5 geriausi SEO svetainių kūrėjai

Geriausi svetainių kūrėjai, skirti SEO


Užimkite aukštą vietą ir padidinkite srautą su šiais statybininkais

Kodėl svarbu optimizuoti paieškos variklius (SEO)?

Pavaizduokite tai – jūs ir jūsų draugas kuriate panašias svetaines, tačiau jūsų draugas pasirinko kitą svetainių kūrėją su geresniais SEO įrankiais. Jūsų statytojas yra labiau ribotas, bet jūs’vėl gana įsitikinęs, kad laimėjo’nesvarbu, kol paskelbiate gerą turinį.

Netrukus tavo draugas’prasideda svetainė užima aukštą vietą „Google“’paieškos rezultatai. Tuo tarpu jūsų svetainė nugrimzta į tų pačių rezultatų penktą puslapį. Tavo draugas gauna tonų transporto į jų svetainę. Kai patikrinsite savo svetainę’analitika, viskas, ką matote, yra skaitmeninis skiedinys.

Laimei, taip nėra’t turi būti tavo ateitis!

Tai’Todėl jums reikia pasirinkti svetainių kūrėją, kuris ne tik palengvina svetainės kūrimą – tai taip pat turi palaikyti jūsų kopimą į paieškos rezultatus. Į tai labai rimtai žiūrime čia, „Web Builder Expert“ tinklalapyje, todėl atlikome tyrimus, kad surastume geriausius svetainių kūrėjus SEO.

Dabar leisk’s supjaustyti į vytis.

Penki geriausi SEO svetainių kūrėjai yra šie:

 1. Wix – puikiai tinka absoliučiai SEO pradedantiesiems.
 2. Weebly – turi dešimtis aukštos kokybės, naudingų SEO programų.
 3. Kvadratas – puikus pasirinkimas tiems, kurie labiau pasitiki SEO.
 4. Varyk Tėti – puikus tiems, kurie nori išorės pagalbos su SEO.
 5. „WordPress.com“ – Puiki tiems, kurie nori praktinės SEO patirties.

Mes prieglobstį’t ištraukė šiuos tris iš oro. WBE tiria visus geriausius svetainių kūrėjus, lygina funkcijas ir atlieka vartotojų bandymus, kad gautų paukštį’„akis į akį“. Remiantis mūsų tyrimais, šie trys lenkia SEO svarbą.

Šis kūrinys ištirs kiekvieną statybininką’SEO įgaliojimai, taip pat funkcijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį renkantis svetainių kūrėją. Pabaigoje turėtumėte aiškiai suprasti, kuris statybininkas jums labiausiai tinka.

Leisti’s patekti į jį.

Koks yra geriausias svetainių kūrėjas SEO?

Jei tu’perskaičius šį straipsnį, yra šansų, kad jūs turite bent kažkokią idėją, kas yra SEO, bet tai’Verta pakartoti trumpai. Tokiu būdu mes tiksliai žinome, ko tikėtis iš mūsų aukščiausio lygio svetainių kūrėjų, skirtų SEO.

SEO yra tai, kaip žiniatinklio turinys padidina jo galimybes pasirodyti tokių svetainių paieškos rezultatuose kaip „Google“, Bingas, ir „DuckDuckGo“. Paieškos sistemos nori sujungti vartotojus su tinkama, aukštos kokybės informacija. SEO yra žymėjimas tose dėžutėse ir užtikrinimas, kad paieškos varikliai žinotų, kaip jus rasti.

Tik keli dalykai, į kuriuos atsižvelgiama SEO yra:

 • Meta pavadinimai & meta aprašymai – jūsų svetainės pavadinimas ir santrauka, kuri rodoma „Google“ paieškos rezultatuose
 • URL struktūra – Geriausia, jei trumpas puslapio URL su atitinkama formuluotė
 • Vaizdo alt tekstas – aiškinamasis tekstas, kuris rodomas vietoje vaizdo jūsų svetainėje, jei jo nepavyksta įkelti
 • Atgalinės nuorodos – išorinės nuorodos į jūsų svetainę, kurios padidina jūsų turinio patikimumą
 • Svetainės greitis & mobilumas – veiksniai, lemiantys, ar vartotojo patirtis jūsų svetainėje bus teigiama, ar neigiama
 • Struktūrizuoti duomenys – standartizuotas kodo formatavimo būdas, kurį paieškos variklio tikrinimo programos gali lengvai suprasti

Svetainėje turi būti įmanoma išspręsti visus šiuos dalykus ir dar daugiau. Tinklalapių kūrėjas be stipraus SEO nėra vertas nei jūsų laiko, nei pinigų.

Aukščiausi SEO kūrėjai neatsilieka nuo tendencijų ir palengvina įgyvendinimą. Atsižvelgiant į tikslinių klientų įgūdžius, jie taip pat moko. Jei tu’Jei vis dar mokotės SEO ir jo trūkumų, nesijaudinkite – čia yra statybininkų, kurie gali palaikyti jus šiame procese.

Norėdami išsamesnės informacijos apie tai, ką kiekvienas svetainių kūrėjas siūlo SEO atžvilgiu, pažiūrėkite į žemiau pateiktą lentelę.

SEO ypatybėsWixWeeblySquarespaceGoDaddyWordPressPritaikomi Meta pavadinimai„Alt“ atributaiSocialinės medijos integracijaKonkreti SEO programaSEO pasiūlymai pridedant produktusRaktinių žodžių palaikymas
TaipTaipTaipTaipTaip
TaipTaip (ne konkrečiuose gaminio vaizduose)TaipTaipTaip
TaipTaipTaipTaip (bet tik socialinius mygtukus)Taip
TaipTaipNeNeTaip
TaipTaipNeNeNe
TaipTaipTaipTaipNe

1: Wix

Puikiai tinka absoliučiai SEO pradedantiesiems

Nuo 13,00 USD / mėn

WIX PROS# 1# 2
Koduoti nereikia: tu ne’Norint naudoti „Wix SEO“, nereikia jokių kodavimo žinių. Vietoj to, „Wix“ SEO funkcijos yra tokios pat paprastos ir intuityvios, kaip ir „drag-and-drop“ svetainės redaktorius
Integruotas SEO: ten’Nereikia gaišti laiko, norint išsiaiškinti, kurias painiojamas programas ir valdiklius atsisiųsti. SEO galimybės yra integruotos į „Wix“ prietaisų skydelį, taigi jūs galite tiesiog atsiriboti
WIX CONS# 1# 2
Išplėstinis SEO yra sudėtingas: „Wix“ pagrindai yra daugiau nei aprašyti, tačiau sudėtingesnių dalykų, pavyzdžiui, struktūrizuotų duomenų, nėra’t įmontuota į platformą (nors galite ją pridėti)
Ribota kontrolė: Kadangi Wix SEO yra taip paprasta naudoti, jis gali’t nesiūlo praktinio redagavimo valdiklio, kurį teikia tokios platformos kaip „Squarespace“

Internetinių svetainių kūrėjams kartais pateikiamas skundas yra tas, kad jie’tai puikus internetinių svetainių kūrimas, bet ne SEO. Anksčiau tam buvo tiesa, bet ne daugiau. „Wix“ per pastaruosius kelerius metus patobulino savo SEO žaidimą’faktiškai rinkos lyderis.

SEO yra ilgalaikis žaidimas, ir jums reikia platformų, kurios galėtų padėti jums išlikti viršuje. „Wix“ yra vienas geriausių SEO svetainių kūrėjų tiems, kurie vis dar mokosi virvės. Jo „SEO Wiz“ žingsnis po žingsnio supažindina vartotojus su esminiais dalykais, siūlo patobulinimus ir netgi nustato tikslus tau.

„wix seo wiz“ įrankio pavyzdys„Wix SEO Wiz“ sukurs jums efektyvų SEO planą, pagrįstą keliais klausimais apie jūsų svetainę.

„Wix“ koduoti nereikia. Nuo meta pavadinimų iki 301 peradresavimo, SEO yra įmontuotas tiesiai į „Wix“ prietaisų skydelį. Kiekviename puslapyje yra skirti SEO nustatymai, o kiekvienas jūsų įkeltas vaizdas turi įvestį alt tekstui – taip paieškos sistemos supranta vaizdus.

Kitas didelis pliusas yra jo stiprumas „Google“ integracija. Žiniatinklio analizės įrankiai yra būtini norint suprasti jūsų svetainę’srauto, o „Google“ yra auksinis standartas. „Google Analytics“ ir „Google Search Console“ prijungimas prie „Wix“ svetainių yra tiesiog stebėjimo ID įvedimas.

SEO iš tikrųjų yra daug tiesesnis, nei atrodo kartais. Wix sukuria jūsų svetainę’SEO priežiūra yra nesudėtinga ir ji jums praneš, kada’vėl pritrūksta.

„Wix“ per pastaruosius kelerius metus įdiegė daugybę SEO funkcijų, o pagalbos centras yra toks pat išsamus kaip jūs’greičiausiai rasite bet kur. Net jei tu ne’nenaudokite „Wix“, jo SEO vadovą verta naršyti.

„Wix“ SEO vadovasWix’SEO dokumentacija yra aiški, išsami ir lengvai valdoma. Tai’tai vertingas išteklius, net jei to neturite’Norėdami baigti naudojimąsi „Wix“ tinklalapio kūrėju

Kompromisas su „Wix“’Naudojimo paprastumas ir vidinis funkcionalumas trukdo, kai reikia pažangių SEO metodų. Struktūrizuoti duomenys (kurie paieškos sistemoms suteikia papildomos, labai svarbios informacijos apie jūsų svetainę) tampa vis svarbesni SEO. Jei norite ką nors pridėti prie „Wix“, šiuo metu tai turite padaryti rankiniu būdu – naudodami kodą.

Tai nedidelis niurzgėjimas, tačiau apie tai verta žinoti. Tarp jūsų išmokę SEO studentai po kurio laiko gali pastebėti, kad „Wix“ užgniaužia. Tai’Tačiau žaidimas su svetainių kūrėjais: patogumo kaina yra kontrolė.

Tačiau iš esmės „Wix“ supranta, kad jos vartotojai nėra sukurti’t techies. Tai puikiai suderina patogumą su valdymu. Jo kūrėjas ne tik daro SEO paprastą, bet ir moko pagrindus, kai tik jūs naudojatės’vėl nežinote, ką kažkas reiškia. Jei norite visapusiškos, palaikančios SEO patirties, „Wix“ yra geriausias pasirinkimas.

# 2: Weebly

Turi dešimtis aukštos kokybės, naudingų SEO programų

Nuo 5,00 USD / mėn

WEEBLY PROS# 1# 2
SEO programa: „Weebly“ siūlo SEO stebėjimą per integruotas programas
Tinkinti URL: Galite pritaikyti kiekvieno savo svetainės URL, kad patrauktumėte paieškos variklius
WEEBLY CONS# 1
Gali’t redaguoti produkto atvaizdą alt tags: galite pridėti „alt“ žymas prie įprastų vaizdų, tačiau el. prekybos produktų nuotraukoms pasisekė

„Weebly“ didžiuojasi savo patogumu, o SEO yra didelė to dalis. Viskas, nuo meta aprašymų iki internetinės analizės, yra perkeliama į platformą. Kaip ir „Wix“ bei „Squarespace“, „Weebly“ namuose saugo visus būtiniausius dalykus.

weebly seo gido įrankis

Meta pavadinimai ir aprašymai, tinkinti URL adresai ir visas tekstas yra visos puslapio redaktoriaus dalys. „Google Analytics“ ir „Search Console“ integracija yra tokia pati paprasta, kaip įvesti stebėjimo ID. Jo mobilusis redaktorius užtikrina, kad jūsų svetainė atrodo gerai ir gerai veikia visuose įrenginiuose – tai vis svarbiau SEO.

Weebly’„plugin“ biblioteka yra labai stipri. Jo „App Center“ yra dešimtys SEO nukreiptų papildinių. Pavyzdžiui, tai įrodo „Site Booster“ (kuris, be kita ko, padeda jūsų svetainei pasirodyti „Google“ žemėlapiuose)’verta naršyti. Apskritai, Weebly’SEO yra kruopštus ir lengvai naudojamas.

Keista aplaidumas, Weebly to nedaro’t šiuo metu leidžia tinkinti produkto atvaizdų tekstą. Įprastas vaizdas? Eik riešutais, bet tu’vėl iš laimės, jei jūs’vėl bandai parduoti daiktus. Mes’d nustebsite, jei taip buvo daug ilgiau, bet taip’Turėtumėte nepamiršti, jei jūsų planai yra svarbiausias dalykas parduodant internetu.

Beje, „Weebly“ šiuo metu yra linkęs į elektroninę prekybą. Tai’Jau formuojasi kaip stiprus bendrosios paskirties svetainių kūrėjų ir specialios mažmeninės prekybos platformos hibridas. Tas pats pasakytina ir apie jo SEO, kuris turi koją abiejose stovyklose. Nuo puslapių pavadinimų iki pasirinktinių produktų URL „Weebly“ pasiekia ypač gerą SEO pusiausvyrą mažų įmonių poreikiams.

# 3: kvadratas

Puikus pasirinkimas tiems, kurie labiau pasitiki SEO

Nuo 12 USD per mėnesį

„SQUARESPACE“ PROS# 1# 2
Daug vartotojo kontrolės: galite pasirinkti pridėti savo kodą, kuris atveria visiškai naują pažangių metodų pasaulį
Švari, struktūruota sąsaja: jei tu ne’nenorite dirbti su kodu, „Squarespace“’Pagrindinės SEO funkcijos yra aiškiai suformatuotos ir lengvai redaguojamos
SQUARESPACE CONS# 1# 2
Ne pradedantiesiems: yra geresnių platformų tiems, kurie nori daugiau SEO rekomendacijų
Nėra konkrečios SEO programos: „Squarespace“ atsilieka nuo „Wix“ ir „Weebly“ nesiūlant SEO funkcijų tam skirtoje programoje

„Squarespace“ yra aukštas, tamsus ir dailus tinklalapių kūrėjų pasaulio mįslė – ar šiaip patinka taip galvoti. Jo SEO funkcijos yra modernios ir gerai integruotos, tačiau to nereikia’nesitiki, kad tavo ranka bus laikoma taip, kaip tu darytum su Wix ir Weebly. Jei tu’iš naujo susipažinęs su SEO pagrindais ir norintis šiek tiek daugiau užpakalinio valdymo, „Squarespace“ gali būti jūsų statytojas.

kvadrato erdvės seo ypatybės

„Squarespace“ turi labai gerai organizuotą, beveik į CMS panašų pagrindą. Tai palengvina buvimą SEO, jei tik jūs’esate jau susipažinęs su geriausia praktika. Prietaisų skydelis vis dar siūlo keistą raginimą ar paaiškinimą, tik ne tokiu pačiu būdu, kaip ir jo kolegos. Vis dėlto, jei jums reikia pagalbos, „Squarespace“ parengė SEO kontrolinį sąrašą ir vadovą, kaip pagerinti jūsų svetainę’paieškos sistemos matomumas. Apskritai, tai’Tai labiau atsitiktinis, kontroliuojamas potyris.

Meta pavadinimai ir kitas tekstas nėra’vieninteliai dalykai, apie kuriuos reikia galvoti SEO (nors jie yra svarbūs). Jūsų svetainėje taip pat reikia nuorodų! Kvadratas’Socialinės žiniasklaidos integracija yra antra, o ryškus daugiakanalis buvimas internete gali padaryti stebuklų SEO. Juk paieškos sistemos pasitiki svetainėmis, kuriomis pasitiki kitos svetainės.

„Squarespace“ trūkumas yra tas, kad jis gali būti šiek tiek klastingas, atsižvelgiant į jūsų pateiktą šabloną’vėl naudojate. Daugybė jų svetainėje pateikia tekstą, kuris nėra toks’turėtų veikti. Galite tai įspausti į pumpurą, naršydami „Squarespace“ šablono vadovą, bet jis’Tai keista kliūtis, kad turėtum šokti.

Ir dar kartą žinokite, kad reikia mėgėjiškų SEO metodų ‘kodo injekcijos,’ o tai reiškia, kad pridėjote kodą patys. Jei pastaruosius keletą metų buvo koks nors rodiklis, visi stambiausi statytojai per ilgai pristatys sklandžius vidaus sprendimus struktūrizuotiems duomenims, bet jūs žinote, ką jie sako apie prielaidą…

Apskritai, „Squarespace“ yra puikus SEO pasirinkimas. Jei norite statybininko, kuris išmokys jus SEO pagrindų, „Wix“ ir „Weebly“ sąskaitą geriau suderins nei „Squarespace“. Tačiau „Squarespace“ visada įsivaizdavo save kaip sudėtingesnę svetainių kūrėjų klasę. Jei tai skamba kaip jūsų vibe, suteikite jiems nemokamą bandomąją versiją, kad pamatytumėte’tai turėjo būti.

# 4: „GoDaddy“

Puiku tiems, kurie nori išorės pagalbos su SEO

Nuo 10,00 USD / mėn

GODADDY PROS# 1# 2
SEO vedlys: tūkstyra įmontuotas įrankis, kuriame užduodami keli paprasti klausimai, tada pateikiami geriausi jūsų svetainės raktiniai žodžiai
SEO paslaugų komanda: iJei prisiregistruosite naudotis šia mokama paslauga, ekspertų komanda ištirs jūsų tikslines rinkas ir optimizuos jūsų svetainę, jums nereikės pakelti nė piršto
GODADDY CONS# 1# 2
Ribotos SEO funkcijos pagal pigiausią planą: norint išnaudoti visas „GoDaddy“ galimybes’SEO įrankiai, jūs’Turėsite atnaujinti pagrindinį planą
Vertė už pinigus: GoDaddy’SEO paslaugos yra naudingos, tačiau jos’tai nėra pats pigiausias rinkoje – ir dauguma funkcijų apsiriboja brangesniais planais

Mes’Aš būsiu sąžiningas: pagal savo pigiausią planą („Basic“ – 10 USD / mėn.) „GoDaddy“’SEO funkcijų praktiškai nėra. Nepaisant to, jei pakeisite į kitą pakopą (standartinė 15,00 USD / mėn.), Jūs’Matysite, kad padidėjo SEO galimybės, įskaitant tikslinius raktinių žodžių pasiūlymus iš „GoDaddy“’garai.

Tada galėsite sekti savo paieškos reitingą laikui bėgant, kad pamatytumėte, kaip „GoDaddy“’raktinių žodžių pasiūlymai (arba jūsų pačių SEO spindesys) pagerino jūsų reitingą SERP (paieškos sistemų rezultatų puslapiuose). Galite peržiūrėti savo svetainę’pažangą bet kuriuo metu naudodami paskyros informacijos suvestinę.

Varyk Tėti’Išskirtinė jo savybė “SEO vedlys” įrankis, pateikiamas kartu su „Premium“ planu (20,00 USD / mėn.). SEO vedlys užduoda keletą klausimų apie jūsų svetainę ir pateikia tikslinius raktinių žodžių pasiūlymus, kurie padėtų optimizuoti jūsų puslapius.

„GoDaddy“ apžvalga – Mūsų išsamus žvilgsnis į „GoDaddy“’svetainės kūrimo platformaGodaddy SEO paslaugų puslapis

Jei norite patobulinti savo optimizavimą, „GoDaddy“’SEO paslaugų komanda teikia nemokamas konsultacijas telefonu, kur jie yra’Paklausite apie jūsų verslo / tinklaraščių kūrimo tikslus ir biudžetą. Varyk Tėti’SEO paslaugos variantas kainuoja 6,99 USD / mėn., o jūs’iš esmės mokėti už SEO komandą atlikti svetainės auditą ir ištirti jūsų tikslinę rinką. Remdamasi ta informacija komanda imsis “reguliariai atnaujinkite SEO, kad padidintumėte savo svetainę paieškos rezultatuose.” Pagrindinis pliusas yra tai, kad ten’Jūsų laukia labai mažas darbas – „GoDaddy“ komanda visiškai prisiims atsakomybę.

Mes’Būk sąžiningas – 6,99 USD / mėn’t labai pigu tokiam darbui, kuris yra GoDaddy’SEO komanda veikia. Bet jei tu daryti nuspręsite pradėti teikti šią paslaugą, ir tai suteiks daug SEO privalumų – pasirinkę rekomenduojamą planą ir leidę optimizuoti svetainę, 80% „GoDaddy“ klientų per šešis mėnesius pamatė tikslinių raktinių žodžių rezultatus pirmojo puslapio puslapiuose..

# 5: WordPress.com

Puiku tiems, kurie nori praktinės patirties

Nuo 4,00 USD / mėn

WORDPRESS.COM PROS# 1# 2
Optimizuotos temos: visos „WordPress.com“’Svetainių temos yra sukurtos atsižvelgiant į SEO reitingą
Pritaikymas: „WordPress.com“ yra daugybė galimybių redaguoti savo meta aprašymus ir pavadinimus
WORDPRESS.COM CONS# 1# 2
Ribotas priėjimas: o pagrindais bus pasirūpinta kiekviename „WordPress“ plane, jūs’Turėsite atnaujinti verslo planą, kad galėtumėte pasiekti daugumą SEO įrankių
Išplėstinė sąsaja: „WordPress.com“ nėra toks intuityvus kaip kiti svetainių kūrėjai, kai reikia redaguoti jūsų svetainę

Leisti’Pradėkite nuo puikių naujienų: WordPress.com rūpinasi 80–90% pagrindinės SEO mechanikos dėl tu. „WordPress“ temos yra skirtos patrauklumui paieškos sistemose – iš tikrųjų didžioji HTML dalis yra suformatuota atsižvelgiant į paieškos variklius. Bet jei norite labiau įsitraukti į savo svetainę’SEO, tada turite keletą variantų.

„WordPress“ siūlo keturis skirtingus kainų planus ir tai, kiek SEO jums tinka’Gausi priklausys nuo pasirinkto plano. „Nemokama“ ir „Asmeniniai“ planai, atitinkamai atitinkamai 0,00 USD ir 4,00 USD / mėn., Siūlo tik SEO pagrindus. Tai’pakankamai asmeninėms svetainėms, bet jei jūs’vėl nori masto, tu’Norėsiu „Premium“ (8,00 USD / mėn.) arba „Verslo“ (25,00 USD / mėn.) plano.

„WordPress“ kainodaros planai

Tu’„Google Analytics“ integracija bus vykdoma naudojant „Premium“ planą, tačiau tobulesnių SEO įrankių nereikia’Neįeikite į derinį, kol neatnaujinsite verslo plano. Jei pasirinksite atnaujinti, jūs’Turėsite prieigą prie jūsų svetainės’s:

 • Pirmojo puslapio meta aprašymas: redaguokite bendrą savo svetainės suvestinę, kurią žiūrovai matys „Google“ rezultatuose
 • Individualizuoto įrašo meta aprašymas: redaguoti atskirų puslapių meta aprašymą
 • Pasirinktiniai pavadinimų formatai: tinkinkite, kaip jūsų svetainė’turinio pavadinimai rodomi SERP
 • Paieška ir socialinės peržiūros: prieš paskelbdami, kaip jūsų svetainė atrodys paieškos sistemose ir socialinėje žiniasklaidoje

„WordPress.com“ apžvalga – Mūsų visa „WordPress.com“ platformos apžvalga

Jei žinote savo SEO ir norite labai įsitraukti į procesą, tada WordPress.com yra puikus pasirinkimas. Nepaisant to, jūs paaukosite šiek tiek patogumo, kad galėtumėte naudotis rankomis – „WordPress“ nėra’Tokia pat intuityvi kaip statybininkų, tokių kaip „Wix“ ar „Weebly“.

Geriausi interneto svetainių kūrėjai, skirti SEO: galutinės mintys

Paieškos sistemos optimizavimas yra gyvybiškai svarbus siekiant svetainės sėkmės. Renkantis interneto svetainių kūrėją, SEO funkcionalumas yra vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį. Geriausiai įvertintiems tinklalapių kūrėjams SEO yra išsami ir lengva jais naudotis.

Primename, kad penki geriausi interneto svetainių kūrėjai yra šie:

 1. Wix – puikiai tinka absoliučiai SEO pradedantiesiems.
 2. Weebly – dešimtys aukštos kokybės, naudingų SEO programų.
 3. Kvadratas – puikus pasirinkimas tiems, kurie labiau pasitiki SEO.
 4. Varyk Tėti – puikus tiems, kurie nori išorės pagalbos su SEO.
 5. „WordPress.com“ – Puiki tiems, kurie nori praktinės SEO patirties.

Jie’Re-turtingas ir lengva naudoti. Wixas ir Weebly’as ypač gerai paaiškina funkcijas ir nustato tikslus, savo žinių bazę integruoja tiesiai į statybininką. Kuris iš šių dviejų variantų yra geresnis jums, galų gale priklauso nuo asmeninio pasirinkimo. Jei tu’jums dar nėra įdomu mokytis apie SEO, verčiau jūsų statybininkas tiesiog prižiūrės jus, tada „GoDaddy“’s “mes’Aš pasirūpinsiu, jei viskas” požiūris yra dar patrauklesnis.

„Squarespace“ ir „WordPress.com“ yra siaubingos parinktys tiems, kuriems šiek tiek patogiau naudotis geriausia SEO praktika. Šie statybininkai laimėjo’t. laikykite už rankos, bet ne visi nori, kad ranka būtų laikoma.

Visi penki statytojai pažymėjo svarbiausias SEO dėžutes, o jų kūrimo komandos užtikrins, kad neatsilieka nuo tendencijų. Galų gale paaiškėja, kuris statybininkas geriausiai patenkina jūsų svetainės poreikius.

„Wix“, „Weebly“ ir „WordPress.com“ turi nemokamus planus, todėl galėsite jais naudotis tiek laiko, kiek norite, prieš nuspręsdami, ar jie’vėl tau tinka. „Squarespace“ siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, o „GoDaddy“’nemokamas bandomasis laikotarpis yra vienas mėnuo. Abi galimybės turėtų suteikti daug laiko susidaryti savo nuomonę apie platformas.

Pasirinkę vieną iš šių penkių statybininkų, galite įsitikinti, kad liūdnas paveikslas, kurį nutapėme šio straipsnio pradžioje, neliko’t atsitikti tau. Vietoj to, išmeskite skaitmeninį skiautelę ir paspauskite SEO sėkmę!

DUK

Kodėl SEO yra svarbus?

Paieškos sistemos optimizavimas yra vienas iš geriausių būdų, kaip rasti internete. Tai’iš esmės nemokama rinkodara. Aukštas reitingas už tinkamus paieškos terminus gali pritraukti tūkstančius lankytojų per dieną. O geriausia dalis yra jie’iš naujo filtruojamas specialiai jūsų svetainei. Jie’vėl tavęs ieškau! Nėra SEO, nėra natūralaus srauto. Liūdna diena tau.

Norėdami pradėti, peržiūrėkite mūsų straipsnius apie SEO patarimus

 • Inkaro tekstas
 • Atgalinės nuorodos
 • Svetainių architektūra

Kuris SEO svetainių kūrėjas yra lengviausiai naudojamas?

Dėl gryno naudojimo, Weebly išėjo į viršų mūsų tyrimuose. Weebly ir Wix yra saugūs statymai, kai patogiau naudoti. Tai sakė, tai’Tai nėra nespalvota problema. Kai kurie vartotojai randa Kvadratas lengviau naudoti. Spustelite tuo, su kuo paspaudžiate. Nemokami bandymai yra puiki proga tai išsiaiškinti prieš išskiriant grynuosius pinigus.

Kas yra alt tekstas?

Alt tekstas yra tai, kaip paieškos sistemos supranta, kokie vaizdai yra. Galvok apie jas kaip mažas privačias antraštes. Paieškos sistemos yra intelektualios, tačiau jos’dar nėra protinga žinoti, koks vaizdas yra žiūrint į jį. Jie ieško alt teksto. „Alt“ tekstas perduoda vaizdinius jūsų svetainės elementus ir siūlo būdą, kaip jus galite rasti vaizdų paieškos rezultatuose.

Kas yra struktūrizuoti duomenys?

Struktūrizuoti duomenys yra būdas suteikti specializuotą informaciją apie jūsų puslapius paieškos varikliams. Tai’tai, kaip paieškos rezultatuose kuriami pateikiami fragmentai (įvertinimai žvaigždutėmis, receptai ir pan.). „Google“, „Bing“, „Yandex“ ir „Yahoo!“ visi kartu su ja bendradarbiavo, todėl būkite tikri’tai nėra praeinanti tendencija. Struktūrizuoti duomenys taps tik svarbesni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map