10 najlepszych twórców stron internetowych 2020 roku


Contents

My’do tej pory przetestowaliśmy 53 twórców stron internetowych. Tutaj’s nasze 10 najlepszych

najlepsi twórcy stron internetowychTwórcy stron internetowych to narzędzia online, dzięki którym budowanie własnej witryny jest szybkie, łatwe i bezproblemowe. Oferują opcję bardziej przyjazną dla budżetu niż zatrudnienie projektanta stron internetowych, a co najważniejsze, nie’Muszę nawet wiedzieć, jak kodować!


Uważamy, że każdy powinien mieć szansę na stworzenie strony internetowej i zwiększenie swojej obecności online, niezależnie od tego, czy Ty’jesteś całkowicie początkującym lub obciążonym czasowo przedsiębiorcą. Że’dlatego naszą misją jest dostarczanie najlepszych kreatorów stron internetowych na rynku.

Po przetestowaniu ponad 50 konstruktorów witryn wyniki są już dostępne…

10 najlepszych twórców stron internetowych roku 2020

1. Wix
2). Squarespace
3). Weebly
4. SITE123
5. Uderzająco

6. Duda
7. Idź Tato
8. WordPress.com
9. Jimdo Creator
10. 1&1 IONOS

Wix jest najlepszym generatorem stron internetowych – łączy łatwość obsługi z całkowitą swobodą twórczą, ułatwiając początkującym tworzenie profesjonalnych witryn. Squarespace ma najlepsze projekty na rynku, co oznacza’idealnie nadaje się do kreacji, a Weebly’Dzięki tym funkcjom jest idealny dla małych firm i portfeli.

Sprawdź poniżej trzy najlepsze wyniki naszych badań:

My’Zagłębię się w więcej szczegółów na temat wszystkich najlepszych twórców stron internetowych w ciągu sekundy – ten artykuł podzieli każdy z nich i pomoże ci wybrać, który jest dla Ciebie najlepszy. Możesz kliknąć pole poniżej, aby dowiedzieć się więcej o naszym procesie badawczym, lub przejść bezpośrednio do porównania konstruktorów w naszej tabeli podsumowań.

Jakie są najlepsze kreatory stron internetowych? Porównanie side-by-side

Twórcy stron internetowych są w różnych kształtach i rozmiarach – niektóre będą dla Ciebie idealne, a inne wygrane’t. To’nie zawsze chodzi o znalezienie najlepszego lub najpopularniejszego narzędzia do tworzenia witryn internetowych; zamiast tego’chodzi o znalezienie tego, który’najlepiej dla ciebie.

Zanim przejdziemy do recenzji każdego z nich, spójrz na tabelę podsumowania poniżej, aby dowiedzieć się, który konstruktor może być twoim idealnym dopasowaniem:

Bezpłatny abonament / bezpłatny okres próbny? Przedział cenowy najlepszy dla naszej oceny spośród 5 Wix

Squarespace

Weebly

SITE123

Uderzająco

Duda

Idź Tato

WordPress.com

Jimdo

1&1 IONOS

Bezpłatny plan 13 USD – 500 USD Najlepszy ogólnie kreator stron internetowych 4.7
14-dniowy bezpłatny okres próbny 12 USD – 40 USD Branże kreatywne 4.3
Bezpłatny plan 6 USD – 26 USD Mały biznes 4.1
Bezpłatny plan 12,80 USD – 17,40 USD Pomoc i wsparcie za pośrednictwem czatu na żywo 4
Bezpłatny plan 8 USD – 49 USD Wartość pieniądza 4
14-dniowy bezpłatny okres próbny 14 USD – 55,50 USD Budowanie wielu kreatywnych witryn 4
1-miesięczny bezpłatny okres próbny 10 USD – 25 USD Szybkie tworzenie strony internetowej 3.8
Bezpłatny plan 4 USD – 45 USD Blogowanie 3.7
Bezpłatny plan 9 USD – 40 USD Usuwanie reklam w niskiej cenie 3.6
Nie 1 USD – 45 USD Wielojęzyczne strony i firmy umysłowe 3.6

Jak widać, każdy budowniczy ma swoje mocne strony i zaspokaja różne potrzeby (i budżety). Porównując je obok siebie w ten sposób, powinieneś lepiej wiedzieć, który kreator stron internetowych jest dla Ciebie odpowiedni. Dowiedz się na pewno, czytając podsumowujące recenzje ulubionych – my’Obejmę funkcje, ceny, wygląd i wiele innych.

# 1. Wix

Najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych

Zakres cenowy: bezpłatnie – 500 $ miesięcznie

Wix Plusy Wix Cons
Najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych Mogą’t zmienić szablon po uruchomieniu witryny
Najczęściej polecane przez użytkowników Polegaj na aplikacjach w zakresie skalowalności
Łatwy w użyciu i przyjazny dla początkujących Liczba funkcji może być przytłaczająca

Przegląd Wix

Wix to niezwykle przyjazny dla początkującego twórca witryny, który zapewnia całkowitą kreatywną kontrolę nad witryną. W przeciwieństwie do niektórych innych konstruktorów, tak nie jest’t poświęcenie mocy lub możliwości dostosowania dla łatwości – zamiast tego łączy proste narzędzia do edycji metodą „przeciągnij i upuść” z ogromną gamą funkcji.

Ma bezpłatny plan i osiem planów premium od 13 USD miesięcznie. Masz do wyboru ponad 500 szablonów, ale wybieraj ostrożnie – możesz’t zmienić szablon po uruchomieniu witryny.

W naszych testach, Wix otrzymał najwyższą ocenę “prawdopodobnie polecam” ocena od naszych użytkowników – więc nasza rada jest, jeśli ty’nie jesteś pewien, jakiego narzędzia do tworzenia witryn użyć, daj Wix darmowy spin i zobacz, jak sobie radzisz.

wix najlepszy kreator stron internetowych Wix to nasz najwyżej oceniany kreator stron internetowych, ponieważ zapewnia początkującym użytkownikom narzędzia do stworzenia naprawdę pięknej strony internetowej.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze szczegółowe informacje Recenzja Wix dla pełnego spojrzenia na Wix’funkcje, łatwość użycia i wiele innych
 • Co sprawia, że ​​Wix ma najlepszy stosunek jakości do ceny? Przeczytaj nasze Przegląd cennikowy Wix w rozbiciu jego planów cenowych i co dostajesz z każdym pakietem premium
 • Chcesz sprzedawać online? Nasz Przegląd e-commerce Wix mówi wszystko, co musisz wiedzieć o tworzeniu sklepu internetowego z Wix

# 2. Squarespace

Najlepsze dla kreacji i wysokiej jakości projektów

Zakres cenowy: 12 USD – 40 USD miesięcznie

Zalety Squarespace Wady Squarespace
Najwyższej jakości funkcje każdego konstruktora Trudno jest się z tym pogodzić
Najlepsze projekty szablonów na rynku Nie jest to najszybszy konstruktor do stworzenia strony internetowej
Idealny dla branż kreatywnych Ograniczona liczba planów cenowych może wydawać się restrykcyjna

Przegląd Squarespace

Squarespace to wyrafinowany kreator stron internetowych, który ma wiele do zaoferowania zarówno kreacjom, jak i firmom. To’nie jest najłatwiejszym w użyciu konstruktorem na rynku, ale i tak wygrał’Przyzwyczajenie się do tego zajmuje dużo czasu – potrzebuje tylko trochę więcej czasu i cierpliwości niż Wix.

Tam, gdzie Squarespace naprawdę błyszczy, są projekty szablonów – one’są najlepszymi na rynku i są idealne dla kreacji, którzy chcą imponującej witryny. To’nie jest to jednak styl nad treścią – Squarespace ma również szeroki zakres funkcji aby zapewnić Twojej witrynie potrzebną moc.

Squarespace ma również 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Jeśli lubisz wersję próbną i chcesz się zarejestrować, możesz wybierać spośród czterech planów premium, zaczynając od 12 USD miesięcznie.

squarespace najlepszy kreator stron internetowych dla kreacjiSquarespace to najlepszy kreator stron internetowych dla kreacji – to’s mocny, stylowy i profesjonalnie zaprojektowany.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Przegląd Squarespace aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego konstruktora najwyższej jakości i dowiedzieć się, czy jest’jest właściwym wyborem dla Ciebie
 • Masz produkty, które chcesz się pochwalić? Squarespace łączy oszałamiające efekty wizualne z zaawansowanymi narzędziami sprzedaży: przeczytaj o tym w naszym Przegląd e-commerce Squarespace
 • Co’tak dobrze o Squarespace’w każdym razie projekty? Sprawdź nasze Przegląd projektów szablonów Squarespace dowiedzieć się!
 • Czy to jest warte swojej ceny? Nasz Przegląd cen Squarespace zagłębia się w Squarespace’plany cenowe i czy oferują dobry stosunek jakości do ceny
 • Szukasz rabatu? Zobacz naszą wyjątkową ofertę Kod oferty Squarespace, co pozwoli Ci zaoszczędzić 10% na kosztach dowolnego planu Squarespace
 • Nie jesteś pewien? Nasz Wix vs Squarespace porównanie rozbija mocne i słabe strony każdego budowniczego’s funkcje, szablony i więcej, aby znaleźć najlepszą opcję dla siebie

# 3. Weebly

Najlepsze dla małych firm i portfeli

Zakres cenowy: bezpłatnie – 26 USD miesięcznie

Weebly Plusy Weebly Cons
Najlepsze funkcje do skalowania witryny Struktura szablonu ogranicza swobodę twórczą
Duży sklep z aplikacjami Brak opcji przywracania osobistego oznacza ciebie’polega na Weebly, aby przywrócić witrynę
Wbudowane przewodniki SEO Wyższe plany cenowe są dość drogie

Przegląd Weebly

Weebly to prosty kreator stron internetowych, który mimo to oferuje potężne możliwości, jeśli chodzi o funkcje – zwłaszcza e-commerce i blogowanie. To’jest dość łatwy w użyciu, ale jest również bardziej ograniczony niż jego konkurenci pod względem wzornictwa i możliwości dostosowania.

Ma bezpłatny abonament i trzy płatne abonamenty, od 6 do 26 USD miesięcznie (rozliczane co roku). Te tanie plany początkowe sprawiają, że Weebly jeden z najbardziej przystępnych cenowo kreatorów stron internetowych w sklepie.

weebly najlepszy budowniczy dla małych firmWeebly jest przyjemny i prosty w użyciu, i stanowi idealny wybór dla Ciebie’ponowne budowanie strony internetowej firmy lub portfolio online.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Recenzja Weebly dla szczegółowego podziału tego konstruktora’zalety, wady, funkcje i łatwość użytkowania
 • Sprawdź nasze Przegląd cen Weebly aby dowiedzieć się, który plan jest odpowiedni dla Ciebie
 • Zakładasz sklep internetowy? Przeczytaj nasze Przegląd e-commerce Weebly aby uzyskać więcej informacji na temat Weebly’narzędzia sprzedaży, ceny i wiele innych
 • Rozerwany między Wix a Weebly? My’mamy właśnie to! Nasz Porównanie Wix vs Weebly stawia tych liderów na rynku, pomagając znaleźć najlepszego dla siebie

# 4. SITE123

Najlepszy do pomocy i wsparcia za pośrednictwem czatu na żywo

Zakres cenowy: bezpłatnie – 12,80 USD miesięcznie

SITE123 Plusy SITE123 Cons
Doskonałe wsparcie czatu na żywo Brak kreatywnej kontroli
Łatwo zbudować podstawową stronę internetową Funkcje nie mają jakości i skalowalności
Przyjazny dla początkujących Mogą’t zmienić szablon po uruchomieniu witryny

Przegląd SITE123

SITE123 wraca do podstaw, aby zaoferować Ci bardzo prosty i przyjazny dla początkującego kreatora stron internetowych. To’jest najlepszy dla osób bez doświadczenia technicznego, ponieważ może szybko się ograniczyć, jeśli poprosisz o to zbyt wiele.

SITE123 ułatwia tworzenie prostych stron internetowych. Dzięki obsłudze czatu na żywo i prostemu projektowi możesz opublikować swoją stronę internetową bez marnowania chwili.

Doskonała obsługa klienta to narzędzie do tworzenia witryn’główna siła. Funkcja czatu na żywo oznacza, że ​​możesz łatwo uzyskać pomoc, jeśli utkniesz podczas tworzenia lub edytowania witryny. Jeśli ty’Jesteś początkującym lub chcesz szybko skonfigurować swoją witrynę, SITE123 to bezpieczny wybór.

Jednakże to’nie jest potężnym konstruktorem – brakuje zaawansowanych funkcji i nie jest’t skalowalna opcja do rozwijania strony internetowej. Mimo to, z bezpłatnym planem i świetnym wsparciem, SITE123 jest idealnym wyborem dla początkujących twórców.

site123 najlepsza obsługa czatu na żywoSITE123 to bezpieczny wybór, szczególnie dla nerwowych początkujących, którzy chcą dużo wsparcia.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Recenzja SITE123 aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego popularnego narzędzia do tworzenia witryn
 • Zobacz, jak układa się SITE123 w tym artykule na najtańszy kreator stron internetowych w sklepie

# 5. Uderzająco

Najlepszy stosunek jakości do ceny

Zakres cen: bezpłatny – 49 USD miesięcznie

Uderzająco plusy Uderzająco minusy
Najlepszy stosunek jakości do ceny Ograniczona kontrola kreatywna
Świetne narzędzia do blogowania Można utworzyć tylko jedną stronę internetową
Przyjazny dla początkujących Brak funkcji skalowalności

Uderzająco przegląd

Uderzająco jest inny przyjazny dla początkujących twórca stron internetowych, który specjalizuje się w witrynach jednostronicowych. Zapewnia również najlepszy stosunek jakości do ceny spośród wszystkich testowanych przez nas konstruktorów stron!

To’nie jest idealny do złożonych witryn, ale uderzająco’Darmowy plan zawiera kilka świetnych podstawowych funkcji, dzięki czemu jest popularny blogerzy i freelancerzy. To powiedziawszy, może się okazać, że jednostronicowy projekt i podstawowy poziom dostosowania są ograniczone, jeśli masz wielkie plany dotyczące swojej witryny.

Jeśli chcesz użyć spersonalizowanej nazwy domeny, możesz’Potrzebuję jednego z Uderzająco’s trzy plany premium, które wahają się od 8 do 49 USD miesięcznie (rozliczane co roku).

uderzająco najlepszy konstruktor witrynUderzająco oferuje świetny stosunek jakości do ceny i jest dobrym budowniczym blogów dla początkujących.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Uderzająco przegląd więcej na temat tego konstruktora’funkcje, łatwość użytkowania i ceny

# 6. Duda

Najlepszy do udzielania kreatywnej ręki

Zakres cenowy: 14 USD – 74 USD miesięcznie

Duda Plusy Duda Cons
Kreatywna kontrola jest kierowana przez szablon’projekt Drogie plany cenowe
Oferuje niesamowite wewnętrzne widżety i aplikacje Mniej swobody twórczej niż inni twórcy
Proste, przyjazne dla użytkownika projekty Podstawowe narzędzia SEO

Przegląd Duda

Duda jest wyraźnym zwycięzcą dla każdego, kto szuka projektu tej strony’jest czysty, dopracowany i prosty.

Konstruktor jest łatwy w użyciu, oferując funkcję przeciągania i upuszczania w połączeniu ze strukturalnymi i stylowymi szablonami. To sprawia, że ​​jest idealny dla każdego, kto dba o design, ale nie jest’gotowy na całkowitą swobodę twórczą w swojej witrynie.

Tam są ponad 90 szablonów do wyboru, obejmujący szereg branż, od biznesu po styl życia. Masz kreatywną kontrolę nad dostosowywaniem, ale w szablonie’limity – ty’nadal w dużej mierze kierujesz się wybranym przez Ciebie projektem.

Dzięki tym funkcjom Duda jest idealny projektanci stron internetowych tworzący wiele stron internetowych dla klientów – w rzeczywistości to’po co został zbudowany Duda!

Główną wadą Dudy jest to, że’to najdroższy kreator stron internetowych na naszej liście, którego ceny zaczynają się od 14 USD miesięcznie. Wciąż tam’to 14-dniowy bezpłatny okres próbny, abyś mógł kontynuować.

duda najlepszy program do tworzenia kreatywnych wskazówekDuda to projektant stron internetowych zorientowany na projektowanie, który pomaga stworzyć stylową stronę internetową.

# 7. Idź Tato

Najlepsze do szybkiego tworzenia i publikowania stron internetowych

Zakres cenowy: 10 USD – 25 USD miesięcznie

GoDaddy Plusy GoDaddy Cons
Najszybszy program do tworzenia stron internetowych Brak cech jakościowych – nadaje się tylko do budowy podstawowych witryn
Przełącz szablony w dowolnym momencie Ograniczona swoboda twórcza
Bardzo przyjazny dla użytkownika Najtańszy plan nie’Zapewnić narzędzia SEO

Omówienie GoDaddy

GoDaddy jest bardzo przyjazny dla użytkownika i jest najszybszy kreator stron internetowych do tworzenia stron internetowych. Pomoc w projektowaniu oznacza, że ​​musisz tylko wprowadzić swoje dane, zanim GoDaddy utworzy dostosowaną stronę internetową, którą możesz dostosować.

Proste układy i wskazówki dotyczące dodawania elementów do witryny zapewniają niezwykle prosty i szybki proces budowy.

Jednak GoDaddy isn’Najlepszy wybór dla potężnych lub złożonych stron internetowych – może oferować szybkość i prostotę, ale to także oznacza’nie jest najlepszym wyborem do budowy prawdziwie spersonalizowanej strony internetowej.

GoDaddy może być najlepszym narzędziem do tworzenia stron internetowych pod kątem szybkości, ale jego ceny nie są’t całkiem imponujące – plany wahają się od 10 do 25 USD miesięcznie. Na szczęście GoDaddy ma bardzo hojny miesięczny bezpłatny okres próbny, więc możesz się upewnić’jest odpowiedni dla Ciebie przed rejestracją.

godaddy najszybszy kreator stron internetowychGoDaddy to najlepszy kreator stron internetowych dla każdego, kto potrzebuje prostej, stylowej strony internetowej tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Przegląd kreatora stron GoDaddy aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego szybkiego konstruktora, od łatwości użycia po często zadawane pytania
 • Chcesz sprzedawać online? Przeczytaj nasze Przegląd e-commerce GoDaddy aby dowiedzieć się, czy jest to najlepszy kreator stron internetowych dla Twojego sklepu internetowego

# 8. WordPress.com

Najlepsze do blogowania

Zakres cen: bezpłatny – 25 USD miesięcznie

WordPress.com Plusy WordPress.com Cons
Idealny do blogowania Nie przyjazny dla początkujących
Szeroki zakres funkcji Wymagane podstawowe kodowanie
Rozsądne ceny Szablony przeznaczone wyłącznie do blogowania

Przegląd WordPress.com

WordPress.com to prostsza wersja popularnej platformy blogowej WordPress.org.

WordPress.com to najlepszy program do tworzenia blogów – to’jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą blogu, ale nie są’t dość do przyjęcia na złożoność WordPress.org.

To powiedziawszy, WordPress.com wciąż nie jest’t najłatwiejszy w użyciu kreator stron internetowych – Ty, aby w pełni wykorzystać możliwości konstruktora i rozwinąć swoją witrynę’Będę musiał poradzić sobie z niektórymi podstawowe kodowanie.

WordPress.com ma jeden darmowy abonament i cztery abonamenty premium, od 4 do 45 USD miesięcznie (rozliczane co roku).

Wiele funkcji, wysokiej jakości narzędzia do blogowania i rozsądne ceny sprawiają, że WordPress.com jest doskonałym wyborem. WordPress.com jest łatwiejszy w użyciu niż WordPress.org, ale nadal nie nadaje się dla nowicjuszy idealny dla blogerów z pewnym zaufaniem technicznym.

wordpress.com najlepszy program do tworzenia blogówWordPress.com to popularna platforma, która’jest szczególnie skuteczny, jeśli chodzi o blogowanie.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasz pełny Recenzja WordPress.com aby uzyskać pełne spojrzenie na tę idealną platformę blogową, w tym jej plany cenowe, funkcje, łatwość użytkowania i wiele innych!
 • Nie jestem pewien co do różnica między WordPress.com i WordPress.org? Sprawdź nasze szczegółowe porównanie, aby uzyskać listę najważniejszych podobieństw i różnic.

# 9. Jimdo

Najlepszy do taniego usuwania reklam

Zakres cen: bezpłatny – 40 USD miesięcznie

Jimdo Plusy Jimdo Cons
Najniższe opłaty za usunięcie reklam z Twojej witryny (9 USD / miesiąc) Bardzo mało kreatywnej kontroli
Łatwe dodawanie elementów do strony Ograniczone projekty i sztywny proces edycji
Możesz sprzedawać za darmo Brak opcji przywracania

Omówienie Jimdo

Jimdo to podstawowy kreator stron internetowych, który’najlepiej dla tworzenie prostych stron internetowych, zamiast czegoś złożonego lub efektownego.

Jimdo ma właściwie dwóch różnych redaktorów – Jimdo Dolphin i Jimdo Creator. Jimdo Dolphin korzysta z ADI, aby pomóc Ci stworzyć swoją stronę, podczas gdy Jimdo Creator pozwala ci zbudować swoją stronę na swój sposób (podobnie jak Wix, Squarespace i Weebly).

Jimdo Creator posiada wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do budowy witryny. Ale jeśli chcesz edytować, personalizować lub tworzyć coś bardziej zaawansowanego, konstruktor bardzo szybko zacznie sztywnieć.

Każdy redaktor ma własny zestaw planów cenowych i oba mają bezpłatny plan dzięki czemu możesz budować bez ryzyka. Jimdo Dolphin ma cztery plany w przedziale od 9 do 39 USD miesięcznie (rozliczane rocznie), a Jimdo Creator ma cztery plany w przedziale od 10 do 40 USD miesięcznie (rozliczane rocznie).

jimdo najlepszy konstruktor do taniego usuwania reklamJimdo jest konstruktorem w połowie drogi, który jest przeznaczony dla małych firm, które chcą uzyskać dostęp do Internetu.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Recenzja Jimdo aby dowiedzieć się, czy jest to najlepszy program do tworzenia witryn dla Ciebie
 • Mogą’zdecydować? Nasz Porównanie Wix vs Weebly vs Squarespace vs Jimdo przedstawia zalety i wady najlepszych twórców stron internetowych, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni

# 10. 1&1 IONOS

Najlepsze dla wielojęzycznych stron internetowych i firm umysłowych

Zakres cenowy: 1 USD – 45 USD miesięcznie

1&1 IONOS Plus 1&1 Wady IONOS
Wiele narzędzi do skalowania firmy Projekty są podstawowe i datowane
Opcje wielojęzyczne Brak bezpłatnego planu lub bezpłatnego okresu próbnego
Szablony obejmują wiele branż Mylący interfejs edycji

1&1 Przegląd IONOS

1&1 IONOS ma wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć funkcjonalną, standardową stronę internetową. To wygrało’nie wygląda jak strona Squarespace ani nie zdobywa nagród za swoje projekty, ale wykona zadanie. Konstruktor ma wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebujesz, zwłaszcza do małe firmy korporacyjne.

To’s także świetna opcja dla osób z ograniczonym budżetem, ponieważ chociaż 1&1 IONOS nie’ma bezpłatny plan, a jego ceny zaczynają się już od 1 USD miesięcznie!

Jedna z głównych wad 1&1 IONOS to jest to jego projekty wyglądają dość przestarzale w porównaniu do innych najlepszych twórców stron na tej liście. 1&1 IONOS to funkcjonalny, a nie stylowy kreator stron internetowych – wygrał’• Stwórz najlepiej wyglądającą witrynę w Internecie, ale ma ona funkcje zapewniające sukces Twojej witryny lub firmy.

1&1 IONOS pobiera 1 USD za pierwszy miesiąc, a następnie pobiera opłatę 5 USD miesięcznie potem na najtańszym planie. W sumie są cztery plany, z których trzy dotyczą budowy sklepów internetowych.

1 i 1 ionos najlepszy kreator stron internetowych dla witryn wielojęzycznych1&1 IONOS to tani kreator stron internetowych, który zawiera narzędzia wielojęzyczne we wszystkich swoich planach.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze 1&1 Recenzja IONOS Website Builder i dowiedz się, czy to’to idealne dopasowanie dla Ciebie

Jak wybrać najlepszy kreator stron internetowych dla siebie?

Teraz znasz 10 najlepszych twórców stron internetowych na rynku. Ale co jeśli ty’wciąż czujesz się trochę zakłopotany? Który z tych dobrych budowniczych powinieneś wybrać?

Niestety możemy’t czytać w myślach przez ekran i mówić wprost. Tylko Ty wiesz o typie strony, którą chcesz utworzyć, o swoich specyficznych potrzebach, jeśli Ty’Będę sprzedawał produkty, a jeśli ty’Będę blogować lub pokazywać twórczą pracę.

Możemy jednak dać ci przydatne wskazówki na temat znalezienia idealnego narzędzia do tworzenia witryn – czytaj dalej, aby uzyskać trzy szybkie i pomocne wskazówki…

# 1. Wykorzystaj w pełni bezpłatne wersje próbne i bezpłatne plany

Większość twórców stron internetowych z naszej listy oferuje albo bezpłatną wersję próbną, albo darmowy plan do użycia. Jest to idealny sposób na ocenę, czy tak jest’jest odpowiednim twórcą witryny dla Ciebie – spróbuj zbudować witrynę i opracuj:

 • Jakie to proste
 • Jak długo to zajmie
 • Co lubisz i co nie’lubię
 • Co ty’d chcę być inny
 • Jeśli ty’jesteś zadowolony z utworzonej przykładowej witryny

Następnie wypróbuj więcej narzędzi do tworzenia witryn. Nawet jeśli pierwsza, którą wypróbujesz, jest idealna, tak jest’wciąż warto mieć coś do porównania.

# 2. Pomyśl o tym, co chcesz zrobić

Wydaje się to oczywiste, ale tak wiele osób wybiera konstruktora witryn ze względu na to, w jaki sposób’są reklamowane lub po prostu dla darmowych prezentów. Można powiedzieć, że to nie jest’rozsądny sposób na wybranie najlepszego narzędzia do tworzenia stron internetowych.

ty’już zrobiłem pierwszy krok, czytając ten artykuł – następnym krokiem jest określenie celu witryny, a następnie zawężenie listy konstruktorów na tej podstawie. Don’być oszołomionym cenami sprzedaży lub oferowanymi przez ciebie funkcjami’naprawdę potrzebuję!

Na przykład, jeśli chcesz założyć witrynę portfolio, najlepsze opcje to Squarespace, Wix, Weebly i Duda. Wypróbuj je wszystkie i przekonaj się, który z nich najbardziej Ci się podoba.

W tym przykładzie wybór najlepszego narzędzia do tworzenia witryn będzie znacznie łatwiejszy, ponieważ możesz zignorować inne narzędzia do tworzenia witryn (na przykład 1&1 IONOS i WordPress.com), ponieważ – pomimo innych zalet – nie’dopasuj do swoich specyficznych potrzeb.

# 3. Uwzględnij swój budżet

Jesteś skończony’nie chcesz przekraczać wydatków na swojej stronie – to’jest tak proste. Spójrz na plany cenowe każdego konstruktora, zdecyduj, ile możesz sobie pozwolić na wydatki, i ustal, czy chcesz płacić z góry za rok czy za miesiąc (ceny miesięczne będą droższe, ale dadzą ci większą elastyczność).

Don’Popełnij błąd niedofinansowania swojej witryny – zawsze powinieneś płacić za najlepszego konstruktora, na jaki Cię stać. Tak, istnieje mnóstwo świetnych darmowych planów, ale darmowe plany wygrały’daj swojej witrynie funkcje potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dłuższej perspektywie.

Najlepsi twórcy stron internetowych: podsumowanie

ty’widzieliśmy teraz naszą listę najlepszych twórców stron internetowych na rynku i mam nadzieję, że ty’mamy lepsze pojęcie o tym, którzy budowniczowie najlepiej pasują do twoich potrzeb.

Wszystkie nasze rekomendacje opierają się na dogłębnych badaniach i opiniach osób takich jak Ty – one’są nie tylko wyrywane z powietrza – możesz więc mieć pewność, że informacje, które my’Pod warunkiem, że w tym artykule jest uczciwy i dokładny.

Pozwolić’mamy krótkie podsumowanie 10 najlepszych twórców stron internetowych…

10 najlepszych twórców stron internetowych roku 2020

 1. Wix – najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych.
 2. Squarespace – najlepszy do kreacji i projektowania.
 3. Weebly – najlepszy dla małych firm i portfeli.
 4. SITE123 – najlepsza pomoc i wsparcie.
 5. Uderzająco – najlepszy stosunek jakości do ceny.
 6. Duda – najlepszy do pożyczania kreatywnej ręki.
 7. Idź Tato – najlepszy do szybkiego budowania.
 8. WordPress.com – najlepszy do blogowania.
 9. Jimdo Creator – najlepszy do taniego usuwania reklam.
 10. 1&1 IONOS – najlepszy dla stron wielojęzycznych.

Jak widać z naszej listy, każdy twórca witryny ma swoje mocne strony. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowoczesnej, stylowej strony internetowej, korzystnego stosunku jakości do ceny, czy nawet pomocnej dłoni, znajdziesz dla siebie kreatora.

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym twórcą stron internetowych w naszych badaniach był Wix. Prosty interfejs „przeciągnij i upuść” sprawia, że ​​jest bardzo łatwy w użyciu (nawet dla technofobów), a ogromna gama szablonów i funkcji, takich jak formularze kontaktowe i galerie multimediów, oznacza, że ​​możesz naprawdę dostosować swoją stronę internetową i stworzyć własną.

Jeśli ty’nie jesteś pewien, od czego zacząć, skacząc na Wix’Darmowy plan to świetny sposób na rozpoczęcie budowy i ustalenie, co jest, a co nie’t dla ciebie.

Wypróbuj jak najwięcej twórców witryn, korzystając z darmowych wersji próbnych (lub planów) w ofercie. Zapewni to prawdziwe wyczucie każdego z nich i zapewni, że wybierzesz najlepszy dla swoich potrzeb.

Nadal nie wiem, który program do tworzenia witryn jest dla Ciebie najlepszy?

 • Tabela porównawcza Kreatora stron internetowych – szczegółowe porównanie naszych najwyżej ocenianych twórców stron internetowych
 • Quiz dla twórców stron – uzyskaj rekomendację na temat tego, który kreator stron internetowych jest dla Ciebie najlepszy na podstawie Twoich potrzeb

FAQ

Oto niektóre z najpopularniejszych pytań, które my’ponownie pytani przez naszych czytelników o twórców stron internetowych.

Znaleziono pytanie, na które chcesz znać odpowiedź? Kliknij +, aby wyświetlić odpowiedź.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me