4 geriausi nekilnojamojo turto svetainių kūrėjai Kas padės auginti jūsų prekės ženklą?

geriausi nekilnojamojo turto svetainių kūrėjaiŠiame straipsnyje bus atskleisti ir palyginti keturi geriausi nekilnojamojo turto svetainių kūrėjai, padėsiantys išsirinkti tinkamą platformą.


Norėdami parduoti turtą, jums reikia klientų….

Tačiau norint pritraukti klientus, jums reikia matomo ir patikimo prekės ženklo….

Bet norint sukurti prekės ženklą, reikia parduoti savybes…

Tai’yra keblus, isn’t tai?

Koks yra geriausias būdas užmegzti buvimą internete, kurį potencialūs klientai perka ir kuriais pasitiki?

Vienas didžiausių iššūkių kiekvienam brokeriui, kuris ryžtasi savarankiškai, arba tam, kas bando sukurti įsteigtą agentūrą, yra išsiskirti iš jūsų..

Sukurkite savo nekilnojamojo turto tarpininkavimo tinklalapį – tai puikus būdas plėsti savo prekės ženklą, parodyti savybes ir generuoti naujus potencialius klientus..

Svetainių kūrėjai labai palengvina visą šį procesą. Šios platformos ne tik leidžia jums ne tik daug laiko skirti kuriant svetainę nuo nulio su kodu, bet ir sutaupyti pinigų žiniatinklio dizaineriui. Apskritai svetainių kūrėjai gali padėti greitai sukurti ir naudoti jūsų internetinį prekės ženklą.

Bet kaip sužinoti, kuris svetainių kūrėjas jums yra geriausias? Norėdami sutaupyti vargo, mes’atlikote mūsų tyrimus ir tiksliai žinote, kokia kiekviena platforma yra geriausia, taigi jūs’Perskaitę šį straipsnį galėsite priimti pagrįstą sprendimą.

4 geriausi nekilnojamojo turto svetainių kūrėjai:

 1. Kvadratas
 2. Wix
 3. Weebly
 4. Vietteris

Turint mintyje daugybę nekilnojamojo turto svetainių kūrėjų, gali būti tikras iššūkis išsiaiškinti, nuo ko pradėti.

Taigi kaip jūs užtikrinate jus’pasirinkdami tinkamą platformą, ant kurios galėsite kurti savo skaitmeninį nekilnojamąjį turtą?

Ši diskusija apims svarbiausius dalykus, kurių reikia nepamiršti, kai apsilankykite nekilnojamojo turto svetainių kūrėjų languose, ir tada pateiksite svarbiausių mūsų rekomendacijų sąrašą, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei norite tikrai stulbinančios svetainės.

Norėdami padėti jums, mes’apžvelgėme, kas, mūsų manymu, yra vieni geriausių nekilnojamojo turto tinklalapių statytojų, patikrinkite juos šioje suvestinėje lentelėje žemiau:

Geriausi nekilnojamojo turto tinklalapių kūrėjai

Svetainių kūrimo priemonės naudojimas yra protingas būdas tarpininkauti internetu ir plėsti verslą – leiskite savo svetainei atlikti sunkius darbus, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus, pvz., Sudaryti sandorius!

Apsispręsti, ar turėti savo nekilnojamojo turto verslo svetainę, yra gana lengvas sprendimas – aš’Esu tikras, kad visi galime dėl to susitarti.

Rinkoje yra dešimtys puikių internetinių svetainių kūrėjų, todėl bandant išsiaiškinti, kur pradėti, gali būti labai varginantis..

Vienas iš pagrindinių jūsų svarstymų’Turėsite nuspręsti, ar pasirinksite galingą universalių svetainių kūrėjų universalumą, ar labai specializuotą, bet labiau ribotą platformą, kuria tik nekilnojamojo turto svetaines?

Svetainių kūrėjai turi visas priemones, kurių reikia norint sukurti nekilnojamojo turto svetainę vienoje vietoje. „Wix“ ir „Weebly“ yra labai paprastos naudoti, pateikiant intuityvius „nuvilkimo“ modelius, leidžiančius tinkinti kiekvieną puslapį neliesdami kodo eilutės. „Square“ erdvę taip pat paprasta žaisti, tačiau ji suteikia sudėtingesnių kūrybinių galimybių nei „Wix“ ar „Weebly“, leidžianti jūsų nekilnojamojo turto svetainei iš tikrųjų išsiskirti..

Geriausi nekilnojamojo turto svetainių kūrėjai:

 1. Kvadratas – geriausiai tinka dizainui
 2. Wix – geriausias universalių svetainių kūrėjas
 3. Weebly – geriausia mažoms įmonėms
 4. Vietteris – nebrangios pagrindinėms svetainėms

Jei tu’vėl nerimaujate dėl išlaidų, neturėtumėte’t būti. Visi „Wix“, „Weebly“ ir „Placester“ siūlo nemokamus planus, o „Squarespace“ siūlo nemokamą 14 dienų bandomąją versiją, todėl prieš atnaujindami galėsite nemokamai išbandyti puikius dizaino įrankius..

APŽVALGA NUORODA

Spustelėkite šias nuorodas, kad perskaitytumėte konkrečius skyrius:

 1. Kaip išsirinkti geriausią nekilnojamojo turto svetainių kūrėją
 2. 4 geriausi nekilnojamojo turto svetainių kūrėjai
  • Kvadratas
  • Wix
  • Weebly
  • Vietteris
 3. Mūsų svarstymai jums

KAIP PASIRINKTI GERIAUSIĄ NEKILNOJAMĄJĮ TURINĮ TINKLALAPIO STATYBĄ

1.Padėkite sukurti savo prekės ženklą

Turėti savo nekilnojamojo turto svetainę yra puikus būdas plėsti savo tarpininkavimą ir sukurti gerbiamą prekės ženklą.

Vienintelis neigiamas aspektas yra tas, kad kiekvienas brokeris ir agentas nuo Niujorko iki L. A. turėjo tą pačią mintį – taigi, kaip jūs išsiskiriate?

Geriausi nekilnojamojo turto svetainių kūrėjai jums pasiūlys profesionaliai suprojektuotų šablonų pasirinkimą, kuriuos galėsite naudoti kaip pagrindinį tašką kurdami savo svetainę viršuje, arba kaip įkvėpimą, kad jūsų kūrybinės sultys tekėtų.

Bet kuriuo atveju svetainių kūrėjas bus didžiulė pagalba, padedanti nustatyti aiškų prekės ženklą visoje svetainėje. Tai negalėjo’Negalima paprasčiau pakeisti fono, kraštinių, meniu spalvų ar šrifto, dydžio ir spalvos spalvą.

Naudokite mūsų naudingą vadovą, kad nustatytumėte geriausias savo svetainės spalvas, tada stebėkite, kaip greitai galite suvaldyti savo verslą’ prekės ženklo plėtojimas visoje svetainėje.

2.Padėkite, kad jus rastų tinkami klientai internete

Turite savo nekilnojamojo turto verslo svetainę’Tai daug naudos, jei galite’negali būti rastas…

Geriausi nekilnojamojo turto svetainių kūrėjai gali padėti jums būti išklausytiems naudojantis internetine statistika!

Yra daugybė klaidingų nuomonių apie tai, kas yra SEO (Search Engine Optimization) ir kaip jis veikia. Laimei’Tai nėra taip sudėtinga suprasti, kiek daug žmonių norėtų, kad jūs patikėtumėte.

Patys nykščio taisykle, jūs turėtumėte sutelkti dėmesį į turinio, kurį nori skaityti jūsų auditorija, kūrimą. Raktažodžiai vis dar yra svarbūs, tačiau jie labiau yra orientacinė ranka, o ne visi „visi ir visi“, kaip buvę, SEO.

Šiomis dienomis turinys yra karalius – todėl jūsų nekilnojamojo turto svetainėje labai svarbu turėti tinklaraštį, kurį galite reguliariai skelbti. Galite ne tik parodyti naujausias savybes, bet ir pasidalyti savo pramonės mintimis bei patirtimi.

Tai padeda parodyti „Google“, kad jūsų svetainė reguliariai atnaujinama šviežiu turiniu (svarbi SEO dalis!), Kad jis yra tinkamas jūsų nišai, taip pat turi papildomą naudą kuriant jūsų prekės ženklą ir nustatant, kad esate ekspertas.

Geriausi svetainių kūrėjai leidžia lengvai įtraukti tinklaraštį į savo svetainę. Daugelis taip pat pasiūlys SEO optimizavimo funkcijas, kurios padės pritaikyti svetainę jūsų tikslinei rinkai.

3.Įgalinkite prieigą prie IDX sąrašų + MLS

Jei tu’Nekilnojamojo turto žaidime, tada jūs jau žinote, kaip svarbu turėti prieigą prie IDX, taip pat galimybę sudaryti sandorius per MLS.

Jei jūsų svetainėje nėra „IDX“ įrašų, būtų lyg eiti į kepyklą tik norint sužinoti, ar jie to neturi’t atsargos duonos!

Turint tai omenyje, labai svarbu, kad jūsų svetainė galėtų pasiekti IDX, kad padėtų jūsų verslui augti.

Laimei, vis daugiau nekilnojamojo turto svetainių kūrėjų aprūpina savo platformas galimybėmis įtraukti IDX sąrašus – nors ir skirtingais laipsniais..

O jei nėra’t natūralų sprendimą, prieinamą iš karto, tada – dar kartą – tai’verta peržiūrėti trečiųjų šalių kūrėjų programas ir papildinius, kurie tai įgalins jūsų svetainėje. Žinok tave’Turėsite sumokėti už šias IDX / MLS programas daugiau nei tikėtina, bet kai tik pradėsite sudaryti sandorius, jie ir mokės’Mokėsi pats.

4. Parodykite savybes pirkėjams

Pirkėjų nėra’t domėtis dalykais, kuriuos jie gali’nematyti, todėl užtikrinant, kad jūsų nuosavybė atrodytų kuo puikiau, kai skelbiama internete, yra labai svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, kai apsipirkinėjate aplink nekilnojamojo turto svetainių kūrėjus.

„Wix“ nekilnojamojo turto svetainių kūrėjas„Wix“ siūlo didelį nekilnojamojo turto šablonų, tokių kaip aukščiau, pasirinkimą, kurie suteikia greitą ir lengvą būdą sukurti profesionaliai atrodantį tinklalapį.!

Patys geriausi siūlo jums daugybę metodų, kaip reklamuoti savo sąrašus, pradedant vaizdų skaidrių demonstracijomis ir baigiant automatizuotomis karuselėmis (pvz., Vaizdų rinkiniai, kurie automatiškai keičiasi į ciklą), pradedant iškylančiomis švieslentėmis ir baigiant vaizdo įrašais – norite, kad būtų kuo daugiau parinkčių.

Jūs galite ne naudoti viską, kas yra pasiūlyta, bet tai’ai aišku geriau jį turėti, nei išeiti be.

Paimkite išmanųjį telefoną į kišenę – ko gero, jūs to nepadarysite’nenaudojate kiekvienos programos kiekvieną dieną, ar ne? Bet jie’vis dar naudinga turėti, kai jums jų reikia!

Tai’Taigi jūsų verslas yra įprastas, todėl įvertinkite kiekvieną sprendimą ir skirkite laiko išbandyti nemokamus bandymo laikotarpius nekilnojamojo turto svetainių kūrėjams.. Sužinokite, kokias dizaino savybes jie siūlo, išbandykite ir tada nuspręskite, ar jie skirti jums.

5. Sukurkite naujų klientų

Jūsų svetainė yra svarbus jūsų verslo įrankis, todėl galimybė aiškiai parodyti savo kontaktinę informaciją ar net įterpti formą suinteresuotoms šalims užpildyti ir pateikti gali būti neįkainojama..

Geriausi svetainių kūrėjai leis jums pridėti formas ir teksto laukelius (įklijuoti savo kontaktinę informaciją!) Tiesiai į savo tinklalapius – tiesiog vilkite jį, kol jis gerai atrodys, ir tada numeskite, paprasta.

Vietos laidų per jūsų svetainę puoselėjimas yra puikus būdas sušildyti perspektyvas ir vėl pagyvinti jūsų turtą!

Norėdami sušildyti klientus, galite naudoti įmontuotus rinkodaros įrankius, tokius kaip Wixas šaukė, kuri leidžia jums sukurti ir siųsti el. pašto kampanijas abonentų sąrašui – idealiai tinka aukcionams reklamuoti.

Jei norite daugiau nuotykių mėgėjų, eikite į savo pasirinktų svetainių kūrėjų programų parduotuvę / prekyvietę ir pasižvalgykite.

Pačios geriausios platformos pasiūlys daugybę naudingų programų ir funkcijų įskiepių, kuriuos galite įtraukti į savo svetainę, kad būtų lengviau generuoti naujus potencialius klientus ir verslo perspektyvas..

6. Padėkite efektyviau vykdyti savo verslą

Didžiausi ir geriausi tinklalapių kūrėjai turi programų parduotuvę ar prekyvietę, panašią į išmaniajame telefone, kurioje galite rasti visokiausių trečiųjų šalių funkcijų ir funkcijų, kurios padės daug efektyviau vykdyti jūsų verslą..

Kiek paprastesnis būtų tavo gyvenimas, jei galėtum organizuokite peržiūras tiesiai per savo svetainę ir tada bus atnaujinamas automatiškai, kai rezervuotas laiko tarpsnis?

Kaip būtų su a dinaminis žemėlapis kad potencialūs klientai galėtų nubrėžti maršrutus į nuosavybes?

O kaip apie pridėdami tinklaraštį, kad pasidalytumėte savo patirtimi, sustiprintumėte pasitikėjimą ir galėtumėte padidinti savo „Google“ reitingą, pritraukia daugiau svetainių srauto ir vėliau sukuria daugiau naujų potencialių klientų?

Aš ne’Nežinau apie tave, bet man tai atrodo neįtikėtinai efektyvu – ir viskas, ko tau prireiktų, yra greitas naršymas svetainių kūrimo programų parduotuvėje, norint rasti darbui tinkamas programas.!

„SQUARESPACE“

Geriausiai tinka dizainui

„Squarespace ProsSquarespace Cons“
 • Geriausiai sukurti šablonai
 • Geriausia bet kokio statytojo savybių kokybė
 • Ribotas kainų planų skaičius gali apriboti svetainių augimą
 • Sunku susitvarkyti

„Squarespace“ yra svetainių kūrėjas, žinomas kaip sukuriantis stulbinančias, mobiliesiems reaguojančias svetaines. Dėl savo gražių šablonų ir aukščiausios klasės pojūčio „Squarespace“ yra puikus platformos pasirinkimas norint išplėsti savo prekės ženklą ir taip pat galinti integruoti MLS paiešką, kad jūs’nepraleisk jokių pardavimų.

Verslo pasaulyje, o ypač nekilnojamojo turto srityje, kur reikia pirkėjų ir pardavėjų, kad jie pasitikėtų jumis, labai svarbu sudaryti stiprų pirmąjį įspūdį..

Kvadratas’Šablonų pasirinkimas jokiu būdu nėra pats didžiausias, tačiau jis siūlo daugybę gražių, profesionaliai atrodančių nekilnojamojo turto šablonų, įskaitant ‘Penki’ ir ‘Bryantas’ – abu jie yra idealūs norint išsiskirti iš konkurentų ir įtvirtinti savo prekės ženklą, kuriuo galima pasitikėti.

Šablono naudojimas yra puikus būdas sutaupyti laiko ir pastangų, nes jis iš esmės padarytas už jus! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atnaujinti vaizdus ir tekstą bei jus’vėl gera eiti.

Tu’Taip pat pastebėsite, kad „Squarespace“ savo šablonuose daug dėmesio skiria vaizdams, todėl tai yra ideali platforma demonstruoti savybes ir patraukti potencialių pirkėjų dėmesį..

kvadratinių erdvių geriausias nekilnojamojo turto svetainių kūrėjasŠablonai patinka ‘Bryantas’ (aukščiau) puikiai demonstruoja savybes + gali padėti išlaikyti lankytojus jūsų svetainėje!

Tai’Tačiau tai ne tik pirmieji įspūdžiai’Apie tai, kaip išlaikyti senus laidus taip pat gyvus!

Laimei, „Squarespace“ gali padėti sušildyti laidus nereikalaujant nė vieno šalto skambučio – nes mes visi žinome, kiek daug žmonių nekenčia sulaukę šaltų skambučių!

„Squarespace“ siūlo daugybę rinkodaros integracijų, kurios veikia kaip programos jūsų išmaniajame telefone ir prideda papildomų funkcijų jūsų svetainėje.

Integracija su tokiomis platformomis, kaip „MailChimp“, gali padėti sudaryti abonentų sąrašus ir kurti specialias rinkodaros kampanijas, kurios galėtų sušildyti laidus ir netgi sugeneruoti naujus..

Yra net integracijų, padedančių reklamuoti savo prekės ženklą socialiniuose kanaluose – tobulai augančiai tūkstantmečio rinkai.

Viena didžiausių bet kurios nekilnojamojo turto svetainės problemų yra faktiškai susirasti internete. „Squarespace“ pateikia išsamius pagalbos straipsnius, kuriuose pateikiamos geriausios SEO (Search Engine Optimization) praktikos, kad galėtumėte sau suteikti kuo didesnę reitingo galimybę..

Jei tu’Jei norite šiek tiek paspausti save, galite panaudoti neoficialias „Squarespace“ integracijas, kad išplėtotumėte savo verslą, įtraukdami SEO tvarkyklę ar net tinklaraštį, kuris, kaip jau minėjome anksčiau, gali būti neįkainojamas padedant jūsų SEO pastangoms ir kuriant prekės ženklą..

Jūs netgi galite pridėti trečiųjų šalių funkcijų, į savo tinklalapius įdėdami mažus HTML kodo fragmentus, kurie puikiai tinka jūsų svetainei pridėti MLS (kelių įrašų paslaugos) nuosavybės paiešką..

Dabar žinau, kad HTML skamba baisiai, bet aš tai pažadu’ai ne.

„Squarespace“ paruošė puikų, išsamų vadovą, kuriame išsamiai aprašomas kiekvienas žingsnis. Tai’Tai gana paprasta ir apima pridedant ‘kodo blokas’, tai yra teksto laukelio tipas, leidžiantis pridėti tinkintą HTML į savo puslapius. Kodą tu’Jums reikės jūsų pasirinktos IDX paslaugos.

O jei užstrigsi, „Squarespace“ pateikia įspūdingai išsamius pagalbos vadovus beveik bet kokiai problemai, kokią tik galite įsivaizduoti, taip pat vartotojo forumus ir redaktoriaus iššokančius langus, kurie gali supaprastinti ir padėti jums atlikti projektavimo procesą..

Taip pat galite susisiekti su „Squarespace“’palaikymo komanda el. paštu (24/7) arba tiesioginiai pokalbiai (EST nuo 4 iki 8 val.).

WIX

Geriausias universalių svetainių kūrėjas

„Wix ProsWix“ trūkumai
 • Geriausias universalių svetainių kūrėjas
 • Labai lengva naudoti
 • Negalima perjungti temų paskelbus
 • Laisvė gali jaustis pervargusi

„Wix“ yra paprastas naudoti ir universalus svetainių kūrėjas. Čia siūlomas didžiulis profesionaliai suprojektuotų šablonų pasirinkimas, iš kurių galite pasirinkti, platus programų rinkinys, skirtas pridėti papildomų funkcijų ir funkcijų į savo svetainę, ir vienas iš lengviausiai naudojamų redaktorių rinkoje – realiojo laiko taupymas. netechniniams žmonėms pagal mano patirtį!

„Wix“ siūlo daugiau nei 500 profesionaliai sukurtų šablonų, iš kurių maždaug 10 yra skirti tik nekilnojamojo turto tinklalapiams. Šie šablonai apima keletą puikių funkcijų, tokių kaip kontaktinės formos, dinaminiai žemėlapiai ir net internetinės rezervavimo formos, kuriomis klientai gali naudotis norėdami surengti peržiūras – patogu ir taupanti laiką abiem šalims.!

Kodėl verta išleisti tūkstančius dolerių specialiai parduodamam nekilnojamojo turto tinklalapiui, kai galite jį susikurti už „bagelio“ kainą „Wix“?

Turite akį traukiančią svetainę, kuri taip pat padeda pritraukti potencialius klientus’ gyvenimas lengvesnis yra puikus būdas išsiskirti iš gausybės turgaus. Tiesą sakant, ten’šablonų išvis nereikia taisyti – jie’vėl pasiruošę naudoti! Geriausia yra tai, kad jūs don’nebūtinai turite žinoti net HTML – puikios naujienos!

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atnaujinti vaizdus į savo prekės ženklą ir savybes, pataisyti tekstą ir jūs’vėl gera eiti – tai negalėjo’Nebūkite greitesnis ar lengvesnis, jei norite paruošti savo svetainę internete.

„Wix“ - geriausias nekilnojamojo turto svetainių kūrėjasNaudojant „Wix“’Dėl intuityvaus redaktoriaus labai lengva suprojektuoti nekilnojamojo turto svetainę ir nedelsiant paskelbti ją žiniatinklyje!

Tai’s ne tik Wix’šablonai, kurie puikiai tinka jūsų prekės ženklui išsiskirti. „Wix App Market“ yra daugybė naudingų programų, kurias galėtumėte naudoti norėdami išties išplėsti savo pasiekiamumą ir pritraukti naujų klientų.

Nesvarbu’pridedant dinamines formas, kad būtų galima priimti užsakymus kelyje, integruotą tinklaraštį (vertingam SEO turiniui patobulinti turiniui publikuoti) ar net tokią naudingą paslaugą kaip ‘Atsiliepimų statytojas’ leidžiančią klientams pateikti atsiliepimus, kuriuos galite parodyti savo svetainėje – puikus būdas sukurti pasitikėjimą’Neabejotinai verta apsižvalgyti, kad pamatytumėte, kas jums atrodo!

„Wix“ taip pat pateikia įspūdingai didelį straipsnių pasirinkimą, padėsiantį jums optimizuoti savo svetainę SEO ir gauti jos reitingą paieškos sistemose.

Tai gali būti nuo patarimų apie geriausią praktiką (pvz., Puslapių pavadinimų suasmeninimas) iki populiariausių SEO skatinimo programų, apimančių tokias programas kaip ‘Svetainės stiprintuvas’ kurie gali padėti padidinti reitingą – puikus įrankis, padedantis pastebėti prekės ženklą ir plėsti verslą.

Taip pat yra platus rinkodaros ir socialinių programų pasirinkimas, kurios gali padėti sudaryti kontaktų sąrašus, kurti pasirinktines el. Pašto rinkodaros kampanijas ir netgi padėti jums pademonstruoti buvimą socialinėje žiniasklaidoje..

„Wix“ programų naudojimas yra protingas (ir laiką taupantis) būdas susisiekti su klientais kiekvienoje rinkos nišoje, kad’nepraleisk jokių pardavimų.

„Wix“ taip pat siūlo platų palaikymo spektrą, kad užtikrintų, jog jums nereikia’t užstrigti. Jei patarimai redaktoriuje nereikia’Neaiškinkite dalykų, tada eikite į didžiulį „Wix“ pagalbos centrą, kuriame yra šimtai naudingų straipsnių, išsprendžiančių dažniausiai pasitaikančias problemas.

Jūs netgi galite susitarti paskambinti iš „Wix“ jums patogiu metu – labai naudinga, jei jau esate užimtas peržiūros ryto..

Vienintelis trūkumas yra tas, kad gali būti šiek tiek sunku pridėti IDX / ML sąrašus tiesiai į savo svetainę, nes šiuo metu nėra jokio oficialaus papildinio. Tačiau, apžiūrėjus keletą IDX brokerių svetainių, atrodo, kad įmanoma sukurti valdiklį (pvz., Pritaikytų funkcijų programą) ir įtraukti jį į savo „Wix“ svetainę, o tai būtų labai naudinga priemonė..

WEEBLY

Geriausiai tinka mažoms įmonėms

„Weebly ProsWeebly“ trūkumai
 • Geriausia mažam verslui
 • Labai lengva naudoti
 • Negalite patys atkurti svetainių
 • Santykinai paini sąsaja

„Weebly“ yra vienas iš lengviausiai naudojamų svetainių kūrėjų ir yra puiku, jei ieškote tiesioginės interneto svetainių kūrimo patirties.. Tai suteikia paprastą ir efektyvų redaktorių, didelį šablonų, kuriuos galima lengvai redaguoti, pasirinkimą ir gali integruoti IDX sąrašus tiesiai į jūsų svetainę..

Kol ten nėra’t yra tiek daug šablonų, kiek „Wix“, „Weebly“ siūlo didelį profesionaliai atrodančių teminių dizainų pasirinkimą, kad galėtumėte dirbti tiesiai iš dėžutės. Weebly to nedaro’neteikiate konkrečių nekilnojamojo turto temų, tačiau jos siūlo puikių variantų, kaip galite dirbti.

Temos patinka ‘Avenue’ ir ‘„Bayside Inn“’ yra puikus jūsų svetainės atspirties taškas, nes jų švarūs ir paprasti dizainai leidžia juos geriau suderinti su jūsų prekės ženklu. Jie abu siūlo puikius būdus, kaip jūsų nekilnojamojo turto fotografiją demonstruoti įvairiose skaidrių demonstracijose, galerijose ir rėmuose, kurie gali padėti parodyti savybes ir patraukti potencialių pirkėjų dėmesį..

Geriausias nekilnojamojo turto tinklalapio kūrėjasNaudodami šabloną galite sutaupyti daug laiko – tereikia pridėti savo prekės ženklą ir atnaujinti tekstą + vaizdus! Lengva!

Redaguoti vieną iš Weebly’„Šablonai“ yra puikus būdas atsigriebti nuo projektavimo proceso pradžios ir gali pasirodyti taupantis laiką, nes gali tekti keisti ne ką daugiau nei tekstą ir paveikslėlius.. Tai’Tai tikrai patogus darbo būdas ir atleidžia jus nuo dėmesio skyrimo potencialių klientų generavimui ir pardavimo savybėms – tikrai jūsų verslo mėsai ir kaulams.

Laimei, Weebly’Redaktorių naudoti yra nepaprastai lengva, tiesiog vilkite elementą (tekstas / vaizdas / skaidrių demonstracija / kt.) ir numeskite jį ten, kur norite. Tai daro puikų variantą netechnikos agentams ir brokeriams, norintiems greitai ir lengvai suprojektuoti svetainę, paskelbti ją žiniatinklyje ir kuo greičiau pradėti reitinguoti..

„Weebly“ yra labai tvirta platforma jūsų prekės ženklui kurti ir reputacijai augti, nes ją palaiko puikus SEO palaikymas.. Darbuotojų tinklaraščiuose pateikiami patarimai apie „Weebly“ redaktoriaus SEO geriausios praktikos principus, įskaitant antraščių, pavadinimų, puslapių aprašų ir dar daugiau atnaujinimą..

Tai’Taip pat lengva pridėti tinklaraštį, kad galėtumėte nuolat pridėti šviežio turinio į savo svetainę ir pagerinti savo reitingo galimybes.

Ir jei jums reikia papildomo paskatinimo, galite užsiregistruoti naudodamiesi priemokų planu ir pasinaudoti daugybe SEO orientuotų programų, skirtų dar labiau pagerinti jūsų paieškos sistemos reitingą – kaip visada, skaitykite atsiliepimus ir raskite programą, kuri geriausiai tinka spręsti jūsų poreikiai.

„Weebly“ turi tris „premium“ planus, pradedant nuo 6–36 USD per mėnesį (mokama kasmet). Tai’Verta paminėti, kad galite parduoti per „Weebly“’nemokamą planą, tačiau dėl jo ribotų savybių jis netinkamas ilgalaikiam naudojimui.

Vietoje to mes rekomenduojame 12 USD per mėnesį profesionalų planą nekilnojamojo turto svetainėms. Tai’ai, nes tai’pigiausias planas pašalinti „Weebly“ skelbimus iš savo svetainės ir atrakina tokias pažangias funkcijas kaip neribota saugykla, nemokamas domenas ir slaptažodžio apsauga. Tai taip pat apima pritaikytas švino gaudymo formas, kurias galite naudoti savo svetainėje.

Trumpai tariant, „Professional“ planas puikiai tinka mažoms įmonėms ir laisvai samdomiems specialistams, norintiems sukurti firminę svetainę, kad būtų galima reklamuoti savo paslaugas internete.

Jei tu’paleisti ką nors šiek tiek didesnio ir jums reikia išplėstinio el. prekybos rinkinio arba prioritetinės paramos, kad galėtumėte išplėsti savo verslą, tada patikrinkite efektyvumo planą, kuris kainuoja 26 USD per mėnesį.

„Weebly“ teikiama pagalba, skirta sustiprinti jūsų buvimą, yra labai įspūdinga ir ypač patogi, jei jūs’iš naujo nepažįstate SEO ir to, ką jis reiškia – tai tikrai mums padėjo, kai mes pradėjome nuo Weebly!

Geras reitingas paieškos sistemose, tokiose kaip „Google“, yra būtinas, jei norite, kad jūsų nekilnojamojo turto svetainė būtų rasta, bet ten’Nėra prasmės būti surastiems, jei galite’t reklamuoti jūsų savybes’vėl bando parduoti. Jei lankytojai, net ir radę jūsų svetainę 1 „Google“ puslapyje, nepasirašydami savo nuosavybės skelbimų, užsakytų apžvalgą ar pateiktų užklausą?

Atsakymas: Jie nenorėtų’t!

Laimei, „Weebly App Center“ yra programų, kurios gali integruoti IDX teikinius tiesiai į jūsų nekilnojamojo turto svetainę – didelis konkurencinis pranašumas!

Taip pat galite naudoti vieną iš „Weebly“’Daugybė rinkodaros priemonių, skatinančių lankytojus prisijungti prie abonentų sąrašų ar net kurti specialias el. pašto rinkodaros kampanijas, kad būtų galima sugeneruoti potencialius klientus, sušildyti senas perspektyvas ir net parodyti nekilnojamojo turto sandorius.. Tai labai patogus būdas palaikyti ryšį su klientais ir nereikia praleisti valandų telefonu šaltai skambinantiems žmonėms.

PLACESTERIS

Nebrangus pagrindinėms svetainėms

Vietos „ProsPlacester“ trūkumai
 • Vizualiai malonūs šablonai
 • Paprasta naudoti
 • Prastas klientų aptarnavimas
 • Neįmanoma pridėti trečiųjų šalių papildinių

„Placester“ yra vienintelis mūsų sąraše atsidavęs nekilnojamojo turto svetainių kūrėjas. Ši specializacija padėjo nustatyti „Placeter“ kaip vieną iš pirmaujančių platformų nekilnojamojo turto nišoje dėl daugybės puikių funkcijų, kurios tikrai gali padaryti jūsų svetainę išsiskiriančią labai perpildytoje rinkoje..

Vietteris supranta, kodėl nekilnojamojo turto agentams ir brokeriams reikia savo buvimo internete..

„Vietos“ svetainės yra sukurtos tam, kad padėtų parduoti daugiau namų, todėl jų pasirinkti šablonai yra aiškūs, glaustai ir greitai pritaikomi mobiliesiems – svarbu agentams, kuriems reikia daug keliauti. Jie tai pasiekia diegdami naujoves, pavyzdžiui, vaizdo įrašų fonus, kad iš tiesų išsiskirtų – tik įsivaizduokite, koks efektingas gali būti vieno iš jūsų potencialių klientų vaizdo kelionė po jūsų būsimą namą!

vietininko nekilnojamojo turto statytojas„Placester“ specializuojasi padėti kurti verslą, turintį įtakos nekilnojamojo turto svetainėms

Yra keletas ypač naudingų programų, tokių kaip dinaminė žemėlapių paieška, nurodanti maršrutus į nuosavybes, tinklaraščių rašymo galimybės ir namų įvertinimo įrankiai, tačiau jie galimi tik naudojant tam tikrus mokamus priemokų planus – taigi tu’Jums reikės kosėti, jei tikrai norite išnaudoti visas „Placeter“ galimybes’s platforma.

Deja, tai iš tiesų kainuoja, nes „Placester“ yra daug brangesnė platforma nei bet kuri iš „Wix“, „Squarespace“ ar „Weebly“. „Vietos“ kaina prasideda nuo 99 USD per mėnesį, nebent esate NAR narys. Tokiu atveju ja naudotis galite nemokamai. Tu’Taip pat atsakysime už nustatymo mokestį, kuris svyruoja nuo 99 USD iki 199 USD, kuris jaučiasi šiek tiek kietas.

Vietteris to nedaro’nesiūlo nemokamos bandomosios versijos, kad įsipareigodamas į mokamą priemokų planą gali jaustis kaip didelis žingsnis į nežinią.

Reikia pripažinti, kad jūs sulaukiate daug palaikymo iš „Vietos“, kurio tikėtumėtesi iš jūsų kainos’vėl moka. Nustatymo mokestis užtikrina palaikymą nustatant „IDX Integration“, kaip ir likusią jūsų svetainės dalį, todėl jis yra naudingas, tačiau turint papildomų mėnesinių išlaidų, pavyzdžiui, papildomų šablonų, galite lengvai pamatyti išlaidų spiralę su „Placeter“ – pakeisdami vieną iš pagrindinių interneto svetainių kūrėjo pasirinkimo priežastys, tai’išlaidų mažinimo nauda!

Prie to pridėkite faktą, kad turite kreiptis ir laukti patvirtinimo, kad galėtumėte naudoti „Placeter“, o vartotojams, ieškantiems greito ir lengvo būdo, kaip sukurti savo internetinę buvimo vietą, tikriausiai dar nėra vietos’t platforma jums. Tačiau jei jūs’Jei norite daugiau laiko ir pinigų investuoti, tada tikrai verta apsvarstyti „Placeter“!

KAIP išsirinkti geriausią nekilnojamojo turto tinklalapio kūrėją

Kada tu’Dalyvaukite augančioje agentūroje arba bandykite tai padaryti savo, kaip tarpininko, akį traukiantis nekilnojamojo turto tinklalapis nėra niekuo dėtas – tiesa?

Juk graži svetainė ne tik išskiria iš minios, bet ir gali padėti valdyti bei plėsti savo verslą.

Norite svetainės, kuri patrauktų potencialių pirkėjų ir pardavėjų dėmesį, padėtų sukurti jūsų prekės ženklą ir, svarbiausia, padėtų jums atsidurti tarp visų varžybų internete…

Taigi kodėl gi ne pastačius jį pačiam?

Geriausias būdas sukurti profesionaliai atrodančią nekilnojamojo turto svetainę, naudodamas interneto svetainių kūrėją, gali padėti jūsų verslui pasiekti savo potencialą neišardžius banko.

Kada tu’iš naujo tyrinėdami svetainių kūrimo platformas’verta atsiminti, kad patys geriausi nekilnojamojo turto statytojai:

 • Padėkite sukurti savo prekės ženklą
 • Padėkite klientams jus rasti internete
 • Įgalinti prieigą prie IDX sąrašų
 • Parodykite savybes pirkėjams
 • Sukurkite naujų klientų
 • Padėkite efektyviau vykdyti savo verslą

„Wix“ nekilnojamojo turto svetainių kūrėjasNekilnojamojo turto svetainės turėjimas gali būti galingas ir pelningas jūsų verslo turtas.

Geriausi nekilnojamojo turto svetainių kūrėjai: suvestinė

Geriausi nekilnojamojo turto svetainių kūrėjai: DUK

Kiek kainuoja sukurti nekilnojamojo turto svetainę?

Tai priklauso nuo to, kaip kuriate savo svetainę. Tinklalapių kūrėjai leidžia sutaupyti šimtus dolerių interneto dizaineriui, nes tokiose platformose kaip „Wix“ ar „Weebly“ galite lengvai ir nemokamai sukurti profesionaliai atrodančią nekilnojamojo turto svetainę. Daugeliui kitų platformų taip pat siūlomas nemokamas bandomasis laikotarpis.

Kurį svetainių kūrėją lengviausia naudoti?

„Wix“ pateko į aukščiausio lygio mūsų patogumo testus, nes „vilkite ir numeskite“ dizainą kartu su išsamiausiu klientų palaikymu bet kurioje platformoje. „Weebly“ taip pat lengva naudoti, tačiau ji yra sudėtingesnė sąsaja nei „Wix“, o „Squarespace“ reikalauja kūrybingiausių įgūdžių.

Kuris yra geriausias nekilnojamojo turto svetainių kūrėjas?

„Squarespace“ yra geriausia platforma, leidžianti jūsų nekilnojamojo turto vaizdams tikrai išsiskirti iš rinkos. Jame yra patys moderniausi, aptakesni šablonai, kuriuos lengva pritaikyti (nenaudojant jokio kodo). Jis turi 14 dienų nemokamą bandomąjį laikotarpį, todėl prieš išleisdami dolerį galite išbandyti puikius jo įrankius.

Šis straipsnis buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me