Geriausi el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjai: 6 populiariausi

geriausių el. prekybos prieglobos paslaugų teikėjų siūlomas vaizdas


Jei norite parduoti internetu, mūsų galutinis geriausios el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjų sąrašas padės perkrauti jūsų parduotuvę iš „get-go“.

Kada tu’vėl ieškote tobulos el. prekybos prieglobos paslaugų teikėjo’Geriausia pasirinkti atsižvelgiant į faktorius, kuriuos labiausiai vertinate. Mes’ve atliko išsamius geriausių paslaugų teikėjų savybių, veikimo laiko, palaikymo ir kainų tyrimus bei kiekvienam faktoriui suteikė atskirą balą.

Mes’Veiksmingumą, greitį, klientų palaikymą ir kainodarą nustatėme kaip svarbiausius el. prekybos prieglobos veiksnius ir suteikėme šiems veiksniams papildomo svorio mūsų tyrimo metu. Galų gale mes’kiekvienam teikėjui suteikėte balą iš penkių kiekvienai atskirai kategorijai, kurią jūs įvertinote’Peržiūrėsite visą šį vadovą!

Čia yra šimtai žiniatinklio prieglobų, tačiau tik nedaugelis verti įjungti jūsų internetinę parduotuvę. Mes’Jūs įtraukėte valandas, kad surastumėte geriausius el. prekybos prieglobos paslaugų teikėjus, ir rezultatas yra šis elitinis trumpasis sąrašas:

Contents

6 geriausi el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjai

 1. A2 talpinimas – geriausias universalus elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjas.
 2. „SiteGround“ – geriausiai tinka elektroninės prekybos funkcijoms.
 3. „InMotion“ – geriausiai tinka elektroninei prekybai.
 4. „Bluehost“ – geriausia naudoti.
 5. „HostGator“ – geriausia pagalba ir palaikymas.
 6. „DreamHost“ – geriausia pradedantiesiems.

„A2“ priegloba yra geriausias universalios elektroninės prekybos paslaugų teikėjas ir siūlo el. Prekybos prieglobą kiekviename savo plane. „Siteground“ ir „InMotion“ užima antrą ir trečią vietą pagal savo galingas elektroninės prekybos funkcijas, o „Bluehost“’įspūdingas „uptime“ uždirba garbingą ketvirtąją vietą. Tuo tarpu „HostGator“ džiaugiasi pagalba ir palaikymu, o „DreamHost“’Paprastas naudojimas daro jį svajoniu visiems, kurie tik pradeda.

Naudodamiesi kruopščiai atliktu tyrimu, šiame straipsnyje bus tiksliai pasakyta, ką turite žinoti apie kiekvieną iš šių teikėjų – nuo funkcijų iki kainų nustatymo ir už jos ribų..

1

A2 talpinimas

Geriausias universalios elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjas

A2 talpinimo pagrindinės savybės

El. Prekybos funkcijosDiegimas vienu spustelėjimu pagrindinėms elektroninės prekybos platformoms, „Turbo“ serveriai – greitesniam puslapio įkėlimui, keli SSL sertifikatai, iš kurių galite rinktis (įskaitant nemokamą „Let“’šifruoti)
Kainodara3,92–18,99 USD / mėn
Rekomenduojamas starto planas„Turbo“ bendras planas – 9,31 USD / mėn
Argumentai užNemokamos saugumo priemonės, klientų aptarnavimas visą parą, visą parą, puikios svetainės greičio galimybės
MinusaiVidutinio darbingumo garantija

funkcijos

A2 talpinimas’s „Turbo“ serveriai leidžia įkelti puslapio greitį iki 20x greičiau nei įprasti serveriai, o kitos funkcijos, tokios kaip SSD saugykla ir neišmatuota disko vieta, taip pat prisideda prie greito vartotojo patyrimo. O greitis yra svarbus, nes net vienos sekundės vėlavimas gali sumažinti konversijas 7%.

„A2“ priegloba taip pat siūlo el. Prekybos planus visiems jo prieglobos tipams – taigi, ar pasirinksite bendrą, VPS ar specialų planą, jūs’Turėsite parinktį, pritaikytą internetinės parduotuvės poreikiams.

Uptime yra vienintelė vieta, kur „A2 Hosting“ neveikia’t pakilti virš varžybų. 99,95%, jo veikimo laikas yra garbingas, tačiau ne toks didelis, koks galėtų būti. Tačiau 99,95% yra tik minimali garantija, tai reiškia, kad jūs galite patirti daug geresnį veikimo laiką nei šis. O ko A2 prieglobai trūksta, tai užtenka greičio ir klientų aptarnavimo, taigi’tik klausimas, kuriuos veiksnius jūs vertinate labiausiai.

Palaikymas & Saugumas

A2 talpinimas’Klientų palaikymas yra viena iš jo išskirtinių savybių. „Guru“ įgula, kaip A2’Į klientų aptarnavimo komandą, kuri yra iškviesta, galima naudotis ištisą parą per telefoną ir tiesioginius pokalbius. Be „Guru“ įgulos, ten’Taip pat ieškoma žinių bazė, kurioje pilna naudingų straipsnių, prie kurių galite bet kada prieiti.

Kalbant apie saugumą, nemokamas SSL sertifikatas, pridedamas prie kiekvieno plano, garantuoja, kad jūsų svetainė ir jūsų pirkėjai bus saugūs. Tačiau „A2“ priegloba peržengia pagrindus, turint savo nuolatinio saugumo iniciatyvą, apimančią nemokamą „HackScan“ apsaugą nuo užpuolimų, sustiprintą paskirstytos paslaugų atsisakymo (DDoS) apsaugą ir dvigubą prieglobos užkardą, leidžiančią blokuoti pašalinius vartotojus..

Kainodara

a2 prieglobos el. prekybos teikėjas„A2 Hostingas“ žada greitus sprendimus jūsų el. Prekybos srityje. Tai siūlo daugybę planų, kad atitiktų įvairius poreikius, nesvarbu, ar jūs’vėl pradedate ar vykdote didelį verslą.

Naudodami A2 galite pasirinkti iš bendro, VPS ir specialiojo internetinės parduotuvės prieglobos ir gauti el. Prekybos prieglobą vos už 3,92 USD per mėnesį naudodami bendro naudojimo prieglobos planus. Jei norite pasirinkti greitą „Turbo Server“ parinktį, turite naudotis bent 9,31 USD per mėnesį „Turbo“ bendro hostingo planu. Labai mažoms ar labai naujoms internetinėms parduotuvėms „Turbo“ bendras planas yra geras pasirinkimas, todėl visada galėsite padidinti VPS planą vėliau, kai jūsų svetainė augs.

2

„SiteGround“

Geriausiai tinka el. Prekybos funkcijoms

Pagrindinės „SiteGround“ savybės

El. Prekybos funkcijosAutomatinis el. Prekybos programų, suderinamų su PCI serverių (tam tikruose planuose), „Cloudflare CDN“ ir „SuperCacher“ technologijos diegimas greitesniam įkėlimui
Kainodara3,95–34,95 USD
Rekomenduojamas starto planas„GrowBig“ bendras planas – 5,95 USD / mėn
Argumentai užNemokamos automatinės kasdieninės atsarginės kopijos, automatiniai „WordPress“ atnaujinimai, pagalbos ieškoma žinių bazė & palaikymas
MinusaiMažai vietos pagrindiniuose planuose, nėra automatinio svetainės nustatymo

funkcijos

Automatinis diegimas yra gelbėjimo priemonė, kuri palengvina sąrankos procesą tu, tuo tarpu CDN (turinio paieškos tinklai), pvz., „Cloudflare“, pagerina svetainės greitį ir sukuria geresnę informaciją savo lankytojų laimingas.

„SiteGround“’El. prekybos planuose taip pat yra nemokami pirkinių krepšeliai su diegimu, nemokamas „eShop“ perkėlimas ir el. prekybos optimizuotas serveris. Kelios serverio vietos trijuose žemynuose reiškia didesnį svetainės greitį lankytojams visame pasaulyje, o neišmatuotas duomenų perdavimas užtikrina mastelio didėjimą, augant jūsų svetainei. Mes suteikėme „SiteGround“ geriausios el. Prekybos funkcijų titulą ir vargome’juokaujama – funkcijų, kurios paprastai įtraukiamos į daugelį planų, įvairovė tikrai nėra norma!

„SiteGround“’„Uptime“ garantija yra apie 99,98% – ne tokia puiki kaip „HostGator“, kuri garantuoja 99,99% veiksnumo, tačiau vis tiek labai įspūdinga. 99,98% veikimo laiko per metus virsta maždaug viena valanda ir 45 minutėmis prastovos. Norėdami įsigyti el. Prekybos svetainę, jūs’Norėsiu, kad tas langas būtų kuo mažesnis, ir mažiau nei dvi valandos nėra blogai.

Palaikymas & Saugumas

„SiteGround“’Savo žinių bazę ir visą parą veikiantį telefonų bei tiesioginių pokalbių palaikymą ji suderina su „A2 Hosting“ klientų aptarnavimo prasme. O ką jau kalbėti apie saugumą?

„SiteGround“ teikia įprastą nemokamą „Let“ versiją’s Šifruokite SSL sertifikatą, tačiau jame taip pat yra įmonėje sukurta stebėjimo sistema, kuri tikrina jūsų serverio būseną kas pusę sekundės, kuris nustato ir automatiškai išsprendžia daugelį vykstančių problemų ir padeda išvengti galimų problemų ateityje. „SiteGround“ taip pat siūlo papildomą apsaugą nuo nepageidaujamų el. Pašto adresų be papildomų mokesčių, kuris suteikia gaunamų ir siunčiamų el. Laiškų filtrą. Trumpai tariant, „SiteGround“’Didžiulė funkcijų pasiūla apima net ir saugumo pasiūlą.

Kainodara

Patikimos elektroninės prekybos talpinimas svetainėje„SiteGround“ turi daugybę patikimų prieglobos planų, įskaitant vieną, specialiai sukurtą internetinėms parduotuvėms, sukurtoms naudojant „WooCommerce“.

Svetainės aikštelė yra puiki galimybė apsvarstyti, ar jūs’sukūrėte savo parduotuvę naudodami „WordPress“’ „WooCommerce“ papildinys, nes kainos prasideda nuo 3,95 USD per mėnesį, ir yra trys kainų planai, iš kurių galima rinktis.

„StartUp“ bendras planas yra „SiteGround“’Pigiausias planas su elektroninės prekybos galimybėmis. „StartUp“ planas tinkamas tik labai mažoms parduotuvėms, kurios neveikia’Kol kas dar nevaikščiojate (arba parduodate), todėl rekomenduojame pereiti tiesiai į 5,95 USD per mėnesį „GrowBig“ planą arba 11,95 USD per mėnesį „GoGeek“ planą. Nors šie planai yra šiek tiek brangesni, juose yra daugiau keičiamų funkcijų, pvz., Su PCI suderinamais serveriais ir „SuperCacher“, kad būtų galima pagerinti svetainės greitį..

Kai prisiregistruojate gauti bet kokį „SiteGround“ planą, jūs’turite teisę į savo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai leidžia išbandyti „SiteGround“ esant mažai rizikingam variantui ir taip pat galimai dideliam atlygiui!

3

„InMotion“

Geriausias el. Prekybos mastelio keitimas

Pagrindinės „InMotion“ savybės

El. Prekybos funkcijosKeli mokėjimo metodai, diegimas vienu spustelėjimu el. Prekybos programoms, PCI suderinama VPS ir specialūs planai
Kainodara6,39–149,99 USD / mėn
Rekomenduojamas starto planasBendras energijos vartojimo planas – 8,49 USD / mėn
Argumentai užStipriai pasidalinta ir VPS planai, aukštos kvalifikacijos klientų aptarnavimo personalas
MinusaiKainos pigesnės nei daugumos konkurentų, nėra numatyto IP adreso pagal bendrus planus

funkcijos

„InMotion“ to nedaro’Nesinaudokite naudingais įrankiais, net ir pačiais paprasčiausiais bendraisiais planais – jie vis tiek aprūpinti neribota vieta diske ir nemokamais domenais.

„InMotion“ yra puiki galimybė tiek bendrai naudotis, tiek VPS talpinti. Jei tu’tai labai maža ar nauja parduotuvė, tada „InMotion“’Bendri planai yra puiki vieta pradėti, nes vėliau lengvai pritaikysite VPS planą. Ateina pasidalytas galia planas “Paruošta e-komercija,” su vienu spustelėjimu pirkinių krepšelio diegimais ir keliomis el. prekybos programomis, iš kurių galima pasirinkti, įskaitant „PrestaShop“, „WooCommerce“, „Magento“ ir „OpenCart“.

Visuose „InMotion“ planuose taip pat yra nemokamas SSD (kietojo kūno diskai), kurie suteikia jūsų svetainei greitesnį turinio pateikimą nei standžiojo disko įrenginiai ir suteikia pakankamai greitį, kad net ir nekantriausi klientai būtų patenkinti. Kiekvienas „InMotion“ planas taip pat kainuoja 150 USD nemokami reklamos kreditai, suteikti jums koją, kai reikia reklamuoti savo verslą populiariose paieškos sistemose.

Palaikymas & Saugumas

„InMotion“’darbuotojai įsipareigoja 160 valandų klientų aptarnavimo mokymo prieš pradėdami darbą, todėl galite tuo pasitikėti’gausite informatyvius atsakymus, kai nuspręsite pasinaudoti jo 24/7 tiesioginių pokalbių ir palaikymo telefonu galimybėmis.

„InMotion“’Pagrindinės saugos priemonės apima nemokamą SSL sertifikatą, suplanuotas automatines atsargines atsargines kopijas jūsų duomenims apsaugoti ir įprastą apsaugą nuo kenkėjiškų programų. „InMotion“’saugos elementai nėra’Tvirtas kaip ir konkurentai, bet jūs’Vis tiek būsite tinkamai įrengti, kad apsaugotumėte savo parduotuvę.

Kainodara

inmotion geriausias vps elektroninės prekybos talpinimas„InMotion“’s VPS priegloba yra optimizuota elektroninei prekybai, joje yra daug aukštos kokybės funkcijų ir naudingų įrankių, kurie padėtų jūsų verslui sėkmingai.

„InMotion“’Bendro plano kainos svyruoja nuo 6,39–14,71 USD / mėn., o VPS plano kainos – nuo 34,19–74,34 USD / mėn. Net žemiausiame gale „InMotion“’kainos yra brangesnės nei daugumos konkurentų’ kainos, tačiau tai šiek tiek kompensuoja 90 dienų pinigų grąžinimo garantija siūlomi kiekviename plane.

Mes rekomenduojame pradėti nuo „InMotion“’s Bendras galios planas (8,49 USD / mėn.). Nors tai’brangesnis nei 6,39 USD / mėn. Paleidimo planas, pateikiamas maitinimo planas “Paruošta e-komercija,” įdiegus pirkėjų krepšelius vienu spustelėjimu.

4

„Bluehost“

Geriausiai tinka „Uptime“

Pagrindinės „Bluehost“ savybės

El. Prekybos funkcijosSpecialus „WooCommerce“ prieglobos planas, įtrauktas domeno privatumas (pagal pasirinktus planus), įprastos automatinės atsarginės kopijos
Kainodara6,95-31,99 USD / mėn
Rekomenduojamas starto planas„WooCommerce“ starteris – 6,95 USD / mėn
Argumentai užPuiki veiksnumo garantija, sklandi „WordPress“ integracija, prieinama kaina
MinusaiMažas atminties kiekis pagrindiniuose planuose, palyginti su kitais geriausiais paslaugų teikėjais

funkcijos

„Bluehost“’s 99,98% prastovos išeina maždaug per valandą ir 45 minutes prastovų per metus, o tai yra beveik tobula. Geras veikimo laikas yra ypač svarbus internetinėms parduotuvėms, nes laikas tiesiog reiškia pinigus – kuo ilgiau jūsų svetainė neveikia, tuo ilgiau laimėjote’ne parduoti.

Be puikios veikimo trukmės, „Bluehost“ siūlo puikias savybes vidutinio lygio planuose, kurie idealiai tinka naujesnėms internetinėms parduotuvėms. „Bluehost“’„Plus Plus“ planas (5,45 USD / mėn.) pateikiamas su neribota SSD saugykla, neišmatuotu pralaidumu ir neribotais domenais.

„Bluehost“ tikrai išsiskiria iš minios, kai reikia kurti „WordPress“ svetaines.

Tiesą sakant, tai’s numeris vienas teikėjas, kurį rekomenduoja pati „WordPress“, diegimai vienu spustelėjimu reiškia, kad to negalėjo padaryti’nebus lengviau nustatyti „WordPress“ svetainę per „Bluehost“. „WordPress“’ „WooCommerce“ papildinys leidžia visiškai tinkinti internetinę parduotuvę ir „Bluehost“’Pradiniame „WooCommerce“ plane (6,95 USD / mėn.) yra iš anksto įdiegta „Storefront“ tema, 100 GB SSD saugykla ir nemokamas dviejų valandų nustatymo skambutis su „WooCommerce“ ekspertu – taigi jūs’Turėsite visą reikiamą palaikymą, kad jūsų parduotuvė atrodytų profesionaliai.

Palaikymas & Saugumas

„Bluehost“’Klientų aptarnavimo galimybės svyruoja nuo bilietų el. paštu iki telefono ir tiesioginio pokalbio palaikymo visą parą. Mes išbandėme „Bluehost“’Mes patys kalbėjomės ir sužinojome, kad atsakymai buvo greiti ir pritaikytą mūsų specifiniams klausimams.

Kalbant apie saugumą, „Bluehost“ teikia nemokamą SSL sertifikatą, „Spam Assassin“ apsaugą, „hotlink“ apsaugą ir „Secure Shell“ prieigą (SSH). Pasirašydami „Bluehost“ planą, jūs’Įsitikinsite, kad jūsų svetainėje yra visos standartinės apsaugos priemonės.

Nuo to laiko kai tu’Veiksite el. prekybos svetainę, kurioje lankytojai dalinsis asmenine informacija, galbūt pagalvosite apie saugumo priemonių taikymą. Su „Bluehost“ galite tai padaryti įsigiję aukščiausios kokybės SSL sertifikatą už 49,99 USD per metus. Taip pat galite nusipirkti „SiteLock Find“, kuris nuskaito jūsų svetainę, ar nėra kenkėjiškų programų, už 23,88 USD per metus.

Kainodara

„bluehost“ geriausias „WordPress“ el. prekybos hostingas„Bluehost“ puikiai tinka svetainėms, sukurtoms naudojant „WordPress“, ir turi specialų el. Prekybos paketą, skirtą parduotuvėms, naudojančioms „WooCommerce“.

Jei tu’Pradėdami internetinę parduotuvę naudodami „Bluehost“, rekomenduojame naudoti „WordPress“ e-komercijos planus, nes jie siūlo sklandžią integraciją su „WooCommerce“ papildiniu. Yra trys „WordPress“ el. Prekybos planai, kuriuos galima pasirinkti iš 6,95–12,95 USD / mėn. Iš jų rekomenduojame pradėti nuo… gerai, pradinis planas – 6,95 USD / mėn.

Nors „Starter“ plane siūloma tik 100 GB talpos SSD saugykla, priešingai nei „Plus“ ir „Pro WooCommerce“ planų nepamatuota SSD saugykla, 100 GB vis tiek bus daugiau nei pakankamai, kad nauja parduotuvė veiktų sklandžiai. Jei nuspręsite atnaujinti naudodamiesi pradiniu planu, tada rekomenduojame praleisti vidurinį planą ir iškart pereiti prie „Pro“ plano (12,95 USD / mėn.), Kuriame yra SEO priemonių rinkinys, padedantis reklamuoti jūsų svetainę..

„Bluehost“ taip pat siūlo standartinę 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, taigi, nepriklausomai nuo to, kurį planuojate’Pasviręs link, galite tai išbandyti be streso.

5

„HostGator“

Geriausia pagalba ir palaikymas

Pagrindinės „HostGator“ savybės

El. Prekybos funkcijosPirkinių krepšeliai ir mokėjimo šliuzai visuose hostingo planuose, diegimas vienu spustelėjimu el. Prekybos parduotuvėse
Kainodara2,75–19,95 USD / mėn
Rekomenduojamas starto planasBendras verslo planas – 5,95 USD / mėn
Argumentai už99,99% veiksnumo, tvirta visą parą veikianti pagalba ir palaikymas, ieškoma žinių bazė
MinusaiBrangiau nei geriausi konkurentai, jokių konkrečių „WooCommerce“ prieglobos planų nėra

funkcijos

„HostGator“ planuose yra neribotos failų perdavimo protokolo (FTP) paskyros, leidžiančios perkelti failus iš kompiuterio į tinklą. Kiekviename plane taip pat yra neribotas pralaidumas ir neribotos el. Pašto paskyros, be to, pirmus metus taip pat gausite nemokamą domeną – nors jūs’Turėsite mokėti už tai, kad atnaujintumėte savo domeno vardą po to.

Uptime yra ypač įspūdinga šio teikėjo funkcija. 99,99 proc., „HostGator“’„Uptime“ garantija viršija pramonės standartus ir sudaro vos mažiau nei valandą prastovos per metus. Kadangi neįmanoma garantuoti 100% veikimo laiko, tai yra beveik taip gerai, kaip gaunama.

Palaikymas & Saugumas

„HostGator“’Pagalbos ir palaikymo paslaugos yra puikios – joje teikiamos tiesioginės pokalbių ir telefono paslaugos ištisą parą, visą parą. Be to, joje yra plati žinių bazė, kurioje galima rasti išsamią pagalbą visais su priegloba susijusiais klausimais. Vienas iš žinių bazės pranašumų yra tai, kad jūs galite prieiti prie jos savo laiku; Be to, ne tik gausite atsakymą į savo pradinį klausimą, bet ir galite tiesiog nukristi ant triušio skylės ir sužinoti daugiau, nei jūs derėjotės dėl daugybės naudingų pranešimų, paskelbtų ten..

Be standartinio nemokamo SSL sertifikato, „HostGator“ taip pat teikia serverio stebėjimą visą parą ir visą parą bei įgalina apsaugą nuo potvynių, kad būtų išvengta DDoS atakų. Verslo plane 5,95 USD / mėn. Taip pat yra privatus SSL, siekiant pagerinti jūsų svetainės saugumą.

Kainodara

geriausias „hostgator“ el. prekybos prieglobos paslaugų teikėjas„HostGator“ teikia daugybę paslaugų, naudingų elektroninės prekybos įmonėms, pradedant nuo paprastos svetainių kūrėjos ir baigiant įvairiais galingais prieglobos planais.

„HostGator“ siūlo bendrus „WordPress“, VPS, dedikuotus ir debesų prieglobos planus. El. Prekybos parduotuvę galite pradėti naudodami bet kurį „HostGator“ planą, tačiau mes rekomenduojame bendro verslo planą (5,95 USD / mėn.), Nes jame yra skirta SSL ir dedikuotas IP adresas, leidžiantis įsigyti krepšelius ir mokėjimo šliuzus.

„HostGator“’45 dienų pinigų grąžinimo garantija, nors ir ilgesnė nei 30 dienų pramonės standartas, to neteikia’Taikyti specialiems planams arba planai, už kuriuos mokama čekiu, pinigų pervedimu ar banko pavedimu. Tai’beveik garantuoji, kad laimėjai’nereikia pradėti nuo tam skirto plano, bet tai jis’prieš pasirenkant mokėjimo metodą, verta atsiminti šias sąlygas!

6

„DreamHost“

Geriausias pradedantiesiems

Pagrindinės „DreamHost“ savybės

El. Prekybos funkcijosEl. Pašto priegloba @ jūsų domenas, greita SSD saugykla
Kainodara2,59–79,95 USD / mėn
Rekomenduojamas starto planasBendras neribotas planas – 4,95 USD / mėn
Argumentai užNemokamos kasdieninės atsarginės kopijos, puikios saugojimo galimybės
MinusaiNėra tiesioginio palaikymo telefonu, vidutiniškas darbo laikas, silpni skirti planai

funkcijos

„DreamHost“ teikia “neribotas srautas” kiekviename plane. Tai tiesiog reiškia, kad „DreamHost“ to nedaro’t stebėti pralaidumą ar srautą – tai reiškia, kad laimėjote’t turi būti imamas už tam tikro pralaidumo viršijimą. Tai nėra’t taip skiriasi nuo “neišmatuotas pralaidumas” kad tu’Pamatysite iš daugelio kitų teikėjų, ir tai reiškia, kad jūsų svetainė laimėjo’t negali būti nubaustas už auginimą!

„DreamHost“ taip pat teikia nemokamas kasdienines visų savo planų atsargines kopijas, kurios gali būti jūsų gelbėjimo priemonė’vėl pradedate, nes laimėjote’nereikia jaudintis dėl vienos klaidos praradęs visą savo pažangą. Domenų vardai gali būti nemokami pirmaisiais metais, kai registruojate .com, .org, .club, .net arba .info domenus, o kiekviename plane yra neribotas el. Pašto adresas. išskyrus „Shared Starter“ planą – bet jūs galite jį pridėti už 1,67 USD / mėn.

„DreamHost“’Bendri dalykai ir VPS planai yra ne tik užduotis įjungti naują elektroninės prekybos parduotuvę – vien tik daugybė funkcijų, įtrauktų į jos bendrus planus, daro „DreamHost“ tokį puikų pradedantiesiems. Bet tai’verta paminėti, kad „DreamHost“’skirti planai neskelbtini. Tai neturėtų’Nepaisant to, per daug neturėsite įtakos jūsų sprendimui, nes labai nedaugeliui internetinių parduotuvių reikės didelių planuojamų priemonių.

Palaikymas & Saugumas

„DreamHost“’Klientų palaikymas turi vieną esminį trūkumą: galite’● susisiekite su palaikymo tarnyba tiesiogiai telefonu. Palaikymo komanda gali jums paskambinti atsakydama į užklausą, bet jūs galite’t., pirmiausia tai gali padaryti erzinančiu. Vietoj to, „DreamHost“’Tiesioginių pokalbių funkciją galima naudoti nuo 5:30 iki 9:30 PST septynias dienas per savaitę, nors piko metu gali tekti šiek tiek palaukti..

„DreamHost“’Saugos priemonės yra įspūdingesnės nei jos klientų palaikymas. Kiekvienas „DreamHost“ planas pateikiamas kartu su nemokamo SSL sertifikato pramonės standartu. Taip pat galite naudotis „DreamHost“’vidinis (ir savaime suprantamas) kenkėjiškų programų šalinimo įrankis, kuris aptinka ir ištaiso kenkėjiškas programas jūsų svetainėje.

Kainodara

„dreamhost“ pasidalino kainų ekrano kopiją„DreamHost“ turi du skirtingus bendro naudojimo prieglobos planus, iš kurių galima pasirinkti, ir jie abu yra labai vertingi pinigų.

„DreamHost“’Bendri planai svyruoja nuo 2,59–4,95 USD / mėn. Mes rekomenduojame pradėti nuo 4,95 USD / mėn. Bendro neriboto plano, nes jame yra viskas, ką jūs galite’Jums reikės: neriboto srauto, iš anksto įdiegto „WordPress“, greito SSD saugojimo ir neriboto el. pašto adreso @ jūsų domenui. Pigesniame „Shared Starter“ plane yra dauguma šių funkcijų, bet jūs’Turėsite sumokėti papildomus 1,67 USD / mėnesį už el. pašto prieglobą – ir „Shared Starter“ išlaidas plius 1,67 USD / mėn. Reiškia jums’Tik per metus mokėsite 8,28 USD mažiau nei visa „Shared Unlimited“ plano kaina.

„DreamHost“ siūlo 97 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai taikoma tik kredito ir debeto kortelių mokėjimams, atliktiems už bendro naudojimo prieglobos planus, jei taip’tik pradedant nuo „DreamHost“, tikriausiai, jus taip pat įtrauks!

Patalpintos el. Prekybos platformos

Jei prieglobstis’Dar nesukūrėte internetinės parduotuvės, tikimės, kad mūsų šešių geriausių elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjų sąrašas pateikė šiokį tokį įkvėpimą. Tačiau surasti prieglobos tai nereiškia’neprivalote dalyvauti kuriant savo el. prekybos verslą.

Suintriguota? Na, tu turėtum būti! Jei mintis surasti prieglobos paslaugų teikėją ir pasirinkti tinkamą prieglobos paketą jums skaudina galvą, yra paprastesnis sprendimas – priglobtos el. prekybos platformos. Čia vietoje to, kad rastumėte teikėją, jūsų statybinė platforma priglobtų jūsų parduotuvę.

Pagalvokite apie tai, kaip sujungę svetainių kūrėją ir prieglobos platformą!

Priglobtos el. Prekybos platformos yra geriausios pradedantiesiems, nes jūs to nepadarote’Prieglobai nereikia sugaišti nė vienos minties. Net jei jūs’Jei esate prieglobos specialistas, šios platformos gali jus sutaupyti laiko ir net pinigų.

Jiems lengva skirti biudžetą, juos lengva naudoti ir paleisti juos įdiegus’vėl idealus užimto ​​verslo savininkui.

Aišku, jie’ne visiems, bet jei jie skamba taip, kaip galėtų būti jums, tada čia’Trumpai apžvelgiame tris geriausius dalykus. Kaip ir aukščiau esantys prieglobos paslaugų teikėjai, mes patys skyrėme laiko kiekvienam ištirti ir išbandyti. Ne tik tai, kad pritraukėme žmones, tokius kaip jūs, išbandyti juos už mus ir pateikti mums jų atsiliepimų.

Shopify

Shopify yra geriausia visur esanti elektroninės prekybos platforma. Galite pasirinkti šabloną, atitinkantį jūsų pramonės šaką, suprojektuoti savo parduotuvę, pridėti nustatymus, pridėti produktų į savo parduotuvę ir netgi pridėti papildomų programų, kad būtų daugiau energijos. Kainos svyruoja nuo Nuo 29 iki 299 USD per mėnesį. „Shopify“ paprasta naudoti, tačiau ji turi galingų funkcijų, kad jūsų parduotuvė būtų sėkminga.

„Wix“ elektroninė prekyba

Tu’tikriausiai girdėjote apie „Wix“ dėl jos svetainių kūrimo funkcijų, tačiau taip pat galite sukurti gražią internetinę parduotuvę naudodamiesi vienu iš jos el. prekybos planų, kurie prasideda 20 USD per mėnesį (mokama kasmet.) Tai’Tai ne pati galingiausia el. prekybos platforma rinkoje, tačiau ji’Puikiai tinka kurti savo prekės ženklą, tuo pačiu didinant pardavimus.

„BigCommerce“

Pssst! Tiesiog norėjome pranešti, kad „BigCommerce“ šiuo metu siūlo iki trijų mėnesių nemokamą laiką, kai jūs pasirašote naują planą. Eikite į „BigCommerce“ svetainę, kad pamatytumėte šį pasiūlymą tiesiogiai!

„BigCommerce“ yra labiausiai keičiama priglobta el. prekybos platforma aplink – jei tu’Turite didelių tikslų savo parduotuvėje, tada „BigCommerce“ gali jus ten nuvežti! Tai’Tai nėra taip paprasta naudoti kaip „Shopify“ ar „Wix“, tačiau ji turi daugiausiai funkcijų. Tai reiškia, kad jūs don’Norėdami pridėti energijos parduotuvėje, nereikia pasikliauti programomis. Jos kainos svyruoja nuo Nuo 29,95 iki 224,95 USD per mėnesį (mokama kasmet.)

Geriausi elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjai: Santrauka

Šis straipsnis išskaidė geriausius el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjus, pateikdamas išsamią informaciją, padėsiančią jums nuspręsti, kuri jūsų internetinei parduotuvei yra geriausia. Negalite pasirinkti tinkamos el. Prekybos prieglobos’t būti svarbesnis – jums reikia greito, patikimo tiekėjo, turinčio gerą palaikymą ir funkcijas, kad jūsų parduotuvė galėtų sėkmingai veikti.

Deja, jūsų klientai niekada nepataikaus jums už jūsų prieglobą, bet už tai’Nematoma jėga skatina juos pirkti iš jūsų svetainės, o ne jūsų konkurentų’. Lėtai pakraunami puslapiai ar svetainių gedimai praras pardavimus, tačiau patikimas prieglobos paslaugų teikėjas privers jūsų klientus sugrįžti vėl ir vėl.

6 geriausi elektroninės prekybos hostingo teikėjai: Paaiškinimas

 1. A2 talpinimas – geriausias universalus elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjas.
 2. „SiteGround“ – geriausiai tinka elektroninės prekybos funkcijoms.
 3. „InMotion“ – geriausiai tinka elektroninei prekybai.
 4. „Bluehost“ – geriausia naudoti.
 5. „HostGator“ – geriausia pagalba ir palaikymas.
 6. „DreamHost“ – geriausia pradedantiesiems.

Tu gali’nesuklysite dėl A2 prieglobos, ypač dėl jo klientų aptarnavimo ir saugumo. Jei funkcijos yra svarbiausias jūsų prioritetas – ir tai’Tai visiškai logiškas prioritetas – tada puikiai tiks „Bluehost“. O jei tu’Jei jums labiausiai rūpi padidinti jūsų svetainę, tada „InMotion“ turi išteklių, kad galėtų ją perkelti į kitą lygį.

Kita vertus, kai kurie žmonės don’neturite laiko, pinigų ar techninių žinių, kad galėtumėte pasirinkti elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėją ir sukurti parduotuvę nuo nulio – ir tai’viskas gerai! Yra ir kitų variantų, kai jūsų parduotuvė yra priglobta jums. Galite sukurti, valdyti ir auginti savo parduotuvę vienoje vietoje už vieną kainą. Tai paprasta, bet ne mažiau efektyvu. Geriausia iš šių platformų Shopify, kuris sujungia jėgą ir lengvą naudojimą.

Suteikite savo parduotuvei tvirtą pagrindą su vienu iš šių geriausių el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjų ir pasisveikinkite su greitu svetainės greičiu ir sparčiai didėjančiais pardavimais!

Geriausi el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjai: DUK

Ar prieglobos paslaugų teikėjai turi konkrečių el. Prekybos planų??

Kai kurie tai daro! Kartais jūs’Rasite planus, pažymėtus kaip “elektroninė prekyba”, bet iš tikrųjų tai’s, tas pats, kaip įprastas bendrinamas ar VPS prieglobos paketas. Tai reiškia, kad šie planai jau yra optimizuoti elektroninei prekybai. Kiti teikėjai, pavyzdžiui, „Bluehost“, turi realius paketus, skirtus elektroninei prekybai’„WooCommerce“ planai, kuriuose yra dar daugiau specializuotų funkcijų.

Ar galite naudoti „Shopify“, bet vis tiek naudokite savo prieglobos paslaugų teikėją?

Ne – „Shopify“’„s“ platforma integruoja prieglobą su savo parduotuvių kūrėju, taigi jūs galite’t neturi vienas kito. „Shopify“ teikia su PCI suderinamą el. Prekybos prieglobą su neribotu pralaidumu jūsų internetinei parduotuvei be jokių papildomų mokesčių.

Sužinokite daugiau mūsų svetainėje „Shopify“ apžvalga.

Ar galite sukurti internetinę parduotuvę pas savo prieglobos teikėją??

Tai priklauso! Kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai turi svetainių kūrėjus, pvz., „HostGator“’statybininkas, Gatoris. Tačiau apskritai mes to nedarome’t nerekomenduojate naudoti šių statybininkų parduotuvėje, nes jie’paprastai gana paprastos platformos. Geriau naudokitės tokiomis paslaugomis kaip „Magento“ ar „WordPress“, o „Shopify“ ar „BigCommerce“ – viskas patogiau..

Nežinote, kuris jums tinka? Perskaitykite mūsų „WooCommerce“ prieš „Shopify“ palyginimas norint sužinoti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me