8 geriausiai tvarkomi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai: ar galite valdyti be jų?

geriausiai valdomas „WordPress“ priglobtas vaizdasŠis straipsnis pateiks jums visą informaciją apie geriausiai valdomus „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjus.


Jei turite „WordPress“ svetainę, jūs’Turėsiu surasti talpyklą. Valdomoji „WordPress“ priegloba yra populiarus pasirinkimas, nes ji pateikiama kartu specializuotos „WordPress“ svetainių paslaugos.

Valdomoji „WordPress“ priegloba yra specialiai sukurta palaikyti „WordPress“ svetaines ir joje yra daugybė funkcijų, padedančių jūsų svetainei sėkmingai veikti. Nuo automatinių atnaujinimų iki vieno spustelėjimo „WordPress“ diegimo, tai yra didžiausia „WordPress“ vartotojų priegloba.

Tai daro tvarkomą „WordPress“ prieglobą tobulu verslo ar bet kokio didelio srauto svetainėse. Įtrauktos funkcijos, pradedant nuo aukščiausio lygio palaikymo ir baigiant kasdieninėmis atsarginėmis kopijomis, yra sukurtos taip, kad būtų kuo lengviau paleisti svetainę.

Žinoma, jei to nepadarysite’Neturite „WordPress“ svetainės, toks priegloba laimėjo’t būti tau! Tokiu atveju pažvelkite į VPS arba specialųjį prieglobą.

Geros naujienos yra tai, kad valdomas „WordPress“ priegloba yra tikrai populiarus pasirinkimas, kurį siūlo daugybė paslaugų teikėjų. Neigiama yra tai, kad suradę geriausią savo svetainės planą, galite jaustis kaip neįmanoma užduotis!

Tai’todėl mes’atlikome nuodugnų tyrimą, norėdami rasti geriausius paslaugų teikėjus, išnagrinėdami viską – nuo kainų ir funkcijų iki klientų palaikymo ir už jos ribų.

Contents

8 geriausiai tvarkomi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai:

 1. „Bluehost“ – Geriausias „WordPress“ prieglobai.
 2. A2 talpinimas – Geriausias klientų aptarnavimui.
 3. „InMotion“ – Geriausiai tinka funkcijoms.
 4. WP variklis – Geriausia pagalba ir palaikymas.
 5. „SiteGround“ – Geriausias dėl patikimumo.
 6. 1&1 IONOS – Geriausia kainos ir kokybės santykis.
 7. „DreamHost“ – Geriausia, kai viskas paprasta.
 8. Varyk Tėti – Geriausia dėl papildomų funkcijų.

Geriausias iš geriausių yra neabejotinai „Bluehost“ – „WordPress“ rekomenduoja tai, ir jūs galite pamatyti kodėl! Mes nustatėme, kad A2 Hostingas buvo kitas geriausias, daugiausia dėmesio skiriant greičiui ir klientų aptarnavimui, o „InMotion“’Įspūdingos savybės užėmė tvirtai trečią vietą. Nesvarbu, koks tu’Ieškant šių aštuonių geriausių paslaugų teikėjų, turėtų būti kažkas visiems.

Šis straipsnis suskaidys kiekvieną iš aštuonių mūsų valdomų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, pateikdamas mažiausias kainas, privalumus ir trūkumus bei tai, kas kiekvienam teikėjui yra geriausia. Pasibaigus mūsų palyginimui, jūs’Aš žinosiu, kuris prieglobos paslaugų teikėjas yra geriausias jūsų „WordPress“ svetainės pasirinkimas.

Geriausiai valdoma „WordPress“ priegloba

Aštuoni geriausiai valdomi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai turi skirtingus privalumus ir siūlomas funkcijas. Ar tu’ten ieškote pigių kainų, neribotos saugyklos vietos ar patikimo prieglobos’tai puikus paslaugų teikėjas, laukiantis jūsų.

Vis dėlto gali būti sunku sekti kiekvieno siūlomą veržlę ir varžtą, todėl mes’Jūs sudarėte lentelę, kad galėtumėte palyginti pagrindines aštuonių geriausiųjų savybes.

Šalutinis valdymas „WordPress“ prieglobos palyginimas

ProviderStorageUptime% SitesSoftware UpdatesSuma pradinės kainos / mėn. Suma„Bluehost“

A2 talpinimas

„InMotion“

WP variklis

„SiteGround“

1&1 IONOS

„DreamHost“

Varyk Tėti

Neribota99,98NeribotaTaip29,99 USD
Neįvertinta

99,95

1 – neribotas

Taip24,46 USD
40 GB – 240 GB99,971 – 20Taip8,99 USD
10 GB – 1 TB99,951 – 25Taip35 USD
10 GB – 30 GB99,981 – neribotasTaip11,95 USD
25 GB – 200 GB99,981 – 5Taip9 USD
30 GB – 120 GB99,951Taip19,95 USD
10 GB – 50 GB99,971 – 5Taip10,99 USD

Aukščiau esančioje lentelėje aprašytos kai kurios pagrindinės kiekvieno teikėjo siūlomos funkcijos. Čia nurodyta pradinė kaina yra žemiausia standartinė kaina kiekvienam planui, tačiau dažnai rasite įvairių nuolaidų ir akcijų naujiems vartotojams – tai’verta apsipirkti!

Iš tikrųjų dauguma prieglobos paslaugų teikėjų naujiems vartotojams siūlo nuolaidas, kurias tikrai verta išnaudoti. Bet atsimeni, pasibaigus akcijai kainos atsinaujins įprastu kursu. Įsitikinkite, kad visada planuojate ilgalaikes išlaidas, o ne tiesioginį pardavimą. Taigi reklaminės kainos dažnai galioja metus ar net daugiau.

Paaiškintos prieglobos ypatybės

Tyrimas dėl jūsų prieglobos paslaugų teikėjo gali būti galvos skausmas dėl visų pasirodžiusių techninių žargonų. Norėdami išsklaidyti bet kokią painiavą, leiskite’greitai suardo mūsų lentelėje nurodytas savybes.

Sandėliavimas (arba vietos diske) yra tai, kiek vietos turite savo svetainei serveryje. Čia yra visa jūsų svetainė’Turinys saugomas, įskaitant vaizdus, ​​tinklalapius ir failus. Tai’labai svarbu įsitikinti, kad jūsų planas suteikia jums pakankamai saugyklos vietos, kad jums nereikėtų’t išbėga iš kambario!

Uptime nurodo, kiek laiko garantuojamas serverio veikimas ir veikimas. Tai’s paprastai rodomi procentais – pavyzdžiui, 99,98% yra puikus praleisto darbo laikas. Norite, kad šis skaičius būtų kuo artimesnis 100 proc, nes tai reiškia, kad jūsų svetainė beveik visą laiką bus prisijungę.

Svetainių skaičius beveik kalba pats už save – tai yra svetainių, palaikomų jūsų prieglobos plane, skaičius. Pagrindiniai planai paprastai suteiks jums vieną svetainę ir leis jums atrakinti daugiau, kai atnaujinsite.

Programinės įrangos atnaujinimai yra ypatybė, būdinga „WordPress“ prieglobai. „WordPress“ dažnai išleidžia savo platformos atnaujinimus, kurių jums reikia, jei norite, neatsilikti ir patys įdiegti’t., jūsų programinė įranga pasensta ir yra pažeidžiama klaidų, įsilaužėlių ir kitų nemalonumų. Laimei, su automatiniais programinės įrangos atnaujinimais, teikėjas atnaujina jūsų svetainę!

1: „Bluehost“

Geriausiai tinka „WordPress“ prieglobai

„Bluehost“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • „WordPress“ rekomenduoja kaip geriausią „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėją
 • Neribota vieta diske
 • Gana brangūs planai, palyginti su konkurentais
 • Papildiniai nėra’t automatiškai atnaujinamas

„Bluehost“ yra geriausias iš daugybės, kai kalbama apie „WordPress“ prieglobą. Tai’yra numeris vienas, kurį rekomenduoja pati „WordPress“, ir turi tris valdomus „WordPress“ prieglobos planus, kuriuos galite pasirinkti.

Visi planai apima:

 • Neribota saugykla
 • Neribotas domenų ir padomenų skaičius
 • Jūsų srautui nėra jokių apribojimų
 • Nemokamas SSL (saugių lizdų sluoksnis) saugumas
 • Sustojimo aplinka (pakeitimų testavimui)
 • Momentinis „WordPress“ diegimas
 • Automatiniai „WordPress“ atnaujinimai
 • Apsauga nuo šlamšto
 • Nemokamos atsarginės kopijos
 • Nemokamas domenas (pagal metinius planus)

„Bluehost“ naudoja SSD (kietojo kūno diską) saugyklą, o tai reiškia, kad jūsų svetainė bus įkelta daug greičiau nei tuo atveju, jei ji naudotų tradicinę HDD (kietojo disko) saugyklą. Visi planai – net ir patys pigiausi – palaiko neribotą skaičių svetainių.

Taigi, ką jūs mokate už visas šias blizgančias savybes? Pigiausias planas yra 29,99 USD per mėnesį Sukurkite planą, kuris suteikia jums visus pagrindus, reikalingus norint valdyti profesionalią svetainę. Tai’Puikiai tinka pradėti, ir apima įprastą funkciją – rinkodaros centrą, 100 nemokamos kokybės temų ir domeno privatumą.

Rekomenduojamas „Grow“ planas kainuoja 39,99 USD per mėnesį ir, kaip rodo pavadinimas, yra skirtas kurti jūsų svetainę ir jos auditoriją. Jūs gausite viską iš „Build“ plano, taip pat verslo peržiūros įrankių, SEO įrankių, „JetPack Premium“ ir dar daugiau.

Didžiausias planas yra 59,99 USD per mėnesį, kuris aprūpintas patobulintomis funkcijomis, įskaitant „JetPack Pro“, neribotu atsarginių kopijų kūrimu ir atkūrimu, „PayPal“ integracija, plius viskas iš augimo plano.

Jei norite užtikrinti saugumą, greitį ir puikų „WordPress“ našumą, „Bluehost“ yra jūsų geriausias pasirinkimas.

geriausias „Bluehost“ žada greitį ir meistriškumą už savo valdomą „WordPress“ prieglobą ir yra numeris vienas, kurį rekomenduoja „WordPress“

# 2: A2 talpinimas

Geriausia klientų aptarnavimui

A2 priegloba už ir prieš

Pliusai, minusai
 • Automatiniai programinės įrangos ir papildinių atnaujinimai
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija
 • 99,95% rezultatyvaus perdavimo rezultatas
 • Nėra nemokamo domeno

A2 priegloba yra dar vienas populiariausias jūsų „WordPress“ svetainės pasirinkimas. Jis neatsilieka nuo „Bluehost“ funkcijų ir net pasiūlymų geresnis kainos ir kokybės santykis! Neigiama pusė? Palyginti prastas 99,95 proc..

A2 priegloba automatiškai atnaujina programinę įrangą ir papildinius, taigi jūs’Visada būsiu 100% atnaujinta su naujausiomis versijomis. SSL saugumas užtikrinamas visuose planuose, kaip ir nemokamos atsarginės kopijos bei nemokamas perkėlimas į svetainę.

Yra trys prieglobos planai, pradedant nuo Vienos svetainės planas – 24,46 USD per mėnesį. Šis planas palaiko vieną svetainę ir apima 10 GB saugyklą, nemokamą SSL apsaugą, automatines atsargines kopijas ir svetainės išdėstymą (kad galėtumėte išbandyti savo svetainės pakeitimus prieš pateikdami jas tiesiogiai).

„3-Sites“ planas kainuoja 38,75 USD per mėnesį, ir padidina jūsų apribojimus iki trijų svetainių ir 25 GB talpos. Tai yra pagrindiniai skirtumai, nors jis atrakina kitas funkcijas, tokias kaip kitas branduolys, 1 GB papildomos fizinės atminties ir du papildomus domenus..

Pažangiausias planas yra 75,48 USD. Neribotas planas, kuri palaiko neribotą skaičių svetainių ir suteikia 40 GB saugyklos vietos. Gaunate keturias branduolius ir 4 GB fizinės atminties, taip pat neribotus priedų domenus.

Visiems planams suteikiama turtinga pinigų grąžinimo garantija bet kuriuo metu.

A2 priegloba valdoma WordPress„A2“ pritraukimas sutelktas į greitį ir aukštą našumą, kad būtų geriausias sprendimas jūsų „WordPress“ svetainei.

# 3: „InMotion“

Geriausiai tinka funkcijoms

„InMotion“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Geriausias funkcijų asortimentas rinkoje
 • Parūpinkite, kad jūsų svetainę iš anksto įdiegtų ekspertas
 • Suteikia mažiau vietos diske nei geriausi konkurentai
 • Išankstiniai planai tampa brangūs

„Bluehost“ gali būti geriausias „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas, tačiau kalbant apie funkcijas, „InMotion“ išpūtė visus kitus. Mūsų tyrime, jis gavo beveik tobulą rezultatą už savo valdomas „WordPress“ prieglobos funkcijas. Leisti’Pažvelk, kodėl tai padarė taip gerai:

Turite pasirinkti iš šešių planų, iš kurių visi yra šie:

 • Nemokamas domenas
 • Neribotas pralaidumas
 • Automatiniai programinės įrangos ir papildinių atnaujinimai
 • SSL saugumas
 • Neribota el. Pašto paskyra
 • Nemokamos atsarginės kopijos

Jūs netgi galite priversti savo svetainę iš anksto įdiegti ekspertą, taigi’s pasiruošęs eiti per kelias minutes!

Pigiausias planas yra WP-1000S planas, kuris prasideda iškart 8,99 USD per mėnesį. Tai tinka maždaug 20 000 lankytojų per mėnesį ir suteikia 40 GB SSD atminties.

Geriausios vertės planas yra 12,99 USD per mėnesį „WP-2000S“ planas, palaikantis dvi svetaines, 50 000 lankytojų per mėnesį, 80 GB SSD saugyklą ir nemokamą „Jetpack Personal“ sąskaitą. Į šį planą taip pat įtraukta „WordPress“ temų ir papildinių prenumerata, suteikianti daugybę įrankių, kad jūsų „WordPress“ svetainė veiktų kuo geriau..

Funkcijos ir toliau tobulėja, kai judate aukščiau per „InMotion“’valdomų „WordPress“ prieglobos planų. Jūs turite daug pasirinkimo ir augimo galimybių, tai reiškia, kad galite rasti geriausią planą savo poreikiams.

„InMotion“ suteikia 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

inmotion geriausiai valdomas WordPress funkcijas„InMotion“ siūlo daugybę aukštos kokybės funkcijų, kurias gali pasiūlyti „WordPress“ vartotojams, nuo išankstinio diegimo iki automatinių atnaujinimų ir nemokamų atsarginių kopijų.

# 4: „WPEngine“

Geriausia pagalba ir palaikymas

WP variklio privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Platus pagalbos ir palaikymo variantų asortimentas
 • Daug vietos diske
 • Brangūs kainų planai – prasta kainos ir kokybės santykis
 • Funkcijų, palyginti su konkurentais, trūkumas

„WP Engine“ yra tvirtas pasirinkimas bet kurioje „WordPress“ svetainėje. Tai gerai atliko mūsų bandymus, tačiau jį nuvertino dėl prasto kainos ir kokybės santykio. Tačiau kur ji spindėjo, buvo jos pagalbos ir palaikymo galimybės, kuris apima viską nuo tiesioginių pokalbių iki palaikymo telefonu visą parą.

„Startup“ planas kainuoja 35 USD per mėnesį, ir yra skirtas vienai mažai svetainei ar tinklaraščiui, kuriame apsilanko iki 25 000 lankytojų per mėnesį. Šis planas suteikia jums 10 GB saugyklos, 50 GB pralaidumo ir daugybę nemokamų funkcijų, įskaitant nemokamą SSL sertifikatą ir daugiau nei 35 „StudioPress“ temas..

Augimo planas kainuoja 115 USD per mėnesį, ir palaiko 100 000 apsilankymų per mėnesį. Šis planas, nenuostabu, skirtas jūsų verslui plėsti – jis suteikia jums papildomų funkcijų, kurių jums reikia būtent tai, įskaitant 20 GB saugyklą, penkias svetaines ir 200 GB pralaidumą..

290 USD per mėnesį Mastelio planas iš tikrųjų yra gana panašus į augimo planą, nes jis apima tas pačias nemokamas funkcijas. Pagrindinis skirtumas yra aukščiau esančių ribų – jūs gaunate 30 GB saugyklą, 15 svetainių ir 400 GB pralaidumą. Tai reiškia, kad jūsų svetainė gali tvarkyti 400 000 apsilankymų per mėnesį!

„WP Engine“ taip pat siūlo pasirinktinį planą, į kurį jums reikia atkreipti dėmesį tik tuo atveju, jei jūsų svetainė per mėnesį milijonus kartų apsilanko – tokiu atveju gerai atlikote!

„wpengine“ valdomi „WordPress“ planai„WPEngine“ turi keturis kainų planus, siūlančius erdvę mastui didinti ir plėstis plėtojant jūsų „WordPress“ svetainę.

# 5: „SiteGround“

Geriausias dėl patikimumo

„SiteGround“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Didelis „WordPress“ prieglobos funkcijų pasirinkimas jūsų svetainei palaikyti
 • Puiki kainos ir kokybės santykis
 • Maža vietos diske
 • Nėra nemokamo domeno

„SiteGround“ yra greta „Bluehost“ programoje „WordPress“’geros knygos. Kodėl? Atsakymas slypi „SiteGround“’Funkcijos – pasisveikinkite diegdami vieną paspaudimą, automatinius programinės įrangos ir papildinių atnaujinimus, specialistų palaikymą ir nemokamą perkėlimą.

Visas „SiteGround“’Į planus įtraukta ir jos “Pagrindinės „WordPress“ funkcijos”, tokias kaip nemokamos kasdieninės atsarginės kopijos, automatiniai atnaujinimai ir nemokama SSL apsauga.

Naudodamas tris valdomus „WordPress“ prieglobos planus, pradedant nuo 11,95 USD per mėnesį „StartUp“ planas. Tai pridedama su visomis būtiniausiomis „WordPress“ funkcijomis, 10 GB saugykla ir viena svetaine, todėl ji yra tinkamiausia svetainėms, kuriose apsilanko 10 000 per mėnesį..

„GrowBig“ planas kainuoja 19,95 USD per mėnesį ir masiškai padidina savo išteklius. Kartu su pagrindinėmis „WordPress“ funkcijomis, jūs gaunate prioritetinę techninę pagalbą ir nemokamą, profesionalų „WordPress“ perkėlimą. Įmeskite 20 GB saugyklų ir neribotą skaičių svetainių, o jūsų svetainė tikrai ilgės laiką!

Jei jūsų „WordPress“ svetainė per mėnesį apsilanko maždaug 100 000, tada jūs’Jums reikės „GoGeek“ plano 34,95 USD per mėnesį. Jis pateikiamas kartu su viskuo iš „GrowBig“ plano, tačiau padidina jūsų atmintį iki 30 GB ir prideda daugybę “Geeky WordPress funkcijos” kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai.

patikimas valdomas „WordPress“ priegloba„SiteGround“ yra oficialiai rekomenduojamas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris. Nauji klientai gauna pigesnių pasiūlymų, ir jame yra daugybė funkcijų, kuriomis galite tobulinti savo svetainę.

# 6: 1&1 IONOS

Geriausia kainos ir kokybės santykis

1&1 „IONOS“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Puiki kainos ir kokybės santykis, keičiant kainą
 • Nemokamas domenas pagal metinius planus
 • Trūksta pagalbos ir palaikymo – nėra tiesioginių pokalbių
 • Vietos diske nėra’Neatitinka geriausių konkurentų, tokių kaip „Bluehost“

1&1 „IONOS“ yra saugus ir standartinis pasirinkimas jūsų „WordPress“ prieglobos poreikiams. To nepadarė’Jis išsiskiria daugelyje patikrintų sričių, išskyrus kainos ir kokybės santykį, kur dėl prieinamų kainų jis numušė mūsų kojines.

Visi 1&1 „IONOS WordPress“ planuose yra nemokamas domenas, automatiniai programinės įrangos atnaujinimai, nemokamas SSL saugumas ir nemokamos atsarginės kopijos.

9 USD per mėnesį Esminis planas apima 25 GB SSD atmintį, 10 el. pašto abonementų ir vieną svetainę. Verslo planas kainuoja 11 USD per mėnesį ir apima 100 GB SSD atminties, 100 el. pašto abonementų ir dvi svetaines.

„Pro“ planas yra didžiausias – 15 USD per mėnesį, ir padidins jūsų atmintinę iki 200 GB. Tai taip pat suteikia jums 500 el. Pašto abonementų, penkias svetaines, „SiteLock“ apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir prieigą prie „RailGun“ turinio pristatymo tinklo. Šis planas skirtas padidinti saugumą ir našumą.

1&1 „IONOS“ to nepadarė’Testuodami pagalbos ir palaikymo testą, jis įvertinamas per aukštai, tačiau turėdamas daug funkcijų ir turėdamas aukščiausią planą tik 15 USD per mėnesį,’vis dar patrauklus pasirinkimas.

1 ir 1 „ionos“ valdė „WordPress“ planus1&1 „IONOS“ yra žinomas dėl ypač pigių pasiūlymų naujiems klientams, tačiau net ir be savo reklaminių kainų jis siūlo puikią kainos ir kokybės santykį..

# 7: „DreamHost“

Geriausia, jei tai paprasta

„DreamHost“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Rekomenduoja „WordPress“ – tinkamas asortimentas
 • Protingi ir keičiami kainų planai
 • Trūksta pagalbos ir palaikymo galimybių
 • Žemas veikimo laikas (99,95%)

„DreamHost“ artėja prie mūsų sąrašo pabaigos, bet jis’ne vienas turi būti nepastebėtas – tai yra trečiasis ir paskutinis kompiuteris mūsų sąraše oficialiai rekomenduoja „WordPress“.

Jis turi blizgančias prieglobos funkcijas, skirtas palaikyti jūsų svetainę, ir siūlo gerą kainos ir kokybės santykį. Vis dėlto’Skirtas diske, veikimo laikas ir įvairios pagalbos ir palaikymo parinktys.

Turite pasirinkti iš trijų planų, iš kurių visi yra neišmatuotas pralaidumas, palaikymas 24 valandas per parą, SSL apsauga, kasdieninės atsarginės kopijos, nemokamas domenas ir automatiniai programinės įrangos atnaujinimai. Visi planai palaiko tik vieną svetainę.

19,95 USD per mėnesį „DreamPress“ planas suteikia jums visa tai, kas paminėta aukščiau, plius 30 GB SSD atminties ir iš anksto įdiegtą „Jetpack Free“. „DreamPress Plus“ kainuoja 29,95 USD ir suteikia jums 60 GB SSD atminties, neribotą CDN kiekį ir „Jetpack Professional“ atnaujinimą.

„DreamPress Pro“ planas yra didžiausias – 79,95 USD per mėnesį. Tai apima viską nuo „DreamPress Plus“ plano ir padidina jūsų SSD atmintį iki 120 GB. Jūs taip pat atrakinate prioritetinę paramą!

„DreamHost“ gali neturėti galios nukelti jūsų svetainę į žvaigždes, bet jei jums reikia patogaus kemperio, o ne raketos, ji laimėjo’neleis tavęs nuleisti.

Dreamhost valdomas WordPress„DreamHost“ oficialiai rekomenduoja „WordPress“, ji turi įrankius, kurie palengvina jūsų svetainės valdymą.

# 8: „GoDaddy“

Geriausiai tinka papildomoms funkcijoms

„GoDaddy“ privalumai ir trūkumai

Pliusai, minusai
 • Siūlo daug papildomų paslaugų, be talpinimo
 • Nemokamas domenas su metiniais planais
 • Nėra nemokamo SSL sertifikato pagal du žemiausius planus
 • Trūksta papildomų funkcijų

„GoDaddy“ vis dar yra vienas iš geriausiai tvarkomų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, tačiau jis gali’t konkuruoti su mėgstamiausiu „Bluehost“, dėl to ir yra’s aštuntoje vietoje. Varyk Tėti geriausia, jei kartu su priegloba reikia papildomų paslaugų.

Galite pasirinkti iš keturių planų, iš kurių visi apima nemokamą domeną (pagal metinius planus), „WordPress“ programinės įrangos atnaujinimus, neišmatuotą pralaidumą, perkėlimą vienu spustelėjimu ir nemokamas atsargines kopijas.

9,99 USD per mėnesį pagrindinis planas suteikia 10 GB SSD atminties ir palaiko vieną svetainę. Prabangus planas kainuoja 14,99 USD per mėnesį, ir apima 15 GB talpos SSD saugyklą, vieną svetainę ir vieno paspaudimo sustojimo svetainę, kuri leidžia išbandyti naujus pakeitimus prieš juos paskelbiant tiesioginėje svetainėje.

19,99 USD per mėnesį Galutinis planas palaiko dvi svetaines, turinčias 30 GB SSD atmintį, nemokamą SSL sertifikatą vieneriems metams, kenkėjiškų programų nuskaitymą ir taisymą. Jis taip pat pateikiamas kartu su viskuo iš „Deluxe“ plano.

„Pro 5+“ planas yra skirtas penkioms – 50 svetainių ir kainuoja 34,99 USD per mėnesį. Tai apima nuo 50 GB iki 200 GB SSD atmintį, automatines atsargines kopijas, nemokamus SSL sertifikatus ir nemokamus svetainių priežiūros įrankius.

Jei jums reikia domenų, el. Pašto abonementų, internetinės rinkodaros ar dar daugiau, „GoDaddy“ gali tai padengti ir jums. Tai siūlo daug daugiau nei tik priegloba, taigi jei tu’po „viskas viename“ paslaugos, Varyk Tėti galėtų būti tau!

Godaddy WordPress talpinimas„GoDaddy“ siūlo paprastą valdomą „WordPress“ prieglobą, naudodamiesi papildomomis paslaugomis, esančiomis po ranka.

Kaip pasirinkti valdomą „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėją?

Turint tiek daug prieglobos paslaugų teikėjų, kurie veržiasi į jūsų dėmesį ir gali pasigirti įspūdingomis savybėmis, kaip jūs ketinate žinoti, kurį pasirinkti? Ar jums reikia visų tų priemonių? Ką jie net reiškia?

Tai’Nesunku pasiklysti tarp visų akronimų ir reklaminių kainų. Čia’Trumpas svarbiausių patarimų, kurie padės žengti teisingu keliu, sąrašas:

 • Grįžkite prie pagrindų
 • Skirkite laiko veiksnumui
 • Vertė už pinigus
 • Pagalba ir palaikymas
 • Donas’t nesusipainioti!

Grįžkite į pagrindus

Sudarykite sąrašą pagrindinės savybės jūsų svetainės poreikiams, ir įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas teikėjas įtraukė juos į savo planus. Pagrindinės savybės, į kurias reikia atkreipti dėmesį, yra: automatiniai atnaujinimai, SSL saugumas, saugykla, pralaidumas ir nemokamos atsarginės kopijos. Įmeskite nemokamą domeną, jei to neturite’t jau turite!

Skirkite laiko Uptime

Tai iš tikrųjų yra svarbu! Niekas negalės apsilankyti jūsų svetainėje, jei jūsų šeimininkas’serveriai visą laiką neveikia. Aukštas darbo laikas yra būtinas dalykas, kitaip jūs’tiesiog moka už svetainę, kurios niekas nemato.

Kainos ir kokybės santykis

Įsitikinkite, kad jums’kad gautumėte aukštos kokybės paslaugą neišpūsdami viso savo biudžeto. Tikrai apsilankykite už didelę pardavimo kainą – šiame straipsnyje mes sutelkiame dėmesį į įprastas kainas, tačiau daugybė teikėjų siūlo nuolaidą naujiems klientams..

Donas’Tačiau tave neįtraukia tik kaina! Pažiūrėk, ką tu’Mokėsite pasibaigus reklamos laikotarpiui ir tik už tai, ką jūs’vėl gauni už savo pinigus.

Pagalba ir palaikymas

Rūpinkitės savimi, taip pat savo svetaine! Pažvelkite į siūlomų palaikymo galimybių spektrą ir naršykite, ar juose yra jums reikalingų atsakymų. Pirmiausia, ar tai ekspertų „WordPress“ palaikymas, arba tiesiog generalinis?

Kitas, duok tai eiti! Išbandykite tiesioginį pokalbį, perskaitykite pagalbos straipsnius ir sužinokite, ar palaikymas yra prieinamas visą parą, visą parą, ar tik nuo pirmadienio iki penktadienio.

Donas’t pasiklysti

Jei tu’naujovė, tada talpinimas gali painioti. Ten’Vyksta daugybė laiškų ir kalbėjimo technologijomis bei neribotų pasiūlymų šiam ir kitam.

Atlikite savo tyrimus, bet ne’t panika. Tiesa, tikriausiai jūsų svetainė laimėjo’nereikia neribotos vietos diske – taigi nereikia’nesijaučiate, kad turite už tai mokėti!

Svarbiausia yra surasti teikėją, kuris palaikys jūsų „WordPress“ svetainę ir palaikys ją greitai bei saugiai. Bet kuris iš mūsų sąraše esančių teikėjų atliks tą darbą, todėl’galite išsirinkti jums geriausią variantą!

Geriausiai valdomas „WordPress“ priegloba: suvestinė

Šis straipsnis pateikė jums aštuonis geriausiai valdomus „WordPress“ paslaugų teikėjus ir pažvelgė į kiekvieną iš jų, kad suteiktumėte idėją, kuris yra geriausias jūsų „WordPress“ svetainės pasirinkimas. Mes’apžvelgėme jų savybes, kainas ir kaip jie atliko mūsų tyrimą.

Iki šiol jūs žinote geriausius tiekėjus aplink ir kaip pasirinkti iš jų. Čia’s greitas pakartojimas:

8 geriausiai tvarkomi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai: atmesta

 1. „Bluehost“ – Geriausias „WordPress“ prieglobai.
 2. A2 talpinimas – Geriausias klientų aptarnavimui.
 3. „InMotion“ – Geriausiai tinka funkcijoms.
 4. WPEngine – Geriausia pagalba ir palaikymas.
 5. „SiteGround“ – Geriausias dėl patikimumo.
 6. 1&1 IONOS – Geriausia kainos ir kokybės santykis.
 7. „DreamHost“ – Geriausia, kai viskas paprasta.
 8. Varyk Tėti – Geriausia dėl papildomų funkcijų.

Pamirškite slinkimo valandas, šimtus skirtukų ir daugybę galvos skausmų – Tai yra aštuoni geriausi teikiami „WordPress“ valdomų paslaugų teikėjai. Mes atlikome jūsų slinkimą, tikrinimą ir palyginimą, todėl dabar jums tereikia pasirinkti vieną!

Pagalvokite apie tai, kokio tipo svetainę turite ir kokių pagrindinių funkcijų jai reikia. Atkreipkite dėmesį į tikrai svarbius – veikimo laiką, vietą diske, pralaidumą ir kainos ir kokybės santykį. Įsitikinkite, kad teikėjas patenkina jūsų poreikius, o jūs’bus gera eiti.

Geriausiai valdomas „WordPress“ priegloba: DUK

Tvarko „WordPress“ priegloba tinkama tik didelėms „WordPress“ svetainėms?

Mes rekomenduojame valdytą „WordPress“ prieglobą didesnėms svetainėms, kad tuo įsitikintumėte’vėl gaunasi gera kaina ir naudodamiesi visomis funkcijomis, kurios pateikiamos įgyvendinant šiuos galingus planus! Bet, valdoma „WordPress“ priegloba tinka bet kokio dydžio „WordPress“ svetainei – tai’s tau žemyn!

Pažvelkite į „Geriausio mažų įmonių verslo prieglobos“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kuri iš jų yra geriausia jūsų svetainei.

Ar turite pasirinkti „WordPress“ prieglobą „WordPress“ svetainėje?

Visai ne! Galite pasirinkti, koks prieglobos tipas jums labiausiai tinka, ar ne’bendrinamas, VPS, debesis ar specialus priegloba! „WordPress“ specifinio prieglobos pranašumai yra tai, kad teikėjas pritaiko savo paslaugas jūsų poreikiams, pavyzdžiui, automatiškai vykdo naujinimus.

Tik pradedu? Norėdami sužinoti daugiau apie pigiausio prieglobos tipą, perskaitykite mūsų geriausių bendrojo hostingo paslaugų apžvalgą. Arba peržiūrėkite geriausių VPS prieglobos paslaugų teikėjų apžvalgą ir sužinokite, kas tai yra’viskas apie.

Kuris yra geresnis, valdomas „WordPress“ priegloba ar bendras „WordPress“ priegloba?

Bendras „WordPress“ priegloba yra labiau ribota nei valdoma „WordPress“ priegloba. Tai’S yra pigesni, tačiau elementariau naudojami. Jūs gaunate daugiau pranašumų ir papildomų funkcijų, tokių kaip „Bluehost“’„viskas viename“ rinkodaros centras – su valdomu „WordPress“ priegloba, nors tai kainuoja didesnę kainą. Jei norite išplėsti savo svetainę, geresnis pasirinkimas yra valdomas „WordPress“ priegloba.

Perskaitykite geriausio „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apžvalgą ir sužinokite, kuris yra geriausias.

Ką’yra pigiausiai valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas?

Pigiausias valdomų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas yra „InMotion“, su pradine kaina 8,99 USD per mėnesį pagal savo WP-1000S planą. Atsižvelgiant į tai, kad jis taip pat pasirodė geriausias mūsų tyrimų ypatybėms, ir yra trečioje geriausių teikėjų sąrašo vietoje, tai’tai nėra bloga pinigų vertė!

Perskaitykite „InMotion“ apžvalgą, kad sužinotumėte, ar ji’Tai geriausias jūsų paslaugų teikėjas. Arba apsilankykite geriausių pigių interneto prieglobos paslaugų teikėjų apžvalgoje, kurioje pateikiami pasiūlymai, vagystės ir dar daugiau mažų kainų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me