11 najlepszych dostawców hostingu PHP

Contents

Jak wybrać najlepszego dostawcę hostingu PHP dla swojej witryny

PHP jest popularnym językiem skryptowym po stronie serwera, co oznacza, że ​​kod PHP jest uruchamiany na serwerze, a nie w przeglądarce. Hosting PHP jest skalowalny, konfigurowalny i doskonały do ​​tworzenia dynamicznych stron, takich jak koszyki na zakupy lub ekrany logowania.


Skrypty PHP mogą być interpretowane tylko na serwerze z zainstalowanym PHP, więc jeśli chcesz czerpać korzyści z hostingu PHP, możesz’Będę musiał wybrać hosta, który go obsługuje.

11 najlepszych dostawców hostingu PHP

 1. Bluehost – najlepszy ogólny dostawca hostingu PHP.
 2. HostGator – najlepszy na czas pracy.
 3. W ruchu – najlepszy do bezpiecznego hostingu PHP.
 4. Hosting A2 – najlepszy do obsługi hostingu PHP.
 5. SiteGround – najlepszy dla funkcji PHP.
 6. Idź Tato – najlepszy dla samowystarczalnych.
 7. Hostinger – najlepszy pod względem przystępności cenowej.
 8. iPage – najlepszy do aktualizacji PHP.
 9. DreamHost – najlepszy do przechowywania.
 10. WP Engine – najlepszy dla skalowalności.
 11. HostPapa – najlepszy do wskazówek online.

My’przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania na temat najlepszych dostawców hostingu, którzy obsługują PHP, i uszeregowaliśmy każdego z nich’wydajność w wielu obszarach, od dostępności do obsługi klienta. Gotów przyjrzeć się bliżej temu, co wyróżnia każdego dostawcę? Pozwolić’s zacząć!

1

Bluehost

Najlepszy dostawca hostingu PHP

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 2,95 USD / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Tak: 30 dni
Czas działania: 99,98%
Darmowe kopie zapasowe? tak

strona główna bluehost

Bluehost obsługuje wersje PHP od 7.0 do 7.3. Możesz dostosować swoją wersję za pomocą programów obsługi PHP i skonfigurować środowisko za pomocą php.ini. Bluehost oferuje również szereg funkcji niezwiązanych z PHP. Sprawdź nasz ogólny przegląd Bluehost poniżej:

Plany i ceny

Hosting PHP na Bluehost’s wspólne plany zaczyna się od 2,95 $ / miesiąc, a do wyboru są cztery różne plany. Najtańszy jest plan podstawowy, który obejmuje niepomierną przepustowość i 50 GB pamięci SSD. Plan Pro jest najdroższy i obejmuje niezmierzone pasmo, nieograniczoną pamięć SSD oraz dedykowany adres IP.

Wsparcie Bluehost

Bluehost’Baza wiedzy zawiera wiele pomocnych artykułów na temat hostingu PHP. Jego ogólna pomoc i usługi wsparcia są również solidne – możesz skontaktować się z zespołem 24/7 przez telefon i czat na żywo.

Bluehost Security

Bluehost obejmuje również szeroko zakrojone środki bezpieczeństwa, takie jak bezpłatny SSL, bezpieczny dostęp Shell i ochrona Spam Assassin. Oczywiście istnieją również zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, za które można dodatkowo zapłacić – ale w tym przewodniku my’Omówię tylko funkcje bezpieczeństwa dostarczane z każdym dostawcą’plany.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Recenzja Bluehost po więcej informacji
 • Dowiedz się więcej o kosztach w naszym Przegląd cen Bluehost

2)

HostGator

Najlepszy na czas pracy

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 2,75 USD / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Tak: 45 dni
Czas działania: 99,99%
Darmowe kopie zapasowe? Tak, co tydzień

widok strony głównej hostgatora

HostGator oferuje hosting PHP we wspólnych planach, a jego serwery są już skonfigurowane ze standardowymi ustawieniami PHP, które administratorzy HostGator uznali za najbardziej optymalne. Zawsze możesz jednak zastąpić te ustawienia domyślne, tworząc własny plik PHP.ini.

Plany i ceny

HostGator’s wspólne plany są zoptymalizowane pod kątem hostingu PHP, a ceny zaczynają się od 2,75 USD / miesiąc.

Plan Hatchling obejmuje pojedynczą domenę, niezmierzone pasmo i domenę bezpłatną. Biznesplan obejmuje nieograniczoną liczbę domen, nieokreśloną przepustowość, bezpłatny dedykowany adres IP, bezpłatne narzędzia SEO oraz bezpłatną domenę.

Wsparcie HostGator

HostGator oferuje obszerną bazę wiedzy z możliwością przeszukiwania, która podobnie jak Bluehost zawiera mnóstwo informacji na temat hostingu PHP. Ponadto HostGator oferuje całodobowy czat na żywo i wsparcie telefoniczne.

HostGator Security

A co z HostGatorem’s środki bezpieczeństwa? Każdy plan oferuje bezpłatny certyfikat SSL, a jeszcze lepiej HostGator’Centra danych umożliwiają ochronę przed powodzią, aby zapobiec atakom DDoS.

Dowiedz się więcej

 • Dowiedz się więcej o tym dostawcy od naszego Przegląd HostGator
 • Uzyskaj dogłębny podział kosztów od naszego Przegląd cen HostGator

3)

W ruchu

Najlepszy do bezpiecznego hostingu PHP

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 6,39 USD / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Tak: 90 dni
Czas działania: 99,97%
Darmowe kopie zapasowe? tak

inmotion php home

W ruchu’Plany PHP są wzmacniane przez narzędzie suPHP, które wykonuje skrypty PHP z uprawnieniami ich właścicieli. Innymi słowy, funkcje suPHP zwiększają bezpieczeństwo twojego hostingu.

InMotion zapewnia także bogactwo innych funkcji, które nie są specyficzne dla PHP, które my’Wyjaśnię pod “Plany i ceny.” Ale najpierw spójrz na nasze podsumowanie migawki InMotion:

Plany i ceny

W ruchu’s wspólne plany zacznij od 6,39 USD / miesiąc. Oprócz obsługi hostingu PHP, każdy plan obejmuje bezpłatne transfery witryn, zaplanowane kopie zapasowe danych oraz bezpłatne dyski SSD.

Wsparcie InMotion

InMotion oferuje wsparcie telefoniczne i czat na żywo przez całą dobę, a także przeszukiwalną bazę wiedzy Centrum Wsparcia z ponad 5000 artykułów.

InMotion Security

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, InMotion obejmuje bezpłatny SSL, bezpieczny dostęp Shell i ochronę przed atakami DDoS. Ten dostawca obejmuje również ochronę HotLink, aby zapobiec kradzieży przepustowości.

Dowiedz się więcej

 • Dowiedz się więcej dzięki naszemu Przegląd InMotion
 • Zobacz, jak ogólnie radzą sobie hosty PHP nr 1 i 3 InMotion vs Bluehost ogólne porównanie

4

Hosting A2

Najlepszy do obsługi hostingu PHP

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 3,92 USD / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Tak: w dowolnym momencie
Czas działania: 99,95%
Darmowe kopie zapasowe? tak

a2 php home

A2 Hosting pozwala wybierać spośród wielu różnych dostępnych wersji PHP, z których najnowszą jest PHP 7.4. Inne wersje dostarczone przez A2 Hosting obejmują 7.0 do 7.3. Sprawdź, co jeszcze może zrobić ten dostawca:

Plany i ceny

A2 Hosting oferuje hosting stron PHP na wszystkich trzech platformach wspólne plany: Lite, Swift i Turbo. Plany wspólne zaczynają się od 3,92 USD / miesiąc. Na najtańszym końcu tego spektrum, plan Lite jest świetny dla tych, którzy dopiero zaczynają, podczas gdy plan Turbo działa bardzo szybko i jest świetny dla witryn z dużą ilością plików i treści.

Wszystkie A2’Plany wspólne oferują nieograniczone miejsce na dysku SSD i transfer, bezpłatną migrację witryny oraz popularny panel sterowania cPanel.

Obsługa hostingu A2

Hosting A2’Zespół obsługi klienta – znany również jako Guru Crew – jest dostępny 24 godziny na dobę przez telefon i czat na żywo. Możesz również przesłać bilety e-mail z prośbami o pomoc. Hosting A2’Centrum wiedzy, które można przeszukiwać, jest tak samo solidne, jak jego konkurenci, i można tam znaleźć wiele artykułów na tematy związane z PHP.

A2 Hosting Security

A2 Hosting wdrożył również wewnętrzną inicjatywę Perpetual Security, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich stron internetowych, która obejmuje:

 • Ochrona HackScan
 • Podwójna zapora hostingowa
 • Hartowanie serwera
 • Wzmocniona ochrona przed atakami DDoS

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Przegląd hostingu A2 uczyć się więcej
 • Ile to jest koszt hostingu strony internetowej? My’rozbiłem budżet ogólny

5

SiteGround

Najlepsze dla funkcji PHP

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 0,33 USD / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Tak: 30 dni
Czas działania: 99,98%
Darmowe kopie zapasowe? tak

siteground php home

SiteGround’Hosting PHP zaczyna się od oszałamiających 33 centów miesięcznie i za tę cenę’Będę miał dostęp do wersji 7.0 do 7.4. SiteGround szczyci się bardzo bezpiecznymi wykonaniami PHP i automatycznymi aktualizacjami PHP, a także możesz czuć się dobrze z tym dostawcą, jeśli’próbuję przejść na ekologię: SiteGround oferuje 100% energii odnawialnej w swoich wspólnych planach PHP.

Plany i ceny

SiteGround oferuje hosting PHP na wszystkich swoich platformach wspólne plany. Plan StartUp jest (wyraźnie) najtańszy za 0,33 USD / miesiąc, następnie plan GrowBig za 5,95 USD / miesiąc, a wreszcie plan GoGeek za 11,95 USD / miesiąc.

Uwaga na temat cen wstępnych: to’w branży hostingowej nie jest tajemnicą, że większość dostawców lubi oferować znacznie niższe ceny w pierwszym roku. Ale pomyśleliśmy, że my’d przypominam o tymczasowych cenach wprowadzających, ponieważ 0,33 USD miesięcznie wygląda na tak dobrą ofertę. To dobra okazja – pamiętaj, że plan StartUp zwiększa się do 11,95 $ / miesiąc po odnowieniu! Podobnie, plan GoGeek skacze z 11,95 USD / miesiąc do 34,95 USD / miesiąc.

Wszystkie z SiteGround’Plany wspólne obejmują nieograniczony transfer danych oraz nieograniczoną liczbę domen podrzędnych i zaparkowanych. Ponadto podział miejsca na dyski SSD w różnych planach wynosi 10 GB w StartUp, 20 GB w Grow Big i 30 GB w GoGeek.

Wsparcie SiteGround

Oprócz całodobowej pomocy przez telefon i czat na żywo oraz własnej bazy wiedzy, SiteGround oferuje również dedykowane samouczki dotyczące różnych zadań i narzędzi, które pomogą Ci przenieść witrynę na wyższy poziom.

SiteGround Security

SiteGround’Do środków bezpieczeństwa należą bezpłatne monitorowanie SSL i całodobowy monitoring serwera. SiteGround działa również w systemie zapobiegania włamaniom, który może zidentyfikować użytkowników próbujących brutalnie wymusić twoje hasła, a następnie szybko wyłączyć dostęp do atakującego’s adres IP.

Dowiedz się więcej

 • Nasz Przegląd SiteGround poda wszystkie szczegóły dotyczące tego dostawcy
 • Zacznij planować swój budżet z naszym pełnym Przegląd cen SiteGround

6

Idź Tato

Najlepsze dla samowystarczalnych

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 3,99 USD / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Nie
Czas działania: 99,97%
Darmowe kopie zapasowe? tak

godaddy hosting strony głównej

GoDaddy oferuje hosting PHP – ale jeśli Ty’szukają dedykowanej pomocy i wsparcia, może to nie być dostawca dla Ciebie. Poszukiwanie “PHP” w centrum wiedzy GoDaddy zwraca 102 wyniki, ale niewiele jest w zakresie bezpośrednich wskazówek. To powiedziawszy, jeśli ty’jesteś samowystarczalnym programistą, możesz nie mieć nic przeciwko!

Plany i ceny

Idź Tato’s Linux wspólne plany zacznij od 3,99 $ / miesiąc. Wszystkie plany obejmują instalacje aplikacji jednym kliknięciem, pamięć masową MySQL o pojemności 1 GB oraz niezmierzone pasmo. Ostatecznym planem jest GoDaddy’najcenniejszy wspólny plan, a także obejmuje 2-krotną moc obliczeniową i pamięć, bezpłatny premium DNS i nieograniczoną liczbę baz danych.

Wsparcie GoDaddy

GoDaddy oferuje centrum wiedzy z możliwością wyszukiwania i wsparcie telefoniczne 24/7, dzięki czemu członek zespołu jest zawsze dostępny do pomocy. Idź Tato’Funkcja czatu na żywo jest również dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 5–18 czasu MST.

GoDaddy Security

Wszystkie plany GoDaddy obejmują również całodobowy monitoring bezpieczeństwa i ochronę DDoS, aby zapobiec atakom.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze GoDaddy Hosting Review po więcej informacji
 • Dowiedz się więcej dzięki naszemu Przegląd cen hostingu GoDaddy

7

Hostinger

Najlepsze pod względem przystępności cenowej

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 0,99 USD / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Tak: 30 dni
Czas działania: 99,90%
Darmowe kopie zapasowe? Tak: co tydzień

gospodarz php home

Hostinger’Plany PHP oferują integrację Git do wdrażania aplikacji, kontrolę wersji, aby umożliwić przełączanie między wersjami PHP od 5.2 do 7.4, oraz buforowanie po stronie serwera w celu zwiększenia szybkości strony. Sprawdź, jak radził sobie Hostinger w naszych kategoriach badawczych:

Plany i ceny

Hostinger oferuje hosting PHP na wszystkich swoich platformach wspólne plany, które zaczynają się od 0,99 USD / miesiąc. Najtańszym planem jest plan Single PHP, który obejmuje przepustowość 100 GB oraz 1X moc obliczeniową i pamięć. Na drugim końcu spektrum biznesowy plan PHP obejmuje nieograniczoną przepustowość, czterokrotnie większą moc obliczeniową i pamięć oraz codzienne kopie zapasowe.

Wsparcie Hostingera

Pozwolić’najpierw wyjaśnij jedno: Hostinger nie’Obecnie oferuje wsparcie telefoniczne. Dla niektórych może to być frustrujące, ale dla Hostingera’wystarczy e-mail, bilety i czat na żywo przez całą dobę, aby to nadrobić. Hostinger zapewnia również bazę wiedzy i bibliotekę samouczków na wszystkie tematy, dzięki czemu możesz uczyć się we własnym zakresie.

Hostinger Security

Hostinger oferuje bezpłatny certyfikat SSL w swoim biznesowym planie PHP, ale ci z planów wspólnych Single i Premium będą musieli kupić certyfikat SSL osobno. To powiedziawszy, Hostinger’Serwery s także używają zaawansowanych modułów bezpieczeństwa, takich jak hartowanie Suhosin PHP i ochrona PHP open_basedir, aby zagwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Recenzja Hostingera po więcej informacji
 • Sprawdź naszą ogólną listę Najlepsze tanie hosty internetowe

8

iPage

Najlepsze dla aktualizacji PHP

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 1,99 USD / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Tak: 30 dni
Czas działania: 99,98%
Darmowe kopie zapasowe? tak

iPage

iPage pozwala łatwo przełączać się między wersjami PHP, co pomaga w nawigacji w świecie ciągłych nowych wydań. iPage wykonuje również aktualizacje PHP automatycznie dla wygody. Możesz także zmodyfikować plik php.ini, aby uzyskać większą kontrolę nad działaniem kodu PHP na koncie iPage.

Plany i ceny

iPage jest wyjątkowy, ponieważ oferuje “jeden rozmiar dla wszystkich” dzielony hosting plan za 1,99 USD / miesiąc. Podczas gdy ty nie’nie ma dużego wyboru, wszystkie podstawy wspólnego planu hostingu są objęte gwarancją, w tym nieograniczone miejsce na dysku, skalowalne pasmo i darmowa domena na pierwszy rok.

Wsparcie iPage

Zespół iPage jest zawsze w pobliżu, aby pomóc przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez telefon i czat na żywo, a także system sprzedaży biletów i obszerną bazę wiedzy do przeszukiwania. Istnieje tylko 39 wyników dla zapytań hostingowych PHP w bazie wiedzy iPage, ale jeśli twoje pytanie nie jest’Jeśli odpowiedziałeś, możesz mieć pewność, że zespół jest pod ręką, aby Ci pomóc.

iPage Security

Plany iPage są dostarczane z monitorowaniem sieci 24/7 oraz ulepszonym pakietem zabezpieczeń o wartości 100 USD, bez żadnych kosztów.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Przegląd iPage po więcej informacji
 • Zobacz, jak wypada iPage w naszym rankingu 8 najlepszych współdzielonych usług hostingowych

9

DreamHost

Najlepsze do przechowywania

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 2,59 USD / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Tak: 97 dni
Czas działania: 99,95%
Darmowe kopie zapasowe? tak

widok strony głównej Dreamhost

DreamHost obsługuje wersje PHP 7.2, 7.3 i 7.4. Obecnie, gdy dodajesz nową domenę w panelu DreamHost, PHP 7.3 jest wybierane domyślnie. DreamHost oferuje hosting PHP na swoich wspólnych planach.

Plany i ceny

DreamHost oferuje dwa wspólne plany: Shared Starter za 2,59 USD / miesiąc i Shared Unlimited za 3,95 USD / miesiąc. Oba plany obejmują bezpłatną domenę, nieograniczony ruch i pamięć SSD. Nieco droższy plan Shared Unlimited oferuje także nieograniczoną liczbę adresów e-mail kończących się na @twojadomena.

Wsparcie DreamHost

DreamHost umożliwia przesyłanie zapytań o wsparcie cyfrowe i oferuje odpowiedzi zwrotne w odpowiedzi. Biorąc to pod uwagę, możesz’t Zadzwoń do DreamHost bezpośrednio przez telefon, co może wywoływać u niektórych niepokój. Jednak nadal możesz uzyskać telefoniczną odpowiedź na swoje pytania’d jak jeden. Ponadto DreamHost oferuje czat na żywo od 5:30 do 21:30 czasu PST, bilety e-mail 24/7 oraz bazę wiedzy z możliwością wyszukiwania.

DreamHost Security

DreamHost’Środki bezpieczeństwa obejmują:

 • Darmowe SSL
 • Usuwanie złośliwego oprogramowania
 • Prywatność domeny
 • Zapory sieciowe aplikacji internetowych

Krótko mówiąc, każdy plan DreamHost dokłada wszelkich starań, aby zabezpieczyć witrynę przed atakami.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Recenzja DreamHost po więcej informacji
 • Uzyskaj pełny podział kosztów w naszym Przegląd cen DreamHost

10

WP Engine

Najlepsze dla skalowalności

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 25,00 $ / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Tak: 30 dni
Czas działania: 99,98%
Darmowe kopie zapasowe? tak

silnik wp

WP Engine jest wyjątkowy, ponieważ jest przeznaczony specjalnie dla użytkowników WordPress i oferuje skalowalność, której potrzebuje więcej witryn komercyjnych. Nie ma prawdziwego planu WP Engine odpowiedniego dla witryn osobistych lub witryn bardzo małych firm, ale dla większości witryn biznesowych i komercyjnych WP Engine jest doskonałym narzędziem do stymulowania wzrostu.

Plany i ceny

WP Engine oferuje trzy Plany hostingowe WordPress: StartUp (25,00 USD / miesiąc), Wzrost (95,83 USD / miesiąc) i Skala (241,67 USD / miesiąc). Plany wzrostu i skali są znacznie droższe, a jeśli Ty’re hosting ogromnej strony internetowej, oni’warto rozważyć.

Jednak większość z nas skoncentruje się na tańszym planie StartUp. Może to pomieścić do 25 000 wizyt miesięcznie i obejmuje:

 • 10 GB lokalnej pamięci
 • 50 GB miesięcznej przepustowości

Wsparcie WP Engine

WP Engine’Centrum rozwiązań oferuje porady edukacyjne na temat ulepszania witryny. WP Engine oferuje wsparcie 24/7 przez telefon, e-mail i czat na żywo, chociaż musisz być zalogowany na swoje konto, aby uzyskać do niego dostęp.

WP Engine Security

WP Engine’Środki bezpieczeństwa obejmują zastrzeżoną zaporę ogniową, która automatycznie kieruje ruchem dobrym lub złym lub złośliwym, a także ochronę przed zapisem dysku, aby zapobiec osadzaniu się złośliwego kodu w witrynie – oba szczegółowe środki zapewniające bezpieczeństwo witryny.

Dowiedz się więcej

 • Sprawdź nasze Przegląd silnika WP uczyć się więcej
 • Zacznij budżetować z naszym Przegląd cen silnika WP

11

HostPapa

Najlepsze do wskazówek online

Kluczowe cechy

Cena wywoławcza PHP: 3,95 USD / miesiąc
Gwarancja zwrotu pieniędzy? Tak: 30 dni
Czas działania: 99,98%
Darmowe kopie zapasowe? tak

hostpapa php home

HostPapa oferuje zoptymalizowane serwery PHP z szeroką obsługą baz danych. Co więcej, w cyfrowej bazie wiedzy znajduje się cała masa pomocnych samouczków na temat hostingu PHP. Spójrz na nasz ogólny przegląd HostPapa poniżej:

Plany i ceny

HostPapa’s współdzielony hosting PHP plany zaczynają się od 3,95 USD / miesiąc i obejmują bezpłatną rejestrację domeny i nieskomplikowaną przepustowość. Najtańszym planem jest plan Starter, który oferuje 100 GB przestrzeni dyskowej SSD, podczas gdy plany Business i Business Pro oferują nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD.

Wsparcie HostPapa

HostPapa’Baza wiedzy, którą można przeszukiwać, zawiera wiele artykułów na tematy PHP – i praktycznie każdy inny temat. Baza wiedzy obejmuje także forum społeczności, na którym klienci mogą pomagać sobie nawzajem’pytania. HostPapa oferuje również całodobowy czat na żywo i wsparcie telefoniczne, dzięki czemu możesz uzyskać odpowiedź na pytania bezpośrednio od zespołu.

HostPapa Security

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wszystkie HostPapa’Plany są dobrze wyposażone w bezpłatny SSL, zapobieganie atakom DDoS oraz zaporę sieciową ModSecurity.

Dowiedz się więcej

 • Przeczytaj nasze Recenzja HostPapa po więcej informacji
 • Sprawdź nasz ranking Najlepsi dostawcy hostingu dla systemu Linux

Najlepsi dostawcy hostingu PHP: końcowe myśli

Tam’nie brakuje opcji, jeśli chodzi o silne hosty PHP, ale decyzja ostatecznie sprowadza się do tego, co najbardziej cenisz u dostawcy. Podsumowując, są to 11 najlepszych wraz z ich najważniejszymi atrybutami:

Najlepsi dostawcy hostingu PHP

 1. Bluehost – najlepszy dostawca hostingu PHP (2,95 USD / miesiąc).
 2. HostGator – najlepszy na czas dostępności (2,75 USD / miesiąc).
 3. W ruchu – najlepszy do bezpiecznego hostingu PHP (6,39 USD / miesiąc).
 4. Hosting A2 – najlepszy do obsługi hostingu PHP (3,92 USD / miesiąc).
 5. SiteGround – najlepszy dla funkcji PHP (0,33 USD / miesiąc).
 6. Idź Tato – najlepszy dla samowystarczalnych (3,99 USD / miesiąc).
 7. Hostinger – najlepszy pod względem przystępności cenowej (0,99 USD / miesiąc).
 8. iPage – najlepszy do aktualizacji PHP (1,99 USD / miesiąc).
 9. DreamHost – najlepszy do przechowywania (2,59 USD / miesiąc).
 10. WP Engine – najlepszy dla skalowalności (25,00 $ / miesiąc).
 11. HostPapa – najlepszy do wskazówek online (3,95 USD / miesiąc).

My’doszliśmy do tego wniosku po tygodniach poszukiwań najlepszych dostawców hostingu i wiemy, że każdy z tych hostów może wykonać świetną robotę. Ale czego dokładnie szukasz?

Jeśli czas działania jest Twoim najwyższym priorytetem, zalecamy HostGator. Jeśli cenisz sobie przystępność cenową, to Hostinger’s ceny są na najwyższym poziomie. I jeśli ty’nadal niezdecydowany, to możesz’popełniam błąd Bluehost’s dobrze zaokrąglone funkcje.

FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map