12 najlepszych twórców stron internetowych dla artystów: The Bigger Picture

Kreator stron internetowych dla najlepszych artystów


To’nie jest tajemnicą, że badanie technicznych rzeczy, takich jak twórcy stron internetowych, może sprawiać wrażenie, jakbyś wysychał farbę. Ale my’przeprowadziliśmy badania i znaleźliśmy najlepsze platformy dla artystów, abyś mógł przejść do właściwej części – decydując o najlepszym kreatorze stron internetowych dla swojej pracy.

Nie do końca wiesz, kim są twórcy stron internetowych? Bez obaw – my’Zrobię szybki szkic. Platformy te pomagają tworzyć strony internetowe w ciągu zaledwie kilku godzin, bez użycia kodu.

Kreatory stron internetowych są idealne dla artystów, ponieważ oni’Zajmę się sprawami technicznymi, a ty skoncentrujesz się na tym, aby Twoja praca była w centrum uwagi, na jakie zasługuje. Nie tylko to, ale większość twórców stron internetowych może również pomóc zamienić twoje projekty w dolary.

Po zbadaniu najlepszych twórców stron internetowych dla artystów, my’postanowiliśmy uszeregować je w dwóch osobnych kategoriach – dla tych, które są najlepsze prezentacja twoją sztukę i te, które są najlepsze sprzedawanie twoja sztuka.

Te rankingi różnią się od naszych ogólnych rankingów konstruktorów witryn, ponieważ my’przywiązaliśmy dodatkową wagę do czynników, które są najważniejsze dla artystów. My’rozmawialiśmy z prawdziwymi artystami, którzy przeszli przez Internet i razem z nami’doszliśmy do wniosku, że polem są przystępność cenowa, wzornictwo i SEO’najważniejsze priorytety.

Najlepszymi twórcami witryn do prezentacji sztuki są:

 1. Squarespace – Najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych dla artystów
 2. Weebly – Najlepszy pod względem przystępności cenowej
 3. Wix – Najlepsze dla wsparcia SEO
 4. Duda – Najlepiej zaprojektowane szablony
 5. Idź Tato – Najszybszy sposób na zbudowanie strony internetowej
 6. Uderzająco – Najlepsze dla pomocy i wsparcia
 7. WordPress.com – Najlepsze dla twórczej swobody i dostosowywania

Najlepszymi twórcami stron internetowych do sprzedaży sztuki są:

 1. Shopify – Najlepsza ogólna platforma e-commerce
 2. Wix E-commerce – Najlepszy kreator stron internetowych z funkcjonalnością e-commerce
 3. BigCommerce – Najlepsze wbudowane funkcje
 4. E-commerce Squarespace – Najlepszy projekt
 5. E-commerce Weebly – Najlepszy stosunek jakości do ceny

Lista, która jest dla Ciebie ważniejsza, będzie zależeć od tego, co bardziej cenisz: strona, która wizualnie podkreśla twoją ciężką pracę, lub strona, która ułatwia proces zakupu. Oba są godnymi celami – czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak je osiągnąć!

Ale najpierw, jeśli ty’już myślę, że Squarespace może być odpowiednią platformą dla Ciebie, następnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego planu. Skorzystaj z naszego Selektor planu Squarespace poniżej, aby zobaczyć, który najbardziej Ci odpowiada:

Najlepsi twórcy stron internetowych dla artystów: aby zaprezentować swoją sztukę

# 1 Squarespace

Najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych dla artystów

Zalety Squarespace
 • Szablony Squarespace są powszechnie uważane za najlepsze z najlepszych w projektowaniu, co jest zaletą szczególnie dla artystycznych stron internetowych
 • Przeciąganie i upuszczanie szablonów Squarespace sprawia, że ​​ich formatowanie jest niezwykle łatwe
 • Minusem Squarespace’Przeciąganie i upuszczanie ma ograniczoną kontrolę nad witryną’s design – będzie oszałamiający, ale wygrał’t być osobistym
 • Squarespace ma bezpłatną wersję próbną, więc możesz przetestować interfejs, ale nie ma bezpłatnego planu. ty’Będę musiał przejść na płatny plan po dwóch tygodniach, aby czerpać wszystkie korzyści z tej platformy

Squarespace jest najbardziej znany z oszałamiających szablonów, eleganckiego wzornictwa i łatwości użytkowania. Innymi słowy, wszystkie najważniejsze priorytety dla artysty, który chce zaakcentować swoje dzieło.

Squarespace to narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, które ułatwia projektowanie. Ale w przeciwieństwie do innych konstruktorów możesz’po prostu przeciągnij wszystko w dowolne miejsce. Szablony Squarespace są w większym stopniu oparte na sekcjach, co zajmuje nieco więcej czasu.

Model „przeciągnij i upuść” oznacza, że ​​nie masz’masz taką samą kontrolę nad wynikami końcowymi, jak w przypadku bardziej zaawansowanych platform. Ale my nie’Nie licz tego w porównaniu do Squarespace, ponieważ szablony, które oferuje są jednymi z najlepszych. Możesz’to naprawdę zły wybór, ponieważ każdy oryginalny szablon jest oszałamiający – ale ufamy twojemu artystycznemu oku, aby to wiedzieć!

Squarespace nie’masz bezpłatny plan, ale oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, abyś mógł dokładnie wybrać, który plan’będę potrzebować. Jeśli chcesz nasze dwa centy, Plan osobisty (12 USD / miesiąc) to świetny wybór dla mniejszych witryn osobistych i ma niestandardową domenę i wsparcie 24/7. Że’jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby zejść z ziemi i zawsze możesz zaktualizować później!

Przykład squarespace najlepszy dla artystówSquarespace ma najlepiej zaprojektowane szablony, które naprawdę mogą wyróżnić twoją grafikę z tłumu

# 2 Weebly

Najlepsze pod względem przystępności cenowej

Wady Weebly
 • Weebly to niedrogi kreator stron internetowych, dzięki czemu jest to idealne miejsce do rozpoczęcia pracy w Internecie
 • Weebly jest bardzo łatwy w użyciu – znów idealny dla początkujących
 • Weebly ma silne funkcje SEO, które pomogą Twojej stronie w rankingu w wyszukiwarkach i ostatecznie przyciągną więcej odwiedzających
 • Weebly’projekty witryn nie są’tak imponujący jak jego konkurenci’ szablony. Zdecydowanie może’trzymaj świecę w Squarespace’s opcje projektowania
 • Weebly ma darmowy plan, ale ty’Będę musiał przejść na płatny plan, aby móc wiele zrobić z witryną

Weebly zajmuje drugie miejsce pod względem prezentacji sztuki ze względu na silne funkcje optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Te narzędzia pozwalają większej liczbie osób znaleźć Twoją witrynę, pomagając jej w uzyskaniu wyższej pozycji w wyszukiwarkach takich jak Google. To oznacza więcej podziwu dla twojej pracy!

Aby uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych narzędzi, takich jak strony chronione hasłem i nieograniczona przestrzeń dyskowa, zalecamy uaktualnienie do planu Professional za jedyne 12 USD miesięcznie.

Chociaż Weebly’Najtańszy płatny plan kosztuje 6 USD miesięcznie, zalecamy uaktualnienie do 12 USD miesięcznie, ponieważ jest to najtańszy plan usunięcia reklam z Twojej witryny. Jest to niezwykle ważne, aby zostać poważnie potraktowanym online – szczególnie jeśli Ty’ponowne przedstawienie pracy potencjalnym klientom!

Weebly’projekty nie są’tak imponujący jak Squarespace lub Duda (które my’Niedługo przyjdę), ale jest bardzo łatwy w użyciu i oferuje bezpłatny plan.

Aby po prostu zaprezentować swoją sztukę, możesz skorzystać z bezpłatnego planu Weebly, ale ogólnie nie’Zalecam pozostawanie na nim zbyt długo ze względu na ograniczone możliwości.

wątłe motywyWeebly jest darmowy i łatwy w użyciu, dzięki czemu jest idealny dla artystów z ograniczonym budżetem i harmonogramem

# 3 Wix

Najlepsze dla wsparcia SEO

Wix ProsWix Cons
 • Wix oferuje tę samą łatwość obsługi przeciągania i upuszczania, co Squarespace i Weebly
 • Wix Art Store to opcjonalny dodatek do Twojej witryny, który zapewnia piękny układ i łatwe funkcje sprzedaży dla Twojej pracy
 • Wix oferuje całkiem solidne darmowe plany
 • Możesz’t przełączaj szablony w Wix, więc kiedy zdecydujesz się na projekt, tam’nie wracam
 • Wix oferuje wiele opcji i opcji dla Twojej witryny, a przejście do trybu online może potrwać dłużej niż w przypadku prostszych narzędzi do tworzenia witryn, takich jak GoDaddy

Na trzecim miejscu znajduje się kolejny łatwy w użyciu kreator stron z funkcją przeciągania i upuszczania. Tym razem to’s… Wix!

Wix’łatwość użycia sprawia, że ​​dobrze pasuje do większości stron internetowych, ale tak jest’jest świetny dla artystów, szczególnie ze względu na Wix Art Store. Wix Art Store to dodatek, który pozwala sprzedawać swoje dzieła na stronie Wix, bez żadnych kłopotów biznesowych.

Być może zastanawiasz się, dlaczego my’nie zapisuję go dla “sprzedawanie” lista później. Że’ponieważ Wix Art Store podkreśla Twoją twórczość tak samo, jak sprzedaż. Oznacza to, że otrzymujesz najwyższą jakość obrazu, przeglądanie na urządzeniach mobilnych i szablony artystyczne – lub innymi słowy, witrynę internetową z sercem.

Wix oferuje darmowe plany, dzięki czemu możesz zbudować oszałamiającą galerię sztuki bez żadnych kosztów. Jednak Wix ma trzy płatne plany, które oferują więcej miejsca i nieograniczoną liczbę stron. Zalecamy rozpoczęcie działalności w Internecie Plan kombinowany, który kosztuje zaledwie 13 USD / miesiąc – możesz później łatwo zaktualizować, jeśli chcesz zacząć sprzedawać na boku.

wix najlepszy kreator stron internetowych dla artystówWix to najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych do prezentacji Twojej sztuki; to’jest łatwy w użyciu i zapewnia wspaniałe szablony

# 4 Duda

Najlepiej zaprojektowane szablony

Duda Pros Duda Cons
 • Duda został stworzony, aby być kreatywną platformą, co widać w jego pięknych szablonach
 • Wyposażony jest w wiele aplikacji i widżetów, aby Twoja strona była świeża i wciągająca
 • Duda’Proces projektowania jest bardzo przyjazny dla użytkownika
 • Duda jest drogi. Po 14-dniowym bezpłatnym okresie próbnym Ty’Będę musiał ustalić plan co najmniej 14 USD miesięcznie
 • Duda nie robi’oferuje wiele wskazówek dotyczących SEO

Walczysz z blokami artystycznymi? Duda pomoże ci przebić się przez ścianę. To platforma zaprojektowana dla tych, którzy posiadają talent artystyczny, ale brakuje im inspiracji. Jeśli ty’utknął na pomysły, Duda ma wbudowane aplikacje i widżety zachęcające do alternatywnych rozwiązań.

Duda ma też piękne szablony’jest naprawdę łatwy w użyciu. Był naszym najlepszym strzelcem pod względem elastyczności projektowania, osiągając imponujące 4,9 / 5. Wszystko to jednak wiąże się z dość wysokimi kosztami – Duda jest prawie dwa razy droższy niż Wix plany cenowe od 14 do 74 USD miesięcznie. Duda ma 14-dniowy bezpłatny okres próbny, ale potem ty’będę musiał wystrzelić.

strona główna dudaDuda ma mnóstwo wbudowanych podpowiedzi, które pomogą Ci pokonać twórcze bloki podczas projektowania witryny

# 5 GoDaddy

Najszybszy sposób na zbudowanie strony internetowej

GoDaddy Plusy GoDaddy Cons
 • GoDaddy jest niezwykle łatwy w użyciu, co nie tylko oszczędza bólu głowy, ale także pozwala szybko uzyskać dostęp do Internetu
 • Zapewnia całodobową obsługę klienta – więc Ty’są podwójnie bezpieczne od bólów głowy!
 • Nie może konkurować z takimi jak Squarespace lub Duda, jeśli chodzi o design
 • Idź Tato’Funkcje s wykonują zadanie, ale one’nie są tak błyszczące i nowe jak aplikacje i widżety, które mogą zapewnić konkurenci

Większość z nas zwraca się do twórców stron internetowych, ponieważ pomysł spędzania godzin (lub, niech’s szczerze mówiąc – dni) sami pracując nad rzeczami technicznymi nie da się. Jeśli oszczędność czasu jest Twoim priorytetem, GoDaddy jest tak dobry, jak to tylko możliwe. To’jest bardzo łatwy w użyciu, więc tam’nie ma czasu na inwestycję, aby to rozgryźć, a można uzyskać dostęp do Internetu w ciągu kilku minut.

GoDaddy jest również stosunkowo tani, ale to, co zyskujesz na czasie i pieniądzach, tracisz na kreatywności. Ponieważ założenie witryny za pomocą GoDaddy jest tak szybkim i łatwym procesem, nie musisz’mam tyle do powiedzenia w projekcie. Oznacza to, że wygrałeś’dostosuj swoją witrynę do grafiki, a Ty ryzykujesz, że skończysz na stronie, która wygląda “Równina” w porównaniu do innych.

GoDaddy nie’t oferuje wszelkie bezpłatne plany tworzenia stron internetowych, ale ma miesięczny bezpłatny okres próbny. Jeśli ci się podoba’widzieliśmy po miesiącu, zalecamy zacząć od GoDaddy’s Standardowy abonament w wysokości 15 USD / miesiąc. To’nie jest najtańszy (byłby to plan podstawowy za 10 USD / miesiąc), ale zawiera funkcje SEO, których nie ma w planie podstawowym – co oznacza, że ​​Twoje dzieło ma znacznie większe szanse na znalezienie w Internecie!

chrzest najlepszy dla przykładu strony artystówSzablony GoDaddy pozwalają szybko i łatwo stworzyć atrakcyjną stronę internetową

# 6 Uderzająco

Najlepiej za pomoc i wsparcie

Uderzająco plusy Uderzająco minusy
 • Doskonała pomoc i wsparcie
 • Wbudowana platforma blogowa, która jest świetnym sposobem na utrzymanie odwiedzających witrynę w pętli
 • Bardzo ograniczona elastyczność projektowania
 • Nie tak skalowalne jak większe kreatory stron internetowych, takie jak Squarespace i Wix. Jeśli ty’Chciałbym rozwinąć swoją witrynę w przyszłości, to uderzająco nie jest dla ciebie

Uderzająco jest kolejna platforma, w której prędkość jest ważniejsza niż dogłębna edycja, więc wygrałeś’mają dużą kontrolę nad efektem końcowym, a szablon może wydawać się trochę mdły. Ale hej, przynajmniej twoja grafika ukradnie serial.

Uderzająco wyróżnia się łatwością obsługi i obsługi klienta, które są cennymi zasobami. Pod względem wzornictwa i skalowalności potrafi’t konkurować z większymi nazwiskami, takimi jak Squarespace i Wix, ale jeśli ty’szukają szybkiego, niedrogiego i łatwego sposobu na połączenie z Internetem, to jest to’to dobry wybór.

Uderzająco ma bezpłatny plan, dzięki czemu możesz testować wody dzięki funkcjom takim jak blogowanie, strona kontaktowa i kanał społecznościowy. Jeśli przerosniesz bezpłatny abonament, zalecamy uaktualnienie do planu ograniczonego za jedyne 8 USD miesięcznie, która zawiera nazwę domeny, która zapewni Twojej stronie znacznie bardziej profesjonalny charakter.

uderzająco najlepszy przykład strony artystówZespół obsługi klienta firmy Strikingly pomoże Ci stworzyć witrynę, która … zgadłaś, uderzająca!

# 7 WordPress.com

Najlepszy do twórczej swobody i dostosowywania

WordPress.com ProsWordPress.com Cons
 • Oferuje niezwykle praktyczny poziom dostosowywania projektu
 • Ma bezpłatny plan na początek
 • Możesz’t skorzystaj z WordPress.com’Dostosowywanie projektu, chyba że umiesz go kodować’jest bardziej zaawansowaną platformą niż reszta naszych najlepszych wyborów
 • WordPress.com nie jest najszybszym sposobem na uzyskanie dostępu do Internetu. Jeśli ty’szukasz prędkości i łatwości użytkowania, ty’lepiej z Strikingly lub GoDaddy

Jako platforma do tworzenia witryn internetowych WordPress.com wyróżnia się dostosowywaniem, co jest dużym plusem dla artystów nastawionych na projektowanie. Jednakże to’jest swego rodzaju przeciwieństwem Uderzająco i GoDaddy pod tym względem’jest świetny do projektowania, ale słaby pod względem szybkości i łatwości użytkowania.

Większość WordPress’ dostosowanie projektu wymaga pewnej wiedzy o kodzie, która jest w najlepszym razie czasochłonna, aw najgorszym trudna. Jednak jeśli ty gotowość zagłębić się w stronę techniczną, wynikowa personalizacja projektu jest wielką nagrodą!

Jeśli ty’jeśli chodzi o wyzwanie, WordPress ma bezpłatny plan, aby zacząć. Jeśli czujesz się komfortowo z WordPress po skorzystaniu z bezpłatnego abonamentu, zalecamy przejście na abonament osobisty za 4 USD miesięcznie, rozliczane co roku. Posiada niestandardową domenę i dostęp do wsparcia 24/7 – które przydadzą się podczas korzystania z tak zaawansowanej platformy!

wordpress com przykład strony najlepszych artystówJeśli masz ochotę na korzystanie z WordPress, czekają na Ciebie niesamowite opcje projektowania

Najlepsi twórcy stron internetowych dla artystów: sprzedać swoją sztukę

Teraz ty’masz galerię online dla swoich dzieł, dlaczego nie zarobić dodatkowych pieniędzy z krwi, potu i łez? Okej, to może być trochę dramatyczne, ale jest’zarabianie pieniędzy za robienie tego, co kochasz.

ty’prawdopodobnie słyszeliśmy o takich portalach jak Etsy. Świetnie nadają się do zdobywania dzieł sztuki, ale będziesz konkurować z tyloma innymi artystami’ praca. Ponadto w przypadku rynków internetowych artyści rozpoczynający karierę mogą być zszokowani wysokimi opłatami prowizyjnymi, które mogą osiągnąć nawet 40% na sprzedaż.

Jednak w kreatorze stron internetowych, każda para oczu skupia się wyłącznie na pracy. Pod względem kosztów możesz płacić opłaty transakcyjne, ale zwykle są to tylko około 2% – nic takiego’zrobi zbyt duże obniżenie budżetu.

W tym miejscu wkraczają twórcy witryn e-commerce. Są one specjalnie po to, aby pomóc Ci sprzedawać produkty online i uprościć cały proces, zapewniając wszystkie potrzebne narzędzia w jednym miejscu.

Platformy lubią Shopify i BigCommerce są odpowiednie dla ambitnych właścicieli firm, którzy chcą szybko skalować. W międzyczasie, Wix a Squarespace lepiej nadają się do małych sklepów sprzedających kilka dzieł sztuki, ponieważ skupiają się bardziej na poprawie wyglądu Twojej witryny niż na rozwoju Twojej firmy.

Teraz pozwól’s wchodzimy w bardziej szczegółowe informacje na temat każdego konstruktora e-commerce…

# 1 Shopify

Najlepsza ogólna platforma e-commerce

Shopify Za i przeciw Kupuj
 • Sprzedaż wielokanałowa na Facebooku i Instagramie
 • Genialny system ekwipunku
 • Ograniczony okres próbny
 • Wymusza opłaty transakcyjne dla alternatywnych bram płatności

Shopify jest dla poważnych sprzedawców. To’to świetny wybór, jeśli masz mnóstwo różnych przedmiotów do sprzedania, a chcesz, aby cały proces sprzedaży przebiegał możliwie płynnie. Krótko mówiąc, to’s mocny i łatwy w użyciu.

Masz również dostęp do zaległych Obsługa klienta 24/7, więc jeśli kiedykolwiek będziesz musiał wprowadzić jakieś zmiany – lub wpaść w kłopoty – możesz to łatwo naprawić.

Z Shopify’Dzięki aplikacji mobilnej możesz akceptować płatności i zarządzać swoją galerią online’w podróży – idealny dla współczesnego artysty.

Sprzedaż pracy w Shopify jest naprawdę łatwa, a jej najniższy plan cenowy – kosztuje 29,99 USD miesięcznie – pasowałby do większości ambicji artystycznych.

shopify najlepszy program do tworzenia witryn e-commerce dla artystówShopify to najlepsza platforma e-commerce, ponieważ jest’jest łatwy w użyciu i ma doskonałe narzędzia sprzedażowe

# 2 Wix E-commerce

Najlepszy kreator stron internetowych z funkcjonalnością e-commerce

Wix E-commerce Zalety Wix E-commerce Wady
 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Dodaj filmy o produktach
 • Brak funkcji odzyskiwania porzuconego koszyka
 • Brak sprzedaży wielokanałowej

Kochamy Wix, ponieważ to’są tak elastyczne i łatwe w użyciu, a funkcje e-commerce Wix niczym się nie różnią. Ma również mnóstwo doskonałych ‘sztuki kreatywne’ szablony do wyboru, które pomogą zaprezentować Twoje dzieło sztuki w jak najlepszym świetle.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Wix Art Store to pakiet „wszystko w jednym” do pokazywania i sprzedawania swojej sztuki. Wyposażony jest w integrację z mediami społecznościowymi, która pozwala klientom zobaczyć Twoje produkty na kanałach takich jak Facebook i Pinterest oraz wysyła powiadomienia e-mail, dzięki czemu możesz być na bieżąco z zamówieniami, gdziekolwiek jesteś.

# 3 BigCommerce

Najlepsze wbudowane funkcje

BigCommerce Plusy BigCommerce Cons
 • Fantastyczne funkcje SEO
 • Sprzedaż wielokanałowa na Facebooku, Instagramie i Pinterest
 • Interfejs edycji jest na początku trudny w użyciu

BigCommerce jest dla Wspaniały poważny sprzedawców. Ta platforma koncentruje się na pomagając dużym firmom rozwijać się jeszcze bardziej, i może pomóc w zaprojektowaniu artystycznego imperium dzięki imponującemu zakresowi wbudowanych funkcji.

Niektóre z najlepszych funkcji dla artystów obejmują sprzedaż wielokanałowa, co oznacza, że ​​możesz zarabiać na kanałach takich jak Facebook czy Pinterest. Możesz bardzo łatwo zarządzać procesem wysyłki, a BigCommerce niedawno ulepszyło wszystkie swoje szablony, aby projekty były jeszcze bardziej atrakcyjne.

Przy podobnych planach cenowych dla Shopify zalecamy rozpoczęcie od najniższego planu premium, który kosztuje 27,95 USD miesięcznie.

strona główna bigcommerceBigCommerce może pomóc twojej galerii w przekształceniu się w sklep z dziełami sztuki, dzięki jej wbudowanym funkcjom

# 4 E-commerce Squarespace

Najlepsze do projektowania

Zalety Squarespace
 • Funkcje wysokiej jakości
 • Najlepiej zaprojektowane szablony
 • Brakuje wielu opcji płatności
 • Brak sklepu z aplikacjami

Squarespace ma prawdziwą jakość w swoich funkcjach. Jednak, jak powiedzieliśmy wcześniej, to’najlepiej nadaje się dla artystów, którzy chcą sprzedać kilka przedmiotów. Jeśli ty’chcesz sprzedać więcej niż ty’lepiej z Shopify lub BigCommerce.

Bez rynku aplikacji wszystkie narzędzia sprzedażowe potrzebne do sprzedaży dzieł sztuki są wbudowane i gotowe do użycia. To znaczy, że nie’trzeba się bawić, szukając i instalując wtyczki innych firm, co może spodobać się niektórym użytkownikom. Jeśli ty’Jeśli chcesz zarządzać swoją galerią online w jednym miejscu, walcząc z napiętym harmonogramem, Squarespace to dobre rozwiązanie.

Jedna z najlepszych funkcji Squarespace zapewnia kontrolę warianty produktu. Oznacza to, że możesz sprzedawać różne kolory lub warianty przedmiotów o różnych rozmiarach, co daje dużą elastyczność.

# 5 Weebly E-commerce

Najlepszy stosunek jakości do ceny

Wady Weebly
 • Łatwy w użyciu
 • Najlepszy stosunek jakości do ceny
 • Nie można zaktualizować stanów magazynowych
 • Brak sprzedaży wielokanałowej

Wiesz Weebly jest jednym z najłatwiejszych w obsłudze kreatorów stron internetowych, ale jak sobie radzi w świecie e-commerce? Dobrze, hm, Weebly dobrze. Weebly pozwala ci sprzedawać w ramach darmowego abonamentu, o czym warto mówić – o tym’jest dość rzadki!

To powiedziawszy, my nie’t zalecam zbyt długo trzymanie się bezpłatnego planu (pomyśl o nim bardziej jako o długim okresie próbnym zamiast o długoterminowym rozwiązaniu sprzedażowym). Możesz sprzedawać na wszystkich Weebly’plany, ale tym, od którego zalecamy zacząć, jest 12-miesięczny abonament profesjonalny, co jest najlepsze dla bardzo małych sklepów.

Jeśli ty’poważnie podchodzisz do sprzedaży i chcesz rozwijać swój sklep, powinieneś wybrać plan wydajności 26 USD / miesiąc – ma najlepsze funkcje e-commerce, w tym rabaty za wysyłkę, recenzje produktów oraz możliwość przyjmowania płatności PayPal.

Weebly pojawia się jako ‘najlepszy stosunek jakości do ceny’ na podstawie naszych badań, które pasują do artystów, którzy są z nami związani gotówką!

My’już wspomniałem o potężne narzędzia SEO dostajesz z Weebly, ale w jaki sposób pomagają twojej galerii online?

Najlepsza praktyka SEO jest dobra dla Twojej witryny, ponieważ to’to tak, jakby mieć naprawdę atrakcyjny, przekonujący i łatwy do odczytania znak znajdujący się przy drodze do sklepu. Łapie ludzi’uwagę i wzbudza ich ciekawość – szczególnie jeśli oni’szukałem galerii sztuki.

Jak wybrać kreator stron internetowych

Wybierając program do tworzenia witryn, należy wziąć pod uwagę pewne kwestie. Na szczęście my’mam kilka przydatnych wskazówek poniżej…

 • Czy istnieje duża elastyczność projektowania i czy wprowadzanie zmian jest łatwe??
 • Czy możesz dodać nowe dzieła sztuki??
 • Czy szablony naprawdę pozwolą Twoim przedmiotom błyszczeć?
 • Czy plany cen pasują do Twojego budżetu?
 • Czy obsługa klienta jest wystarczająco kompleksowa??

Don’zapomnij, że każda platforma oferuje bezpłatny plan lub bezpłatny okres próbny, więc tam’Nie musisz martwić się o zobowiązania związane z kartami kredytowymi.

9 najlepszych twórców stron internetowych dla artystów: Podsumowanie

Oczywiście twórcy stron internetowych sprawili, że wyświetlanie i sprzedaż dzieł sztuki była łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Ale żaden kreator stron internetowych nie jest typem wszystkich transakcji, więc ty’Nadal będę musiał wybrać jeden w oparciu o priorytety: platformy takie jak Wix i Squarespace przodują w popisywaniu się twoją grafiką, podczas gdy konkretne platformy e-commerce, takie jak Shopfiy i BigCommerce, lepiej sprzedają je. Zapamiętaj:

Najlepszymi twórcami witryn do prezentacji sztuki są:

 • Squarespace – Najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych dla artystów
 • Weebly – Najlepszy pod względem przystępności cenowej
 • Wix – Najlepsze dla wsparcia SEO
 • Duda – Najlepiej zaprojektowane szablony
 • Idź Tato – Najszybszy sposób na zbudowanie strony internetowej
 • Uderzająco – Najlepsze dla pomocy i wsparcia
 • WordPress.com – Najlepsze dla twórczej swobody i dostosowywania

Najlepszymi twórcami stron internetowych do sprzedaży sztuki są:

 • Shopify – Najlepsza ogólna platforma e-commerce
 • Wix E-commerce – Najlepszy kreator stron internetowych z funkcjonalnością e-commerce
 • BigCommerce – Najlepsze wbudowane funkcje
 • E-commerce Squarespace – Najlepszy projekt
 • E-commerce Weebly – Najlepszy stosunek jakości do ceny

Tam’jest wiele do wyboru, ale większość z tych platform oferuje bezpłatne plany (i wszystkie oferują bezpłatne wersje próbne), więc istnieje wiele opcji przetestowania z pierwszej ręki, nie płacąc ani grosza. ty’już kilka kroków dzieli Cię od dzielenia się swoją sztuką ze światem – w idealnej witrynie dla ty.

Dalej w górę…

Kiedyś ty’znaleźliśmy idealnego kreatora stron internetowych do prezentacji, a nawet sprzedaży sztuki, zapoznaj się z naszym 9-krokowym przewodnikiem na temat Jak zrobić portfel online po porady ekspertów na temat tworzenia profesjonalnej strony z portfolio.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me