“ – geriausiai tinka saugojimo vietai (2,59 USD / mėn.).
 10. WP variklis – geriausiai tinka mastelio plėtrai (25,00 USD / mėn.).
 11. „HostPapa“ – geriausias patarimas internetu (3,95 USD / mėn.).

Mes’Po šios savaitės ieškodami geriausių prieglobos paslaugų teikėjų mes padarėme tokią išvadą ir mes žinome, kad bet kuris iš šių žiniatinklio prieglobos gali padaryti puikų darbą. Bet ko būtent jūs ieškote?

Jei svarbiausias prioritetas yra jūsų darbo laikas, tada mes rekomenduojame „HostGator“. Jei vertinate prieinamumą, tada „Hostinger“’s kainos yra aukščiausios klasės. O jei tu’vis dar nenuspręsta, tada jūs galite’t suklysti „Bluehost“’s gerai suapvalintos savybės.

DUK

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map