Recenzia Jimdo 2020 | Je to webový tvorca pre vás?


Najlepšie pre

Najlepšie pre ľudí s rozpočtom


Celkové hodnotenie

4 z 5 hviezdičiek

Jimdo ponúka najlacnejší spôsob, ako vytvoriť web bez reklám, ale určite dostanete to, za čo platíte. Aj keď je pomerne ľahké sa s tým vysporiadať, iba 56% našich používateľov by to odporučilo priateľovi. "Zdalo sa, že je dosť neohrabaný a rigidný", jeden používateľ.

Aké sú výhody a nevýhody Jimda?

Pros

  • Lacné, aby bol váš web bez reklám
  • Neobmedzený úložný priestor podľa obchodného plánu alebo vyššie
  • Pomoc a podpora sú stručné a vecné

Zápory

  • Špatne navrhnuté šablóny s obmedzeným výberom
  • Žiadne možnosti obnovenia
  • Úpravy a aranžovanie prvkov na vašom webe sa môžu zdať neohrabané

Prehľad Jimda

No a čo vlastne je Jimdo?

Jimdo je online platforma, ktorá poskytuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie svojej vlastnej webovej stránky. Z obchodného webu alebo blogu môžete urobiť niečo do elektronického obchodu – všetko bez toho, aby ste museli používať kód!

Tu v nástroji na tvorbu webových stránok’Našou úlohou je zistiť, ako dobrých tvorcov webových stránok ako Jimdo naozaj sú.

my’Urobil som niekoľko testov a preskúmal všetky fakty a štatistiky o Jimdo, takže to nerobíš’nemusím.

V tomto prehľade sme’Pozrime sa na najdôležitejšie oblasti, pokiaľ ide o budovanie vlastnej webovej stránky. Odtiaľ vy’Zistím presne, ako sa Jimdo stavia proti konkurencii.

Rozdiel medzi tvorcom Jimdo a Jimdo Dolphinom

S Jimdo existujú dva spôsoby, ako vytvoriť svoj web: Jimdo Creator a Jimdo Dolphin.

imdo tvorca alebo delfínJimdo vám umožňuje vybrať si medzi vytvorením webovej stránky od základov alebo použitím ADI.

Stvoriteľom je Jimdo’s hlavnou platformou. Ak ty’znovu oboznámení s tvorcami webových stránok’Budem podobný tomu, čo si ty’už som to videl.

Jimdo Creator je plnohodnotné editačné rozhranie. Môžete pridať do svojho vlastného obsahu, zmeniť veľkosť vecí a presunúť prvky do rôznych pozícií.

Jimdo Dolphin je riešením umelej inteligencie ADI. Jediné, čo musíte urobiť, je odpovedať na niektoré otázky týkajúce sa typu vašich webových stránok’chcem a Jimdo pre vás vytvorí webovú stránku!

Obidva sú fantastické spôsoby, ako vytvoriť webovú stránku, ale uspokojiť veľmi odlišné potreby.

Jimdo Creator je pre tých, ktorí chcú mať kontrolu; získate na svojich stránkach slušné slovo’s rozloženie, estetické a obsah.

Jimdo Dolphin je oveľa rýchlejší. Na svoje nové stránky môžete okamžite sťahovať veci zo sociálnych médií alebo z existujúcich webových stránok. Je však obmedzený z hľadiska toho, koľko môžete upravovať.

Táto recenzia sa zameriava konkrétne na Jimdo Creator.

Ako ľahké je Jimdo používať?

jimdo_editor

Tvorcovia webových stránok sa všeobecne používajú veľmi ľahko. Ty nie’Nepotrebujú znalosti kódovania a väčšina pracuje s nejakým druhom funkcií drag-and-drop – trochu ako PowerPoint.

Jimdo sa nelíši. Jeho editačné rozhranie je čisté, jasné a ľahko sa naviguje.

Začnete výberom šablóny, ktorá je rozdelená podľa odvetví. Potom začne zábavná zábava!

Ak chcete upraviť text, stačí kliknúť na sekciu, ktorú chcete’chcel by som sa zmeniť a potom napísať preč (ako je vidieť napravo).

Veľkosť snímok sa dá zmeniť a pretiahnuť na miesto niekoľkými kliknutiami. Ak chcete pridať ďalší prvok, napríklad kontaktný formulár, stačí vybrať ‘plus’ a vyberte jednu zo zoznamu.

To znamená, že’Je dôležité pozrieť sa, aké ľahké je použitie Jimdo v porovnaní s inými tvorcami webových stránok.

Testovali sme to tak, že sme svetských ľudí prinútili zostaviť si vlastné webové stránky pomocou Jimda, a potom sme ich požiadali, aby ohodnotili, ako ľahko našli určité úlohy.

Potom sme sa s nimi zhovárali a porovnali sme ich skóre a citácie so všetkými ostatnými poprednými tvorcami webových stránok’d testované.

Jimdo vyšiel ako veľmi uprostred cesty z hľadiska jednoduchosti používania. Niektorí to považovali za jednoduché, zatiaľ čo iní Jimdo frustroval’s reštriktívny návrh šablóny.

Tu sú niektoré z ich myšlienok:

Prvky sa mi páčili. Stačí si len vybrať požadovaný prvok a potom ho jednoducho upraviť, čo ho robí omnoho ľahším ako horúčkovité vyhľadávanie okolo.

Urobil som to’Nepáči sa mi, aké to bolo reštriktívne z hľadiska pohybu vecí okolo. Bolo to veľmi podobné ‘toto je šablóna a takto’bude to vyzerať’.

Hoci pridanie vlastného obsahu do šablóny bolo veľmi jednoduché, pokus o prekonanie predvoleného rozloženia je problém.

Jimdo je ‘von z krabice’ tvorca webových stránok. Poskytuje vám pripravené šablóny na vloženie vlastného obsahu. Skúste zmeniť šablónu’s dizajnom, a môžete zistiť, že si vytiahnete vlasy!

Spokojnosť zákazníkov

56% používateľov Jimdo, s ktorými sme hovorili, povedalo’d odporučiť to priateľovi.

Tento stat sám o sebe ukazuje, ako sú na Jimdo rozdelení ľudia. to’je jednoduchý a elegantný, ale obmedzený a základný.

Ak potrebujete tvorcu webových stránok bez obmedzení, vaša najlepšia stávka je Wix. Wix ponúka úplnú kreatívnu kontrolu v tom, že môžete ťahať čokoľvek a kamkoľvek (prečítajte si našu recenziu Wix tu).

Medzitým má medzitým najlepšie šablóny, vyteká triedu a je ideálny pre kreatívne typy.

Chceš vedieť, čo tam ešte je?

Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok – Kliknite sem, ak chcete vidieť naše podrobné porovnanie najlepších tvorcov webových stránok.

Tvorcovia webových stránok s najlepším hodnotením – Prezrite si náš interaktívny článok, aby ste sa mohli hlbšie ponoriť do najlepších platforiem.

Pre koho je Jimdo najlepší?

Jimdo je skvelý pre osobné alebo malé firmy. Vyberiete si zo svojej ponuky šablón reagujúcich na mobilné zariadenia a naplníte ho svojím vlastným obsahom. Pekné a ľahké.

Problémy nastanú, keď chcete niečo viac na mieru, viac jednotlivec vám.

Pod nami’Dostanem sa k presne tomu, ako dobre Jimdo pracuje pre určité typy webových stránok…

Jimdo za blogovanie

Jimdo je skvelá platforma, na ktorej je možné stavať blog. To vám umožní sledovať čitateľov pomocou analýzy, rozdeliť príspevky do kategórií a nastaviť RSS kanál.

Vaše stránky’Používatelia môžu tiež komentovať príspevky a ukladať ich do sociálnych záložiek. Môžeš’Ale archív, takže ak áno’Je pre vás dôležité, môžete vyskúšať niečo ako Weebly.

Máte záujem o začatie blogu?

Ako začať blog – Naučte sa, ako vytvoriť blog od nuly, pomocou našich najlepších tipov.

Vyskúšajte náš konečný zoznam najlepších platforiem na blogovanie, ktoré sa majú použiť

Jimdo pre podnikanie

Ak ty’Jimdo je malá firma, ktorá chce online prítomnosť, je perfektná. Za pár hodín môžete získať profesionálne vyzerajúci web, ktorý vám pomôže propagovať vašu značku.

tam’s množstvom funkcií a množstvom aplikácií tretích strán, ktoré my’Dostanem sa neskôr. Môžu vám pomôcť s čímkoľvek, od pokročilých analytikov až po spustenie solídnych kampaní e-mailového marketingu.

Ak ty’Pokiaľ ide o veľkú firmu, môžete byť vhodnejší pre niečo ako WordPress.org. to’s oveľa zložitejšou platformou, ale je to’je tiež oveľa silnejší.

Potrebujete prítomnosť online pre svoje podnikanie?

Najlepšie 5 tvorcov webových stránok pre malé firmy – Prečítajte si, ktoré platformy sú najvhodnejšie na vytvorenie webovej stránky pre malé podniky.

Jimdo pre elektronický obchod

Spoločnosť Jimdo vám v súčasnosti umožňuje predávať výrobky podľa obchodného plánu alebo vyššieho. Získate konkrétne šablóny elektronického obchodu, schopnosť vytvárať kupóny a zľavy a zabezpečené pokladnice – skrátka všetky náležitosti na predaj online..

my’d odporúčame, aby ste použili Jimdo, ak predávate produkty’t hlavné zameranie vašich webových stránok.

Ak napríklad vlastníte kaviareň, Jimdo by bol vynikajúci pre reklamu na svoje menu, miesto a otváraciu dobu, a dokonca aj na predaj kávových zŕn alebo kuchárok na boku..

Avšak, ak ste’Odevná spoločnosť a vaším hlavným zameraním je predaj online’d) s lepšou platformou ako Shopify alebo BigCommerce.

Jimdo pre portfólio

Môžete si vytvoriť krásne galérie na Jimdo, ale jeho šablóny môžu vyzerať trochu obyčajne, ak vy’v umeleckom priemysle.

Fotografi, grafici a štylisti by sa mali pozrieť na niečo ako Squarespace. Vďaka šablónam šitým na mieru pre kreatívne typy je Squarespace ideálny pre akýkoľvek druh online portfólia.

Jimdo pre škálovateľnosť

Spoločnosť Jimdo má všetko, čo potrebujete na zostavenie krásnej osobnej stránky alebo stránky inzerujúcej vaše obchodné služby.

Ak sa vaša spoločnosť rozhodne odbočiť neskôr po linke, tam’Môžete tiež vložiť ďalšie aplikácie na svoje stránky.

Žijúc pritom podľa svojej deliacej sa povesti’nie je moc priestoru na rast v zmysle elektronického obchodu. Ak začnete predávať veľa rôznych produktov alebo dokonca hromadne, Jimdo sa pravdepodobne bude snažiť držať krok s vami.

Nástroje a funkcie spoločnosti Jimdo

Jimdo praskne funkciami a aplikáciami, ktoré vám pomôžu oživiť vaše webové stránky.

V editore môžete kliknúť ‘pridať prvok’ Ak chcete zobraziť všetky funkcie, ktoré môžete vložiť:

jimdo funkcieExistuje veľa funkcií, ktoré môžete vložiť na svoje webové stránky pomocou niekoľkých kliknutí!

To uľahčuje pridanie požadovanej funkcie na ľubovoľnú stránku na vašom webe.

Ak tu’Je niečo konkrétne, čo potrebuje Jimdo’t kryt, môžete ho vyhľadať ‘Doplnky POWr’. POWr sú nezávislé spoločnosti, ktoré spolupracujú so spoločnosťou Jimdo, aby vám poskytli doplnky pre vaše webové stránky.

Tieto doplnky pokrývajú takmer všetko, čo si viete predstaviť. to’Je však potrebné poznamenať, že niektoré budú vyžadovať použitie kódovania.

Ďaleko od Jimda’s funkciami a aplikáciami, má niekoľko veľmi šikovných nástrojov, ktoré môžu pomôcť a vylepšiť vaše webové stránky. my’Vybral som tie najdôležitejšie z nich.

domény

Spoločnosť Jimdo ponúka bezplatnú vlastnú doménu na jeden rok na ktoromkoľvek zo svojich prémiových plánov.

Dostanete subdoménu s Jimdom’s zadarmo plán, ale vy’Budem mať lepkavý ‘.jimdofree.com’ zavesenie zadnej časti adresy URL – sotva profesionálne, ak sa nás opýtate!

Ročné náklady na obnovenie vlastnej domény Jimdo po roku sú 80 dolárov – najvyššia hodnota v porovnaní s akýmikoľvek tvorcami webových stránok’som testoval.

Ak už máte existujúcu stránku, môžete svoju doménu previesť na Jimdo. V súčasnosti akceptujú domény končiace na: .com, .net, .org, .biz, .info, .eu, .de, .at, .be, .co.uk, .ch .fr, .nl, .com .mx, .es, .it, .pl, .com, .pl alebo .se.

SEO (optimalizácia pre vyhľadávače)

to’nie je dobré vybudovať krásny web, ak ho nikto nenájde, správne?

že’s, kde prichádza SEO. Čím lepšie je SEO, tým je pravdepodobnejšie, že sa vysoko umiestnite vo vyhľadávačoch, ako je Google.

Jimdo prichádza s niekoľkými užitočnými nástrojmi, ktoré pomôžu vášmu webu vylepšiť hodnotenie.

Môžete upravovať metazazyky a popisy, prispôsobovať svoje adresy URL a pridávať k obrázkom alternatívny text. Jimdo dokonca podporuje aplikácie tretích strán, ktoré vám pomôžu s vašim webom’s SEO.

Pomoc a podpora

Jimdo ponúka podporu prostredníctvom e-mailu, sociálnych médií, svojej vedomostnej základne a sekcií FAQ.

Jimdo však nerobí’t mať telefón alebo live chat, alebo možnosť obnovenia stránok. Ale čo ty robiť dostanete odpovede, ktoré sú jasné, stručné a do tej miery.

Užitočná je najmä jej vedomostná základňa. Dodáva sa so zmesou textu, obrázkov a videí, ktoré vám pomôžu vyriešiť vaše problémy.

Ceny Jimdo – je to dobrá hodnota za peniaze?

Jimdo má päť rôznych cenových plánov, ktoré sa pohybujú od bezplatných až po 40 dolárov mesačne.

Ako ty’d Predstavte si, čím viac zaplatíte, tým viac získate:

jimdo cenyJimdo’Všetky plány sa účtujú ročne. Hore vidíte, čo funguje za mesiac a čo dostanete za svoje peniaze.

Plán zadarmo je skvelý spôsob, ako začať s Jimdom. Môžete vyskúšať tvorcu webových stránok a zistiť, či to tak je’s pre vás. Okrem toho my’d odporúčam ísť na prémiový plán.

Plán zadarmo prichádza s reklamou Jimdo v päte vašej webovej stránky a subdoménou Jimdo. to’je v poriadku, zatiaľ čo vy’opätovné testovanie Jimda von, ale spôsobí to, že akýkoľvek seriózny web bude vyzerať trochu prepracovane!

Jimdo’s Podnikateľský plán je jeho najobľúbenejší a to’je ľahké pochopiť, prečo. Pre začiatočníkov získate neobmedzenú šírku pásma a úložný priestor. to’Je to tiež najlacnejšia cenová ponuka, ktorú platforma ponúka a ktorá vám umožňuje začať predávať online.

Celkovo sme’d Vždy odporúčame vyskúšať si pred nákupom, ale len raz’Váš web sme postavili – pred uvedením na trh – mali by ste sa zamerať na prechod na jeden z Jimda’s poistným.

Zhrnutie Jimdo

Jimdo je jednoduchý, čistý a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok.

to’je to najlepšie pre osobné alebo malé webové stránky a je dodávaný s množstvom skvelých funkcií a aplikácií.

Jimdo’Cenové plány sú dostupné a pri takom výbere ste vyhrali’Nemáte problém nájsť ten, ktorý pracuje pre vás.

Nie je’Avšak pre každého a pre stredné a veľké podniky, ktoré potrebujú výkonný internetový obchod, by bolo lepšie sa pozerať na Shopify. Pre kreatívny priemysel je štvorcový priestor lepší.

Ak ty’hľadám pekné, ‘von z krabice’ môžete urobiť omnoho horšie ako Jimdo. Prečo to neskúsiť dnes zadarmo a rozhodnúť sa, či’je pre vás to pravé?

Jimdo FAQs

Prečo nie?’• Jimdo vám umožní všetko presunúť myšou?

Na rozdiel od Wix existujú obmedzenia, kam môžete pri úprave presunúť veci na každej webovej stránke. To je dôvod, prečo vaše stránky dodržiavajú ‘osvedčený postup pre webový dizajn’. Jimdo nevie’Nechcem, aby jeho používatelia umiestňovali obsah na náhodných miestach, ktoré nemusia byť najlepším miestom, či už z estetického alebo logistického hľadiska. S Jimdo editujete v rámci štruktúry: máte kontrolu, ale nie úplnú kontrolu. Za to, že’Chcem sa pozrieť na Wixa.

Aký druh podnikania by mal používať Jimdo?

Jimdo je najlepší pre malé podniky, ktoré pôsobia v odvetviach, ktoré sú tradične uvoľnenejšie. Napríklad kaviareň alebo záhradník by mohla na Jimdo vytvoriť svoj dokonalý web. Účtovníci alebo konzultanti by však mali byť lepšie pri pohľade do 1&1 IONOS – tvorca webových stránok určený pre podnikanie s goliermi.

Čo je lepšie od Jimda Creatora a Jimdo Dolphina?

Obidve sú určené pre rôzne typy ľudí. jeden’nie je to tak ‘lepšie’ ako ten druhý, ale bude fungovať jeden najlepší pre teba.

Program Jimdo Creator je lepší pre ľudí, ktorí chcú sami navrhnúť webovú stránku, a majú trochu času navyše na to, aby ho dostali presne tak, ako chcú. Jimdo Dolphin je rýchlejšia a reštriktívnejšia možnosť, ktorá je skvelá na to, aby sa webová stránka dostala do blesku bez obáv z jej úpravy..

Zdá sa, že naša recenzia Jimdo je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me