7 geriausi „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjai: valdykite savo prieglobą šiandien

geriausi „cpanel“ prieglobos paslaugų teikėjaiŠis straipsnis padės jums pasivaikščioti po geriausius „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjus ir padės išsirinkti sau tinkamiausią.


Dauguma prieglobos paslaugų teikėjų savo vartotojams suteikia valdymo pultą. Galvokite apie savo valdymo pultą kaip apie prietaisų skydelį – jis’s sąsaja, kurią naudojate savo hostingo paslaugoms, paskyros ir serverio funkcijoms tvarkyti vienoje vietoje. Tai leidžia lengvai valdyti domenų vardus, el. Pašto adresus, atsargines kopijas ir dar daugiau.

„cPanel“ yra vienas populiariausių valdymo pulto pasirinkimų, nes leidžia lengvai valdyti savo svetainę. Jis ateina su daugybe įrankių, o svarbiausia – ramiai’s labai patikimas.

Nes tai’Tai galima rasti iš daugybės prieglobos paslaugų teikėjų, todėl jums gali būti sunku išsirinkti geriausią „cPanel“. Mes atlikome savo pačių specialistų tyrimus ir sugalvojome septynis geriausius „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjus.

Nesvarbu, ar pasirinksite numerį 1, ar 7, galite būti tikri, kad tai yra „cPanel“ pasaulio grietinėlės kremas.

Contents

7 geriausi „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjai

 1. „Bluehost“ – geriausias bendras prieglobos paslaugų teikėjas.
 2. „HostGator“ – Geriausiai tinka naudoti.
 3. „InMotion“ – Geriausias bendrai naudoti ir VPS talpinti.
 4. A2 talpinimas – Geriausias debesijos prieglobai.
 5. „SiteGround“ – Geriausias dėl patikimumo.
 6. „GoDaddy“ priegloba – Geriausia dėl papildomų funkcijų.
 7. „HostPapa“ – Geriausia, jei norite prikimšti brangių atnaujinimo išlaidų.

„Bluehost“ yra geriausias jūsų pasirinkimas – tai’yra geriausias pagrindinis kompiuteris ir siūlo ypač galingą „WordPress“ prieglobą. „HostGator“ yra dar vienas stiprus varžovas, turintis įspūdingą 99,99 proc. „InMotion“’„cPanel“ yra optimizuotas VPS prieglobai, o „A2 Hostingas“ yra debesų prieglobos paslaugų teikėjas numeris vienas. „SiteGround“ siūlo patikimą prieglobą be streso, o „GoDaddy“ teikia daugybę papildomų funkcijų. „HostPapa“ yra paskutinė brangiomis atnaujinimo kainomis.

Turint tiek daug tiekėjų, tai’bandant surasti geriausius, nesunku susipainioti. Tai’todėl mes’vėl čia!

Mes’Palyginsite šiuos geriausius paslaugų teikėjus ir suskaidykite kiekvieną iš jų, kad galėtumėte priimti kuo pagrįstiau ir užtikrintai įmanomą sprendimą. Iki šio straipsnio pabaigos jūs’Žinosite geriausių „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjų privalumus ir geriausius dalykus, tu’Aš žinosiu, kuris iš jų yra geriausias pasirinkimas.

Tolimesnė informacija

 • Nauji žiniatinklio priegloba Peržiūrėkite mūsų įvadą: Žiniatinklio prieglobos paslaugos: kas yra interneto priegloba?
 • Palyginkite geriausius paslaugų teikėjus greta mūsų Žiniatinklio prieglobos paslaugų palyginimo lentelė
 • Visiškai žemai Geriausi interneto prieglobos paslaugų teikėjai mūsų išsamioje apžvalgoje
 • skanus su pagrindais mūsų vadove: Kaip talpinti svetainę

Geriausi „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjai

Užuot turėję naršyti internete, ieškokite informacijos apie kiekvieną teikėją’Valdymo pultai, mes nusprendėme sustiprinti. Mes’Jūs išbandėte, išbandėte, palyginote ir pateikėte kryžmines nuorodas į kiekvieną prieglobos paslaugų teikėją, kad suteiktumėte jums patį geriausią variantą.

Šalutinis „cPanel“ prieglobos palyginimas

„ProviderSupportDisk SpaceUptime“ Pinigų grąžinimo garantija * Pigiausia kaina„Bluehost“

„HostGator“

„InMotion“

A2 talpinimas

„SiteGround“

Varyk Tėti

„HostPapa“

24/750 GB – neribota99,98%30 dienų2,75 USD
24/7Neribota99,99%45 dienos2,75 USD
24/7

Neribota

99,97%

90 dienų6,39 USD
24/7Neribota99,95 proc.Bet kada3,92 USD
24/710 GB – 960 GB99,98%30 dienų3,95 USD
24/7100 GB – neribota99,97%Ne4,99 USD
Tiesioginis pokalbis ir telefonas100 GB – neribota99,97%48 valandos3,95 USD

* Tai rodo minimalų laikotarpį – jis gali skirtis priklausomai nuo to, kokį prieglobos tipą pasirinksite.

Tai yra pagrindinės kiekvieno teikėjo savybės, todėl galite palyginti ką’s siūlo šalia. Tai gali būti lengviau, nei skaityti apie juos visus atskirai, ypač kai kalbama apie tokias modernias funkcijas, kaip veikimo laikas ir vietos diske.

Jei tu’Pasiruošę įšokti pirmiausia į žiedą su kiekvienu teikėju, tada ženkite į priekį. Arba, jei jums reikia šiek tiek atnaujinti šias pagrindines funkcijas, rasite čia’s greitas suskirstymas.

Paaiškintos savybės

Vietos diske: vietos diske arba saugyklos vietos yra tai, kiek vietos turite turėti savo svetainei’turinys. Pagalvokite apie failus, paveikslėlius, puslapius ir visus gražius dalykus, kurie sudaro jūsų svetainę – jiems visiems reikia kur eiti! Jei saugykla yra per maža, ji’Nesunku įsivaizduoti, kas tave vargina’Įtrauksite toliau pridėdami turinį į savo svetainę…

Uptime: Uptime yra procentas, per kurį serveris veikia, reiškia, kad jos palaikomos svetainės taip pat veikia ir veikia. Jei jūsų serveris visada neveikia, kaip kas nors kada nors lankysis jūsų svetainėje? Uptime yra būtinas norint neatsilikti nuo varžybų, todėl įsitikinkite’s kuo arčiau 100%. Pavyzdžiui, „HostGator“ veikia įspūdingai: 99,99 proc.!

Pastaba dėl kainų nustatymo: Aukščiau pateiktoje lentelėje pateiktos kainos atspindi nuolaidas, kurias šie teikėjai siūlo naujiems klientams. Jei norite prisiregistruoti prie paprasčiausio pasidalijamojo prieglobos plano, tai’Tai mažiausia kaina, kurią galite tikėtis sumokėti.

Tiek kaina, tiek vieta diske gali skirtis priklausomai nuo jūsų pasirinkto prieglobos tipo ir to, kurį planą jūs užsiregistruosite.

# 1. „Bluehost“

Geriausias bendras prieglobos paslaugų teikėjas

„Bluehost“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Geriausias „WordPress“ svetainių prieglobai
 • Siūlo pastovų, patikimą prieglobą
 • Priedai kasoje gali padidinti kainą, jei to nepadarysite’t panaikinti jų pasirinkimą

Ar ieškote prieglobos savo „WordPress“ svetainei? Neziurek i prieki! „Bluehost“ gali’t būti sumuštas – ne tik išėjo kaip geriausias bendras prieglobos paslaugų teikėjas mūsų tyrime, tai’Taip pat yra numeris vienas, kurį rekomenduoja pats „WordPress“ teikėjas.

Mes manome, kad’apie ką verta šaukti, ypač todėl, kad mūsų tyrimai palaikė „Bluehost“’teigia apie „WordPress“ šlovę. Jis skirtas visų tipų ir dydžių svetainėms, turinčioms bendrus, VPS ir specialius planus, taip pat specialiai pritaikytą bendro naudojimo „WordPress“ prieglobą, „WooCommerce“ prieglobą ir valdomą „WordPress“ prieglobą..

„Bluehost“ yra ne tik jo vartotojams. Pavyzdžiui, „Bluehost“’Valdomi „WordPress“ planai apima:

 • Nemokamas domenas, kad jūsų svetainė būtų tvirtesnė
 • Automatiniai programinės įrangos atnaujinimai kad jūsų svetainė būtų atnaujinta ir saugi
 • Nemokamos atsarginės kopijos patirtis be streso
 • Neribota saugykla taigi jūsų svetainė gali laisvai augti
 • Nematuotas pralaidumas kad galėtumėte mėgautis dideliu srautu

„Bluehost“ yra „WordPress“ žaidimo viršuje, bet jūs to nedarote’nereikia pasirinkti konkretaus „WordPress“ plano. Mūsų tyrime „Bluehost“ taip pat įrodė, kad teikia VPS prieglobą ir teikia specialųjį prieglobą, nes pasižymi patikimomis funkcijomis ir garbingu 99,98 proc..

Nauji klientai gali gauti bendrą „WordPress“ prieglobą nuo 2,95 USD / mėn. Su „Bluehost“ (paprastai 7,99 USD)..

Visi „Bluehost“’hostingo planai pateikiami kartu su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, taigi jei tu’Jūs ne visiškai patenkintas gauta paslauga, jūs’Jums bus grąžinta visa grąžinimas.

Norėdami valdyti „WordPress“ prieglobą, jūs’peržvelgdami pradinę kainą nuo 19,95 USD iki 49,95 USD per mėnesį su „Bluehost“’reklaminės kainos.

„Bluehost“’„cPanel“ suderinamas su likusiu prekės ženklu – švarus, paprastas ir patikimas.

mėlynasis cpanelis„Bluehost cPanel“ yra švarus, aiškus ir lengvai randamas. Galite valdyti domenus, el. Pašto abonementus, papildinius ir dar daugiau – visa tai galite padaryti prietaisų skydelyje.

Tolimesnė informacija

 • Skaitykite daugiau apie „Bluehost“ mūsų išsamiame skyriuje „Bluehost“ apžvalga
 • Įsitikinkite, kad „Bluehost“ atitinka jūsų biudžetą su mūsų „Bluehost“ kainų apžvalga
 • Kodėl „Bluehost“ yra toks geras „WordPress“? Sužinokite mūsų apžvalgoje geriausias „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjass
 • Raskite geriausią savo WordPress svetainės teikėją naudodami Geriausiai valdomi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai

# 2. „HostGator“

Geriausiai tinka „Uptime“

Privalumai ir trūkumai „HostGator“

Pliusai, minusai
 • 99,99% veiksnumo
 • Paprastas naudoti valdymo pultas
 • Ten yra pigesnių tiekėjų
 • Paramos portalas gali būti didžiulis

„HostGator“ ne tik atsiima prizą už geriausią pasiektą laiką, bet ir vagia laimėjimą geriausias skirtas prieglobos paslaugų teikėjas.

Taigi, kas daro jį tokiu geru? Pradedantiesiems, jis sprogo į sceną su įspūdingas 99,99 proc. Tai’tai didžiausias veikimo laikas, kurio realiai galite tikėtis iš bet kurio teikėjo, dėl nedidelių atnaujinimų ir gedimų, kurie paveiks serverį.

„HostGator“ yra arti „Bluehost“ sekundės, suderindamas aukštą jos eksploatavimo laiką su visomis palaikymo galimybėmis, daugybe prieglobos tipų ir daugybe kokybiškų funkcijų (pavyzdžiui, „CodeGuard“)..

Ką’dar daugiau, „HostGator“ pritaikė „cPanel“, kad būtų dar lengviau naudoti – tai’Labai paprasta naršyti ir rasti viską, ko jums reikia. „HostGator“ palaikymo portale taip pat yra daugybė vaizdo įrašų, straipsnių ir vadovų, jei įstrigtumėte!

„hostgator cpanel“„HostGator“ naudoja „cPanel“, kad vartotojams būtų aiški ir lengva sąsaja, iš kurios būtų galima paleisti savo svetaines. Savo valdymo skydelyje galite valdyti domenus, stebėti srautą ir nuveikti daug daugiau.

„HostGator“ ypač gerai sekėsi, kai reikėjo skirti specialųjį prieglobą. Jūs gausite daugybę funkcijų, įskaitant:

 • Integruota SSL apsauga kad lankytojai būtų saugūs, o „Google“ būtų patenkinti
 • 1 TB vietos diske saugoti tonų turinio
 • Pasirinkimas „Linux“ arba „Windows“ priegloba kad atitiktų jūsų poreikius
 • Nematuotas pralaidumas sutvarkyti didelį srautą
 • 8 GB RAM kad viskas vyktų sklandžiai

… ir tai’s tik pagal pigiausią dedikuotą planą!

„HostGator“’Pigiausias skirtas planas yra tinkamai pavadintas „Value Server“ planas, kainuojantis 119 USD per mėnesį naujiems vartotojams. Jei tu’Jei dar nesate pasiruošę tam skirtam prieglobai, galite priglobti su „HostGator“ tik tiek laiko 2,75 USD per mėnesį pagal pigiausią bendrą planą.

„hostgator“ geriausias „cpanel“ teikėjasGalite pradėti talpinti „HostGator“ tik už 2,75 USD per mėnesį pagal pigiausią pasidalijamojo prieglobos planą.

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite visą mūsų „HostGator“ apžvalga Norėdami gauti daugiau informacijos apie šį populiarų tiekėją
 • Skaityti daugiau apie Geriausi specializuotų paslaugų teikėjai
 • Palyginkite „HostGator“ su konkurentais:
  • „HostGator“ vs „GoDaddy“
  • „SiteGround“ vs „HostGator“
  • „Bluehost vs HostGator“

# 3. „InMotion“

Geriausiai tinka bendro naudojimo ir VPS talpinimui

„InMotion“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Geriausias bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėjas
 • Geriausias VPS prieglobos paslaugų teikėjas su optimizuotu VPS cPanel
 • Ne pats pigiausias tiekėjas rinkoje

„InMotion“ gali’t negali būti sumuštas, kai kalbama apie bendrą ir VPS talpinimą. Tai buvo abiejų tipų prieglobos lygos viršūnė, įspūdingai įvertinusi funkcijas, vietą diske ir pagalbą bei palaikymą.

Daugelis žmonių pradeda nuo bendro hostingo’tai pati paprasčiausia parinktis, o „InMotion“ apima daugybę funkcijų, kurios užtikrins, kad jūsų svetainė geriausiai pradės gyvenime. Už 6,39 USD per mėnesį, galite tikėtis nemokamų atsarginių kopijų, nemokamo domeno, neribotų el. pašto abonementų, neribotos vietos diske ir dar daugiau.

Ir, kai tai’laikas suteikti jūsų svetainei patikimesnį prieglobos planą, galite tikėtis „InMotion“, kad teiktumėte ir žvaigždžių VPS prieglobą. Planai prasideda nuo 29,19 USD per mėnesį ir apima tokias funkcijas, kaip prieiga prie šaknies (siekiant maksimalaus valdymo ir pritaikymo jūsų serveryje), nemokamos atsarginės kopijos (siekiant ramybės) ir iki 260 GB saugyklos, kad jūsų svetainė galėtų augti..

„InMotion“’„cPanel“ yra neužtikrintas ir aiškus, viskas išdėstyta viename puslapyje.

inmotion cpanel„InMotion“ naudoja „cPanel“, kad suteiktų išsamų „viskas viename“ centrą jūsų svetainei valdyti.

Tai leidžia lengvai valdyti įvairias savo svetainės skiltis, taip pat stebėti statistiką, pvz., Pralaidumo naudojimą. Galite slinkti arba naudoti viršuje esančias meniu nuorodas, kad pereitumėte tiesiai į norimą skyrių, arba galite naudoti paieškos juostą, kad susiaurintumėte rezultatus..

intarpų paieškosPaieškos juosta leidžia lengvai patekti į sritis, kurias norite valdyti.

Vienas iš papildomų „InMotion“, naudojantis „cPanel“, premijų yra tai, kad nuo šiol gaunate tikrai pritaikytą paslaugą „cPanel“ gali būti specialiai optimizuotas VPS talpinimui. „cPanel VPS Optimized“ užtikrina, kad ištekliai būtų naudojami minimaliai, pagerinant našumą ir greitį.

Ši „cPanel“ versija įtraukta į visą „InMotion“’s VPS planai – derinkite tą specialiai optimizuotą paslaugą su „InMotion“’Svarbiausios savybės ir jūs’gavai laimėtą derinį!

inmotion geriausias cpanel vps tiekėjas„InMotion“ yra geriausias VPS prieglobos paslaugų teikėjas ir apima „cPanel“, kad vartotojams būtų užtikrintas geriausias jų svetainių našumas.

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite visą mūsų „InMotion“ prieglobos apžvalga jei norite nuodugniai pažvelgti į šį įspūdingą teikėją
 • Sužinokite daugiau apie Geriausi bendro prieglobos paslaugų teikėjai mūsų apžvalgoje
 • Palyginkite Geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai mūsų išsamioje apžvalgoje
 • Peržiūrėkite. Pasirinkite geriausią savo svetainės teikėją ir savo biudžetą geriausius pigių VPS prieglobos paslaugų teikėjus
 • Nesate tikri, kokio tipo prieglobos jums reikia? Mūsų Bendri priegloba vs VPS priegloba palyginimas parinks jus teisingu keliu!

# 4. A2 talpinimas

Geriausiai tinka „Cloud Hosting“

A2 priegloba už ir prieš

Pliusai, minusai
 • Geriausiai tinka debesies prieglobai
 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Gana žemas veikimo laikas – 99,95%

Netinkamas klientų aptarnavimas yra vienas iš labiausiai gąsdinančių aplinkinių’nenorite būti paskutinis asmuo, žinantis, kai jūsų svetainėje kažkas nutinka! Tai’Tai yra kažkas, ko tu ne’nereikia jaudintis dėl A2 prieglobos. Žaibiškai ir mielai padėdami galite pasikliauti „A2 Hosting“ klientų aptarnavimu!

Mūsų tyrime, „A2 Hosting“ taip pat išsiskyrė dėl nepriekaištingo debesų prieglobos, kuri leidžia tinkinti plano išteklius atsižvelgiant į jūsų poreikius.

„A2 Hosting“ naudoja „cPanel“ dėl intuityvaus dizaino ir lengvai naudojamos sąsajos. Jis naudoja šį populiarų valdymo skydelį savo bendriems, VPS, dedikuotiems ir perpardavėjams skirtiems serveriams maitinti, o „cPanel“ sujungia su našiais „SwiftServers“, kad jūsų svetainei būtų reikalinga galia ir greitis..

O ką jau kalbėti apie jo prieglobą? A2 priegloba yra tvirtas pasirinkimas – mūsų tyrime jis įvertino labai gerbiamas 4,3 žvaigždutes iš 5. Jame yra visas pagalbos ir palaikymo parinkčių spektras, taip pat platus įvairių prieglobos tipų pasirinkimas.

Tačiau ten, kur krito „A2 Hostingas“, buvo jos gana žemas veiksnumo balas – 99,95%. Nepaisant šio trūkumo, jis vis tiek baigėsi trys geriausi teikėjai bendram prieglobai, VPS prieglobai, debesų prieglobai ir valdomai „WordPress“ prieglobai.

A2 talpinimas’Jos kainos prasideda nuo 3,92 USD už pigiausią bendro naudojimo hostingo planą, be to, ji suteikia dosnią pinigų grąžinimo garantiją bet kuriuo metu.

„A2“ prieglobos palaikymo centre yra daugybė vadovėlių ir straipsnių, padėsiančių susitvarkyti su „cPanel“ ir’Nesunku susisiekti asmeniškai, jei turite kokių klausimų.

a2 prieglobos „cpanel“ teikėjų klientų aptarnavimasA2 priegloba šviečia, kai kalbama apie klientų aptarnavimą, todėl galite jaustis patogiai susisiekdami su bet kokiais kilusiais klausimais.

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite visą mūsų A2 prieglobos apžvalga kad pamatytum’s yra teisingas pasirinkimas jums

# 5. „SiteGround“

Geriausias dėl patikimumo

„SiteGround“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Rekomenduoja „WordPress“
 • Puiki kainos ir kokybės santykis
 • Maža vietos diske
 • Nėra nemokamo domeno

Jei jūsų pagrindinis dėmesys yra sutelktas pastovus, be streso, patikimas priegloba, tada „SiteGround“ yra jūsų pasirinkimas. Visuose „SiteGround“ planuose yra „cPanel“, kad būtų lengva valdyti jūsų sąskaitą. Tvarkykite savo domenus, stebėkite atsiskaitymus ir netgi pasiekite palaikymą naudodami valdymo skydelį naudodami „SiteGround“.

Su „SiteGround“ turite daugybę talpinimo galimybių. To nepadarė’mūsų tyrime neišsiskiria dėl gerų ar blogų priežasčių – jis patogiai įsitaiso tarp konkurentų, su 4 iš 5 žvaigždučių.

„SiteGround“ siūlo septynis prieglobos tipus. Iš jų, tai’yra stipriausias savo dedikuotame ir valdomame „WordPress“ priegloboje. Tai’nėra nė viename iš taškų, bet taip yra rekomenduojama „WordPress“ dėl pritaikytų funkcijų.

Nuo 3,95 USD per mėnesį gausite būtiniausias „WordPress“ funkcijas, tokias kaip nemokamas diegimas ir perkėlimas, kasdieninės atsarginės kopijos, automatiniai atnaujinimai ir specialių „WordPress“ palaikymas. Tai’ne visai „Bluehost“’lygio, bet tai’tai saugus ir tvirtas pasirinkimas.

patikimas „cpanel“ priegloba svetainėjeVisas „SiteGround“’Prieglobos planai pateikiami kartu su naujausia „cPanel“ versija, pritaikyta taip, kad ji būtų dar draugiškesnė pradedantiesiems

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite visą mūsų „SiteGround“ apžvalga išsamią informaciją apie jo savybes, kainas ir dar daugiau
 • Pagrobė tarp teikėjų? Norėdami rasti geriausią pasirinkimą, perskaitykite mūsų ekspertų palyginimus:
  • „SiteGround“ ir „GoDaddy“
  • „SiteGround“ ir „InMotion“
  • „SiteGround“ vs „Bluehost“
  • „SiteGround“ vs „HostGator“

# 6. „GoDaddy“ priegloba

Geriausiai tinka papildomoms funkcijoms

„GoDaddy“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Atsiranda daugybė funkcijų, tiek įmontuotų, tiek pasirenkamų priedų
 • Lengva valdyti kelias paslaugas iš vieno prietaisų skydelio
 • Nėra pinigų grąžinimo garantijos daugeliui hostingo planų

Norėdami rasti įvairiapusę paslaugą, įskaitant prieglobą, domenų vardus, el. Paštą, rinkodarą ir dar daugiau, apsilankykite „GoDaddy“. Tai’Tai ne pats pažangiausias prieglobos paslaugų teikėjas, tačiau jis turi visą eilę papildomų įrankių, kad galėtų jus apginti.

„GoDaddy“ siūlo daugybę galimybių, kurias galite lengvai valdyti vienoje vietoje. Tai daro jį populiariu, jei ne ypač galingu pasirinkimu.

Mūsų tyrime „GoDaddy“ iš tikrųjų surinko aukščiausius balus už savo bendrojo hostingo planų ypatybes. Tiesiog pagal pigiausią „Economy“ planą galite gauti naudos iš nemokamų atsarginių kopijų kūrimo, nemokamo domeno, nemokamo verslo el. Pašto pirmus metus ir dar daugiau.

Dėl visų šių madingų priedų „GoDaddy“ pelnė puikų įvertinimą už mūsų tyrimų ypatybes.

Tačiau, kai atsirado pinigų vertė, „GoDaddy“ smuko žemyn. „GoDaddy“ laimėjo negavusi pinigų grąžinimo garantijų daugeliui hostingo planų (įskaitant bendrą hostingą) ir nemažų atnaujinimo išlaidų’t jums labiausiai už spardymą.

„cPanel“ to nedaro’nepalaiko „Windows“ prieglobos, taigi „cPanel“ naudodamiesi „GoDaddy“ gausite tik prisiregistravę prie bet kurio „Linux“ prieglobos plano. Paprastai rekomenduojame „Linux“ prieglobą’greičiau ir paprastai pigiau, tuo tarpu „Windows“ yra specifiškesnė ir nėra’t reikalingi daugumai vartotojų.

godaddy cpanel pasidalijo linux hostingu„GoDaddy“ savo valdymo pultui naudoja „cPanel“, tai reiškia, kad jums garantuojama patikima, lengvai naršoma sąsaja paskyros ir svetainės tvarkymui..

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite mūsų „GoDaddy“ hostingo apžvalga sužinoti, kas tai’s atsidūrė parduotuvėje

# 7. „HostPapa“

Geriausiai tinka jums, norint įsigyti brangių atnaujinimo kainų

„HostPapa“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Neribotas pralaidumas pigiausiuose planuose
 • Galima domenų registracija nemokamai
 • Didelės atnaujinimo išlaidos
 • Nėra nemokamų atsarginių kopijų

„HostPapa“ turi platų funkcijų spektrą ir iš tikrųjų įvertino asmeniškai geriausius duomenis, susijusius su bendrais „WordPress“ prieglobos planais. Jūs gausite daugybę funkcijų, įskaitant:

 • Nemokamas domenas
 • Programinės įrangos atnaujinimai
 • SSL saugumas
 • Neribotas pralaidumas

Mes manome, kad tai’Geriausia būti sąžiningam iš anksto, todėl turėtumėte žinoti, kad „HostPapa“ atnaujinimo išlaidos yra gana brangios. Nors „HostPapa“ gali turėti patrauklių pardavimo funkcijų naujiems vartotojams, ji nėra’t toks patrauklus, kai prabėga atnaujinimo laikas.

Kol prisiregistruojate žinoti apie ilgalaikes išlaidas, „HostPapa“ gali būti puikus pasirinkimas.

Reklaminės kainos svyruoja nuo 3,95 USD per mėnesį iki 12,95 USD per mėnesį „HostPapa“’trys bendri „WordPress“ prieglobos planai. Turėdamas 99,97% veiksnumo, siūlančią daug vietos diske ir patogų „cPanel“, „HostPapa“ turi viršūnių, kurias verta galvoti apie.

„hostpapa“ cpanel„HostPapa“’„cPanel“ yra aiškus, patogus naudoti ir juo paprasta naršyti.

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite mūsų „HostPapa“ apžvalga išsiaiškinti ar tai’s tau tinka

Ar yra kitų „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjų?

„cPanel“ yra viena iš plačiausiai naudojamų valdymo pultų rinkoje, daugiausia dėl to’Tai taip paprasta naudoti. Žinoma, prasminga, kad yra daugiau teikėjų, naudojančių „cPanel“, nei septyni mūsų sąraše – tačiau šie yra geriausi septyni!

Yra ir kitų teikėjų, naudojančių savo „cPanel“ versiją, kurią mes’tyriau ir gali rekomenduoti. Šie teikėjai yra geriausi, jei norite kažko šiek tiek kitokio, bet taip pat patogaus.

„iPage“

Be abejonės, „iPage“ yra stipriausia, kai kalbama apie pinigus. Naudodamiesi „iPage“ nuo 1,99 USD per mėnesį galite priglobti bendro naudojimo prieglobos planą’Tai 75% nuolaida už įprastą kainą ir apima nemokamą domenų registraciją!

Pagrindinis dalykas, kurį turite žinoti apie „iPage“, yra tai, kad jis to nedaro’nenaudokite „cPanel“ – jis turi savo „iPage“ valdymo skydelis. Naudojant šį pasirinktinį valdymo skydelį siekiama dar labiau supaprastinti dizainą nei „cPanel“, padaryti jį kuo patogesnį pradedantiesiems. Ši prietaisų skydelis taip pat suteikia greitą ir lengvą prieigą prie visų jūsų valdymo įrankių ir gali pritaikyti savo dizainą taip, kad atspindėtų patį „iPage“.

Apskritai, „iPage“ yra geras, draugiškas biudžetui prieglobos paslaugų teikėjas, kuris yra tobulas, jei norite tiesiog viską supaprastinti. Jos “vienas dydis tinka visiems” bendro hostingo planas reiškia, kad jūs neturite’augant svetainei, nereikia jaudintis dėl didėjančių išlaidų.

„DreamHost“

„DreamHost“ yra geriausias saugojimo vietos prieglobos paslaugų teikėjas. Vietoj „cPanel“, „DreamHost“ turi pasirinktinį valdymo skydelį, vadinamą „DreamHost“ skydelis.

„DreamHost“ skydas veikia panašiai kaip ir „cPanel“, suteikdamas valdiklius, kad galėtumėte valdyti viską nuo mokėjimų ir serverių iki paskyros, prieigos palaikymą ir dar daugiau. Jame yra paprasti meniu, naudingos nuorodos ir visa svarbi paieškos juosta, skirta greitam pataisymui.

„DreamHost“ yra dar vienas paslaugų teikėjas, kurį rekomenduoja „WordPress“ ir turintis įspūdingą įvairių funkcijų pasirinkimą.

WPEngine

„WPEngine“ yra skirta „WordPress“ vartotojams iš keturių valdomų „WordPress“ prieglobos planų.

Tai’Nenuostabu, kad šiame „WordPress“ specialisto pakete yra aukščiausio lygio pagalba ir palaikymas. Tu’Turėsite prisiregistruoti prie USD 115 per mėnesį. Augimo planas, kad būtų galima atrakinti visą parą veikiančią telefoninę paramą, arba būkite drąsus ir eikite į pasirinktinį planą, kad pasiektumėte konsultacinį bortą (ooh).

„WPEngine“ naudoja savo „cPanel“ versiją, kurią ji sukūrė siekdama suteikti vartotojams geriausią įmanomą „WPEngine“ patirtį.. Šis valdymo skydelis vadinamas vartotojo portalu, ir leidžia pasiekti visas svarbiausias funkcijas, tokias kaip lankytojų statistika, saugyklos ir pralaidumo naudojimas bei domeno valdymas.

wpengine vartotojo portalasWPEngine’Naudotojų portalas suteikia švarią ir paprastą sąsają jūsų svetainei valdyti.

„cPanel“ arba pasirinktinis valdymo skydelis – kaip jie palyginami?

Dienos pabaigoje visos valdymo pultai atliks panašų darbą – jūs’Turėsite centrinį „viskas viename“ centrą, kuris padės valdyti svarbias jūsų svetainės funkcijas.

Nors skirtingi teikėjai pritaikys savo „cPanel“, apskritai, pagrindai išlieka tie patys. Jums naudingi standartiniai „cPanel“ vadovai ir internetiniai vadovai, kurie jums padės, ir lengvai perjungti teikėjus.

Individualizuotos valdymo pultai teikia labiau pritaikytas ir specifines paslaugas, kurias užpildo tiekėjas’savo duomenis ir dizainą, kad būtų naudinga jums ir jūsų svetainei. Vis dėlto ten’Taip pat yra daugiau galimybių rizikuoti’Nežinau, kaip lengva ar sudėtinga naudotis, o vėliau pakeisti paslaugų teikėjus gali būti sunkiau.

Kai kurie paslaugų teikėjai iš tikrųjų pateikia savo valdymo skydelio demonstracinę versiją, o tai yra puikus būdas sužinoti, ar jis prieš pažymėdamas pažymėjo jūsų dėžutes.

Tolimesnė informacija

 • Norite sužinoti daugiau apie debesų prieglobą? Skaitykite apie Geriausi debesų prieglobos paslaugų teikėjai mūsų nuodugnioje apžvalgoje
 • Perskaitykite mūsų „iPage“ apžvalga sužinoti daugiau apie šį biudžetą tausojantį paslaugų teikėją
 • Ar norite pamatyti daugiau žemų kainų? Pažiūrėkite, kaip „iPage“ palyginti su Geriausi pigių interneto paslaugų teikėjai rinkoje
 • Jei jums patiko „WPEngine“ išvaizda’valdymo pultą, perskaitykite mūsų WPEngine apžvalga ir pažiūrėk, ar ne’s tau tinka!

Geriausi „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjai – suvestinė

Šis straipsnis sujungė septynis geriausius „cPanel“ teikėjus ir netgi supažindino jus su keliais, kurie nuėjo savo kelią, tačiau vis tiek gali būti labai rekomenduojami..

„cPanel“ yra valdymo pultas, leidžiantis lengvai valdyti ir valdyti savo svetainę, domenus, serverio nustatymus, el. pašto abonementus ir dar daugiau – viską iš vienos vietos. Tai’Tai populiarus pradedantiesiems draugiškas valdymo pultas, kurį naudoja dauguma prieglobos paslaugų teikėjų.

7 geriausi „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjai: Paaiškinkite

 1. „Bluehost“ – geriausias bendras prieglobos paslaugų teikėjas.
 2. „HostGator“ – Geriausiai tinka naudoti.
 3. „InMotion“ – Geriausias bendrai naudoti ir VPS talpinti.
 4. A2 talpinimas – Geriausias debesijos prieglobai.
 5. „SiteGround“ – Geriausias dėl patikimumo.
 6. „GoDaddy“ priegloba – Geriausia dėl papildomų funkcijų.
 7. „HostPapa“ – Geriausia, jei norite prikimšti brangių atnaujinimo išlaidų.

O kaip su likusiais? Tai nėra’Vieninteliai aukščiausios kokybės paslaugų teikėjai – mes’apžiūrėjome kitus, kurie naudoja savo pasirinktinius valdymo skydelius, ir „DreamHost“, „iPage“ ir „WPEngine“ sunkiai dirbo, kad suteiktų jums valdymo pultą konkurentui „cPanel“.

Apskritai mes’Turiu rekomenduoti „Bluehost“ kaip geriausią paslaugų teikėją. Tai’Gavote funkcijas, kainas ir patikimą valdymo pultą. Pretenduojanti į geriausio bendro prieglobos paslaugų teikėjo vardą, taip pat neabejotiną „WordPress“ prieglobos čempioną, „Bluehost“ nepateikia’Paliekama daug vietos konkurencijai.

Donas’neleiskite dulkėms susikaupti po šio epinio pasirodymo – išsirinkite savo nugalėtoją, valdykite „cPanel“ ir mėgaukitės laimingu priegloba!

Geriausi „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjai: DUK

Ar „cPanel“ nemokama?

Vien tik „cPanel“ nėra nemokamas produktas – jis prasideda nuo 15 USD per mėnesį. Vis dėlto, dauguma prieglobos paslaugų teikėjų įtraukia tai nemokamai į savo prieglobos planą, taigi jūs don’nereikia jaudintis dėl papildomo mokėjimo! Keletas jų suteiks jums nemokamai metus, tačiau po to imkite papildomą mokestį, todėl prieš registruodamiesi būtinai patikrinkite savo planą..

Ar mano valdymo pultas yra privatus?

Taip! Norėdami patekti į savo valdymo pultą, turite prisijungti’„cPanel“ arba pasirinktinis. Tai’svarbu, kad jūsų valdymo pultas būtų saugus, nes joje yra visa jūsų svetainei svarbi informacija ir nustatymai. Tu ne’nenorite, kad atsitiktinis nepažįstamasis patektų į internetinę svetainę ir pradėtų jaudintis su jūsų domenais ar el. laiškais!

Ar „cPanel“ suderinamas su visų tipų priegloba?

„cPanel“ gali būti naudojamas tik „Linux“ prieglobai, o ne „Windows“ priegloba. Tai neturėtų’Tai negali kelti problemų daugumai žmonių, nes „Linux“ yra populiariausias ir plačiausiai rekomenduojamas prieglobos tipas. Tai’greičiau, pigiau ir atnaujina. Tačiau, jei jums reikia „Windows“ prieglobos, galite naudoti programinę įrangą „Plesk“, o ne „cPanel“ – daugelis tiekėjų siūlo abu, taigi niekas nelieka.

„Website Builder Expert“ siekia pateikti jums sąžiningus duomenis. Tai’Todėl mes patys atliekame tyrimus ir gauname tiesioginę, asmeninę įžvalgą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me