13 Najlepszy tani hosting WordPress: od 2,95 $ / miesiąc

logo przeglądu wordpress


Szukasz najlepszych tanich dostawców hostingu WordPress? ty’jesteś we właściwym miejscu. My’Mamy tutaj 13 najlepszych opcji.

Zanim zaczniemy, my’Zanurzę się w szczegółach. Istnieją dwa rodzaje hostingu WordPress, które my’Wyjaśnię poniżej…

Udostępniony hosting WordPress oznacza udostępnianie serwera innym stronom internetowym. Chociaż dzielenie się jest ważne, oznacza to również, że Twoje zasoby hostingowe są ograniczone’nie ma dużo miejsca na wzrost. To’s dla małych, jednostronicowych stron internetowych, takich jak blogi.

Zarządzany hosting WordPress jest trochę inny. To tutaj wszystkie kwestie techniczne – na przykład bezpieczeństwo SSL, kopie zapasowe i aktualizacje oprogramowania – są obsługiwane przez dostawcę hostingu. To’s dla większych witryn oczekujących większego ruchu.

WordPress to popularny CMS (system zarządzania treścią), dlatego nic dziwnego, że istnieje wielu dostawców hostingu WordPress. Przy tak dużej konkurencji’naprawdę nie trzeba płacić ponad szanse.

My’przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania, które pomogą Ci znaleźć nie tylko najtańsze, ale również najlepsza opcja hostingu dla Ciebie..

Pozwolić’s daje szybki podgląd najlepszych tanich dostawców hostingu wordpress:

Contents

6 najlepszych tanich udostępnionych planów hostingu WordPress:

 1. Bluehost – 2,95 USD / miesiąc.
 2. Dreamhost – 4,95 USD / miesiąc.
 3. iPage – 7,49 USD / miesiąc.
 4. Hosting A2 – 7,99 USD / miesiąc.
 5. HostPapa – 8,99 USD / miesiąc.
 6. HostGator – 14,95 USD / miesiąc.

7 najlepszych tanio zarządzanych planów hostingowych WordPress:

 1. W ruchu – 8,99 USD / miesiąc.
 2. GoDaddy Hosting – 9,99 USD / miesiąc.
 3. SiteGround – 11,95 USD / miesiąc.
 4. Dreamhost – 19,95 USD / miesiąc.
 5. Hosting A2 – 24,46 USD / miesiąc.
 6. Bluehost – 29,99 USD / miesiąc.
 7. WPEngine – 35,00 $ / miesiąc.

Teraz wiesz co’nadchodzi, to’nadszedł czas, aby kontynuować…

6 Najlepszy tani współdzielony hosting WordPress

Dzięki współdzielonemu hostingowi WordPress dzielisz serwer z innymi stronami WordPress. To’jest najbardziej przystępnym rodzajem hostingu, ale działa tylko w przypadku mniejszych witryn.

Oto najtańsze udostępnione plany hostingowe WordPress na rynku:

# 1 Bluehost – 2,95 USD / miesiąc

Najlepszy wszechstronny host WordPress

Za tę samą cenę, co miesięczna kawiarnia mokka, Bluehost’s Wspólny plan podstawowy zapewnia kilka świetnych funkcji. Co najlepsze, Bluehost jest polecany przez sam WordPress, który mówi wszystko naprawdę.

Nowi klienci mogą korzystać z hostingu WordPress za jedyne 2,95 USD / miesiąc z Bluehost (zwykle 7,99 USD)

Więc co otrzymujesz za 2,95 USD miesięcznie abonament Bluehost?

 • Instalacja WordPress jednym kliknięciem
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Darmowa domena internetowa
 • 50 GB przestrzeni dyskowej
 • Wsparcie 24/7 przez telefon & czat na żywo

Wszystko z Bluehost’Plany hostingowe WordPress są dostarczane z 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, więc jeśli ty’nie jesteś całkowicie zadowolony z otrzymywanych usług’Otrzymam pełny zwrot pieniędzy.

W najniższym abonamencie otrzymujesz 50 GB przestrzeni dyskowej, wsparcie telefoniczne 24/7 w celu rozwiązywania problemów przez całą dobę, bezpłatną domenę i imponujący czas sprawności 99,98%. To’jest numerem jeden z jakiegoś powodu!

# 2 Dreamhost – 4,95 USD / miesiąc

Najlepsze do przechowywania

Dzięki 97-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy wygrałeś’t koszmary związane z zaangażowaniem się w Dreamhost. W rzeczywistości znalazł się na pierwszym miejscu pod względem opłacalności testowania hostingu WordPress, a jego inny wspólny plan kosztuje zaledwie 10,95 USD miesięcznie.

Co otrzymujesz dzięki planowi Dreamhost na 4,95 USD / miesiąc?

 • Darmowa nazwa domeny
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Nieograniczona przepustowość
 • WordPress wstępnie zainstalowany

W obu planach masz nieograniczone miejsce na dane, bezpłatne kopie zapasowe i 99,95% czasu sprawności. Jednak obsługa klienta nie jest marzeniem. Nie ma wsparcia telefonicznego, a opcja czatu na żywo jest ograniczona.

Jasne, to’Świetny stosunek jakości do ceny, ale jeśli potrzebujesz siatki bezpieczeństwa obsługi klienta, możesz udać się gdzie indziej.

# 3 iPage – 7,49 USD / miesiąc

Najlepsze dla tanich planów, ale kosztem prędkości

Jak widać, iPage jest tani. Ale czy jest wesoły? Innymi słowy, czy warto niskie ceny?

Co zyskujesz dzięki iPage’s 7,49 USD miesięcznie?

 • Nieograniczone miejsce na dane
 • Nieograniczona przepustowość
 • Darmowa domena na rok

Ale co może poprawić iPage? Po pierwsze, uważamy, że może to poprawić jego czas pracy na poziomie 99,94%. To może wydawać się wysokie, ale w porównaniu do HostGator i Bluehost, to’znacznie więcej godzin przestoju rocznie. Jednocześnie możesz hostować tylko jedną stronę internetową na raz.

Odwracając stronę w pułapkę, iPage faktycznie oferuje kilka przyzwoitych funkcji w najniższym planie, takich jak bezpłatna domena, automatyczne aktualizacje wtyczek, obsługa czatu na żywo przez całą dobę i nieograniczone miejsce na dane. Możesz zrobić znacznie gorzej!

# 4 Hosting A2 – 7,99 USD / miesiąc

Najlepsze dla obsługi klienta

Z czterema wspólnymi planami cenowymi hostingu WordPress do wyboru, A2 Hosting ma największy wybór. Brakuje jednak niektórych kluczowych funkcji we wszystkich planach, takich jak bezpłatne domeny i aktualizacje wtyczek, a także ma drugą najniższą gwarancję czasu działania wynoszącą 99,95%.

Co otrzymujesz z A2 Hosting’s 7,99 USD miesięcznie?

 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie
 • Darmowa i łatwa migracja strony przez eksperta
 • 25 kont e-mail
 • Darmowy certyfikat SSL

A2 Hosting ma jedne z najlepszych opcji obsługi klienta, dzięki którym możesz bez problemu dostać się z punktu A do B. Oprócz bezpłatnych kopii zapasowych wszystkich planów, ma centrum wiedzy, wsparcie telefoniczne i czat na żywo przez całą dobę, a także wystawia bilety.

# 5 HostPapa – 8,99 USD / miesiąc

Najlepsze do hostingu dwóch stron internetowych

HostPapa mógł zająć ostatnie miejsce w naszych ogólnych rankingach, ale ma kilka korzystnych funkcji, w tym darmową aktualizację domeny i oprogramowania we wszystkich udostępnianych planach hostingowych.

Co otrzymujesz z HostPapa’s 8,99 USD miesięcznie?

 • Host dwa wesbites
 • Darmowa rejestracja domeny
 • 100 kont e-mail
 • Niezmierzona przepustowość

Jednak największą zaletą HostPapa jest możliwość hostowania dwóch stron internetowych w planie startowym (co drugi dostawca z tej listy ogranicza Cię tylko do jednej strony).

Obsługa klienta jest również kompleksowa, oferuje całodobową czat na żywo i pomoc telefoniczną oraz pomocne centrum wiedzy.

# 6 HostGator – 14,95 USD / miesiąc

Najlepszy dostawca hostingu

Wiemy co ty’ponownie myślę; dlaczego nie’t najlepszy dostawca hostingu na szczycie naszej listy? HostGator może być ogólnym mistrzem, ale tak jest’nie jest najtańszy do hostingu WordPress. W rzeczywistości ma najdroższy plan wejścia.

Krótko mówiąc, HostGator jest niesamowity we wszystkich innych działach. Ma najlepszy czas pracy bez przestojów (99,99%) i oferuje bezpłatne kopie zapasowe, niezmierzone pasmo oraz bezpłatne domeny we wszystkich planach cenowych. Co’Co więcej, zapewnia doskonałą obsługę klienta przez całą dobę przez telefon i czat na żywo. W sumie my’zdecydowanie twierdzę, że to’warte dodatkowych pieniędzy.

Co otrzymujesz dzięki HostGator’14,95 USD miesięcznie?

 • Wystarczająca przepustowość do obsługi do 100,00 wizyt miesięcznie
 • Kopie zapasowe 1 GB
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Darmowa nazwa domeny

7 Najlepszy tani zarządzany hosting WordPress

Zarządzany hosting WordPress jest najlepszy dla witryn o dużym ruchu. Dbamy o wszystkie kwestie techniczne, takie jak bezpieczeństwo i aktualizacje.

Istnieje wiele zarządzanych opcji hostingu WordPress, ale oto najtańsze opcje na rynku:

# 1 InMotion – 8,99 USD / miesiąc

Najlepsze dla funkcji

InMotion, który zajął pierwsze miejsce na naszej liście, uzyskał doskonałe wyniki w testach funkcji zarządzanych WordPress. Ma imponująco sześć planów do wyboru, więc tak’jest bardzo elastyczny.

Co otrzymujesz dzięki planowi InMotion 8,99 USD / miesiąc?

 • Darmowa domena
 • Nieograniczone konta e-mail
 • Darmowe kopie zapasowe
 • Automatyczne aktualizacje oprogramowania i wtyczek
 • Certyfikat SSL

Chociaż ma względnie słaby czas pracy wynoszący 99,97%, InMotion ma świetny stosunek jakości do ceny. Plan WP-2000S kosztuje zaledwie 19,99 USD miesięcznie, obsługując 50 000 odwiedzających witrynę miesięcznie i 80 GB przestrzeni dyskowej.

Oferuje również jedne z najbardziej wszechstronnych opcji obsługi klienta z czatem na żywo przez całą dobę i pomocą telefoniczną.

# 2 GoDaddy Hosting – 9,99 USD / miesiąc

Najlepsze dla dodatkowych funkcji

GoDaddy faktycznie zajął ostatnie miejsce w naszej zarządzanej analizie hostingu WordPress, ale za mniej niż 10 USD miesięcznie’ogólnie nie jest złą opcją. Ponadto z 99,97% czasu sprawności i naprawdę dobrą obsługą klienta’w GoDaddy mamy bezpieczną parę hostów.

Co otrzymujesz z 9,99 USD miesięcznie abonamentu GoDaddy?

 • 10 GB przestrzeni dyskowej
 • Jedna strona internetowa
 • Darmowa domena
 • Aktualizacje oprogramowania
 • Darmowe kopie zapasowe

Do wyboru są cztery zarządzane plany hostingowe, a GoDaddy jest jedną z największych nazwisk w świecie witryn internetowych, więc Ty’ponownie gwarantuje dobry poziom usług.

# 3 SiteGround – 11,95 USD / miesiąc

Najlepsza dla niezawodności

Polecany przez WordPress i znany ze swojej niezawodności, SiteGround to bezpieczny zakład, który sprawi, że poczujesz się miły i ugruntowany. Wiesz dokładnie co ty’Otrzymasz dzięki SiteGround – 99,98% czasu pracy, bezpłatne codzienne kopie zapasowe, automatyczne aktualizacje oprogramowania i bezpłatny SSL.

Co otrzymujesz dzięki planowi SiteGround 11,95 USD / miesiąc?

 • 10 GB przestrzeni dyskowej
 • Jedna strona internetowa
 • Certyfikat SSL
 • Nadaje się do 10 000 wizyt miesięcznie
 • Darmowe codzienne kopie zapasowe

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z hostingiem, możesz uzyskać pomoc przez całą dobę za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu, centrum wiedzy i biletów.

# 4 Dreamhost – 19,95 USD / miesiąc

Najlepsze dla uproszczenia

WordPress daje również uznanie dla Dreamhost. Podobnie jak SiteGround i Bluehost, to’jest oficjalnie rekomendowany przez giganta CMS, więc wiesz, że funkcje hostingowe pomogą Twojej witrynie działać jak marzenie.

Pomimo stosunkowo niskiego czasu sprawności (99,95%), Dreamhost ma naprawdę imponującą gamę narzędzi w najniższej cenie.

Co zyskujesz dzięki planowi Dreamhost na 19,95 USD / miesiąc?

 • Darmowa domena
 • Automatyczne aktualizacje oprogramowania
 • 30 GB przestrzeni dyskowej
 • Certyfikat SSL
 • Jedna strona internetowa

Jasne, to’nie jest najlepszym dostawcą hostingu, ale to’jest zalecane przez WordPress z jakiegoś powodu. Funkcje specyficzne dla WordPress pomogą ci płynnie działać na Twojej stronie WordPress, ale inne strony powinny szukać gdzie indziej.

# 5 Hosting A2 – 24,46 USD / miesiąc

Najlepsze dla obsługi klienta

Drugi po Bluehost w naszych testach, A2 Hosting jest jednym z najlepszych dostawców Twojej witryny WordPress. Jedyne tracą punkty za słaby czas pracy wynoszący 99,95%.

Co otrzymujesz z pakietem hostingowym A2 24,46 USD / miesiąc?

 • Darmowe kopie zapasowe
 • Bezpłatny transfer strony
 • 10 GB przestrzeni dyskowej
 • Certyfikat SSL
 • Inscenizacja strony (testowanie)
 • Automatyczne aktualizacje

Dla Twojego spokoju, A2 Hosting’Plany pochodzą z gwarancją zwrotu pieniędzy w każdej chwili, więc don’martw się o zmianę zdania.

# 6 Bluehost – 29,99 USD / miesiąc

Najlepszy wszechstronny host WordPress

ty’Trudno będzie znaleźć lepszy host dla witryny WordPress. Bluehost jest liderem paczki, ale ma wyższą cenę. Czy to warte dodatkowej gotówki? Pozwolić’s dowiedzieć się…

Co otrzymujesz z abonamentem Bluehost 29,99 USD / miesiąc?

 • Nieograniczone miejsce na dane
 • Nieograniczone domeny i subdomeny
 • Certyfikat SSL
 • Darmowe kopie zapasowe
 • Natychmiastowa instalacja WordPress
 • Brak limitu ruchu
 • Automatyczne aktualizacje WordPress

Dzięki tym wszystkim funkcjom w najniższej cenie wygrałeś’czujesz się nieswojo na temat swojej witryny WordPress. Co’Co więcej, masz do wyboru 100 darmowych motywów stron WordPress, a także całodobowy czat na żywo i wsparcie telefoniczne.

Nowi klienci mogą uzyskać zarządzany hosting WordPress już od 19,95 USD / miesiąc dzięki Bluehost (zwykle 29,99 USD).

Wszystko z Bluehost’plany hostingowe są dostarczane z 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, więc jeśli ty’nie jesteś całkowicie zadowolony z otrzymywanych usług’Otrzymam pełny zwrot pieniędzy.

# 7 WPEngine – 35,00 $ / miesiąc

Najlepsze dla dużych firm

Wysoko oceniamy również WPEngine za pomoc i wsparcie. Ogólnie sprawdził się w naszych badaniach, ale tak jest’s ostatni na liście, ponieważ reprezentuje niski stosunek jakości do ceny.

Oferując cztery zarządzane plany cen hostingu, najwyższy poziom jest dostępny w cenie 290 USD miesięcznie. Jednak ten plan jest skierowany do większych firm oczekujących do 400 000 miesięcznych wizyt.

Co otrzymujesz z abonamentem WPEngine 35,00 $ / miesiąc?

 • 10 GB przestrzeni dyskowej
 • Przepustowość 50 GB
 • Certyfikat SSL
 • Ponad 35 szablonów StudioPress
 • Podstawowe aktualizacje oprogramowania

Podsumowując, WPEngine zapewnia najlepsze wsparcie. Posiada Centrum Zasobów na wszystkie pytania, Centrum Rozwiązań z przydatnymi artykułami oraz całodobowy czat na żywo i wsparcie telefoniczne.

Najlepszy tani hosting WordPress: Podsumowanie

W tym artykule pokazano 13 najlepszych tanich opcji hostingu WordPress. Dzięki naszym dogłębnym badaniom powinieneś teraz mieć dobry pomysł na wybór dostawcy. Ale teraz czas na krótkie podsumowanie…

6 najlepszych tanich udostępnionych planów hostingu WordPress: podsumowanie

 1. Bluehost – 2,95 USD / miesiąc.
 2. Dreamhost – 4,95 USD / miesiąc.
 3. iPage – 7,49 USD / miesiąc.
 4. Hosting A2 – 7,99 USD / miesiąc.
 5. HostPapa – 8,99 USD / miesiąc.
 6. HostGator – 14,95 USD / miesiąc.

7 Najlepszych tanich zarządzanych planów hostingowych WordPress: Podsumowanie

 1. W ruchu – 8,99 USD / miesiąc.
 2. GoDaddy Hosting – 9,99 USD / miesiąc.
 3. SiteGround – 11,95 USD / miesiąc.
 4. Dreamhost – 19,95 USD / miesiąc.
 5. Hosting A2 – 24,46 USD / miesiąc.
 6. Bluehost – 29,99 USD / miesiąc.
 7. WPEngine – 35,00 $ / miesiąc.

Jednak, jak większość rzeczy w życiu, najtańsze nie’niekoniecznie znaczy najlepiej. Niskie ceny mogą wydawać się atrakcyjne, ale funkcje są zwykle inne niż.

Spójrz na Bluehost – to’jest drugą najdroższą opcją hostingową zarządzanego WordPressa, ale to’łatwo jest najlepszym wyborem. Mówią, że dostajesz to, za co płacisz, a dzięki takim firmom jak Bluehost, A2 Hosting i InMotion, ty’płacę za najlepsze.

FAQ

Który jest najlepszym dostawcą hostingu dla WordPress?

WordPress zaleca trzech dostawców hostingu:

 1. Bluehost
 2. Dreamhost
 3. SiteGround

Wyposażone są w funkcje specyficzne dla WordPress, dzięki czemu doskonale nadają się do hostowania stron WordPress. Jednak HostGator jest najlepszym ogólnym dostawcą hostingu na rynku, więc tak’warto też spróbować.

Czy powinienem korzystać z hostingu współdzielonego?

To zależy od wielkości twojej witryny. Hosting dzielony oznacza ciebie’współdzieląc serwer z wieloma stronami internetowymi, więc Twoje zasoby są ograniczone. To znaczy’nie nadaje się do niczego więcej niż strony pojedynczej strony, my’d zdecydowanie zalecamy hosting VPS, zarządzany lub w chmurze.

Czy WordPress obejmuje hosting?

Hosting jest częścią pakietu WordPress.com, więc wszystko jest uporządkowane dla Ciebie, podobnie jak bezpieczeństwo witryny i nazwa domeny. Jednak z WordPress.org musisz zdobyć własny hosting i musisz samodzielnie kodować stronę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map