9 geriausi smulkaus verslo svetainių kūrėjai: kuris jums tinka?

geriausi smulkaus verslo svetainių kūrėjaiSvetainės turėjimas yra puikus būdas reklamuoti savo mažą verslą ir pasiekti daugiau klientų. Ir dar geriau, kad vilkite ir numeskite svetainių kūrėjus, galite sukurti vieną per tą patį laiką, per kurį reikia paruošti gerą Padėkos dienos vakarienę. Šis straipsnis padės jums tiksliai nuspręsti, kuris smulkaus verslo svetainių kūrėjas jums tinka.


Kol ten’s ne ‘vienas dydis tinka visiems’ variantas, mes’Mums pavyko surasti devynis geriausius mažojo verslo svetainių kūrėjus, sutelkdami savo tyrimus į šias pagrindines sritis, kurios, mūsų manymu, yra ypač svarbios sėkmingam smulkaus verslo tinklalapiui: naudojimo paprastumas, funkcijų kokybė, lankstumas dizainui, pagalba ir palaikymas, nes taip pat ir vertę už pinigus.

Kaip visada, mes’Taip pat atsižvelgėme į mūsų klientų balus. Norėdami apskaičiuoti šį balą, realius vartotojus galime išbandyti kiekvieną statybininką, naudodamiesi juo sukurdami mažo verslo svetainę, sekdami trumpą informaciją.

9 geriausi mažų verslų svetainių kūrėjai

 1. „Wix“ – geriausias universalių svetainių kūrėjas mažoms įmonėms.
 2. „Squarespace“ – geriausiai tinka greitai augančiam mažam verslui ar pradedantiesiems.
 3. Weebly – puiki pinigų vertė.
 4. „GoDaddy“ – geriausiai sąmoningas mažų įmonių savininkas.
 5. „WordPress.com“ – geriausia tinklaraščiams, orientuotiems į tinklalapius.
 6. „Duda“ – geriausi šablonų dizainai, tačiau ribota kūrybinė laisvė.
 7. Įspūdingai – geriausia pagalba ir palaikymas bei kelių mažų svetainių statyba.
 8. Svetainė123 – lengviausia naudoti.
 9. „Jimdo Creator“ – paprastas, tačiau jam trūksta kokybės funkcijų.

„Wix“ yra geriausias bendras svetainių kūrėjas mažoms įmonėms – daugiau nei 500 pramonės sričių šablonų pasirinkimas kartu su ypač lengvu sąranka yra laimingas derinys. „Squarespace“ dizainas yra gražus ir lengvai keičiamas, o „Weebly“ siūlo neprilygstamą pinigų kainą.

Mes’Peržiūrėsime išsamiau kiekvieną iš šių devynių statytojų, apžvelgdami svarbiausius privalumus ir trūkumus, taip pat kainodarą ir dar daugiau.

Tolimesnė informacija

 • Jei žinote, kad norite sukurti el. Prekybos svetainę ir parduoti produktus, peržiūrėkite mūsų 5 geriausios elektroninės prekybos programinė įranga straipsnis, kuriame bus kalbama apie geriausius statybininkus, kad pritrauktumėte prekiauti internetu
 • Palyginkite Geriausi svetainių kūrėjai mūsų nuodugnioje apžvalgoje
 • Nuspręskite, kuris svetainių kūrėjas yra geriausias jūsų mažam verslui, palygindami mūsų geriausius pasirinkimus Tinklalapių kūrėjų palyginimo lentelė

1

Wix

Geriausias universalių svetainių kūrėjas mažoms įmonėms

„Wix“ yra mūsų pagrindinis svetainių kūrėjas mažoms įmonėms nes tai’galingas, paprastas naudoti ir sukuriantis daug lankstumo kuriant svetainę.

Galite sukurti savo mažo verslo svetainę per kelias valandas ir prisijungti prie interneto tikrai greitai ir sklandžiai.

Jei tu’Ieškodami žinomumo apie prekės ženklą internete ir norėdami, kad viskas būtų paprasta, „Wix“ tikrai yra jūsų kūrėjas. Wix’S vilkite ir upuść funkcija reiškia tu ne’nereikia jokių techninių ar projektavimo įgūdžių sukurti profesionalų ir patrauklų smulkaus verslo tinklalapį.

Pliusai, minusai# 1

# 2

Jo „drag-and-drop“ statybininkas siūlo puikų kūrybinį valdymą nereikia žinoti, kaip koduotiTu gali’t pakeisti šablonus, kai svetainė pradės veikti. Pertvarkymas turi būti atliekamas nuo pat pradžių
Mūsų svetainėje statybininkų bandymai Wix buvo tie statybininkai, kuriuos žmonės dažniausiai rekomendavoNors pliusas daugeliui, turimas pritaikymo variantas anksti gali jaustis nepaprastai didelis

Taigi don’nesijaudinkite, jei kodavimo kalbos, tokios kaip HTML, jums atrodo svetimos. Tu laimėjai’Norint sukurti gražią svetainę naudojant „Wix“, nereikia to suprasti.

Jums gali būti neramu dėl to, kad „Wix“ yra taip paprasta pasiimti ir naudoti, kad visos jame pastatytos svetainės atrodo vienodai.

Ir jūs norite sukurti mažo verslo svetainę’unikalus, don’t tu?

Geros žinios yra tai, kad naudodamiesi „Wix“ gausite didelę laisvę kurti smulkaus verslo svetainę, kurioje būtų tikros asmenybės, nes „Wix“ pateikia daugiau nei 500 profesionaliai sukurtų šablonų, apimančių bet ką – nuo makiažo meistrų iki senovinių automobilių.

„Wix“ fotografijos šablonaiĮspūdingi „Wix“ šablonai leidžia jums sukurti profesionalią smulkaus verslo svetainę neišleidžiant pinigų dizaineriui

Tiesiog todėl, kad „Wix“ paprasta naudoti, ne’Tai reiškia, kad internetinių verslo savininkams siūlomos paprastos funkcijos. Naudodami „Wix“ galite:

 • Pridėkite kontaktų ir internetinių susitikimų užsakymo formas (puiku, jei jums’mažas prekeivis ar jums reikia rezervuoti prekes, pavyzdžiui, stomatologą).
 • Kurkite ir siųskite sąskaitas faktūras ir stebėkite mokėjimus – visa tai vienoje vietoje lengvai valdyti savo finansus.
 • Pridėkite individualizuotų viktorinų, apklausų ir kontaktinių formų, kurios leistų jums sužinoti, ką mano jūsų klientai.
 • Įdėkite vaizdo įrašų fonus (neliesdami kodo), kad sutvirtintumėte savo svetainę ir suteiktumėte jai tą WOW koeficientą.

„Wix“ turi nemokamą versiją, bet jei jūs’vėl rimtai ketinate kurti sėkmingą internetinį verslą’Neabejotinai verta atnaujinti mokamą planą, kad pasinaudotumėte aukščiausios kokybės funkcijomis. Mokami planai svyruoja nuo 13 USD / mėn. Iki 49 USD / mėn. (Mokama kasmet), taigi’Nesunku pradėti mažą ir atnaujinti, kaip jums reikia.

Nepaisant to, mes rekomenduojame nuo pat pradžių pradėti naudoti neribotą planą (17 USD / mėn.), Nes tokiu būdu jūs’Galėsite reikalauti nemokamų 300 USD vertės skelbimų kuponų (100 USD su „Google Ads“, „Bing“ skelbimais ir vietiniais aukcionais). Tai taikoma tik toms svetainėms, kurios yra naujos mokamos reklamos, tačiau yra puikus būdas naršyti šiais kanalais, nesijaudinant prarasti savo sunkiai uždirbtus pinigus.

Tvarkingas naujausias „Wix“ priedas buvo jo ADI kūrėjas – stovintis už dirbtinį dizaino intelektą. „Wix ADI“ užduoda jums klausimų apie savo svetainę ir sukuria svetainę, remdamasi jūsų atsakymais. Visiškai tinkama verslo svetainė galėtų būti vos per trumpą anketą!

„Wix Corvid“ suteikia galimybę integruoti pasirinktinį kodą į savo „Wix“ svetainę. Tai’Tai visiškai neprivaloma, tačiau puiku pamatyti „Wix“ maitinimo įstaigą visu spektru.

Mums taip pat patinka „Wix“, nes jis teikia fantastiškas klientų aptarnavimas. Kada tu’pradedant kurti savo smulkaus verslo svetainę, bet kokia jūsų pagalba gali padaryti realų pokytį (mes žinome iš savo patirties kurdami smulkaus verslo svetaines).

Visoje „Wix“ svetainėje yra pagalbos mygtukai, taigi, jei jūs’Jei kyla problemų kuriant tam tikrą savo svetainės skiltį, galite spustelėti mygtuką ir rasti konkretų atsakymą į savo klausimą. Tai puiku, nes sukuriant internetinį verslą jis pašalina daug nusivylimo ir leidžia jums patiems dirbti su bet kuriomis kliūtimis..

„Wix App Market“ dabar daugiau nei 200 programų ir paslaugų, apimantis bet ką iš SEO patarimų, padedančių jūsų svetainei susirasti internete, iki el. pašto įrankių, praplečiančių jūsų vartotojų bazę. Paskutiniai mums patinkantys papildymai yra „Wix Video“, kuris leidžia į savo platformą pridėti vaizdo įrašą su tinkintu logotipu, ir „Wix SEO Wiz“ atnaujinimas, leidžiantis indeksuoti jūsų svetainę „Google“, kad atitinkami ieškotojai (potencialūs klientai) rastų jūsų svetainę..

Nors Wix’Šablonų įvairovė yra puiki, galite’t, kai pritaikysite kitą šabloną’aš išsirinkau vieną. Tai gali sugluminti, jei pakeisite šablonus’Turėsite dar kartą įterpti visą savo turinį. Taigi įsitikinkite, kad pirmą kartą pasirinkote tinkamą šabloną!

Kol mes’d Jei norite, rekomenduokite gryną el. prekybos parduotuvių kūrėją, pavyzdžiui, „Shopify“’Norėdamas parduoti produktus savo verslo svetainėje, „Wix“ turi visaverčius el. prekybos įrankius, kuriuos verta ištirti, jei’jau esate „Wix“ gerbėjas ir ketinate išplėsti savo elektroninės prekybos pasiūlymą.

Kaip matai, ten’Daugybė priežasčių, kodėl „Wix“ yra mūsų populiariausių svetainių kūrėjas mažosioms įmonėms. Bet don’tiesiog žvelkime į tai. Kalbėjomės su „Cloud Nine Knits“ įkūrėja Sara, norėdami sužinoti apie jos patirtį naudojant „Wix“ kuriant savo smulkaus verslo svetainę..

VARTOTOJO APŽVALGA: UŽDARYKITE Devynis megztukus

vartotojo peržiūra

Sara’„Wix“ svetainė leidžia jai tvarkyti užsakymus ir parduoti mezgimo verslą.

Įkvėpta aistros mezgimui, Sara pradėjo savo nedidelį verslą „Cloud Nine Knits“, siekdama išmokyti žmones JK nėrimo ir pynimo rankomis, naudojant milžiniškus verpalus. Sara sukūrė savo svetainę, nes jai reikėjo vietos internete, kur ji galėtų tvarkyti savo dirbtuvių užsakymus, taip pat parduoti nedidelį rankų darbo megztų gaminių pasirinkimą.

Q&A su Sara

Kaip nusprendėte, kad „Wix“ buvo jums tinkamiausias svetainių kūrėjas?

“Anksčiau kovodamas su kitu svetainių kūrėju ir jausdamasis ribotas dėl savo šablonų, kreipiausi į „Wix“ dėl savo teiginio apie paprastumą. Aš akimirksniu pamilau „Wix“ redaktorių, kuris man davė profesionalių rezultatų su nulinėmis kodavimo žiniomis.”

Kaip lengva buvo sukurti savo svetainę?

“„Wix“ radau labai intuityvų. Aš pasirinkau turėti šiek tiek dizaino laisvės naudodamas „Wix“ redaktorių (o ne naudoti šabloną), o vilkimo ir kritimo funkcijos leido taip lengvai pradėti kurti puslapius. Man patiko, kaip galėjau perjungti maketus ir dizaino ypatybes bei pamatyti juos atnaujinimus ekrane, kol galiausiai išsirinkau tą, kuris man patiko labiausiai. „Wix“ programos taip pat palengvino momentinių funkcijų įtraukimo į mano svetainę procesą.”

“Aš labai rekomenduoju „Wix“ kiekvienam sutiktam smulkaus verslo savininkui dėl jo naudojimo paprastumo, centralizuotų verslo funkcijų ir dėl patogumo, kad visa tai galiu valdyti iš savo telefono.”

Kiek laiko užtruko jūsų svetainės sukūrimas?

“Pagrindiniams puslapiams gauti prireikė poros valandų, kaip aš jų norėjau. Tai buvo lengva dalis. Tuomet prireikė dar kelių dienų, kad susipažinčiau ir perrašyčiau savo turinį – būti perfekcionistu gali būti daug laiko!”

Ką’Tai vienas patobulinimas’d padaryti Wixui?

“Aš’norėčiau, kad užsakymo sistemoje būtų šiek tiek daugiau funkcijų: pavyzdžiui, kad galėčiau klientams suteikti konkrečias parinktis, pavyzdžiui, leisti prieš dirbtuvę jiems pasirinkti siūlų spalvą iš variantų sąrašo.”

Kaip interneto turėjimas buvo naudingas jūsų verslui?

“Tai yra pagrindinis mano verslo centras. Aš’d. be jos, ir mano verslas bus mažiau sėkmingas! Aš ja naudojuosi užsakant visas prekes, parduodant produktus, tvarkant klientų bendruomenę, dalijantis vaizdo įrašų mokymo priemonėmis, siunčiant sąskaitas faktūras ir tvarkant mokėjimus, vykdant el. Pašto rinkodaros kampanijas ir stebint svetainės lankytojus realiu laiku. Nuostabiausia yra tai, kad aš tai darau didžiąja dalimi iš „Wix“ programos savo telefone, kad ir kur būčiau.”

Kiti naudingi vadovai

 • „Wix“ apžvalga – išsamus „Wix“ vaizdas
 • „Wix“ kainų apžvalga – kuris planas jums tinka?
 • „Wix“ elektroninės komercijos apžvalga – ar turėtumėte parduoti internetu naudodamiesi „Wix“?
 • Kaip naudoti „Wix“ – mūsų paprastas nuoseklus vadovas, kaip sukurti „Wix“ svetainę
 • „Wix vs Weebly vs Squarespace“ – palyginkite mūsų tris geriausius svetainių kūrėjus

2

Kvadratas

Geriausiai tinka greitai augančiam mažam verslui ar pradedantiesiems

Mažas verslas su dideliais planais? Plotas kvadratu yra tvirtas pasirinkimas.

„Square“ erdvę naudoti gali būti ne taip paprasta, kaip „Wix“ (didžiausias „drag and drop“ kūrėjas) ar elektroninės prekybos specialistas („Shopify“ ir „BigCommerce“), tačiau gražiai suprojektuoti šablonai ir fenomenali vaizdo kokybė daro jį išties unikaliu pasiūlymu.

Pliusai, minusai# 1

# 2

Kvadratas’SEO ypatybės yra tikrai stiprios – tobula, jei jūs’noriu, kad jūsų svetainė būtų rasta paieškos rezultatuoseNe taip paprasta naudoti kaip kai kurias alternatyvas. Jei tu’tau patogu su tavimi’bus gerai, bet jei tu’re Wix, Weebly ar GoDaddy jums tarnautų geriau
Socialinės žiniasklaidos integracija yra puiki. Tu’Norėsite, kad pasaulis išsiaiškintų apie jūsų verslą, o sklandus buvimas socialinės žiniasklaidos priemonėmis tai daro daug lengviauNėra programų parduotuvės – jūs’pasikliaudami įmontuotomis funkcijomis (kurios yra labai geros), bet laimėjote’negalėsite pritaikyti funkcionalumo kur kas daugiau

Kvadratas’SEO ypatybės yra tikrai stiprios. Jei SERP (paieškos variklių rezultatų puslapis) dominavimas yra jūsų darbotvarkės prioritetas – ir daugumai mažų verslų tai turėtų būti – tada jis’Tai tikrai tvirtas sėkmės pagrindas. Mes’Peržiūrėjome „Squarespace“ SEO apžvalgoje labai daug detalių, kas tai daro gerai ir kaip išnaudoti visas galimybes – todėl patikrinkite, ar reikia daugiau informacijos.

Kvadratas’Šablonai yra šlifuoti, o švarios jų linijos suteikia tikrai profesionalų įspūdį. Su „Squarespace“’vaizdus, ​​klientai gali priartinti gaminius ir patikrinti, ar detalės yra artimos (puikus, jei jūs’reklamuoja tokį produktą kaip treneriai). Greita peržiūra leidžia vartotojams skaityti gaminį’informaciją ir pridėkite ją į savo krepšelį. Tai puiku, nes tu’kad pirkėjas galėtų tai padaryti kuo paprasčiau.

Erdvė yra žymiai daugiau nei gražus veidas’Taip pat stebėtinai nebrangiai.

Jei tu’jūs neketinate parduoti produktų internetu, jūs’jūs pasirinkote Asmeninis planas (12 USD / mėn.) arba Verslo planas – 18 USD per mėnesį (abu apmokestinami kasmet). Nenuostabu, kuris mes’Rekomenduoju verslui čia – naudodamiesi verslo planu gausite daugiau analitinių ir rinkodaros funkcijų, todėl įžvalgos yra vertos papildomų 6 USD per mėnesį..

Verslo plane taip pat iš tikrųjų galite parduoti, bet jei’mes pirmiausia el. prekybos verslą’d neabejotinai rekomenduoju apsilankyti bent jau toliau Pagrindinis komercijos planas (26 USD / mėn., Mokama kasmet). Vėlgi, sumokėdami tik šiek tiek daugiau, jūs atrakinsite daugybę vertingų, elektroninei prekybai būdingų funkcijų – šiuo atveju, be kita ko, integruosite apskaitą ir etikečių spausdinimą..

Važiuokite į „Squarespace“’kainų puslapyje rasite daugiau informacijos apie ką’planus, ir atminkite, kad galite išbandyti bet kurį planą nemokamai 14 dienų. „Web Builder Expert“ skaitytojai taip pat gali gauti 10% nuolaidų už mokamus planus naudodami mūsų išskirtinio pasiūlymo kodą.

Labiau nei bet kuris kitas statybininkas galite priversti savo mažojo verslo svetainę atrodyti taip’buvo profesionaliai suprojektuotas, nereikia pačiam susipykti su kokiu nors kodu. Išdėstymo funkcijos, tokios kaip „Cover Pages“ – vieni slenkantys puslapiai – tikrai gali padaryti jūsų mažojo verslo svetainę išsiskiriančią iš minios.

Į vieną svetainę galite įdiegti kelis šablonus ir vienu metu dirbti su keliais projektais.

Fotografijos kvadratinėse erdvėse šablonai„Squarespace“ gražių šablonų asortimentas reiškia, kad galite vilioti savo klientus, nežinodami jokio kodo ar samdydami profesionalų dizainerį

„Squarespace“ taip pat siūlo puikias galimybes sukurti tinklaraštį, kuris palaikytų jūsų svetainę (puikus būdas pridėti asmenybę prie jūsų verslo ir užpildyti jūsų svetainę tikrai unikaliu turiniu), ir joje yra keletas tikrai geriausių stalčių funkcijų:

 • Mobiliesiems reaguojantys šablonai – turinio dydis bus keičiamas automatiškai, todėl jūsų svetainė atrodys puikiai, nesvarbu, kokį įrenginį naudoja jūsų klientas.
 • Didelė stiliaus pasirinkimo įvairovė – su „Squarespace you“’Jūs tikrai galite antspauduoti savo ženklą savo svetainėje lengvai pritaikydami savo dizainą – nuo šriftų ir spalvų iki pat šoninės juostos pločio ir fono paveikslėlių. Tai’Taip pat labai lengva perjungti titulinio puslapio šablonus, kai manote, kad jūsų svetainę reikia atnaujinti.
 • Puiki svetainės kontrolė – galite pridėti tokių funkcijų kaip pranešimų juosta (puiku, jei turite’pvz., gavote naują produktą) ir mobiliosios informacijos juostą, kuri supaprastina jūsų svetainę lankytojams mobiliajame telefone ir rodo spartųjį meniu su pagrindine informacija, pavyzdžiui, kontaktine informacija ir darbo valandomis.
 • Prisijunkite socialiai – galite integruoti savo „Squarespace“ svetainę su daugybe socialinės žiniasklaidos platformų ir netgi nukreipti turinį iš tam tikrų platformų tiesiai į savo puslapį.

Vis dėlto, Lauko erdvė nėra’Tokia pat intuityvi kaip Wix ir gali jaustis ribojanti – tai’tai tiesiog ne taip lengvai pritaikoma ir norint pagreitinti, reikia daugiau laiko. Jūsų svetainės pakeitimai užtrunka ilgiau, o „Squarespace“’„s“ šablonai yra labiau riboti nei kiti mūsų rekomenduojami statytojai. Jei tu’ne dizaineris, „Squarespace“’Stiliaus redaktorius gali būti sudėtingas įrankis.

Kiti naudingi vadovai

 • „Squarespace Review“ – išsami „Squarespace“ apžvalga
 • „Squarespace Kainos peržiūra“ – išsamiam Squarespace suskirstymui’kainų nustatymo planai
 • „Squarespace“ pasiūlymo kodas – gaukite 10% nuolaidą už bet kurį „Squarespace“ planą naudodami išskirtinį nuolaidos kodą
 • „Squarespace“ elektroninės komercijos apžvalga – sužinokite, kaip mes vertiname „e-commerce“ kvadratą
 • Kaip naudoti „Squarespace“ – mūsų paprastas devynių žingsnių vadovas, kaip sukurti „Squarespace“ svetainę
 • „Wix vs Squarespace“ – kurį turėtumėte pasirinkti?

3

Weebly

Puiki kainos ir kokybės santykis

Weebly yra geriausia tada, kai jūs’Ieškote paprasčiausio būdo, kaip savo smulkią verslą įsigyti internete, ir nesinaudokite’nereikia išgalvotos svetainės, kurioje gausu funkcijų – ji’Tai puikus įrankis, padedantis pradėti internetinį verslą už labai mažai pinigų (planai prasideda tik nuo 6 USD / mėn., mokama kasmet).

Tai’Taip pat labai lengva pakeisti paveikslėlius ir kopijuoti. Galite tikrai pastatyti tinkamos išvaizdos parduotuvę „Weebly“ tarp pusryčių ir priešpiečių – tikriausiai tarp pusryčių ir priešpiečių, jei būtų priimtina turėti abu.

Pliusai, minusai# 1

# 2

Rezultatai už gerą kainą (4,1 / 5).Tu gali’patys atkurti svetaines. Jei pakeisite savo mintis ištrintoje svetainėje, jums reikės „Weebly“ komandos pagalbos
„Weebly“ turi daugybę programų. Ką gali ir gali padaryti tavo svetainė’tai padaryti tikrai priklauso nuo jūsųProgramos yra puikios, tačiau norint pasiekti didžiąją dalį programų, reikia papildomo plano

Weebly’Apmokami planai yra pastebimai pigesni nei didesnių konkurentų, vadinasi, jūs’Aš tikrai gausiu tavo pinigus’verta atnaujinti ne tik nemokamus ar pagrindinius mokamus planus.

Dėl laisvo plano, tu’Būsite susieti su internetiniu tinklalapiu „Weebly.com“ (jūsų svetainės pavadinimas, rodomas naršyklėje’paieškos juosta, pavyzdžiui, cooltrainers.weebly.com). Taigi, kaip visada, jei norite sukurti profesionaliai atrodančio smulkaus verslo svetainę, rekomenduojame užsiregistruoti viename iš Weebly’labai protingi mokami planai. Jos svyruoja nuo 6 USD / mėn. Asmeninio plano iki 26 USD / mėn. Veiklos plano, tarp jų sėdint profesionalų planui (12 USD). Rekomenduojame pradėti rengti Našumo planą, nes jame pateikiama daugybė el. Prekybos funkcijų, kurių bet kuriai sėkmingo verslo svetainei prireiks anksčiau, nei vėliau. Pvz., Tai yra vienintelis „Weebly“ planas, kuriame galite priimti mokėjimus per „PayPal“ – tai yra daugumos pirkėjų pageidaujamas mokėjimo būdas. Našumo planas taip pat suteikia prieigą prie pažangių el. Prekybos įžvalgų, kad padidintumėte savo parduotuvę.

Bet tegul’Grįžkime prie to, kaip lengva naudotis Weebly, kitaip tariant, labai lengva.

Tai reiškia pritaikomi, iš anksto sukurti maketai, orientuoti į tam tikras pramonės šakas’Tikrai lengva pasinerti ir pradėti kurti savo smulkaus verslo svetainę. Weebly’redagavimo režimu, kaip matote savo svetainę, kaip ji bus rodoma tiesiogiai. Tai taupo jūsų laiką’t turite ir toliau pereiti nuo redagavimo režimo prie peržiūros režimo.

Weebly verslo temosSvetainių kūrėjai leidžia jums sukurti puikius pagrindinius puslapius savo mažam verslui su aukščiausios kokybės naršymo juostomis

Dėl viso to „Weebly“ puikiai tinka mažoms įmonėms, kurioms galbūt nereikia’Jums nereikia išgalvoto funkcionalumo ir jie tik nori aiškiai ir paprastai parodyti produktus ar paslaugas.

„Weebly“ garso ir vaizdo įrašai yra gana stiprūs, o galimybė į „Pro Plan“ pridėti HD vaizdo įrašą reiškia, kad jūs galite pridėti tikrą įspūdį savo svetainėje. Tai’Nuolat tobulėja, tačiau vis tiek pastebimai atsilieka nuo konkurentų, tokių kaip „Wix“ ir „Squarespace“, atsižvelgiant į abi savybes ir dizaino kokybę / įvairovę (pvz., „Weebly“ turi 40 šablonų – „Wix“ turi daugiau nei 500).

Jei turite šiek tiek žinių apie HTML ir CSS (kaskadiniai stiliaus lapai – naudojami formuojant tinklalapių išdėstymą, pavyzdžiui, lentelių dydžius ir teksto stilius), arba žinote ką nors, kas gali padėti, „Weebly“ suteikia jums prieigą prie kodų rengyklės, tai reiškia, kad galite apgalvoti ir atlikti pakeitimus, kurie jūsų svetainei suteikia tikrai nepakartojamą pojūtį.

Kiti naudingi vadovai

 • „Weebly“ apžvalga – 12 pagrindinių dalykų, kuriuos turite žinoti apie „Weebly“
 • „Weebly“ kainų apžvalga – ar planai tikrai to verti??
 • „Weebly“ elektroninės komercijos apžvalga – išsamus „Weebly“ vaizdas’internetinės pardavimo priemonės
 • Kaip naudotis „Weebly“ – lengvai sekamas vadovas kuriant „Weebly“ svetainę
 • „Weebly vs Squarespace“ – išsiaiškinkite, kuris jums tinkamiausias

4

Varyk Tėti

Geriausia sąmoningam mažų įmonių savininkams

„GoDaddy“ yra puiki priemonė greitai pasiekti smulkaus verslo svetainę. Statybininką lengva naudoti ir jis paprasčiausiai pateikiamas, o tai, ko trūksta savo stiliumi, suteikia patogumą. Tai’tai greičiausias produktas kuriant svetainę, taigi jis’Tai labai patogu tiems, kurie turi trumpą laiką.

Pliusai, minusai# 1

# 2

Puiku, jei norite greitai naudotis visiškai veikiančia verslo svetaine.Ne labiausiai tinka labiau meninėms industrijoms. „GoDaddy“ yra gana tiesus statybininkas.
Siūlo patobulintą el. Prekybos funkciją, leidžiančią pridėti iki 5000 produktų ir pritaikyti pristatymo parinktis tiesiai statybvietėje.

Jo šablonų pasirinkimas yra puikus, o jei perjungiate juos, svetainė automatiškai suformatuojama. Tai ypač naudinga savybė, kuri iš tikrųjų išskiria „GoDaddy“ nuo statytojo, pavyzdžiui, „Wix“.

„GoDaddy“ smulkaus verslo šablonaiUžuot žongliruojantis penkiomis skirtingomis penkių skirtingų paslaugų prenumeratomis, svarbiausias „GoDaddy“ trūkumas yra tas, kad ji daro viską.

„Drag and drop“ statybininkas yra struktūrizuotas ir lengvai naudojamas, nors jam trūksta stilingesnių statybininkų spindesio. Jei tu’tai ne kūrybinis tipas, „GoDaddy“’Dirbtinis dizaino intelektas (ADI) gali sugeneruoti visą svetainę’atsakėte į keletą klausimų.

„GoDaddy“ neseniai patobulino savo elektroninės prekybos funkcijas ir valdymo įrankius. Prie savo atsargų galite pridėti iki 5000 produktų, o pristatymo būdai yra integruoti. Yra daugybė mokėjimo galimybių (žinoma, su kredito kortelėmis ir „PayPal“)..

Vis dėlto jis yra gana pagrįstas. Pigiausias planas (pagrindinis planas) kainuoja vos 10 USD / mėn. (Mokama kasmet). Kitame skalės gale el. Prekybos planas grąžins jums 25 USD per mėnesį (apmokestinamas kasmet), o viduryje yra du planai. Visi planai pateikiami su labai dosniu vieno mėnesio nemokamu bandomuoju periodu.

Užuot žongliruojantis penkiomis skirtingomis penkių skirtingų paslaugų prenumeratomis, svarbiausias „GoDaddy“ trūkumas yra tas, kad ji daro viską. Galite rūpintis domenų registracija, interneto priegloba ir svetainių kūrimu vienoje vietoje.

Prisijungimas prie „GoDaddy“ yra lengvas, tačiau tai padaryti reikia’S yra šiek tiek ribojantis, palyginti su tokiais statybininkais kaip Wix ir Kvadratas. Tačiau ten galite greitai ir lengvai rasti savo mažą verslą internete’Yra kelios geresnės platformos.

Kiti naudingi vadovai

 • „GoDaddy“ svetainių kūrėjo apžvalga – gaukite visą informaciją apie „GoDaddy“’interneto svetainių kūrėjas
 • „GoDaddy“ elektroninės komercijos apžvalga – ar tai tinkamas pasirinkimas parduodant internetu?
 • Kaip sukurti svetainę „GoDaddy“ – mūsų lengvas, žingsnis po žingsnio vadovas, kaip pradėti
 • „Wix vs GoDaddy“ – išsamus dviejų populiarių svetainių kūrėjų palyginimas

5

„WordPress.com“

Geriausiai tinka internetinių tinklaraščių tinklaraščiams

WordPress.com yra labai daug ‘viskas apie tinklaraštį’. Jei jūsų verslas labai priklauso nuo internetinių dienoraščių kūrimo – arba iš tikrųjų tai yra internetiniai dienoraščiai, tada jūs’šitas statybininkas smogė auksu. Vis dėlto dėl viso kito jūs’greičiausiai atrodys per daug ribojantis.

Pliusai, minusai# 1

# 2

Ateina su puikiais integruotais tinklaraščių rašymo įrankiais ir funkcijomisLabai ribotas nieko, kas nėra’t dienoraštį – pagalvokite apie griežtus šablonus, žlugdančias savybes ir pasenusias programas
Itin pigios kainos – mokamų „WordPress.com“ planų kaina prasideda nuo 5 USD per mėnesį (apmokestinama kasmet)Norėdami atlikti daugiau nei paprasčiausias pritaikymas, jūs’Reikės šiek tiek kodavimo žinių

„WordPress.com“ yra sukurtas tinklaraščiams kurti, ir mes tikrai galime’t pabrėžti, kad pakankamai. Jei jūsų mažas verslas yra pagrįstas tinklaraščiu, pasiruoškite daugybę ypač naudingų funkcijų, tokių kaip komentarai, žymos, įvertinimai, kategorijos ir kad jūsų įrašai būtų rodomi tinklaraštyje ‘Skaitytojas’ prenumeruojamiems skaitytojams, kad jie galėtų juos žiūrėti sklaidos kanale.

Tačiau jei jūsų verslas nėra tinklaraštis, jūs’Turėsiu grubų laiką. Ei, don’tiesiog nepamirškime to pasakyti – atlikdami naudotojų bandymus, dalyviams skyrėme valandą sukurti išgalvoto verslo svetainę. ‘Kranto kavos namas’ trumpai ir paprašė jų pareikšti mums savo mintis.

Vienas ypač nusivylęs dalyvis, naudojantis „WordPress.com“, sakė:

“Aš to nekenčiau, labai nekenčiau. Tai tikrai nėra’mano arbatos puodelio.”

O kiti dalyviai vargino’Jie taip pat nėra ypač laisvi – jie nustatė, kad viskas tiesiog nevyksta’intuityviai, ir jie to nepadarė’Per valandą niekur nepadarysi tiek progreso, kiek jie’d laukiama. Tai’Nenuostabu, kad WordPress.com beveik susprogdino, kai pasiekė užsakovo balą, gaudamas (bendrą) žemiausią bet kurio išbandyto statybininko pažymį (3,5 / 5). Jis taip pat pelnė 2,4 / 5 už dizaino lankstumą; tai’Sunku padaryti „WordPress.com“ šablonus savo.

Taigi, kalbant tinklaraščius, ar „WordPress.com“ turi atperkančių savybių? Jo prieinamumas tikrai yra didžiulis pliusas’yra nemokamas planas, o mokamos – nuo 5 USD per mėnesį (apmokestinamos kasmet). Pigiausias planas – ‘Asmeninis’ planas – taip pat pridedamas su tinkintu domenu ir tiesioginių pokalbių palaikymu. Tai’Tai gana didelis sprogimas už jūsų pinigus.

Jei tu’Jei esate pacientas ir, pageidautina, turite šiek tiek kodavimo žinių, neabejotinai galėtumėte priversti WordPress.com dirbti jūsų verslo svetainėje – jūs’Tik jokiu būdu nedarykite sau lengvo.

Kiti naudingi vadovai

 • „WordPress.com“ apžvalga – atraskite šio internetinio dienoraščių kūrėjo trūkumus ir trūkumus
 • WordPress.com vs WordPress.org – supraskite skirtumą tarp „WordPress“ platformų
 • Geriausios internetinių dienoraščių platformos – jei jums reikia tinklaraščio, rinkitės iš šio sąrašo

6

Duda

Geriausi šablonų dizainai, tačiau ribota kūrybinė laisvė

Duda pasirinko save kaip internetinių dizainerių svetainių kūrėją, tačiau ne’neleisk tai atleisti. Tai’Iš tikrųjų yra labai paprasta sukurti vieną svetainę jūsų verslui, o pigiausias planas kainuoja tiesiog 14 USD / mėn.

Pliusai, minusai# 1

# 2

Daugiau nei 90 gerai suplanuotų šablonųNe pats geriausias pasirinkimas kalbant apie SEO palaikymą
Galimybė kurti individualizuotas keliones vartotojams, net ir esant pigiausiam planuiTinkinimo galimybės yra gana ribotos – nėra puiku tiems, kurie nori daug kūrybinės laisvės

Taigi, ką mes galime jums pasakyti apie Dudą? Na, pirma, šablonai yra geri. Kaip, tikrai gerai. Aišku, jie to nedaro’Visi turi tą modernią, minimalistinę išvaizdą, kokią gauni naudodamas „Squarespace“, tačiau jie kažkaip jaučiasi tikri – kaip ir tos svetainės, kurias mielai naudojate kasdieniniame versle..

Tai’Štai kodėl „Duda“ populiariausias smulkaus verslo svetainių dizainas, vertinant 4,6 / 5, o „Squarespace“ vis dar užima aukščiausią vietą portfelio ar fotografijos svetainėse – iš esmės viskas, kas’s super įvaizdis.

Bet tai, kas mus labiausiai jaudina dėl Dudos? Suasmenintas. Vartotojas. Kelionės.

Taigi „Duda“ šiuo metu siūlo du planus – vieną Vienos svetainės statybai – 14 USD / mėn., Agentūroms – 74 USD / mėn. Ir net pagal pigiausią planą galite pakeisti tai, kaip vartotojai mato jūsų svetainę, atsižvelgiant į įvairius veiksnius.

Pvz., Jei kas nors lankosi jūsų svetainėje pirmą kartą, galite pasirinkti rodyti vaizdo įrašą apie jūsų paslaugas. Ir jei kas nors lankosi jūsų svetainėje iš netoliese esančios vietos, galite pridėti mygtuką, kad paskambintumėte. Tai tikrai sumanūs dalykai svetainių kūrėjams ir lengvai nustatomi visiems – tereikia spustelėti ‘Suasmeninkite’ apačioje dešinėje pagrindinio prietaisų skydelio pusėje, tada pasirinkite a ‘Taisyklė’. Čia taip pat galite kurti iššokančius langus ir reklamjuostę.

Taigi, kur Duda patenka žemyn? Na, pirma, SEO palaikymas nėra’t tikrai ten. Jei tu’pasikliaudami radę „Google“’paieškos rezultatai, jūs’Turėsite perskaityti pagrindinius SEO patarimus, kurie padės jums ten patekti’t negaukite nurodymų ir vadovų, kuriuos darote su kai kuriais kitais statybininkais. Ir, antra, nors dizainas yra nuostabus, jo nėra’tonų pritaikymo galimybių. Kai kuriems žmonėms šis požiūris patinka, bet jei jūs’po kūrybinio projekto, tada tai gali jaustis pernelyg ribojantis.

Kiti naudingi vadovai

 • „Duda Review“ – sužinokite apie visus „Duda“ aprašymus, įskaitant visus jo privalumus ir trūkumus

7

Stulbinančiai

Geriausia pagalba ir palaikymas, taip pat kuriant kelias mažas svetaines

Stulbinantis rezultatas yra gana geras – mūsų vartotojams tai patiko tiek pat, kiek populiaresni statybininkai, įskaitant „Squarespace“ ir „GoDaddy“, tačiau, nors’Gera vertė, ji turi rimtų trūkumų.

Pliusai, minusai# 1

# 2

Naudinga, iniciatyvi palaikymo komandaGalite kurti tik vieno puslapio svetaines, tai reiškia’tai nėra keičiamas sprendimas
Galite sukurti dvi svetaines pagal pigiausią 8 USD / mėn. Planą ir parduoti iki penkių produktųTrūksta aukščiau šiame sąraše esančių statybininkų savybių kokybės ir gylio

Leisti’Pradėkite nuo to, kas mums patinka „Ryškiai“. Pirma aukštyn: Laimės pareigūnai. Taip, jūs teisingai girdėjote.

Stulbinančiai iškelta namo karūna labiausiai nuoširdžiai pavadintai palaikymo komandai, bet taip pat gali pasigirti ir pati aktyviausia. Įvairiuose jūsų kelionės į svetainę taškuose pasirodys mažas pokalbių laukelis, kviečiantis pasikalbėti su savo laimės pareigūnu – tokia galimybė’galima 24/7. Taip pat yra daugybė naudingų mokymo vaizdo įrašų, skirtų „Stulbinančiai“’s svetainė. Tai’Nenuostabu, kad jis įmušė įspūdingą 4.5 / 5!

Stulbinančiai’Planai yra labai pagrįsti. Galimas nemokamas planas, tačiau, kaip visada, rekomenduojame naudoti „Premium“ už profesionalų vaizdą. „Premium“ planai svyruoja nuo 8 USD iki 49 USD per mėnesį (mokama kasmet), o visus planus galite išbandyti nemokamai 14 dienų.

Pagal pigiausiai apmokamą planą ( ‘Ribotas’ planas), galite sukurti dvi svetaines, parduoti iki penkių produktų ir pirmus metus nusipirkti nemokamą domeno vardą – žiūrėkite, mes jums tai pasakėme’s prieinamas!

Taigi, kaip čia?’s nusileido šeštoje vietoje? Mums svarbiausia problema yra tai, kad „Ryškiai“ leidžia kurti tik vieno puslapio svetaines. Naršymo nuorodos, esančios šone arba viršuje, nukreipia į toliau pradinio puslapio skyrius. Tai’Puiku, jei tereikia pateikti apžvalgą – apie mus, aplanką, susisiekite su mumis -, bet jei norite iš tikrųjų kurti savo svetainę, tas vienas puslapis iš tiesų pradeda ilgėtis. Tai’Manė, kad paprastas žmogus kasdien perbraukia apie 22,7 metro savo telefone, bet greičiausiai jie laimėjo’nebūkite per daug jaudinantis, jei didžiąją dalį to lemia jūsų svetainė.

Vieno puslapio tinklalapiai reiškia, kad tinklaraščiai ir produktų kategorijos taip pat nėra svarbūs. Taigi, nors „Stulbinantis“ yra labai prieinama kaina, jis’Tai iš tikrųjų nėra labai vertinga – mūsų tyrime balas yra tik 3,5 / 5.

Taigi, jei jums reikia parodyti ‘skonis’ iš vieno ar dviejų jūsų kelionių projektų, „Stulbinantis“ yra saugus ir ypač pigus pasirinkimas. Jei tu’po to, kai kažkas šiek tiek labiau mastelio, pažvelkite į galimybes toliau sąraše.

Kiti naudingi vadovai

 • Stulbinančiai apžvalga – išsami „Stulbinančiai“ apžvalga’funkcijų, kainų ir dar daugiau

8

Svetainė123

Lengviausia naudoti

Leisti’įsivaizduokite, kad vieną naktį atėjo „The Bad Men“ ir pareikalavo, kad jūs nedelsdami sukurtumėte jiems verslo svetainę – ‘iš karto, ar dar!’ Pagal šį bauginantį scenarijų „Site123“ gali būti tik jūs’d pasiekti.

Pliusai, minusai# 1

# 2

Dizainas, padedantis projektuoti, daro jį ypač greitu ir lengvu naudotiDizainas atrodo pasenęs
Nuostabus ekspertų palaikymo komanda pasiekiamas tiesioginių pokalbių metuJei norite turėti daugiau nei pagrindinę svetainę, ji bus gana greitai rodoma

Kodėl mes pasirinkome „Site123“, kad pašalintume mus iš šios ypač nišinės uogienės? Nes tai’Puikiai tinka norint lengvai ir gana greitai greitai pasiekti svetainę – tol, kol jūs’ne per brangus galutinis rezultatas. „Site123“ taip pat turi puikią mažą palaikymo komandą, pasiekiamą tiesioginių pokalbių metu.

Tačiau nors „Site123“ gali būti įdiegta labai greitai, jūs galite’Neigti, kad galutinis rezultatas atrodo pasenęs. „Site123“ taip pat prastai vertina funkcijas, užimdamas paskutinę vietą su 2,6 / 5. Taigi, nors ir siūlo nemokamą planą – vienintelis apmokamas planas kainuoja tik 10,80 USD per mėnesį – jo vertė už pinigus yra tikrai prasta ir vėl patenka į paskutinę vietą.

Vienas iš mūsų vartotojų išties smogė nagui į galvą atsiliepimais:

“Tai’viskas gerai, bet jei norite turėti daugiau nei pagrindinę svetainę, ji gana greitai parodoma.”

Taigi nebent jūs’Mes tikrai nesame tikri dėl visų dalykų internete – ar skubėsime į aukštesnį lygį – mes’d rekomenduojame pasirinkti kitą lengvai naudojamą svetainių kūrėją, pvz., „Wix“, „GoDaddy“ ar „Duda“.

Kiti naudingi vadovai

 • SITE123 apžvalga – sužinokite viską apie šį statybininką mūsų peržiūroje

9

Jimdo kūrėjas

Paprasta, bet neturi kokybės savybių

Jei tu’perskaitėte visą šį straipsnį (ačiū, kad prilipote prie mūsų!), tada jūs’Tikriausiai pastebėsite, kad smulkaus verslo svetainių kūrėjai mūsų sąrašo gale tampa paprastesni, bet nebūtinai į gerąją pusę. Jimdo yra vienas tokių statybininkų.

Pliusai, minusai# 1

# 2

Turėdamas nemokamą planą ir apmokamus planus, prasidedančius vos nuo 9 USD / mėn. (Apmokestinamas kasmet), Jimdo įvertino kainą už pinigus pakankamai gerai (3,2 / 5).Ribota pagalba ir palaikymas – ribojamas jūsų plano ir prieinama tik el. Paštu
Nepatogu taisyti ir išdėstyti elementus, o jiems trūksta gero gylio

Donas’Nesuklyskite suklydę, „Jimdo“ yra daug geresnė nei daugelis internetinių svetainių kūrėjų – ir mes turėtume žinoti’Išbandėte daugiau nei 50 iš jų, bet tai’S blogiau nei kiti aštuoni šiame sąraše.

Taip, „Jimdo“ yra labai paprasta, tačiau šiandien interneto svetainių kūrėjų pasaulyje tai yra’nebėra nieko ypatingo. Didieji žaidėjai nuolat tobulėja, kad patobulintų jų naudojimą ir savybių gilumą, o tokios paslaugos kaip „Jimdo Creator“ atsilieka.

Nepaisydamas mūsų mažo verslo svetainių kūrėjo kriterijų, jis įvertino ypač prastai dėl dizaino lankstumo. Tai’Elementus pridėti paprasta – bet jei mėginsite juos redaguoti pagal savo skonį, jūs’Iš tikrųjų procesas bus labai varginantis. Tai atrodo pakankamai gražu, bet tu’labai mažai kontroliuoji.

Pagalba ir palaikymas buvo dar viena pastebima žemiausia vieta, o Jimdo šioje srityje pelnė vos 1,7 / 5. Su brangiausiu planu, tu’Re garantuotas atsakymas per mažiau nei valandą. Tiems, kurie planuoja pigiau, jūs’peržvelgti per 1-2 darbo dienas – nėra idealu, jei turite rimtų problemų. Visa pagalba ir palaikymas taip pat teikiami el. Paštu, kuris jau pats savaime yra daug mažiau naudingas (ir šiuolaikiškas) nei tiesioginio pokalbio funkcija, kuriai dabar pritaria dauguma statytojų..

Tačiau Jimdo turi keletą atperkančių savybių. Jis gana gerai išsilaikė pinigų vertės skyriuje, įvertindamas 3,2 / 5. Ten’Tai nemokamas planas, taip pat mokami planai, pradedant nuo starto plano vos 9 USD / mėn., iki Neriboto plano – 39 USD / mėn. (visos kainos apmokestinamos kasmet). Taigi, nors ir trūkumų, jis siūlo vieną pigiausiai mokamų planų.

Apskritai, Jimdo Kūrėjas nėra’dar gana ten, bet tai’s pakeliui. Ir ten’Nėra jokios žalos pradedant nemokamą planą, kad pamatytumėte, kaip su juo susitvarkote – galite lengvai patobulinti vėliau, jei jums tai patinka, arba pakeisti kitą statybininką, jei jums nereikia.’t.

Kiti naudingi vadovai

 • „Jimdo“ apžvalga – sužinokite daugiau ir sužinokite, ar „Jimdo“ jums tinka
 • „Wix vs Weebly“ ir „Squarespace“ vs „Jimdo“ – puikus palyginimas

Kaip pasirinkti smulkaus verslo svetainių kūrėją

Prieš pasinerdami ir pradėdami kurti savo svetainę, ją sukurkite’svarbu išsiaiškinti, kas yra svarbu jūsų mažam verslui.

Tinklalapių kūrėjai puikiai tinka menininkams, kavinių parduotuvėms, elektroninės prekybos svetainių savininkams, fotografams, rašytojams, meno prekiautojams, restoranams, vestuvių planuotojams, sodininkams, elektrikams, santechnikams – sąrašas begalinis.

Bet, pavyzdžiui, santechnikas turės labai skirtingus poreikius nei vestuvių fotografas.

Vienam reikalinga internetinė užsakymo užsakymo forma, o kitam reikia pridėti ir įkelti aukščiausios kokybės vaizdus.

Paklauskite savęs: kas yra jūsų klientai? Ar norite reklamuoti savo prekės ženklą? Arba jūs turite imtis užsakymų internetu?

Griebkite šiek tiek popieriaus ir užsirašykite, kokius tikslus norite pasiekti (pvz., Užsisakykite užsakymus internetu), kas jus apibūdina’norėčiau, kad jūsų svetainė būtų įtraukta (tinklaraščio puslapis arba ‘Apie mus’ skyrių) ir kas yra jūsų tikslinė auditorija.

Taip pat gali būti verta pasirūpinti mūsų trumpa 4 klausimų viktorina gauti rekomendacijas, pritaikytas būtent tai, ko norite savo svetainei.

svetainių kūrėjų viktorina

Štai penki veiksniai, mes’ve sudėti. Jie’vėl ne viskas, bet jie’tai geras atspirties taškas nusprendžiant, kam jūsų mažojo verslo svetainėje reikia suteikti pirmenybę (ir koks svetainių kūrėjas gali būti jums geriausias):

 1. Lengva naudoti
 2. Socialinė žiniasklaida
 3. Pašto adresą
 4. Vaizdai & Šablonai
 5. Pagalba & Palaikymas

1.Paprastas naudojimas

Visi mūsų geriausiai įvertinti statytojai, skirti smulkaus verslo svetainėms labai patogus vartotojui ir gali padėti prisijungti prie interneto, net jei to nepadarote’t neturi savo kūne techninio kaulo.

Skamba gerai, teisingai?

Jie taip pat visi siūlo nemokami bandymai, todėl galite eksperimentuoti ir pažaisti, kad sužinotumėte, kurį statybininką jums lengviausia naudoti, neišleisdami savo pinigų.

Pagalvokite apie tai, kaip išbandyti daugybę skirtingų drabužių, prieš nusprendžiant dėl ​​tinkamos vakarėlio aprangos.

Testuodami kiekvieną svetainės kūrėją, paklauskite savęs:

 • Ar galite lengvai pridėti nuotraukų ir šablonų, nesugadindami savo svetainės’s išdėstymas?
 • Ar jums nesunku atlikti pakeitimus, pavyzdžiui, atnaujinti kontaktinę informaciją ir pridėti naujų produktų?
 • Ar svetainės kūrėjas gali pateikti jums reikalingas funkcijas? Pavyzdžiui, jei jūs’Jei esate restoranas ir norite užsakyti internetu, galite į savo svetainę įtraukti užsakymo formą?
 • Ar spalvų schemos ir šablonai tinka jūsų verslui? Pavyzdžiui, apskaitos įmonei vietos ledų pardavėjui reikės skirtingų spalvų schemų ir šablonų.

Mes galime nukreipti jus link mūsų geriausių smulkaus verslo svetainių kūrėjų, tačiau galime’Nereikėtų pasakyti, kuris variantas yra pats geriausias jums, nes daug ką lemia asmeninės nuostatos. Tai’ai kodėl raginame išbandyti visus mūsų rekomenduojamus svetainių kūrėjus ir pažiūrėkite, ar tai tinka jūsų mažam verslui.

Wix ir Weebly abu siūlo nemokamus pagrindinius planus, tačiau jei tu’Jei norėtumėte sukurti patrauklų smulkaus verslo tinklalapį, patariame pasirašyti pagal mokamą planą pasiekti programas ir funkcijas, kurios padės išsiskirti iš jūsų parduotuvės.

Kuo lengviau surasite statybininką, tuo daugiau laiko turėsite žaisti su savo svetaine’spalvų schemą ir prekės ženklą, rašykite produktų aprašymus ir pateikite aukščiausios kokybės vaizdus – visa tai, kas jūsų parduotuvę išskirs!

2.Socialinės žiniasklaidos integracija

Tokios socialinės žiniasklaidos svetainės kaip „Facebook“, „Pinterest“, „Instagram“ ir „Twitter“ gali būti puikus būdas gauti akių obuolius savo mažojo verslo svetainėje.

Ar socialinė žiniasklaida yra svarbus būdas, kuriuo planuojate generuoti pardavimus ar bendrauti su klientais?

Jei atsakymas’ai taip, tada tu’Norėsite internetinių svetainių kūrėjo, kuriame pagrindinis dėmesys būtų skiriamas socialinės žiniasklaidos integracijai (kuo geresnė integracija, tuo lengviau bus reklamuoti savo verslą socialinėje žiniasklaidoje, neužimant kelių valandų laiko).

Savo „Wix“ svetainę galite, pavyzdžiui, nemokamai integruoti „Instagram“, „Facebook“ ir „Twitter“; į savo svetainę taip pat galite pridėti „Facebook“ panašų mygtuką. Visi mūsų rekomenduojami smulkaus verslo svetainių kūrėjai yra aprūpinti skirtingais socialinės žiniasklaidos integracijos lygiais pasinaudokite nemokamais išbandymais, norėdami žaisti ir išsiaiškinti, kuris iš jų labiausiai atitinka jūsų socialinės žiniasklaidos poreikius.

Patikrinkite, ar jūsų pasirinktas svetainių kūrėjas leis jums:

 • Pridėkite piktogramas, kurios nukreipia į jūsų socialinės žiniasklaidos puslapius.
 • Įtraukite turinį iš savo socialinės žiniasklaidos paskyrų, pvz., A ‘dienos tviteris’ – į jūsų svetainę.
 • Paskelbkite savo svetainės turinį tiesiai į savo socialines platformas

3.E-pašto rinkodara

El. Pašto rinkodara yra daugelio mažų įmonių gyvybės pagrindas.

Tai’Tai puikus būdas užmegzti ryšį su savo klientais asmeniškai ir, jei norite, kad siųstumėte el. laiškus (net mažus skaičius), ar norėtumėte gauti asmeninio verslo el. pašto adresą ir pradėti siųsti el. laiškus, tada jūs’Norėsiu svetainės kūrėjo, kuris leistų jums valdyti pašto dėžutę.

Jei tu’Jūs jau sukūrėte didelį el. pašto adresų sąrašą arba norite greitai įsigyti daug naujų el. pašto abonentų, „App Store“ patikrinkite, kuriuos įrankius siūlo kiekvienas svetainių kūrėjas padėti jums išplėsti el. pašto rinkodarą. „Squarespace“ siūlo integraciją su „MailChimp“ – puikiu el. Pašto įrankiu’naudojau prieš tai’sukurtos pagal tuos pačius vilkimo principus kaip ir svetainių kūrėjai.

Galite kurti ryškias el. Pašto kampanijas, net nemokėdami kodavimo kalbų, tokių kaip HTML (Hiperteksto žymėjimo kalba – naudojama šriftų stiliams, tokiems kaip kursyvas ir pusjuodžiai šriftas, ir nuorodoms į tekstą pridėti) ir niekada neturi siųsti profesionalių el. Laiškų savo klientams..

Tai gali būti puikus būdas paskatinti domėtis savo mažuoju verslu (galbūt jūs’įsigijote renginį parduotuvėje, apie kurią norite priminti žmonėms), padidinkite savo įmonės patikimumą ir palaikykite ryšį su lojaliais klientais.

Naudodamiesi el. Pašto rinkodara jūs’vėl pridedate kitą eilutę prie savo svetainės’s lankas.

4.Paveikslėliai ir šablonai

Svetainių kūrėjai pateikia daugybę nemokamų ir mokamų nuotraukų ir šablonų, kad jūsų svetainė atrodytų ryškiai ir stilingai. Bet skirtingose ​​svetainėse yra skirtingi įvaizdžių poreikiai, taigi, net jei ir esame penki geriausi mūsų svetainių kūrėjai’ šablonai ir vaizdai apima beveik visas pramonės sritis’Pirmiausia verta patikrinti, ar jų siūlomi šablonai ir vaizdai atitinka specifinius jūsų verslo poreikius.

Pavyzdžiui, jei jūs’esate buhalterijos įmonė, jūs’jums reikės šablonų, kurie reikštų kompetenciją ir būtų pateikti su profesionaliais vaizdais, pavyzdžiui, darbuotojais kostiumuose ar biuro blokuose, tiesa?

Jei jūsų verslas labai priklauso nuo vaizdų (galite būti fotografas ar išgalvotas restoranas), tuomet galite pasikliauti statybininku, kuris pateikia gražiausius ir nupoliruotus vaizdus, ​​pvz., „Squarespace“.

Kuo geriau priversite savo verslo svetainę atrodyti, tuo daugiau klientų apdovanos jus įsitraukimu į prekės ženklą ir doleriais.

5.Pagalba & Palaikymas

Kada tu’iš naujo paleidus savo smulkaus verslo svetainę, bet kokia jūsų parama gali padaryti realų pokytį.

Visi mūsų rekomenduojami statytojai siūlo puikų palaikymą el. Paštu, telefonu ir internetu, taigi jūs’Niekada nepalikite savo rankos, kai bandote sukurti savo svetainę.

Mūsų patirtis Wix’s Pagalbos centre pateikiamas išsamiausias vadovėlių ir vaizdo įrašų rinkinys, padedantis atsakyti į visus rūpimus klausimus; Weebly’Vadovai ir informacija vis dar yra labai naudinga, tačiau ne tokia įtikinama kaip Wix’s arba kvadrato’palaikymas.

Kuo mažiau laiko praleisite kurdami funkciją ar pakeisdami stiliaus elementą, tuo daugiau laiko turėsite skirti tam, kad padarytumėte savo svetainę unikalią ir pritrauktumėte lankytojus.

Štai kur svetainių kūrėjas’klientų aptarnavimas gali būti neįkainojamas.

Pirmos klasės klientų palaikymas gali būti toks, kaip kelionių vadovo atostogos judriame mieste: jie gali parodyti jums teisingą kelią, nurodyti įdomias ypatybes ir padėti organizuoti laiką.

9 geriausi smulkaus verslo svetainių kūrėjai: baigiamosios mintys

Anksčiau galėjote jaudintis, kad sukurti svetainę bus per brangu (jūs’vėl mažas verslas, kur’ar pinigai gaunami iš?) ar per sunkūs (jūs’ar ne kompiuterių ekspertas, kaip jūs turėtumėte sukurti svetainę nuo nulio?).

Įvertindami šiuos svetainių kūrėjus mes atsižvelgėme į visus šiuos smulkaus verslo poreikius ir rūpesčius. Vienas iš šių devynių yra tvirtas pagrindas mažo verslo svetainei..

Mes’apžvelgėme devynis geriausius smulkaus verslo svetainių kūrėjus…

 1. „Wix“ – geriausias universalių svetainių kūrėjas mažoms įmonėms.
 2. „Squarespace“ – geriausiai tinka greitai augančiam mažam verslui ar pradedantiesiems.
 3. Weebly – puiki pinigų vertė.
 4. „GoDaddy“ – geriausiai sąmoningas mažų įmonių savininkas.
 5. „WordPress.com“ – geriausia tinklaraščiams, orientuotiems į tinklalapius.
 6. „Duda“ – geriausi šablonų dizainai, tačiau ribota kūrybinė laisvė.
 7. Įspūdingai – geriausia pagalba ir palaikymas bei kelių mažų svetainių statyba.
 8. Svetainė123 – lengviausia naudoti.
 9. „Jimdo Creator“ – paprastas, tačiau jam trūksta kokybės funkcijų.

Kiekvienas iš mūsų devynių rekomenduojamų smulkaus verslo svetainių kūrėjų reiškia, kad tokie verslininkai, kaip jūs galite prisijungti internete, neišleisdami krūvos pinigų samdydami profesionalius kūrėjus ir dizainerius.

Nesvarbu, kurį statybininką pasirinksite, jūs’Galėsite sukurti funkcionalią ir akį traukiančią svetainę, kurioje būtų nustatyta jūsų smulkusis verslas internete, be jokių techninių žinių. Nors skirtingi verslai turi skirtingus poreikius ir prioritetus, „Wix“ yra saugus statymas bet kuriam mažam verslui, nes jame yra didelis šablonų pasirinkimas, lengvas sąranka ir gera pinigų vertė..

Jei žinote, kad pagrindinė jūsų smulkaus verslo svetainės funkcija bus parduoti produktus, tuomet rekomenduojame pasitelkti tokios elektroninės prekybos specialistą kaip „BigCommerce“ ar „Shopify“. Nors „Wix“, „Squarespace“ ir „Weebly“ siūlo visas elektroninės prekybos platformas, tačiau „Shopify“ ir „BigCommerce“ turi įrankius, kurie padės jūsų parduotuvę perkelti į kitą lygį..

Pasinaudokite siūlomais nemokamais bandymais ir suraskite geriausią savo mažo verslo svetainių kūrėją. Kartą jūs’Jei pasirinkote savo smulkaus verslo svetainių kūrėją, rekomenduojame perskaityti žemiau pateiktą vadovą kaip kitą žingsnį.

Kaip sukurti verslo svetainę, yra nuosekli informacija apie veržles ir varžtus kuriant jūsų verslo svetainę.

DUK

Šis straipsnis buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me