6 najlepszych kościelnych twórców stron internetowych

opisywany obraz najlepszych twórców stron internetowych kościołaNie powinno się tworzyć strony internetowej dla twojego kościoła’t zajmuje 40 dni i 40 nocy – nie’potrzebujesz mnóstwo czasu, niekończącego się budżetu lub boskich umiejętności technicznych, aby zrealizować swoje pomysły. Zamiast tego potrzebujesz jednego z sześciu najlepszych twórców stron internetowych kościoła.


Istnieje wiele powodów, aby zbudować stronę internetową dla twojego kościoła. Łączenie się ze społecznością i zborem, zachęcanie młodszych członków, ułatwianie dostępu do informacji – lista jest długa.

Oprócz angażowania obecnych członków, strona internetowa może być szczególnie korzystna dla rozwoju twojego kościoła’s następujące. Czy wiedziałeś o tym 80% nowych gości spójrz na kościół’strona internetowa jeszcze przed wejściem do budynku? Pierwsze wrażenia się liczą, a dziś pierwsze wrażenia pochodzą ze stron internetowych.

Być może nie masz czasu ani budżetu na poświęcenie wszystkich godzin na przebudzenie na budowę strony internetowej. I to’w porządku! Twórcy stron internetowych oferują szybkie i tanie rozwiązanie – są to platformy internetowe, które pomagają stworzyć własną stronę internetową, bez potrzeby posiadania umiejętności technicznych.

Istnieje wielu twórców stron internetowych, ale jak wybrać najlepsze z tłumu? Są budowniczowie specyficzni dla kościoła, budowniczowie ogólni z szablonami kościelnymi i inni budowniczowie, którzy po prostu nie są’w ogóle w porządku.

Chcieliśmy oddzielić dobro od zła i całkowicie odrzucić brzydkie rzeczy. Że’dlaczego my starannie przeprowadzone dogłębne badania, testowanie, analizowanie i porównywanie naszych wyników, dopóki nie możemy z całą pewnością stwierdzić, że są to najlepsi kościelni twórcy stron internetowych na rynku.

6 najlepszych kościelnych twórców stron internetowych

 1. Wix – najlepszy ogólnie kreator stron internetowych kościoła
 2. Squarespace – najlepszy do pięknych wzorów
 3. Weebly – najlepszy do budowania z budżetu
 4. Sharefaith – najlepszy kreator stron internetowych dla konkretnych kościołów
 5. Projekty Ministerstwa – najlepszy dla doświadczonej obsługi klienta
 6. Jądro – najlepszy dla wygody typu „wszystko w jednym”

W tym artykule porównamy tych kościelnych twórców stron internetowych, dokładnie określimy, do czego każdy z nich jest najlepszy, poznasz ich funkcje i ceny oraz wiele więcej. Krótko mówiąc, my’Pomogę ci zdecydować raz na zawsze, który budowniczy jest najlepszym wyborem dla twojego kościoła.

Najlepsze kreatory stron internetowych Kościoła: Porównanie bezpośrednie

Aby znaleźć najlepszych twórców stron internetowych kościoła, oceniliśmy każdego z nich’cechy, obliczony stosunek wartości do ceny i przetestować swoje projekty. Poniższa tabela pokazuje kluczowe funkcje, dzięki czemu możesz wybrać narzędzie, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Bezpłatna cena PlanStarter * Bezpłatne DomainFree SSLWix

Squarespace

Weebly

Sharefaith

Projekty Ministerstwa

Jądro

&# 10004;&# 65039;11 USD&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;12 USD&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;5 USD&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;45 USD&# 10060;&# 10060;
&# 10060;20 USD&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10060;79 USD&# 10060;&# 10004;&# 65039;

* Ceny odzwierciedlają najtańszy plan obejmujący funkcję konstruktora stron internetowych. Niektóre platformy oferują również inne usługi po niższych cenach, ale pokazana tutaj cena jest najtańsza’Zapłacę za zbudowanie strony internetowej.

W przypadku, gdy’nie jesteśmy pewni niektórych z tych funkcji, my’Rzućmy okiem na ich znaczenie, zanim przejdę do bardziej szczegółowych informacji na temat każdego konstruktora.

 • Domeny: Twoja strona’Nazwa domeny to adres strony internetowej, który pojawia się na pasku wyszukiwania – na przykład nasza domena to “www.websitebuilderexpert.com.” W ten sposób ludzie Cię znajdują i działają jako część Twojej witryny’tożsamość.
 • SSL (Secure Sockets Layer): brzmi to technicznie, ale to’s bardzo ważne, że Twoja witryna ma zabezpieczenia SSL. Szyfruje to informacje przesyłane między użytkownikiem a witryną (takie jak hasła i dane karty), chroniąc wrażliwe informacje przed wyciekiem lub hakerami. To’Jest również bardzo ważny dla budowania zaufania i dobrego pozycjonowania w wynikach wyszukiwania.

# 1. Wix

Najlepszy generator stron internetowych kościoła

Wix osiągnął najwyższy poziom w naszych badaniach, łącząc łatwość użytkowania z profesjonalnymi funkcjami i oszałamiającymi wzorami – a co najważniejsze, to’jest bardzo łatwy w użyciu. Sprawdź poniżej liczbę gwiazdek!

Wix Plusy i minusy

Za I przeciw
 • Niezwykle łatwy w użyciu
 • Oszałamiające projekty szablonów
 • Mogą’t zmieniać szablony po uruchomieniu witryny
 • Mniej miejsca do przechowywania niż niektórzy konkurenci

Wix jest popularnym narzędziem do tworzenia stron internetowych dla amatorów, firm, a nawet celebrytów – ciebie’prawdopodobnie widziałem reklamy w telewizji. To’s przeciągnij i upuść kreatora stron internetowych, co znaczy, że nie mogło’będzie łatwiejszy w użyciu – po prostu przeciągasz elementy takie jak zdjęcia, pola tekstowe i filmy w dowolne miejsce na stronie. Tutaj’jest trochę więcej informacji o Wix’s przeciągnij i upuść edytor.

Wix isn’t specjalistyczny konstruktor stron internetowych kościoła, ale tak jest konkretny kościół i organizacja non-profit szablony do wyboru. Możesz dodawać strony z darowiznami, kontaktami i wydarzeniami, udostępniać posty na blogu, a nawet zamieszczać kazania na swojej stronie.

Wix ma bezpłatny plan, ale żeby użyć własnej nazwy domeny, ty’Będę musiał uaktualnić do jednego z Wix’siedem płatnych planów. Najtańszy jest 11 USD miesięcznie Plan kombinowany, ale dla lepszych zasobów zalecamy 14 USD miesięcznie Nieograniczony abonament – jest to nadal przyjazne dla budżetu, ale pozwoli na większy ruch w Twojej witrynie.

szablony stron internetowych kościoła wixWix ma wiele różnych szablonów stron kościoła, abyś mógł wybrać formę. Należą do nich wbudowane funkcje i strony do darowizn, nagrania kazań, wydarzenia i wiele innych.

# 2. Squarespace

Najlepsze dla pięknych wzorów

Squarespace może’zostać pobitym za wspaniałe projekty. Ale to’to nie tylko ładna buzia – spójrz poniżej, aby zobaczyć, jak wypadła w naszych testach.

Za i przeciw Squarespace

Za I przeciw
 • Wzory najlepszej jakości na rynku
 • Najwyższej jakości funkcje każdego konstruktora
 • Stosunkowo drogie plany cenowe
 • Nie tak przyjazny dla początkujących jak Wix

Squarespace zachwyca użytkowników swoim wysokiej jakości, wyrafinowane projekty szablonów. Jeśli masz duże zdjęcia lub chcesz naprawdę profesjonalnie wyglądającą stronę, Squarespace jest najlepszym wyborem.

To’nie jest tak przyjazny dla początkujących jak Wix, ale nadal nie’do korzystania z niego potrzebne są wszelkie umiejętności kodowania lub umiejętności techniczne – tylko trochę więcej wolnego czasu. To’są również droższe, a ceny zaczynają się od 12 USD miesięcznie. Zalecamy wybór 18 USD miesięcznie Biznesplan, ponieważ umożliwia to przyjmowanie darowizn za pośrednictwem witryny.

Pod względem wzornictwa Squarespace nie’mieć określone szablony kościoła. Zamiast tego przejrzyj “Społeczność i organizacja non-profit” szablony, aby znaleźć idealne dopasowanie – szczególnie polecamy szablon Clarkson!

Squarespace ma zadziwiająco wysokiej jakości funkcje, z których wszystkie są już wbudowane. Na przykład z motywem Clarkson’Znajduję automatycznie strony z darowiznami, misjami i wolontariatami.

Bez względu na wybrany motyw możesz być pewny siebie’Skończę z profesjonalna, elegancka i potężna strona angażować odwiedzających.

przykład strony internetowej kościoła squarespaceTa strona kościoła została zbudowana przy użyciu Squarespace i dostosowała wybrany szablon, aby stworzyć unikalną i nowocześnie wyglądającą stronę internetową.

# 3. Weebly

Najlepsze do budowania z ograniczonym budżetem

Weebly to narzędzie typu „przeciągnij i upuść” ze świetnymi funkcjami, dużym sklepem z aplikacjami i wieloma cenami. To’jest gorąco na piętach Squarespace – sprawdź jego oceny poniżej, aby zobaczyć, gdzie leżą jego mocne strony.

Wady i zalety Weebly

Za I przeciw
 • Bardzo tanie ceny początkowe
 • Posiada najlepsze funkcje do skalowania Twojej witryny
 • Brak szablonów specyficznych dla kościoła
 • Ograniczona swoboda twórcza w porównaniu do Wix

Weebly jest idealny, jeśli chcesz proste, stylowe wzory, i bardziej kreatywne wskazówki niż ty’d weź Wix i Squarespace. Jego szablony są dość uporządkowane – możesz’po prostu przeciągnij cokolwiek w dowolnym miejscu za pomocą Wix. Byłoby to frustrujące dla kreatywnych marzycieli wśród was, ale jeśli design jest waszym najgorszym koszmarem, to właśnie’to coś z ulgi!

Znalezienie idealnego szablonu może być trudne’Brak funkcji wyszukiwania i brak kategorii społeczności lub organizacji non-profit w celu zawężenia opcji. Ale przy dość niewielkim zakresie do wyboru, nie powinien’długo znajdź swój ulubiony projekt.

Ponieważ nie ma dostosowanych szablonów, Ty również’uzyskaj dostosowane funkcje – Ty’Będę musiał starannie wybrać motyw, aby na przykład uzyskać wbudowane strony darowizn. Na szczęście możesz wyświetl podgląd motywu i poczujcie to przed popełnieniem, i zmień swój motyw nawet po opublikowaniu witryny.

Weebly ma darmowy abonament i trzy płatne abonamenty, od 6 do 26 USD miesięcznie. My don’t zalecam zbyt długo trzymanie się darmowego abonamentu – ma ograniczone funkcje, prawda’pozwala połączyć niestandardową domenę i wyświetla reklamy w Twojej witrynie.

Aby uzyskać profesjonalną stronę internetową dla twojego kościoła, potrzebujesz płatnego planu.

Polecamy 12 USD miesięcznie Abonament profesjonalny ponieważ to’jest najtańszym planem usuwania reklam z Twojej witryny, co jest niezbędne do poważnego potraktowania online. Odblokowujesz również funkcje, takie jak bezpłatna domena i nieograniczona przestrzeń dyskowa, która idealnie nadaje się do przesyłania mediów, takich jak nagrania z kazań lub filmy społeczności.

Powód, dla którego nie mamy’t polecam 6 USD miesięcznie Osobisty abonament to dlatego, że wyświetla reklamy w Twojej witrynie i ma ograniczoną przestrzeń dyskową, taką jak bezpłatny abonament. Profesjonalny plan daje znacznie większą szansę na zbudowanie godnej zaufania i niezapomnianej strony internetowej dla twojego kościoła.

przykład strony internetowej kościoła weeblyTa strona kościoła została zbudowana przy użyciu Weebly, przy użyciu prostego i uporządkowanego projektu. Możesz zobaczyć reklamę Weebly wyświetlaną na stronie – to’nie jest nachalny, ale można go usunąć poprzez aktualizację.

# 4. Sharefaith

Najlepszy konstruktor stron internetowych dla konkretnego kościoła

Sharefaith to platforma przeznaczona do szerzenia słowa Bożego za pomocą najnowocześniejszych technologii. Wśród wielu innych usług Sharefaith może pochwalić się własnym kościelnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, które pomogło ponad 8 000 ministerstw tworzyć własne strony internetowe – to’robi wrażenie!

Masz tę przewagę, że znasz całą Sharefaith’Tematy będą odpowiednie dla strony kościoła – to’to tylko przypadek wybrania takiego, który pasuje do twojego kościoła i zboru. Projekty są przyjemne i stylowe, ale mogą’Rzuć wyzwanie Squarespace pod względem wzornictwa.

Jak Wix, masz wiele wbudowanych funkcji, takie jak sekcje do przesyłania i udostępniania kazań oraz edytor „przeciągnij i upuść”.

Minusem Sharefaith jest jego cena. Aby zbudować stronę internetową’Potrzebuję tego “Web + Media” pakiet, który kosztuje 45 USD miesięcznie (rozliczane co roku). Obejmuje to bezpłatny hosting, zmianę szablonów oraz platformę darowizn i darowizn – wszystko to można uzyskać za pomocą Squarespace lub Weebly za ułamek ceny.

Sharefaith Plusy i minusy

Za I przeciw
 • Szereg szablonów fabrycznie wyposażonych w dostosowane funkcje
 • Oferuje szereg innych usług
 • Nie jest tak łatwy w użyciu, jak inni twórcy
 • Stosunkowo drogie plany premium

funkcje strony internetowej kościoła sharefaithSharefaith jest wyposażony w funkcje dostosowane do Twojej witryny kościelnej.

# 5. Projekty Ministerstwa

Najlepsze dla doświadczonej obsługi klienta

Każdy członek zespołu w Ministerstwie Wzorów ma tło w służbie kościelnej, co oznacza, że ​​otrzymujesz usługę dostosowaną do twoich potrzeb. Ale co z technologiczną stroną tego produktu?

Projekty Ministerstwa’ funkcje są całkiem standardowy. Obejmują one narzędzia do blogowania, podcasty i tła wideo. Jego szablony są atrakcyjne, jeśli nie całkowicie nowatorskie pod względem wzornictwa. W sumie tam’nie ma o czym pisać, ale dużo pomocne funkcje na początek.

Przed zarejestrowaniem się upewnij się’Z przyjemnością dokonam inwestycji – Ministerstwo projektów jest realną opcją, jeśli masz taką możliwość 1020 $ gotowy do zapłaty z góry. Płacisz 1000 $ jako jednorazowa opłata, następnie 20 USD miesięcznie na hosting. To znaczy, że ty’nie są ponownie związane umową, ale ta cena jest dość wysoka w porównaniu do innych konstruktorów.

Projekty ministerstwa Plusy i minusy

Za I przeciw
 • Wysoka jakość i doświadczona obsługa
 • Bardzo przyjazny dla użytkownika
 • Drogie koszty początkowe i bieżące
 • Jego cechy i projekty nie są niczym specjalnym

ministerstwo projektuje kościół budowniczy strony internetowejMinistry Designs korzysta ze swojego zespołu’doświadczenie w łączeniu kościołów z większą liczbą ludzi za pomocą technologii.

# 6. Jądro

Najlepsze dla wygody typu „wszystko w jednym”

Ponad 1000 kościołów używają już Nucleusa, ale powinieneś do nich dołączyć?

Nucleus zapowiada się na wszystko w jednym centralnym centrum twojego kościoła, inspirująca akcja twoich obserwujących. Jego misja obraca się wokół “Następne kroki” aby utrzymywać nowych i istniejących członków zaangażowanych i aktywnych w twoim kościele.

Podczas gdy budowa centralnego hubu może wydawać się skomplikowana, Nucleus ułatwia to wszystkim narzędzia do przeciągania i upuszczania i integracje aplikacji.

Najlepszą częścią Nucleus jest jego wspierający i zachęcający pomoc klienta – oczekuj wiadomości, filmów, przewodników i wielu interakcji podczas konfigurowania witryny.

Jednak cała ta wygoda ma swoją cenę – za cały pakiet, Nucleus Complete, ty’Potrzebuję zapasowego 125 USD miesięcznie. Kreator stron internetowych na własne koszty 99 USD miesięcznie, dlatego zdecydowanie zalecamy korzystanie z Nucleus’ 30-dniowy bezpłatny okres próbny!

Jądro może się pochwalić udane studia przypadków, i ma w sobie pewne motywujące wartości – ale chyba, że ​​masz hojny budżet, narzędzia i projekty, które ma w ofercie, nie są’naprawdę warte swojej ceny.

Nucleus Plusy i minusy

Za I przeciw
 • Zachęcanie do pomocy i wsparcia
 • Bardzo przyjazny dla początkujących
 • Drogie ceny
 • Mniej swobody twórczej niż inni twórcy

narzędzie do tworzenia stron internetowych z jądrem kościołaNucleus obiecuje wszechstronne centrum dla twojego kościoła i zboru, aby poprawić komunikację i zachęcić więcej “następne kroki.”

Best Church Website Builders: Podsumowanie

Możesz zbudować stronę internetową dla swojego kościoła bez dużych nakładów czasu, bezgranicznego budżetu i niewiarygodnych umiejętności technicznych. Wszystko czego potrzebujesz to jeden z naszych sześciu najlepszych twórców stron internetowych kościoła!

Czy ty’korzystaj z technologii tak samo jak z niedzielnych kazań lub wolisz rozpakowywać złożoność Biblii niż tajemnice kodowania, my’znaleźliśmy najlepszych budowniczych dla tego zadania.

Jeśli chodzi o budowanie witryny i zarządzanie nią, twórcy stron internetowych są tani, szybki, a przede wszystkim łatwy. To sprawia, że ​​są idealne, jeśli Ty’są napięte na czas lub pieniądze i muszą dopasować projektowanie stron internetowych do już zapakowanego harmonogramu.

My’przyjrzeliśmy się funkcjom, projektom, cenom i łatwości użytkowania dla każdego budowniczego, aby dać ci najlepszy pomysł, który z nich jest odpowiedni dla twojego kościoła. W przypadku, gdy’ponownie cierpisz z powodu przeciążenia informacją, tutaj’szybki odświeżenie tych sześciu budowniczych i tego, co oni’najlepiej dla.

6 najlepszych kościelnych twórców stron internetowych: podsumowanie

 1. Wix – najlepszy ogólnie kreator stron kościoła
 2. Squarespace – najlepszy do pięknych wzorów
 3. Weebly – najlepszy do budowania z ograniczonym budżetem
 4. Sharefaith – najlepszy kreator stron internetowych dla kościoła
 5. Projekty Ministerstwa – najlepsze dla doświadczonej obsługi klienta
 6. Nucleus – najlepszy dla wygody typu „wszystko w jednym”

Do tej pory powinieneś mieć całkiem niezły pomysł, który z tych sześciu budowniczych jest skałą, którą ty’Zbuduję twoją stronę internetową kościoła. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Wix, czy Nucleus, zaufaj twórcy swojej witryny i ciesz się korzyściami, jakie może przynieść Twojemu kościołowi i zborowi!

Najlepsi twórcy stron internetowych Kościoła: FAQ

Który kreator stron internetowych jest najłatwiejszy w użyciu?

Wix, ręce do góry! W naszych testach sprawdził się, czy jest łatwy w użyciu, dzięki czemu jest zarówno przyjazny dla początkujących, jak i konfigurowalny. To jest świetne, ponieważ oznacza to, że don’muszę iść na kompromis w sprawie jakości tylko dlatego, że możesz’kod t!

Który kreator stron internetowych jest najlepszy dla małych budżetów?

Zarówno Wix, jak i Weebly mają darmowe plany, więc możesz zacząć budować swoją stronę kościoła bez rozstania z jednym centem. Zawsze zalecamy uaktualnienie do płatnego planu dla bardziej profesjonalnej strony – Wix ma najtańszą cenę początkową bez reklam za jedyne 11 USD miesięcznie.

Co jest lepsze – generalny budowniczy lub budowniczy specyficzny dla kościoła?

To naprawdę zależy od twoich potrzeb – jeśli na przykład cenisz design, Squarespace jest lepszy niż Sharefaith. Jeśli potrzebujesz bardzo konkretnej pomocy i wsparcia, wtedy Ministerstwo Projektów lub Nucleus będzie lepsze niż Wix lub Weebly.

Jak wybrać najlepszą domenę dla mojej strony kościoła??

To’najlepiej, aby nazwa domeny była krótka, odpowiednia i łatwa do zapamiętania! Staraj się, aby twoja domena była jak najbliższa rzeczywistej nazwie twojego kościoła – na przykład Spires Church może mieć stronę internetową o nazwie www.spireschurch.com.

Czy będę musiał znaleźć hosting mojej strony kościoła??

Nie! Hosting jest zawarty we wszystkich kreatorach stron internetowych znajdujących się na naszej liście, więc nie’nie musisz martwić się o znalezienie własnego hostingu lub zapłacenie za to dodatkowo. Możesz po prostu zbudować witrynę, usiąść i zrelaksować się, wiedząc o tym’wszystko jest obsługiwane dla ciebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me