Vadovas pigiausiems internetinių svetainių kūrėjams: Geriausių mažesnių biudžetų kūrėjų palyginimas

pigiausių svetainių kūrėjai


Tai’Pigiau ir lengviau nei bet kada anksčiau prisijungti prie interneto su svetainių kūrėju. Bet kuris iš jų jums padės sutaupyti daugiausiai pinigų? Žemiau mes’Peržiūrėsite pigiausius priemokų planus, kuriuos siūlo 13 skirtingų internetinių svetainių kūrėjų – kurie visi gauna mažiau nei 15 USD / mėn. (mokama kasmet).

Mes’Taip pat pasakysiu ką’s, įtrauktus į kiekvieną planą, ir ar mes jį rekomenduojame.

Contents

13 pigiausių svetainių kūrėjų platformų:

 1. „WordPress.com“ – pigiausias bendras svetainių kūrėjas (3 USD / mėn.).
 2. Weebly – geriausia mažoms įmonėms (6 USD / mėn.).
 3. Varyk Tėti – geriausia greitam statyboms (6 USD / mėn.).
 4. Stulbinančiai – geriausios kainos / kokybės santykis (8 USD / mėn.).
 5. MP kūrėjas – geriausiai tinka į dizainą orientuotai elektroninei prekybai (8 USD / mėn.).
 6. Jimdo kūrėjas – geriausia nieko, bet gerai už viską (9 USD / mėn.).
 7. aligatorius – geriausia įžanga į interneto prieglobą (9,22 USD / mėn.).
 8. „Ucraft“ – geriausia pigi „Squarespace“ alternatyva (10 USD / mėn.).
 9. SITE123 – geriausias tiesioginių pokalbių palaikymas (10,80 USD / mėn.).
 10. „SimpleSite“ – geriausia už minimalų minimumą (11,25 USD / mėn.).
 11. Kvadratas – geriausias skelbimams (12 USD / mėn.).
 12. Wix – geriausias bendras svetainių kūrėjas (13 USD / mėn.).
 13. Duda – geriausia tiems, kuriems reikia kūrybinės pagalbos rankos (14 USD / mėn.).

Ten’Tai tikras kokybės ir gylio pasiskirstymas šiuose pigių svetainių kūrėjų planuose. „WordPress.com“’Pvz., pigiausias planas (3 USD / mėn.) leidžia tik pridėti pasirinktinį domeną. Kitame spektro gale – tu’Gausite išsamią, aptakią svetainę naudodami „Squarespace“’pigiausias planas (12 USD / mėn.).

Tolimesnė informacija

10 geriausių svetainių kūrėjų – pažiūrėkite, kuri platforma yra geriausia rinkoje

Tinklalapių kūrėjų palyginimo lentelė – pažiūrėkite į aukščiausiai įvertintas platformas

Geriausios nemokamos el. Prekybos platformos – tikiesi parduoti internetu nemokamai? Pažvelkite į geriausias platformas, kur galite nemokamai sukurti savo internetinę parduotuvę.

10 geriausių tinklaraštininkų platformų – geriausi tinklaraštininkų statytojai

Kaip sukurti svetainę – nuoseklus lengvo sąrankos vadovas

6 geriausi 2019 m. Suprojektuoti tinklalapiai – naršykite mūsų mėgstamose svetainėse, kad sužinotumėte įkvėpimą, prieš kurdami savo

1

„WordPress.com“ (3 USD / mėn.)

Pigiausias bendras svetainių kūrėjas, pasižymintis puikiomis internetinių dienoraščių funkcijomis.

Pagrindiniai bruožai

 • Idealūs tinklaraščių ruošimo šablonai
 • Integruota našumo analizė
 • Lengva socialinės žiniasklaidos integracija

„WordPress“ yra populiariausia platforma kuriant svetainę’Tiesą sakant, tokia populiari, kad šiandien valdo trečdalį interneto svetainių! Tačiau dauguma šių svetainių yra sukurtos WordPress.org – atvirojo kodo turinio valdymo sistema.

WordPress.com yra svetainių kūrėjas’Tai daug lengviau naudoti, o tai ateina su nustatytais kainų planavimo planais. Jei tu’norėtumėte daugiau sužinoti apie skirtumus, skaitykite mūsų „WordPress.com“ vs „WordPress.org“ vadovą.

Be nemokamo plano, „WordPress.com“ gali būti naudojamas tik tiek 3 USD / mėn ‘Tinklaraštininkas’ planas. Kaip jūs galite atspėti iš pavadinimo, šis planas yra specialiai sukurtas padėti žmonėms kurti tinklaraščių tinklalapį.

Žemiau galite pamatyti, kaip WordPress.com sekėsi, kai mes jį išbandėme. Gali trūkti tinkinimo, kurį gausite naudodamiesi kitais interneto kūrėjais, tačiau galite’kaltė dėl kainos ir kokybės santykio:

Tu’Turėsiu taikstytis su a “.dienoraštis” padomenį, bet pažvelkite ne tik į tai, ir gausite palaikymą el. paštu, 6 GB atminties vietos, dešimtys nemokamų temų ir pagrindinį dizaino pritaikymą. Taip pat galite pašalinti „WordPress“ skelbimus iš savo svetainės.

Ar mes rekomenduojame „WordPress.com“’s Pigiausias planas?

Iš esmės „Blogger“ planas tinka tik pagrindinėms tinklaraščių tinklaraščiams. Turite daug saugyklos vietos ir pakankamai redagavimo galių, kad galėtumėte padaryti ją savo, tačiau jūs stengsitės sukurti ką nors ypatingo.

Sužinokite daugiau naudodamiesi mūsų „WordPress.com“ apžvalga

Atrasti Kaip sukurti „WordPress“ svetainę aštuoniais žingsniais

2

Weebly (6 USD / mėn.)

Tinka mažam verslui, kuris turi reklamuoti savo paslaugą.

Pagrindiniai bruožai

 • Lengvi tempimo ir nuleidimo šablonai
 • Naudingi SEO vadovai, kuriuos galima rasti svetainėje
 • „App Center“ siūlo sudėtingus įrankius, kuriuos galima greitai įdiegti

„Weebly“ yra klasikinis svetainių kūrėjas. Tai siūlo penkis skirtingus kainų planus, leidžiančius jums sukurti bet ką – nuo paprasto tinklaraščio iki pilnavertės internetinės parduotuvės.

„Weebly“ specializuojasi smulkaus verslo svetainėse, ypač tose, kurios nėra elektroninės prekybos, nors internetinių parduotuvių planai nuolat tobulėja. Žemiau galite pamatyti, kaip ji veikė atlikdama tyrimų bandymus:

Panašiai kaip „WordPress.com“, „Weebly“ taip pat turi savo nemokamą planą. Vis dėlto, ‘Asmeninis’ Jei planuojate 6 USD per mėnesį, galite pasiekti keletą tvarkingų funkcijų.

Akivaizdžiausias pranašumas yra tai, kad jūs gaunate savo domeną, dėl kurio jūsų svetainė akimirksniu atrodo 10 kartų profesionalesnė. Ten’Taip pat nemokamas SSL saugumas, padedantis apsaugoti jūsų svetainę, 500 MB saugyklos vietos ir, žinoma, „Weebly“ naudojimas’„S“ šablonai ir „drag-and-drop“ redaktorius.

Redaktorius nėra’t tokia tiesi ar kūrybinga, kaip Wix’s, tačiau su tuo gana lengva susitaikyti. Kiekvienas, turintis darbinių žinių apie „PowerPoint“, neturėtų’per daug sunku išmokti juo naudotis.

Ar mes rekomenduojame Weebly’s Pigiausias planas?

Kaip minėta, „Weebly“ geriausiai veikia paslaugomis pagrįstose smulkaus verslo svetainėse. Jei tu’esate asmeninis treneris, šunų vaikštynė, prekybininkas ar kas nors tarp jų, tada jūs’Galėsite sukurti profesionaliai atrodančią svetainę „Weebly“’s Prijunkite planą.

Gaukite daugiau informacijos iš mūsų „Weebly“ apžvalga

Pasirengęs įsipareigoti? Peržiūrėkite mūsų Kaip naudotis Weebly vadovas

3

„GoDaddy“ (6 USD / mėn.)

Puikiai tinka tiems, kuriems reikia laiko.

Pagrindiniai bruožai

 • SEO vedlio įrankis siūlo raktinius žodžius, kurie padėtų optimizuoti jūsų svetainę
 • Supaprastintas svetainės projektavimo procesas
 • Automatinio išsaugojimo funkcija palaiko jūsų svetainės atsarginių kopijų kūrimą

Jūs tikriausiai atpažįstate „GoDaddy“ iš korniuojančių TV skelbimų, tačiau už šio išorės sėdėjo patikimas svetainių kūrėjas, siūlantis greičiausią būdą sukurti svetainę, kurią mes’susidūrėte.

Tai’nes GoDaddy naudojasi pagalba kuriant svetainę, o ne naudodama nuvilkimo redaktorių. “Ką’projektavimo pagalba?” girdime jūsų klausiant – leiskite mums paaiškinti!

Pagalba projektavimo srityje yra tokia, kai svetainės kūrėjas užduos jums keletą klausimų, pavyzdžiui, koks yra jūsų svetainės tikslas, prieš iš tikrųjų kuriant jums svetainę. Gana tvarkingas, ne?

Jei norite daugiau informacijos apie svetainių kūrėjus, kuriems padeda kurti dizainą, peržiūrėkite mūsų palyginimą su keturiais lengviausiais naudoti svetainių kūrėjais.

Mes’atidžiai išbandėte „GoDaddy“ ir čia galite aiškiai pamatyti, kur slypi jo stipriosios ir silpnosios pusės:

„GoDaddy“ siūlo vieno mėnesio nemokamą bandomąją versiją, kurios kainos asmeniniam planui prasideda nuo 6 USD / mėn. Ir nors šio plano nėra’aprėpdami viską, jūs tikrai gausite savybes.

Galite naudoti projektavimo pagalbą kurdami savo pradinę svetainę, prieš tai atlikdami papildomus pakeitimus. Ten’Taip pat nemokamas SSL saugumas ir palaikymas visą parą, jei įstrigtumėte ką nors.

Dauguma „GoDaddy“ siūlomų funkcijų yra prieinamos kaip asmeninio plano dalis, tačiau jei norite sukurti el. Prekybos svetainę, turėsite atnaujinti.

Ar mes rekomenduojame „GoDaddy“’s Pigiausias planas?

„GoDaddy“ gali būti kažkoks paprastas, tačiau jis’Tai puikiai tinka paprastoms svetainėms, nesvarbu, ar jos būtų asmeninės, ar verslui. Tai’Ypač puiku, jei jūs’skubėkite ir jums reikia svetainės iki ASAP. Dėl siūlomos projektavimo pagalbos kiekvienas gali susikurti svetainę ir ją pamatyti akimirksniu.

Sužinokite daugiau iš mūsų „GoDaddy“ apžvalga

Ne tau statybininkas? Patikrinkite 6 geriausios „GoDaddy“ alternatyvos vietoj to

4

Įspūdingai (8 USD / mėn.)

Puiku norint gauti tikrą vertę.

Pagrindiniai bruožai

 • Visų mokamų planų el. Prekybos galimybės
 • SEO kontrolinis sąrašas
 • Lengva performatuoti šablonus

Stulbinančiai galima galvoti kaip apie ‘geriausias iš kitų’ tokio tipo svetainių kūrėjas. Tai’Jis geras daugelyje dalykų, bet nėra puikus.

Mūsų tyrimų bandymai patvirtino mūsų pirmines mintis, kad ryškiausiai įvertinome nuo trijų iki keturių žvaigždučių daugelyje pagrindinių sričių. Vis dėlto jos planai yra puikus kainos ir kokybės santykis, todėl tie, kurie domisi pirkiniu, turėtų įsiklausyti:

Kaip ir daugelis kitų šio sąrašo platformų, „Strikingly“ siūlo nemokamą planą. Tačiau kitas žingsnis aukštyn yra jos ribotas planas, kuris kainuoja 8 USD / mėn – ir skirtingai nuo pavadinimo, jūs už savo pinigus gausite tinkamą sumą.

Pradedantiesiems galite sukurti ir paskelbti dvi svetaines už vieną – puiki žinia, jei jums reikia antrosios svetainės. Antra, jūs iš tikrųjų galite parduoti produktus internetu! (Gerai, kad galite parduoti tik penkių skirtingų rūšių produktus – bet vis tiek už 8 USD? Neblogai.)

Ten’Taip pat išmestas nemokamas domenas, taip pat palaikymas visą parą, nors ir yra vienas trūkumas – galite kurti tik vieno puslapio svetaines. Tai nėra’Tai masinis klausimas – yra daugybė puikių vieno puslapio svetainių, tačiau to nėra’negalima skolintis svetainėms, kuriose yra daug informacijos, kuria galima bendrinti.

Ar mes rekomenduojame strokingly’s Pigiausias planas?

Ten’Neginčijama, kad „Stulbinantis“ siūlo puikų kainos ir kokybės santykį, užtikrindamas puikų kainos ir kokybės balansą. Mes’d rekomenduoti tai paprastoms asmeninėms ar verslo svetainėms ir net tiems, kurie nori parduoti internetu pigiau.

Perskaitykite visą mūsų Ryškiai peržiūra Daugiau informacijos

Patikrinkite 10 geriausių nemokamų svetainių kūrėjų kad sutaupytum dar daugiau

5

MP kūrėjas (8 USD / mėn.)

Sukurkite į dizainą orientuotas el. Prekybos svetaines.

Pagrindiniai bruožai

 • Į vaizdą orientuotas šablono dizainas
 • Pigios el. Prekybos galimybės

„IM Creator“ yra dar vienas svetainių kūrėjas, kurio greitis yra svarbiausias jos vartotojo patirties pagrindas. Jei jums reikia įvaizdžio turinčios svetainės, bet nereikia’Jei nenorite įsipainioti į dizaino aspektą, į „IM Creator“ tikrai reikia atsižvelgti.

Yra nemokamas planas, bet „Premium“ sąskaitos kainos prasideda nuo 8 USD / mėn.

„Premium“ leidžia parduoti internetu, pašalinti skelbimus iš savo svetainės ir pasiekti visus „IM Creator“’s temos. Ten’nėra jokio nemokamo domeno, o dar svarbiau, kad nėra SSL saugumo – didelė raudona vėliava. Tu’Turėsite nusipirkti abu atskirai, taigi tai, kas iš pradžių manėte, kad yra 8 USD / mėn., greitai gali tapti daug daugiau.

Redaktorius yra dar vienas mūsų grobis tuo’yra mažiau intuityvus nei Wix ir Weebly. Ten’nereikia vilkti ir mesti, taigi jūs’Turėsiu skirti šiek tiek laiko, kad sužinotum, kaip viskas veikia.

Ar mes rekomenduojame „IM Creator“’s Pigiausias planas?

Kaip ir „Strikingly“ atveju, „IM Creator“ yra puiku, jei norite parduoti internetu, sumokėdami kuo mažiau. Atsižvelgiant į tai, kad yra papildomų išlaidų (domenai, SSL ir tt), tai yra’Ne visai taip pigu, kaip jūs iš pradžių manote. Graži, greita platforma, tačiau apie ją nėra ko rašyti namuose.

Perskaitykite mūsų MP kūrėjų apžvalga daugiau informacijos 6

„Jimdo“ kūrėjas (9 USD / mėn.)

Labai vidutinė platforma.

Pagrindiniai bruožai:

 • Pigūs planai be skelbimų
 • Paprasta redagavimo sąsaja
 • 5 GB saugyklos pigiausio plano

Jimdo galima manyti kaip apie gražų, tačiau varginantį galvosūkį. Visi kūriniai ar funkcijos yra sukurti puikiam tinklalapiui, tačiau sudėjus visus kartu ir žiūrint, kaip tau atrodo’norėčiau įkyrus.

Ištyrę ir išbandę Jimdo, mes’Sužinojau, kad ji turi aiškių privalumų ir trūkumų. Galite pamatyti patys, kaip tai sekėsi:

Šiuo metu „Jimdo“ siūlo penkis skirtingus kainų planus pirmasis priemokos planas, ‘Pradėti’, mažmeninė prekyba po 9 USD / mėn.

Kaip ir daugelyje svetainių kūrėjų planų, „Start“ suteikia prieigą prie kai kurių bendrų privalumų: nemokamą domeną, SSL apsaugą, skelbimų pašalinimą ir prieigą prie visų „Jimdo“.’pagalba ir palaikymas.

Keletas kitų lankytinų vietų yra 5 GB saugykla, 10 GB pralaidumo, patobulintos SEO funkcijos ir svetainių analizė.

Tai’Vis dėlto svarbu žinoti, kad galite’nesukurkite internetinės parduotuvės – jūsų svetainė gali būti ne daugiau kaip 10 puslapių. ‘Nėra el. Prekybos parinkties’ yra gana įprasta pigiuose planuose, tačiau ribojant, kiek puslapių gali būti jūsų svetainė, gali būti brokeris.

Ar mes rekomenduojame Jimdo’s Pigiausias planas?

Žodžiu, ne. „Jimdo“ įstrigo tame nepatogiame viduryje, kur yra pigesnių planų, siūlančių tik šiek tiek prastesnę (jei ne tą pačią) kokybę, ir jūs galite atnaujinti į kur kas geresnę platformą tik už vieną dolerį ar du papildomus per mėnesį..

Sužinokite daugiau naudodamiesi mūsų išsamiu Jimdo apžvalga 7

„Gator“ (9,22 USD / mėn.)

Mažas žiniatinklio prieglobos įmonės brolis ir seserys.

Pagrindiniai bruožai

 • Nematuotas saugojimas ir pralaidumas
 • Pridedamas SSL saugumo sertifikatas
 • Paprastas naudoti redaktorius

Nors „HostGator“ yra vienas iš pasaulio’„Gator“ yra pagrindinė žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėja. Ir nors „Gator“ galbūt nėra pagrindinis akcentas, jis’vis dar gana madinga platforma.

Jis turi lengvai naudojamą „drag and drop“ rengyklę, pagrindinių šablonų asortimentą ir keletą nuostabių funkcijų. Tai gali būti ne visiems, tačiau „Gator“ tikrai tinka tiems, kurie neturi jokios techninės patirties.

Nėra jokio nemokamo „Gator“ plano, bet ‘Starteris’ paketas tik 9,22 USD / mėn. Tai gali būti dar labiau sumažinta, jei užsiregistruosite 2 metų laikotarpiui, o ilgalaikiai sandoriai sudarys tik 3,84 USD / mėn.!

aligatorius’atkreipia tai, kad ji’sukurtas pagal žiniatinklio prieglobą, tai reiškia, kad visuose planuose gausite neišmatuotą atmintį ir pralaidumą. Ten’Taip pat nemokamas domenas, SSL saugumas, tiesioginis pokalbis / el. paštas / telefonas.

Ar mes rekomenduojame „Gator“?’s Pigiausias planas?

„Gator“ yra daug paprastesnis nei tarkim, „Wix“ ar „Squarespace“, bet jei jūs to nedarote’nereikia visų varpų ir švilpukų, galėtum padaryti daug blogiau. Neįvertintos išteklių ribos yra didžiulis pliusas, ir tai’malonu tave pažinti’iš naujo su platforma, kuri vertina aukštos kokybės interneto prieglobą.

Gaukite daugiau informacijos iš mūsų išsamios informacijos „Gator“ apžvalga

Kaip Gatoris? Sužinokite apie mūsų žiniatinklio prieglobos atitikmenį „HostGator“ apžvalga

8

„Ucraft“ (10 USD / mėn.)

Pigesnė „Squarespace“ alternatyva.

Pagrindiniai bruožai

 • Kūrybiniai šablonai
 • Pigios el. Prekybos galimybės
 • Nemokamos analizės funkcijos

„Ucraft“ yra dailus, stilingas ir paprastas svetainių kūrėjas, daug dėmesio skiriantis vaizdams. Tai’skirtos kūrybininkams – grafikos dizaineriams, fotografams ir pan. – norintiems, kad jų darbai nukryptų nuo puslapio.

Jo redaktorius turi šiek tiek mokymosi kreivės, bet ji’pakankamai paprasta, kai jūs’aš jį pakabinau. Tai’Jis taip pat nėra palaimintas daugybe funkcijų, tačiau tas, kurį ji turi, yra skirtas jūsų estetikai.

Kalbant apie kainų nustatymą, jūs’peržiūri keturis planus, pradedant nuo nemokamo iki 39 USD / mėn. Tai’s „Ucraft“’s ‘„Pro“ svetainė’ planas, kurį mes’Daugiausia dėmesio bus skiriama po 10 USD / mėn.

Didelė naujiena yra ta, kad galite parduoti iki 50 produktų, todėl „Ucraft“ yra vienas pigiausių elektroninės prekybos tinklalapių kūrėjų! Taip pat galite pašalinti „Ucraft“ prekės ženklą, gauti prieigą prie visų jo funkcijų, įterpti kodą, gauti palaikymą visą parą ir dar daugiau.

Ar mes rekomenduojame „Ucraft“’s Pigiausias planas?

Kol „Ucraft“ nėra’Sukurtas sudėtingoms svetainėms, jis tikrai turi savų privalumų teikdamas fantastišką pigią „Squarespace“ alternatyvą. Abi platformos yra sukurtos atsižvelgiant į kūrybą, ir jei jūs taip pat norite parduoti gaminius pigiau, tada „Ucraft“ yra jums.

Gaukite daugiau informacijos iš mūsų išsamios informacijos „Ucraft“ apžvalga

Patikrinkite 5 geriausi portfelio svetainių kūrėjai palyginimo lentelė

9

SITE123 (10,80 USD / mėn.)

Puikus klientų aptarnavimas ir fantastiška vertė.

Pagrindiniai bruožai

 • Naudinga pagalba dizaino srityje
 • 10 GB talpos
 • Įtraukti pagrindiniai SEO įrankiai

SITE123 didžiuojasi savo greičiu ir paprastumu. Jos redaktorius, panašiai kaip „GoDaddy“, naudoja projektavimo pagalbą, kad padėtų jums sukurti svetainę. Tai kartu su neįtikėtinai reaktyviu ir naudingu tiesioginiu pokalbiu daro jį idealų technikos pradedantiesiems.

Deja, šis patogumas kainuoja realios kontrolės sąskaita. Galite atlikti pagrindinius savo svetainės redagavimus ir patarimus, bet po to – jūs’Stengsis padaryti ką nors nepakartojamo ar asmeniško. Funkcijos taip pat šiek tiek ribojasi, tačiau jos vis tiek turi viską, ko reikia.

Žemiau galite pamatyti, kaip SITE123 sudedama, kai ją išbandėme:

„SITE123“ turi tik du kainų planus: nemokamą ir 10,80 USD / mėn. Jei tu’Jei norėtumėte išleisti mažiau nei mėnesį per mėnesį išlaidų atžvilgiu, tada jūs’Galėsite pasiekti viską, ką siūlo SITE123.

Standartinis standartas yra nemokamas domenas, 10 GB saugykla, 5 GB pralaidumas ir jokių skelbimų / prekės ženklų. Taip pat el. Prekyba. Galite sekti užsakymus, kurti kuponus, tvarkyti atsargas, priimti kelis mokėjimo šliuzus ir valiutas bei nustatyti savo mokesčių ir gabenimo normas.

Ar mes rekomenduojame SITE123’s Pigiausias planas?

Mes darome! Na, tai padeda SITE123’Vienintelis „premium“ planas yra pats pigiausias pagal nutylėjimą, tačiau tai reiškia, kad gausite viską, ką jis gali pasiūlyti. Tai’Puikiai tinka paprastoms interneto svetainėms ir internetinėms parduotuvėms, bet per kelias minutes jas gali sukaupti visų įgūdžių žmonės.

Perskaitykite mūsų SITE123 apžvalga išsamesnės informacijos 10

„SimpleSite“ (11,25 USD / mėn.)

Paprastumas iki kraštutinumo.

Pagrindiniai bruožai

 • Paprasta naudoti
 • Tinka mobiliesiems telefonams optimizuoti
 • Pradedantiesiems draugiškas

„SimpleSite“ yra sukurta būtent tai – paprastoms svetainėms. Tai’Naudojimas yra neįtikėtinai paprastas, tačiau tai kainuoja sudėtingas dizainas ir patobulintos funkcijos. Paprasta? Absoliučiai. Gerai? Ne visai.

Pagrindinis trūkumas yra tas, kad bet koks SEO (Search Engine Optimization), kurį norite atlikti, yra beveik visiškai jūsų pačių paliktas. Vien dėl šios priežasties „SimpleSite“ turėtų būti laikoma platforma kurti mažas asmenines svetaines, o ne verslo svetaines ar bet ką, kam reikalinga rinkodara.

„SimpleSite“ turi tris planus, pigiausias „premium“ variantas kainuoja 11,25 USD / mėn. Nėra skelbimų ir neribotas kiekis puslapių, vaizdų ir vaizdo įrašų. Taip pat galite parduoti iki penkių produktų ir prie savo svetainės prijungti penkis el. Pašto adresus.

Ar mes rekomenduojame „SimpleSite“’s Pigiausias planas?

Ne visai. „SimpleSite“ yra gerai, jei jūs’Ieškote nemokamo pagrindinio internetinių svetainių kūrėjo, tačiau dalintis su 11,25 USD / mėn., atsižvelgiant į alternatyvius variantus, būtų šiek tiek kvaila. Mes’d. „SimpleSite“ labiau vertina kaip platformą, kurią išbandote ir pripratote kurti svetaines, o ne galutinai pasirinkote.

Sužinokite daugiau iš mūsų „SimpleSite“ apžvalga 11

Erdvės plotas (12 USD / mėn.)

Kūryba’svajonė.

Pagrindiniai bruožai

 • Geriausiai sukurti šablonai rinkoje
 • Neribotas pralaidumas ir saugykla
 • Didelės SEO galimybės

„Squarespace“ yra puikus darbas sumaišydamas šiuolaikinį dizainą su intuityviu redaktoriumi. Jis garsėja stulbinančiais šablonais ir labai kelia kitų platformų standartą, kai kalbama apie estetiką.

Trumpai tariant, „Squarespace“ yra kūryba’svajonė. Paimkite į vaizdą orientuotą „Ucraft“ dizainą, sujungtą su „Weebly“ kokybės ypatybėmis, ir jūs pradedate piešti mentalinį vaizdą apie tai, ką siūlo „Squarespace“.

Norėdami pamatyti, kaip, be kita ko, „Squarespace“ sekė bandydami projektą, skaitykite toliau:

Skirtingai nuo daugelio kitų platformų, „Squarespace“ neturi nemokamo plano – tik dviejų savaičių nemokamas bandomasis laikotarpis. Kainos prasideda nuo 12 USD / mėn ‘Asmeninis’ planas, kur gausite prieigą prie daugumos ne elektroninės prekybos funkcijų.

Ten’Tai nemokamas tinkintas domenas, neribotas pralaidumas ir saugykla, patobulintos SEO funkcijos, be skelbimų ir daugybė kitų. Ką tu’Tačiau iš tikrųjų mokant už tai, yra galimybė sukurti aptakią ir stilingą svetainę, kuri atrodo taip, lyg ją sukurtų profesionalus interneto kūrėjas.

Ar mes rekomenduojame kvadratą’s Pigiausias planas?

Jei tu’vėl kūrybinis laisvai samdomas vertėjas, „Squarespace“’s Asmeninis planas yra idealus. Didesnės įmonės gali norėti atnaujinti verslo planą (18 USD / mėn.), O norintiems parduoti internetu reikės pagrindinio arba išplėstinės komercijos plano (26 USD / mėn. Arba 40 USD / mėn.).

Peržiūrėkite mūsų Erdvės peržiūra Daugiau informacijos

Mokytis Kaip naudoti kvadratinę erdvę per 9 paprastus veiksmus

12

„Wix“ (13 USD / mėn.)

Geriausias svetainių kūrėjas rinkoje.

Pagrindiniai bruožai

 • Pigiausias planas – 2 GB pralaidumo ir 3 GB atminties
 • Šimtai aptakių šablonų, iš kurių galima rinktis
 • Aukščiausia bet kurio tinklalapio kūrėjo vieša rekomendacija

Wix iš mūsų tyrimų išėjo kaip geriausias bendras svetainių kūrėjas rinkoje. Yra pigesnių variantų – kaip mes’diskutavome, tačiau nė viena iš minėtų konkurentų Wix kokybės atžvilgiu nėra tokia.

Naudodamiesi „Wix“ galite pasirinkti, ar naudoti vilkimo, ir nuleidimo redaktorių, arba pasirinkti projektavimo pagalbą. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kuo jie skiriasi, peržiūrėkite „Wix ADI“ ir „Wix Editor“ palyginimą.

Čia galite pamatyti, kaip stipriai Wix įvertino pagrindines mūsų tyrimų sritis:

Iš viso „Wix“ turi septynis kainų planus, įskaitant nemokamą planą priemokos išlaidos, nuo 13 USD per mėnesį už ‘Combo’ planas.

„Combo“ galite naudotis visais „Wix“’„510“ profesionaliai sukurti šablonai, juos galima beveik neribotai pritaikyti ir mėgautis nemokamu domenu.

Jūs taip pat gausite 2 GB pralaidumo, 3 GB saugyklos, 30 minučių vaizdo įrašo ir pašalinsite „Wix“ reklamą. Vis dėlto, kas daro „Wix“ ypatingą, yra jo savybių kokybė. „Wix“ patenkina bet kokias įsivaizduojamas svetaines ir teikia daugybę funkcijų ir programų, būdingų kiekvienai pramonei.

Ar mes rekomenduojame „Wix“’s Pigiausias planas?

„Wix“ yra geriausias internetinių svetainių kūrėjas. Sakytume, kad jo neribotas planas (17 USD / mėn.) Yra geriau už pinigus, palyginti su „Combo“ planu, tačiau tikrai galite’„Wix“ už kūrybingą valdymą, naudojimo paprastumą ar funkcijų kokybę.

Perskaitykite mūsų išsamią informaciją „Wix“ apžvalga

Pasirengęs įsipareigoti? Peržiūrėkite mūsų Kaip naudotis „Wix“ vadovas

13

Duda (14 USD / mėn.)

Padeda kūrybingam dizainui… už kainą.

Pagrindiniai bruožai

 • Kūrybinės svetainės dizainas
 • Pridedamas SSL saugumo sertifikatas
 • Prieiga prie (riboto) turinio bibliotekos

Duda žinoma, kad teikia jums pagalbos ranką. Jei norite įmantrios išvaizdos svetainės, tačiau trūksta kūrybiškumo ją suprojektuoti, „Duda“ gali padėti sudėti kūrinius.

Jo griežtas redaktorius neturėtų’t neturėtų būti vertinamas kaip blogas dalykas’ten, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė yra tvarkinga ir siūlo gerą UX (vartotojo patirtį). Ka gali’Tačiau nereikia pamiršti, kad tai kaina.

Po 14 USD / mėn., Duda’pigiausias planas – ‘Pagrindinis’ – vargu ar šimtmečio sandėris. Tai reiškia, kad yra 30 dienų nemokamas bandymas, taigi jūs galite ‘pabandykite prieš pirkdami’.

Pagrindinis planas yra palaikymas el. Paštu, galimybė sukurti vieną svetainę ir parduoti iki 10 produktų. Gyvenu ten savo vardu’Ne daug už tai – ir kartu su kitais planais, kainuojančiais atitinkamai 22 USD / mėn. ir 74 USD / mėn’teisinga tai pasakyti’s ne pati pigiausia platforma.

Ar mes rekomenduojame Duda’s Pigiausias planas?

Vertė už pinigus nėra Duda’S tvirtas kostiumas. Tai’Naudojimo paprastumas yra gana panašus į „Jimdo“, tačiau tai padeda kūrybiškiau. Mes’Vis dėlto turėjai pasakyti, kad už 14 USD / mėn’vėl geriau ieškoti kitur.

Perskaitykite mūsų Duda apžvalga

Nemokami planai vs pigūs planai: ką jūs gaunate už savo pinigus?

Ieškokite kainos ir kokybės santykio, turėtų būti vienas iš svarbiausių jūsų rūpesčių perkant pigių svetainių kūrėją.

Tu’Norėsite ištiesti savo sunkiai uždirbtus pinigus kiek įmanoma, tad taip’Tikrai verta žinoti, ko galite tikėtis už savo pinigus.

Mokėjimas už aukščiausios kokybės internetinių svetainių kūrėjų planą – net pigesnį ir prieinamesnį planą – suteiks šiuos pagrindinius privalumus:

Paprastas naudoti redaktorius su daugiau funkcijų

Turėdami patogią redaktorių, galite greitai susikurti savo svetainę, todėl galite paskelbti internete greičiau nei vėliau.

Aišku, daugumai svetainių kūrėjų galite naudotis nemokamai ir turėti prieigą prie tinkamo įrankių asortimento – tačiau daugelis platformų iš tikrųjų riboja, kiek galite pasiekti naudodamiesi nemokamu planu..

Galite rasti vaizdų galerijų ir kontaktinių formų įtraukimo apribojimus ar net svetainės puslapių skaičiaus apribojimą!

Sumokėję nedidelį mėnesinį mokestį, šie apribojimai bus pašalinti, o jūs galėsite nemokamai sukurti savo svetainę’jau svajojau.

„Wix“ šablonas pigių svetainių kūrėjas Nauji svetainių kūrėjai? Kodėl neskaityta:

Kaip sukurti svetainę – Mūsų ekspertų vadovas parodo, kaip lengva sukurti savo svetainę. Tu’Netrukus būsi svetainių kūrėjų ekspertas!

Galite naudoti savo domeną

Domeno vardas yra jūsų svetainė’asmeninis adresas. Naudodami savo domeno vardą, svetainė išsiskiria ir atrodo patikimesnė vartotojams.

Leisti’kalba apie batus. Jei norėjai nusipirkti keletą naujų batų, tu’d tikriausiai eikite į „Google“, įveskite ‘pirkti batus’, tada spustelėkite Ieškoti.

Paieškos rezultatuose matote tris svetaines:

 • www.shoesbytom.com
 • www.shoesbytom.wixsite.com
 • www.shoesbytom.weebly.com

Tu’greičiausiai paspausite pirmąjį, tiesa? Bet kodėl?

Tai’todėl, kad turėdami savo domeno vardą jūsų svetainė gali atrodyti patikima ir patikima žmonėms internete. Tiesiog pažvelkite į mūsų domeno vardą…

asmeninio domeno SSL svetainių kūrėjo plano nauda

Jūs tikriausiai nenorėtumėte’nepasitikėkit savo atsiliepimais tiek, kiek būtume www.websitebuilderexpert.wixsite.com – ar jūs?

Jei pasirinksite nemokamą planą, domenas visada jame nurodys jūsų statytojo vardą, kaip ir skurdus senas www.shoesbytom.weebly.com!

Investavimas į pigų svetainių kūrimo planą, kad galėtumėte naudoti savo asmeninį domeną, yra protingas pasirinkimas vien dėl šios priežasties.

Pašalinkite firminę reklamą iš savo svetainės

Pigūs svetainių kūrėjų planai pašalina firminius skelbimus iš jūsų tinklalapių. Juk jūs’mokėti už privilegiją turėti savo svetainę.

Beveik visais atvejais, svetainių kūrėjai įdės firminių skelbimų į jūsų tinklalapius, jei naudosite nemokamą planą.

Tai gali būti nelinksma, bet jūs galite’t tikrai skundai, nes tu’naudodamiesi paslauga nemokamai!

Ir, deja, nieko nemokama.

Be mokamo plano, jūsų svetainė bus jūsų ir mobiliųjų skelbimų dalis.

„Wix“ skelbia nemokamą planąPagal nemokamą planą „Wix“ įdės šiuos skelbimus kiekvieno jūsų paskelbto puslapio viršuje ir apačioje. Už šiek tiek daugiau nei 10 dolerių per mėnesį galite palikti nemokamą savo svetainės skelbimą!

Tai ne’neatrodo puiku – ypač jei norite savo svetainę paversti kažkuo labiau teisėtu.

Be to, turite savo domeną, skelbimų pašalinimas yra vienas iš didžiausių net nedidelės investicijos į mokamą planą pranašumų.

Didesnė saugojimo vieta

Jei turite daugiau vietos atmintyje, galite įkelti daugiau vaizdų, vaizdo įrašų, gifų ir kitų failų, kuriuos norite naudoti savo svetainėje. Kaip didesnė biblioteka gali talpinti daugiau knygų!

Turėti žiniasklaidos priemonių savo svetainėje yra būtina, jei norite atkreipti lankytojų dėmesį ir išlaikyti jų susidomėjimą – heck, niekas nenori skaityti svetainės, kuri atrodo kaip esė!

Tai’tikrai verta atsiminti, kad žmonės informaciją sugeria skirtingai. Naujienų svetainės tai daro ypač efektyviai.

Pvz., Jums gali patikti žiūrėti trumpą vaizdo įrašo turinį, kuriame greitai apibendrinamos antraštės, tuo tarpu jūsų draugas galbūt norės skaityti visą ilgą tekstą. Tuo tarpu kažkas kitas geriausiai sugers turinį, perbraukdamas vaizdus ir skaitydamas antraštes apačioje.

svetainių kūrėjų saugojimo vieta„New York Times“ pagrindiniame puslapyje galite rasti vaizdo įrašų, garso įrašų, trumpų straipsnių ir ilgesnių istorijų. Tai suteikia puikią vartotojo patirtį, tačiau visiems šiems failams reikia daugiau vietos.

Pagalvokite apie kitas reguliariai lankomas svetaines ir kaip jose naršote – ar jos perteikia informaciją vienodai, statiškai?

Ne zinoma ne!

Daugiau vietos saugykloje reiškia daugiau jūsų svetainės laikmenų. Investicijos į prieinamą svetainių kūrimo planą yra puikus būdas suteikti lankytojams žymiai patrauklesnę patirtį – ilgiau išlaikyti juos jūsų svetainėje.

Daugiau pralaidumo

Padidinkite pralaidumą, kaip sumontavę didesnį degalų baką automobilyje. Tai’Ilgesnį laiką pažymėsite savo svetainę be jokių sulčių.

Pralaidumas yra degalai, kurie palaiko jūsų svetainės veikimą’pasenę, kai žmonės pasiekia bet kurį jūsų tinklalapį. Kuo daugiau vaizdų, vaizdo įrašų ir laikmenos elementų turėsite savo puslapiuose, tuo greičiau sunaudosite pralaidumą.

Kaip ir didesnis variklis sudegina daugiau degalų per trumpesnį laiką, taip daro ir sunkiasvorėms žiniasklaidos priemonėms skirti tinklalapiai.

Nemokami svetainės planai suteikia jums labai ribotą pralaidumo kiekį kiekvieną mėnesį. Kartą jūs’Jį panaudoję, niekas negali pasiekti jūsų svetainės, kol kitą mėnesį nebus atnaujinta pralaidumo riba.

Tai’yra tas pats principas, kaip ir duomenų paketas jūsų telefone.

pralaidumo riba viršyta wbeJūs tikrai don’nenorite, kad žmonės matytų šį pranešimą bandant patekti į jūsų svetainę! Pigūs svetainių kūrėjų planai suteikia daugiau pralaidumo, kad jūsų svetainė laimėtų’t avarija.

Pasirinkę net pigų svetainių kūrimo planą, padidinsite mėnesinį pralaidumo pranašumą, tai reiškia, kad galėsite atsipalaiduoti žinodami, kad jūsų puslapiai ir toliau bus įkeliami kiekvienam apsilankiusiam.

Visa tai aukščiau yra būtina, jei norite sukurti puikiai atrodančią svetainę, kuri pritraukia ir sudomina lankytojus. Puslapiai be skelbimų ir suasmenintas domenas užtikrina, kad svetainė atrodys profesionaliai, o neribota vietos saugykla ir pralaidumas leidžia kurti kūrybą naudojant turinį nerizikuojant sudužti. Be to, lengvai naudojamas redaktorius padės jums gauti ASAP internete.

Pigiausi svetainių kūrėjai: Santrauka

Šiuo metu turėtumėte turėti gana aiškią idėją apie pigiausius internetinių svetainių kūrėjus. Jūs žinote, ko galite tikėtis už savo pinigus ir kiek jūs’Aš mokėsiu per 12 mėnesių už priemokų planą.

Norėdami dar kartą pasakyti, čia’vėl mūsų sąrašas:

13 pigiausių svetainių kūrėjų

 1. „WordPress.com“ (3 USD / mėn.).
 2. Weebly (6 USD / mėn.).
 3. „GoDaddy“ (6 USD / mėn.).
 4. „Jimdo“ kūrėjas (7,50 USD / mėn.).
 5. Įspūdingai (8 USD / mėn.).
 6. MP kūrėjas (8 USD / mėn.).
 7. „Gator“ (9,22 USD / mėn.).
 8. „Ucraft“ (10 USD / mėn.).
 9. SITE123 (10,80 USD / mėn.).
 10. „SimpleSite“ (11,25 USD / mėn.).
 11. Erdvės plotas (12 USD / mėn.).
 12. „Wix“ (13 USD / mėn.).
 13. Duda (14 USD / mėn.).

„Wix“, „Squarespace“ ir „Weebly“ yra trys pagrindinės mūsų rekomendacijos, Ir jie’vėl dėl didžiausių vardų rinkoje. Nors jie neišsivysto’Trys pigiausi, tačiau jie pasiūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, o tai taip pat svarbu. Juk pigu nėra tas pats, kas gera vertė.

Visi trys siūlo įspūdingą šablonų, įrankių ir funkcijų pasirinkimą kartu su minimaliomis mokymosi kreivėmis. Šias platformas lengva pasirinkti ir valdyti, todėl galite bet kada turėti internetinę svetainę.

Už labai priimtiną mėnesio kainą svetainių kūrėjai:

 • Leiskite jums naudoti savo domeno vardą
 • Pašalinkite visus prekės ženklus turinčius skelbimus
 • Suteikite daugiau pralaidumo
 • Suteikite daugiau vietos saugoti failus
 • Suteikite greitesnį problemų sprendimą naudodamiesi priemone

Kaip paskutinė mintis, tai’Visada verta atsižvelgti į savo situaciją. Ar norite pigiausio mėnesio plano, ar galite sau leisti pigiausias ilgalaikes investicijas? Heck, jūs net norite laikytis laisvo plano? Tai gali būti labiau ribota, bet laimėjo’t jums kainuos centą.

Mes’d) pasiūlykite prisiregistruoti prie nemokamo plano ar bandomosios versijos ir pamatyti, kaip jums sekasi. Tai’tai vienintelis būdas sužinoti, ar kažkas yra tikrai jums tinkama platforma. Po to, prieš siųsdami savo svetainę į internetinį pasaulį, galite pasirašyti prie pigių priemokų plano!

Pigiausi svetainių kūrėjai: DUK

Ar galiu nemokamai naudotis svetainių kūrėju??

Keli statybininkai siūlo nemokamus planus, tačiau jie’iš esmės šlovintos demonstracinės versijos. Pavyzdžiui, „Wix“ turi nemokamą planą, tačiau jūsų svetainėje bus skelbimų, o jūs laimėjote’negalėti prie jo pridėti domeno – nėra baisiai profesionalu. Nemokami planai yra puikūs išbandyti vandenis, bet tai’ai apie tai.

Kuris yra pigiausias svetainių kūrėjas mažoms įmonėms?

„Weebly“ yra geriausias mažų verslų svetainių kūrėjas, nes joje yra geriausios savybės, padedančios išplėsti jūsų svetainės mastelį, taip pat daugiausiai programų. Taip pat, tai’yra geriausias SEO kūrėjas (Search Engine Optimization), kuris yra labai svarbus norint padėti žmonėms lengviau rasti jūsų verslą internete.

Ar „Wix“ yra pigesnis nei „Weebly“?

Abi platformos siūlo nemokamus planus, tačiau „Weebly“ veikia pigiau nei „Wix“, nes siūlo mažesnį įėjimo kainos planą. Tačiau iš tikrųjų „Wix“ yra geriau už pinigus, palyginti su „Weebly“, – turi geresnes savybes ir klientų aptarnavimą’lengviau naudoti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map