9 najlepszych twórców stron internetowych z portfolio

najlepsi twórcy stron internetowych z portfolioW tym artykule szczegółowo omówiono 9 najlepszych twórców stron internetowych z portfolio na rynku oraz wskazówki, jak wybrać odpowiedni dla siebie.


Korzystanie z narzędzia do tworzenia stron internetowych w celu stworzenia portfolio jest szybkim i łatwym sposobem na zbudowanie prywatnej galerii online. To’to idealny sposób na pokazanie swojej pracy fanom, a nawet przyciągnięcie uwagi potencjalnych nowych klientów.

Ale przy tak wielu opcjach do wyboru, jak wybrać narzędzie do budowania portfela? Wpływa na to wiele czynników: budżet, możliwości dostosowania i integracja z mediami społecznościowymi, żeby wymienić tylko kilka.

My’przeglądaliśmy najlepszych twórców stron internetowych, aby przedstawić listę najlepszych z nich do tworzenia portfolio online.

Spędzamy godziny badając każdego twórcę witryny, który oceniamy, a nawet zachęcamy zwykłych ludzi do ich wypróbowania. Testujemy, analizujemy i porównujemy ceny, funkcje, łatwość użytkowania i wiele innych, aby zapewnić Ci dogłębne i bezstronne porady.

Aby zapewnić Ci najlepsze narzędzia do tworzenia witryn z portfolio, skupiliśmy się na:

 • Przystępność
 • Projekt
 • SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek)
 • Łatwość użycia

Są to obszary, które mają największe znaczenie przy tworzeniu i rozwijaniu udanej witryny portfela, dlatego oceniliśmy każdego konstruktora na podstawie tych czynników, w szczególności.

Przyjrzeliśmy się również pomocy i wsparciu, funkcjom takim jak integracja z mediami społecznościowymi oraz rzeczywiste oceny użytkowników, aby dać nam końcową listę 9 najlepszych wymienionych poniżej.

Contents

9 najlepszych twórców stron internetowych z portfolio

 1. Squarespace – najlepsza ogólna strona internetowa z portfolio.
 2. Weebly – najlepszy pod względem przystępności cenowej.
 3. Wix – najlepszy do zwiększenia ruchu na Twojej stronie.
 4. Duda – stylowe projekty portfolio.
 5. Idź Tato – najszybszy sposób na zbudowanie strony internetowej.
 6. Uderzająco – najlepszy na pomoc i wsparcie.
 7. WordPress.com – zaawansowane funkcje.
 8. Jimdo – prosty, ale brakuje mu skalowalności.
 9. SITE123 – najlepszy dla wygody typu „wszystko w jednym”.

Najlepsze strony z portfolio muszą być łatwe w użyciu i pochwalić się swoją pracą. Że’dlatego uwielbiamy te wybory – szczególnie nasze trzy najlepsze. Squarespace łączy eleganckie wzornictwo z zaawansowanymi funkcjami, Weebly jest najlepszy dla osób z ograniczonym budżetem, a Wix jest idealny do powiększania twojego portfolio’publiczność.

Jeśli ty’są już sprzedawane w Squarespace – nasz najlepszy wybór – a następnie trafiają na ‘Zacząć teraz’ przycisk, aby dowiedzieć się, który plan Squarespace najlepiej odpowiada Twoim potrzebom:

Tutaj’migawka przedstawiająca wyniki trzech najlepszych twórców stron internetowych w naszych badaniach:

Dalsza informacja

 • Czy chcesz zobaczyć najlepszych twórców portfeli obok siebie? Sprawdź nasze Portfolio Tabela porównawcza Kreatora stron internetowych.
 • Czy jesteś fotografem, który chce zaprezentować swoją pracę? Nasz Tworzenie stron internetowych dla fotografów Porównanie może ci pomóc!
 • Jeśli ty’jesteś artystą, spójrz na naszą recenzję Najlepsze kreatory stron internetowych dla artystów.
 • Kiedyś ty’znaleźliśmy swojego idealnego kreatora portfolio, sprawdź nasz pomocny przewodnik na temat Jak zrobić portfel online zacząć tworzyć!

Jakie są najlepsze narzędzia do tworzenia portfeli?

Wybór odpowiedniego narzędzia do tworzenia witryn portfela jest niezbędny, jeśli chcesz niedrogi sposób na popisywanie się i generowanie zainteresowania pracą twórczą. Dokonaj złego wyboru, a ty’Potencjalnie zmarnuję dużo czasu i pieniędzy za niewielką lub żadną nagrodę!

Budowanie własnej witryny portfela za pomocą przyjaznego dla użytkownika narzędzia do tworzenia witryn to bardzo przystępny sposób przechowywania i udostępniania pracy, z której jesteś najbardziej dumny. Pomoże Ci również zbudować grono odbiorców i wygenerować nowy biznes, dzięki czemu możesz przekształcić swoją pasję w karierę – marzenie!

Tutaj’migawka na 9 najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio:

 1. Squarespace – najlepsza ogólna strona internetowa z portfolio.
 2. Weebly – najlepszy pod względem przystępności cenowej.
 3. Wix – najlepszy do zwiększenia ruchu na Twojej stronie.
 4. Duda – stylowe projekty portfolio.
 5. Idź Tato – najszybszy sposób na zbudowanie strony internetowej.
 6. Uderzająco – najlepszy na pomoc i wsparcie.
 7. WordPress.com – zaawansowane funkcje.
 8. Jimdo – prosty, ale brakuje mu skalowalności.
 9. SITE123 – najlepszy dla wygody typu „wszystko w jednym”.

To’Warto nie spieszyć się przy wyborze narzędzia do tworzenia stron portfolio. Większość z naszej listy ma darmowe plany lub przynajmniej oferuje bezpłatną wersję próbną.

Zdecydowanie zalecamy korzystanie z tych bezpłatnych planów i wersji próbnych’to przydatny i pozbawiony ryzyka sposób wypróbowania przed zakupem, który może później zaoszczędzić ci bólu głowy!

Nasza lista najlepszych twórców stron internetowych z portfolio poniżej to świetny sposób, aby dać sobie przewagę przy podejmowaniu decyzji, która platforma jest odpowiednia dla twojego portfolio.

Każdy z naszych typów zapewnia wspaniałe szablony, świetne narzędzia do projektowania, przyciągające wzrok wyświetlacze do prezentowania swojej pracy oraz funkcje zwiększające SEO, które pomogą Ci znaleźć Cię online wśród fanów i klientów.

# 1. Squarespace

Najlepsza ogólna strona internetowa z portfolio

Squarespace to narzędzie do tworzenia witryn znane z tworzenia oszałamiających, responsywnych stron internetowych. Jest popularny wśród fotografów i artystów ze względu na przystępne miesięczne plany premium i piękne, świadome wzornictwa szablony.

W naszych badaniach Squarespace okazało się najlepszym wszechstronnym wyborem. Szczególnie dobrze spisał się pod względem funkcji i projektów, łącząc wysokiej jakości narzędzia i profesjonalnie zaprojektowane szablony. Wszystkie jego funkcje są wbudowane w domu, co gwarantuje jakość.

Squarespace nie’t Ocena tak dobrze dla łatwości użycia – wadą takiej mocy jest nieco trudny edytor. Nadal nie’Potrzebuję umiejętności kodowania lub doświadczenia technicznego, trochę czasu i pewności siebie!

Squarespace jest platformą numer jeden, która pomaga stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową z portfolio. Szablony są wyraźne, czyste i pełne białych znaków, które nadają Twojemu portfolio bardzo wysokiej klasy wrażenia i naprawdę mogą wynieść Cię ponad innych.

Szablony reagują również na urządzenia mobilne, dzięki czemu Twoja praca wygląda świetnie, zawsze i wszędzie.

Weź ‘Aleja’ szablon poniżej, który stawia twoją twórczą pracę na pierwszym planie, jednocześnie utrzymując stronę z dala od wszelkich niepotrzebnych treści.

Dzięki temu odwiedzający są zaangażowani w pracę, którą stworzyłeś, i szybko pokazuje, o czym jest Twoja strona internetowa’jest twoją prywatną galerią i tak powinna wyglądać!

szablon portfolio squarespace najlepszy kreator stron internetowychSquarespace’Szablony portfolio oferują wszelkiego rodzaju przyciągające wzrok opcje wyświetlania dla Twojej pracy, w tym siatki (powyżej), mozaiki obrazów i pełnoekranowe obrazy bohaterów

Posiadanie atrakcyjnego i profesjonalnego projektu strony internetowej jest ważne, jeśli chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie i zacząć pozyskiwać potencjalnych klientów poprzez swoje portfolio.

Ale zachęcenie ludzi do skontaktowania się z tobą jest prawie niemożliwe, jeśli możesz’można znaleźć w Internecie, więc to’uspokajam to Squarespace ułatwia prawidłowe tagowanie treści, aby zapewnić, że Twoje strony zostaną znalezione przez wyszukiwarki.

Szczegółowe przewodniki na stronie wyjaśniają również, jak zoptymalizować każdą część swojego portfolio, aby poprawić widoczność online – niezbędną do zwiększenia ruchu i pozyskania potencjalnych nowych klientów.

Za I przeciw
Szablony w Squarespace są oszałamiające, przez wielu uważane za najlepsze w branży. one’są szczególnie przydatne do kreatywnych potrzeb – w tym portfele. Squarespace nie’Mam darmowy plan, ale jego ceny są dość konkurencyjne. To’jest odrobinę droższy niż niektórzy jego konkurenci, jak Weebly, więc nie jest’t najtańsza opcja na rynku. Ale to’to wciąż niedrogi wybór.
Squarespace stara się zapewniać rozwiązania wszystkich swoich kluczowych funkcji. Naprawdę możesz poczuć różnicę w porównaniu do szczęśliwego losowania, jakim mogą być wtyczki. Krzywa uczenia się w Squarespace jest trochę stroma jak na standardy tworzenia stron internetowych. Całkowita liczba tech-fobów byłaby lepiej obsługiwana przez platformy takie jak GoDaddy.

Te przewodniki zawierają zarówno tekst, jak i wideo, co jest naprawdę pomocne dla różnych typów uczniów. Dla mnie uczę się najlepiej, oglądając i powtarzając, ale możesz lepiej przetwarzać informacje, czytając zamiast tego objaśnienie tekstu. Na szczęście Squarespace obsługuje nas oboje!

Dodawanie stron do witryny portfela jest szybkie i łatwe, więc to’bezbolesne jest dodawanie bloga i tworzenie nowych treści dla odwiedzających do czytania, a Google do indeksowania (który jest terminem używanym do opisania, w jaki sposób Google sortuje twoją witrynę wśród wszystkich innych indeksowanych stron) – jest to korzystna sytuacja, która powinna przyciągnąć więcej odwiedzających i pozwól im dłużej przeglądać Twoją pracę.

Squarespace’Ceny: 12 USD+

Wzywając wszystkich uczniów!

Czy jesteś studentem potrzebującym portfela? Może ty’ponownie freelancing, aby przynieść trochę dodatkowej gotówki? Jeśli tak, to ty’masz szczęście!

Jeśli ty’jesteś studentem i masz ważny szkolny adres e-mail, możesz uzyskać 50% zniżki na pierwszy rok Squarespace. Idealny do nowego portfolio!

Pamiętaj tylko, że możesz’Korzystaj z tego rabatu wraz z innymi kodami ofert. Możesz to zastosować do do trzech stron internetowych pod jednym szkolnym adresem e-mail.

Jeśli chcesz zaoszczędzić 50% na swoim planie, udaj się dziś do Squarespace i poszukaj swojej szkoły, aby zacząć!

Squarespace’Plany zaczynają się od 12 USD miesięcznie. Daje to szeroki zakres funkcji, w tym nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość (idealne dla portfeli z dużym obrazem), czyli więcej niż w Wix’Najtańszy abonament 13 USD!

Tam’Plany e-commerce zaczynają się już od 26 USD na wypadek, gdybyś chciał sprzedawać dzieła sztuki bezpośrednio przez swoje portfolio – potencjalnie przyzwoity spinner, jeśli możesz zwiększyć ruch.

Niezależnie od tego, który plan wybierzesz, zawsze zaczynasz na Squarespace’14-dniowy bezpłatny okres próbny, abyś miał czas na podjęcie decyzji’jest właśnie dla ciebie.

Więcej informacji o Squarespace:

Przegląd Squarespace – Nasza szczegółowa recenzja dogłębnie analizuje Squarespace, aby zobaczyć, czy to’to kreator stron internetowych dla Ciebie.

Przewodnik po cenach Squarespace – Dowiedz się o Squarespace’plany premium i ile one kosztują

Kod oferty Squarespace – Uzyskaj 10% zniżki na dowolny plan Squarespace dzięki naszemu ekskluzywnemu kodowi rabatowemu

Kod oferty SquarespaceUżyj kodu oferty "WBE" przy kasie za 10% rabatu

Uzyskaj 10% zniżki na dowolny plan Squarespace
W pobliżu
Gotowy, aby wypróbować Squarespace? Mamy wyłączny kod oferty dla naszych czytelników, który to zrobi zaoszczędzić 10% na koszt dowolnego planu Squarespace! Aby skorzystać z tej zniżki, wystarczy wpisać:
Kod oferty: “WBE”
przy kasie.

Podczas gdy Squarespace nie jest’t tak przyjazny dla użytkownika jak niektórzy inni twórcy, np Wix i Weebly, to’nadal jest dość łatwy do opanowania.

Dogłębne filmy instruktażowe i przewodniki ułatwiające rozwiązywanie wszelkich napotkanych problemów, a całodobowa obsługa klienta oznacza szybkie rozwiązywanie problemów – dzięki czemu’nie kręcisz się, kiedy ty’mamy lepsze rzeczy do zrobienia.

Edycja jest płynna i intuicyjna, a wszystko sterowane jest z paska menu, a nie z Wix’na przykład pływający zestaw narzędzi.

Dla nas Squarespace jest idealnym narzędziem do budowania portfolio stron, jeśli szukasz strony, która wygląda oszałamiająco i ma profesjonalny, wysokiej klasy charakter. Edytor jest dość łatwy w użyciu, dzięki czemu możesz szybko zaprojektować stronę portfolio według własnych upodobań, a przewodniki SEO pomogą Ci znaleźć się w wyszukiwarkach (i mam nadzieję, że doprowadzą do nowych klientów).

# 2. Weebly

Najlepsze pod względem przystępności cenowej

Weebly jest jednym z najłatwiejszych i najbardziej przystępne cenowo twórcy stron internetowych portfolio, czyniąc to świetny wybór jeśli szukasz prostego sposobu budowania portfela.

Weebly otrzymał jeden z najwyższych wyników zarówno pod względem funkcji, jak i stosunku jakości do ceny w naszych badaniach. Że’ponieważ zapewnia szeroki zakres funkcji nawet w tanich planach, co oznacza, że ​​dostajesz więcej za swoje pieniądze. Spadł w zakresie pomocy i wsparcia, a wsparcie telefoniczne jest dostępne tylko w droższych planach.

Weebly’Projekty szablonów uległy poprawie w ciągu ostatnich miesięcy i chociaż nie są’Są tak przyciągające wzrok, jak Squarespace, oferują prostotę, z którą trudno będzie znaleźć gdzie indziej.

weebly portfoli template najlepszy kreator stron internetowychWeebly’Szablony s upraszczają sprawę – pomagając szybko i łatwo stworzyć świetnie wyglądające portfolio, bez marnowania czasu na majstrowanie przy każdym drobiazgu na stronie

Czysty i prosty, Weebly’Projekty są responsywne i doskonale nadają się do prostych portfeli, ale jeśli chcesz czegoś bardziej wyróżniającego się, to to’Warto rozważyć szablon innej firmy.

Istnieje kilka sklepów internetowych, które specjalizują się w tworzeniu fantazyjnych szablonów dla Weebly, co jest świetnym sposobem na uproszczenie procesu budowania, ale uzyskanie naprawdę efektownej strony internetowej.

Za I przeciw
Weebly osiąga doskonałą równowagę między łatwością użycia a personalizacją. Chcesz wypełnić wstępnie ustawiony szablon? Możesz to zrobić. Chcesz radykalnie zmienić szablon, aby nadać swojemu portfolio wyjątkowy charakter? też możesz to zrobić. Weebly ma mnóstwo aplikacji, ale wiele z nich wymaga planu premium. Bądź pewien’Przed wykonaniem tego kroku skorzystam z funkcji.
Plac’Niedawne przejęcie Weebly oznacza, że ​​możesz polegać na konstruktorze’funkcjonalność e-commerce staje się silniejsza. Należy o tym pamiętać, jeśli chcesz zarabiać na swoim portfolio. Chyba że Ty’Ponownie wygodne kodowanie, Weebly może ograniczać możliwości dostosowywania. Nie jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć mnóstwo swobody twórczej!

Weebly’Ceny: 6 USD+

Jedną z najlepszych rzeczy w Weebly są przystępne ceny. W przeciwieństwie do Squarespace, Weebly oferuje bezpłatny plan, dzięki czemu możesz tworzyć i publikować bez wydawania centa.

Weebly’najtańszym płatnym abonamentem jest abonament osobisty w wysokości 6 USD miesięcznie, który jest niezwykle przystępny w porównaniu z głównymi konkurentami Wix i Squarespace.

Jednak aby usunąć reklamy i zbudować naprawdę profesjonalne portfolio, Ty’Potrzebuję 12 USD miesięcznie Abonament profesjonalny.

Tak to’podwajają cenę osobistego planu, ale to’jest więcej niż warte tego ze względu na wszystkie dodatkowe funkcje, które odblokowuje plan Professional – w tym nieograniczone miejsce i bezpłatna domena.

Dostajesz także lepsze narzędzia e-commerce, takie jak kalkulator wysyłki, aby jeszcze łatwiej sprzedawać swoją pracę za pośrednictwem witryny. Co najważniejsze, jest to najtańszy plan firmy Weebly, aby usunąć reklamy z Twojej witryny!

Polecamy plan Professional każdemu, kto promuje swoją pracę online – to’jest najtańszym planem do wyboru, jeśli chcesz, aby twoje portfolio było traktowane poważnie.

Weebly ma również mnóstwo aplikacji, które są świetnym sposobem na skalowanie witryny bez konieczności aktualizacji planu. Możesz po prostu dodawać dodatkowe funkcje, których potrzebujesz, jeden po drugim, dzięki czemu jest to niedroga opcja do powiększania swojego portfolio.

Weebly’s Apps

W Weebly dostępnych jest kilka aplikacji poprawiających SEO’s App Center i program do przesyłania zdjęć zachęcają do dodawania metatagów do wszelkich przesyłanych grafik.

Oba mogą pomóc zwiększyć widoczność w wyszukiwarkach takich jak Google, a także poprawić ranking w wynikach wyszukiwania odpowiednich słów kluczowych. Weebly sprawia, że ​​dodawanie i utrzymywanie bloga jest bardzo proste, dzięki czemu możesz regularnie tworzyć nowe treści.

Większość Weebly’aplikacje są dostępne tylko dla abonenci planu premium, więc warto zainwestować kilka dolarów każdego miesiąca, aby czerpać korzyści z planu premium.

ty’Otrzymam również dostęp do nieograniczonej przestrzeni dyskowej i przepustowości potrzebnej do obsługi portfeli o dużej ilości zdjęć i zapewnienia miejsca na rozwój w razie potrzeby.

Więcej informacji o Weebly:

Recenzja Weebly Nasza szczegółowa recenzja Weebly mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć o platformie

Przewodnik po cenach WeeblyWyjaśniamy koszty związane z Weebly’plany premium

Weebly’Edytor s to prosty edytor przeciągnij i upuść, który pozwala przesuwać elementy strony według własnego uznania – idealne dla kreacji.

Weebly’Edytor zawiera także wbudowany edytor formularzy, co ułatwia dodawanie formularza i zachęca ludzi do kontaktowania się z Tobą bezpośrednio za pośrednictwem Twojej witryny.

Polecamy Weebly dla małych, prostych portfeli lub dla każdego, kto chce szybko i tanio zbudować stronę portfolio. Edycja jest bardzo prosta, więc nie musisz’w ogóle nie musisz się martwić o jakąkolwiek krzywą uczenia się. Opcje SEO są dobre i obejmują najważniejsze, a plan premium zapewni dostęp do dodatkowych aplikacji zwiększających SEO, zapewniając, że znajdziesz się wśród fanów i klientów w wyszukiwarkach.

# 3. Wix

Najlepszy do zwiększenia ruchu na Twojej stronie

Wix to łatwy w użyciu i wszechstronny kreator stron internetowych. Posiada przyjazny dla użytkownika edytor, który pomaga szybko stworzyć piękną stronę internetową z portfolio i jest bardzo przystępny cenowo. Zapewnia także świetne wsparcie dla początkujących SEO, dzięki czemu łatwo zyskujesz grono odbiorców.

Wix to świetna platforma do tworzenia witryny z portfolio. To zapewnia ponad 500 szablonów, z czego 40 jest ukierunkowanych na projektowanie, a 17 na portfele, Jak na przykład ‘Portfolio projektantów 3D’ poniżej.

szablon portfolio wix najlepszy kreator stron internetowychSzablony Wix są niezwykle przyciągające wzrok i ułatwiają szybkie stworzenie pięknej strony z portfolio

Praca z szablonami to świetny sposób na szybkie stworzenie profesjonalnej i przyciągającej wzrok strony internetowej z portfolio. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć projekt, który ci się podoba, z galeriami do swojej pracy, zmienić zawartość i siebie’warto opublikować – nie można’będzie łatwiej!

W rzeczywistości, w naszych badaniach Wix otrzymał imponującą 5 gwiazdek z 5 za ocenę klientów i 4,3 z 5 gwiazdek za łatwość użycia, co czyni go jednym z najbardziej przyjaznych dla początkujących budowniczych.

Za I przeciw
Wix oferuje doskonałą kontrolę twórczą dla tych, którzy chcą odcisnąć piętno na projekcie portfolio. Narzędzie do przeciągania i upuszczania oznacza, że ​​jeśli możesz to sobie wyobrazić, możesz to zrobić. Możesz’t zmieniać między szablonami. Jeśli zdecydujesz, że chcesz przeprojektować swoje portfolio’Będę musiał go odbudować od zera.
Wszystkie witryny utworzone w Wix są automatycznie optymalizowane do pracy na różnych urządzeniach, wyglądając równie ostro na telefonach i laptopach. Dla niektórych zakres kreatywnej kontroli może być przytłaczający. Jeśli chcesz mieć proste portfolio na żywo szybko, Wix może nie być najlepszym rozwiązaniem.

Jednym z najlepszych sposobów, w jaki Wix pomaga zbudować udane portfolio, jest uczynienie SEO tak łatwym, jak to możliwe. SEO oznacza Search Engine Optimization i jest ważny dla znalezienia Twojej witryny w Google.

SEO może być zniechęcające dla początkujących, ale Wix ma pomocne przewodniki, a nawet Wiz Wiz, aby stworzyć spersonalizowany przewodnik krok po kroku do naśladowania. To fantastyczny przykład tego, jak Wix wychodzi ponad to, aby pomóc Twojej witrynie odnieść sukces.

Kiedy ty’faktycznie budujesz swoją witrynę, podpowiedzi najechania myszką są pod ręką, aby wyjaśnić, co robią funkcje, a przeciąganie elementów i upuszczanie ich tam, gdzie myślisz, sprawia, że ​​projektowanie Twojego portfolio jest niezwykle proste.

Nic dziwnego, że Wix uzyskał pełne oceny za pomoc i wsparcie w naszych badaniach!

Edycja metodą „przeciągnij i upuść” ułatwia także zmianę układu lub usunięcie elementów w późniejszym terminie, jeśli nie masz’coś wymyślić’działa – don’podoba ci się ten szczególny styl galerii? Wystarczy go usunąć lub zmienić ustawienia wyglądu!

Więcej informacji o Wix:

Recenzja WixJeśli ty’Jeśli szukasz więcej informacji o Wix, to jest to świetne miejsce na rozpoczęcie.

Przewodnik po cenach WixPrzyjrzymy się bliżej kosztom każdego planu premium Wix.

Wix pozwala dodać blog jednym kliknięciem, idealny do content marketingu oraz do dzielenia się swoją wiedzą i aktualizacjami z fanami. Prowadzenie bloga to także świetny sposób na tworzenie nowych treści do indeksowania przez Google (który jest terminem używanym do opisania, jak Google odczytuje i sortuje zawartość witryny) i potencjalnie ulepsza witrynę’rankingi też.

Wix daje Ci możliwość dodawania metatagów i metadanych do twoich zdjęć i stron w celu zwiększenia widoczności online. Może to zwiększyć prawdopodobieństwo znalezienia Twojego portfela i skontaktowania się przez potencjalnych klientów z potencjalnymi możliwościami, i tylko z tego powodu’Warto rozważyć płatny plan premium, aby uzyskać lepsze pierwsze wrażenie.

Wix’Ceny: 13 USD+

Wix oferuje bezpłatny plan, który jest świetnym punktem wyjścia – ale dla każdego, kto chce zrobić niezapomniane wrażenie, robi to’naprawdę warto rozważyć wydanie trochę pieniędzy, aby przesunąć swoje portfolio na wyższy poziom.

Wix’Plany płatne zaczynają się od 13 USD miesięcznie. Płatne plany pozwalają na korzystanie z niestandardowej nazwy domeny (lub adresu strony internetowej – zasadniczo witryny portfela)’s) i usuwa również wszystkie reklamy – pozwalając odwiedzającym skupić się na pracy, którą chcesz się pochwalić!

ty’Otrzymasz do 20 GB przestrzeni dyskowej i nieograniczoną przepustowość (dane używane do zasilania Twojej witryny online) we wszystkich płatnych planach premium. Jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie’jesteś artystą, grafikiem lub pracujesz w medium wizualnym, ponieważ oznacza to, że nie masz’nie musisz martwić się, że duże rozmiary plików wyczerpują twoje zasoby.

Dzięki planom premium zyskujesz dostęp do większej liczby szablonów, narzędzi i aplikacji z Wix App Market – gdzie można znaleźć wszelkiego rodzaju fajne aplikacje, które obejmują takie rzeczy, jak marketing cyfrowy, dodatkowe style projektowania i wszelkiego rodzaju ciekawe funkcje dla twojego portfolio online.

Jeśli szukasz niedrogiego, unikalnego i przyciągającego uwagę portfolio, Wix jest zdecydowanie warte rozważenia. To’jest łatwy w użyciu i oferuje więcej opcji do zaprezentowania swojej pracy niż prawie jakikolwiek inny kreator stron internetowych. Dodatkowa pomoc SEO sprawia, że ​​jest to idealny budowniczy dla Ciebie’starają się zwiększyć ruch w Twojej witrynie.

# 4. Duda

Stylowe projekty portfolio

Duda to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które oferuje super stylowe projekty, dzięki czemu jest wyjątkowo eleganckie. Daje kreatywną pomocną dłoń, zapewniając profesjonalnie zaprojektowane szablony, które można w pewnym stopniu dostosować. To’jest trochę drogie, ale ma wiele funkcji.

Duda to idealny wybór dla każdego, kto chce mieć oszałamiające portfolio bez odpowiedzialności za pełną kreatywną kontrolę nad witryną. Masz do wyboru ponad 90 szablonów, z których wszystkie są czyste, proste i stylowe.

Twoja strona’Projekt jest bardzo zależny od wybranego szablonu – w przeciwieństwie do Wix, na przykład możesz’całkowicie przeprojektuj swój układ, więc upewnij się, że wybierasz szablon, który ci się podoba. Wszystkie szablony są całkowicie responsywne, więc Twoja praca będzie wyglądać najlepiej na smartfonach i tabletach, a także na komputerze.

szablony kreatora portfolio dudaDuda ma ponad 90 szablonów, z których wszystkie są nowoczesne, atrakcyjne i łatwe do dostosowania.

Pierwotnie Duda został stworzony, aby ułatwić projektowanie stron internetowych dla agencji i freelancerów, ale jego łatwa w użyciu platforma oznacza, że ​​może z niego korzystać każdy, kto chce profesjonalnie wyglądającej strony internetowej.

Koncentracja na projektowaniu stron internetowych oznacza, że ​​masz mnóstwo funkcji i stylowych wzorów. Tutaj’jest tylko spojrzenie na Dudę’s funkcje:

 • Ponad 55 języków dla witryn wielojęzycznych
 • Konfigurowalne układy blogów
 • Narzędzia e-commerce
 • Widżety
 • Komentarze na stronie
 • Opcje edycji CSS i HTML
 • Konstruktor widżetów
 • Mobilny edytor do zarządzania w drodze
 • Edytor zdjęć
 • Darmowa biblioteka obrazów

Od blogowania po e-commerce, po tworzenie wielojęzycznych stron internetowych i wiele więcej – Duda ma imponującą listę funkcji, dzięki którym możesz wzbogacić swoje portfolio.

Jedną z najciekawszych funkcji oferowanych przez Dudę są jej widżety. Widżety są jak aplikacje – dodają dodatkowe funkcje do Twojej witryny!

Możesz wybierać spośród istniejących widżetów, takich jak wyskakujące okienka, formularze kontaktowe, przyciski „kliknij, aby połączyć”, kupony, rezerwacje, menu i inne. Możesz też zbudować własny widget, aby uzyskać bardziej niestandardową usługę!

Za I przeciw
Kreatywna kontrola opiera się na limitach szablonów, ułatwiając wprowadzanie własnych treści i gotowe! Idealny, jeśli chcesz’Chcesz zamieszania w projektowaniu własnych układów. Wysokie plany cenowe sprawiają, że jest to opcja mniej przyjazna dla budżetu. Ceny zaczynają się od 14 USD miesięcznie (rozliczane corocznie) bez bezpłatnego abonamentu.
Oferuje niesamowite wbudowane widżety i aplikacje, które dodadzą mocy Twojemu portfolio i stworzą spersonalizowane usługi dla Twojej witryny. Może to być szczególnie przydatne, jeśli Ty’ponowne przyjmowanie rezerwacji, zapytań lub prowadzenie wydarzeń. Mniej swobody twórczej niż inni twórcy, więc jeśli chcesz mieć najwyższą kontrolę twórczą, to po prostu nie jest’t budowniczy dla ciebie.
Przyjazne dla użytkownika i proste projekty ułatwiają stworzenie stylowej strony internetowej. Podstawowe narzędzia SEO oznaczają ciebie’Stoję przed większym wyzwaniem, aby Twoje portfolio znalazło się w Internecie.

Duda’mocne strony naprawdę leżą w jego projektach, co przeświecało w naszych badaniach – otrzymało 4,9 gwiazdek na 5 za elastyczność projektowania, co czyni go najlepiej oceniającym konstruktorem w tej kategorii!

Jednak spadło, jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Duda’atrakcyjne wzornictwo i fantazyjne funkcje znajdują odzwierciedlenie w jego planach cenowych. Począwszy od 14 USD miesięcznie, to’jest jednym z najdroższych konstruktorów na naszej liście.

Duda’Ceny: 14 USD+

Duda ma trzy plany cenowe:

 • Podstawowy: 14 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)
 • Zespół: 22 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)
 • Agencja: 74 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)

Plan podstawowy obejmuje opcje wielojęzyczne, szyfrowanie HTTPS i pozwala zbudować jedną stronę internetową. Masz dostęp tylko do pomocy e-mail w tym planie, co jest mniej niż idealne.

Zespół planuje nas jako jedynego, który oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny. Jest to dobry sposób na wypróbowanie jego bardziej zaawansowanych funkcji, ale jest nieco frustrujący, jeśli budżet nie jest wystarczający’rozciągnij do 22 USD miesięcznie.

Z tych powodów Duda zdobył tylko 1,6 na 5 gwiazdek za stosunek jakości do ceny. Jest rzeczą oczywistą, że nie jest to najlepszy kreator portfeli do wyboru, jeśli Ty’masz ograniczony budżet i chcesz prawdziwego haju za grosze.

To powiedziawszy, jeśli ty’jeśli chcesz zbudować kilka różnych portfeli, plan Agencji może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala ci zbudować do ośmiu stron internetowych za 74 USD miesięcznie (rozliczane rocznie).

Ogólnie rzecz biorąc, Duda jest świetny, jeśli cenisz sobie design nad wartością w stosunku do ceny’płacisz za nowoczesne szablony i szeroki zakres funkcji.

# 5. Idź Tato

Najszybszy sposób na zbudowanie strony internetowej

GoDaddy może być lepiej znany jako miejsce do zabezpieczenia nazwy domeny, ale oferuje również zaskakująco przyzwoity zestaw narzędzi do tworzenia stron internetowych. To’jest dobrą platformą do tworzenia podstawowego i funkcjonalnego portfolio, ale nie jest’t gdziekolwiek tak wszechstronny jak Wix lub Squarespace, jeśli chodzi o opcje projektowania…

Za I przeciw
Prosty w obsłudze z całodobową obsługą klienta, GoDaddy to bezpieczna, niezawodna opcja portfela. Naprawdę dość ograniczone, jeśli chodzi o projektowanie, szczególnie w porównaniu ze sprzedawcami stylu, takimi jak Squarespace lub Duda.
Wszystko w jednym. Dzięki GoDaddy możesz zadbać o nazwę swojej domeny, hosting i portfolio w jednym miejscu. Funkcje nie są’t tak błyszczący lub dobrze rozwinięty, jak większość jego konkurentów. GoDaddy jest funkcjonalny, ale niewiele więcej.

Interfejs jest przyjazny dla użytkownika i wydajny, podczas gdy ‘przeciągnij i upuść’ edytor pozwala przesuwać obrazy / tekst / itp. wokół strony według własnego uznania – więc tam’nie ma powodów do niepokoju.

Naszą ulubioną rzeczą w GoDaddy jest jej użycie Sztuczna inteligencja projektowa (ADI).

Dzięki GoDaddy ADI Ty’ponownie pojawia się monit o wprowadzenie podstawowych informacji o witrynie, na przykład o tym’nazywa się, czy to’to portfolio, jeśli potrzebujesz sklepu internetowego i tak dalej.

Na podstawie twoich odpowiedzi GoDaddy automatycznie tworzy dla Ciebie spersonalizowaną stronę internetową!

Możesz wybrać motyw, który najbardziej Ci się podoba, zmienić schemat kolorów, zastąpić obrazy, dodać strony i całkowicie dostosować do własnych potrzeb – ale GoDaddy zapewnia Ci naprawdę dobry start, tworząc podstawy dla Ciebie. Jesteś skończony’Trzeba budować od zera, oszczędzając czas.

To sprawia, że ​​GoDaddy jest najszybszym konstruktorem, w którym możesz stworzyć swoje portfolio – konfiguracja zajmuje zaledwie kilka minut, a nawet przy edycji i przesyłaniu własnych treści, możesz uruchomić witrynę w niecałą godzinę!

To płynne budowanie znajduje odzwierciedlenie w GoDaddy’Ocena klienta – w testach otrzymała imponującą wartość 4,8 na 5 gwiazdek od naszych użytkowników. To’nie jest tak imponujący, jeśli chodzi o funkcje lub wsparcie, siedząc wygodnie na środku plecaka.

godaddy portfolio szablon najlepszy kreator stron internetowychIdź Tato’Wszystkie szablony są responsywne, ale dostosowane do prostych, funkcjonalnych portfeli. Jeśli chcesz naprawdę się wyróżniać, to’Warto rozważyć inną platformę, taką jak Squarespace

GoDaddy oferuje ponad 300 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów z wieloma opcjami projektowania specyficznymi dla portfolio, które można wykorzystać jako punkt wyjścia. Pomaga także zintegrować konta mediów społecznościowych z witryną portfela, co może pomóc Ci zwiększyć swój profil i zwiększyć grono odbiorców.

Więcej informacji na temat GoDaddy:

Przegląd kreatora stron GoDaddy – Nasz dogłębny podział jego mocnych i słabych stron

Dużą zaletą GoDaddy jest wsparcie 24/7/365 dostępne dla klientów – i możemy potwierdzić, że jest to bardzo wiarygodne z własnego doświadczenia!

Idź Tato’Ceny: 10 USD+

Idź Tato’Comiesięczne plany są również bardzo rozsądne. W przypadku witryny portfolio’patrzę na około 10 USD miesięcznie.

GoDaddy ma cztery płatne abonamenty od 10 do 25 USD miesięcznie, jeśli są rozliczane rocznie. Dla profesjonalnego portfolio’Prawdopodobnie będę potrzebować standardowego planu w wysokości 15 USD miesięcznie’s najtańszy plan uwzględnienia SEO. Wszystkie plany są dostarczane z hojnym miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym.

# 6. Uderzająco

Najlepiej za pomoc i wsparcie

Uderzająco jest prosta strona internetowa, której celem jest ułatwienie każdemu i każdemu stworzenia strony internetowej. Ta przyjazna filozofia znajduje odzwierciedlenie w przyjaznym dla początkujących edytorze i pomocnych zasobach wsparcia.

Uderzająco jest to prosty kreator stron internetowych, który oferuje bezpłatny plan, podstawowe funkcje i dość elastyczne projekty. Jego prostota sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu, ale może także szybko przerastać wraz ze wzrostem zaufania i portfela.

Jeśli ty’Jeśli chcesz budować za darmo, powinieneś wiedzieć, że Uderzająco zawiera bezpłatny plan, ale pozwala to tylko na budowanie stron internetowych. To nie działa’Wydaje się to najbardziej oczywistym wyborem dla strony internetowej z portfolio, ale istnieje kilka bardzo stylowych przykładów, które można wykorzystać jako inspirację!

uderzająco przykłady szablonów budujących portfolioMożesz przeglądać uderzająco’strona z szablonami zawierająca inspiracje i przykłady innych witryn z portfolio utworzonych za pomocą tego prostego narzędzia do budowania

Jak więc uderzająco wypadło w naszych testach i co’jest jego główną siłą?

W skrócie – Uderzająco jest to prosty, ale stylowy kreator stron internetowych. Koncentracja na ułatwieniach dostępu sprawia radość dla tech-fobów, ale może sprawiać, że ogranicza się do każdego z większym doświadczeniem.

Jeśli masz wielkie marzenia o swoim portfolio, to Ty’Prawdopodobnie za długo uderzę w sufit Uderzająco.

To powiedziawszy, ma świetne narzędzia do blogowania, elastyczne projekty i oferuje świetny stosunek jakości do ceny. Możesz nawet dodać do swojego portfolio mały sklep, jeśli chcesz sprzedać kilka produktów za pośrednictwem swojej witryny.

Za I przeciw
Fantastyczna pomoc i wsparcie sprawia, że ​​ten budowniczy jest szczególnie odpowiedni dla początkujących. Ograniczona kontrola twórcza może stać się frustrująca wraz ze wzrostem zaufania lub jeśli chcesz mieć całkowitą swobodę twórczą nad swoim projektem.
Świetne narzędzia do blogowania oznaczają, że możesz łatwo łączyć swoją pracę ze zwykłymi wpisami na blogu, aby zaangażować odwiedzających. Strony z jedną stroną mogą być stylowe, ale nie są’Idealny do dużych lub złożonych portfeli.
Super przyjazny dla początkujących i dostępny dla każdego, bez względu na Twoje doświadczenie. Zwolnij czas na więcej artystycznych przedsięwzięć! Strony z jedną stroną mogą być stylowe, ale nie są’Idealny do dużych lub złożonych portfeli.

To, co uderzyło nas naprawdę w naszych badaniach, było z jego pomocą i wsparciem.

24/7 czat na żywo, pomocne filmy dla początkujących, artykuły, forum pomysłów, a także możliwość przesłania wiadomości do pracowników pomocy technicznej Strikesly, a wszystko to sprawia, że ​​Strikingly jest najlepszym budowniczym pomocy i wsparcia na rynku.

Kiedy próbowaliśmy uderzająco’W przypadku czatu na żywo przeczytano nasze zapytanie cenowe i udzielono na nie odpowiedzi w ciągu jednej minuty – to’robi wrażenie! Ponadto, ‘Oficer szczęścia’ kto odpowiedział, był pomocny, przyjazny i od razu odpowiedział na nasze pytanie.

uderzająco budujący portfolio czat na żywoUderzająco’obsługa czatu na żywo jest szybka i pomocna, a specjalista ds. szczęścia od razu odpowiedział na nasze pytania.

Gdzie uderzająco nie’T tak dobrze sobie radzi to cechy – to tylko punktacja 2,3 na 5 gwiazdek dla tego obszaru.

Uderzająco ma dość rozsądny zakres podstawowych funkcji – ale w porównaniu z ofertami innych budowniczych, takich jak Squarespace, pojawia się Uderzająco dość ograniczone i podstawowe.

Jeśli chcesz mieć małe i proste portfolio do zaprezentowania swojej pracy, to właśnie to’Zrobię robotę. Jeśli chcesz zwiększyć swoją obecność w Internecie i zbudować firmę za pośrednictwem swojej witryny portfela, wygrałeś’t Uderzająco bardzo skalowalny.

Aby jak najlepiej wykorzystać Uderzająco, Ty’Potrzebuję płatnego planu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Uderzająco’s funkcje, plany i szablony, sprawdź nasze szczegółowe Uderzająco przegląd.

Uderzająco’Ceny: 8 USD+

Uderzająco wysoko punktowany, jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, otrzymując solidne 3,7 na 5 gwiazdek. Ma dość hojny bezpłatny plan, z którego można korzystać tak długo, jak chcesz, a jego płatne plany są dość przystępne.

Do wyboru są trzy płatne plany:

 • Ograniczony: 8 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)
 • Pro: 16 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)
 • VIP: 49 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)

Aby zbudować wielostronicową stronę internetową’będę potrzebować co najmniej 16 $ miesięcznie abonament Pro, szkoda, ponieważ inni budowniczowie pozwalają ci to robić w najtańszych planach. Ogólnie rzecz biorąc, uderzająco’Tańsze plany oferują świetny stosunek jakości do ceny i zapewniają tani sposób na dodanie kilku produktów do swojego portfolio.

# 7. WordPress.com

Pełen zaawansowanych funkcji

WordPress.com to bardziej przyjazna dla użytkownika wersja platformy open source WordPress.org. Różnica polega na tym, że nie’Musisz znaleźć hosting lub bezpieczeństwo dla WordPress.com – możesz po prostu zarejestrować się za darmo i zacząć budować. Prosty!

Jednakże to’Warto od razu powiedzieć, że WordPress.com jest stworzony przede wszystkim do blogowania. Gdy próbujesz utworzyć inne typy witryn, dość szybko staje się to trudne.

Że’dlatego WordPress.com uzyskał jedynie 3,2 na 5 gwiazdek za łatwość użycia w naszych testach i uzyskał najniższą ocenę klientów.

Mimo to WordPress.com ma zalety dla odpowiedniego typu użytkownika. Jeśli ty’jesteś gotów wziąć na siebie szablony obfite w blogowanie’Znajdziesz pełną listę funkcji i przystępnych cen.

Pomimo tego, że skupia się głównie na blogowaniu, WordPress.com oferuje 61 specjalistycznych motywów Portfolio do wyboru. Spośród nich 11 jest darmowych i wszystkie są przystosowane do urządzeń mobilnych.

wordpress.com kreator portfelaWordPress.com ma do wyboru setki motywów, w tym 61 motywów z portfolio w różnych stylach.

Niektóre motywy są bardziej stylowe niż inne, więc nie spiesz się, wybierając ten, który chcesz – to’dobrym pomysłem jest wyświetlenie podglądu motywu poprzez kliknięcie ‘Otwórz prezentację na żywo’ przycisk. To pokazuje, jak wygląda motyw i pozwala klikać różne strony, aby uzyskać pełny obraz.

Za I przeciw
Bogactwo funkcji sprawia, że ​​jest to kuszący wybór. Od blogowania po SEO i nie tylko’jest narzędziem na każdą potrzebę. Niezbyt przyjazny dla początkujących, więc ty’Potrzebuję czasu, pewności siebie i cierpliwości, aby w pełni wykorzystać możliwości tego konstruktora.
Rozsądne ceny oznaczają, że dostajesz prawdziwy zastrzyk za złotówkę i oferujesz rozwiązanie dla wszystkich rodzajów budżetu. Otrzymaliśmy najniższą ocenę klientów w naszych testach użytkowników.
Najlepszy wybór, jeśli chcesz połączyć blog ze swoim portfolio, ponieważ blogowanie to WordPress.com’głównym celem. Szablony i funkcje są blogowane, co oznacza, że ​​są’nie zawsze są tak wizualne jak inni budowniczowie’ wzory.

Dostosowywanie motywu na WordPress.com nie jest’t prawie tak łatwe, jak inni budowniczowie z naszej listy. Nie robi’t przeciągnij i upuść; zamiast tego edytujesz treść i projekt osobno.

Aby naprawdę najlepiej wykorzystać WordPress.com’Będę też musiał przygotować się na kodowanie.

WordPress.com stara się ci pomóc, udostępniając listę kontrolną i pomocne podpowiedzi, które poprowadzą cię podczas budowania. Brakuje jednak szybkości i łatwości twórców takich jak GoDaddy i Wix, więc bądź na to przygotowany i poświęć wystarczająco dużo czasu, aby poradzić sobie z WordPress.com.

Prawda jest taka, że ​​nasi użytkownicy mieli problemy z opanowaniem WordPress.com, a większość z nich nie’szczególnie lubię z niego korzystać.

W porządku, możesz myśleć, więc dlaczego umieściłeś go na liście najlepszych twórców stron internetowych z portfolio?

WordPress.com to potężna, elastyczna i popularna platforma, a jeśli chcesz połączyć blog ze swoim portfolio, wygrałeś’znajdź lepsze narzędzia do blogowania w dowolnym miejscu na rynku.

Narzędzia SEO są również szczególnie atrakcyjne. WordPress.com wykonuje dla Ciebie 80-90% pracy, a wbudowane mechanizmy SEO zajmują się drobiazgami technicznymi.

Kolejnym pozytywnym aspektem WordPress.com jako twórcy stron portfela są jego plany cenowe. Podobnie jak Weebly, Wix i Uderzające, oferuje bezpłatny plan, w którym możesz pozostać na zawsze.

Jednak, aby uzyskać profesjonalną domenę, wsparcie 24/7 lub narzędzia marketingowe, musisz’Potrzebuję płatnego planu.

 • Aby dowiedzieć się więcej o WordPress.com i dowiedzieć się, czy to’s budowniczy dla ciebie, przeczytaj nasz pełny Recenzja WordPress.com.
 • Aby zrozumieć różnice między WordPress.com a .org, sprawdź nasze WordPress.com vs WordPress.org Porównanie.

Ceny WordPresss.com: 5 USD+

WordPress.com oferuje fantastyczne ceny, które w połączeniu z szeroką gamą funkcji sprawiły, że w naszych badaniach uzyskał wysoką ocenę jakości do ceny.

Ma cztery płatne plany, a także bezpłatny plan, od 5 do 45 USD miesięcznie:

 • Plan osobisty: 5 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)
 • Abonament premium: 8 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)
 • Plan biznesowy: 25 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)
 • Plan eCommerce: 45 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)

Najtańszy plan osobisty odblokowuje wsparcie 24/7, podczas gdy plan Premium daje dostęp do narzędzi marketingowych i monetyzacji, takich jak SEO, zaawansowane media społecznościowe i przyciski PayPal.

Ogólnie rzecz biorąc, WordPress.com jest dobrym wyborem, jeśli chcesz dołączyć blog do swojej witryny portfolio, ale to’to duży wysiłek. Inni twórcy portfolio robią to lepiej, ale WordPress.com zasłużył sobie na tej liście dzięki zaawansowanym funkcjom i rozsądnym planom cenowym.

# 8. Jimdo

Prosty, ale brakuje mu skalowalności

Jimdo to dość prosty kreator stron internetowych, który skłania się do użytkowników e-commerce. Jeśli chcesz zarobić trochę dodatkowych pieniędzy, promując swoją pracę – Jimdo jest dobrym wyborem dla Ciebie. Ale w celu uzyskania pełniejszego portfolio możesz rozważyć bardziej wszechstronnego konstruktora, takiego jak Squarespace lub Weebly.

Jimdo to dobra platforma dla projektantów, artystów i twórców do prezentacji i promowania swojej pracy.

Szablon portfolio jimdo najlepszy kreator stron internetowychJimdo’Szablony są pełne odważnych zdjęć, które pomogą Ci przyciągnąć odbiorców’uwaga

Wybór szablonów może być nieco ograniczony, ale projekty są wyraźnie zaprojektowane z myślą o kreacjach, pełne dużych obrazów i szerokiego wyboru elementów, aby zaprezentować Twoją pracę w przyciągający wzrok sposób.

To’bardzo łatwo połączyć tekst i obraz, aby dodać kontekst do projektów, pokazać projekty w galerii, a nawet dodać koszyk, aby zachęcić do zakupów.

Za I przeciw
Solidna hybryda narzędzia do budowania portfolio i platformy e-commerce. Bardzo przydatny, jeśli planujesz zarabiać na swoim portfolio. Złe opcje szablonu z ograniczonymi opcjami zmiany projektu i umieszczenia znaczka na swoim portfolio’wygląd.
Oferuje najniższą cenę w branży, dzięki której reklama Twojej witryny jest bezpłatna. Niezgrabny interfejs. Daleko od najłatwiejszego w użyciu kreatora portfolio.

Zagłęb się w Jimdo’plusy, minusy, funkcje, ceny i więcej z naszymi szczegółami Recenzja Jimdo.

Jimdo’Ceny: 9 USD+

Jimdo ma dwa różne zestawy planów cenowych – asortyment Jimdo Dolphin i Jimdo Creator. Jimdo Dolphin jest najlepszy dla początkujących, podczas gdy Jimdo Creator jest bardziej skierowany do ekspertów w dziedzinie kodowania.

Jimdo Dolphin ma bezpłatny abonament i cztery płatne abonamenty od 9 do 39 USD miesięcznie (rozliczane co roku). Plan startowy za 9 USD miesięcznie pozwala Ci zbudować do 10 stron – jeśli potrzebujesz więcej, następny plan kosztuje 15 USD miesięcznie i pozwala zbudować do 50 stron, co powinno być więcej niż wystarczające!

Jimdo Creator ma również bezpłatny plan, ale jego płatne plany są nieco droższe, od 10 do 40 USD miesięcznie.

Jeśli twoje potrzeby nie są’zbyt wymagające, a ty nie’chcę wydać za dużo pieniędzy (abonament bez reklam kosztuje zaledwie 9 USD miesięcznie), a następnie Jimdo jest dobrym wyborem dla każdego, kto chce stworzyć prostą stronę internetową z portfolio.

# 9. SITE123

Najlepsze dla wygody typu „wszystko w jednym”

SITE123 to dość prosty konstruktor, który ma na celu ułatwić Ci życie przy minimalnym wysiłku. Jeśli chcesz zachować rzeczy małe i łatwe do zarządzania bez inwestowania dużo czasu, SITE123 to szybki i wygodny wybór. To’Mamy trochę wszystkiego, ale niewiele mocy, więc najlepiej dla prostych portfeli.

Podobnie jak GoDaddy, SITE123 używa ADI, aby pomóc zaprojektować witrynę i sprawić, aby konfiguracja portfela była tak szybka i łatwa, jak to możliwe. To’nic dziwnego, że SITE123 otrzymał 4 na 5 gwiazdek dla łatwości użycia!

SITE123’szablony nie są’tak oszałamiający jak Squarespace’na przykład, ale oni’nadal są atrakcyjne. Możesz filtrować według branży, na przykład fotografii, sztuki twórczej, muzyki i innych.

szablony kreatora portfolio site123SITE123 ma szereg atrakcyjnych szablonów, idealnych do prostych stron z portfolio

Możesz’t zmieniaj szablony po uruchomieniu witryny, więc zachowaj ostrożność przy wyborze szablonu. Wszystkie projekty są dostosowane do urządzeń mobilnych. Możesz edytować widok mobilny, aby upewnić się, że Twoja praca wygląda najlepiej na dowolnym urządzeniu.

Za I przeciw
Łatwy w budowie, ponieważ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki. Brak kreatywnej kontroli – na przykład możesz’t przełączaj szablony po uruchomieniu witryny, co ogranicza przeprojektowanie.
Doskonałe wsparcie czatu na żywo jest pomocne, jeśli utkniesz. Funkcje nie są’t bardzo skalowalny, więc to’nie jest idealny do długoterminowego powiększania portfela.
Bardzo przyjazny dla początkujących i możesz budować za darmo! To’jest dość podstawowym konstruktorem, więc robimy to’Polecam dla firm lub dużych projektów.

SITE123 jest najlepszy dla osobistych portfeli – nie zrobilibyśmy tego’t polecam jeśli ty’ponownie budujesz biznes wokół swojej pracy, ponieważ jej funkcje nie są’t bardzo skalowalny.

SITE123 ma na celu zapewnienie Ci wszechstronnej usługi, zapewniającej wszystkie kluczowe funkcje, których Twoja witryna będzie potrzebować, aby rozpocząć działalność.

W naszych badaniach stwierdziliśmy, że chociaż te funkcje są pomocne, nie działają’mam dla nich dużo głębi.

SITE123 nie’dają potężne funkcje. Jeśli więc chcesz zwiększyć wzrost, zbudować złożone portfolio lub zaoferować odwiedzającym wyrafinowaną witrynę, to Ty’jeszcze lepiej dzięki narzędziu do budowania portfolio opisanemu wyżej w tym artykule.

Nie jestem pewien, czy SITE123 ma to, co Ty’szukasz? Dowiedz się z naszym ekspertem Recenzja SITE123.

SITE123’Ceny: 12,80 USD

SITE123 ma do wyboru dwa plany cenowe: bezpłatny i 12,80 USD miesięcznie.

Aby połączyć profesjonalną domenę, usuń reklamy SITE123 lub sprzedawaj produkty za pośrednictwem swojej witryny’Potrzebuję abonamentu Premium.

To kolejny powód, dla którego SIT123 nie jest’• bardzo skalowalna opcja – jeśli przerośniesz plan Premium, ty’trochę utknąłem! Z drugiej strony ta struktura cenowa stanowi wykonalną i niedrogą opcję dla małych, osobistych portfeli.

SITE123 jest świetny dla początkujących, którzy chcą zbudować małą, prostą stronę. Ogólnie to’to bezpieczny wybór, który sprawia, że ​​twoje życie jest łatwe – tak długo, jak to robisz’prosić o to zbyt wiele.

Wskazówki dotyczące wybierania narzędzia do tworzenia witryn portfela

Korzystanie z narzędzia do tworzenia stron internetowych w celu stworzenia własnego portfolio cyfrowego staje się coraz popularniejszym wyborem dla twórców z różnych środowisk, w tym projektantów, artystów, modeli, pisarzy, filmowców i fotografów.

Jest to nie tylko łatwy i niedrogi sposób na pokazanie swoich talentów reszcie świata, ale także’to świetna okazja do zdobycia nowego biznesu.

Ale najpierw wybieramy odpowiedniego kreatora stron internetowych dla swojego portfolio. ty’mamy wiele możliwości wyboru, więc skąd wiesz, od czego zacząć?

Aby skierować Cię w dobrym kierunku – i zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku podczas zakupów – to’Warto pamiętać, że najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio pomogą Ci:

 • Zaprezentuj swoją pracę i wyróżnij się z tłumu
 • Znajdź i zyskaj widownię
 • Generuj kontakty branżowe i nowe możliwości biznesowe
 • Oszczędzaj pieniądze (będąc niedrogim i skalowalnym)
 • Oszczędzaj czas i wysiłek (będąc łatwym w użyciu)

squarespace-portfolio-kreator stron internetowychPosiadanie strony z portfolio oferuje prywatną galerię online, w której możesz pochwalić się swoimi talentami na całym świecie

Zaprezentuj swoją pracę i wyróżnij się z tłumu

Twórcy stron internetowych sprawiają, że niezwykle łatwo jest stworzyć własną oszałamiającą stronę portfolio i pochwalić się swoimi umiejętnościami na całym świecie.

Pozwolić’wyobraź sobie galerię pełną twojej pracy i nikogo innego’s, który był całkowicie poświęcony popisywaniu się umiejętnościami i który każdy mógł odwiedzić o każdej porze dnia. Zapewniłoby to większą ekspozycję, mniej bezpośredniej konkurencji i szansę zaprezentowania swojej pracy w najlepszy możliwy sposób – brzmi to całkiem dobrze, prawda?

Co jeśli mógłbyś samodzielnie zaprojektować i zbudować tę galerię – nawet gdybyś tego nie zrobił’wiesz pierwszą rzecz o budownictwie? Nawet lepiej, nie?!

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio oferują wiele szablonów specjalnie zaprojektowanych, aby pomóc Ci zaprezentować swoją pracę w najlepszy możliwy sposób.

ty’możesz swobodnie edytować i poprawiać zawartość demonstracyjną według własnego uznania – więc jeśli podoba Ci się określona funkcja, powiedz, galeria mozaikowa – po prostu zastąp obrazy w ramkach własnymi zdjęciami lub treścią!

To nie tylko stawia twoją twórczą pracę na pierwszym planie, ale jest niezwykle łatwe i pozwala zaoszczędzić czas.

Ponieważ szablony są wstępnie zaprojektowane z myślą o sklepach z portfolio (ale nadal są w pełni edytowalne), odwiedzający nie mają problemów ze znalezieniem treści’szukam. Nawigacja została już zoptymalizowana, aby była prosta i bezpośrednia – czy to’jest galeria lub zdjęcia, linki do przykładów pisania, a nawet strona kontaktowa, aby się z Tobą skontaktować.

Możesz nawet przeglądać rynki aplikacji (większość twórców witryn ma takie czy inne formy) w celu uzyskania dodatkowych opcji wyświetlania lub dodatkowych funkcji, aby pochwalić się swoją pracą i wyróżnić ją na zatłoczonym rynku – to’jest zasadniczo taki sam jak pobieranie aplikacji na smartfona lub tablet!

Niezależnie od tego, czy jesteś artystą, fotografem, modelem, czy jakimkolwiek innym twórcą – potrzebujesz platformy do zaprezentowania i zaprezentowania swojego katalogu prac. Twórcy witryn Portfolio zapewniają szeroki wybór przyciągających wzrok szablonów, które pomagają wyróżnić się z tłumu, wiele galerii i opcji wyświetlania, które sprawiają, że Twoja praca jest popularna, aplikacje dodające funkcje przyciągające uwagę i zachęcające do prostej nawigacji, dzięki czemu odwiedzający mogą szybko zobacz wszystko, co masz do zaoferowania.

Znajdź i zyskaj widownię

Najlepsi twórcy stron internetowych z portfolio mogą pomóc zwiększyć widoczność online, ułatwić połączenie witryny z kontami mediów społecznościowych w celu promocji na wielu platformach oraz zapewnić narzędzia marketingowe, które pomogą Ci dotrzeć do fanów i potencjalnych klientów!

Mimo całej krytyki, którą tworzą, twórcy stron internetowych faktycznie oferują całkiem dobre narzędzia SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek), które mogą ulepszyć twoją witrynę, aby pomóc jej uzyskać wyższą pozycję na stronach wyników wyszukiwania (SERP).

To’łatwo dodać ‘tagi alt’ do zdjęć i ‘metadane’ do stron internetowych – oba działają jak opis Twojej witryny portfela, który pomaga wyszukiwarkom sortować i kategoryzować, podobnie jak napis na odwrocie książki.

Mający ‘tagi alt’ i ‘metadane’ jest niezbędny, aby uzyskać wyższą pozycję i znaleźć się w Internecie.

Możesz także dodać blog bardzo łatwo do Twojej witryny przez większość twórców stron internetowych, co może być świetnym sposobem, aby pochwalić się swoją wiedzą i promować swoją twórczą pracę.

Nazywa się to marketingiem treści i może również pomóc Ci uzyskać wyższą pozycję w SERPS, ponieważ Google skanuje zawartość Twojej strony i wyszukuje słowa związane z tym, czego szuka ktoś.

Na przykład, jeśli jesteś fotografem i piszesz wiele postów na blogu na temat rodzajów filmów używanych podczas fotografowania krajobrazów,’Większa szansa na wysoką pozycję w rankingu, gdy ktoś będzie szukał ‘najlepszy film z aparatu do fotografii krajobrazowej’.

Prowadzenie bloga jest łatwym – ale ważnym – sposobem tworzenia regularnych nowych treści dla Twojej witryny i odwiedzających.

Dostępne są również narzędzia marketingowe do dalszego promowania swojego portfolio i rozpowszechniania informacji o twoich kreatywnych talentach.

Większość twórców stron internetowych oferuje jakąś formę narzędzi marketingu e-mailowego, na przykład Wix’s ‘Wix Shout’, które są idealne do wysyłania aktualizacji wiadomości lub do informowania fanów o następnej wystawie lub programie.

Możesz wspierać te kampanie e-mail za pomocą dodatkowych aplikacji marketingowych, takich jak ‘Generator ruchu’ które mogą tworzyć dla Ciebie kampanie Google Adwords i zwiększać ruch w Twoim portfolio – świetny sposób na znalezienie się na rynku docelowym.

Możesz nawet pobrać aplikację do łączenia kanałów społecznościowych ze swoją witryną.

Wyobraź sobie, że synchronizujesz aktualizacje swojego portfolio z kontem na Instagramie, aby uzyskać bardzo prosty, wieloplatformowy marketing, który naprawdę może zbudować dla Ciebie oddaną publiczność!

Platformy takie jak Wix i Squarespace zapewniają kilka narzędzi marketingowych, które pomogą Ci przenieść swoje portfolio na wyższy poziom. Twórz specjalistyczne e-mailowe kampanie marketingowe, aby powiadamiać subskrybentów o aktualizacjach Twojego portfolio, integrować się z mediami społecznościowymi i pochwalić się swoją pracą na wielu kanałach, a nawet dodać bloga, aby pochwalić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ludzie mogą’doceniam twoją pracę, jeśli nie’nie wiem, czy istnieje, więc skorzystaj z narzędzi marketingowych dostarczonych przez twórców stron internetowych, aby promować się wśród fanów i potencjalnych klientów.

Generuj kontakty branżowe i nowe firmy

Ponieważ będzie to pierwszy raz, gdy potencjalni klienci zobaczą Twoją pracę, to’bardzo ważne jest, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie – zupełnie jak w przypadku rozmowy kwalifikacyjnej.

Wiem, że ja (i wielu przyjaciół i współpracowników oraz ja)’na pewno też!) zawsze odnosiły większe sukcesy, robiąc dobre pierwsze wrażenie, i to samo dotyczy Twojej witryny.

Czy to’rozmowa o pracę lub strona z portfolio, warto stworzyć wrażenie, które robi wrażenie. Twórcy stron internetowych z portfolio, które polecamy poniżej, są idealne, aby zostać zauważonym w najlepszy możliwy sposób.

Możliwość wyboru wielu szablonów to duży plus dla każdego, kto tworzy stronę internetową z portfolio, ponieważ daje wiele opcji do wyboru przy podejmowaniu decyzji, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie..

Przyjazne dla użytkownika edytory sprawiają, że projektowanie stron internetowych jest proste i nieskomplikowane, więc to’Bezbolesne jest utworzenie określonej strony kontaktowej lub dodanie pola kontaktowego, aby ludzie mogli łatwo przesyłać zapytania lub kontaktować się z Tobą.

Pamiętaj, ludzie lubią wygodę, więc jeśli tak’trudno się z tobą skontaktować, więc możesz stracić potencjalnie intratne okazje biznesowe!

Wyobraź sobie, jak oszczędzasz czas, eliminując zimne e-maile i zimne połączenia, aby spróbować rozwinąć interesy – po prostu dodaj formularz kontaktowy i pozwól innym skontaktować się z Tobą bezpośrednio!

Twórcy stron internetowych ułatwiają dodawanie stron kontaktowych i formularzy do witryny portfela, aby potencjalni klienci mogli się z tobą skontaktować bezpośrednio. To eliminuje potrzebę wysyłania zimnych e-maili lub wykonywania stresujących połączeń przez telefon z prośbą o interesy, co stanowi ogromną szansę na zaoszczędzenie czasu. Dodaj do tego aplikacje i funkcje zwiększające SEO, aby pomóc Twojej witrynie uzyskać wyższą pozycję i znaleźć się na stronach wyników wyszukiwania (SERP), a Ty’Będę na najlepszej drodze do generowania wielu nowych transakcji!

Oszczędzaj pieniądze (będąc niedrogim i skalowalnym)

Korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn jest znacznie tańszą opcją niż zatrudnienie profesjonalnego projektanta, który może zwrócić ci tysiące dolarów.

Prawie wszyscy twórcy stron internetowych oferują bezpłatny plan, który jest świetny, jeśli Twoje potrzeby nie są spełnione’zbyt wymagające.

Jeśli jednak potrzebujesz więcej miejsca, więcej szablonów lub niestandardowej domeny (np. Spersonalizowanego adresu witryny), to to’warto rozważyć płatny plan premium.

W cenie Starbucks Grande Caffe Latte każdego miesiąca (około 5-10 USD)’Będę mógł nie tylko zbudować własną stronę internetową portfela, ale również wygrałeś’nawet trzeba się martwić o takie rzeczy, jak hosting, przechowywanie i bezpieczeństwo witryny, ponieważ wszystkie one zostaną załatwione!

To ogromna oszczędność czasu, wysiłku i pieniędzy’d w przeciwnym razie musisz spędzić czas na badaniu, porównywaniu i płaceniu za to z własnej kieszeni, jeśli współpracujesz z projektantem.

Płatne plany zapewniają także więcej miejsca i przepustowości, które są ważne dla rozwoju Twojej witryny.

Większa przestrzeń dyskowa pozwala dodawać więcej treści do swojego portfolio, aby utrzymać zaangażowanie użytkowników, a przepustowość to nazwa danych wykorzystywanych do zasilania Twojej witryny, gdy ludzie ją odwiedzają, i jest zapewniana przez twórcę witryny.

Większa przepustowość oznacza, że ​​możesz obsłużyć większą liczbę odwiedzających i wyższy poziom ruchu.

Wiele lat zajęłoby ci zebranie rachunku za kreatora stron, który byłby równy kosztowi zatrudnienie projektanta strony, więc moim zdaniem rozsądniej jest usunąć jak najwięcej stresu finansowego, jeśli budżet jest napięty.

Nasi rekomendowani twórcy stron internetowych z portfolio są nie tylko łatwi w użyciu, ale także utrzymują budżet w granicach. Płatne miesięczne plany premium są przystępne i działają znacznie taniej niż bieżące koszty’utknąłem przy zatrudnianiu kosztownego projektanta lub programisty do stworzenia witryny od podstaw. Płatne plany obejmują również hosting, przechowywanie i przepustowość – z których wszystkie okazałyby się coraz droższe, gdybyś musiał je wszystkie osobno uporządkować.

Oszczędzaj czas i wysiłek (dzięki łatwości odbioru i użytkowania)

Edytory typu „przeciągnij i upuść” używane przez twórców stron internetowych sprawiają, że nawet największy technofobe jest w stanie błyskawicznie stworzyć oszałamiającą, profesjonalnie wyglądającą stronę internetową.

Prawie wszyscy główni twórcy stron internetowych zapewniają łatwy w użyciu edytor „przeciągnij i upuść”, który właściwie robi to, co mówi na opakowaniu! Wybierz element, taki jak tekst lub obraz, a następnie przeciągnij go w wybrane miejsce na stronie i upuść tam – to proste.

Edytory przeciągnij i upuść są również znane jako ‘To co widzisz Jest Tym Co dostajesz’ edytory (WYSIWYG), co oznacza, że ​​wszelkie zmiany dokonane w edytorze zostaną odzwierciedlone w Twojej witrynie na żywo.

To’to tak, jakbyś tworzył niestandardową kartę urodzinową na stronie takiej jak Moonpig – karta, którą otrzymasz, będzie wyglądać dokładnie tak jak ta, którą zaprojektowałeś.

Przeciąganie i upuszczanie stron internetowych jest niezwykle łatwe i nie wymaga’t wymaga jakiejkolwiek wiedzy na temat kodowania, co eliminuje zbędne modyfikowanie kodu i pozwala skupić się na tworzeniu oszałamiającej witryny portfolio.

Jest to bardzo oszczędzający czas sposób pracy, ponieważ Ty’zasadniczo edytujesz w czasie rzeczywistym, więc dokładnie wiesz, jak Twoje portfolio będzie wyglądało dla odwiedzających.

Ale dla niektórych czytelników czas może być jeszcze większy, a może nie być w stanie poświęcić kilka godzin na zbudowanie portfolio strony. W takim przypadku wystarczy pracować z wstępnie zaprojektowanymi szablonami i edytować tyle, ile chcesz, a następnie opublikować w Internecie.

Aby zwiększyć spokój ducha, twórcy stron internetowych zapewniają wiele pomocy w utrzymaniu płynności korzystania z budynku i zapewnieniu, że nie chcesz’wpaść w kłopoty.

Wśród dostępnych opcji wsparcia są Wix’Podpowiedzi w edytorze, które wyjaśniają, co robią narzędzia po najechaniu kursorem na małe znaki zapytania, zawiera Weebly’czat pomocy na żywo dla skutecznego rozwiązywania problemów, a także Squarespace’szczegółowe filmy instruktażowe i obszerne przewodniki pomocy technicznej.

To’ważne jest, aby mieć dostęp do wsparcia, gdy jest ono potrzebne, ponieważ pomaga w szybkim rozwiązywaniu problemów, dzięki czemu możesz kontynuować pracę i don’t tracić czas na czekanie na odpowiedź.

Kiedy po prostu przeciągasz i upuszczasz swoje zdjęcia lub dzieła sztuki w dowolnym miejscu, projektowanie wyjątkowego portfolio jest niezwykle łatwe. Oznacza to również, że nie’musisz wiedzieć, jak pracować z HTML, co oznacza, że ​​możesz szybciej stworzyć swoją stronę. A ponieważ Twoje portfolio będzie wyglądać tak, jak w edytorze, oznacza to, że możesz precyzyjnie dostroić swój projekt i dokładnie wiedzieć, jak będzie wyglądał dla odwiedzających. Jeśli naprawdę potrzebujesz zaoszczędzić czas – to tam’wstępnie zaprojektowane szablony do edytowania i publikowania, proste!

Najlepsze portfolio twórców stron internetowych: podsumowanie

Ostateczny podział na 9 najlepszych twórców stron internetowych z portfolio

 1. Squarespace – najlepsza ogólna strona internetowa z portfolio.
 2. Weebly – najlepszy pod względem przystępności cenowej.
 3. Wix – najlepszy do zwiększenia ruchu na Twojej stronie.
 4. Duda – stylowe projekty portfolio.
 5. Idź Tato – najszybszy sposób na zbudowanie strony internetowej.
 6. Uderzająco – najlepszy na pomoc i wsparcie.
 7. WordPress.com – zaawansowane funkcje.
 8. Jimdo – prosty, ale brakuje mu skalowalności.
 9. SITE123 – najlepszy dla wygody typu „wszystko w jednym”.

Dokładnie zidentyfikowaliśmy najważniejsze czynniki budujące udany portfel i odpowiednio uszeregowaliśmy tych konstruktorów. Patrząc na przystępność cenową, design, SEO, łatwość użytkowania i wiele innych, przetestowaliśmy i oceniliśmy każdego konstruktora, aby stworzyć tę ostateczną listę 9 najlepszych.

Twoja strona portfolio jest dla wszystkich celów i twoją własną galerią online. Oznacza to, że musi on nie tylko pochwalić się Twoimi dziełami sztuki, ale także sam w sobie atrakcyjny, widoczny w Internecie i niezbyt drogi w konfiguracji i prowadzeniu.

Squarespace jest naszym najwyżej ocenianym twórcą portfeli z wielu powodów.

Zapewnia wybór pięknych i profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, które stanowią doskonałą bazę dla Twojej witryny portfela. To’są zaprojektowane do tworzenia reklam’ online żyje łatwiej, więc nawet jeśli ty’po ponownym naciśnięciu czasu możesz zbudować świetnie wyglądającą galerię online.

Squarespace jest również bardzo skalowalnym wyborem, zarówno z narzędziami, jak i planami, aby pomieścić i zachęcić twoje portfolio’długoterminowy wzrost.

Chociaż tak nie jest’t oferuje bezpłatny plan, jego plany premium są bardzo przystępne. W rzeczywistości ma niższe ceny początkowe niż inne najpopularniejsze programy, w tym Wix, Duda i SITE123. A nawet Squaresapce’najtańszy płatny plan zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość, co idealnie nadaje się do przesyłania ton mediów i odbierania dużej liczby odwiedzających.

Skorzystaj z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i sprawdź, czy zgadzasz się z naszym werdyktem – za jego oszałamiające, wizualne projekty i funkcje wysokiej jakości, zalecamy Squarespace jako najlepszego, wszechstronnego kreatora stron internetowych z portfolio.

Jeśli ostatecznie pokochasz Squarespace’darmowy okres próbny, my’mamy dla ciebie wyjątkową ofertę – zdobądź 10% zniżki swój pierwszy plan Squarespace, wprowadzając kod WBE przy kasie. Specjalna gratka dla naszych czytelników!

Zaraz za Squarespace są Weebly i Wix, z których każdy ma swoje mocne strony. Weebly jest niezwykle przystępny cenowo, a Wix oferuje świetne wsparcie przy rozwoju Twojej witryny.

Przyjrzeliśmy się całej gamie innych twórców stron portfolio, więc na tej liście powinieneś znaleźć swój idealny wybór. Niektóre są lepsze od innych, ale tylko Ty możesz wiedzieć, który jest dla Ciebie najlepszy.

Którykolwiek konstruktor wybierzesz, raz’utworzyliśmy Twoje portfolio, wróć i daj nam znać, jak się masz!

FAQ

Co to jest portfolio online?

Portfolio online to jeden cyfrowy zbiór’praca, zwykle umieszczona na stronie internetowej. Sprawia, że ​​twoja praca – pisanie lub malowanie – jest łatwo dostępna dla potencjalnych klientów i pracodawców. W erze cyfrowej portfele online są doskonałym sposobem na pokazanie tego, co Ty’zdolny do.

Czy mogę zrobić stronę portfolio za darmo?

Niezbyt dobry, nie. Jeśli chcesz mieć własną stronę internetową, to’w ten czy inny sposób będzie kosztować kilka dolarów. Nawet jeśli zbudujesz własną witrynę od zera (co robi wiele osób, zwłaszcza w dziedzinie projektowania i rozwoju), Ty’Nadal będę musiał wydać kilka dolarów na hosting i nazwę domeny.

ja’Nie jestem pewien, jakiego narzędzia do tworzenia witryn portfela użyć. Co powinienem zrobić?

Bawić. Większość konstruktorów oferuje bezpłatne wersje próbne, więc skorzystaj z nich. Jeśli podoba ci się dźwięk Squarespace, to nie’oznacza, że ​​powinieneś zarejestrować się od razu. Zapisz się na wersję próbną i sprawdź, czy platforma jest odpowiednia dla Twoich potrzeb. Jeśli tak, wspaniałe, zarejestruj się. Jeśli nie, nie wyrządzi krzywdy. Zawdzięczasz to swojej pracy, aby znaleźć najlepsze narzędzie do budowania portfela.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me