6 najlepszych twórców stron internetowych restauracji

kreator stron restauracji opisywany obrazCzytaj dalej, gdy podajemy listę najlepszych kreatorów stron internetowych restauracji na rynku z gwiazdką Michelin.


Restauracja bez strony internetowej to przepis na katastrofę: jeśli ty’nie jesteś online, klienci wygrali’jeść. Czy przesadzamy? Może – chociaż w niedawnej ankiecie to stwierdzono 80% ludzi przeszukuje internet przed podjęciem decyzji, gdzie zjeść.

I jednocześnie 70% użytkowników smartfonów przegląda menu restauracji na swoich urządzeniach, tylko 5% niezależnych restauracji posiada witrynę mobilną. Jako właściciel restauracji to’czas wyprzedzić grę.

Jednak o godz Ekspert do budowania stron internetowych, rozumiemy, że prowadzenie restauracji kosztuje czas, pieniądze i energię. Więc kiedy i jak możesz zbudować witrynę restauracji’jest idealny dla ciebie?

Że’s, gdzie przychodzą twórcy stron internetowych’ponownie bezproblemowy, a czasem nawet bezpłatny. Złożenie razem nie trwa dłużej niż trzydaniowy posiłek i kosztuje mniej niż sałatkę boczną miesięcznie.

Najlepsi kreatorzy stron internetowych dla restauracji są jak same placówki: atrakcyjne z zewnątrz, ale usprawnione w zapleczu. Wybierz odpowiedniego konstruktora, a ty’Zaraz przygotuję oszałamiającą stronę internetową.

Dobrze, jasne. Do wyboru jest wielu twórców stron internetowych. Ale nie’martw się: my’przeprowadziliśmy kilka smacznych badań i znaleźliśmy sześć najlepszych dla Ciebie.

Najlepszymi twórcami stron internetowych restauracji są:

 • Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla restauracji
 • Weebly – ogromna liczba przydatnych aplikacji do restauracji
 • Squarespace – numer jeden w dziedzinie projektowania
 • Idź Tato – świetny wybór dla ograniczonych czasowo restauratorów
 • Płyta smakowa – idealny dla początkujących techników
 • Pozwolić’siedzenie! – opcja przyjazna dla budżetu

Podobnie jak w przypadku darmowych próbek, wiele z tych platform ma bezpłatne wersje próbne i plany, które na to pozwalają ‘Wypróbuj zanim kupisz’. My’Omówię to wszystko i bardziej szczegółowo poniżej.

1

Wix

Najlepszy kreator stron internetowych dla restauracji

Wix ProWix Cons
 • Łatwy w użyciu
 • Doskonała funkcja przeciągnij i upuść
 • Setki szablonów
 • Mogą’t przełączanie szablonów
 • Potencjalnie przytłaczający wybór wzorów

Oceniony jako nasz najwyżej oceniany kreator stron internetowych dla restauracji (zobacz naszą tabelę porównawczą), Wix oferuje ponad 50 szablonów dla smakoszy. Przy takiej elastyczności, to’nadaje się do każdego rodzaju restauracji. I z ponad 100 milionami użytkowników, to’popularny wybór.

Jak prosty jest Wix? Cóż, podczas naszych testów jeden użytkownik powiedział: To’jest naprawdę łatwy w użyciu, nawet dla osób bez umiejętności projektowania.” To naprawdę jest dla wszystkich.

A dlaczego Wix do twojej restauracji? Przyciąganie klientów jest kluczowe’tam, gdzie responsywne szablony i konfigurowalne menu naprawdę świecą. Kompatybilne z dowolnym urządzeniem, Menu Restauracji Wix można łatwo dodawać, kiedy tylko chcesz.

Rezerwacje są bardzo proste dzięki rezerwacjom Wix. Prosta i konfigurowalna funkcja, możesz akceptować rezerwacje online (100% bez prowizji!) I bezproblemowo udostępniać swoje menu poprzez integrację z mediami społecznościowymi. Wix ma to wszystko.

Jeśli możesz’Jeśli zdecydujesz się na szablon, Wix może również utworzyć go dla ciebie za pomocą sztucznej inteligencji. Wystarczy podać kilka szczegółów na temat swojej restauracji, a Wix utworzy specjalnie dla Ciebie szablon strony internetowej!

To’warto podkreślić Wix’korzystny plan cenowy. Począwszy od zaledwie 11 USD do 25 USD miesięcznie za plany premium, tworzenie stron internetowych z Wix jest szybkie i niedrogie. Chociaż możesz uruchomić Wix za darmo, płatne plany naprawdę otwierają twoje możliwości.

2)

Weebly

Ogromna liczba przydatnych aplikacji do restauracji

Weebly PlusyWeebly Cons
 • Szeroki wybór aplikacji
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Elastyczna edycja szablonów
 • Plany Premium mogą być kosztowne
 • Zły wybór darmowych zdjęć

Weebly to kolejny popularny wybór dla restauracji. Obsługuje wiele smacznych aplikacji restauracyjnych i jest niezwykle łatwy w użyciu.

W przeciwieństwie do Wix, możesz zmieniać szablony i tworzyć unikalne treści, kiedy tylko potrzebujesz. To sprawia, że ​​Weebly jest idealny dla perfekcjonistów. Wiemy, że (niektórzy) restauratorzy mogą należeć do tego przedziału!

Utworzony przez GloriaFood, wolny Dodatek Restaurant System zapewnia wspaniałe, konfigurowalne menu, nieograniczoną liczbę zamówień online i proste rezerwacje stolików.

Chcesz więcej? Wędruj po rynku online w poszukiwaniu niektórych kreatywnych aplikacji (jest ich ponad 200). Obejmują one wiele funkcji związanych z restauracją, a chociaż większość z nich jest bezpłatna, niektóre są dostępne za niewielką opłatą.

Weebly oferuje bezpłatny plan, ale zalecamy plany premium właścicielom restauracji. A już od 8 do 38 USD możesz’pójść źle. Po co wydawać trochę więcej? Płatności kartą kredytową, witryny zoptymalizowane pod kątem sprzedaży i zaawansowane narzędzia marketingowe w ofercie zrobią jedno: wygenerują dla Ciebie większe przychody.

przykład restauracji weebly 3)

Squarespace

Numer jeden w projektowaniu

Zalety SquarespaceWady Squarespace
 • Oszałamiające wzory
 • Fantastyczne funkcje edycji
 • Trudne w nawigacji w edytorze
 • Brak bezpłatnego abonamentu

Czy jesteś kreatywny zarówno z szablonami internetowymi, jak i talerzami jadalnymi? Zatem Squarespace jest dla Ciebie. To najlepszy kreator stron internetowych dla restauracji, który oferuje ponad 70 unikalnych szablonów z możliwością dostosowania. Jest przeznaczony dla każdej restauracji, od tanich burgerów po ekskluzywne marokańskie.

Dlaczego więc wybrać Squarespace? Po pierwsze, Twoi klienci pokochają czyste menu. I, podobnie jak inne, oferuje integracje ChowNow i OpenTable.

Oznacza to, że nie można składać zamówień online i rezerwacji stolików’będzie łatwiej. Uwielbiamy również funkcje e-mail marketingu, kalendarze wydarzeń i ogólną funkcjonalność e-commerce.

Jeden z naszych uczestników testów powiedział nawet: “Za jednym razem skutecznie łączy wiele dla Ciebie, co moim zdaniem było świetne i wygląda niesamowicie.”

Tak, wymaga nieco więcej wysiłku twórczego niż Wix lub Weebly, ale wyniki są oszałamiające. Sekcja edytora blok po bloku jest naprawdę łatwa w użyciu.

Ceny też są rozsądne: od 12 do 40 USD to nie robi’Prowadzenie światowej klasy strony internetowej z restauracjami kosztuje.

Co więcej, pod ręką możesz zanurzyć palec u nogi 14-dniowy bezpłatny okres próbny! Jeśli zdecydujesz się na przejście na płatny plan, możesz uzyskać 10% zniżki z naszego wyjątkowego kodu oferty Squarespace.

Przykład strony internetowej restauracji squarespace 4

Idź Tato

Świetny wybór dla ograniczonych czasowo restauratorów

GoDaddy ProGoDaddy Cons
 • GoCentral ADI, który tworzy dla Ciebie witrynę Twojej restauracji
 • Nagradzana obsługa klienta
 • Brak bezpłatnego abonamentu
 • Brak pustych szablonów na płótnie

GoDaddy oferuje najszybszy sposób na uruchomienie witryny dzięki GoCentral ADI (Artificial Design Intelligence), więc uruchomienie witryny restauracji jest naprawdę 1, 2, 3, udać się -idealny dla zapracowanych właścicieli restauracji.

GoDaddy ma wiele kuszących szablonów (odpowiednich dla wszystkich urządzeń) z wieloma przydatnymi funkcjami. Należą do nich konfigurowalne menu, zamówienia online za pośrednictwem ChowNow oraz rezerwacje z integracją OpenTable.

Jako właściciel restauracji Twoje jedzenie przyciąga klientów. GoDaddy pozwala łatwo dodawać wysokiej jakości obrazy kulinarne do każdego szablonu, tworząc prawdziwą ucztę dla oczu.

Plany cenowe wahają się od zaledwie 5,99 USD do 19,99 USD, ale GoDaddy oferuje 1-miesięczny bezpłatny okres próbny, jeśli chcesz spróbować przed zakupem. Jakieś problemy? Ich wielokrotnie nagradzany zespół obsługi klienta 24/7 chętnie pomoże.

przykład restauracji chrzestnej 5

Płyta smakowa

Idealny dla początkujących techników

Płyta smakowa PlusyPłyta smakowa Cons
 • Wymagany minimalny wysiłek
 • Funkcja wielu lokalizacji
 • Mniej kreatywnej kontroli
 • Brak bezpłatnego abonamentu

Podawany wyłącznie do restauracji, Flavor Plate jest przeznaczony dla tych, którzy kochają jedzenie, ale nie technologię. Prostota jest nie tak tajnym składnikiem. Tworzenie uporządkowanych menu, sprzedaż kart upominkowych i łączenie dodatków stron trzecich (np. OpenTable do rezerwacji) jest dziecinnie proste.

W ruchu? Wszystkie edytory Flavour (tem) są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, dzięki czemu możesz być kreatywny podczas podróży. Więcej niż jedna restauracja? Po prostu wybierz szablon wielu lokalizacji. Nawet automatycznie synchronizują menu z mediami społecznościowymi.

Ogólnie rzecz biorąc, płyta smakowa dobrze komponuje się z napiętym harmonogramem. Wszystko, co musisz dodać, to treść, a oni zajmą się resztą! (W ciągu 3-5 dni roboczych). Ceny też są elastyczne. Zacznij od 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a następnie wybierz subskrypcję miesięczną w wysokości 15 USD lub 35 USD.

przykład strony internetowej restauracji flavplate 6

Jedzmy!

Opcja przyjazna dla budżetu

Pozwolić’siedzenie! PlusyPozwolić’siedzenie! Cons
 • Niedrogie subskrypcje
 • Szeroka gama dodatków
 • Wymaga zakupów aplikacji
 • Brak bezpłatnego abonamentu
 • Minimalna kreatywna kontrola

Zaprojektowany również dla stron restauracji, Let’siedzenie! pozwala skupić się na jedzeniu. Zajmują się hostingiem i projektowaniem stron internetowych, a Ty wybierasz spośród ponad 40 wystawnych szablonów. Następnie dodajesz swoje logo i kilka pomocnych aplikacji.

Jednak Let’siedzenie! zapewnia wyłącznie potężne strony internetowe i to’s to. Cała reszta jest zlecana na zewnątrz przez ich rynek. ty’Będę musiał przeglądać zamówienia online, generatory kuponów, projekty menu i integrację z mediami społecznościowymi.

Przy takich minimalnych kosztach letnich Let’siedzenie! stać mnie na jakieś akceptowalne plany cenowe. To’10 USD miesięcznie lub 99 USD rocznie. To’to takie proste.

Najlepsi twórcy stron internetowych dla restauracji: końcowe myśli

My’obsłużyliśmy sześć najlepszych twórców stron internetowych restauracji, więc pozwólmy’Podsumowując, dlaczego je wybraliśmy…

 • Wix – najlepszy kreator stron internetowych dla restauracji
 • Weebly – ogromna liczba przydatnych aplikacji do restauracji
 • Squarespace – numer jeden w dziedzinie projektowania
 • Idź Tato – świetny wybór dla restauratorów na czas określony
 • Płyta smakowa – idealny dla początkujących techników
 • Pozwolić’siedzenie! – opcja przyjazna dla budżetu

I gotowe – nasze menu najlepszych twórców stron internetowych restauracji. Chociaż wszystkie mają swoje mocne strony, zalecamy narzędzie do tworzenia witryn, takie jak Wix, Weebly lub Squarespace. one’są elastyczne, skalowalne i zasilają miliony witryn internetowych na całym świecie z jednego powodu: działają.

Większa kontrola oznacza większą ostrożność. Podobnie jak twoje jedzenie, twoja strona restauracji jest twoją kreacją. Budowniczych specyficznych dla restauracji, takich jak Flavour Plate lub Let’s Jedz !, może zaoszczędzić czas i moc mózgu, ale po prostu nie’• ma zasoby, obsługę klienta i funkcje edycji, aby konkurować na przykład z Wix.

Pamiętaj: strona internetowa twojej restauracji nie tylko sprawia, że ​​jesteś widoczny dla potencjalnych gości, ale także pozwala ci przyjmować intratne zamówienia online. Włóż taką samą ilość miłości do swojej witryny, jak Ty i Ty’Mam pewien przepis na sukces.

Don’Ale uwierz nam na słowo. Wybierz bezpłatny plan lub wersję próbną już dziś i zacznij budować. Jeśli podoba Ci się oferta składników, zawsze możesz przejść na plan crème de la crème’jestem gotowy.

Dalej w górę…

Kiedyś ty’wybraliśmy idealnego kreatora witryn dla restauracji, możesz pójść o krok dalej i rozpocząć dostawy online. Odkryć Jak skonfigurować internetowy system zamawiania restauracji w naszym łatwym do naśladowania przewodniku.

FAQ

Który kreator stron internetowych restauracji ma najlepszy SEO?

SEO (Search Engine Optimization) to proces modyfikowania witryny, dzięki czemu zajmuje ona lepszą pozycję w wyszukiwarkach, takich jak Google lub Bing. Wix, Weebly i Squarespace mają świetne funkcje SEO, w tym możliwość edytowania metadanych, zmiany informacji o adresach URL i instalowania określonych aplikacji, które pomagają w optymalizacji.

Czy możesz sprzedawać produkty za pośrednictwem narzędzia do tworzenia witryn restauracji??

Niektóre z nich tak! Wix, Weebly, Squarespace i GoDaddy obsługują e-commerce. Więc jeśli ty’jeśli chcesz promować domowy sos do makaronu lub zareklamować swoją najnowszą książkę kucharską, możesz sprzedawać go swoim klientom bezpośrednio za pośrednictwem swojej witryny.

Jakie są główne rzeczy do rozważenia przy tworzeniu strony internetowej restauracji?

Po pierwsze, chcesz sprawdzić, czy twórca witryny ma szablony specyficzne dla restauracji. To daje odpowiednią bazę startową do pracy. Po drugie, i najważniejsze, są oferowane funkcje. Chcesz, aby platforma zawierała takie elementy, jak projekty menu, marketing e-mailowy i system rezerwacji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me