7 geriausi 2020 m. Bendrojo prieglobos paslaugų teikėjai

Biudžeto mažinimo svetainės yra praeitis ir todėl taip pat moka priemokas už kokybišką interneto prieglobą. Šiomis dienomis kiekvienas gali priglobti savo svetainę nepažeisdamas banko – ir mes’vėl čia parodysiu kaip.


Taigi, jūs’jums pavyko sukurti svetainę – geras darbas! Dabar tu’vėl reikės jį laikyti. Tu ne’neturi tonos grynųjų – kas tai daro? – bet lygiai taip pat ir tu’Nori būti trumpai pakeistas ir užstrigti su mažesnio lygio paslaugų teikėju.

Na, nebijok.

geriausi pigių interneto prieglobos paslaugų teikėjai

Bendri priegloba yra puikus būdas išsiųsti savo svetainę į internetinį pasaulį. Tai’pigi, lengvai nustatoma ir gali būti naudojama beveik bet kurioje asmeninėje ar kuklioje svetainėje.

Mes’vėl atspėji tavo kitą klausimą ‘kaip aš galiu rasti tinkamą teikėją?’ Galų gale, atrodo, yra begalinių variantų, kiekvienas pasiūlymas yra painiau nei paskutinis.

Tai’ten, kur mes įeiname.

Čia, „Web Builder Expert“ ekspertas, mes žinome apie du dalykus apie prisijungimą prie interneto. Nesvarbu’kuriame svetainę, ją talpiname arba patariame, kaip sėkmingai veikti internete’jus įtraukėte. Mūsų ekspertų tyrimų komanda sunkiai dirbo, išbandė ir apžvelgė daugybę kitų… gerai, šeimininkai!

Mes’Dabar esate puikioje padėtyje, kad suporuotumėte jus su tobulu teikėju. Taigi, leisk’Trumpai apžvelkite, kurios bendrojo prieglobos paslaugos yra geriausios versle.

Contents

Geriausi pigi bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėjai

 1. „DreamHost“ – Pradinė kaina: 4,95 USD / mėn
 2. „HostGator“ – Pradinė kaina: 5,95 USD / mėn
 3. „InMotion“ – Pradinė kaina: 7,99 USD / mėn
 4. A2 talpinimas – Pradinė kaina: 7,99 USD / mėn
 5. „Bluehost“ – Pradinė kaina: 7,99 USD / mėn
 6. „Hostinger“ – Pradinė kaina: 7,99 USD / mėn
 7. „iPage“ – Pradinė kaina: 9,99 USD / mėn

Pigiausias bendro naudojimo prieglobos planas prasideda nuo 4,95 USD per mėnesį, naudojant „Dreamhost“, kuris užima pirmąją vietą. „HostGator“ karšta ant kulnų, pradinė kaina yra 5,95 USD per mėnesį. „InMotion“, „A2“ priegloba, „Bluehost“ ir „Hostinger“ imasi 7,99 USD per mėnesį. Net „iPage“, auklėjantį galinę dalį, už bendrą svetainę kainuoja 10 USD..

Tai’Svarbu žinoti, kad visos šios yra pradinės kainos be nuolaidų. Sutaupysite dar daugiau pinigų, jei pasirašysite ilgalaikį susitarimą, kurį mes’Vėliau aptarsime.

Šiame straipsnyje mes’Peržiūrėsime kiekvieną iš aukščiau pateiktų paslaugų teikėjų, papasakosime apie jų bendro prieglobos stipriąsias ir silpnąsias puses ir palyginsime juos visus prieš galvas..

Bendrai naudojamas priegloba idealiai tinka asmeninėms svetainėms ar mažoms įmonėms. Jei tu’domina kitokio tipo žiniatinklio priegloba, peržiūrėkite kitus mūsų straipsnius žemiau:

Kas yra geriausi pigi bendro hostingo teikėjai?

„DreamHost“ yra puikus prieglobos paslaugų teikėjas, siūlantis pigiausią bet kurios paslaugos bendrą prieglobą (4,95 USD / mėn.). Jei tu’nori mokėti šiek tiek papildomai, tačiau aukščiausią kokybę teikia „InMotion“ (7,99 USD / mėn.) arba „HostGator“ (6,95 USD / mėn.).

Skirtingai nuo daugelio straipsnių jūs’Rasite internete, tai nėra’ne tik mūsų nuomonė – ji’pagrįstos išsamiais, ekspertų tyrimais. Leisti’Atidžiau pažvelkite, kaip geriausi pigiausio bendrojo prieglobos paslaugų teikėjai palygina funkciją „už funkciją“.

Pigūs bendro prieglobos paslaugų teikėjai: palyginimas vienas su kitu

Prieglobos paslaugų teikėjo kaina (mėnesio) lankytojų limitas (mėnesio)Įtrauktų svetainių skaičiusSaugojimo vietosNemokamos atsarginės kopijos / domenaiSSL saugumasUptime„DreamHost“

„HostGator“

„InMotion“

4,95 USDNeribota150 GB&# 10004;&# 10004;99,95 proc.
5,95 USD240 0001NeribotaX&# 10004;99,99%
7,99 USD360 0002Neribota&# 10004;&# 10004;99,97%

Jei tu’nekalbu apie technines prieglobos sąlygas, don’t nerimauti. Čia’Trumpas paaiškinimas, kas yra šios savybės:

 • Lankytojų limitas – Kiek kartų per mėnesį galima pasiekti ir naršyti jūsų svetainę.
 • Įtrauktos svetainės – Kiek svetainių galite apgyvendinti už nurodytą kainą.
 • Saugojimo vietos – Kiek vietos jūsų tinklalapyje yra turiniui ir laikmenai.
 • Atsarginės kopijos / Domenai – Galimybė atkurti ankstesnę savo svetainės versiją / svetainės URL, pvz. svetainėbuilderexpert.com
 • SSL saugumas – Jūsų sertifikatas, saugantis jūsų lankytojus’ duomenys ir informacija. Simbolizuota kaip nedidelė spynos forma šalia jūsų URL.
 • Uptime – Kaip reguliariai jūsų svetainė veikia internete. Pavyzdžiui, 99,97% veiksnumo yra lygiavertis jūsų svetainės veikimui kasmet tik dvi su puse valandos.

Žemiau mes’Atidžiau pažvelgsime į šiuos teikėjus atskirai. Mes’Taip pat peržiūrėsime dar keletą – iš viso septynis – norėdami susidaryti išsamų supratimą apie tai, kurie paslaugų teikėjai iš tiesų siūlo geriausią pigų bendrą hostingą.

# 1 „DreamHost“

Geriausiai tinka pigioms bendro naudojimo svetainėms

Peržiūrėkite pagrindinius iš mūsų atliktų tyrimų pateiktus įvertinimus ir įvertinkite žvaigždutes kiekvienoje atskirai bendrojo prieglobos srityje:

„DreamHost“ privalumai ir trūkumai

Argumentai užMinusai
 • Pigesnis bendras hostingas nei bet kuris paslaugų teikėjas
 • Neribotos lankytojų ribos
 • Nr 24/7 ar asmeninė pagalba
 • Nėra pramoninio standarto „cPanel“

„DreamHost“ bendro hostingo kainų paskirstymas

Jei kaina yra pagrindinis jūsų rūpestis, tada „DreamHost“ yra jums. Jo bendro starto planas prasideda vos nuo 2,59 USD / mėn., Nors norėdami gauti tokią kainą turėsite įsipareigoti trejų metų kadencijai..

Metinės kainos kainuoja 3,95 USD / mėn., O mėnesio kainos yra 4,95 USD. Taip pat galite atnaujinti savo bendro naudojimo neribotą planą, kuris kainuoja 10,95 USD / mėn.

„DreamHost“ bendrojo prieglobos funkcijos

Labiausiai viliojantis bruožas yra tas, kad „DreamHost“ to nedaro’Negalima nustatyti, kiek žmonių gali aplankyti jūsų svetainę kiekvieną mėnesį. Nors dauguma mažų svetainių laimėjo’Tai pritraukia šimtus tūkstančių lankytojų’malonu pažinti tave’nereikia jaudintis.

Neigiamos savybės yra jo kuklus veikimo laikas ir tai, kad trūksta palaikymo visą parą. Tačiau klientai vis dar gali naudotis „DreamHost“’pagalbos centrą ir pateikite palaikymo bilietus.

Nemokamos atsarginės kopijos ir domenai yra dar du svarbūs pardavimo taškai, o SSL sertifikatas ir svetainių kūrėjas – malonūs palietimai. Pagrindinis skirtumas tarp „DreamHost“ ir jo konkurentų yra tas, kad „DreamHost“ to nedaro’nenaudokite „cPanel“ – pramonės standarto prietaisų skydelio. Vis dėlto jis turi savo individualų prietaisų skydelį, kurį gana lengva suprasti.

# 2 „HostGator“

Geriausiai tinka „Uptime“

Nedaugelis gali varžytis su „HostGator“ visose pagrindinėse srityse, kai rezultatas yra 4,5 iš 5, jei naudojatės bendro naudojimo priegloba:

Privalumai ir trūkumai „HostGator“

Argumentai užMinusai
 • Puikus 99,99% veikimo laikas
 • Pasirenkamas svetainių kūrėjas
 • Jokių nemokamų atsarginių kopijų ar domenų
 • Pagal savo pigiausią planą gali priglobti tik vieną svetainę

„HostGator“ bendro hostingo kainų paskirstymas

„HostGator“ daugelį metų varžėsi savo varžybose ir dabar yra laikoma pagrindine žiniatinklio prieglobos maisto grandinės viršūne. Bendrosios prieglobos paslauga gali kainuoti tik 2,75 USD / mėn. Trejų metų sandoriui, tačiau metinės kainos prasideda nuo 5,95 USD / mėn..

Iš viso yra trys bendrojo prieglobos planai, kiekvienas iš jų siūlo iki 60% nuolaidą ilgalaikiam registracijai. Paprastai „HostGator“ garsėja specialiuoju priegloba, tačiau jos bendro naudojimo prieglobos paslauga vis dar yra viena geriausių rinkoje.

HostGator bendro naudojimo ypatybės

Pažvelgus į akivaizdžią klaidą, kad nėra nemokamų atsarginių kopijų ar domenų, „HostGator“’Siūlo konkurentus beveik visiems’s. Neribotų el. Pašto abonementų gavimas yra didelis pliusas, kaip ir palaikymas visą parą. Vis dėlto tikrasis trūkumas yra „HostGator“’veikimo laikas – 99,99 proc., jis’ten geriausia ten.

„HostGator“ gali būti tik viena svetainė’„Hatchling“ planas, bet atnaujinkite į „Baby“ ar „Business“ bendrojo prieglobos paketus, o pasaulis yra jūsų austrė su neribota svetainės talpinimu. Ten’Taip pat siūlote labai dosnią 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją, taigi jūs’Išbandę „HostGator“, jūs nieko nepraradote.

# 3 „InMotion“

Geriausia kainos ir kokybės santykis

„InMotion“ iš mūsų tyrimų išėjo su 4.7P už savo bendro naudojimo prieglobos paslaugą – geriausias bet kurio teikėjo įvertinimas:

„InMotion“ privalumai ir trūkumai

Argumentai užMinusai
 • Išsamiausias bet kurio teikėjo siūlomų funkcijų rinkinys
 • Gali priglobti dvi svetaines pagal pigiausią planą
 • Pagal pigiausią planą buvo leidžiami tik 25 padomeniai
 • Gali’t priimančios internetines parduotuves pagal pigiausią planą

„InMotion“ bendro hostingo kainų paskirstymas

„InMotion“ pradeda dvejų metų kadenciją su 3,99 USD per mėnesį pasiūlymu. Tai padidėja iki 4,99 USD už metinę registraciją, o mėnesio kaina vėl padidėja iki 7,99 USD / mėn..

Galima pasirinkti iš trijų bendro hostingo planų – „Launch“, „Power“ ir „Pro“ – iš kurių brangiausia mažmeninė kaina – 17,99 USD / mėn.. Nepaisant to, kad „DreamHost“ ir „HostGator“ kainuoja šiek tiek daugiau, „InMotion“ yra tikrai tokia gera, kaip gaunama bendrai naudojančiam žiniatinkliui.

„InMotion“ bendrojo prieglobos funkcijos

Pirma, „InMotion“ yra tik viena iš nedaugelio tiekėjų, leidžiančių priglobti kelias svetaines paprasčiausio bendrojo prieglobos plane. Ne tik tai, kad jis apima ir visas funkcijas, bet ir beveik visas pagrindus.

Standartinės standartinės atsarginės kopijos, domenai ir SSL saugumas yra neribotos el. Pašto paskyros, svetainių kūrimo paslauga ir visą parą dirbanti pagalba. Mėnesio lankytojų skaičius yra ribotas (360 000), nors jis’s labai mažai tikėtina, kad tu’viršys ribą. Trumpai tariant, „InMotion“ yra geriausias bendro naudojimo hostingo teikėjas, ir verta papildomų dolerių ar dviejų per mėnesį, jei galite pasitempti.

# 4 A2 talpinimas

Geriausia klientų aptarnavimui

A2 priegloba yra elitinė įmonė, turinti 4,4 bendro balo. Taškų paskirstymą žiūrėkite čia:

A2 už ir prieš

Argumentai užMinusai
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija
 • Asmeninė pagalba ir palaikymas visą parą
 • Jokių nemokamų atsarginių kopijų ar domenų pagal pigiausią planą
 • Prastas 99,95% darbo laikas

A2 bendro hostingo kainų paskirstymas

Kaip ir dauguma bendrai naudojamų prieglobos paslaugų teikėjų, A2 siūlo tris planų pakopas. Pigiausias jos planas yra „Lite“, kurios mokestis siekia 7,99 USD / mėn., Sakant, galite sutaupyti 10%, jei prisiregistruojate kasmet, ir 20%, jei prisiregistruojate dvejus metus.

Pats brangiausias bendro naudojimo hostingo planas yra „Turbo“, kuris grąžins jums 18,99 USD / mėn. Tai’Svarbu atkreipti dėmesį, kad tai yra visos „Linux“ serverių prieglobos kainos, kurios yra dažniausiai naudojamos. „Windows“ prieglobos kainos yra brangesnės.

A2 bendro naudojimo ypatybės

Vienas dalykas, kurį iškart pastebite naudodamas A2, yra jo palaikymo darbuotojų žinių lygis. Ilgai mokėsi, A2 turi geriausią palaikymo komandą’susidūrėte. Yra nemokamų atsarginių kopijų (tik „Turbo“ plane), bet yra’Nėra nemokamo domeno.

Uptime isn’Neįtikėtina, tačiau jūs gaunate neribotą saugyklos vietą, 25 el. pašto abonementus ir SSL saugos sertifikatą. Ir, jei jūs’A2 laimėjo ne visi’Jei išbandysite paslaugą, galėsite bet kada gauti pinigų grąžinimo garantiją.

# 5 „Bluehost“

Geriausios kokybės savybės

Nepaisant to, kad užėmė penktą vietą, „Bluehost“ vis dar pelnė 4,1 žvaigždutes iš mūsų bendro naudojimo prieglobos tyrimų ir puikiai pasirodė pagrindinėse srityse:

„Bluehost“ privalumai ir trūkumai

Argumentai užMinusai
 • Nemokamos atsarginės kopijos ir domenai
 • Puikus 99,98% veikimo laikas
 • Tik 50 GB talpos vietos pagal pigiausią planą
 • Maksimalus 32 000 lankytojų skaičius per mėnesį

„Bluehost“ bendro hostingo kainų paskirstymas

Kaip ir kiti šio straipsnio teikėjai, galite pasiimti bendro naudojimo hostingo planą su „Bluehost“ tik už 2,95 USD / mėn. Vis dėlto būsite susieti su trejų metų planu.

Metinių planų kaina padidėja iki 4,95 USD / mėn. Arba mėnesio mokama – 7,99 USD / mėn. Galima pasirinkti iš keturių bendro naudojimo hostingo planų, iš kurių brangiausia – 23,99 USD per mėnesį.

„Bluehost“ bendro naudojimo ypatybės

„Bluehost“ yra geriau žinomas dėl „WordPress“ prieglobos, ten yra ir pigesnių bendrojo prieglobos paslaugų teikėjų. Tai sakė, įmonė tai tikrai daro kokybę. Be puikių veiksnumo ir nemokamų atsarginių kopijų / domenų, ten’Taip pat 24/7 palaikymas, taip pat įtraukiantis SSL saugumo sertifikatas.

Pagrindinis apribojimas yra saugojimas. Tu’vėl apribota 50 GB „Bluehost“’s Pagrindinis planas, taigi jis’nerekomenduojama didelėms žiniasklaidos svetainėms. Tačiau atnaujinkite bet kurį kitą bendrojo prieglobos planą ir gausite neribotą vietos saugyklą. Nepaisant to, kad esate jūs, visiška interneto dizaino ir rinkodaros paslauga’Pirmiausia turėsite užsisakyti konsultaciją ir gauti kainą.

# 6 pagrindinis kompiuteris

Geriausiai tinka įvairiapusiškumui

Nors „Bluehost“ pyragas pasiūlo geriausios kokybės savybes, „Hostinger“ vis tiek siūlo įspūdingą funkcijų rinkinį už vienodai prieinamą kainą.

„Hostinger“ privalumai ir trūkumai

Argumentai užMinusai
 • Didelė „WordPress“ planų įdiegimo patirtis
 • Daugiakalbis klientų aptarnavimas
 • Jokio palaikymo telefonu
 • Mažas darbingumo procentas

„Hostinger“ bendro hostingo kainų paskirstymas

„Hostinger“’s bendri planai svyruoja nuo 7,99 USD iki 15,95 USD / mėn, ir kaip dauguma šio sąrašo teikėjų, „Hostinger“ siūlo tris skirtingus bendrus planus, iš kurių galima rinktis. Kiekvienas planas tampa pigesnis, nes tam skiri daugiau laiko. Tiesą sakant, „Hostinger“ yra pigiausias paslaugų teikėjas, kai atsižvelgiama į atnaujinimo kainas – „Single Shared“ planas yra tik 0,80 USD / mėn., Jei prisiregistruojate ketveriems metams..

Kaip ir dauguma paslaugų teikėjų, „Hostinger“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tačiau mažiau paplitęs yra „Hostinger“’studento nuolaida, kuri galėtų sutaupyti 15% jūsų plano, jei jūs’vėl tinkamas!

Hostinger bendro naudojimo ypatybės

Kiekvienas bendras „Hostinger“ planas turi bent vieną el. Pašto abonementą ir 100 GB pralaidumo. Norėdami gauti neribotą el. Pašto abonementą ir pralaidumą, jūs’Turėsite pereiti nuo „Single Shared“ plano į „Premium“ arba „Business Shared“ planus.

Bendruosiuose „Premium“ ir „Verslo“ planuose taip pat gausite nemokamą domeną ir „Secure Shell“ (SSH) prieigą. Tačiau „Hostinger“ trūksta tinkamo veiksnumo procento – 99,90%, „Hostinger“’Pažadai gerokai atsilieka nuo konkurentų pažadų. Ir nors jos esamos klientų paslaugos, pradedant tiesioginiais pokalbiais ir baigiant daugiakalbėmis galimybėmis, buvo vertinamos gausiomis apžvalgomis, „Hostinger“ atsilieka nuo laikų, kai ne’Šiuo metu nėra palaikymo telefonu.

# 7 „iPage“

Geriausiai tinka diske

„iPage“ turi keletą aiškių trūkumų, tačiau vis tiek ji, kaip bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėja, veikė gerai. Čia’atidžiau pažvelgti į stipriąsias ir silpnąsias puses:

„iPage“ privalumai ir trūkumai

Argumentai užMinusai
 • Asmeninė pagalba ir palaikymas visą parą
 • Neribotos el. Pašto paskyros ir padomeniai
 • Galimas tik vienas planas
 • Prastas 99,94% darbo laikas

„iPage“ bendro prieglobos kainų nustatymas

Jo mėnesio kaina – 9,99 USD – gali būti brangiausia šiame sąraše, tačiau „iPage“ tampa labai pigu, kai pasirašote trejų metų planą (1,99 USD / mėn.).

„iPage“ siūlo tik vieną planą, todėl norėdami atnaujinti, jūs’d) reikia pakeisti teikėją arba jūsų naudojamą prieglobos tipą. Vis dėlto, kai metiniai planai siekia 2,99 USD per mėnesį, „iPage“ tikrai nėra’t vienas turi būti nepastebėtas.

„iPage“ bendrojo prieglobos funkcijos

„iPage“ siūlo daug funkcijų. Uptime prastas, bet ten’s palaikymas 24/7. Jūs gaunate neribotą vietos saugykloje, tačiau turite sumokėti 100 USD už atsargines kopijas. Galų gale yra daugiau teigiamų nei negatyvių.

Jo 500 000 lankytojų limitas turėtų būti didelis, be to, kartu su neribotomis el. Pašto paskyromis gausite SSL sertifikatą. Jei jums kada nors reikės priglobti vieną svetainę – ir nereikia’nematyti daugiau nei pusės milijono lankytojų per mėnesį – tada „iPage“ yra daugiau nei tinkamas.

Geriausi pigių bendrojo prieglobos paslaugų teikėjai: Santrauka

Čia jūs tai turite – išsamus žvilgsnis į mūsų aukščiausius įvertintus pigi bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėjus. Yra ir kitų, kurie siūlo bendrinamą prieglobą panašiais tarifais, tačiau jie to nepadarė’t sudėti į šį krūva, kai per juos per žingsnį.

Norėdami dar kartą pasakyti, čia’s kremas iš bendro hostingo derliaus.

Pigūs bendro prieglobos paslaugų teikėjai: Paaiškinkite

 1. „DreamHost“ – Pradinė kaina: 4,95 USD / mėn
 2. „HostGator“ – Pradinė kaina: 5,95 USD / mėn
 3. „InMotion“ – Pradinė kaina: 7,99 USD / mėn
 4. A2 talpinimas – Pradinė kaina: 7,99 USD / mėn
 5. „Bluehost“ – Pradinė kaina: 7,99 USD / mėn
 6. „Hostinger“ – Pradinė kaina: 7,99 USD / mėn
 7. „iPage“ – Pradinė kaina: 9,99 USD / mėn

Mums „InMotion“ yra geriausia bendrojo prieglobos paslaugų teikėja. „DreamHost“ yra akivaizdus pasirinkimas, jei jums reikia patikimos paslaugos už nedidelę kainą, o „HostGator“ yra kažkur tarp išlaidų ir kokybės lygių..

Ten’Tai tik vienas būdas įsitikinti, ar jūsų svetainės teikėjas yra geriausias, ir tai’s tai išbandydamas. Visi septyni šie teikėjai siūlo minimalią 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl visada galite suteikti vienam sūkurį, kad pamatytumėte, ką padarote iš jo.

Išeikite ten ir suraskite tinkamą pagrindinį kompiuterį, norėdami pasidalyti savo svetaine su pasauliu.

DUK

Kas siūlo pigiausią bendrą hostingą?

Dauguma prieglobos paslaugų teikėjų reklamuoja nuolaidas – kai kurie kainuoja tik už dolerį per mėnesį, tačiau kiek be nuolaidų, „DreamHost“ siūlo mažiausią mėnesio kainą. „DreamHost“ už savo paprasčiausio bendro naudojimo prieglobos planą imasi 4,95 USD / mėn.

Ar yra kitų pasidalijamojo prieglobos paslaugų teikėjų?

Taip, daug! Šiame straipsnyje dėmesys sutelkiamas tik į geriausius pigaus bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėjus, tačiau galite rasti ir kitų, tokių kaip 1&1 „IONOS“, „SiteGround“ ir „GoDaddy“ – visos jos siūlo pigią bendrą prieglobą. Jei tu’po geriausių šeimininkų, eikite į mūsų palyginimo lentelę.

Ar bendras hostingas tinka mažoms įmonėms?

Daugumoje smulkaus verslo svetainių bus rasta, kad bendras hostingas joms yra tinkamas. Kiti gali tai aplenkti ir pasirinkti VPS talpinimą, kuris paprastai laikomas kitu žingsniu aukštyn. Jei tu’Jei norite priglausti nedidelio verslo svetainę, skaitykite mūsų vadovą apie geriausius smulkaus verslo šeimininkus čia.

Ką’Skirtumas tarp bendro, VPS ir dedikuoto prieglobos?

Bendrai naudojama priegloba yra vieta, kur jūsų svetainė dalijasi serverio erdve ir ištekliais su kitomis svetainėmis. Virtualiojo serverio (VPS) priegloba yra vieta, kur jūsų svetainė yra priglobta virtualiame bendrame serveryje, tačiau jūs turite daugiau lankstumo dėl saugumo ir išteklių. Dedikuotas priegloba yra tada, kai turite savo asmeninį serverį.

Ar debesų priegloba yra geresnė nei bendro naudojimo?

„Cloud hostingas“ yra modernesnė pigaus žiniatinklio prieglobos forma, kuri pastaraisiais metais populiarėja. Vienas nėra geresnis už kitą, tačiau atsižvelgiant į jūsų poreikius, gali būti aiškus nugalėtojas. Sužinokite daugiau apie geriausius debesijos prieglobos paslaugų teikėjus čia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me