Ploto kainodara | 3 pagrindiniai pinigų taupymo būdai


Ploto kainodaros peržiūra

Ploto kainodaros peržiūra


Įvertinimas

4,5 iš 5 žvaigždučių

Žr. Skiltį „Kainos kvadratu“

Donas’praleisti mūsų išskirtinis „Squarespace“ pasiūlymo kodas.

Įveskite pasiūlymo kodą “WBE” prie kasos Sutaupykite 10% bet kokio plano.

Kvadratas’Kainodaros planai siūlo gerą kainą, nes jos platforma siūlo paprastą ir nemokamą kodą svetainės kūrimui. „Squarespace“ tvarko visus techninius jūsų svetainės aspektus, o visą parą dirbanti palaikymo komanda veikia visą parą.

Peržiūra – Lucy Carney

Paskutinį kartą atnaujinta 2020 m. Balandžio 16 d

Šiame straipsnyje bus tiriama ir paaiškinama „Squarespace“’kainų planus, todėl galite išsirinkti sau geriausią planą.

„Squarespace“ yra svetainių kūrėjas, kuris leidžia jums patiems susikurti savo, profesionaliai atrodantį tinklalapį, nereikia jokių kodavimo ar techninių įgūdžių..

Tu’tikriausiai matėte „Squarespace“’skelbimų televizijoje, bet ar ji gali patenkinti savo norus? Norėjome sužinoti, todėl atidžiai pasižiūrėjome. Mūsų tyrime „Squarespace“ pasirodė nepaprastai gerai.

Kvadratas puikiai tinka skelbimams – jis pasižymi geriausiomis kokybės savybėmis ir geriausiu šablonų dizainu rinkoje.

Jei norite, kad svetainė atrodytų kaip kūrėjo sukurta, tada Erdvės plotas yra jūsų geriausias pasirinkimas. Bet ar yra laimikis? Ar reikia mokėti per nosį už „Squarespace“’aukštos kokybės paslaugos? Kiek kainų planų ji turi – ir kuri jums geriausia?

Tai yra bendrieji klausimai, ir mes’ketinu atsakyti į juos visus šioje apžvalgoje. Leisti’Pirmiausia atsakykite į svarbiausią klausimą, greitai pažvelkite į „Squarespace“’s keturi kainos planai.

Ploto kainodaros planai

„Squarespace“ gali pasirinkti iš keturių kainų planų – du internetinių svetainių kūrėjų planai ir du internetinių parduotuvių planai. Kurį pasirinksite, priklauso nuo jūsų poreikių.

 • Asmeninis planas: 12 USD / mėn
 • Verslo planas: 18 USD / mėn
 • Pagrindinis: 26 USD / mėn
 • Pažengęs: 40 USD / mėn

Padalijimas kvadratiniame plote

Kainos už kvadratinį plotą nustatymas yra gana paprastas. Asmeninis planas yra sukurtas individualiam naudojimui, pasižymintis daugybe pagrindinių funkcijų. Verslo planą sudaro profesionalus el. Paštas ir pagrindiniai pardavimo įrankiai. Pagrindinis planas skirtas internetinėms parduotuvėms, o išplėstinis planas yra skirtas e. Prekybos verslui plėsti.

Gali būti sunku pasirinkti geriausią kainos planą, arba žinoti, ar jūs’jūs gaunate gerą kainos ir kokybės santykį.

Mes galime padėti – atlikdami nuodugnų tyrimą galime suteikti jums žemiausią kainą nuo kainų suskirstymo iki papildomų išlaidų, palyginant konkurentų kainas ir už jos ribų..

Iki šio straipsnio pabaigos jūs’Aš žinosiu, kuris „Squarespace“ planas jums tinka. Jei tu’d verčiau sužinoti dabar, paspauskite ‘Pradėk dabar’ mygtuką žemiau, ir mes’Greitai susisieksime savo poreikius su kiekvienu „Squarespace“ planu, kad pateiktume jums mūsų asmeninę rekomendaciją:

Tolimesnė informacija

 • Erdvės peržiūra – Pažvelkite į visavertę „Squarespace“ peržiūrėdami bendrą platformos apžvalgą.
 • Geriausi svetainių kūrėjai – Pažiūrėkite, kaip „Squarespace“ susiduria su geriausiais geriausiais.
 • Tinklalapių kūrėjų palyginimo lentelė – Palyginkite aukščiausio lygio svetainių kūrėjus.
 • Pigiausi svetainių kūrėjai – Medžioji už sandėrį? Peržiūrėkite geriausius pasiūlymus čia.

1

Kiek kainuoja kvadratas?

Kvadratas’Keturi kainų planai svyruoja nuo 12 USD iki 40 USD per mėnesį (mokama kasmet) ir apima du svetainių planus ir du internetinės parduotuvės planus. Kuo daugiau mokėsite, tuo sudėtingesnes funkcijas atrakinsite.

kvadrato erdvės kainodara„Squarespace“ siūlo keturis kainų planus, kurių kiekvienas yra skirtingas.

Kreipiamės į visus studentus!

Jei tu’mokykis ir turi galiojantį mokyklos el. pašto adresą, galite gauti 50% nuolaidą pirmaisiais „Squarespace“ metais.

Taip, jūs teisingai perskaitėte! Peržiūrėkite šią specialią nuolaidą studentams ir sužinokite daugiau apie „Squarespace“’nuostabios santaupos.

Vis dėlto vadovai į viršų – tu gali’nenaudokite šios nuolaidos kartu su visais kitais pasiūlymo kodais. Bet jūs galite tai pritaikyti iki trijų svetainių tai yra labai naudinga vienos mokyklos el. pašto adresu.

Jei norite sutaupyti 50% savo plano, šiandien eikite į „Squarespace“ ir pradėkite ieškoti savo mokyklos!

Kam skirtas kiekvienas kvadratinės erdvės planas?

Kvadratas’Pigiausias planas yra Asmeninis planas (12 USD / mėn.) kuris, nenuostabu, yra skirtas asmeninėms svetainėms. Tu gali’neparduodate internete, tačiau naudojatės dauguma kitų „Squarespace“ funkcijų. Tu’naudosite tą patį redaktorių, gausite tą patį šablonų pasirinkimą ir vis tiek gausite nemokamą pasirinktinį domeną, SSL apsaugą ir palaikymą visą parą.

Atnaujinkite į Verslo planas (18 USD / mėn.) ir galite pradėti prekiauti internetu. Tai labiau tinka įmonėms, kurioms tiesiog parduotas keistas produktas ir kurios nori el. Prekybos funkcijos. Visiems pardavimams taikomas 3% sandorio mokestis, tačiau taip’nerekomenduojama naudoti svetainėje’s, kurių vienintelis tikslas yra parduoti produktus.

Pagrindinis planas (26 USD / mėn.) yra skirtas pilnavertėms internetinėms parduotuvėms. Tu’Gausite konkrečių įrankių, kurie padės tvarkyti parduotuvę, pavyzdžiui, mobiliesiems optimizuotos kasos, integruota apskaita ir klientų sąskaitos. Be to, galėsite parduoti tiesiogiai „Instagram“.

Išplėstinis planas’s (40 USD / mėn.) Pagrindinis dėmesys skiriamas pardavimų padidinimui. Apleistas krepšelio atkūrimas, dovanų kortelės ir lanksčios nuolaidos yra visos funkcijos, skirtos pritraukti daugiau klientų pirkti iš jūsų. Jie kartu su patobulintais siuntimo įrankiais padeda sudaryti „Squarespace“’s pilniausias paketas.

Ploto palyginimas: mėnesio ir metiniai planai

Ploto kainodaros planaiMėnesio planas ($ / mėn.) Metinis planas ($ / mėn.) Taupymas (%)AsmeninisVerslasPagrindinisPažengęs
16 USD12 USD25 proc.
26 USD18 USD31 proc.
30 USD26 USD13 proc.
46 USD40 USD13 proc.

Galite pasirašyti mėnesinius ar metinius planus naudodami „Squarespace“. Nors mėnesio planai gali būti patrauklūs dėl jų lankstumo, Jūs sutaupysite daug daugiau pinigų pasirašydami metinį planą.

Galite ne tik sutaupyti iki 31% pasirinkdami ilgesnę prenumeratą, bet ir nemokamai įsigyti domeną vieneriems metams su visais metiniais planais – taip sutaupysite dar daugiau pinigų!

Kiekvienas „Squarespace“ planas prasideda 14 dienų nemokamu bandomuoju periodu, kad galėtumėte visiškai išbandyti prieš kreipdamiesi į savo kredito kortelę.

Išskirtinis kvadratų erdvės pasiūlymo kodas

Kai baigsis 14 dienų nemokama bandomoji versija, galite pasirinkti palikti „Squarespace“ arba atnaujinti mokamą planą, kad galėtumėte toliau naudotis jos paslaugomis ir toliau skelbti savo svetainę. Jei tai pirmą kartą prisiregistruojate prie „Squarespace“, tuomet galite naudokite mūsų išskirtinio pasiūlymo kodą!

Šis pasiūlymo kodas sutaupys 10% bet kokio „Squarespace“ plano.

Tai reiškia, kad galėjai sutaupykite iki 48 USD per visus metus – kai tu į tai žiūri, tai’s sunku atsispirti. Tiesiog prisiregistruokite prie nemokamos bandomosios versijos, tada įveskite mūsų pasiūlymo kodą’laikas atnaujinti – ko jūs laukiate?

2

Kuris kainų planas jums tinka?

Svetainės kvadratų kainodara

Jei norite sukurti svetainę (o ne, pavyzdžiui, internetinę parduotuvę), tada „Squarespace“ turi du planus, skirtus tik jums: asmeninį planą ir verslo planą..

kvadratinių erdvių kainų nustatymo svetainių kūrėjų planai„Squarespace“ turi du svetainių kūrimo planus, asmeninius ir verslo planus

Asmeninis (12 USD / mėn.)

Šis planas puikiai tinka kurti paprastas, stilingas svetaines ir suteikia jums visus pagrindus, kurių jums gali prireikti gerai suapvalintai svetainei. Į šį planą įeina šios funkcijos:

 • Neribotas pralaidumas ir saugykla
 • Nemokamas tinkintas domenas
 • SSL saugumas
 • Du bendraautoriai
 • Svetainės metrika
 • Mobiliesiems optimizuotos svetainės
 • 24/7 palaikymas

Asmeninis planas yra geriausias tiems, kurie tik pradeda veiklą, nori mažos, bet gražiai suformuotos svetainės.

Verslas (18 USD / mėn.)

Verslo plane yra daugiau pažangių funkcijų nei asmeniniame plane, įskaitant:

 • Neribotas pagalbininkų skaičius
 • Išplėstinė svetainės metrika
 • Profesionalus „Google“ el. Paštas
 • 100 USD „Google Ads“ kreditas
 • Reklaminiai iššokantys langai
 • Elektroninė prekyba
 • Visiškas pritaikymas
 • Skelbimų juosta
 • Aukščiausios kokybės blokai ir integracijos

Nors tai nėra’t visavertį internetinės parduotuvės planą, galite parduoti verslo plane. Galite priimti aukas ir parduoti neribotą kiekį produktų, tačiau už visus pardavimus imamas 3% operacijos mokestis.

Tai’nenuostabu, kad verslo planas yra geriausias mažoms įmonėms. Jis turi profesionalių savybių, taip pat suteikia galimybę parduoti per savo svetainę.

Erdvės kvadratų kainodara

Jei pagrindinis dėmesys skiriamas pardavimui internetu, tada jums’vėl geriau su vienu iš „Squarespace“’el. prekybos planai – pagrindinis arba išplėstinis planas. Jie’vėl brangesnis, bet tai’nes jie yra supakuoti su tonomis daugiau išgalvotų bruožų!

kvadratinės erdvės elektroninės prekybos kainų nustatymo planai„Squarespace“ turi du el. Prekybos kainų planus: „Basic“ ir „Advanced“.

Pagrindinis (26 USD / mėn.)

Pagrindinis planas kainuoja 26 USD per mėnesį, ir suteikia jums visas el. prekybos priemones, kurių reikia norint nustatyti paprastą, bet sėkmingą internetinę parduotuvę. Jis pateikiamas kartu su viskuo iš verslo plano ir daugybe papildomų elementų:

 • Parduoda neribotą kiekį produktų
 • Jokių operacijų mokesčių
 • Galinga komercijos metrika
 • Inventorius, užsakymai, mokesčiai ir kuponai
 • Etikečių spausdinimas
 • „Checkout“ jūsų domene
 • Kliento sąskaitos
 • Išvardinkite produktus „Instagram“ tinkle
 • Integruota apskaita
 • Mobiliesiems optimizuota kasa

Šis pagrindinis planas žada viską, ko reikia, kad jūsų verslas taptų pagrindu puikiai tinka pirmą kartą internetinėms parduotuvėms.

Išplėstinė (40 USD / mėn.)

Išplėstinis planas aprėpia viską, kas įtraukta į pagrindinį planą, tačiau suteikia specialias funkcijas, leidžiančias perkelti internetinę parduotuvę į kitą lygį:

 • Prenumeratos
 • Apleistas krepšelio automatinis atkūrimas
 • Pažangus pristatymas
 • Lanksčios nuolaidos
 • Dovanų kuponai
 • Užsakymų API

Šios patobulintos funkcijos yra skirtos jūsų verslo augimui skatinti. Apleistas krepšelio automatinis atkūrimas siunčia automatinius el. Laiškus klientams, kurie kasoje palieka gaminius savo krepšeliuose, o nuolaidos ir dovanų kortelės yra puikus atlygis ištikimiems klientams. Pažangus pristatymas leidžia apskaičiuoti gabenimo realiu laiku tarifus.

Išplėstinis planas yra geriausias internetinėms parduotuvėms, ieškančioms augimo.

3

Papildomos išlaidos kvadratiniame plote

„Squarespace“ fiksuotos mėnesinės išlaidos be jokių paslėptų netikėtumų, tačiau yra tam tikrų dalykų, už kuriuos turėtumėte mokėti šiek tiek papildomai, kurdami savo svetainę. Kol tu ne’t turi, labai rekomenduojame investuoti į keletą pagrindinių funkcijų, kad jūsų svetainė būtų sėkminga. Jie apima:

 • Domeno vardas
 • El. Pašto rinkodara
 • Elektroninė prekyba

Mes’Žemiau panagrinėsime kitas funkcijas.

Domenų vardai

Domenų vardai yra svarbūs – tai yra jūsų svetainė’adresą, ir tai’tai, kaip žmonės suranda ir prisimena jūsų svetainę. Mūsų domenas yra www.websitebuilderexpert.com – kiekvienas domeno vardas yra unikalus, kaip ir pirštų atspaudas ar telefono numeris.

Jums reikia savo tinkinto domeno pavadinimo savo svetainei, nes jis suteikia jums patikimas, atpažįstamas ir profesionalus įvaizdis su savo lankytojais. Kai pirmą kartą pastatysite „Squarespace“ svetainę, jūsų domenas atrodys taip: www.yoursite.squarespace.com – bet tai nėra’t įsimintina ar profesionali!

kvadratinės erdvės kainų nustatymo domeno paslaugosGalite pasirinkti savo asmeninį domeną ir be vargo nusipirkti jį naudodami „Squarespace“.

El. Pašto rinkodara

Jei norite, kad jūsų svetainė būtų rasta, aplankyta ir vėl ir vėl sugrįžta, jums reikia rinkodaros el. Paštu. El. Laiškų siuntimas yra puikus būdas sudominti lankytojus ir išplėsti savo svetainę’auditorija, ar jūs’reklamuoti išpardavimus, išleisti naujus produktus ar dalytis tinklaraščio įrašais.

„Squarespace“ turi kelias rinkodaros kampanijų parinktis. Kai pasirašote 18 USD per mėnesį verslo planą, gausite viena profesionali „Gmail“ ir „G Suite“ paskyra vieneriems metams nemokama.

„Squarespace“ taip pat siūlo „viskas viename“ el. pašto rinkodaros platforma, vadinama „Squarespace Email Campaigns“. Tai leidžia jums sukurti pasirinktinius el. Laiškus tiesiai iš savo svetainės, tai reiškia, kad jūsų rinkodara sklandžiai integruojasi su jūsų svetaine’prekės ženklas.

kvadratinių erdvių kainų nustatymo el. kampanijas„Squarespace“ siūlo „viskas viename“ el. Pašto rinkodaros platformą, pavadintą „El. Pašto kampanijos“, leidžiančią kurti gražiai paruoštus el..

Mokėjimo už kvadratinį plotą mokesčiai

Visiems, kurie valdo el. Prekybos parduotuvę’svarbu galvoti apie visus papildomus mokesčius, susijusius su pardavimu internetu. Plotas tarp kvadratų nėra’netaikyti jokių operacijų mokesčių iš savo dviejų internetinių parduotuvių planų, tačiau tai apmokestina a 3% operacijos mokestis jei tu’perparduodama pagal 18 USD per mėnesį verslo planą.

Operacijos mokestis yra procentas nuo viso užsakymo, įskaitant pristatymo mokesčius, taigi „Squarespace“ užims 3% kiekvieno jūsų parduodamo pardavimo..

Verslo planas yra skirtas tik mažoms parduotuvėms, todėl „Squarespace“ imasi šio mokesčio, kad padengtų tų operacijų tvarkymo išlaidas. El. Prekybos planai kainuoja brangiau, tai reiškia, kad „Squarespace“ atsisako visų operacijų mokesčių.

kvadratinės erdvės kainų nustatymo elektroninės prekybos kasos„Squarespace“ turi el. Prekybos planų, leisiančių jums parduoti per savo svetainę. Jie turi daugybę funkcijų, įskaitant saugų kasą.

Neseniai „Squarespace“ bendradarbiauja su „Square“ – mokėjimų apdorojimo milžine, kuri yra didžiulė naujiena visiems, galvojantiems įkurti parduotuvę pas šį statybininką. Integracija su „Square“ suteikia galimybę atsiskaityti kortele ne tik internetu, bet ir internetu – viskas, ko jums reikia, yra „Square Commerce“ programa, viena iš „Square“’mažų kortelių skaitytuvų (49 USD), ir jūs’vėl gera eiti. Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip tai gali veikti jūsų parduotuvėje:

žaisti

Kalbant apie mokesčius, atsiskaitymai neprisijungus bus taikomi „Square“’patys sandoriai ir tvarkymo mokesčiai. Tai skiriasi priklausomai nuo kelių veiksnių (įskaitant vietą), tačiau JAV galite tikėtis sumokėti:

 • 2,6% operacijos mokestis + 0,10 USD tvarkymo mokestis už paslėptas / panirusias / nuskaitytas operacijas
 • 3,5% operacijos mokestis + 0,15 USD operacijų įmokų tvarkymo mokestis

Nors tai’Visada verta tai patikrinti tiesiogiai aikštėje’s svetainė. Tu laimėjai’„Squarespace“ nereikalauja jokių papildomų mokesčių už pardavimą neprisijungus.

4

Kainos kvadratiniame lauke prieš konkurentų kainodarą

„Squarespace“ yra viena iš geriausių svetainių kūrėjų rinkoje, bet kaip jūs’jau mačiau, tai’ten nėra pats pigiausias pasirinkimas. Tokie populiarūs statytojai kaip „Wix“ ir „Weebly“ siūlo platesnį kainų asortimentą – jau neminint nemokamų planų!

Kainų palyginimas

Kainų palyginimasBasicPersonalStandardEcommerceAdvancedKvadratasWixWeebly
12 USD18 USD26 USD40 USD
0 USD13 USD17 USD23 USD56 USD
0 USD5 USD12 USD25 USD49 USD

Kaip matote, „Square“’Pradinė kaina yra pigesnė nei vieno didžiausių jos konkurentų „Wix“ ir pasižymi daug platesniu funkcijų spektru.

Kvadratas’s Asmeninio plano išlaidos 12 USD per mėnesį, ir suteikia jums viską, ko jums reikia, nuo neribotos saugyklos ir pralaidumo iki svetainės be skelbimų. Palyginkite tai su Wix ir Weebly’pigiausi planai, ir jūs galite pamatyti, ką jūs’vėl moka už!

Weebly’s 5 USD per mėnesį. Prisijungimo planas suteikia tik 500 MB saugyklos vietos ir vis dar rodo Weebly skelbimus jūsų svetainėje. Wix’s $ 13 per mėnesį „Combo“ plane suteikiama daugiau funkcijų, tokių kaip vaizdo įrašų minutės ir skelbimų kuponai, bet teikia tik 2 GB pralaidumą ir 3 GB saugyklą.

Atsižvelgiant į visa tai, „Squarespace“ tikrai siūlo geresnis kainos ir kokybės santykis nei jo konkurentai.

„Squarespace“ taip pat siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją pagal visus savo planus, taigi galite išbandyti prieš pirkdami! Tu ne’nereikia įvesti jokios kortelės informacijos, nebent pasirinksite iš tikrųjų pasirašyti prie mokamo plano, kai baigsis bandymas.

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite mūsų „Wix“ kainų apžvalga išsamią informaciją apie savo kainų planus
 • Perskaitykite mūsų „Weebly“ kainų apžvalga kad sužinotum daugiau
 • Pažvelkite į mūsų palyginimą „Wix“ vs „Weebly“ prieš „Squarespace“ pamatyti, kuris tau geriausias

Ploto kainodara: suvestinė

„Squarespace“ yra populiarus ir aukštos kokybės svetainių kūrėjas, o jos kainos atspindi paslaugą, kurią gaunate prisiregistruodami.

Nors iš pradžių jo kainos gali atrodyti šiek tiek aukštos, mes’neveikia „Squarespace down“, kad sužinotumėte, kokią vertę jūs gaunate už savo pinigus. Mes’jūs išsiaiškinote, kiek kainuoja jo planai, ką jūs gaunate su kiekvienu ir kaip jie palyginami pagal savybes ir kainą, taigi tiksliai žinote, ką’vėl moka už.

Dabar jūs žinote, kuris planas jums yra geriausias, ir visas papildomas išlaidas, kurios gali būti naudingos jūsų svetainei, pvz., Domeno vardą. Mes taip pat palyginome „Squarespace“ su konkurentais „Wix“ ir „Weebly“, taigi turite gerą idėją, kuri geriausiai tiktų jūsų biudžetui..

Ploto kainodaros planai

 • Asmeninis planas: 12 USD / mėn
 • Verslo planas: 18 USD / mėn
 • Pagrindinis planas (el. prekyba): 26 USD / mėn
 • Išplėstinis planas (el. prekyba): 40 USD / mėn

Pasirinkite asmeninį planą, jei jūs’vėl pradedate nuo paprastos, stilingos svetainės, kuri to nepadarė’Nereikia papildomų funkcijų, tokių kaip pardavimas internetu ar profesionalus el. paštas. Jei jums to reikia ir jūs vadovaujate smulkiajam verslui, tada verslo planas yra geriausias jūsų pasirinkimas.

Jei jūsų tikslas yra parduoti internetu, tada jūs’Jums reikės el. prekybos plano. Pagrindinis planas yra geriausias mažoms internetinėms parduotuvėms – jis pateikiamas su specializuotomis pardavimo priemonėmis, tokiomis kaip etikečių spausdinimas. Išplėstinis planas yra skirtas didelėms parduotuvėms auginti, pateikiamos tokios funkcijos kaip dovanų kortelės ir lanksčios nuolaidos.

Jei vertinate dizainą, ir nereikia’Negalima mokėti už kokybę, todėl „Squarespace“ yra puiki investicija į jūsų svetainę.

Tu’Jūs būsite apdovanoti nuostabiu dizainu, geriausiomis savybėmis ir profesionaliomis paslaugomis. Kai į tai pažvelgi, „Squarespace“ yra verta kiekvieno įdėto dolerio.

Ploto kainodara: DUK

Ar „Squarespace“ verta pinigų??

Erdvės kvadratas susijęs su kokybe. Tu laimėjai’t bet kurioje rinkos vietoje neraskite geresnių šablonų ar vidinių funkcijų. Jei tu’Ieškote pigaus ar nemokamo būdo kurti savo svetainę, tačiau „Squarespace“ nėra’t tau. Bet, jei jūs’Kūrybingi ir norite aptakios, profesionalios svetainės, daugiau nežiūrėkite.

Kiek kainuoja svetainės talpinimas naudojant „Squarespace“?

Nieko! Tai’Teisingai, „Squarespace“ priegloba nemokama – gausite visiškai valdomą debesų prieglobą, įtrauktą į kiekvieną „Squarespace“ planą, be jokių papildomų mokesčių. Tu ne’Nereikia susirasti savo prieglobos ar susimokėti už papildomas paslaugas – tereikia užsiregistruoti, atsisėsti ir mėgautis svetainėje be streso.

Kaip atšaukti „Squarespace“ prenumeratą?

Tai’Nesunku atšaukti „Squarespace“ prenumeratą. Galite išjungti automatinį atnaujinimą, kad pasibaigus jūsų atsiskaitymo terminui jūsų svetainė pasibaigtų. Arba galite nedelsdami atšaukti, eidami į Atsiskaitymo nustatymus ir pasirinkdami “Atšaukti svetainės prenumeratą”. „Squarespace“ pagalbos centre yra vadovai ir vaizdo įrašai, kurie jums padės.

Ar galite pakeisti planus??

Taip! Bet kuriuo metu galite atnaujinti arba pažeminti savo planą, eidami į Atsiskaitymo nustatymus ir pasirinkdami “Pokyčių planas.” Tai’Nesunku pakeisti planus atsižvelgiant į jūsų svetainę’tau reikia – tu’Prarasite pranašesnes funkcijas, kai atnaujinsite ankstesnę versiją, arba atrakinsite daugiau funkcijų, kai atnaujinsite.

Kokias valiutas palaiko „Squarespace“?

„Squarespace“ priima keturias skirtingas valiutų rūšis – „Squarespace“ prenumeratą galite mokėti bet kuria iš šių valiutų:

 • JAV doleris
 • Eurų
 • Didžiosios Britanijos svaras sterlingų
 • Australijos doleris

Jei tu’Parduodami per „Squarespace“ svetainę, galite mokėti bet kuria iš 20 „Squarespace“ palaikomų valiutų..

Ar „Square“ erdvė nemokama?

Deja, ne, „Squarespace“ neturi nemokamo plano (skirtingai nuo kitų statytojų, tokių kaip „Wix“ ir „Weebly“). Tačiau visi „Squarespace“ planai prasideda nuo 14 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio, todėl galite išbandyti nemokėdami nė cento..

Ar „Squarespace“ siūlo nuolaidas studentams?

Taip! Jei prisiregistruojate naudodamiesi savo akademiniu el. Pašto adresu, gausite 50% nuolaidą pirmaisiais metais naudodami „Squarespace“! Tai reiškia, kad pigiausias asmeninis planas kainuotų tik 72 USD per metus, o ne 144 USD – tai’Tai gana didelis dalykas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map