8 najlepszych hostów WordPress 2020: Którzy dostawcy prezentują doskonałość?

WordPress obsługuje teraz ponad 30% internetu. To’jest najpopularniejszą (i jedną z najlepszych) platformami do budowania stron internetowych. Ale świetna strona internetowa wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Mówiąc dokładniej, potrzebujesz świetnego pakietu hostingowego, który będzie towarzyszył Twojej witrynie.


Krok dalej Hosting WordPress – specjalnie zaprojektowany na potrzeby wszystkich użytkowników WordPress. Problem w tym, że tam’jest tak wielu dostawców, którzy oferują hosting WordPress, to’trudno wiedzieć od czego zacząć!

Najlepszy dostawca hostingu WordPress

Ekspert od Kreatora stron ‘przejście do trybu online’ bardzo poważnie. To’dlatego przeprowadziliśmy własny, szeroko zakrojony projekt badawczy dotyczący hostingu. Chcieliśmy wiedzieć, którzy dostawcy oferują najlepszą usługę, a którzy wyróżniają się na niektórych rodzajach hostingu. Tutaj’s, którzy wyszli na górę:

Contents

Nasze najlepsze hosty dla stron internetowych WordPress

5 najlepszych współdzielonych hostów WordPress

 1. Bluehost
 2. HostGator
 3. iPage
 4. DreamHost
 5. Hosting A2

5 najlepiej zarządzanych hostów WordPress

 1. Bluehost
 2. Hosting A2
 3. W ruchu
 4. WPEngine
 5. SiteGround

W tym przewodniku my’Przedstawię najważniejsze różnice między udostępnianym hostingiem WordPress a zarządzanym hostingiem WordPress, przejrzę każdego z powyższych dostawców i przedstawię listę kontrolną rzeczy potrzebnych do hostowania witryny WordPress.

Hosting WordPress współdzielony a zarządzany: przegląd

Główną różnicą między udostępnianym i zarządzanym hostingiem WordPress jest poziom otrzymywanej pomocy, a co za tym idzie – ile kosztuje. Udostępnianie hostingu WordPress jest tańsze, a Ty udostępniasz zasoby innym stronom internetowym na swoim serwerze. Z zarządzanego hostingu WordPress płacisz trochę więcej, ale Twoja strona’zasobami i aktualizacjami zarządza host. Większość ludzi zaczyna od wspólnego hostingu WordPress, a później może rozważyć przejście na zarządzany hosting WordPress.

1

Najlepsze współdzielone hosty WordPress

Czym właściwie jest dzielony hosting WordPress?

Udostępniony hosting WordPress to miejsce, w którym Twoja witryna jest hostowana na serwerze, który udostępnia innym stronom. ty’Udostępniam wszystko, od przepustowości i przestrzeni dyskowej po wsparcie i bezpieczeństwo.

Ponieważ hosting jest specyficzny dla WordPress, masz dostęp do przydatnych funkcji, takich jak instalacje WordPress jednym kliknięciem i automatyczne aktualizacje WordPress.

Jest to tańsza z dwóch opcji hostingu WordPress i najlepiej nadaje się do witryn osobistych – takich jak blogi – lub małych witryn statycznych.

Aby dać ci wyobrażenie o rodzaju dostępnych funkcji, limitach zasobów i związanych z tym kosztach, tutaj’to spojrzenie na naszych pięciu największych dostawców hostingu współdzielonego.

Współdzielone hosty WordPress obok siebie

DostawcaPasmoZautomatyzowane aktualizacje oprogramowania WordPressZautomatyzowane aktualizacje wtyczek WordPressWsparcie 24/7Darmowe kopie zapasoweCena £

(miesięczny)

Bluehost

HostGator

iPage

DreamHost

Hosting A2

Nie mierzonetaktaktakTak*3,95 USD – 5,95 USD
Nie mierzonetaktaktaktak14,95 USD – 27,95 USD
Nie mierzonetaktaktakNie*7,49 USD – 10,49 USD
Nie mierzonetakNieNietak4,95 USD – 10,95 USD
Nie mierzoneNieNietaktak7,99 USD – 24,46 USD

* Bluehost oferuje bezpłatne kopie zapasowe tylko w swoim najtańszym abonamencie, a iPage oferuje kopie zapasowe za dodatkową opłatą.

# 1 Bluehost (3,95 USD / miesiąc)

Najlepszy wszechstronny host WordPress

 • Gwarancja bezawaryjności: 99,98%
 • Wsparcie: 24/7 przez czat na żywo i telefon
 • Funkcje specyficzne dla WordPress: Zautomatyzowane aktualizacje oprogramowania, instalacje jednym kliknięciem, jeden z trzech dostawców rekomendowanych przez WordPress

Bluehost zajął pierwsze miejsce w naszych badaniach hostingu WordPress i to’łatwo zrozumieć, dlaczego. Oferuje bezpłatną domenę, kopie zapasowe i zabezpieczenia SSL, automatyczne aktualizacje oprogramowania i instalacje jednym kliknięciem, niezmierzone pasmo i pamięć oraz wsparcie 24/7. Wszystko to, przy cenie początkowej wynoszącej zaledwie 3,95 USD / miesiąc, sprawia, że ​​Bluehost jest niemożliwy do pokonania. Plany zaczynają się od 3,95 USD / miesiąc.

Plusy i minusy Bluehost: Wspólny hosting WordPress

Bluehost PlusyBluehost Cons
 • Najtańszy udostępniony hosting WordPress
 • Czas pracy 99,98%
 • Tylko 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Brak automatycznych aktualizacji wtyczek

# 2 HostGator (14,95 USD / miesiąc)

Najlepszy na czas działania

 • Gwarancja bezawaryjności: 99,99%
 • Wsparcie: 24/7 przez czat na żywo i telefon
 • Funkcje specyficzne dla WordPress: Zautomatyzowane aktualizacje, bezpłatne kopie zapasowe

Bluehost może być najlepszym psem WordPressa, ale HostGator stał się ogólnie najlepszym dostawcą hostingu z naszych badań. Oferuje wszechstronne plany, a hosting WordPress nie różni się niczym. Bezpłatna domena, zabezpieczenia i kopie zapasowe SSL, niezmierzona przepustowość i przestrzeń dyskowa, automatyczne aktualizacje oraz pomoc i wsparcie 24/7 – jedyne czego brakuje to opcja uaktualnienia do zarządzanego hostingu WordPress. Plany zaczynają się od 14,95 USD / miesiąc.

Plusy i minusy HostGator: wspólny hosting WordPress

HostGator PlusyWady HostGator
 • Zautomatyzowane aktualizacje oprogramowania i wtyczek
 • Czas pracy 99,99%
 • Drogie plany cenowe
 • Brak zarządzanych planów hostingowych WordPress

# 3 iPage (7,49 USD / miesiąc)

Najlepszy stosunek jakości do ceny

 • Gwarancja bezawaryjności: 99,94%
 • Wsparcie: Przez czat na żywo 24/7, telefonicznie w ciągu dnia
 • Funkcje specyficzne dla WordPress: Zautomatyzowane aktualizacje

iPage to solidny wybór do wspólnego hostingu WordPress. Oferuje większość podstaw’spodziewaj się: bezpłatnej domeny, automatycznych aktualizacji, bezpieczeństwa SSL oraz nieosiągalnej przepustowości i pamięci. Jednak, choć ogólnie znany z tanich planów hostingowych, jego wspólne ceny hostingu WordPress są w rzeczywistości dość średnie. Możesz również doświadczyć nieco niższych prędkości witryny niż w przypadku Bluehost lub HostGator. Plany zaczynają się od 7,49 USD / miesiąc.

Plusy i minusy iPage: wspólny hosting WordPress

iPage PlusyiPage Cons
 • Niezmierzona przepustowość i pojemność
 • Zautomatyzowane aktualizacje oprogramowania i wtyczek
 • Brak bezpłatnych kopii zapasowych
 • Czas pracy 99,94%

# 4 DreamHost (4,95 $ / miesiąc)

Najlepsze do przechowywania

 • Gwarancja bezawaryjności: 99,95%
 • Wsparcie: Telefonicznie lub biletowo, nie 24/7
 • Funkcje specyficzne dla WordPress: Zalecane przez WordPress, automatyczne aktualizacje, bezpłatne kopie zapasowe

DreamHost ma wiele do zaoferowania, ale w zależności od potrzeb może być dla Ciebie idealny. Tam’s automatyczne aktualizacje oprogramowania, ale nie dla wtyczek; tam’niezmierzona przepustowość i pojemność, ale brak pomocy i wsparcia 24/7. My’d zobacz DreamHost jako dostawcę dla tych, którzy chcą taniego planu i są pewni swoich umiejętności technicznych. Plany zaczynają się od 4,95 USD / miesiąc.

Zalety i wady DreamHost: wspólny hosting WordPress

DreamHost PlusyWady DreamHost
 • Tanie plany cenowe
 • Niezmierzona przepustowość i pojemność
 • Brak automatycznych aktualizacji wtyczek
 • Brak wsparcia 24/7

# 5 Hosting A2 (7,99 USD / miesiąc)

Najlepsze dla obsługi klienta

 • Gwarancja bezawaryjności: 99,95%
 • Wsparcie: 24/7 przez czat na żywo i telefon
 • Funkcje specyficzne dla WordPress: Fabrycznie zainstalowane WordPress, szybkie ładowanie stron

Jeśli chodzi o hosting A2 i WordPress, zarządzane plany są znacznie lepsze niż udostępniane. Jasne, masz nieograniczoną przepustowość, pamięć i wsparcie 24/7 – ale tak jak my’zgaduję cię’widzieliśmy, że te funkcje są zwykle powszechne. Brak automatycznych aktualizacji jest dużą wadą, i chociaż tam jest’to gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie, my’d zalecamy wybranie dostawcy znajdującego się wyżej na tej liście. Plany zaczynają się od 7,99 USD / miesiąc.

A2 Plusy i minusy hostingu: wspólny hosting WordPress

A2 Hosting ProA2 Hosting Cons
 • Niezmierzona przepustowość i pojemność
 • Świetna pomoc i wsparcie dostępne 24/7
 • Brak automatycznych aktualizacji
 • Czas pracy 99,95%

2)

Najlepiej zarządzane hosty WordPress

Po to aby’Udostępniono hosting hostowany WordPress! Teraz pozwól’Spójrz na najlepiej zarządzanych hostów WordPress.

Podczas gdy udostępniany hosting WordPress jest wyłącznie hostingiem dzielonym, zarządzany hosting WordPress może przybierać różne formy, takie jak VPS lub hosting dedykowany.

Główną korzyścią z wyboru hostingu WordPress zarządzanego jest poziom wsparcia i utrzymania. Dzięki współdzielonemu hostingowi WordPress musisz czekać na aktualizacje, tak jak Ty’ponownie na wspólnym serwerze, a nie priorytetem. Dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress Ty’Zaraz cię zobaczę.

Pomyśl o tym jak o parku rozrywki. Masz normalną kolejkę oczekiwania i szybką ścieżkę. Oba ostatecznie osiągają to samo, ale z szybką ścieżką, to’szybciej, ty’są priorytetem, a doświadczenie jest lepsze.

To nie tylko doświadczenie jest dla Ciebie lepsze, ale także’s także lepiej dla Twojej witryny’s odwiedzający. Zarządzany hosting WordPress zapewnia szybsze ładowanie i wyższy poziom bezpieczeństwa.

Zarządzany hosting WordPress jest zwykle używany przez firmy dowolnej wielkości, które potrzebują dużej ilości zasobów i ścisłego bezpieczeństwa wokół danych klientów.

Jako przykład podajemy pięciu najlepszych dostawców’to zestawienie niektórych funkcji, które robią (i don’t) oferta.

Zarządzane hosty WordPress Side-by-Side

DostawcaPasmoZautomatyzowane aktualizacje oprogramowania WordPressZautomatyzowane aktualizacje wtyczek WordPressLiczba stron internetowychDarmowe kopie zapasoweCena £

(miesięczny)

Bluehost

Hosting A2

W ruchu

WPEngine

SiteGround

Nie mierzonetakNiebez limitutak29,99 USD – 59,99 USD
Nie mierzonetaktak1 – bez ograniczeńtak24,46 USD – 75,48 USD
Nie mierzonetaktak1–20tak8,99 USD – 142,99 USD
50 GB – 400 GBTak*Nie1–25tak35 USD – 290 USD
Nie mierzonetaktak1 – bez ograniczeńtak11,95 USD – 34,95 USD

* WPEngine zautomatyzuje tylko podstawowe aktualizacje WordPress.

# 1 Bluehost (29,99 USD / miesiąc)

Najlepszy wszechstronny host WordPress

 • Gwarancja bezawaryjności: 99,98%
 • Wsparcie: 24/7 przez czat na żywo i telefon
 • Funkcje specyficzne dla WordPress: Zautomatyzowane aktualizacje oprogramowania, instalacje jednym kliknięciem, jeden z trzech dostawców rekomendowanych przez WordPress, środowisko testowe do testowania zmian w witrynie, zaawansowane zabezpieczenia

Zasługując na fakt, że jest najlepszym dostawcą hostingu WordPress, Bluehost ponownie znalazł się na szczycie w kategorii hostowanych hostów WordPress. Podobnie jak w przypadku udostępnionej oferty WordPress, otrzymujesz bezpłatne kopie zapasowe, zabezpieczenia SSL i domeny, automatyczne aktualizacje oprogramowania, niezmierzone pasmo i pamięć masową oraz wsparcie ekspertów 24/7. To’jest tak blisko ideału, jak tylko możesz. Plany zaczynają się od 29,99 USD / miesiąc.

Plusy i minusy Bluehost: Zarządzany hosting WordPress

Bluehost PlusyBluehost Cons
 • Darmowa domena, SSL i kopie zapasowe
 • Czas pracy 99,98%
 • Tylko 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Brak automatycznych aktualizacji wtyczek

# 2 Hosting A2 (24,46 USD / miesiąc)

Najlepsze dla obsługi klienta

 • Gwarancja bezawaryjności: 99,95%
 • Wsparcie: 24/7 przez czat na żywo i telefon
 • Funkcje specyficzne dla WordPress: Wstępnie zainstalowane WordPress, szybkie ładowanie stron, bezpłatne kopie zapasowe, bezpłatna licencja Jetpack

Hosting A2’zarządzany hosting WordPress jest znacznie lepszy niż jego wspólna usługa. Oprócz niezmierzonych zasobów i automatycznych aktualizacji, Ty’Otrzymasz wsparcie 24/7, będziesz mógł hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych (zgodnie z jego najwyższym planem) i zakwalifikować się do A2’s gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. Biorąc pod uwagę, że A2 słynie z obsługi klienta, my’Wątpię w ciebie’Będę musiał go użyć. Plany zaczynają się od 24,46 USD / miesiąc.

A2 Hosting Plusy i minusy: Zarządzany hosting WordPress

A2 Hosting ProA2 Hosting Cons
 • Zautomatyzowane aktualizacje oprogramowania i wtyczek
 • Niezmierzona przepustowość i pojemność
 • Brak darmowej domeny
 • Czas pracy 99,95%

# 3 InMotion (8,99 USD / miesiąc)

Najtańsza cena początkowa

 • Gwarancja bezawaryjności: 99,97%
 • Wsparcie: 24/7 przez czat na żywo i telefon
 • Funkcje specyficzne dla WordPress: Środowisko testowe WordPress (do testowania zmian w witrynie), bezpłatna licencja Jetpack, bezpłatna subskrypcja premium dla motywów / wtyczek WordPress (dołączona do większości planów)

InMotion słynie ze swoich wspólnych planów hostingowych i VPS. To’jest także najtańszym dostawcą, jeśli ty’szukam okazji i potrzebujesz taniego pakietu hostingu WordPress. Zautomatyzowane aktualizacje zarówno oprogramowania, jak i wtyczek są dużym plusem, ponieważ nieskomplikowana przepustowość i bezpłatne kopie zapasowe zaznaczają kolejne dwa pola. Czas sprawności jest również całkiem niezły i wynosi 99,97%. Plany zaczynają się od 35 USD / miesiąc.

Plusy i minusy InMotion: Zarządzany hosting WordPress

Zalety InMotionWady InMotion
 • Najtańszy zarządzany hosting WordPress dostępny
 • Zautomatyzowane aktualizacje oprogramowania i wtyczek
 • Brak wspólnych planów hostingowych WordPress
 • Ogranicz liczbę witryn, które możesz hostować

# 4 WPEnine (35 USD / miesiąc)

Najlepsze dla pomocy i wsparcia

 • Gwarancja bezawaryjności: 99,95%
 • Wsparcie: 24/7 przez czat na żywo i telefon
 • Funkcje specyficzne dla WordPress: Podstawowe aktualizacje WordPress, bezpłatne kopie zapasowe

Jeśli nazwa nie ma’już go rozdałem, WPEngine jest dostawcą tego’jest zaprojektowany specjalnie dla hostingu WordPress. To’jest dość drogi w porównaniu do innych dostawców, ale mimo to dobrze się sprawdza. Zautomatyzowane aktualizacje, zabezpieczenia SSL i bezpłatne kopie zapasowe to tylko niektóre z funkcji, których można się spodziewać, a jego obsługa jest jedną z najlepszych w okolicy. Plany zaczynają się od 8,99 USD / miesiąc.

Plusy i minusy WPEngine: Zarządzany hosting WordPress

WPEngine ProWPEngine Cons
 • Świetna pomoc i wsparcie 24/7
 • Darmowe kopie zapasowe i bezpieczeństwo SSL
 • Ograniczenia przepustowości i pamięci
 • Czas pracy 99,95%

# 5 SiteGround (11,95 USD / miesiąc)

Najlepsza dla niezawodności

 • Gwarancja bezawaryjności: 99,98%
 • Wsparcie: 24/7 przez czat na żywo i telefon
 • Funkcje specyficzne dla WordPress: Zarządzane zabezpieczenia i aktualizacje, bezpłatny transfer witryny, codzienne kopie zapasowe, środowisko przejściowe (‘Strona testowa’)

SiteGround to miły, tani, niezawodny dostawca hostingu. ty’Otrzymasz to, co zwykle: automatyczne aktualizacje, bezpłatne kopie zapasowe i zabezpieczenia SSL oraz nieosiągalną przepustowość. Jedyne zawód to miejsce do przechowywania; SiteGround oferuje tylko od 10 GB do 30 GB, w zależności od Twojego planu. Z tego powodu nie zrobilibyśmy tego’t Polecam SiteGround dla witryn z dużą ilością stron lub treści multimedialnych. Plany zaczynają się od 11,95 USD / miesiąc.

Za i przeciw SiteGround: Zarządzany hosting WordPress

SiteGround ProSiteGround Cons
 • Tanie plany cenowe
 • Czas pracy 99,98%
 • Niskie limity miejsca do przechowywania
 • Brak wolnych domen

3)

Alternatywni dostawcy hostingu WordPress

Biorąc pod uwagę fakt, że WordPress dominuje w pobliżu jednej trzeciej Internetu, nie powinno dziwić, że jest więcej opcji niż ośmiu dostawców’wspomniałem.

My’wymieniliśmy pięć najlepszych współdzielonych i zarządzanych hostów WordPress z naszych badań, ale może być jeszcze inny dostawca’lepiej dostosowane do twoich konkretnych potrzeb.

Oto kilka innych opcji do zastanowienia się:

HostPapa

HostPapa nie dzieli się z imiennikiem pizzerii, ale oferuje wspólne plany hostingowe WordPress ze wszystkimi najważniejszymi rzeczami, których potrzebujesz. Nie ma żadnych bezpłatnych kopii zapasowych ani automatycznych aktualizacji wtyczek, ale istnieje nieskończona przepustowość i pojemność pamięci, a także wsparcie 24/7. Oferuje łącznie trzy plany, od 8,99 USD do 21,99 USD miesięcznie.

1&1 IONOS

1&1 IONOS słynie przede wszystkim z konstruktora stron internetowych, ale tak jest’jest również znany z oferowania najtańszych ofert hostingowych dowolnego dostawcy. Jeśli chodzi o hosting WordPress, oferuje plany zarządzane z automatycznymi aktualizacjami, niezmierzoną przepustowością i bardzo godnym szacunku czasem dostępności na poziomie 99,98%.

Idź Tato

GoDaddy ma wiele sznurków. Na początek to’świat’największy rejestrator domen. To także może pochwalić się imponującym narzędziem do tworzenia stron internetowych i oferuje zarządzany hosting WordPress. Tam’bezpłatne domeny i kopie zapasowe, zautomatyzowane aktualizacje oprogramowania, niezmierzona przepustowość oraz wsparcie 24/7, wszystko w rozsądnej cenie 8,99 USD miesięcznie.

4

Czego potrzebujesz, aby hostować WordPress?

Najlepszy dostawca hostingu WordPress niekoniecznie jest tym samym co najlepszy dostawca hostingu. Różne usługi starają się zaspokoić różne potrzeby – to’dlaczego tak wielu może współistnieć w (względnej) harmonii.

WordPress ma własny zestaw potrzeb. Zaleca hosta, który obsługuje:

 • PHP wersja 7.2 lub nowsza
 • MySQL wersja 5.6 lub wyższa, LUB MariaDB wersja 10.0 lub nowsza
 • HTTPS wsparcie

To może brzmieć jak wiele niezbyt znaczących liter i tak dalej’nie jest konieczne, abyś wiedział o tych rzeczach na wylot, ale na pewno nie’boli. Mając to na uwadze, tutaj’co to wszystko oznacza w pigułce.

PHP jest… język skryptowy typu open source do tworzenia stron internetowych. Można go łączyć z HTML, co czyni go doskonałą łącznością między stroną internetową a jej serwerami.

MySQL i MariaDB są… systemy zarządzania bazą danych. MariaDB jest odgałęzieniem (lub ‘widelec’, jeśli chcesz użyć terminu technicznego) MySQL. Pomyśl o nich jako o cyfrowych systemach archiwizacji.

HTTPS jest… sposób na bezpieczną komunikację w sieci komputerowej. Możesz stwierdzić, czy witryna’dostałem jeden, szukając małego symbolu kłódki obok adresu URL. Większość świata’największe strony internetowe opowiadają się teraz za wdrożeniem HTTPS, w tym Google.

Wszyscy dostawcy my’Wspomnieliśmy, że pochodzą z PHP i HTTPS, więc oni’nie jesteś rzeczą, którą ty’Będę musiał wziąć pod uwagę przy ważeniu dwóch hostów w tym przewodniku.

5

Najlepsze hosty WordPress: Podsumowanie

Nie decyduje, który dostawca hosta witryny’t zawsze proste. Podczas wyszukiwania należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Jedną rzeczą, którą możemy powiedzieć z pewnością, jest to Hosting WordPress jest prawie zawsze najlepszą opcją dla stron internetowych WordPress.

Cały proces hostingu staje się znacznie prostszy, ponieważ Twój plan ma na celu uczynienie hostingu strony WordPress tak prostą, jak to możliwe. Instalacje jednym kliknięciem, automatyczne aktualizacje, wsparcie specjalistów – to’są dostępne i łatwo dostępne.

Główną decyzją, którą należy podjąć, jest to, czy wybrać hosting współdzielony czy zarządzany WordPress. Udostępniane są zwykle dla witryn osobistych lub małych firm, natomiast zarządzane są lepiej dostosowane do średnich i dużych firm lub do tych, które przechowują informacje wrażliwe na potrzeby klientów.

Aby odświeżyć pamięć, tutaj’s najlepsi dostawcy dla obu, w oparciu o nasze szczegółowe i eksperckie badania:

5 najlepszych współdzielonych dostawców hostingu WordPress: Podsumowanie

 1. Bluehost – Najlepszy wszechstronny host WordPress.
 2. HostGator – Najlepszy na czas działania.
 3. iPage – Najlepszy stosunek jakości do ceny.
 4. DreamHost – Najlepszy do przechowywania.
 5. Hosting A2 – Najlepsze dla obsługi klienta.

5 najlepiej zarządzanych dostawców hostingu WordPress: podsumowanie

 1. Bluehost – Najlepszy wszechstronny host WordPress.
 2. Hosting A2 – Najlepsze dla obsługi klienta.
 3. W ruchu – Najtańsza cena wywoławcza.
 4. WPEngine – Najlepsze dla pomocy i wsparcia.
 5. SiteGround – Najlepszy dla niezawodności.

To’Jasne jest, że Bluehost jest najlepszą opcją dla każdego, kto szuka dostawcy hostingu WordPress. Ma wszystko, czego potrzebujesz; od automatycznych aktualizacji i instalacji jednym kliknięciem, po specjalistyczną pomoc 24/7 i prawie nieograniczone zasoby.

To’jest wyjątkowym dostawcą naszych książek i jest idealnym miejscem do ożywienia witryny WordPress.

6

Najlepsze hosty WordPress: FAQ

Ile kosztuje hosting WordPress?

Koszt hostingu WordPress będzie się różnić w zależności od Ciebie’ponownie na wspólnym lub zarządzanym planie. Współdzielony hosting WordPress zwykle kosztuje od 4 do 20 USD / miesiąc, natomiast zarządzany hosting WordPress może wynosić od 10 do 200 USD / miesiąc. Większość małych firm płaci około 15 USD miesięcznie.

Co sprawia, że ​​dobry host WordPress?

Dobry host WordPress powinien oferować przynajmniej niektóre z naszych funkcji’wymienione powyżej, takie jak automatyczne aktualizacje oprogramowania, dodatkowe środki bezpieczeństwa, kopie zapasowe oraz instalacja WordPress jednym kliknięciem lub bezpłatny transfer strony. Podobnie jak w przypadku wszelkiego rodzaju hostingu, potrzebujesz również dużej pomocy i wsparcia oraz uzyskania dobrego stosunku jakości do ceny.

Co’różnica między WordPress.com a WordPress.org?

WordPress.com to platforma blogowa, która jest dla Ciebie hostowana. To’jest bardzo podobny do narzędzia do tworzenia stron internetowych, ponieważ wszystko, w tym hosting, jest uwzględnione w miesięcznym rachunku. WordPress.org to samoobsługowy system zarządzania treścią, w którym możesz potrzebować hostingu WordPress.

Czy musisz korzystać z hostingu WordPress ze stroną internetową WordPress?

Nie – możesz użyć dowolnego rodzaju hostingu, który chcesz. Jednakże, my’d. Polecam korzystanie z hostingu WordPress’zaprojektowane, aby ułatwić Ci życie. Funkcje takie jak instalacje jednym kliknięciem i automatyczne aktualizacje WordPress pozwalają zaoszczędzić wiele godzin prac konserwacyjnych.

Czy możesz hostować witrynę inną niż WordPress z hostingiem WordPress??

Nie – hosting WordPress jest zarezerwowany wyłącznie dla stron internetowych WordPress. Jeśli twoja strona nie była’W oparciu o WordPress możesz zobaczyć inne rodzaje hostingu i naszych ogólnie najwyżej ocenianych dostawców. Ewentualnie sprawdź naszą tabelę porównawczą hostingu tutaj, aby zobaczyć najlepsze hosty.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me