3 geriausi ASP.NET prieglobos paslaugų teikėjai

geriausi asp.net prieglobos paslaugų teikėjai


Atraskite geriausią ASP.NET prieglobą 2020 metams

ASP.NET priegloba skirta kūrėjams, kurie naudojasi „Microsoft“’s ASP.NET atvirojo kodo sistema.

Gali būti sunku rasti geriausią ASP.NET prieglobą, nes ne visi teikėjai siūlo ją kaip paslaugą. Tai’todėl, kad ASP.NET paprastai veikia brangiuose, specialiai optimizuotuose serveriuose ir jiems yra keliami konkretūs reikalavimai. Pvz., Norint saugoti savo duomenis, jums reikia pagrindinio kompiuterio, pateikto kartu su SQL serverio duomenų baze (pvz., „MySQL“)..

Gera žinoti… Jei tu’nenaudojate „Microsoft“’Jūs laimėjote ASP.NET atvirojo kodo sistemą’nereikia tokio tipo prieglobos. Donas’nerimauti, nors – ten’Vis dar esate puikus paslaugų teikėjas jums ir mes galime padėti jums jį rasti. Peržiūrėkite mūsų Žiniatinklio prieglobos palyginimo lentelė pradėti!

Vis dar ten’pakankamas pasirinkimas, kad būtų sudėtinga rasti geriausią jūsų paslaugų teikėją – štai kur mes atvyksime.

Mes atlikome nuodugnų tyrimą, kad palygintume geriausius tiekėjus rinkoje, apžvelgdami viską nuo funkcijų ir kainų iki saugumo, veiksnumo ir pan. Ir štai rezultatai…

3 geriausi ASP.NET prieglobos paslaugų teikėjai

 1. „HostGator“ Geriausias ASP.NET prieglobos paslaugų teikėjas
 2. Varyk Tėti – geriausia naudoti pirmą kartą naudojantis ASP.NET
 3. „Hostinger“ – geriausia dideliems projektams

Norėdami sužinoti, kuris iš jų jums tinkamiausias, skaitykite toliau, kai apžiūrėsime kiekvieną teikėją’Pagrindinės funkcijos, kainodara ir kita.

Sužinoti daugiau

 • ASP.NET priegloba ne jums? Peržiūrėkite mūsų apžvalgą 11 geriausių interneto prieglobos paslaugų gauti išsamią apžvalgą apie geriausius tiekėjus rinkoje.

1

„HostGator“

Geriausias bendras ASP.NET prieglobos paslaugų teikėjas

Pradinė kaina: 4,76 USD / mėn

Uptime: 99,99%

Pinigų gražinimo garantija? Taip, galioja 45 dienas

Neribota „MySQL“, „Microsoft SQL“ ir prieigos duomenų bazės

Nemokamas SSL

„Plesk“ valdymo pultas

Palaikomos programavimo kalbos: ASP, ASP.NET 2.0, ASP.NET 3.5, ASP.NET 4.0, ASP.NET 4.5, PHP

geriausias asp.net priegloba„HostGator“ yra patikimas ir prieinamas pasirinkimas ASP.NET prieglobai, kurio kainos prasideda nuo 4,76 USD per mėnesį.

Žemiau galite pamatyti įvertinimus žvaigždutėmis, rodančius, kaip „HostGator“ atliko mūsų funkcijų, kainų nustatymo ir dar daugiau tyrimų. Jei norite daugiau informacijos, skaitykite toliau, jei norite sužinoti, ką siūlo „HostGator“…

funkcijos

„HostGator“ teikia ASP.NET prieglobą „Windows“ serveriuose, kuris yra labiausiai paplitęs sprendimas. Tai turi „Parallels Plesk“ valdymo skydelis’Tai lanksti ir lengva naudoti.

Kalbant apie pagrindus, „HostGator“ suteikia jums:

 • Nematuota disko vieta ir pralaidumas
 • Momentinės atsarginės kopijos
 • Nemokamas nustatymas
 • 24/7 palaikymas

Visi jie sukurti tam, kad palengvintų jūsų gyvenimą ir leistų jums sutelkti dėmesį į jūsų svetainės ar programos vykdymą. „HostGator“ taip pat žada: Garantija 99,9%, tai reiškia, kad didžiąją laiko dalį turėtumėte išlikti darbingi!

Pažvelgdamas į daugiau techninių ASP.NET prieglobos ypatybių, „HostGator“ to nedaro’t nuvilti. Čia yra per daug išvardyti, todėl mes pasirinkome svarbiausius dalykus:

 • Neribota MySQL duomenų bazė – populiariausia atvirojo kodo duomenų bazė; Šiuo metu „HostGator“ veikia 5 versija+
 • Neribota MSSQL duomenų bazė – kita duomenų bazės parinktis „MySQL“ viršuje
 • Suplanuotos užduotys – galite leisti „Windows“ automatiškai atlikti užduotis nustatytu laiku
 • Slaptažodžiu apsaugoti katalogai – niekas negali peržiūrėti pasirinktų katalogų be slaptažodžio
 • Iš anksto įdiegta „phpMyAdmin“ – leidžia lengvai valdyti savo duomenų bazes
 • Keli programavimo moduliai:
  • Garbanoti
  • GD biblioteka
  • MVC 3.0
  • AJAX

Ką tau suteikia šios savybės? Trumpai tariant, jie suteikia jums pasirinkimą, taip pat daugybę valdymo jūsų prieglobai ir ASP.NET programoms.

Saugumas

„HostGator“ apima nemokamas SSL saugumas visuose hostingo planuose. Be to, jūs taip pat gaunate automatines duomenų kopijas, esančias ne svetainėje, kas savaitę, ir serverio stebėjimą visą parą.

„HostGator“ netgi reguliariai atlieka auditą ir praneša vartotojams su silpnais slaptažodžiais!

Jei jaučiate, kad jums reikia papildomo saugumo, to’verta žinoti tai „HostGator“ bendradarbiauja su „SiteLock“, svetainės saugos įrankis. Tai reiškia, kad galite nusipirkti „SiteLock“ prenumeratą tiesiogiai per „HostGator“, gauti automatinį svetainės stebėjimą, kenkėjiškų programų nuskaitymą, įspėjimus ir pašalinimus ir dar daugiau.

Kainodara

„HostGator“ turi du savo ASP.NET prieglobos kainų planus – asmeninis planas – 4,76 USD per mėnesį, o įmonės planas – 14,36 USD per mėnesį. Tai yra abi pardavimo kainos, kai jūs registruojatės trejiems metams; pardavimo kainos tęsiasi pirmąją kadenciją (šiuo atveju pirmus trejus metus).

Hostingo kainos gali būti keblios, taigi čia’tai lentelė, sudaranti asmeninį planą’kainų nustatymas, padėti jums susidaryti aiškų vaizdą apie tai, kas jūs esate’vėl užsiregistruoti:

Plano ilgis Pardavimo kaina / mėn. Atnaujinimo kaina / mėn
1 mėnuo

6 mėnesiai

12 mėnesių

24 mėnesiai

36 mėnesiai

7,96 USD 9,95 USD
7,96 USD 9,95 USD
6,36 USD 7,95 USD
5,56 USD 6,95 USD
4,76 USD 5,95 USD

Kaip matote, kuo ilgiau užsiregistruosite, tuo pigesnis jūsų planas. Vis dėlto su asmeniniu planu visos kainos neviršija 10 USD per mėnesį, o tai yra puiku atsižvelgiant į visas su tuo susijusias funkcijas!

Ar tu žinai?

Neseniai atlikome apklausą, 1 iš 3 respondentų sakė, kad pagrindinė priežastis jie’vėl nori pakeisti teikėjus, nes dabartinis jų šeimininkas yra per brangus. Norime sukurti laimingus prieglobos klientus, todėl įsiklausėme į jūsų atsiliepimus!

HostGator yra vienas iš labiausiai prieinamų ASP.NET teikėjų, kurio planai prasideda nuo 4,76 USD per mėnesį – tai’nėra pats pigiausias, tačiau derinant žemas kainas ir puikias savybes, tai leidžia tvirtai laikyti geras knygas!

Abiem planams suteikiama 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, kad galėtumėte išbandyti „HostGator“’ASP.NET priegloba visiškai nerizikinga.

hostgator asp.net prieglobos kainų nustatymasSu „HostGator“ viskas paprasta ir prieinama – su dviem ASP.NET prieglobos planais, pradedant nuo 4,76 USD per mėnesį.

Sužinoti daugiau

 • Norite bendro žvilgsnio į „HostGator“’stipriosios ir silpnosios pusės? Peržiūrėkite mūsų išsamią informaciją „HostGator“ apžvalga kad sužinotum daugiau.
 • Ar jums svarbi kaina? Sužinokite apie geriausius pigių interneto prieglobos paslaugų teikėjus šiandien.

2

Varyk Tėti

Geriausias ASP.NET prieglobai pirmą kartą

Pradinė kaina: 5,99 USD / mėn

Uptime: 99,97%

Pinigų gražinimo garantija? Ne

10 – neribotas „MySQL“ duomenų bazės

1 – neribotas MSSQL duomenų bazės

Nemokamas domenas

„Plesk“ valdymo pultas

Techninės specifikacijos apima: SSI, ASP.NET AJAX, CGI, ASP.NET MVC3, .NET Core, Perl, Python

„godaddy“ geriausias asp.net priegloba„GoDaddy“ siūlo „Windows“ prieglobą ASP.NET vartotojams, kurių kainos prasideda nuo 5,99 USD per mėnesį.

„GoDaddy“ yra žinomas domenų registratorius, turintis daugybę įrankių – nuo domenų ir prieglobos iki savo internetinių svetainių kūrėjo, „GoDaddy“ turi daug ką pasiūlyti. Žemiau galite pamatyti, kaip gerai jis įvertintas atliekant mūsų prieglobos paslaugų tyrimus – ar tai galėtų būti jūsų geriausias teikėjas?

funkcijos

„GoDaddy“ siūlo daugybę funkcijų su „Windows“ priegloba, tačiau ji’vertėtų būti atsargiems dėl to, kurį planą pasirinksite – rinkitės prastai, o resursai gali būti riboti.

Norėdami greitai išmokti pagrindus, „GoDaddy“ turi tris planus. Jie visi siūlo neišmatuotą pralaidumą, nemokamą domeną ir vienerius metus „Office 365“ el. Paštą. Tačiau, kalbant apie jo technines savybes, viskas tampa šiek tiek sudėtingesnė.

Pagal pigiausią planą jūs gaunate 10 „MySQL“ duomenų bazių, kurių kiekvienas turi 1 GB saugojimo. Tai padidėja iki neribotas duomenų bazių skaičius pagal brangiausią planą (su kiekviena vis tiek suteikiama 1 GB saugykla).

Panašiai jūs pradedate tik nuo viena MSSQL duomenų bazė (po 200 MB saugyklos vietos) pigiausiame plane, tada galite atnaujinti, kad gautumėte neribotą skaičių.

Nors 1 GB „MySQL“ saugyklos turėtų būti pakankamai daugumai vartotojų, 200 MB talpos MSSQL gali greitai tapti ribojančia – ypač jei turite prieigą tik prie vienos duomenų bazės!

Palyginkite tai su „HostGator“, kuris suteikia neribotas duomenų bazes pagal pigiausią planą, ir pamatysite, kodėl „GoDaddy“ geriau tinka mažesniems projektams..

Pagrindinis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad „GoDaddy“ savo brangiausiame plane turi tik nemokamą SSL sertifikatą – ir net tada jūs nemokamai ją gausite vienerius metus. Tu’Turėsite išsiaiškinti savo SSL saugumą kituose planuose, ir tai atrodo gėdingai, atsižvelgiant į tai, kad kiti ASP.NET prieglobos paslaugų teikėjai į SSL nemokamai įtraukia visus planus..

Saugumas

Kaip mes’Jau sakiau, kad „GoDaddy“ į savo brangiausią planą įtraukia tik nemokamą SSL apsaugą. Jei tu’Jei norite įsigyti vieną iš pigesnių planų, galite nemokamai gauti „Let“’s Užšifruokite SSL, nusipirkite „premium“ sertifikatą per „GoDaddy“ arba prie kasos pridėkite standartinį SSL sertifikatą.

Ši paskutinė parinktis galima tik tuo atveju, jei prisiregistruojate bent vieneriems metams ir ji kainuoja 6,67 USD per mėnesį. Jis pridedamas prie jūsų sąskaitos kaip išankstinis mokestis – taigi 12 mėnesių planui tai kainuotų 79,99 USD.

„GoDaddy“ naudojasi 24/7 saugumo stebėjimu ir DDoS apsauga, nesvarbu, kokį planą pasirinksite, o tai turėtų suteikti jums daug ramybės..

Jei norite papildomos apsaugos, kasoje galite pasirinkti svetainės atsarginę kopiją už 2,99 USD per mėnesį. Tai suteikia pagrindinį papildomo saugumo lygį, užtikrinant automatines kasdienes atsargines kopijas, kasdienį kenkėjiškų programų nuskaitymą ir nuolatinį saugos stebėjimą.

Kainodara

„GoDaddy“ turi tris „Windows“ prieglobos planus:

 • Ekonomika: 5,99 USD per mėnesį – skirta pagrindinėms svetainėms
 • Liuksas: 7,99 USD per mėnesį – skirta kelioms svetainėms
 • Didžiausias: 12,99 USD per mėnesį – skirta sudėtingoms, intensyvaus srauto vietoms

Šios kainos rodo nuolaidą jūsų pradiniam laikotarpiui – planas bus atnaujintas įprastu kursu, pasibaigus šiam pardavimo laikotarpiui. Čia galite sužinoti, kaip atrodo atnaujinimo kainos’s greitas stalas, nurodantis ekonomikos planą:

Plano ilgis Pardavimo kaina / mėn. Atnaujinimo kaina / mėn
3 mėnesiai

12 mėnesių

24 mėnesiai

36 mėnesiai

10,99 USD 10,99 USD
6,99 USD 8,99 USD
6,49 USD 8,99 USD
5,99 USD 8,99 USD

Nebent tu’pradedant nuo ASP.NET, mes rekomenduojame „Deluxe“ planą dėl jo turtingesnių funkcijų, įskaitant:

 • Neribotas svetainių skaičius
 • Nematuotas saugojimas
 • 25 „MySQL“ duomenų bazės (po 1 GB)
 • 2 MSSQL duomenų bazės (kiekviena 200 MB)

Šis planas suteikia daugiau erdvės augimui ir yra lankstesnis, kadangi ekonomikos planas yra labiau ribotas, jame siūloma tik viena svetainė ir 100 GB saugykla. Jei vis dėlto pasirinksite „Deluxe“ planą, būtinai pridėkite SSL sertifikatą.

Ar tu žinai?

Neseniai atlikome apklausą, 88% žmonių teigė, kad nori išleisti mažiau nei 25 USD per mėnesį jų priegloba. Nenuostabu, kad „GoDaddy“ yra toks populiarus pasirinkimas!

Kai kainos prasideda tik nuo 5,99 USD per mėnesį, o didžiausia – iki 19,99 USD per mėnesį, šis teikėjas neabejotinai renka taškus už prieinamumą.

Svarbus dalykas, kurį reikia žinoti, yra tai, kad GoDaddy to nedaro’neturite pinigų grąžinimo garantijos, todėl įsitikinkite, kad turite’prieš prisiregistruodami pasitikite savo paslaugomis.

Apskritai, „GoDaddy“’kainos nėra’t blogai – jūs tiesiog turite būti atsargūs, kad priedai nepadėtų’t pridėti prie kasos!

„godaddy“ asp.net prieglobos planai„GoDaddy“ turi tris ASP.NET prieglobos planus, pradedant tik nuo 5,99 USD per mėnesį, tačiau atminkite, kad pasirenkami priedai gali padidinti kainą išsiunčiant kasą.

Sužinoti daugiau

 • Ar norite sužinoti daugiau apie „GoDaddy“? Perskaitykite visą mūsų „GoDaddy“ hostingo apžvalga jos ypatybių, kainų, pliusų ir minusų apžvalgai.

3

„Hostinger“

Geriausiai tinka dideliems projektams

Pradinė kaina: 26 USD / mėn

Uptime: 99,91 proc.

Pinigų gražinimo garantija? Taip, galioja 30 dienų

VPS valdymo skydelis

Nemokamos atsarginės kopijos

4 pagrindiniai serveriai

Palaikomos programavimo kalbos: .ASP, ASP.NET, MSSQL, MS Access, Net FrameWork, Visual Basic Development, C #

geriausias asp.net priegloba„Hostinger“ siūlo „Windows VPS“ prieglobą ASP.NET vartotojams ir turi daug ką pasiūlyti net pagal pigiausią planą. Tai’tinka šiek tiek didesniems biudžetams, pradedant nuo 26 USD per mėnesį.

„Hostinger“ yra palyginti naujas „Windows“ prieglobos pasaulis, tačiau tai vis tiek padarė mums įspūdį išbandydami. Pažvelkite į tai, kaip ji veikė nustatant kainodarą, veikimo laiką ir dar daugiau, tada skaitykite toliau, jei norite gauti išsamesnį paskirstymą…

funkcijos

„Hostinger“ teikia „Windows VPS“ priegloba skirtas ASP.NET vartotojams. Tai reiškia, kad jūs turite savo išteklius, kuriuos galite naudoti, ir todėl šis kompiuteris tampa keičiamu mastu.

Didelis skirtumas, kalbant apie „Hostinger“, yra tai, kad jis naudoja a pasirinktinis valdymo pultas – “VPS valdymo skydelis” – vietoj Plesko. Tai’Vis dar lankstus ir paprastas naudoti, leisdamas keliais paspaudimais valdyti prieglobą.

Čia yra keletas svarbiausių „Hostinger“’ASP.NET priegloba:

 • 4 šerdys
 • SSD atmintinė – min. 50 GB
 • Duomenų atsarginės kopijos
 • Min. 4 TB pralaidumas – tinklo prievado greitis 100 mbps
 • Dedikuotas IPv6 interneto protokolas visuose planuose
 • Min. 2 GB atmintis

Tai’Iš karto įsitikinkite, kad „Hostinger“ suteikia jums daug daugiau galimybių nei, pavyzdžiui, „GoDaddy“, – sukuria tai Puikiai tinka didelėms įmonėms ir greitai augančiam projektui. Jei tu’Ieškodamas galios ir mastelio, „Hostinger“ pažymėjo kiekvieną langelį, net pagal pigiausią planą.

Kiekviename plane yra numatytas IP adresas, kuris yra ypač naudingas, jei jūs’iš naujo paleisti unikalias programas ar serverio scenarijus arba jei norite labiau valdyti savo serverį.

Apskritai, „Hostinger“ turi įrankius, leidžiančius sklandžiai ir sklandžiai atlikti sunkiasvorius darbus – suteikia daug erdvės augti, nesijaudindami, kad užpuls stiklines lubas. Brangiausias planas suteikia didžiulį 7 TB pralaidumą, kuris be problemų turėtų aptarnauti milijonus lankytojų per mėnesį.

Saugumas

Kiekvienas „Hostinger ASP.NET“ prieglobos planas pateikiamas su įmonės lygio duomenų atsarginėmis kopijomis, kurias galite valdyti vos keliais paprastais paspaudimais. „Hostinger“’Serveriai taip pat turi pažangius saugos modulius, kad išlaikytų aukštą skaitmeninės saugos lygį.

Be to, „Hostinger“ turi specialią kibernetinio saugumo komandą ir sukūrė dviejų faktorių patikrą savo klientams..

Kainodara

„Hostinger“ turi keturis ASP.NET prieglobos planus:

 • „Windows VPS 1“: 26 USD per mėnesį
 • „Windows VPS 2“: 62 USD per mėnesį
 • „Windows VPS 3“: 120 USD per mėnesį
 • „Windows VPS“ 4: 250 USD per mėnesį

Nors mes rekomenduojame „Hostinger“ didesniems projektams, tačiau jis’aišku, kad tai’Taip pat geriausia didesniems biudžetams! Turėdamas pigiausią planą nuo 26 USD per mėnesį, „Hostinger“ yra didelis žingsnis aukščiau „HostGator“’s purvas pigios kainos.

Kiekvienam planui suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl galite lengvai gauti visą grąžinamąją išmoką’vėl nevisiškai patenkintas, atėmus bet kokią riziką ar vargo.

Hostinger isn’t., nes kai kurie paslaugų teikėjai yra nesąžiningi dėl savo atnaujinimo kainų, čia’tai greitas pigiausio „Windows VPS 1“ plano suskirstymas:

Plano ilgis Pardavimo kaina / mėn. Atnaujinimo kaina / mėn
1 mėnuo

12 mėnesių

24 mėnesiai

36 USD 36 USD
30 USD 36 USD
26 USD 36 USD

Norėdami sutaupyti, galite pasirinkti mokėti kas mėnesį arba pereiti prie metinio ar dvejų metų plano. Hostingo teikėjai paprastai bando jus užfiksuoti trejų metų planui, taigi „Hostinger“’Iš tikrųjų abonementai yra gana garbingi sutarties trukmės atžvilgiu.

Visi „Hostinger“’„ASP.NET“ prieglobos planuose yra keturi branduoliai, atnaujinta „Windows Server“, SSD saugykla, skirtas IP adresas ir duomenų atsarginės kopijos. Galų gale, pasirenkant savo tobulą planą, reikia:

 • Kiek atminties reikia
 • Kiek jums reikia SSD atminties
 • Kiek pralaidumo jums reikia

Tai yra pagrindiniai veiksniai, išskiriantys įvairius planus, ir tai’Verta rinktis atsižvelgiant į tai, o ne pagrįsti savo sprendimą vien tik kaina. Beje, du pigiausi planai yra puikūs atspirties taškai ir juose pilna funkcijų, leidžiančių palaikyti jūsų projektą’s augimas.

hostinger asp.net talpinimo kainų planai„Hostinger“ siūlo platų planų asortimentą, iš kurių visi pateikiami su kaupu, kuriame pilna funkcijų. Kainos prasideda nuo 26 USD per mėnesį, todėl įsitikinkite, kad turite pakankamai lėšų savo biudžete!

Ar yra kitų teikėjų, siūlančių ASP.NET prieglobą?

Mes’„ve“ pristatė jums geriausius tris ASP.NET prieglobos paslaugų teikėjus, išbandžius, palyginus ir įvertinus geriausius pagrindinius kompiuterius rinkoje, tačiau ar tai reiškia, kad jie’vėl tavo vienintelės galimybės? Ne zinoma ne! Čia’Trumpai apžvelkite kai kurias alternatyvas, jei norite jas patikrinti…

„InterServer.net“

 • Pradinė kaina: 4 USD per mėnesį
 • „Windows“ priegloba
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Neribotos MySQL ir MSSQL duomenų bazės
 • „Plesk“ valdymo pultas

interserver.net asp.net priegloba

„InterServer.net“ – panašiai kaip „HostGator“ – užtikrina puikų kainos ir prieinamumo pusiausvyrą. Jis tiekiamas su visomis įprastomis funkcijomis, tokiomis kaip „Plesk“ valdymo skydelis ir „phpMyAdmin“.

Tu’Su šiuo žiniatinklio prieglobos kompiuteriu daug dėmesio bus skiriama greičiui ir našumui. Viena išskirtinė savybė yra ta, kad ji naudoja tik 50% savo serverio talpos, kad padidėtų jūsų svetainės našumo problemos.

„AccuWeb“ priegloba

 • Pradinė kaina: 3,52 USD per mėnesį
 • „Windows“ priegloba
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Min. 10 „MySQL“ duomenų bazių
 • „Plesk“ valdymo pultas

„Accuweb“ asp.net priegloba

„AccuWeb Hosting“ didžiuojasi savo moderniomis ir specializuotomis paslaugomis. Tu’Rasite visus naujausius aparatūros atnaujinimus – šiuo metu veikia „Windows Server 2016“ ir „IIS 10“.

Galima pasirinkti iš trijų planų, pradedant nuo 3,52 USD per mėnesį. Visi šie produktai yra aprūpinami 24 valandas per parą, stebint kiekvieną dieną, sukuriant atsargines kopijas, ASP.NET AJAX, SSD saugyklą ir dar daugiau. Tai daro „AccuWeb Hosting“ didelę vertę – jos planuose yra daugybė funkcijų!

Tiesą sakant, yra beveik per daug funkcijų, kad galėtumėte apjuosti galvą, tačiau akivaizdu, kad „AccuWeb Hosting“ pasiryžusi pamatyti, kad jos vartotojams pavyktų.

„WinHost“

 • Pradinė kaina: 3,95 USD per mėnesį
 • „Windows“ priegloba
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Neribotos MySQL ir MSSQL duomenų bazės
 • Pasirinktinis valdymo skydas

„Winhost“ asp.net talpinimas

„WinHost“ yra vienintelis ASP.NET prieglobos paslaugų teikėjas mūsų sąraše, kuris yra 100% skirtas „Windows“ prieglobai – visi kiti pasidalija savo dėmesį tarp „Linux“ ir „Windows“. Taigi tu’d Tikiuosi, kad tai bus kiekviena knygos gudrybė ir įrankis!

Nors „WinHost“’Pigiausias planas kainuoja vos 3,95 USD’tinka tik tiems, kurie tik pradeda veiklą. Vietoj to, „WinHost“ rekomenduoja maksimalų 7,95 USD per mėnesį planą daugumai ASP.NET vartotojų. Tai suteikia neribotą saugyklą ir pralaidumą, 2 GB SQL ir 2 GB „MySQL“ bei nemokamą svetainių perkėlimą.

Geriausi ASP.NET prieglobos paslaugų teikėjai: galutinės mintys

Surasti geriausią ASP.NET prieglobos paslaugų teikėją gali būti sudėtinga užduotis.

Nepaisant to, atrasti prieglobos paslaugų teikėją, kuris palengvina jūsų gyvenimą ir padeda jūsų svetainei augti, yra verta kiekvienos minutės, praleistos peržvelgiant atnaujinimo kainas ir pralaidumo pranašumus..

Ir tikiuosi, kad mes’Atlikdami tyrimus už jus, pavyko sutaupyti brangaus laiko!

Prieš pradėdami kurti geriausią variantą, pažvelkite į šiuos geriausius ASP.NET teikėjus…

3 geriausi ASP.NET prieglobos paslaugų teikėjai

 1. „HostGator“ Geriausias ASP.NET prieglobos paslaugų teikėjas
 2. Varyk Tėti – geriausia naudoti pirmą kartą naudojantis ASP.NET
 3. „Hostinger“ – geriausia dideliems projektams

Mes taip pat pažvelgėme į „InterServer.net“, „AccuWeb Hostingas“ ir „WinHost“ kaip keletą papildomų alternatyvų, kurias galbūt norėsite patikrinti..

Vis dėlto iš esmės norime šaukti apie tris svarbiausius kompiuterius, kurie stebėjo mus tyrimais ir pažadėjo jų vartotojams visą paketą. „HostGator“ yra pagrindinė mūsų rekomendacija, nes ji suderina įperkamumą ir puikias, galingas funkcijas.

„GoDaddy“ geriau tinka tiems, kurie tik pradeda veiklą, o „Hostinger“ turi išteklių, kad palaikytų daug didesnes įmones.

Ar radote geriausią paslaugų teikėją? Jei kyla abejonių, atidžiau pažvelkite į „HostGator“ – tai’Tai puikus atspirties taškas su daug erdvės augti. Mes’išdėstėte faktus, dabar viskas priklauso nuo jūsų – laimingas priegloba!

DUK

Ar turiu priglobti savo ASP.NET programą „Windows“? O Linux?

Anksčiau buvo galima naudoti „Windows“ tik ASP.NET talpinimui, tačiau šiais laikais ASP.NET gali veikti tiek „Windows“, tiek „Linux“ serveriuose! Tu’Vis dėlto pastebėsite, kad dauguma ASP.NET prieglobos vykdomų „Windows“ serveriuose, nes tai vis dar yra labiau optimizuotas pasirinkimas.

Ar man reikia „Windows“ bendro naudojimo ar „Windows VPS“ prieglobos?

Kaip ir įprastos svetainės priegloba, pasirenkant, kokio tipo ASP.NET priegloba jums reikalinga, priklauso nuo asmeninių poreikių. Pavyzdžiui, „Hostinger“ teikia „Windows VPS“ prieglobą, kuri aprūpinta galingesnėmis funkcijomis ir aukštesne kainų etikete. Jei ne’nenaudokite visų šių funkcijų, tada paleiskite iš vieno iš „HostGator“’Bendri planai turėtų būti visiškai puikūs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me