7 geriausi „Node.js“ prieglobos paslaugų teikėjai

Contents

Viskas, ką reikia žinoti apie geriausią „Node.js“ serverio prieglobą

„Node.js“ yra atvirojo kodo serverio aplinka kuri veikia daugelyje skirtingų platformų, nuo „Windows“ iki „Linux“. „Node.js“ apeliacija yra ta, kad ji leidžia kūrėjams naudoti „JavaScript“ serverio scenarijuose arba paleisti scenarijus serverio pusėje, kad būtų sukurtas dinamiškas tinklalapio turinys prieš siunčiant puslapį vartotojui.’interneto naršyklė. Kadangi „Node.js“ priegloba panaikina labai daug laukimo laiko, ji’populiarus komercinėse, į verslą orientuotose svetainėse.


Jei tu’Jei ieškote greito, keičiamo dydžio jūsų verslo (ar bet kokio tipo svetainės) prieglobos parinkties, tada jūs’vėl teisinga domėtis Node.js! Dabar kyla klausimas: kurį „Node.js“ prieglobos paslaugų teikėją pasirinkti?

Mes’Ve atliko išsamius „Node.js“ teikėjų tyrimus ir atitinkamai įvertino geriausias platformas. Mes’Apžvelgsime kiekvieną teikėją nuodugniai, taip pat aptarsime keletą alternatyvų, kurios to nepadarė’t kainą, taip pat mūsų tyrimuose. Bet tegul’pradėti nuo pasėlių kremo:

7 geriausi „Node.js“ prieglobos paslaugų teikėjai

 1. „Bluehost“ – geriausia skirta „Node.js“ prieglobai.
 2. „HostGator“ – geriausia norint lengvai nustatyti Node.js.
 3. „InMotion“ – geriausia „Node.js“ pagalba ir palaikymas.
 4. A2 talpinimas – geriausia pigiam „Node.js“ prieglobai.
 5. „Hostinger“ – geriausiai tinka lankstumui.
 6. „DreamHost“ – geriausias VPS Node.js prieglobai.
 7. „HostPapa“ – geriausia dalijamajam „Node.js“ prieglobai.

Dabar leisk’atidžiau pažvelkite į kiekvieną!

1

„Bluehost“

Geriausia skirta „Node.js“ prieglobai

Pagrindiniai bruožai

„Node.js“ pradinė kaina: 18,99 USD per mėnesį
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 30 dienų
Uptime: 99,98%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip
Nemokamas domenas? Taip
Disko talpa: 30 GB – neribotas

„bluehost“ pagrindinis puslapis

Kadangi „Node.js“ priegloba apima pasirinktinį kodavimą, jūs’Norint jį palaikyti, reikės prieglobos plano su prieiga prie pagrindinio serverio. Dėl šios priežasties dauguma paslaugų teikėjų mes’iš naujo aptariame tik „Node.js“ hostingo pasiūlymą VPS ir skirti planai, „Bluehost“ įtraukta. Bet prieš įsigilindami į kiekvieno plano specifiką, patikrinkite mūsų „Bluehost“ momentinę apžvalgą:

Planai ir kainodara

VPS talpinimas

„Bluehost“’s VPS planai svyruoja nuo 18,99 iki 59,99 USD / mėn., o saugojimo galimybės svyruoja nuo 30–120 GB. Pralaidumas svyruoja nuo 1–3 TB. Taip pat gausite vieną IP adresą standartiniame VPS plane ir du IP adresus patobulintame ir galutiniame VPS planuose. „Bluehost“’s VPS pasiūla yra stipri, be to, ji siūlo pigesnę vietą pradėti, jei jūs žinote’d galų gale norėčiau išplėsti planą.

Dedikuotas priegloba

„Bluehost“’s skirti planai svyruoja nuo 79,99–119,99 USD / mėn. Specialūs planai yra brangesni, nes visas serveris’Šaltiniai yra skirti jūsų svetainei. Saugojimas „Bluehost“’tam skirti planai svyruoja nuo 500 GB iki 1 TB, o pralaidumas – nuo 5-15 TB. Jei norite, kad „Node.js“ palaikytų didesnę verslo svetainę ar elektroninės prekybos parduotuvę, manome, kad „Bluehost“’Specialūs planai yra verti pinigų!

Saugumas

Jei tu’naudodamiesi Node.js, jūs’tikriausiai džiaugiamės galėdami tinkinti savo kodą ir nešvarios rankos, kai kalbate apie jūsų svetainę. Tai’todėl mes’naujo pateikimo kiekvienam prieglobos paslaugų teikėjui’Saugumo ypatybės, akcentuojamos čia, – kad galėtumėte įsitikinti, jog sunkus darbas yra saugus!

„Bluehost“’Saugumo funkcijos apima:

 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Saugi „Shell“ prieiga
 • Apsauga nuo šlamšto

Kaip ir bet kuris prieglobos paslaugų teikėjas, „Bluehost“ taip pat siūlo pažangias saugos parinktis, už kurias galite papildomai sumokėti, tačiau jei taip’manome, kad tu ne tavo dalykas’Bus gerai pasirūpinta „Bluehost“’Taip pat nemokamos saugumo priemonės.

Sužinoti daugiau

 • Sužinokite daugiau apie šį geriausią paslaugų teikėją mūsų tinklalapyje „Bluehost“ apžvalga
 • Jei norite daugiau informacijos apie „Bluehost“’Kainos planai, patikrinkite mūsų išsamų „Bluehost“ kainų apžvalga

2

„HostGator“

Geriausia norint lengvai nustatyti „Node.js“

Pagrindiniai bruožai

„Node.js“ pradinė kaina: 29,95 USD per mėnesį
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 45 dienos
Uptime: 99,99%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip, kas savaitę
Nemokamas domenas? Ne
Disko talpa: 120 GB – neribota

„hostgator“ geriausias internetinių dienoraščių teikėjas

Kai prisiregistruojate gauti VPS ar tam skirtą planą, „HostGator“ gali jūsų vardu įdiegti „Node.js“ modulius. Galite to paprašyti telefonu ar tiesioginiais pokalbiais ir „HostGator“’palaikymo komanda paims ją iš ten.

Planai ir kainodara

VPS talpinimas

„HostGator“’s VPS planai svyruoja nuo 29,95–49,95 USD / mėn. Įtraukiamos funkcijos:

 • 120–240 GB vietos diske
 • 1,5–3 TB pralaidumas
 • 2–8 GB RAM

„HostGator“ taip pat naudoja kelis pralaidumo tiekėjus, kad užtikrintų maksimalų serverio patikimumą.

Dedikuotas priegloba

„HostGator“’s skirti planai svyruoja nuo 89,98-139,99 USD / mėn. Pigiausias specialus planas suteikia jums 8 GB RAM ir neišmatuotą pralaidumą, kuris idealiai tinka svetainėms, generuojančioms daug srauto.

Galvas aukštyn! „HostGator“ yra vienas iš retų tiekėjų, siūlančių dedikuotą „Linux“ ir „Windows“ serverių prieglobą. Bet jei tu’Ieškote tam skirto „Node.js“ talpinimo plano, atminkite, kad jūs’Turėsi pasirinkti a „Linux“ skirtas planas. Iš pradžių dauguma hostingo planų veikia „Linux“ serveriuose, taigi, nereikia’t prakaituoti!

Saugumas

Kaip ir dauguma teikėjų, „HostGator“ kiekviename plane turi nemokamą SSL sertifikatą. Dar geriau, „HostGator“’Duomenų centrai įgalina apsaugą nuo potvynių, kad jūsų serveris būtų apsaugotas nuo DDoS atakų.

Jei norite nuvažiuoti papildomą mylią, taip pat galite sumokėti už „HostGator“’s „SiteLock“ saugos priedas, kuris prasideda nuo 1,99 USD / mėn. „SiteLock“ saugumas tikrina jūsų svetainę, ar joje nėra kenksmingo kodo (ar dar ko nors, kas to nepadarė)’t priklauso) ir siūlo automatinį kenkėjiškų programų pašalinimą.

Sužinoti daugiau

 • Suraskite visą „HostGator“ suskirstymą’savybes ir paslaugas mūsų „HostGator“ apžvalga
 • Jei norite sužinoti daugiau apie savo kainodaros galimybes, peržiūrėkite mūsų išsamią informaciją „HostGator“ kainų apžvalga

3

„InMotion“

Geriausia „Node.js“ pagalba ir palaikymas

Pagrindiniai bruožai

Pradinė kaina: 29,99 USD per mėnesį
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 90 dienų
Uptime: 99,97%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip
Nemokamas domenas? Taip
Disko talpa: Neribota

inmotion vps planai

Gali būti sunku rasti patikimos informacijos apie „Node.js“ prieglobos pradžią, ir kadangi visa tai priklauso nuo pasirinktinio kodavimo, ten’s nėra galutinio sąsiuvinio. Nors nė vienas iš teikėjų mes’tyrinėtas turi specialią žinių bazę tik „node.js“ prieglobai, „InMotion“’Palaikymo komanda įsitikino, kad į visus klausimus, kuriuos jie gauna šia tema, atsakė naudinga informacija.

Planai ir kainodara

VPS talpinimas

„InMotion“’s VPS planai svyruoja nuo 22,59-54,99 USD / mėn. Įtraukiamos funkcijos:

 • 75–260 GB talpos
 • 4–6 TB pralaidumas
 • 4–8 GB RAM

„InMotion“’s VPS planai taip pat pateikiami nemokamai perkeliant svetaines ir užtikrinant saugią prieigą prie el. pašto iš bet kurio įrenginio.

Dedikuotas priegloba

„InMotion“’s skirti hostingo planai svyruoja nuo 115,69-529,49 USD / mėn. Tai’yra platesnis asortimentas nei dauguma mūsų teikėjų’ll padengti, ir tai reiškia, kad ten’s daug vietos padidinkite savo svetainę jei reikia! „InMotion“’Pigiausias specialus planas apima 500 GB SSD, 6 TB duomenų perdavimą ir 5 nemokamus IP adresus.

Saugumas

Be nemokamo SSL, „InMotion“ teikia jūsų svetainei saugios „Shell“ prieigą ir „HotLink“ apsaugą. „HotLink“ apsauga blokuoja prieigą prie kitų svetainių, kurios greitai susieja su jūsų turiniu, neleidžiant vartotojams pavogti jūsų pralaidumo.

„DDoS“ apsauga nuo atakų taip pat nemokamai teikiama per tinklo saugos bendrovę „Corero“, o „InMotion“ taip pat palaiko el. Paštą naudojant realaus laiko šlamšto filtravimą..

Sužinoti daugiau

 • Mūsų „InMotion“ prieglobos apžvalga papasakos daugiau apie tai, ką šis paslaugų teikėjas gali pasiūlyti

4

A2 talpinimas

Geriausiai tinka pigiam „Node.js“ prieglobai

Pagrindiniai bruožai

„Node.js“ pradinė kaina: 3,70 USD per mėnesį
Pinigų gražinimo garantija? Taip: bet kada
Uptime: 99,95 proc.
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip
Nemokamas domenas? Ne
Disko talpa: Neribota

a2 mazgo js pagrindinis puslapis

Kadangi dauguma prieglobos paslaugų teikėjų gali priimti „Node.js“ prieglobą tik VPS ir tam skirtuose serveriuose, pradinės kainos iki šiol buvo būdingos tokio tipo planams. Tačiau „A2 Hosting“ siūlo Node.js dviem savo bendrais planais, todėl tai yra labiau prieinama kaina. Atsižvelgiant į tai, laimėjo bendras serveris’nesuteiks jums tokio paties lygio valdymo, kokį gali VPS ar dedikuotas serveris.

Planai ir kainodara

Bendras priegloba

„A2 Hosting“ siūlo Node.js dviem iš trijų bendri planai: „Swift“ ir „Turbo“ planai. „Swift“ planas prasideda nuo 3,70 USD / mėn. Ir apima neribotą SSD saugyklą, neribotas el. Pašto paskyras ir neribotas svetaines.

Turbo planas prasideda nuo 7,03 USD / mėn. Ir apima visas aukščiau išvardytas klaidas bei padidintą greitį (taigi “turbo”) ir mažiau vartotojų tame pačiame serveryje.

Turbūt pastebėjote, kad savybės mes’Čia aptartos skiriasi nuo funkcijų, kurias siūlo kiti „Node.js“ kompiuteriai – kur yra RAM ir pralaidumo paminėjimas? Na, nes A2’„Node.js“ priegloba vykdoma bendrai naudojamuose serveriuose, todėl mažiau pasakysite, kiek tiksliai išteklių skirta jūsų svetainei. Deja, tai yra bendrojo prieglobos plano naudingumas.

Saugumas

Jei saugumas yra jūsų prioritetas numeris vienas, tuomet galite’klysti su A2 priegloba. Jo vidinis Nuolatinė saugumo iniciatyva eina aukščiau ir anapus, kad jūsų svetainė būtų saugi, ir apima:

 • „HackScan“ apsauga
 • Dviguba prieglobos ugniasienė
 • Serverio grūdinimas
 • Sustiprinta DDoS atakos apsauga

Ir visa ši pagalba yra nemokama, naudojant A2 prieglobos planą!

Sužinoti daugiau

Tu tai žinai’pigu, ir tu tai žinai’saugu. Mūsų A2 prieglobos apžvalga pasakys tau visa kita!

5

„Hostinger“

Geriausiai tinka lankstumui

Pagrindiniai bruožai

Pradinė kaina: 3,95 USD per mėnesį
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 30 dienų
Uptime: 99,90%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip: kas savaitę
Nemokamas domenas? Ne
Disko talpa: 20–160 GB

pagrindinio puslapio rodinys

„Hostinger“ palaiko tik „Node.js“ prieglobą savo VPS planuose ir jūs galite pasirinkti iš šešių skirtingų VPS planų’Galėsite pritaikyti savo planą pagal konkrečius jūsų svetainės poreikius. Vietoj dviejų ar trijų variantų, kalbant apie funkcijas, jūs’Galėsite pasirinkti iš šešių skirtingų saugyklos, atminties ir pralaidumo dydžių, kaip jums atrodo tinkama. Vienintelis šio pritaikymo neigiamas dalykas yra tas Hostinger to nedaro’nesiūlo skirto prieglobos, taigi, jei numatote, kad jūsų svetainė daugės’artimiausioje ateityje, tada to nėra’t yra labiausiai keičiamas pasirinkimas.

Planai ir kainodara

VPS talpinimas

„Hostinger“’Šeši skirtingi VPS planai žymimos serveriui suteiktu centrinio procesoriaus (CPU) energijos kiekiu:

 • 1 vCPU
 • 2 vCPU
 • 3 vCPU
 • 4 vCPU
 • 6 vCPU
 • 8 vCPU

Šių šešių planų ypatybės svyruoja nuo:

 • 1-8 GB atmintis
 • 20–160 GB talpos
 • 1 000–8 000 GB pralaidumas

Kaip matai, tu laimėjai’Jums gresia pavojus, kad turėsite susitarti dėl plano su šiek tiek daugiau ar mažiau išteklių, nei jums reikia!

Saugumas

Hostinger skiriasi nuo konkurentų tuo tai ne’nesiūlyti nemokamo SSL sertifikato dėl VPS planų. Tu’Turėsite sumokėti papildomus mokesčius už SSL apsaugą, o tai gali sukelti nemalonumų. Tačiau atminkite, kad nemokamas SSL, kurį matote kitur, yra labai paprasta versija, o jūs’d dar reikia mokėti papildomai, kad gautum pažengęs SSL saugumas iš bet kurio teikėjo.

Sužinoti daugiau

 • Perskaitykite mūsų „Hostinger“ apžvalga Daugiau informacijos

6

„DreamHost“

Geriausiai tinka „VPS Node.js“ prieglobai

Pagrindiniai bruožai

Pradinė kaina: 10,00 USD per mėnesį
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 97 dienos
Uptime: 99,95 proc.
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip
Nemokamas domenas? Taip
Disko talpa: 30 GB – neribotas

„dreamhost“ pagrindinio puslapio vaizdas

„DreamHost“ siūlo „Node.js“ prieglobą savo VPS ir tam skirtus planus. Jo VPS serveriuose esančios funkcijos yra tvirtesnės nei daugumos konkurentų: siūlomas kiekvienas „DreamHost VPS“ planas neribotas srautas, o tai reiškia, kad „DreamHost“ to nedaro’t stebite pralaidumą ar srautą, taigi laimėjote’nereikia nerimauti dėl per didelių mokesčių.

Planai ir kainodara

VPS talpinimas

„DreamHost“ siūlo keturis skirtingus VPS planai, svyruoja nuo 10–80 USD / mėn. Pigiausias VPS planas, be neriboto srauto, taip pat apima:

 • 30 GB SSD saugykla
 • 1 GB RAM
 • Neribotas el

Jei turėtumėte padidinti iki VPS plano – 80 USD / mėn., Jūs’Gaukite neribotą kiekį el. laiškų, pridėkite 240 GB SSD atminties ir 8 GB RAM.

Dedikuotas priegloba

„DreamHost“ siūlo du atskirtus planus: Standartinis ir Patobulinta. Standartinis planas prasideda nuo 149 USD / mėn. Ir apima:

 • 4 branduolių procesorius
 • 4 GB RAM
 • 1 TB HDD

Kita vertus, patobulintas planas prasideda nuo 279 USD / mėn. Ir apima:

 • 12 branduolių procesorius
 • 16 GB RAM
 • 2 TB HDD

Saugumas

„DreamHost“ planuose yra nemokamas SSL sertifikatas, kurį mes’laukėme, be to, šios nemokamos funkcijos:

 • Kenkėjiškų programų šalinimo priemonė
 • Domeno privatumas
 • mod_security žiniatinklio programos ugniasienė, skirta apache
 • „lua-resty-waf“ internetinės programos ugniasienė „nginx“

Žiniatinklio programos ugniasienės filtruoja, stebi ir blokuoja srautą į ir iš žiniatinklio programų bei apsaugo serverį nuo atakų.

Sužinoti daugiau

 • Peržiūrėkite mūsų „DreamHost“ apžvalga Daugiau informacijos
 • Perskaitykite mūsų „DreamHost“ kainų apžvalga už šio teikėjo suskirstymą’s išlaidos

7

„HostPapa“

Geriausiai tinka bendro naudojimo „Node.js“ prieglobai

Pagrindiniai bruožai

Pradinė kaina: 3,95 USD per mėnesį
Pinigų gražinimo garantija? Taip: 30 dienų
Uptime: 99,90%
Nemokamos atsarginės kopijos? Taip: kas savaitę
Nemokamas domenas? Ne
Disko talpa: 100 GB – neribota

hostpapa node js pagrindinis puslapis

„HostPapa“ yra dar vienas iš retų tiekėjų, siūlančių „Node.js“ prieglobą pagal bendrus planus. „HostPapa“ sukuria gerą pusiausvyrą tarp pritaikymas kad turite parašyti savo Node.js kodą ir naudojimo paprastumas kad tu’d gali tikėtis iš bendro serverio.

Planai ir kainodara

Bendras priegloba

„HostPapa“ siūlo tris bendri planai kurie yra optimizuoti „Node.js“ – „Starter“, „Business“ ir „Business Pro“ – kurie svyruoja nuo 3,95–12,95 USD / mėn. Plano pavadinimai puikiai apibendrina, kam kiekvienas planas yra geriausias: pradedantiesiems, mažoms ir vidutinėms įmonėms. Jei tu’iš naujo priglobdami didelio verslo svetainę ar el. prekybos parduotuvę, jūs’Geriau pasirinksite „Node.js“ prieglobos paslaugų teikėją su VPS ir tam skirtomis galimybėmis.

Pradinis planas yra pigiausias – 3,95 USD / mėn. Ir apima nemokamą domenų registraciją, 100 GB SSD atmintį ir neišmatuotą pralaidumą..

Saugumas

„HostPapa“ siūlo stiprią bendrą visų trijų savo planų prieglobą, tačiau ji tokia’kol atnaujinsite „Business Pro“, kad gautumėte pinigus’verta saugumo. Nors visi trys bendri planai apima DDoS atakų prevenciją, ModSecurity ir SSL, Verslo Pro planas taip pat siūlo:

 • Domenų privatumo apsauga
 • Aukščiausios kokybės „WildCard“ SSL sertifikatas
 • „SiteLock“ aptikimas

Jei tu’norėtumėte naudoti šias su ženkleliais pažymėtas funkcijas „Starter“ ar „Business“ bendruose planuose, jūs’Turėsiu sumokėti papildomus mokesčius.

Sužinoti daugiau

 • Sužinokite daugiau naudodamiesi mūsų išsamiu „HostPapa“ apžvalga

Ar kas nors kitas palaiko „Node.js“ prieglobą?

Po savaičių tyrimų mes’įsitikinome, kad aukščiau reitinguojami teikėjai yra geriausi „Node.js“ serverių prieglobos srityje. Tačiau „Node.js“ prieglobos paslaugų teikėjų yra ne tik septyni, išvardyti čia. Keletas populiarių tiekėjų ten to nepadarė’gana gerai supjaustyti – ir mes’paaiškinsiu kodėl.

AWS

aws mazgo js priegloba

„Amazon Web Services“ arba AWS yra debesies platforma, kuri talpinama virtualioje erdvėje, o ne fiziniame serveryje. Daugeliui žmonių debesų priegloba yra patraukli, nes jūs to nepadarote’pirkdami, jūs neturite mokėti už fiksuotas išteklių sumas – vietoje to turite sumokėti tik už saugyklos vietą, kurią iš tikrųjų naudojate.

Nepaisant to, AWS yra „Amazon“ dukterinė įmonė, o ne gimusi ir auginta interneto prieglobos įmonė. Dėl šios priežasties mes manome, kad dauguma svetainių savininkų bus geriau pasirūpinta pas įsteigtą prieglobos paslaugų teikėją.

Azure

azure mazgo js priegloba

„Azure“ yra dar viena debesų kompiuterijos paslauga, šią „Microsoft“ sukurta. Paslauga yra optimizuota „Node.js“ prieglobai, naudojant tokius įrankius kaip „Visual Studio Code“, padėsiantį diegti „Node.js“ kodą „Azure“.

Azure nepadarė’nepadarykite mūsų 7 populiariausių „Node.js“ prieglobos paslaugų teikėjų sąrašo, nes kol jis’s pakrautas su savybėmis, jos naudojimo paprastumas nėra lygus su konkurentais. Norėdami naudoti „Azure“ „Node.js“ prieglobai, jūs’Taip pat turėsite patogiai naudotis daugybe kitų „Microsoft“ įrankių, kurie greitai gali tapti didesne užduotimi, nei jūs sutarėte.

Node.js ne koks tu’vėl ieškote?

Peržiūrėkite mūsų reitingą Geriausi PHP kompiuteriai vietoj to.

Geriausi „Node.js“ prieglobos paslaugų teikėjai: galutinės mintys

Šiuo metu jūs žinote, kuriuos „Node.js“ pagrindinius kompiuterius reikia apsvarstyti, o kuriuos vengti. Apibendrinant, tai yra reitingas, kurį sugalvojome atlikdami savo tyrimus:

7 geriausi „Node.js“ prieglobos paslaugų teikėjai

 1. „Bluehost“ – geriausia skirta „Node.js“ prieglobai.
 2. „HostGator“ – geriausia norint lengvai nustatyti Node.js.
 3. „InMotion“ – geriausia „Node.js“ pagalba ir palaikymas.
 4. A2 talpinimas – geriausia pigiam „Node.js“ prieglobai.
 5. „Hostinger“ – geriausiai tinka lankstumui.
 6. „DreamHost“ – geriausias VPS Node.js prieglobai.
 7. „HostPapa“ – geriausia dalijamajam „Node.js“ prieglobai.

Visi šie internetiniai kompiuteriai padarys gerą darbą jūsų svetainei. Bet jei norite pasirinkti šeimininką, kuris padarys puikų darbą, pagalvokite, ką jūs vertinate labiausiai. Jei turite didelių savo svetainės planų ir žinote, kad jūs’Galų gale reikės padidinti mastą, tada galėsite pasitikėti „Bluehost“’s skirti planai. Jei tu’Tada jūs norite sutaupyti kuo daugiau pinigų A2 talpinimas laimėjo’t sulaužyti banką. Viskas priklauso nuo jūsų prioritetų!

DUK

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me