9 najlepszych dostawców hostingu dla serwerów Linux

Hosting Linux to termin nadawany każdemu dostawcy hostingu, który korzysta z systemu operacyjnego Linux na swoim serwerze. Dobre wieści? Że’prawie każdy dostawca!


A nawet lepsze wiadomości? My’spędziłem wiele godzin porównując i kontrastując’w ofercie każdego z tych dostawców. Po dokładnym przeanalizowaniu różnorodnych czynników, od dostępności i obsługi czatu na żywo po przepustowość i nieznośne dodatki,’jesteśmy w stanie przedstawić Ci nasze rekomendacje dotyczące najlepszych dostawców hostingu dla systemu Linux, dostosowane do rodzaju hostingu’ponownie szukam:

9 najlepszych dostawców hostingu dla serwerów Linux

 1. Bluehost – Najlepszy dostawca hostingu dla systemu Linux
 2. HostGator – Najlepszy na czas pracy
 3. W ruchu – Najlepszy dla planów hostingowych udostępnianych i VPS
 4. Hosting A2 – Najlepszy do hostingu w chmurze
 5. SiteGround – Niezawodny, z dobrą pomocą i wsparciem
 6. Idź Tato – Wiele dodatkowych korzyści i funkcji
 7. iPage – Tanie plany, ale kosztem prędkości
 8. DreamHost – Mnóstwo miejsca do przechowywania; idealne dla witryn z dużą ilością mediów
 9. Hostinger – Rozebrane funkcje, ale tanie obniżone ceny

My’Będę badał kluczowe mocne i słabe strony każdego z poniższych dostawców, a także obejmował plany i ceny w ofercie. To znaczy, że wygrał’krótki artykuł – tam’W końcu jest wielu dostawców, z którymi trzeba się skontaktować – ale jeśli już wiesz, jakiego rodzaju hostingu potrzebujesz, zalecamy przejście od razu do tej opcji.

Wstrzymać! Czy zdecydowanie powinienem używać hostingu Linux?

Prawdopodobnie! Jeśli ty’ponownie będziesz musiał używać baz danych MS-SQL, ASP.NET lub .NET Core na swojej stronie’Zamiast tego potrzebuję hostingu Windows. Ale jeśli nie (lub jeśli ty’nie jestem pewien, co oznaczają te terminy), hosting Linuksa będzie dla Ciebie świetny. To’jest ogólnie uważany za łatwiejszy w użyciu niż hosting Windows, to’jest znacznie bardziej uniwersalny i daje szerszy wybór dostawców.

Rozważ również sprawdzenie:

Tabela porównawcza hostingu – na pierwszy rzut oka obok najlepszych hostów na rynku.

Nasz quiz na temat hostingu matchmakingu – zostanie skierowany do idealnego dostawcy hostingu na podstawie odpowiedzi na kilka krótkich pytań.

Jak hostować stronę internetową – Nasz bezbłędny przewodnik po udanym uruchomieniu witryny.

1. Bluehost

Najlepszy dostawca hostingu dla systemu Linux

Bluehost jest świetnym wszechstronnym dostawcą hostingu, a szczególnie kradnie program, jeśli chodzi o hosting witryn WordPress. Sprawdź nasze mocne i słabe strony, według naszych badań:

Począwszy od ceny miesięcznej Gwarancja bezawaryjności Kluczowe cechy Zawiera nazwę domeny? Gwarancja zwrotu pieniędzy? Darmowe kopie zapasowe? Pomoc i wsparcie 24/7?
3,95 USD
99,98%
Instaluje WordPress jednym kliknięciem, automatyczne aktualizacje oprogramowania
tak
30 dni
Bezpłatnie z niektórymi planami, można dodać do innych za 2,99 USD / miesiąc
Tak, przez telefon i czat na żywo

Co lubimy w Bluehost

Oto najważniejsze zalety wyboru Bluehost:

 1. Mnóstwo świetnych funkcji specyficznych dla WordPress. Zainstaluj WordPress jednym kliknięciem i zautomatyzuj aktualizacje wtyczek / oprogramowania.
 2. Silna gwarancja bezawaryjności. Przeciwdziała HostGatorowi.
 3. Niskie ceny. Nie najtańszy na tej liście, ale jedne z najlepszych.
 4. Polecany przez WordPress. Bluehost jest wyraźnie zalecany przez WordPress i działa od 2005 roku. Rzeczywiście, wysoka pochwała!
 5. Doskonała pomoc i wsparcie przez czat na żywo, telefon i e-mail. Ktoś’są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i możemy ręczyć za to, że oni naprawdę znają swoje rzeczy.

Co można poprawić

Gdzie Bluehost stracił punkty?

 1. Musisz zarejestrować się przez co najmniej rok. Wydaje się to dużym zaangażowaniem, gdy większość dostawców zezwala na zwijanie kontraktów miesięcznych, ale Ty’nadal otrzymałem siatkę bezpieczeństwa gwarancji zwrotu pieniędzy przez 30 dni.
 2. Darmowe SSL oferowane tylko z abonamentem Pro i wyższym. Większość dostawców udostępnia to za darmo w standardzie.
 3. Niepożądane dodatki przy kasie. Pamiętaj, aby odznaczyć wszelkie niechciane dodatki podczas rejestracji w Bluehost’Automatycznie włączę się w niektórych, których możesz nie potrzebować.
 4. Brak bezpłatnego transferu strony. Tam’jest szczegółowym przewodnikiem po tym, jak to zrobić samemu w centrum wiedzy Bluehost, w przeciwnym razie możesz zapłacić 149,99 USD za przeniesienie go przez Bluehost za Ciebie.

2. HostGator

Najlepszy na czas pracy

HostGator jest wysokiej jakości dostawcą usług hostingowych, który gwarantuje najlepszy czas dostępności dla każdego na rynku. Sprawdź, jak dobrze uzyskał wynik na tablicy:

Począwszy od ceny miesięcznej Gwarancja bezawaryjności Kluczowe cechy Zawiera nazwę domeny? Gwarancja zwrotu pieniędzy? Darmowe kopie zapasowe? Pomoc i wsparcie 24/7?
2,75 USD
99,99%
Certyfikat SSL, nieograniczona przepustowość, oprogramowanie e-mail marketingowe
Tak, przez rok z dowolnym planem rocznym
45 dni
Nie
Tak, przez telefon i czat na żywo

Co lubimy w HostGator

Tam’bardzo podoba nam się HostGator – z jakiegoś powodu uzyskał 4,6 / 5 w naszych badaniach!

 1. Szeroka gama typów hostingu i planów Linuxa. Twoja witryna zmienia się i ewoluuje’dobrze wiedzieć, że masz dużo miejsca na rozwój.
 2. Najlepsza gwarancja bezawaryjności każdego dostawcy, obiecująca 99,99%. Oznacza to – przynajmniej teoretycznie – że witryna hostowana przez HostGator powinna być uruchomiona przez maksymalny możliwy czas (żaden dostawca nie może zagwarantować 100% czasu działania). Jeśli HostGator nie dotrzyma tej obietnicy, robi to’Dam ci miesiąc za darmo.
 3. Darmowe certyfikaty SSL (niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa witryny) i bezpłatna nazwa domeny z rocznymi planami – idealne, jeśli ty’ponownie uruchamiam nową stronę. Byliśmy szczególnie pod wrażeniem bogactwa funkcji dostępnych w HostGator’wspólne plany.
 4. Doskonałe wsparcie, z pomocą pod ręką 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo i telefonu. Baza wiedzy HostGator jest również bardzo przydatnym i łatwym do przeszukiwania zasobem, co oznacza, że ​​często możesz odpowiedzieć na własne pytania.
 5. Bezpłatny transfer strony – Mimo, że’Warto dwukrotnie sprawdzić, czy dotyczy to twojego planu’rejestruję się ponownie za pomocą.
 6. Najlepsze dedykowane plany hostingowe. Jeśli masz już dużą witrynę, która wymaga dedykowanego hostingu, według naszych badań HostGator jest najlepszym wyborem.
 7. Najbardziej ekologiczny dostawca hostingu na tej liście. Hosting jest jedną z najbardziej zanieczyszczających gałęzi przemysłu, ale HostGator jest zaangażowany w zmniejszenie swojego wpływu na środowisko, równoważąc swój ślad węglowy o 130%.

Co można poprawić

Co powstrzymało HostGator przed uzyskaniem doskonałej 5/5?

 1. Przejrzystość cen. HostGator isn’t bardzo przejrzysty, ile kosztuje Twój plan po zakończeniu pierwszego okresu promocji. Większość dostawców oferuje pierwszą zachętę w niskiej cenie jako zachętę, ale większość jest bardziej świadoma tego, czego możesz oczekiwać po jej zapłaceniu’skończone.
 2. Plany nie są’t najtańszy, chociaż uważamy je za dobrą wartość ze względu na wszystko, co wchodzi w skład zestawu.

3. InMotion

Najlepsze dla hostingu współdzielonego i VPS

Podczas gdy HostGator otrzymał tytuł najlepszego dostawcy hostingu dla Linuksa, firma InMotion zrobiła na nas duże wrażenie dzięki swoim wspólnym planom hostingu Linux i VPS. To’jest świetną opcją dla dość małych lub nowych stron internetowych:

Począwszy od ceny miesięcznej Gwarancja bezawaryjności Kluczowe cechy Zawiera nazwę domeny? Gwarancja zwrotu pieniędzy? Darmowe kopie zapasowe? Pomoc i wsparcie 24/7?
2,95 USD
99,97%
Bogate plany hostingu współdzielonego / VPS, bezpłatny certyfikat SSL
tak
90 dni
tak
Tak, przez telefon i czat na żywo

Co lubimy w InMotion

W ruchu’Udostępniane i hostingowe plany VPS są bogate w funkcje i niedrogie. Oto najważniejsze informacje:

 1. Nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, nawet w najtańszym wspólnym planie. Jest to bardzo hojne i nie jest to coś, co oferuje wielu dostawców.
 2. Sztab ekspertów. Każdy członek personelu pomocniczego InMotion przechodzi 160 godzin szkolenia, dzięki czemu jest w stanie odpowiedzieć na bardziej złożone zapytania.
 3. Bezpłatne kopie zapasowe, bezpłatne SSL i bezpłatna domena ze wszystkimi planami. Ponownie, są to bardzo hojne plany, dzięki którym Twoje dodatkowe koszty będą naprawdę niskie.
 4. 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz wypróbować InMotion przez przyzwoity czas, nie martwiąc się o to, że zostaniesz zablokowany przez dostawcę, który nie’pasuje ci.
 5. Darmowe transfery strony. Przenieś swoją witrynę do InMotion bezpłatnie.

Co można poprawić

Czy InMotion ma jakieś poważne wady?

 1. Średnia gwarancja bezawaryjności. Przy 99,97%, to’nie jest źle – tylko mniej niż inni najlepsi dostawcy.
 2. Dedykowane plany są drogie. To jest n’problem, jeśli ty’Nie szukam jeszcze tego rodzaju hostingu, ale coś do przemyślenia na przyszłość.

4. Hosting A2

Najlepsze do hostingu w chmurze

Podczas gdy A2 Hosting zachwycił nas planami hostingu w chmurze i opcjami wsparcia, spadł głównie pod względem stosunku jakości do ceny:

Począwszy od ceny miesięcznej Gwarancja bezawaryjności Kluczowe cechy Zawiera nazwę domeny? Gwarancja zwrotu pieniędzy? Darmowe kopie zapasowe? Pomoc i wsparcie 24/7?
5,99 USD
99,97%
Bezpłatny adres e-mail Office 365, bezpłatna nazwa domeny, bezpłatny certyfikat SSL
Nie
Nie zaoferowano
tak
Tak, tylko przez telefon

Co lubimy w hostingu A2

Hosting A2 może zająć czwarte miejsce, ale ma wyraźną specjalizację: hosting chmurowy Linux.

 1. Najlepszy dostawca hostingu w chmurze. A2 ma zwycięską kombinację hostingu w chmurze, z wyższą maksymalną pamięcią RAM i większą liczbą procesorów niż czterech kolejnych dostawców, a także dostępem do katalogu głównego i przystępnymi cenami początkowymi (od 5 USD / miesiąc). Hosting A2’Plany chmurowe są idealne do skalowania Twojej witryny.
 2. Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. A2 Hosting jest tak pewny obsługi’oferując, że pozwala w dowolnym momencie zażądać zwrotu proporcjonalnej kwoty. To’jest jedynym dostawcą, który to oferuje!
 3. Bezpłatny transfer strony. A2 Hosting przeniesie Twoją witrynę do systemu z obecnego dostawcy bez żadnych opłat – ogromny plus, jeśli Ty’ponownie chcę się przełączyć.

Co można poprawić

A2 Hosting wyrzuca go z parku, jeśli chodzi o obsługę klienta i funkcje, i ma zaletę bezpłatnych transferów stron. Więc dlaczego nie jest’t wyżej na liście?

 1. Gwarancja niskiej dyspozycyjności. 99,95% jest niższy niż prawie każdy inny dostawca na tej liście, a A2 nie’t oferuje sposób pomiaru własnego czasu pracy. Zwróci ci jednak 5% miesięcznej opłaty za każdą godzinę, gdy Twoja witryna jest nieczynna.
 2. Nie zawiera nazwy domeny. Oczywiście nie ma problemu, jeśli już go masz, ale jeśli tak, to płacisz za nazwę domeny’t. Spodziewaj się, że będzie to od 10 do 20 USD rocznie.

5. SiteGround

Niezawodny hosting systemu Linux, z dobrą pomocą i wsparciem

SiteGround to bezpieczna para rąk w świecie hostingu, ale nie jest popularna. Sprawdź, jak wypadło w naszych badaniach:

Począwszy od ceny miesięcznej Gwarancja bezawaryjności Kluczowe cechy Zawiera nazwę domeny? Gwarancja zwrotu pieniędzy? Darmowe kopie zapasowe? Pomoc i wsparcie 24/7?
3,95 USD
99,98%
Zaszyfrujmy i bezpłatny certyfikat SSL dla dodatkowego bezpieczeństwa
Nie
30 dni
tak
Tak, przez telefon i czat na żywo

Co lubimy w SiteGround

Oto kluczowe zalety wyboru SiteGround:

 1. SiteGround jest bardzo bezpieczny. Bezpieczeństwo jest priorytetem dla wszystkich dostawców hostingu, ale SiteGround naprawdę przenosi to na wyższy poziom; ty’Otrzymam bezpłatny automatycznie odnawiający się certyfikat SSL i let’s Integracja szyfrowania, a SiteGround będzie stale monitorować twój serwer (co 0,5 sekundy), aby wykryć złośliwe ataki.
 2. Mnóstwo funkcji przyjaznych dla WordPress. Obejmują one Smart WordPress Staging do testowania rozwoju witryny, wtyczkę WordPress Starter dla początkujących, wtyczkę SiteGround Migrator do łatwego przenoszenia witryny oraz automatyczne aktualizacje oprogramowania w standardzie.
 3. Darmowe automatyczne codzienne kopie zapasowe, wraz z przyciskiem w panelu sterowania, aby przywrócić starsze wersje witryny za pomocą jednego kliknięcia.

Co można poprawić

SiteGround ma wiele zalet i jedną poważną wadę:

 1. SiteGround to droga opcja. Chociaż powyższa cena początkowa to tylko niewielki krok w górę od tańszych planów, z poniższej tabeli widać, że to szybko rośnie. Przeprowadziliśmy ankietę wśród naszych czytelników na temat ich najważniejszych rozważań przy wyborze dostawcy hostingu, a ogromna 55% wskazała ceny – więc jest to całkiem duży cios dla innego dobrego dostawcy.

6. GoDaddy

Wiele dodatkowych korzyści i funkcji

GoDaddy jest internetowym gniazdem wszystkich transakcji i jest dostawcą hostingu, o którym nasi czytelnicy najprawdopodobniej słyszeli. Ale jak to działało pod mikroskopem WBE?

Począwszy od ceny miesięcznej Gwarancja bezawaryjności Kluczowe cechy Zawiera nazwę domeny? Gwarancja zwrotu pieniędzy? Darmowe kopie zapasowe? Pomoc i wsparcie 24/7?
5,99 USD
99,97%
Bezpłatny adres e-mail Office 365, bezpłatna nazwa domeny, bezpłatny certyfikat SSL
Nie
Nie zaoferowano
tak
Tak, tylko przez telefon

Co lubimy w GoDaddy

Idź Tato’rozmiar i obecność zapewnia kilka kluczowych zalet:

 1. Wiele pomocnych gratisów. Ponieważ GoDaddy ma pod ręką wiele usług online, tak’jest w doskonałej pozycji, aby wrzucić przydatne gratisy, takie jak bezpłatny e-mail Office 365 i certyfikat SSL (oba na pierwszy rok), bezpłatne kopie zapasowe i bezpłatna nazwa domeny.
 2. Ma świetnego kreatora stron internetowych. Oznacza to, że możesz przełączyć się na korzystanie z niego, jeśli trasa hostingu własnego okaże się zbyt czasochłonna.

Co można poprawić

Tam’Zdecydowanie jest jednak miejsce na ulepszenia. Oto dwa obszary, które my’zidentyfikowaliśmy:

 1. Brak gwarancji zwrotu pieniędzy. GoDaddy jest jedynym dostawcą, który nie oferuje tego standardu przez co najmniej kilka dni.
 2. Brak czatu na żywo przez całą dobę. Jest to dostępne w ciągu dnia, ale nie poza godzinami pracy. Nasi czytelnicy powiedzieli nam, że czat na żywo jest ich ulubionym sposobem skontaktowania się z dostawcą, więc jest to cios.

7. iPage

Tanie plany Linuksa, ale kosztem szybkości

iPage’Tanie plany mają oczywisty urok. Jednak nasze badania wykazały, że chociaż mogą one mieć dobry stosunek jakości do ceny, spadają w kilku kluczowych obszarach:

Począwszy od ceny miesięcznej Gwarancja bezawaryjności Kluczowe cechy Zawiera nazwę domeny? Gwarancja zwrotu pieniędzy? Darmowe kopie zapasowe? Pomoc i wsparcie 24/7?
1,99 USD
99,94%
Prosta struktura cenowa, dobre wsparcie
tak
30 dni
Nie – za każdym razem 100 $
Tak, przez telefon i czat na żywo

Co lubimy w iPage

iPage ma naprawdę istotne zalety.

 1. Niskie ceny! Bardzo niski. Jeśli kochasz okazję, nie szukaj dalej.
 2. Silna pomoc. Nie chciałbyś’W tych cenach oczekujemy całodobowej obsługi klienta przez telefon i czat na żywo, ale iPage zapewnia.
 3. Hosting dzielony dobrej jakości. Tam’jest tylko jeden wspólny plan – ale zaczyna się od 1,99 USD, odnawia się po 7,99 USD i może obsłużyć do 500 000 wizyt miesięcznie. Miły!

Co można poprawić

ty’Będę kompromitować kilka czynników z iPage – jak bardzo będzie to zależało od twoich osobistych potrzeb.

 1. Gwarancja niskiej dyspozycyjności. Teoretycznie witryna hostowana za pomocą iPage będzie miała najwięcej przestojów wśród dostawców. Ponownie, to wciąż sprowadza się tylko do kilku godzin w roku – czy to będzie marka, czy przerwa dla twojej witryny, będzie zależeć od twojej dziedziny.
 2. Kopie zapasowe będą cię kosztować – dużo! Dokładnie 100 $ za każdym razem.
 3. Wolne prędkości. iPage’Plany nie są’t bardzo wydajny, co przełoży się na niższe prędkości ładowania strony (i potencjalny negatywny wpływ na rankingi).

8. DreamHost

Mnóstwo miejsca do przechowywania – idealne dla witryn o dużej nośności

DreamHost’Plany są obfite w pamięć, ale jako dostawca spada na kilka kluczowych obszarów – a mianowicie pomoc i wsparcie:

Począwszy od ceny miesięcznej Gwarancja bezawaryjności Kluczowe cechy Zawiera nazwę domeny? Gwarancja zwrotu pieniędzy? Darmowe kopie zapasowe? Pomoc i wsparcie 24/7?
2,59 USD
99,95%
Konsekwentnie niskie ceny, dużo miejsca do przechowywania
tak
97 dni
tak
Nie zaoferowano

Co lubimy w DreamHost

Oto najważniejsze cechy DreamHost’Hosting Linux.

 1. Najtańsza odnowa cena wspólnego hostingu. Chociaż niektórzy dostawcy’ ceny naprawdę gwałtownie wzrosną, gdy tylko Ty’ponownie poza okresem promocyjnym DreamHost’najtańszy wspólny plan wzrasta do zaledwie 4,95 USD miesięcznie – najniższy ze wszystkich dostawców tutaj wymienionych.
 2. Obfite miejsce do przechowywania. We wszystkich typach hostingu DreamHost’Plany regularnie oferują najwięcej miejsca.

Co można poprawić

A teraz lowlights.

 1. Nigdy, bez pomocy i wsparcia przez telefon lub czat na żywo. Możesz poprosić o wsparcie za pośrednictwem systemu sprzedaży biletów, ale w innym przypadku możesz sam sobie poradzić – a nie coś, co my’d polecam, szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają hosting.
 2. DreamHost nie’t użyj cPanel. cPanel jest standardowym pulpitem hostingowym i jest łatwy do opanowania. DreamHost używa własnego panelu, co będzie tam oznaczało’to niewielka krzywa uczenia się, jeśli dołączysz po wcześniejszym hostowaniu witryny w innym miejscu.

9. Hostinger

Rozebrane funkcje, ale bardzo tanie obniżone ceny

Hostinger to klasyczny przykład dostawcy, w którym ty ‘dostać za co płacisz’. Tak, cena, którą płacisz, jest bardzo niska – ale usługa, którą Ty’ponowne zdobycie jest dość pozbawione, co wygrało’być dla wszystkich:

Począwszy od ceny miesięcznej Gwarancja bezawaryjności Kluczowe cechy Zawiera nazwę domeny? Gwarancja zwrotu pieniędzy? Darmowe kopie zapasowe? Pomoc i wsparcie 24/7?
1,95 USD
99,91%
Konsekwentnie niskie ceny, dużo miejsca do przechowywania
Z niektórymi planami
30 dni
tak
Nie zaoferowano

Co lubimy w Hostinger

Oto Hostinger’główne zalety:

 1. Bardzo niskie ceny promocyjne. Hostinger oferuje najtańszy sposób na hosting Twojej witryny, z najniższymi cenami promocyjnymi. To’Warto jednak zauważyć, że najtańszy plan odnawia się po tej samej cenie, co równoważne plany GoDaddy, Bluehost i InMotion (7,99 USD) po zakończeniu promocji.
 2. Darmowe kopie zapasowe. Codziennie w przypadku abonamentów premium i biznesowych (i wyższych), a raz w tygodniu w inny sposób.

Co można poprawić

Jest kilka kluczowych obszarów, którymi Hostinger musiałby się zająć, aby ubiegać się o pierwsze miejsce:

 1. Brak pomocy i wsparcia za pośrednictwem czatu na żywo lub przez telefon. Podobnie jak DreamHost, system biletowy jest twoją jedyną opcją.
 2. Gwarancja najgorszego czasu pracy. Obiecując zaledwie 99,91%, jest to najniższy poziom gwarantowany przez dowolnego dostawcę, chociaż oferuje 5% zwrotu miesięcznego rachunku, jeśli czas pracy spadnie poniżej 99,9%.
 3. Brak dedykowanych planów hostingowych. To znaczy tam’to szklany sufit dla Twojej witryny’wzrost poprzez Hostinger.

Najlepsi dostawcy hostingu dla systemu Linux: Podsumowanie

Dziękujemy za pozostanie z nami podczas sprawdzania najlepszych dostawców hostingu dla systemu Linux! Czy ty’Jesteś początkującym, szukającym większego wsparcia, lub doświadczonym profesjonalistą hostingowym, szukającym czegoś bogatego w funkcje’znalazłem twojego idealnego dostawcę. Pozwolić’Ponownie podsumuj nasze najlepsze wybory:

9 najlepszych dostawców hostingu dla serwerów Linux

 1. Bluehost – Najlepszy dostawca hostingu dla systemu Linux
 2. HostGator – Najlepszy na czas pracy
 3. W ruchu – Najlepszy dla planów hostingowych udostępnianych i VPS
 4. Hosting A2 – Najlepszy do hostingu w chmurze
 5. SiteGround – Niezawodny, z dobrą pomocą i wsparciem
 6. Idź Tato – Wiele dodatkowych korzyści i funkcji
 7. iPage – Tanie plany, ale kosztem prędkości
 8. DreamHost – Mnóstwo miejsca do przechowywania; idealne dla witryn z dużą ilością mediów
 9. Hostinger – Rozebrane funkcje, ale tanie obniżone ceny

Bluehost jest najlepszym ogólnym dostawcą hostingu dla systemu Linux, z szerokim wyborem planów we wszystkich typach hostingu. W razie wątpliwości wypróbuj Bluehost.

Jeśli ty’Ponownie hostujesz małą witrynę lub już wiesz, że potrzebujesz hostingu współdzielonego lub hostingu VPS, skorzystaj z InMotion. ty’Otrzymam dużo wsparcia, darmowy transfer strony (w razie potrzeby) i ogólnie świetną jakość usług.

Jeśli ty’prowadzisz witrynę o dużym natężeniu ruchu, a utrzymanie jak największej dyspozycyjności jest głównym priorytetem, spójrz na HostGator.

Jeśli Twoim głównym zmartwieniem jest utrzymanie kosztów na możliwie najniższym poziomie, spójrz na iPage, DreamHost i Hostinger – chociaż często mając do czynienia tylko z dolarem, nie bylibyśmy’Zalecam, aby przejść bezpośrednio do tych dostawców bez uprzedniego sprawdzenia trzech najlepszych.

A jeśli tam’cokolwiek, czego nie mamy’t objęte lub ty’Jeśli chcesz pomóc nam w osobistej rekomendacji, daj nam znać w komentarzach – my’d kocham usłyszeć od ciebie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map