5 najlepszych stron Builder Builder 2020: Utwórz życiorys online Killera

obraz najlepszych budowniczych CV onlineW tym artykule pokażemy najlepszych twórców stron internetowych do Twojego CV online, pomagając wybrać najlepszą platformę do rozpoczęcia kariery.


My’wszyscy tam byli – poszukiwanie pracy, wydrukowanie 50 życiorysów i praca w interesach z uprzejmym uśmiechem i cichą modlitwą. Ale te dni szybko za nami.

Dzięki narzędziom do tworzenia witryn internetowych możesz teraz przekształcić swoje CV w profesjonalną stronę internetową, która prezentuje Twoje umiejętności i osiągnięcia w znacznie bardziej kreatywny sposób niż pojedyncza strona formatu A4. Pracodawcy mogą po prostu wyszukać twoje nazwisko lub zestaw umiejętności i znaleźć swoje CV online. Przychodzą do ciebie, więc nie’muszę. Oszczędza to czas, wysiłek i stres!

5 najlepszych stron internetowych Resume Builder

My’Przeprowadziliśmy badania i możemy powiedzieć, że pięć najlepszych witryn do tworzenia CV jest:

 1. Squarespace
 2. Wix
 3. Weebly
 4. Idź Tato
 5. Uderzająco

Te pięć firm osiągnęło najwyższy poziom w naszych testach w sześciu różnych kategoriach – łatwość użycia, oferowane funkcje, związek kosztu z podaną wartością, jakość oferowanych projektów witryn internetowych, w tym zespół wsparcia i opinie klientów. Następnie dodaliśmy wszystkie sześć wyników dla każdego twórcy witryny, aby dowiedzieć się, który z nich był ogólnie najlepszy. Squarespace pokonał każdą inną stronę, ale Wix, Weebly, GoDaddy i Uderzająco wszystkie działały dobrze, w tej kolejności:

Istnieje wiele witryn budujących CV do wyboru. Ale ta piątka jest najlepsza z najlepszych, niezależnie od tego, czy Ty’jesteś fotografem, właścicielem firmy, absolwentem lub osobą zmieniającą karierę zawodową.

Możesz dowiedzieć się więcej o tych pięciu najpopularniejszych witrynach dla twórców CV poniżej. My’Omówię szczegółowo ich szablony, funkcje, ceny i wiele innych.

Jak przeprowadzamy nasze badania dotyczące konstruktorów witryn – dla bardziej szczegółowego przeglądu, w jaki sposób stworzyliśmy tę listę.

Najlepsze strony internetowe Builder Resume

Specjaliści kiedyś potrzebowali programisty, aby stworzyć własną obecność online. Teraz wystarczy jedno narzędzie online – kreator stron internetowych.

Twórcy stron internetowych usuwają wszystkie trudne techniczne wymagania związane z tworzeniem strony internetowej – takie jak kodowanie, organizacja hostingu i zakup certyfikatów bezpieczeństwa – umożliwiając każdemu dostęp do Internetu. ty’Wystarczy się zalogować, wybrać szablon i dostosować go za pomocą prostego interfejsu przeciągnij i upuść. Krótko mówiąc, szybkie pół godziny’współpracuje z kreatorem stron internetowych i każdy może stworzyć potrzebne mu nowoczesne CV online!

Najlepsze CV twórców stron internetowych to:

 1. Squarespace – najlepsze ogólne narzędzie do tworzenia stron internetowych
 2. Wix – najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych
 3. Weebly – najlepszy dla portfeli
 4. Idź Tato – najszybszy w budowie
 5. Uderzająco – najlepszy stosunek jakości do ceny

Korzystanie z narzędzia do tworzenia CV w CV może naprawdę pomóc wyróżnić Twoje CV z tłumu.

Co więcej, twórcy stron internetowych są bardzo łatwi w użyciu, dzięki czemu możesz personalizować, aktualizować lub całkowicie przepisywać swoje CV bez kłopotów, kiedy tylko chcesz.

Don’nie zapomnij, że każdy twórca witryny oferuje bezpłatny abonament lub bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz przetestować każdą platformę przed wydaniem dolara.

Squarespace

Najlepsze ogólne wznowienie tworzenia stron internetowych i najlepsze dla kreatywności

Squarespace: Co lubimy# 1# 2# 3
Szeroki zakres funkcji jakości
Ogromna gama szablonów projektantów
Wysoki poziom kreatywnej kontroli
Squarespace: Co robimy’lubię# 1# 2
Niektóre szablony wpadają w pułapkę stylu, ponieważ są łatwe w użyciu
Na początku trudno jest się z tym pogodzić

Jeśli ty’Jeśli szukasz wysokiej jakości wzorów i profesjonalnych szablonów, Squarespace jest najlepszym wyborem. W naszych badaniach ma on funkcje najwyższej jakości, takie jak dodawanie filmów, galerii i kolekcji audio. Możesz także zsynchronizować z Dropbox i zintegrować konta społecznościowe, takie jak LinkedIn.

Squarespace ma najbardziej elastyczne, dobrze zaprojektowane szablony każdego konstruktora. Możesz dostosować dowolny z nich do swoich potrzeb. Ale jeśli chcesz przyspieszyć proces, Squarespace Cię zapewni.

Istnieją już szablony, które są idealne do wznowienia. Polecamy ‘Osobisty & CV’ kategoria, która ma 8 wysokiej jakości szablonów gotowych do zbudowania CV online.

Ale jeśli opublikujesz swoją witrynę, a następnie zmienisz zdanie, nie’martw się! Możesz przełączać się między szablonami po uruchomieniu witryny. W przypadku innych twórców stron internetowych, jeśli chcesz zmienić projekt CV online, Ty’Często będę musiał go odbudować od zera, co może być czasochłonne.

szablony wznawiania squarespace onlineSquarespace ma szeroką gamę wysokiej jakości szablonów w różnych stylach, których można używać do tworzenia, aktualizowania i dostosowywania CV online podczas jego opracowywania.

Jeśli ty’Jesteś początkującym lub szukasz szybkiego wznowienia online, jednak Squarespace nie jest’najlepszy wybór dla Ciebie. Podczas gdy użytkownicy uwielbiają kreatywną kontrolę, jaką oferuje ten kreator stron, osoby o mniejszych umiejętnościach technicznych mogą mieć trudności z opanowaniem. W porządku, jeśli ty’bardzo chętnie się uczyłeś, ale aby uzyskać super szybki i łatwy w użyciu internetowy kreator wznawiania, sprawdź Wix lub GoDaddy.

Squarespace jest idealny dla Ciebie’jednak staram się napiąć kreatywne mięśnie. Jedną z radości wznowienia online jest to, jak łatwo można do nich wstrzyknąć swoją osobowość.

Dzięki Squarespace możesz zaprezentować swojego bloga lub fotografię tuż obok swojego CV. Możesz dodać wspaniałe funkcje blogowania, takie jak udostępnianie społecznościowe, elastyczne opcje wyświetlania postów i podcasty.

Lub skorzystaj z Squarespace’s tła wideo, interaktywne wykresy i wykresy, biblioteka czcionek, elementy audio i obrazu i wiele innych!

Ile kosztuje Squarespace? W przeciwieństwie do wielu innych twórców stron internetowych tak się nie dzieje’oferuje bezpłatny plan. Squarespace’Najtańszy abonament osobisty zaczyna się już od 12 USD miesięcznie, rozliczane co roku. Daje to prostą, stylową stronę internetową z CV z funkcjami, takimi jak nieograniczona przepustowość, strony dostosowane do urządzeń mobilnych i bezpłatna domena niestandardowa (spersonalizowany adres strony internetowej, który może sprawić, że Twoje CV będzie o wiele bardziej niezapomniane).

plany cenowe squarespaceSquarespace’Najtańszy plan to osobisty plan za 12 USD miesięcznie i zawiera wszystkie funkcje, których możesz potrzebować podczas tworzenia CV online.

Możesz wypróbować dowolny plan w całości na stronie 14-dniowy bezpłatny okres próbny, i dla naszych czytelników mamy ekskluzywny kod kuponu Squarespace zaoszczędzić 10% na koszt dowolnego planu. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać kod WBE przy kasie.

Podczas gdy Squarespace nie jest’t najtańszy kreator stron internetowych, aby utworzyć CV online, jeśli Ty’Szukasz eleganckich wzorów i pakietów kreatywnej kontroli, to’to naprawdę godna inwestycja. Dzięki wiodącym w branży i elastycznym szablonom, solidnym funkcjom i wysokiemu poziomowi kreatywnej kontroli, to’To najlepsza opcja dla każdego, kto chce stworzyć atrakcyjne i profesjonalne CV online.

Wix

Najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych

Wix: Co lubimy# 1# 2# 3# 4
19 projektantów wznawia szablony do wyboru
Niezwykle łatwy w użyciu
Świetny stosunek jakości do ceny
Wix ADI tworzy dla Ciebie spersonalizowaną stronę szybko i łatwo
Wix: Co robimy’lubię# 1# 2
Mogą’t przełączaj szablony po uruchomieniu witryny
Początkowo wybór może być przytłaczający

Wix to popularny program do tworzenia stron internetowych, który wykorzystuje prosty projekt przeciągnij i upuść.

Możesz wybierać spośród ponad 500 szablonów, ale do wyboru jest 19 szablonów specyficznych dla CV, a łącznie 43 w Wix’kategoria s “Teczka & CV”. Każdy z nich ma wysoką jakość i jest w pełni konfigurowalny – tam’jest powodem ponad 132 miliony ludzi korzysta z Wix na całym świecie! Pamiętaj jednak, aby wybierać ostrożnie, tak jak kiedyś’zdecydowałem, że możesz’t zmienić szablon, chyba że chcesz zacząć od zera.

Wix’prosty edytor online pozwala wybierać elementy, takie jak pola tekstowe, obrazy, formularze i mapy, przeciągać je w wybrane miejsce na stronie i upuszczać tam. Kiedyś ty’umieściłem je na swojej stronie, nadal możesz przenieść je tam, gdzie chcesz, zmienić ich rozmiar lub całkowicie je usunąć.

wix wznowi szablony konstruktorów stron internetowychWix’Szablony zapewniają wstępnie uformowany układ do naśladowania, niezależnie od tego, czy Ty’jesteś modelką lub naukowcem, dzięki czemu możesz szybko stworzyć profesjonalne CV online.

Jeśli ty’szukając czegoś jeszcze łatwiejszego, spójrz na Wix ADI. To oznacza sztuczną inteligencję projektowania. Zadaje pytania dotyczące witryny, którą chcesz zbudować. Następnie tworzy całkowicie spersonalizowaną i wstępnie uformowaną stronę internetową na twoich oczach.

Wix ma wiele funkcji, które wyróżniają twoje CV, w tym:

 • ponad 500 profesjonalnie zaprojektowanych, przyjaznych dla urządzeń mobilnych szablonów
 • ponad 100 czcionek do wyboru
 • formularze kontaktowe i skrzynki referencyjne
 • elementy graficzne, takie jak tła obrazu i wideo, galerie i różne efekty przewijania
 • aplikacje do integracji odpowiednich mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn

Oprócz tego Wix ułatwia integrację Twojego bloga lub portfolio z CV online. Możesz łatwo dodawać galerie, banery i pokazy slajdów, a także szeroką gamę funkcji blogowania, od kategorii po udostępnianie społecznościowe.

Ile to wszystko kosztuje? Wix ma bezpłatny plan, więc odpowiedź jest niczym! Ale jeśli chcesz usunąć reklamy Wix i mieć niestandardową domenę, aby Twoje CV wyglądało profesjonalnie, to tak’zdecydowanie warto uaktualnić do płatnego planu.

Najtańszym planem zrobienia obu tych rzeczy jest Combo Plan za jedyne 13 USD miesięcznie, rozliczane co roku. Daje to nieograniczoną liczbę stron do zaprezentowania swoich umiejętności, 3 GB przestrzeni dyskowej, bezpłatną domenę, brak reklam Wix i więcej.

Istnieją droższe plany oferujące więcej funkcji, takich jak kampanie e-mail i korzystanie z bardziej zaawansowanej aplikacji Form Builder. Wszystkie plany oferują 14-dniowy bezpłatny okres próbny więc możesz to przetestować przed zatwierdzeniem. Przeczytaj nasze Przegląd cennikowy Wix dla pełnego podziału Wix’plany cenowe, które mają dla Ciebie najlepszy stosunek jakości do ceny.

Ogólnie rzecz biorąc, Wix oferuje kompleksowe rozwiązania do tworzenia CV online. To’jest łatwy w użyciu, ma wysoki poziom kreatywnej kontroli i ma świetny stosunek jakości do ceny. Masz mnóstwo przydatnych funkcji do wyboru, a także stylowe szablony z dostosowanymi projektami CV.

Weebly

Najlepsze dla portfeli

Weebly: Co lubimy# 1# 2# 3
Tani, aby usunąć reklamy i połączyć niestandardową domenę
Świetny stosunek jakości do ceny
Szeroki zakres funkcji i elastyczne szablony
Weebly: Co robimy’lubię# 1# 2# 3
Mogą’t przywrócić stronę internetową, jeśli coś pójdzie nie tak – musisz polegać na pomocy i wsparciu
Plany premium stają się coraz droższe, im bardziej je przesuwasz
Może być trudny w użyciu na początku

Weebly jest kolejnym niezwykle popularnym narzędziem do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” ponad 45 milionów osób korzysta z niego na całym świecie.

Weebly koncentruje się również na tworzeniu CV online. ty’znajdę “Jak” artykuły i przewodniki na temat tego, co należy uwzględnić w swoim portfolio internetowym. Istnieją również sugestie dotyczące aplikacji takich jak Accordion, które pozwalają użytkownikom tworzyć rozwijalne, klikalne menu dla szybszej nawigacji.

Weebly to naprawdę dobry wybór do tworzenia CV online, zwłaszcza jeśli masz katalog prac, które chcesz zaprezentować (np. Fotografia, filmy).

Weebly ma przewodniki i artykuły, które ułatwią Ci życie. Ale to’Warto zauważyć, że pomimo edytora „przeciągnij i upuść” Weebly nie jest tak łatwy w użyciu jak Wix. Przyzwyczajenie się zajmuje trochę więcej czasu. Więc jeśli chcesz, aby twoje CV online było naprawdę szybkie, to’nie jest twoją najlepszą opcją.

Oprócz obsługi Twojego CV online, Weebly posiada funkcje i szablony, które pozwalają rozwijać bloga lub portfolio online, jeśli jest to coś, co chcesz promować lub włączyć do swojego CV.

Chociaż Weebly ma mniejszą gamę szablonów wznawiania niż Wix, wciąż obejmują one wiele branż i stylów.

Możesz zobaczyć trochę Weebly’stylowe portfolio dostosowane do urządzeń mobilnych i wznawiaj witryny w poniższych przykładach:

weebly wznawia szablony stronWeebly’Nacisk na przedsiębiorców można znaleźć w tych szablonach CV, portfolio i marek osobistych.

Podobnie jak Squarespace, możesz zmienić swoją stronę internetową’Szablon Weebly w dowolnym momencie, bez konieczności rozpoczynania od zera. Jest to świetna funkcja dla długoterminowego sukcesu witryny CV. Jeśli zmieniasz karierę lub decydujesz się na inny styl, to tak’ważne jest, aby mieć tę elastyczność.

Wadą Weebly jest brak opcji przywracania na wypadek awarii witryny. Chociaż jest to mało prawdopodobne, może spowodować prawdziwe bóle głowy, jeśli coś pójdzie nie tak. Weebly’Pomoc i wsparcie są dość dokładne, ale dotyczą bardziej ogólnych problemów, więc znalezienie odpowiedniego wsparcia dla większych problemów może być frustrujące.

Ogólnie rzecz biorąc, Weebly jest dobrym wyborem, aby zbudować swoje CV online i sprawi, że cała sprawa będzie przyjemna. Weebly ma bezpłatny plan, ale wyświetla reklamy Weebly w Twojej witrynie i nie robi tego’pozwalają mieć własną domenę.

Jeśli ty’chętny do zapłaty, zarejestruj się w najtańszym plan początkowy za 8 USD miesięcznie (rozliczane co roku), aby rozpocząć. Zapewnia to bezpłatną domenę, usuwa te nieprofesjonalne reklamy Weebly, odblokowuje nieograniczone miejsce i śledzi Twoją witrynę’sukces dzięki zaawansowanym statystykom strony.

Jeśli ty’Z przyjemnością poświęcam trochę czasu i wysiłku, Weebly jest świetnym wszechstronnym urządzeniem. To’jest tani do usuwania reklam z CV online i ma wiele przydatnych funkcji do obsługi Twojej witryny, takich jak wideo HD i audio oraz funkcja wyszukiwania w witrynie.

Weebly’Szeroka gama konfigurowalnych szablonów CV i obszerny sklep z aplikacjami oznaczają, że twoja strona internetowa CV będzie wyjątkowa i będzie miała wszystkie funkcje, jakich możesz sobie życzyć. Dodatkowo przydatne wskazówki, porady i wskazówki są pomocne na początek!

Idź Tato

Najszybszy w budowie

GoDaddy: Co lubimy# 1# 2# 3
ADI sprawia, że ​​Twoje CV online jest bardzo szybkie i łatwe
Naprawdę prosty w użyciu
Bardzo tanie usuwanie reklam internetowych ze swojego CV
GoDaddy: Co robimy’lubię# 1# 2
Mały zakres tematów
Brak kreatywnej kontroli

GoDaddy używa ADI (lub Artificial Design Intelligence), aby w ciągu kilku minut uruchomić swoją stronę internetową. Wystarczy zadać kilka pytań na temat tego, jaki typ strony internetowej chcesz stworzyć i jakie projekty preferujesz, a następnie stworzyć dla Ciebie w pełni spersonalizowaną i działającą witrynę.

To’Jest to również jedna z najtańszych opcji, jeśli chcesz usunąć reklamy z witryny CV – klucz do tego, aby wyglądała profesjonalnie. Idź Tato’najtańszy plan zaczyna się od zaledwie 5,99 USD miesięcznie, rozliczane co roku, które obejmuje galerie zdjęć oraz dodawanie filmów i dźwięku do CV. Każdy plan ma miesięczny bezpłatny okres próbny dzięki czemu możesz go wypróbować, a także szybkie ładowanie strony, dzięki czemu użytkownicy wygrywają’czekam na załadowanie CV.

GoDaddy nie zrobił’Ale całkiem płonę, jeśli chodzi o kreatywną kontrolę. GoDaddy miał tylko 13 motywów do wyboru i ograniczoną swobodę twórczą’przedostań się na przód paczki. Ale jeśli chcesz prostego i szybkiego budowania CV, GoDaddy jest właśnie dla Ciebie.

Uderzająco

Najlepszy stosunek jakości do ceny

Uderzająco: co lubimy# 1# 2# 3
Bardzo prosty, sprawia, że ​​jest przyjazny dla początkujących
Elastyczne szablony, które można przełączać w dowolnym momencie
Można utworzyć CV online w 15 minut
Uderzająco: co robimy’lubię# 1# 2# 3
Drogie, aby usunąć reklamy
Bardzo podstawowe funkcje i ograniczona kontrola twórcza
Można utworzyć tylko jedną stronę internetową

Uderzająco jest kolejna strona budująca CV, która zasługuje na wzmiankę. Jeśli ty’Jesteś początkującym lub chcesz dołączyć blog do CV online, Uderzająco ma to, czego potrzebujesz. Bardzo prosta i bezpłatna wersja, uderzająco ma na celu uzyskanie Twojego CV online, umiejętności technicznych lub nie.

Masz do wyboru szablony, które możesz przełączać w dowolnym momencie. Projekty nie są’t do tego samego standardu co Squarespace, ale ta elastyczność jest nadal świetną funkcją do tworzenia CV online, ponieważ możesz aktualizować swoją stronę’styl w dowolnym momencie. Dzięki Strikingly możesz wznowić grę online w niecały dzień’prosty edytor.

Ta prostota sprawia, że ​​jest świetny dla początkujących, którzy chcą stylowych szablonów CV do szybkiej edycji i publikowania. Minusem jest to, że ma wady, jeśli chcesz być bardziej ryzykowny i naprawdę dostosować projekty. Darmowa wersja ma szereg funkcji, które możesz dodać do swojej witryny, takich jak dodawanie galerii, formularzy kontaktowych i przycisków, za pomocą których użytkownicy mogą pobierać treści z witryny CV..

Ale uderzająco’Darmowy plan oferuje świetny stosunek jakości do ceny’jest kosztowne, aby pozbyć się reklam i połączyć niestandardową domenę, termin odnoszący się do Twojego spersonalizowanego adresu witryny – www.websitebuilderexpert.com to nasza domena niestandardowa.

To’ważne jest, aby mieć taką, ponieważ zapewnia ona CV godną zaufania, profesjonalną i jasną tożsamość (i to’łatwiej zapamiętać)! Chociaż możesz połączyć domenę niestandardową z Uderzająco’z ograniczonym planem za 8 USD miesięcznie, musisz uaktualnić do 16 USD miesięcznie pro planu, aby faktycznie usunąć Znakomity branding i reklamy ze swojego CV.

Uderzająco ma bardzo podstawowe funkcje, co może nie stanowić problemu, jeśli chcesz tylko podstawowe CV online, ale może być ograniczające, jeśli chcesz bardziej kreatywnej kontroli.

Inne narzędzia do tworzenia CV online

Uwielbiamy twórców stron internetowych i uważamy, że to naprawdę świetny wybór do tworzenia CV online, ale oni’nie jest jedyną opcją. Jeśli ty’Jeśli szukasz czegoś bardziej podstawowego, istnieje kilka dedykowanych internetowych kreatorów CV, takich jak Resume Build i Zety.

Czym się różnią?

Internetowe narzędzia do budowania CV, takie jak Resume Build, to po prostu narzędzia do projektowania, które wykorzystują podstawowe szablony do tworzenia CV w formacie A4, które następnie pobiera się, aby wysłać do pracodawców. Więc oni nie’pozwala stworzyć niestandardową stronę CV.

Te konstruktory są najlepsze dla osób, które chcą stworzyć tradycyjne CV. Jeśli więc chcesz wznowić pracę w wersji papierowej lub PDF bez samodzielnego zaprojektowania jej, aby szybko i łatwo wydobyć coś, narzędzia do tworzenia CV są przydatne.

Pięć popularnych konstruktorów CV online:

 • Wznów kompilację
 • Resume.com
 • Żety
 • Wznów geniusz
 • Moje idealne CV

Biorąc pod uwagę, że te narzędzia do tworzenia CV online już istnieją, dlaczego sugerujemy, aby użyć narzędzia do tworzenia stron internetowych do tworzenia CV online? Ponieważ za pomocą narzędzia do tworzenia witryn, takiego jak Wix lub Squarespace, możesz pokazać swoją indywidualność o wiele bardziej niż w tradycyjnym CV.

To sprawia, że ​​są idealne dla osób z niektórych branż, takich jak fotografowie, artyści, pisarze itp. Wysoki poziom kreatywnej kontroli i możliwość posiadania wielu stron internetowych oznacza, że ​​kreacje mogą naprawdę pochwalić się swoimi umiejętnościami, a także znaleźć się w Internecie przez pracodawców i klienci.

Korzystając z internetowego narzędzia do tworzenia CV, takiego jak te wymienione powyżej, masz bardzo mało kreatywnej kontroli. Możesz dostosować szablon do swoich danych, ale możesz nawet nie wybrać własnej czcionki.

Porównaj to z poziomem swobody twórczej, jaki masz dzięki twórcom stron internetowych i opcją prowadzenia portfolio online wraz ze swoim CV. To’jasne, co ustawi cię ponad tłumem. Możesz mieć wiele stron, prezentować swoją pracę i link do swoich profili online, takich jak LinkedIn. Podczas gdy ta ilość informacji byłaby zaśmiecona i przytłaczająca w tradycyjnym życiorysie, na stronie internetowej jest wciągająca i istotna.

Możesz nawet mieć stronę przedstawiającą Twoje tradycyjne CV. Niektóre osoby prowadzą do kopii pliku PDF, który pracodawca może wydrukować lub zapisać w celu przejrzenia w późniejszym terminie. Więc ty’nie podejmujesz żadnego ryzyka, korzystając ze strony internetowej, ponieważ możesz je połączyć, aby uzyskać najlepszą ochronę.

Twórcy stron internetowych mają również wbudowane narzędzia SEO (Search Engine Optimization). To pomaga Twojej witrynie w rankingu w Google. Potencjalny pracodawca może po prostu wpisać swoje imię i nazwisko w Google i hej presto’s twoja internetowa strona internetowa.

Jak wybrać Resume Builder?

Sposób, w jaki prezentujesz się przyszłym pracodawcom, jest ważną decyzją. Więc o czym powinieneś pomyśleć wybierając stronę internetową do tworzenia CV? My’Omówię poniższe główne kwestie:

Ile kosztuje, aby Twoje CV online było jak najbardziej profesjonalne?

To może być trochę kęs, ale to naprawdę ważne pytanie. Chcesz, aby osoby rekrutujące spojrzały na twoją internetową stronę CV i były pod wrażeniem. Musi być jasny, godny zaufania i profesjonalny. A to po prostu nie jest’możliwe z wyświetlaniem reklam lub markową nazwą domeny, taką jak www.nazwa.wixsite.com.

Twoja strona CV jest zdecydowanie warta zainwestowania, aby była jak najbardziej skuteczna. Ale nie powinno’t kosztuje cię ziemia! Sprawdź, jaki plan musisz usunąć z reklam i połączyć domenę niestandardową, i zdecyduj, ile’chętnie wydam. W ten sposób ty’Będę mieć czystą, stylową stronę bez opróżniania kieszeni co miesiąc.

Jakie są szablony?

Don’po prostu wybierz pierwszy szablon wznowienia, na który zwrócisz uwagę. Baw się dobrze – przeglądaj oferowane szablony i motywy, aby znaleźć coś, co Ci się podoba, co pozwoli Ci jak najlepiej pochwalić się swoją pracą..

Jeśli ty’Na przykład artysta nie ma strony w stylu akademickim’Pokażę swoją kreatywność. Wznowienia witryn konstruktorów, takich jak Squarespace, Wix i Weebly, mają szablony projektantów. Możesz więc wybrać taki, który odpowiada Twoim potrzebom, nie martwiąc się o jakość.

Jakie dodatkowe materiały mogą pomóc w wznowieniu pracy?

Wznowienie online może z łatwością zawierać opcje multimedialne, od linków do Twojej pracy online, mediów społecznościowych lub bloga, po filmy i galerie zdjęć, które mogą pokazać twoje umiejętności w akcji. Zastanów się, jakie nośniki lub pliki do pobrania poprawią twoje CV, i upewnij się, że wybrany przez Ciebie kreator CV online obsługuje je. Wciąż nie’t przesadzić: Proste jest często lepsze.

Jaka długość jest odpowiednia do wznowienia online?

Podobnie jak w przypadku wznowienia fizycznego, tam’Nie ma twardej i szybkiej reguły określającej długość wznowienia online. Don’kusi cię, by wydłużyć ten czas tylko dlatego, że na to pozwala Twój kreator stron! ty’Chcę, aby twoje CV było równoważne jednej stronie, jeśli dopiero zaczynasz swoją karierę, i może rosnąć wraz z twoim doświadczeniem: Dwustronicowe CV dla dziesięcioletniej kariery ma sens. Jeśli to’sześć stron, ty’zaszedłem za daleko!

Jak łatwe jest korzystanie ze stron internetowych konstruktorów?

Zależy to od Twojego poziomu wiedzy technicznej i pewności siebie. Ale czy ty’Jeśli jesteś całkowicie początkującym lub doświadczonym technologiem guru, nadal musisz wybrać narzędzie do wznawiania tworzenia stron internetowych, które pasuje do twoich umiejętności.

Na przykład, jeśli chcesz coś super szybko przy minimalnym nakładzie, Wix’System ADI jest świetną opcją, tworząc spersonalizowaną stronę CV na podstawie kilku prostych pytań.

Jeśli ty’jesteś początkującym, ale chcesz mieć bardziej kreatywną kontrolę, Wix to najlepsza opcja z intuicyjnym edytorem. Weebly jest również dobry dla początkujących, ale ma opcję kodowania, jeśli chcesz. Jesteś skończony’nie chcę spędzać godzin na zastanawianiu się, jak przenieść pole tekstowe – przeprowadzamy testy łatwości użytkowania dla wszystkich recenzentów tworzących witryny, więc dlaczego nie spojrzeć przed podjęciem decyzji?

Najlepsze strony internetowe Builder Resume: Podsumowanie

Z pewnością istnieje wiele pozytywnych aspektów korzystania z internetowego narzędzia do tworzenia CV, i to’Zdecydowanie dobrym pomysłem jest połączenie CV do wydrukowania na stronie CV.

Ale posiadanie indywidualnej, łatwej do dostosowania, wysoce spersonalizowanej strony internetowej nie tylko wyróżnia Cię spośród reszty tłumu, ale także’to świetny sposób na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Czy ty’kreatywny czy nie, sam fakt bycia online i łączenia się przez własną stronę internetową jest atrakcyjnym przyciągnięciem dla wielu pracodawców. Dodatkowo sprawia, że ​​całe doświadczenie związane z poszukiwaniem pracy jest znacznie przyjemniejsze!

5 z najlepszych kreatorów stron internetowych Resume

Pięć najlepszych witryn budujących CV to:

 1. Squarespace – najlepsze dla kreatywnych CV
 2. Wix – najlepszy dla początkujących
 3. Weebly – najlepsze dla portfeli
 4. Idź Tato – najlepszy do szybkiego łączenia się z Internetem
 5. Uderzająco – najlepszy stosunek jakości do ceny

Oczywiście istnieją inne sposoby na utworzenie CV online, takie jak strony szablonów, takie jak Zety i Resume Build. Te strony wygrały’t zorganizować CV online; one’Pozwolę ci tylko stworzyć standardowe CV w formacie A4, które możesz’Musisz sam pobrać jako plik PDF, aby wysłać go do potencjalnych pracodawców. Z jednym z najlepszych twórców CV wymienionych powyżej, ty’Upewnij się, że twoje CV jest ‘Googleable’ i może zaprezentować dodatkowe wideo i zdjęcia do uruchomienia.

My’d. polecam wypróbowanie najlepszej usługi Squarespace, korzystając z planu 12 USD miesięcznie, ale nie’uwierz nam na słowo: skorzystaj z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, aby go przetestować.

Nie musisz już mieszać się z tradycyjnymi życiorysami ani próbować upychać całej swojej historii pracy, osobowości i osiągnięć po jednej stronie A4. Niezależnie od tego, czy faworyzujesz Wix, Weebly, czy Squarespace, przygotuj się na wspaniały świat wznawiania tworzenia stron internetowych. To’czas zacząć czerpać przyjemność z poszukiwania pracy.

Najlepsze strony internetowe dla twórców CV: FAQ

Co to jest CV online?

To’to osobista strona internetowa, która mówi pracodawcom wszystko, co powinni wiedzieć o tobie i twojej historii zatrudnienia, w tym twoje doświadczenie, umiejętności i zainteresowania. To’to świetny sposób na promowanie siebie i wyróżnienie się spośród tysięcy innych kandydatów ubiegających się o tę samą wymarzoną pracę jak Ty.

Czy strony internetowe CV są bezpłatne?

Wix i Weebly mają darmowe plany, jednak twoje CV będzie zawierało reklamy i wygrałeś’być w stanie podłączyć niestandardową domenę. Może to podważyć profesjonalizm Twojego CV online, więc to zakwestionuj’zdecydowanie warto uaktualnić.

Które są najtańszymi planami cenowymi dla konstruktorów?

Wix’Plan combo jest jednym z najtańszych za jedyne 10 USD miesięcznie, Weebly ma plan wstępny kosztujący zaledwie 8 USD, podczas gdy Squarespace nie’Masz darmowy plan, ale to oznacza, że ​​nie’nie musisz się martwić o żadne reklamy w swoim CV. Squarespace’Ceny zaczynają się od 12 USD miesięcznie.

Czy potrzebuję umiejętności technicznych, aby korzystać z witryny konstruktora CV?

Większość witryn konstruktorów CV jest skierowana do osób, które tego dokonują’t umie kodować lub ukończyć projektowanie stron internetowych. Squarespace ma niewiarygodnie wysoką jakość wzorów i daje dużą swobodę twórczą. Wix i Weebly mają edytory przeciągnij i upuść, które są przyjazne dla początkujących, ale nadal tworzą stylowe CV.

Jak zrobić moją stronę CV przy użyciu narzędzia do tworzenia stron internetowych?

Przejrzyj jego szablony i wybierz projekt, który ci się podoba. Następnie możesz dostosować szablon, aby prezentować swoje umiejętności, doświadczenie i zainteresowania, a także dodawać różne funkcje, takie jak linki społecznościowe. Następnie wystarczy opublikować, a osoby rekrutujące będą gotowe do znalezienia w Internecie.

Czy powinienem użyć niestandardowej domeny dla mojej witryny CV?

Jesteś skończony’Trzeba, ale zdecydowanie zalecamy. Bez domeny niestandardowej adres URL będzie długi i skomplikowany w połączeniu z narzędziem do tworzenia witryn’adres. Na przykład: www.twoja-nazwa.wixsite.com/twoja-strona internetowa. Utrudnia to zapamiętanie, a pracodawcy mogą nie traktować poważnie witryny.

Czy powinienem użyć Squarespace lub Wix do mojego CV online?

Squarespace to najlepszy ogólny wybór dla Twojego CV online, ponieważ daje Ci największą swobodę twórczą i ma najbardziej eleganckie dostępne szablony. Jednak Wix jest znacznie łatwiejszy w użyciu niż Squarespace, ponieważ wykorzystuje bardziej intuicyjną funkcję przeciągania i upuszczania, dzięki czemu jest bardziej odpowiedni dla początkujących techników.

O Lucy Carney

Lucy Carney

ty’nie jesteś sam! Budowa strony internetowej może być przerażająca, szczególnie jeśli Ty’jesteś podobny do mnie bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu. Z pomocą naszych ekspertów ja’Jestem tutaj jako przyjazny głos, który poprowadzi Cię do ekscytującego świata tworzenia stron internetowych. Jeśli mogę to zrobić, ty też!

Zobacz wszystkie posty Lucy Carney →

powiązane posty

 • Przegląd cennikowy Wix
 • Strona testowa dostrajania CPC
 • Kod promocyjny Wix 2020
 • Wix vs Squarespace Wix kontra Squarespace 2020 | 9 różnic, które powinieneś znać
 • logo recenzji witryny smugmug Przegląd Smugmug 2020 – 10 pytań, które musisz zadać

1 komentarz

Anuluj odpowiedź Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone * Komentarz * Imię: * Adres e-mail: *

 • bhuvan 2 lata temu dobra strona dla wszystkich osób poszukujących pracy, mogą znaleźć informacje na tej stronie, thanku za podanie takich informacji. Odpowiadać

Załaduj więcej Quiz dla twórców stron

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map