7 najlepszych twórców stron internetowych dla muzyków: nasz dopracowany wybór

ty’mam twój dźwięk, ty’mam twój wygląd – ale jeśli ty’dzisiaj jestem muzykiem’ultra-cyfrowy świat’to tylko połowa historii. Udoskonalenie występu na żywo ma kluczowe znaczenie, ale przybicie obecności online jest równie ważne, jak posiadanie strony internetowej’Jestem z tego dumny.


W końcu pozwól’nie zapomnij, ilu wielkich artystów zostało odkrytych online – na przykład 5 Seconds of Summer, Carly Rae Jepsen i Justin Beiber. Opłaca się robić to dobrze, ale tak nie jest’oznacza to, że musisz wydać fortunę.

Twórcy stron internetowych pozwalają tworzyć wspaniałe witryny za niewielkie pieniądze, w bardzo krótkim czasie, bez uszczerbku dla funkcji. Ale nie wszyscy twórcy witryn zostali stworzeni równi – i to’gdzie jesteśmy.

Ten artykuł pomoże ci uporządkować legendy od jednego przeboju i znaleźć platformę’Pracuję dla ciebie. My’Poprowadzę Cię przez siedem najlepszych twórców stron internetowych, aby Cię zauważono, lub zabiorę Cię na wyższy poziom.

Contents

7 najlepszych twórców stron internetowych dla muzyków to:

 1. Wix – Najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych.
 2. Shopify – Najlepsze dla witryn o wysokiej sprzedaży.
 3. Squarespace – Najlepsze dla super fajnych projektów.
 4. Weebly – Najlepsze dla muzyków imprezowych.
 5. Bandzoogle – Najlepszy program do tworzenia stron internetowych dostosowany do muzyki.
 6. Klej muzyczny – Najlepszy darmowy program do tworzenia stron internetowych z muzyką.
 7. BandVista – Najłatwiejszy w użyciu program do tworzenia witryn internetowych z muzyką.

Wix zajął czołowe miejsce w naszych badaniach; jego całkowita elastyczność sprawia, że ​​jest to świetna opcja dla wszystkich rodzajów przemysłu. Shopify to najpotężniejsza platforma e-commerce, więc jest idealna, jeśli planujesz sprzedawać dużo towarów. Tymczasem Squarespace dostarcza nagradzane szablony.

Ale my’przedstawiłem każdą z tych siedmiu z jakiegoś powodu, więc pozwólcie’wskakują bezpośrednio do swoich indywidualnych recenzji.

Najlepsze kreatory stron internetowych dla muzyków: bezpośrednie porównanie

Tutaj w Expert Kreatora stron internetowych’dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć najlepszy sposób na połączenie z Internetem. Że’dlaczego przeprowadzamy szeroko zakrojone badania najlepszych producentów stron internetowych na rynku; analizowanie funkcji, porównywanie planów i przeprowadzanie ogromnej liczby testów użytkowników z pomocą osób takich jak Ty.

Oto siedmiu twórców stron internetowych oferujących najlepsze wrażenia zarówno początkującym, jak i uznanym muzykom. Ta tabela zawiera przegląd porównania ich funkcji – aby zobaczyć pełne recenzje, czytaj dalej.

Builder Bez planu lub wersji próbnej Plany bez reklam zaczynają się od (/ miesiąc) Liczba szablonówWix

Shopify

Squarespace

Weebly

Bandzoogle

Klej muzyczny

BandVista

Bezpłatny plan11 USD500+
Bezpłatny okres próbny (14 dni)29 USD55
Bezpłatny okres próbny (14 dni)12 USD60+
Bezpłatny plan12 USD50+
Bezpłatny okres próbny (30 dni)8,29 USD100+
Darmowy w użyciuWolny10
Bezpłatny okres próbny (30 dni)9,95 USD100+

To był szybki przegląd tego, jak układa się siedmiu budowniczych – teraz, niech’s przyjrzyj się każdemu bardziej szczegółowo.

1. Wix

Najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych

Zobacz, jak dobrze Wix wypadł w naszych badaniach:

Wix Plusy i minusy

PlusyCons
 • Dostępny bezpłatny plan
 • Mnóstwo specjalnych szablonów muzycznych
 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Możesz’t zmienić szablon po uruchomieniu witryny
 • Wybór może wydawać się przytłaczający

Wix jest po prostu najlepszym narzędziem do tworzenia witryn internetowych na rynku.

Okazało się najlepsze w naszych testach użytkowników, a funkcja przeciągnij i upuść jest łatwa dla kompletnych nowicjuszy.

Ale łatwość użytkowania z pewnością tak nie jest’t kosztem funkcji lub designu – Wix’Obszerna kolekcja aplikacji oznacza, że ​​Twoja witryna może wyglądać i działać dokładnie tak, jak tego chcesz. Zintegruj swoje media społecznościowe, dodaj galerie i skonfiguruj listę mailingową – wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

Jeśli chcesz sprzedawać towary lub albumy bezpośrednio za pośrednictwem swojej witryny, to’jest też dość łatwe. Po prostu wybierz abonament Wix eCommerce, który kosztuje 20 USD miesięcznie (przy rozliczaniu rocznym).

Szablon „Witryny zespołu” WixZ Wix’s ‘Zespół strony’ szablon, możesz osadzać utwory i filmy bezpośrednio na swojej stronie

Wix może być najlepszym generatorem stron internetowych, ale tak nie jest’to znaczy, że nie ma’t dopracowane to’oferta dla muzyków. Szybkie wyszukiwanie ‘zespół muzyczny’ w sekcji szablonów przegląda cały zestaw szablonów zaprojektowanych specjalnie z myślą o artystach muzycznych.

Szablony muzyków WixObrazowy i efektowny, Wix’Szablony muzyczne oferują idealną odskocznię dla nowych i uznanych artystów

Ale wszystko to musi sporo kosztować, prawda? Źle!

Wix’Rozmiar pozwala na utrzymanie naprawdę niskich cen. Działa na ‘freemium’ model, abyś mógł założyć witrynę z ziemi, nie wydając ani grosza’Wystarczy uaktualnić do płatnego planu, aby pozbyć się reklam Wix i zautomatyzować ‘wixsite’ w nazwie twojej domeny.

Wix’Najtańszy płatny plan, Combo, kosztuje tylko 11 USD miesięcznie, gdy jest rozliczany rocznie. Skonfiguruj witrynę za darmo, a następnie zaktualizuj ją, kiedy będziesz’jestem pewien, że ty’jestem zadowolony.

Jak widać, tam’jest wiele powodów, by krzyczeć o Wix. Myślimy o tym’to świetna, wszechstronna platforma dla muzyków, którzy chcą uruchomić swoją stronę internetową. Ale nie’Po prostu uwierz nam na słowo. Rozmawialiśmy z Ella, połową akustycznego indie-folk duetu Naz & Ella, aby dowiedzieć się o jej doświadczeniach z wykorzystaniem Wix do stworzenia strony zespołu.

PRZEGLĄD UŻYTKOWNIKA: NAZ & ELLA

ella wix recenzja najlepszych twórców stron internetowych muzyków

Ella’Witryna Wix pozwala jej zarządzać rezerwacjami koncertów i dzielić się muzyką ze światem.

Ella gra na gitarze i śpiewa chórki w swoim indie-folk zespole Naz & Ella Duet wykonuje koncerty w Londynie i okolicach, w tym funkcje w pubach i barach, a także imprezy firmowe. Ella chciała miejsca w Internecie, w którym mogłaby promować swoją muzykę, i postanowiła sama założyć stronę internetową, jak to po prostu zrobiła’mam pieniądze na zatrudnienie projektanta stron internetowych.

Q&A z Ella

Dlaczego chciałeś zbudować stronę internetową??

“Chcieliśmy zbudować stronę internetową, aby mieć centralne miejsce do prezentacji naszej muzyki, filmów, dat koncertów, prasy i bloga. Zanim zbudowaliśmy stronę internetową, wysyłanie tylu osobnych linków społecznościowych było uciążliwe, ale teraz po prostu wysyłamy naszą stronę internetową!”

Dlaczego wybrałeś Wix do zbudowania twojej strony??

“Wybraliśmy Wix, aby zbudować naszą stronę internetową, tak jak słyszeliśmy od innych muzyków w podobnej sytuacji, jak my’to dobra, łatwa w użyciu platforma do budowy strony internetowej. Przyjrzeliśmy się również recenzjom i Wix brzmiał dokładnie tak, jak tego szukaliśmy.”

Jak łatwo było zbudować swoją witrynę?

“Zauważyliśmy, że Wix bardzo łatwo zbudował naszą stronę internetową. To’jest naprawdę prosty i wymaga dużo pracy nóg, na przykład dostarczania gotowych szablonów i schematów kolorów. Również to’jest dość intuicyjny, więc nie działa’długo trzeba się zastanawiać, jak go używać.”

“W Wix najbardziej podoba mi się łatwość i szybkość, z jaką możesz stworzyć atrakcyjną, profesjonalnie wyglądającą stronę internetową. My’Korzystaliśmy również z funkcji marketingu na blogach i e-mailach, które naprawdę pomogły rozpowszechnić informacje o nas.”

Czy było coś, co uważasz za wyzwanie?

“W większości przypadków Wix jest prosty w użyciu, ale ogromny zakres opcji edycji może czasem wydawać się przytłaczający. Na przykład zajęło mi wieki wypracowanie sposobu edycji na pasku narzędzi i przejście do właściwej funkcji edycji.”

W jaki sposób posiadanie strony internetowej przyniosło korzyści Twojemu zespołowi??

“Posiadanie strony internetowej sprawiło, że wyglądamy o wiele bardziej profesjonalnie, wysyłając e-maile do osób, które chcą zarezerwować koncerty, i daje nam platformę do dzielenia się naszymi treściami i podnoszenia świadomości na temat naszej muzyki. My’skontaktowaliśmy się również z osobami, które w naturalny sposób znalazły naszą stronę dzięki wyszukiwarkom Google.”

Czy uważasz, że Wix ma dobry stosunek jakości do ceny?

“Wix ma dobry stosunek jakości do ceny’jest dość niski, aw pierwszym roku zaoferowano nam ofertę, co dodatkowo zmusiło nas do skorzystania z niej.”

2. Shopify

Najlepsze dla witryn o wysokiej sprzedaży

Nie mylić z platformą do strumieniowego przesyłania muzyki ‘Spotify’, Shopify to platforma e-commerce, a nie kreator stron internetowych, ale działa w podobny sposób. Zobacz, jak wypadła na innych platformach e-commerce:

Shopify Plusy i minusy

PlusyCons
 • Łatwo sprzedawaj na wielu platformach
 • Świetna obsługa klienta
 • Na początku może być trudniej się opanować
 • Pobiera dodatkową opłatę transakcyjną w wysokości 0,5% – 2%, chyba że korzystasz z własnej bramki płatności, Shopify Payments

Jeśli spodziewasz się sprzedać wiele towarów i albumów za pośrednictwem swojej witryny, zalecamy najpierw zastanowienie się nad e-commerce. I jeśli ty’najpierw myślę o e-commerce, Shopify jest najlepszy w branży.

Nie to’początkowo nie jest tak łatwe do opanowania jak Wix – ale Shopify jest ostatecznie zaprojektowany, aby sprzedaż online była tak prosta, jak to możliwe. To’to potężna platforma e-commerce, wyposażona w wiele funkcji specyficznych dla e-commerce, aby zmaksymalizować sprzedaż i zminimalizować czas administratora.

shopify statystyki e-commerceUdowodniono, że funkcje sprzedaży Shopify zwiększają wydajność e-commerce.

Shopify’Do wyróżniających się funkcji e-commerce należą:

 • Integracja z wieloma kanałami – sprzedawaj w Amazon lub za pośrednictwem innych kanałów i zarządzaj wszystkimi swoimi zapasami za pośrednictwem Shopify.
 • Porzucone odzyskiwanie koszyka – automatycznie wysyłaj kolejne wiadomości e-mail do klientów, którzy opuszczają witrynę bez kupowania produktów w koszyku.
 • Ponad 100 bramek płatniczych – aby Twoi klienci mogli sprawdzić, co wolą.

Tam’s nie oferuje bezpłatnego abonamentu w Shopify, ale oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz zanurzyć palec u nogi w wodach e-commerce, zanim w pełni się zaangażujesz.

Shopify jest zbudowany do skalowania; Shopify Basic kosztuje tylko 29 USD / miesiąc, ale może wzrosnąć nawet do 299 USD / miesiąc w najbardziej ruchliwych sklepach internetowych.

Wadą korzystania z Shopify? Płacisz niewielką opłatę transakcyjną za każdą sprzedaż – chyba że korzystasz z własnej bramki płatności, Shopify Payments. Opłata wynosi 2% przy ul ‘Podstawowy’ plan i spada do zaledwie 0,5% przy najdroższych ‘zaawansowane’ plan.

3. Squarespace

Najlepsze do super fajnych projektów

Squarespace jest jak fajny dzieciak w szkole – popularny, utalentowany wszechstronny z najnowszymi tenisówkami:

Za i przeciw Squarespace

PlusyCons
 • Najlepiej zaprojektowane szablony dowolnego narzędzia do tworzenia stron internetowych’przetestowałem
 • Funkcje wysokiej jakości
 • Obsługa klienta 24/7
 • Plany cenowe niż konkurencja

Squarespace został stworzony dla kreacji. Wszyscy projektanci, artyści i muzycy śpiewają pochwały.

Nie robi’mieć łatwość użycia Wix, ani moc e-commerce Shopify. Ma jednak wyselekcjonowany wybór szablonów, które są niezaprzeczalnie eleganckie.

Squarespace zaznacza cztery z tych szablonów jako idealne dla osób z branży muzycznej. Obejmują one wszystko, od integracji Soundcloud po funkcje e-commerce do sprzedaży albumów i towarów. Zasadniczo bez względu na etap kariery muzycznej’Jeśli chodzi o, Squarespace Cię obejmuje.

Szablon „Wav” SquarespaceSquarespace’Szablon „Wav” to minimalistyczny muzyk’marzenie

Więc co’haczyk? Squarespace isn’t równie intuicyjny jak inne witryny typu przeciągnij i upuść, takie jak Wix. Ale trzymaj się tego, a ty’na pewno będziesz zadowolony z tego, co stworzysz.

A jeśli nie jesteś’t tam’nie musisz się martwić; Squarespace oferuje wszystkim klientom 14-dniowy bezpłatny okres próbny, bez karty kredytowej. Jeśli na tym etapie nie zdecydujesz się na płatny abonament, Twoja witryna zostanie po prostu przełączona w tryb offline.

Squarespace’Plany są dość przystępne, ale zdecydowanie nie najniższe w okolicy. Najtańszy jest abonament osobisty, który wynosi tylko 12 USD miesięcznie, gdy jest rozliczany rocznie, lub 16 USD miesięcznie.

Jeśli chcesz korzystać z funkcji e-commerce w ramach swojej witryny Squarespace, możesz’ponownie szukamy 26 USD miesięcznie w przypadku podstawowego planu e-commerce lub 40 USD miesięcznie w przypadku planu zaawansowanego. Za pomocą obu możesz sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów – zyskujesz dodatkowe funkcje dzięki planowi zaawansowanemu.

4. Weebly

Najlepsze dla muzyków imprezowych

Jak widać, wyniki Weebly są dość dobre na całej planszy. Czytaj dalej, aby zobaczyć, dlaczego tak uważamy’najlepsze dla zespołów i artystów grających wydarzenia:

Wady i zalety Weebly

PlusyCons
 • Najlepsze funkcje SEO dowolnego twórcy stron internetowych’przetestowałem
 • Największy wybór aplikacji
 • Nie najbardziej intuicyjny konstruktor
 • Mogą’t samodzielnie przywracać strony internetowe (musi to zrobić zespół Weebly)

Weebly to przyzwoity kreator stron internetowych, ale uważamy, że jest to szczególnie dobry wybór dla zespołów i muzyków grających na imprezach, takich jak wesela i imprezy.

Dlaczego’o to pytasz? Wszystko sprowadza się do drobnej rzeczy zwanej Search Engine Optimization (SEO). Zasadniczo jest to, jak dobrze twoja strona ‘zoptymalizowany’ do przeczytania i podzielenia na kategorie – lub ‘czołgał się’ – przez wyszukiwarki.

Jeśli grasz w wydarzenia, ty’Zna wartość ustnego przekazu. Ale nie’nie doceniaj też wartości Google.

Faktem jest, że jeśli’Jesteście obrączką ślubną w Sacramento, chcecie, aby ludzie mogli was znaleźć, google ‘zespoły weselne w Sacramento’.

Silna strona z silnym SEO ma największe szanse na wyróżnienie się na pierwszej stronie Google’wyniki wyszukiwania – co oznacza więcej oczu w witrynie, więcej słuchania muzyki i więcej rezerwacji w kalendarzu.

Przewodnik SEO WeeblyJeśli ty’ponownie budując witrynę Weebly, koniecznie sprawdź jej ostateczny przewodnik po SEO, aby się upewnić’ponownie wyciskając największą wartość z witryny

Oprócz świetnego SEO, co’s Weebly przynosi do stołu? Właściwie to całkiem sporo. Ma największą liczbę dostępnych aplikacji spośród wszystkich testowanych przez nas konstruktorów witryn i chociaż może nieco upaść w obsłudze, oferuje dużą elastyczność projektowania i przyzwoity stosunek jakości do ceny. Tam’W ofercie jest także bezpłatny plan, dzięki czemu możesz łatwo ‘Wypróbuj zanim kupisz’.

W sumie są trzy płatne plany, od 6 do 26 USD miesięcznie (rozliczane co roku). Chociaż najtańszy plan może być kuszący, najlepszym planem dla muzyków jest profesjonalny plan 12 USD. Wskazówka jest w nazwie – jest to najlepszy plan stworzenia markowego, profesjonalnego serwisu internetowego w celu promowania biznesu, usługi (lub zespołu!) Online.

Plan Professional to najtańszy plan usuwania reklam Weebly z Twojej witryny, co jest jednym z głównych powodów, dla których go polecamy. Jednak oferuje również bezpłatną domenę, nieograniczoną przestrzeń dyskową – idealną do przesyłania filmów, zdjęć i klipów dźwiękowych – a także kalkulator wysyłki, który jeszcze bardziej ułatwia sprzedaż za pośrednictwem witryny.

Jeśli ty’sprzedajesz dużo towarów i chcesz zarabiać pieniądze za pośrednictwem swojej witryny, a następnie plan wydajności jest najlepszą opcją. Jest wyposażony w zaawansowane funkcje e-commerce, takie jak e-maile porzuconych koszyków i zniżki na wysyłkę, aby zwiększyć sprzedaż i wesprzeć sklep’wzrost. To kosztuje 26 USD miesięcznie, ale to’warto, jeśli ty’poważnie podchodzę do sprzedaży online.

5. Bandzoogle

Najlepszy konstruktor witryn dla konkretnego zespołu

Bandzoogle’misja do ‘upoważnij muzyków do tworzenia skutecznych stron internetowych z muzyką’ może być inspirujące, ale pozwól’przejdźmy do mosiężnych rozwiązań: jak Bandzoogle wypada w porównaniu z bardziej znanymi twórcami stron internetowych na rynku?

Bandzoogle Plusy i minusy

PlusyCons
 • E-commerce bez prowizji dostępny z każdym planem
 • Zaawansowane analizy, które pomogą Ci zidentyfikować i poszerzyć grono fanów
 • O rozsądnej cenie
 • Witryny nie są’• zupełnie na tym samym poziomie (wizualnym lub technicznym), co większe kreatory stron internetowych, takie jak Wix i Squarespace

Bandzoogle to narzędzie do tworzenia witryn stworzone przez muzyków dla muzyków. Jego podróż rozpoczęła się pod koniec lat 90., kiedy założyciel i muzyk Chris Vinson zbudował własną stronę internetową. Szybko do przodu o 20 lat, a Bandzoogle jest obecnie uważany za najlepszy na rynku konstruktor muzyki.

Bandzoogle to narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, co oznacza, że ​​wszystkie jego szablony można dostosowywać bez potrzeby samodzielnego kodowania. Może nie jest tak dopracowany, jak wielkie nazwiska, takie jak Wix i Squarespace, ale ma kilka przydatnych funkcji:

 1. Ponad 100 szablonów muzycznych – Ponad 100 responsywnych szablonów mobilnych, wszystkie zaprojektowane z myślą o muzykach.
 2. Integracja z mediami społecznościowymi – Łatwa integracja YouTube, SoundCloud i innych mediów społecznościowych. Fani mogą przesyłać strumieniowo utwory lub całe albumy bezpośrednio z Twojej witryny.
 3. E-commerce bez prowizji – Sprzedawaj muzykę, bilety i towary za pośrednictwem swojej witryny z 0% prowizji.
 4. Znajdź swoją bazę fanów – Zaawansowana analityka pozwala znaleźć największych fanów. Szczegółowe dane muzyczne pokazują dokładnie to, co oni’słucham i na jak długo.

Ile więc to wszystko cię powstrzyma? Najtańszym abonamentem Bandzoogle jest plan Lite, który kosztuje zaledwie 8,29 USD miesięcznie (rozliczany rocznie). Ten plan obejmuje wszystkie kluczowe funkcje, w tym e-commerce, ale Ty’ponownie ograniczone do 10 stron i 10 utworów.

Plan Pro jest najdroższy i kosztuje 16,63 USD miesięcznie za nieograniczoną liczbę stron i utworów oraz nieograniczoną liczbę subskrybentów twojej listy mailingowej. Wszystkie plany są oferowane z bardzo hojnym 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym, więc możesz go wypróbować przed rozpoczęciem.

6. Klej muzyczny

Najlepszy darmowy program do tworzenia stron internetowych z muzyką

Music Glue to jedyny kreator stron internetowych na tej liście, który pozwoli Ci stworzyć stronę internetową bez reklam, a także własną nazwę domeny, całkowicie bezpłatnie.

Klej do plusów i minusów

PlusyCons
 • Bez opłat za używanie kleju muzycznego
 • Wszystkie utwory sprzedane lub przesłane strumieniowo liczą się do cyfrowych i fizycznych wykresów
 • Hefty 10% prowizji od całej sprzedaży

Ale, jak mówi stare powiedzenie (w pewnym sensie), tam’nie ma czegoś takiego jak darmowy program do tworzenia stron internetowych z muzyką – więc co’haczyk?

Music Glue pozwala Ci założyć witrynę całkowicie za darmo, ale wymaga 10% prowizji od wszystkiego, co sprzedajesz. Więc jeśli nie’nie zarabiać żadnych pieniędzy, ani oni – ale tak szybko, jak to robisz, zaczynają dużo zarabiać.

Music Glue zawiera kilka przydatnych funkcji, w tym zaawansowane narzędzia do przesyłania danych oraz możliwość konfiguracji zamówień w przedsprzedaży. Każda muzyka przesyłana strumieniowo lub sprzedawana za pośrednictwem Twojej witryny również liczy się zarówno do wykresów cyfrowych, jak i fizycznych, co jest wielką zaletą.

Wiele wielkich nazwisk używa Music Glue: Iron Maiden, Cypress Hill i Goldfrapp, aby wymienić tylko kilka. Don’nie zrozumcie nas źle, ich strony wyglądają świetnie – ale możemy’pomóc poczuć, że teraz żałują swojego początkowego wyboru budowniczego’zostałem dotknięty wysokimi opłatami prowizyjnymi.

7. BandVista

Najłatwiejszy w użyciu program do tworzenia witryn internetowych z muzyką

Bandvista ma wielką wartość, ale to’jest trochę przestarzały.

BandVista Plusy i minusy

PlusyCons
 • Użytkownicy chwalą łatwość użytkowania
 • Plany są dobrej jakości
 • Szablony są bardzo podobne i wyglądają na przestarzałe

BandVista ma wszystkie te same narzędzia, co inne witryny związane z muzyką, takie jak Bandzoogle, a nawet oferuje lepszą wartość: najtańszy plan, srebrny, kosztuje nieco ponad dolara więcej niż Bandzoogle’s Plan Lite – za 9,95 USD / miesiąc – i za to dostajesz pięciokrotnie więcej utworów oraz dziesięciokrotnie więcej subskrybentów newslettera.

Użytkownicy szybko chwalą BandVista’łatwość użycia, a na pewno można bardzo szybko uruchomić witrynę. Problem leży w wyborze szablonu; projekty są staromodne, nieco zagracone i wszystkie dość podobne.

Wybór szablonu BandVistaBandVista’projekty s don’wiele dla nas zrobić. Po prostu trochę się czują ‘szkolni ojcowie tworzą zespół rockowy’.

Jeśli podoba Ci się klimat jego szablonów, śmiało. Ale dla nas, wizualnie, każdy z sześciu innych konstruktorów z tej listy lepiej sobie radzi. Pierwsze wrażenia się liczą i to’dlaczego ten konstruktor pojawia się na końcu – pomimo swoich pozytywów.

Najlepsze kreatory stron internetowych dla muzyków: Podsumowanie

A więc masz to: przewodnik po najlepszych twórcach stron internetowych dla muzyków na rynku. Czy ty’ponownie świadomy ceny, zorientowany na projekt. lub nastawiony na sprzedaż, mamy nadzieję, że znalazłeś odpowiedni dla siebie.

Przynajmniej mamy nadzieję, że ten artykuł udowodnił, że nie’aby stworzyć stronę internetową, musisz zaangażować projektanta stron internetowych’jestem dumny: jeśli twórcy stron internetowych są wystarczająco dobrzy dla Iron Maiden, to oni’są dla nas wystarczająco dobre.

7 najlepszych twórców stron internetowych dla muzyków: podsumowanie

Tutaj’to krótkie podsumowanie twórców stron internetowych’omówiliśmy i ich najważniejsze punkty sprzedaży:

 1. Wix – Najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych
 2. Shopify – Najlepsze dla witryn o wysokiej sprzedaży
 3. Squarespace – Najlepsze dla super fajnych projektów
 4. Weebly – Najlepsze dla muzyków imprezowych
 5. Bandzoogle – Najlepszy program do tworzenia stron internetowych dostosowany do muzyki
 6. Klej muzyczny – Najlepszy darmowy program do tworzenia stron internetowych z muzyką
 7. BandVista – Najłatwiejszy w użyciu program do tworzenia witryn internetowych z muzyką

Platformy muzyczne przeznaczone dla nas’Objęliśmy niektóre fajne funkcje. Mimo to nadal uważamy, że nasza trójka oferuje najlepszą ofertę dla muzyków; Wix zapewnia całkowitą elastyczność, dzięki której Twoja kreatywność może świecić, Shopify ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć sprzedaż online, a Squarespace ma najmodniejsze szablony.

A jeśli nadal możesz’nie podejmuj decyzji, don’martw się! Wszyscy twórcy stron internetowych z tej listy albo oferują bezpłatny abonament, albo bezpłatny okres próbny. Spróbuj jednego i zmień, jeśli nie’czuję się dobrze.

Czy próbowałeś już jednego z tych twórców stron? Mamy pytanie, którego nie mamy’odpowiedziałeś? Daj nam znać w komentarzach!

Najlepsze narzędzia do tworzenia witryn dla muzyków: często zadawane pytania

Co z WordPress?

WordPress to super wydajny system zarządzania treścią. Jeśli masz czas i trochę doświadczenia w programowaniu, to’to solidny sposób na zbudowanie witryny. Ale szczerze mówiąc, twórcy stron internetowych są obecnie tak zaawansowani, że tam’nie ma prawdziwej korzyści z używania WordPressa pod względem funkcji. Jeśli chcesz mieć swobodę dostosowywania, wybierz Wix; tam’nic nie możesz’Przeciągnij i upuść, a nawet możesz dodać własny kod, jeśli pływa łódką.

Który kreator stron internetowych jest najłatwiejszy w użyciu?

Wix faktycznie wyszedł na czoło w naszych testach użytkowników pod kątem łatwości użytkowania – powiedzieliśmy wam, że to najlepszy wszechstronny produkt! Całe przesłanie jest takie ktoś może zbudować stronę internetową i zgodnie z naszym doświadczeniem w pełni spełnia tę obietnicę.

Pomocny jest ten przewodnik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me