Jimdo İnceleme 2020 | Web Sitesi Oluşturucu Sizin İçin Mi?


İçin en iyisi

Bütçedeki insanlar için en iyisi


Genel Değerlendirme

4 5 üzerinden

Jimdo, reklamsız bir web sitesi yapmanın en ucuz yolunu sunar, ancak kesinlikle sizin için ne ödeme yaparsınız. Bununla başa çıkmak oldukça kolay olsa da, kullanıcılarımızın sadece% 56’sı bunu bir arkadaşına tavsiye eder. "Çok zor ve sert hissettim", bir kullanıcı dedi.

Jimdo’nun Artıları ve Eksileri Nelerdir?

Artıları

 • Web sitenizi reklamsız yapmak için ucuz
 • İş planında veya üstünde sınırsız depolama alanı
 • Yardım ve destek kısa ve öz

Eksileri

 • Sınırlı seçim ile kötü tasarlanmış şablonlar
 • Geri yükleme seçeneği yok
 • Web sitenizdeki öğeleri düzenlemek ve düzenlemek tıknaz olabilir

Jimdo dosyasına genel bakış

Ne olmuş yani aslında Jimdo?

Jimdo kendi web sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan çevrimiçi bir platformdur. Bir işletme sitesinden veya blogdan e-ticaret mağazasına kadar her şeyi yapabilirsiniz – hepsi kod kullanmak zorunda kalmadan!

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı’nda’s bizim Jimdo gibi web sitesi üreticileri ne kadar iyi bulmak için işimiz Gerçekten mi Hangi.

Biz’birden fazla test yaptık ve Jimdo ile ilgili tüm gerçekleri ve istatistikleri araştırdım.’zorunda değil.

Bu derlemede, biz’Kendi web sitenizi oluşturmak söz konusu olduğunda en önemli alanlara bakacağız. Oradan, sen’Jimdo’nun rekabete karşı nasıl istiflendiğini tam olarak öğreneceğim.

Jimdo Creator ve Jimdo Dolphin arasındaki fark

Jimdo ile web sitenizi oluşturmanın iki yolu vardır: Jimdo Creator ve Jimdo Dolphin.

jimdo yaratıcısı veya yunusJimdo, web sitenizi sıfırdan oluşturma veya ADI kullanma arasında seçim yapmanıza olanak tanır.

Yaratıcı Jimdo’s ana platformu. Eğer sen’Web sitesi oluşturucularına aşina olduğunuzda,’neye benzeyeceğim’daha önce gördüm.

Jimdo Creator tam teşekküllü bir düzenleme arayüzüdür. Kendi içeriğinize ekleyebilir, şeyleri yeniden boyutlandırabilir ve öğeleri farklı konumlara sürükleyebilirsiniz.

Jimdo Dolphin bir ADI (yapay tasarım zekası) çözümüdür. Tek yapmanız gereken web sitenizin türü hakkında bazı soruları cevaplamak’ve Jimdo sizin için web sitesini oluşturacak!

Her ikisi de bir web sitesi oluşturmanın harika yoludur, ancak çok farklı ihtiyaçları karşılar.

Jimdo Oluşturan kontrol altında olmak isteyenler içindir; siteniz hakkında iyi bir söz alırsınız’s düzeni, estetiği ve içeriği.

Jimdo Dolphin çok daha hızlı. Sosyal medyadan veya mevcut web sitelerinden yeni sitenize anında bir şeyler çekebilirsiniz. Bununla birlikte, ne kadar düzenleyebileceğiniz açısından sınırlıdır.

Bu inceleme özellikle Jimdo Creator’a odaklanıyor.

Jimdo’nun Kullanımı Ne Kadar Kolay??

jimdo_editor

Web sitesi oluşturucularının kullanımı genellikle çok kolaydır. Sen yapma’t Kodlama bilgisine ihtiyaç duymaz ve çoğu sürükle bırak işleviyle çalışır – PowerPoint gibi.

Jimdo farklı değil. Düzenleme arayüzü temiz, net ve gezinmesi kolay.

Sanayi tarafından ayrılmış bir şablon seçerek başlarsınız. Sonra düzenleme eğlencesi başlar!

Metni düzenlemek için tek yapmanız gereken,’değiştirmek istiyorum, sonra yazın (sağda görüldüğü gibi).

Resimler birkaç tıklamayla yeniden boyutlandırılabilir ve sürüklenebilir. İletişim formu gibi başka bir öğe eklemek isterseniz, ‘artı’ simgesini tıklayın ve listeden birini seçin.

Dedi ki,’s Jimdo orada diğer web sitesi üreticileri ile karşılaştırıldığında ne kadar kolay olduğunu bakmak önemlidir.

Bunu, sıradan insanların Jimdo’yu kullanarak kendi web sitelerini oluşturmalarını sağlayarak, ardından belirli görevleri ne kadar kolay bulduklarını puanlamalarını isteyerek test ettik..

Daha sonra onlarla sohbet ettik ve puanlarını ve tekliflerini tüm diğer en iyi web sitesi oluşturucularıyla karşılaştırdık.’test edildi.

Jimdo, kullanım kolaylığı açısından yolun çok ortasında çıktı. Bazıları bunu doğrudan buldu, diğerleri Jimdo tarafından hayal kırıklığına uğradı’s kısıtlayıcı şablon tasarımı.

İşte bazı düşünceleri:

Elemanları beğendim. Sadece istediğiniz öğeyi seçin ve ardından onu düzenleyin, bu da çılgınca etrafı aramaktan çok daha kolay hale getirir.

Yapmadım’şeyleri hareket ettirmek açısından ne kadar kısıtlayıcı olduğunu sevmiyorum. Çok benziyordu ‘bu şablon ve işte böyle’bakacak’.

Bir şablona kendi içeriğinizi eklemek çok basit olmasına rağmen, önceden ayarlanmış düzenine uymaya çalışmak bir sorundur.

Jimdo bir ‘kutudan dışarı’ Web Sitesi Oluşturucu. Kendi içeriğinizi koymanız için hazır şablonlar sunar. Şablonu değiştirmeyi deneyin’tasarım olsa da, kendinizi saçınızı çekerek bulabilirsiniz!

Müşteri memnuniyeti

Konuştuğumuz Jimdo kullanıcılarının% 56’sı’d bir arkadaşına tavsiye et.

Bu istatistik kendi içinde bölünmüş insanların Jimdo’da ne kadar olduğunu gösterir. O’s basit ve şık ama sınırlı ve basit.

Sınırları olmayan bir web sitesi oluşturucusuna ihtiyacınız varsa, en iyi bahsiniz Wix’dir. Wix, her şeyi her yere sürükleyebilmeniz için tam yaratıcı kontrol sunar (Wix incelememizi buradan okuyun).

Bu arada Squarespace, etrafındaki en iyi şablonlara sahip, sınıfı sızdırıyor ve yaratıcı türler için mükemmel.

Orada başka neler olduğunu bilmek istiyorum?

Web Sitesi Oluşturucu Karşılaştırma Tablosu – En iyi web sitesi oluşturucularının ayrıntılı karşılaştırmasını görmek için burayı tıklayın.

En Çok Puan Alan Web Sitesi Oluşturucuları – En iyi platformları daha ayrıntılı incelemek için etkileşimli makalemize göz atın.

Jimdo Kim En İyi?

Jimdo kişisel veya küçük işletme siteleri için mükemmeldir. Mobil duyarlı şablonlar arasından seçim yapar ve kendi içeriğinizle doldurursunuz. Güzel ve kolay.

Sorunlar daha fazlasını istediğinde gelir ısmarlama, Daha bireysel sana.

Aşağıda’Jimdo’nun belirli türdeki web siteleri için tam olarak nasıl çalıştığını anlayacağım…

Bloglama için Jimdo

Jimdo, bir blog oluşturmak için harika bir platformdur. Analizleri kullanarak okuyucuları izlemenize, yayınları kategorilere ayırmanıza ve bir RSS yayını ayarlamanıza olanak tanır.

Senin siten’s kullanıcıları ayrıca yayınlar hakkında yorum yapabilir ve sosyal yer imi ekleyebilir. Yapabilirsin’t arşiv olsa da, eğer öyleyse’Sizin için önemliyse, Weebly gibi bir şeye göz atmak isteyebilirsiniz.

Blog başlatmakla ilgileniyor?

Blog Nasıl Başlanır – En iyi ipuçlarımızla sıfırdan nasıl blog oluşturacağınızı öğrenin.

Kullanılacak en iyi blog oluşturma platformlarının kesin listemize göz atın

İşletmeler için Jimdo

Eğer sen’çevrimiçi bir varlık isteyen küçük bir işletme, Jimdo mükemmel. Markanızın reklamını yapmanıza yardımcı olması için profesyonel görünümlü bir siteyi birkaç saat içinde alabilirsiniz.

Orada’çok sayıda özellik ve çok sayıda üçüncü taraf uygulaması var.’daha sonra gireceğim. Bunlar, gelişmiş analizlerden sağlam e-posta pazarlama kampanyaları yürütmeye kadar her konuda size yardımcı olabilir.

Eğer sen’büyük bir işletme iseniz, WordPress.org gibi bir şeye daha uygun olabilirsiniz. O’çok daha karmaşık bir platform, ama’ayrıca çok daha güçlü.

İşletmeniz için çevrimiçi bir varlığa ihtiyacınız var?

En İyi 5 Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu – Hangi platformların küçük işletme web sitesi oluşturmak için en uygun olduğunu okuyun.

E-ticaret için Jimdo

Jimdo, şu anda İş planında veya daha üstündeyken ürün satmanıza izin veriyor. Belirli e-ticaret şablonları, kuponlar ve indirimler oluşturma ve güvenli check-out’lar elde edersiniz – kısacası, çevrimiçi satış için tüm gerekli özellikler.

Biz’d ürün satıyorsanız Jimdo kullanmanızı tavsiye ederiz’t Web sitenizin ana odağı.

Örneğin bir kafeniz varsa, Jimdo menünüzün, yerinizin ve çalışma saatlerinizin reklamını yapmak ve hatta yan tarafta kahve çekirdekleri veya yemek kitapları satmak için mükemmel olurdu..

Ancak, eğer’bir giyim şirketi ve ana odak çevrimiçi satmak, sen’Shopify veya BigCommerce gibi daha güçlü bir platformla daha iyi olmak.

Portföy için Jimdo

Jimdo’da güzel galeriler oluşturabilirsiniz, ancak şablonları biraz düz görünebilir’sanatsal bir endüstride.

Fotoğrafçılar, grafik tasarımcıları ve stilistler Squarespace gibi bir şeye bakmalıdır. Yaratıcı türler için özel olarak hazırlanmış şablonlarla Squarespace, her türlü çevrimiçi portföy için mükemmeldir.

Ölçeklenebilirlik için Jimdo

Jimdo, hoş bir kişisel siteyi veya iş hizmetlerinizin reklamını yapmak için bir tane oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir..

Şirketiniz daha sonra şubeden ayrılmaya karar verirse,’s, sitenize daha fazla uygulama yerleştirerek ölçeklendirme alanı.

Bununla birlikte, onun bölücü itibarını yaşamak’Bir e-ticaret anlamında büyümek için fazla bir alan yok. Çok sayıda farklı ürün satmaya başlarsanız, hatta toplu olarak, Jimdo size ayak uydurmak için mücadele edebilir.

Jimdo’nun Araçları ve Özellikleri

Jimdo, web sitenizi hayata geçirmenize yardımcı olacak özellikler ve uygulamalarla doluyor.

Editör’de, ‘eleman ekle’ yerleştirebileceğiniz tüm özellikleri görmek için:

jimdo özellikleriSadece birkaç tıklama ile web sitenize yerleştirebileceğiniz birçok özellik var!

Bu, istediğiniz özelliği web sitenizdeki herhangi bir sayfaya eklemeyi çok kolaylaştırır.

Eğer varsa’Jimdo’nun ihtiyaç duymadığı özel bir şey var’t kapak, aracılığıyla arayabilirsiniz ‘POWr Eklentileri’. POWr, web siteniz için eklentiler sağlamak üzere Jimdo ile ortaklık yapan bağımsız bir şirkettir.

Bu eklentiler hayal edebileceğiniz hemen her şeyi kapsar. O’Bununla birlikte, bazılarının kullanmak için kodlama bilgisi gerektireceğini belirtmek gerekir..

Jimdo’dan uzak’özellikleri ve uygulamaları, web sitenize hem yardımcı olabilir ve geliştirmek için bazı oldukça şık araçlar vardır. Biz’Aşağıda en önemlilerini seçtim.

Alanlar

Jimdo, premium planlarından herhangi birinde bir yıl boyunca ücretsiz bir özel alan sunuyor.

Jimdo ile bir alt alan adı alıyorsunuz’ücretsiz plan, ama sen’yapışkan olacak ‘.jimdofree.com’ URL’nizin arkasından takılmak – bize sorarsanız pek profesyonel değil!

Jimdo özel alan adını bir yıl sonra yenilemenin yıllık maliyeti 80 ABD dolarıdır.’test ettim.

Zaten mevcut bir siteniz varsa alan adınızı Jimdo’ya aktarabilirsiniz. Şu anda, .com, .net, .org, .biz, .info, .eu, .de, .at, .be, .co.uk, .ch .fr, .nl, .com ile biten alanları kabul ediyorlar. .mx, .es, .it, .pl, .com, .pl veya .se.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

O’Kimse bulamazsa güzel bir web sitesi kurmak iyi değil, değil mi??

o’SEO’nun geldiği yer. SEO’nuz ne kadar iyi olursa, Google gibi arama motorlarında yüksek sıraya girme olasılığınız o kadar yüksek.

Jimdo, web sitenize sıralamaların artmasına yardımcı olacak bazı kullanışlı araçlarla birlikte gelir.

Meta başlıkları ve açıklamaları düzenleyebilir, URL’lerinizi özelleştirebilir ve görüntülere alternatif metin ekleyebilirsiniz. Jimdo, sitenize yardımcı olacak üçüncü taraf uygulamalarını bile destekler’s SEO.

Yardım ve Destek

Jimdo e-posta, sosyal medya, bilgi tabanı ve SSS bölümleri aracılığıyla destek sunar.

Ancak Jimdo’t telefon, canlı sohbet veya site geri yükleme seçeneği. Ama sen ne yapmak açık, özlü ve net olan cevaplar.

Özellikle bilgi tabanı faydalıdır. Sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak bir metin, resim ve video karışımı ile birlikte gelir.

Jimdo fiyatlandırma – para için iyi bir değer mi?

Jimdo’nun aylık ücretsizden 40 dolara kadar değişen beş farklı fiyatlandırma planı var.

Senin gibi’ne kadar çok ödeme yaparsanız, o kadar çok kazanırsınız:

jimdo fiyatlandırmaJimdo’s planları yıllık olarak faturalandırılır. Yukarıda, bunun ayda ne işe yaradığını ve paranızın karşılığında ne elde ettiğini görebilirsiniz..

Ücretsiz plan, Jimdo’ya başlamak için harika bir yoldur. Web sitesi oluşturucuyu test edebilir ve’sizin için. Bunun ötesinde biz’d premium plan yapmanızı tavsiye ederiz.

Ücretsiz plan, web sitenizin altbilgisinde Jimdo reklamcılığı ve bir Jimdo alt etki alanı ile birlikte gelir. O’sen iyi misin’Jimdo’yu test ediyoruz, ancak herhangi bir ciddi sitenin biraz yapışkan görünmesini sağlayacak!

Jimdo’s İş planı en popüler olanı ve’nedenini görmek kolaydır. Yeni başlayanlar için sınırsız bant genişliği ve depolama alanı elde edersiniz. O’Ayrıca platformun online satışa başlamanızı sağlayan en ucuz fiyat planı.

Genel olarak, biz’d her zaman satın almadan önce denemenizi öneririz, ama bir kez’sitenizi oluşturduk – canlı yayınlamadan önce – Jimdo’dan birine yükseltme yapmalısınız’s premium planları.

Jimdo Özet

Jimdo, basit, temiz ve kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucusudur.

O’kişisel veya küçük işletme web siteleri için en iyisidir ve bir dizi harika özellik ve uygulama ile birlikte gelir.

Jimdo’fiyatlandırma planları ekonomiktir ve böyle bir seçim yelpazesi ile’Sizin için uygun olanı bulmakta sorun yok.

Bu n’Ancak herkes için ve güçlü bir çevrimiçi mağazaya ihtiyaç duyan orta ve büyük ölçekli işletmeler Shopify’a bakmaktan daha iyi olacaktır. Yaratıcı endüstriler için Squarespace daha iyidir.

Eğer sen’güzel bir şey arıyorum, ‘kutudan dışarı’ web sitesinde, Jimdo’dan çok daha kötü yapabilirsin. Neden bugün ücretsiz olarak denemiyorsunuz ve’senin için doğru?

Jimdo SSS

Neden yapmıyor’Jimdo her şeyi sürükleyip bırakmana izin veriyor?

Wix’ten farklı olarak, düzenlerken her web sayfasında bir şeyler taşıyabileceğiniz sınırlar vardır. Bu, sitenizin ‘web tasarımı en iyi uygulama’. Jimdo değil’kullanıcılarının estetik veya lojistik olarak en iyi konum olmayabilecek rastgele yerlere koymasını istemek. Jimdo ile, bir yapı içinde düzenleme yaparsınız: kontrolünüz vardır, ancak tam kontrolünüz yoktur. Bunun için sen’Wix’e bakmak isteyeceğim.

Ne tür bir işletme Jimdo kullanmalı?

Jimdo, geleneksel olarak daha rahat endüstrilerde faaliyet gösteren küçük işletmeler için en iyisidir. Örneğin bir kafe veya bahçıvan Jimdo’da mükemmel web sitelerini oluşturabilir. Muhasebeciler veya danışmanlar, ancak, içine bakmak daha iyi olurdu 1&1 IONOS – beyaz yakalı işletmeler için tasarlanmış bir web sitesi oluşturucu.

Bu Jimdo Creator ve Jimdo Dolphin’den daha iyi?

Her ikisi de farklı insanlar için tasarlanmıştır. Bir’gerçekten değil ‘daha iyi’ diğerinden daha iyi, ama çalışan biri olacak en iyi senin için.

Jimdo Creator, bir web sitesi tasarlamak isteyen ve bunu istedikleri şekilde elde etmek için ellerinde biraz ekstra zaman isteyen insanlar için daha iyidir. Jimdo Dolphin, daha hızlı, daha kısıtlayıcı bir seçenektir, bu da bir web sitesini düzenleme konusunda çok endişelenmeden bir flaşta almak için mükemmeldir..

Jimdo incelememizi yararlı buldu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map