8 geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai 2020 m .: kuris kompiuteris turi daugiausiai?

žiniatinklio prieglobos palyginimas


VPS talpinimas yra vienas efektyviausių būdų priglobti svetainę. Prisijunkite prie mūsų, kai apžvelgsime devynis geriausius paslaugų teikėjus.

Pradėdami svetainę, daugelis žmonių kreipiasi į paprastą bendro naudojimo žiniatinklio prieglobos paslaugą, tačiau augant jūsų svetainei, didės ir jos poreikiai.

Tai’s, kai tai’Laikas pradėti ieškoti naudojant virtualų privatų serverį (VPS).

VPS yra žingsnis nuo bendro hostingo. Jūs vis dar dalijatės serveriu (kompiuteriu, kuris daro jūsų svetainę prieinamą lankytojams internete) su kitomis svetainėmis, tačiau yra daug mažiau svetainių, naudojančių tą serverį.

VPS tiekėjai paprastai suteikia daugiau abonentams sistemos išteklių, o tai reiškia, kad jūsų svetainė turėtų būti greitesnė ir reaguojanti. Be to, jei jaučiate srauto padidėjimą – galbūt per pardavimo renginį ar po svarbių naujienų pasakojimų apie jūsų svetainę – VPS ištekliai gali išsiplėsti, kad atitiktų jūsų svetainę’nauji reikalavimai.

Reikalas tas, kad ten yra daugybė VPS teikėjų, ir pasirinkti geriausią VPS prieglobos paslaugų teikėją yra sudėtinga. Laimei, tu’atėjai į reikiamą vietą. Mes’Jūs atlikote tyrimą, kad išsiaiškintumėte, kurios VPS paslaugos yra geriausios.

Pažvelgėme į daugybę VPS prieglobos paslaugų teikėjų, jų siūlomas paslaugas ir tai, kas juos skyrė nuo kitų. Kokius hostingo planus jie siūlo? Ką’jų pasirodymas patinka? Ar jie teikia gerą pagalbą ir palaikymą??

Mūsų 8 geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai yra:

 1. „InMotion“ – Geriausias bendras VPS prieglobos paslaugų teikėjas.
 2. A2 talpinimas – Geriausia kainos ir kokybės santykis.
 3. „Bluehost“ – Geriausios savybės.
 4. „iPage“ – Geriausias klientų aptarnavimui.
 5. „HostGator“ – Geriausias dėl patikimumo.
 6. „HostPapa“ – Geriausia RAM ir atminties vieta.
 7. Varyk Tėti – Geriausia dėl papildomų funkcijų.
 8. „DreamHost“ – Geriausias pralaidumas.

Geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai

Geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai yra tie, kurie patenkina jūsų poreikius. Tai gali atrodyti kvailai, bet taip’ai tiesa. Rasti geriausią VPS planą reiškia atsižvelgti į daugybę veiksnių, tokių kaip kaina, funkcijos, palaikymas.

Visi 9 geriausių paslaugų teikėjų turi savo unikalų pardavimo tašką. VPS priegloba nėra’t vienas sprendimas tinka visiems, todėl leiskite’atidžiau pažvelkite į kiekvieną teikėją ir sužinokite, ar jo paslauga skamba taip, kaip jūs’vėl ieškote.

Jei jūsų svetainėje yra daug tinklalapių ar aukštos kokybės turinio, prioritetas turėtų būti teikėjams, turintiems daug vietos saugykloje. Panašiai, jei jūs’Jei biudžetas yra reikalingas arba jam reikia daug pagalbos, teikiant paslaugas, kurių kainos yra pigios ir teikiama gera parama, turėtų būti teikiama pirmenybė.

„InMotion“

„InMotion“ yra svarbiausias šuo, kai kalbama apie VPS talpinimą. Jis siūlo neįtikėtinas funkcijas, pagrįstą veikimo laiką ir naudingą palaikymą – visa tai už gerą kainą. „InMotion“ taip pat pateko į populiariausių prieglobos sričių tyrimų topą, todėl tapo idealu teikėju pradedantiems ar atnaujinantiems.

„InMotion VPS“ talpinimas„InMotion“ yra aukščiausio lygio tiek „Shared“, tiek „VPS“ prieglobos paslaugų teikėja.

A2 talpinimas

„A2 Hosting“ savo VPS planus įgyvendina draugiškai šypsodamasi ir neįkainojamais patarimais. Tai’Tai nepriekaištinga naujokų priegloba, teikianti intuityvią pagalbos ir palaikymo paslaugą bei dosnią pinigų grąžinimo garantiją bet kuriuo metu.

A2 talpinimas VPS talpinimasA2 priegloba yra žinoma dėl savo klientų aptarnavimo, todėl ji’reikia atsiminti, jei jūs’iš naujo prieglobos naujokas.

„Bluehost“

Jei prieglobstis’„Bluehost“ yra vienintelis VPS prieglobos paslaugų teikėjas, kuris visam laikui suteikia nemokamą domeną. Realus pardavimo taškas yra jo savybių kokybė, kurią sudaro iki 8 GB RAM ir 4 procesoriaus branduoliai bei neribotos el. Pašto paskyros.

„Bluehost“ VPS talpinimas„Bluehost“ yra vienas geriausių prieglobos paslaugų teikėjų rinkoje.

„iPage“

„iPage“ siūlo gana geras klientų aptarnavimo paslaugas, siūlančias visą parą veikiantį tiesioginį pokalbį ir palaikymą telefonu, išsamų žinių centrą ir palaikymo bilietus. Jos savybės taip pat yra gana geros, įtrauktas SSL sertifikatas ir nemokamos atsarginės svetainės kopijos.

„iPage“ VPS talpinimasTen’Nepaneigite, kad „iPage“ siūlo pigių pasiūlymų, tačiau jūs už juos aukojate greitį.

„HostGator“

HostGator yra prieglobos meistras. Iš mūsų tyrimų jis pateko į aukščiausią bendrą prieglobos balą. Tai’Ne visai meistriškai žiūrint į VPS talpinimą atskirai, tačiau jis’aišku, nėra slouch. Turėdami geras savybes ir geriausią bet kurio teikėjo veikimo laiką, galite padaryti daug blogiau.

HostGator VPS talpinimas„HostGator“ siūlo geriausią visuotinio prieglobos paslaugą, todėl verta apsvarstyti jos VPS prieglobą.

„HostPapa“

„HostPapa“ to nedaro’Nebrangu, bet joks kitas paslaugų teikėjas negali konkuruoti dėl savo galimybių. „HostPapa“’Aukščiausio lygio kainų plane yra pakankamai RAM (laisvosios kreipties atminties) ir atminties vietos, kad būtų galima tvarkyti net didžiausias svetaines.

Hostpapa VPS talpinimas„HostPapa“ puikiai atrodo ant paviršiaus, tačiau būkite atsargūs dėl brangių atnaujinimo išlaidų.

Varyk Tėti

„GoDaddy“ panardina pirštus į viską, kas susijusi su žiniatinkliu. Be to, kad esate pasaulis’Didžiausias domenų registratorius, jis taip pat turi puikų svetainių kūrėją ir aukštos kokybės hostingo paketus. Jei tu’Jei jums reikia vieno langelio principo, „GoDaddy“ gali padėti.

„GoDaddy“ VPS talpinimas„GoDaddy“ siūlo daugybę fantastiškų paslaugų, tačiau VPS hostingas nėra’t stipriausias.

„DreamHost“

„DreamHost“ taip pat siūlo neribotą pralaidumą visuose savo planuose. Kitos jos savybės taip pat yra gana tvarkingos, nors tai ir yra’nėra geriausia, jei jums prireikia pagalbos rankos nors kartą. Skirtingai nuo konkurentų, „Dreamhost“ nesiūlo palaikymo telefonu ir tiesioginių pokalbių.

„DreamHost VPS“ talpinimas„DreamHost“ pigios kainos yra puikios pagrindinėms svetainėms, tačiau gali būti šiek tiek ribojančios ilgalaikę perspektyvą.

Šalutinis VPS prieglobos palyginimas

Išsirinkti ypatybes, kurias siūlo kiekvienas VPS kompiuteris, gali būti sunku. Niekas nenori praleisti savaitgalių ar vakarų šurmuliuodamas per daugybę svetainių ir ieškodamas geriausio pasiūlymo. Taigi, mes’sudedate visą pagrindinę informaciją vienoje vietoje.

Čia galite pamatyti maksimalią kiekvieno teikėjo suteiktą funkcijų sumą, nesvarbu, ar jūs turite prieigą prie šaknies, ar ne’našumą, o mūsų tyrimų rezultatas – bandymai.

Tai’Svarbu atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktos kainos yra pigiausios, kurias galite gauti su VPS priegloba, o ne ta kaina’d mokėti, kad gautumėte maksimalų visko pajėgumą.

Prieglobos paslaugų teikėjasMaksimali atmintisMaksimalus procesoriusMaksimalus pralaidumasPrieiga prie šakniesMaksimali saugojimo vietaUptimePigiausia kainaWBE įvertinimas „InMotion“A2 talpinimas„Bluehost“„iPage“„HostGator“„HostPapa“Varyk Tėti„DreamHost“
8 GB56 TB&# 10003;260 GB99,97%39,99 USD / mėn90 proc.
8 GB84 TB&# 10003;150 GB99,95 proc.49,99 USD / mėn85 proc.
8 GB43 TB&# 10003;120 GB99,98%29,99 USD / mėn84 proc.
8 GB44 TB&# 10003;120 GB99,94 proc.24,99 USD / mėn83 proc.
8 GB43 TB&# 10003;240 GB99,99%89,95 USD / mėn83 proc.
24 GB128 TB&# 10003;1 000 GB99,97%49,99 USD / mėn81 proc.
8 GB4Neribota&# 10003;200 GB99,97%40,99 USD / mėn70 proc.
8 GBNetaikomaNeribota&# 10007;240 GB99,95 proc.15 USD / mėn61 proc.

Kaip parodyta, „HostPapa“ yra aiškus nugalėtojas RAM, CPU ir pralaidumo atžvilgiu. Tai’Vis dėlto verta pabrėžti, kad norėdami pasiekti šias ribas, jūs’Turėsite sumokėti 299,99 USD per mėnesį – didžiausią bet kurio teikėjo bet kokio plano mokestį.

Atsižvelgiant į viską, „InMotion“ mums buvo aiškus nugalėtojas. Vis dėlto, jei turite konkrečių reikalavimų, mūsų lentelė yra puikus būdas rasti tinkamą tiekėją jūsų poreikiams.

Vis dar kraipote galvą, ką reiškia kiekvienas stulpelis? Donas’nesijaudink, mes’paaiškinsiu:

 • RAM (laisvosios kreipties atmintis) – kas skatina jūsų svetainę ir leidžia jai veikti.
 • CPU (kompiuterio procesoriai) – serverio šerdys, kurios apdoroja informaciją.
 • Pralaidumas – duomenų kiekis, kurį galima perduoti iš serverio, interneto ir jūsų svetainės.
 • Prieiga prie šaknies – galimybė pritaikyti serverį įdiegiant papildomą programinę įrangą.
 • Sandėliavimas – kiek vietos turite daiktams savo svetainėje (turiniui, laikmenai, tinklalapiams ir pan.)
 • Uptime – kaip nuosekliai jūsų svetainė veikia internete.

Daugelyje svetainių šioje lentelėje nurodytos sumos bus per didelės ir nereikalingos. Dažniausiai svarbiausi dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti, yra darbo laikas ir išlaidos.

Aišku, tai’malonu turėti didžiulę saugyklos vietą ar pralaidumo pralaidumą, tačiau nė vienas iš jų neturi reikšmės, ar jūsų svetainė reguliariai mažėja, ar galite’t sau leisti mėnesinę sąskaitą!

„InMotion“

Geriausias bendras VPS prieglobos paslaugų teikėjas

„InMotion ProsInMotion“ trūkumai
Neribotas procesoriaus branduolys, domenai ir el. Pašto paskyrosGana brangūs aukščiausios pakopos VPS talpinimo planai
Nemokamas domenas su 6–12 mėnesių planaisKiti teikėjai gali geriau naudoti 99,97%

„InMotion“ pakelia aukštą juostą, kai kalbama apie VPS talpinimą. Vien tik jos savybės 95% buvo testuojamos atliekant tyrimus’lengva suprasti, kodėl. Visuose planuose yra nemokamos atsarginės kopijos, prieiga prie šaknies ir neribotos procesoriaus šerdies bei el. Pašto paskyros.

„InMotion“ puikiai tinka visoms būsimoms įmonėms ar didelėms asmeninėms svetainėms. Jis siūlo tris skirtingus kainų planus, kurie svyruoja nuo 39,99 iki 144,99 USD / mėn. „InMotion“ teikia visą parą, visą parą, telefonu, tiesioginiais pokalbiais ir bilietų pardavimo sistema, taip pat suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. „InMotion“ yra puikus paslaugų teikėjas 99% skaitytojų..

A2 talpinimas

Geriausia kainos ir kokybės santykis

A2 talpinimas Argumentai užA2 talpinimas Minusai
Geriausia kainos ir kokybės santykisNėra nemokamo domeno
Bet kada pinigų grąžinimo garantijaTik 99,95% veiksnumo

Jei tu’Nesvarbu, ar nesate tikri dėl VPS talpinimo, gali padėti „A2 Hosting“. Dėl draugiško, į klientą orientuoto požiūrio galite jaustis įvertintas iškart, o darbuotojai visada pasiruošę padėti. Be to, jei jūs’nepatenkinti paslauga, bet kada galite gauti grąžinamąją išmoką, nėra užduodamų klausimų.

Priemonių atžvilgiu jūs galite pasirinkti tarp „Linux“ ar „Windows“ serverių prieglobos, o „A2“ taip pat siūlo nemokamas atsargines kopijas, prieigą prie šaknies ir neribotas el. Pašto abonementus. Tai’s yra šiek tiek brangesnis nei „InMotion“, planai svyruoja nuo 49,99 USD iki 99,99 USD / mėn., bet jūs’Gausite labai patikimą paslaugą, kuri jums kelia pirmenybę.

„Bluehost“

Geriausios savybės

„Bluehost“ Argumentai už„Bluehost“ Minusai
99,98% veiksnumoGana brangūs aukščiausios pakopos VPS talpinimo planai
Nemokamas domenasVienas skirtas IP adresas

„Bluehost“ yra geriau žinomas dėl savo „WordPress“ prieglobos, tačiau joje vis tiek yra viskas, ko jums reikia iš VPS paslaugos. O jei tu’dar neįsigiję domeno vardo, „Bluehost“ yra vienintelis paslaugų teikėjas’išbandėte tai, kas jums bus suteikta nemokamai amžinai.

Siūlomos visos įprastos funkcijos, o „Bluehost“ gali pasigirti puikiu 99,98 proc. Pradinio lygio VPS talpinimo kainos taip pat yra labai pagrįstos, pradedant nuo 18,99 USD / mėn. Naujiems klientams (pratęsimo norma – 29,99 USD), iki 59,99 USD / mėn. O ir don’nepamirškite klientų aptarnavimo visą parą. O jei tu’Ieškodami VPS plano, skirto naudoti visų pirma fotografijos svetainę, „Bluehost“ užima pirmą vietą geriausių fotografų svetainių talpinimo paslaugų teikėjų apžvalgoje.

Nauji klientai gali gauti VPS talpinimą tik nuo 18,99 USD per mėnesį naudodami „Bluehost“ (paprastai 29,99 USD).

Taigi, ką jūs gaunate už 18,99 USD / mėn?

 • Nemokamas svetainės domenas
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Vieno paspaudimo „WordPress“ diegimas
 • 1 TB pralaidumo & 30 GB atminties
 • 24/7 palaikymas telefonu & Gyvas pokalbis

Visi „Bluehost“’s VPS talpinimo planai pateikiami kartu su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, taigi jei tu’Jūs ne visiškai patenkintas gauta paslauga, jūs’Jums bus grąžinta visa grąžinimas.

„iPage“

Geriausias klientų aptarnavimas

„iPage“ Argumentai už„iPage“ Minusai
1 metų nemokamas domenasPrastas 99,94 proc
Keli pagalbos ir palaikymo šaltiniaiTik 1 TB pralaidumo

„iPage“ gali neturėti pigiausių kainų, ypač puikių funkcijų ar didžiausio pajėgumo, tačiau jis turi šiek tiek visko. Nuo RAM iki šakninės prieigos, nemokamų atsarginių kopijų kūrimo iki SSL saugumo, jūs’Turėsite prieigą prie visko, ko jums reikia.

Uptime isn’Puiku, palyginti su konkurentais, tačiau galite jaustis pigiai – nuo 24,99 USD per mėnesį – ir palaikyti visą parą. Mes’d „iPage“ mato kaip pagrindinį kompiuterį tiems, kuriems reikia patikimų paslaugų už priimtiną kainą – jos klientų aptarnavimas siūlo visą jums reikalingą pagalbą.

„HostGator“

Geriausias dėl patikimumo

„HostGator“ Argumentai už„HostGator“ Minusai
120 GB atmintiesBrangūs kainų planai
99,99% veiksnumoNėra nemokamo domeno

„HostGator“ valgė pusryčių konkursą, kai buvo kalbama apie bendras hostingo paslaugas, o jo VPS paslauga taip pat yra labai stipri. Tai, kas „HostGator“ sumažina kainą, yra jo vertė už pinigus – nors ir pakankamai gerai konkuruodami su mėgstamomis „InMotion“ funkcijomis, užtenka 89,95 USD / mėn. Pradinių išlaidų, kad būtų galima atsisakyti tų, kurių biudžetas yra mažas..

Taigi, „HostGator“ pasiūlė puikų reklaminį pasiūlymą, pagal kurį per pirmuosius trejus metus galite sumokėti tik 29,95 USD / mėn., Jei įsipareigojate ilgalaikiam „HostGator“. Tai taip pat turi visiškai naują svetainių kūrėją’Tai puikiai tinka kurti paprastas svetaines, jei jūs’dar nedaryti savo.

„HostPapa“

Geriausia RAM ir saugykla

„HostGator“ Argumentai už„HostGator“ Minusai
Neįtikėtinas pajėgumas su „Extreme“ planuBrangūs planai
Neribotas domenų ir el. Pašto abonementų skaičiusNėra nemokamų atsarginių kopijų

Panašiai kaip picerijos vardas, „HostPapa“ to nedaro’nesutvarkyti daiktų per pusę. Jei jums reikia priglobti didelę svetainę, kurioje yra didelis failų dydis, didelės skiriamosios gebos turinys ir daugiau tinklalapių, nei galite sukratyti, tuomet „HostPapa“ yra jums.

Vis dėlto būkite atsargūs – yra keletas įprastų spąstų, į kuriuos daugelis žmonių patenka. Pirma, reklaminės kainos siūlomos tik mėnesį, po kurio jūs’per mėnesį mokėdamas nuo 49,99 iki 299,99 USD per mėnesį už bet kurį iš savo penkių planų. Antra, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija galioja tik tiems, kurie pasirašo metus ar ilgiau. Visi kiti turi tik 48 valandas, kad galėtų reikalauti grąžinti pinigus.

Varyk Tėti

Geriausiai tinka papildomoms funkcijoms

Varyk Tėti Argumentai užVaryk Tėti Minusai
Neribotas pralaidumasNr. 24/7 tiesioginis pokalbis ar bilietų palaikymas
Tiek „Linux“, tiek „Windows“ serveriaiNėra pinigų grąžinimo garantijos

„GoDaddy“ yra vienas garsiausių internetinių prekių ženklų. Nesvarbu, ar žinote tai kaip pasaulį’Didžiausias domenų registratorius, madingas internetinių svetainių kūrėjas ar iš tikrųjų savo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai – „GoDaddy“ yra tiekėjas, siūlantis viską.

Varyk Tėti’VPS hostingas yra gana kuklus, tačiau yra’pakankamai, kad patenkintų daugumą žmonių. Jei tu’mes dar galime pradėti ir jums reikia vieno langelio principo, kad galėtume sukurti ir priglobti jūsų svetainę’t pakankamai rekomenduoti GoDaddy.

„DreamHost“

Geriausias pralaidumas

„DreamHost“ Argumentai už„DreamHost“ Minusai
Neribotos el. Pašto paskyros ir domenaiNėra tiesioginio pokalbio palaikymo
Neribotas pralaidumasTik 30 GB talpos pagrindiniame plane

Gerai, gerai, taigi „DreamHost“ nėra’t atvirai, kas geriausia. Tačiau neribotas pralaidumas vis dar turi kuo didžiuotis’siūlo tik du kiti tiekėjai! Tai’Tai taip pat antras pigiausias VPS kompiuteris už 1&1 „IONOS“, pradinė kaina tik 15 USD / mėn.

Erzinančiai, „DreamHost“ yra vienintelė teikėja šiame sąraše, nesuteikianti jums šakninės prieigos, ir vienintelė teikianti nelankstų procesoriaus branduolių kiekį. Ten’be telefono ar tiesioginių pokalbių palaikymo, o vidutinis veikimo laikas – 99,95%. „DreamHost“ yra klasikinis atvejis, kai norite gauti tai, už ką mokate, bet dar kartą, 1&1 „IONOS“ yra pigesni ir geresni!

Kaip pasirinkti tinkamą VPS prieglobos paslaugų teikėją?

Ieškant VPS prieglobos paslaugų teikėjo, reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Didelė jo dalis priklauso nuo jūsų ir jūsų svetainės poreikių.

Nepaisant visko, yra keletas standartinių veiksnių, į kuriuos visi turėtų atkreipti dėmesį rinkdamiesi šeimininką. Šitie yra:

 • Uptime – Tai labai svarbu bet kuriai svetainei. Joks paslaugų teikėjas negali garantuoti 100% veiksnumo, tačiau kuo arčiau savo svetainės galite patekti, tuo geriau.
 • Prieiga prie šaknies – Jei tu’Jei esate techniškai pajėgesni, turite daugiau lankstumo ir pritaikymo serveriui. Galite įdiegti papildomą programinę įrangą, atitinkančią jūsų svetainę’poreikius ir padidinkite savo saugumą.
 • Pralaidumas – Kaip ir veikimo laikas, pralaidumas yra tai, kuo pasitiki visos svetainės. Beveik pusė interneto vartotojų tikisi, kad internetinis puslapis bus įkeltas per dvi sekundes, taigi’gyvybiškai svarbus jūsų svetainės pralaidumas.

8 geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai: Išvada

Dabar turėtumėte turėti aiškią idėją ne tik apie tai, kas yra geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai, bet ir apie tai, kas kiekviename yra ypač gerai. Norėdami dar kartą pasakyti, čia’s tas sąrašas dar kartą:

8 geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai: „Roundup“

 1. „InMotion“ – Geriausias bendras VPS prieglobos paslaugų teikėjas.
 2. A2 talpinimas – Geriausia kainos ir kokybės santykis.
 3. „Bluehost“ – Geriausios savybės.
 4. „iPage“ – Geriausias klientų aptarnavimui.
 5. „HostGator“ – Geriausias dėl patikimumo.
 6. „HostPapa“ – Geriausia RAM ir atminties vieta.
 7. Varyk Tėti – Geriausia dėl papildomų funkcijų.
 8. „DreamHost“ – Geriausias pralaidumas.

„InMotion“ buvo aiškus nugalėtojas, kai atsižvelgėme į funkcijas, palaikymą, veikimo laiką ir vertę. Tai siūlo geriausią VPS prieglobos paslaugą ir turėtų būti naudojama daugumai skaitytojų.

„A2“ priegloba ypač gera netechnikos žmonėms dėl išskirtinės pagalbos ir palaikymo, o „HostGator“’s uptime tiesiog gali’t būti suderinta. „GoDaddy“ taip pat yra puikus pasirinkimas, jei jūs’dar reikia sukurti svetainę ir norėti viską padaryti vienoje vietoje.

Vienintelis būdas tu’Bet kada nors tikrai žinosite, išbandydami juos. Kiekvienas paslaugų teikėjas (barai „GoDaddy“ ir „DreamHost“) turi pinigų grąžinimo garantiją, taigi jis’Verta išbandyti vieną mėnesį ar panašiai, kad pamatytumėte, ką galvojate.

Geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai: DUK

Ką’Skirtumas tarp VPS ir bendro naudojimo?

Tiek VPS, tiek bendras žiniatinklio priegloba reiškia dalijimąsi skirta aparatine įranga su keliais klientais. Didelis skirtumas yra tas, kad naudojant VPS, mažiau sąskaitų reikalauja aparatūros išteklių. Jūs taip pat gausite geresnio VPS našumo garantijas, palyginti su bendra hostingu.

Ką’Skirtumas tarp VPS ir dedikuoto serverio?

VPS yra virtuali aplinka, naudojama specialia aparatine įranga, ir ji turi dalintis šia aparatūra su daugeliu kitų klientų. Tuo tarpu skirtas serveris suteikia vienintelę prieigą prie aparatūros. Dedikuotas priegloba reikalingas tik didžiulėms svetainėms, nes išlaidos yra žymiai didesnės nei pasidalijamasis priegloba ar virtualūs privatūs serveriai.

Kas yra virtualus serveris?

Virtualus serveris iš esmės yra apsimestinis kompiuteris, veikiantis fiziniame kompiuteryje. Kadangi serveriai yra tokie galingi ir poreikis jiems skiriasi nuo stalinio kompiuterio, gana gerai naudoti kelis virtualius serverius viename aparatūros vienete..

Kam galite naudoti VPS?

Akivaizdžiausia ir populiariausia VPS priežastis yra paleisti vieną ar kelias svetaines. Tačiau galite juos naudoti beveik viskam, kuriam reikalinga prieiga prie interneto, pavyzdžiui, tokiai žiniatinklio programai kaip „Nextcloud“, kad paleistumėte savo „Dropbox“ alternatyvą, arba norėdami sukurti savo virtualų privatų tinklą, kad geriau apsaugotumėte savo kompiuterių ir mobiliųjų telefonų interneto ryšį. prietaisai.

Kuris VPS prieglobos paslaugų teikėjas yra geriausios kainos ir kokybės santykis?

Pigiausias VPS prieglobos paslaugų teikėjas yra 1&1 „IONOS“, kurio VPS S planas kainuoja vos 2 USD per mėnesį. Mes’Tačiau teigiate, kad „InMotion“ suteikia jums geriausią kainos ir kokybės santykį – jis turi geriausias savybes, siūlo 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir prasideda nuo vos 29,19 USD / mėn. reklamos..

Kuris VPS prieglobos paslaugų teikėjas yra geriausias mažam verslui?

Tai tikrai priklauso nuo to, koks yra jūsų verslas’ svetainė skirta. Daugelis „InMotion“ ras geriausią, nes paprasčiau tariant, jis turi geriausias savybes. Tai taip pat suteikia jums neribotas el. Pašto paskyras – didelę premiją darbuotojams – ir leidžia jums priglobti kelias svetaines, jei jūsų įmonė turi daugiau nei vieną.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map